Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#18101) spammer válasza God Vazzeg (#18100) üzenetére


spammer
veterán

Az a szigorú tekintet :DDD

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#18102) Ijk válasza God Vazzeg (#18093) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ledobsz egy 6 kilót oszt jó van. Aki fekvenyomó versenyekre jár, az ne is legyen szálkás. ;]
48-as kar, na ilyen nem lesz nekem soha az életben. :)
1,5 éve 42-es karom van, annyi váljon a becsületemre, hogy közben ledolgoztam magamról 8 kiló zsírt.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#18103) God Vazzeg válasza Ijk (#18102) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Volt nekem 51-es karom is, de akkor pacal voltam :D 100+ kg :DDD

(#18104) Jojo5 válasza God Vazzeg (#18103) üzenetére


Jojo5
őstag

jó, hát zsírgombócként nekem is volt 45-6 körül... de akkor annyi definíció is van az emberen... :DDD

Ijk: megmértem én is, és hidegen 43-as a pracli a 91kg-omhoz, úgy érzem, hogy 41-2 lesz a vége nekem is... :( igaz a derekam is 90cm alatt van már... :K

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#18105) Ijk válasza Jojo5 (#18104) üzenetére


Ijk
nagyúr

Azt hittem legalább 45-ös karod van, a képek alapján. Nekem a derék 81-es, múltkor mértem kíváncsiságból, mert a derékszíjam utolsó lyukasztása is néha már laza.

God Vazzeg: Az már egy labda, nem is kar. Jobb ez így sokkal ahogy most vagy szerintem. Még jobb lesz a szálkásítás után, tömeg az megvan :)

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#18106) Jojo5 válasza Ijk (#18105) üzenetére


Jojo5
őstag

durranva is 44 centis max. a karom, a derekam meg 84-6 centi lehet :(
azért is furcsálltam a vállaidat és a karjaidat mert nem láttam olyan definiáltnak a többi testrésedhez képest, mert pl. ha én felveszek egy feszesebb fazonú pólót a vállaim kigömbölyödnek általában benne

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#18107) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ez a 130-as pulzus aerob edzés amolyan arany középút nem?
Pl. tegyük fel hogy az alapjárati pulzusom 80-85 (márpedig ennyi). Akkor a 150 elvileg még belefér aerob-ba vagy az már kardió:?

(#18108) Ijk válasza Jojo5 (#18106) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nemtudom, nincs feszesebb fazonú pólóm, trikóban meg azért valami látszik, főleg vállazásnál. :D
Mondjuk nekem a mell eléggé dominál, a vállam karom el van maradva valóban. Ezt csak azért tudom, mert múltkor néztem az egyik srácnak elég jónak tűntek messziről a vállai, aztán amikor mellettem bicepszezett a tükör előtt, hát semmivel nem voltak nagyobbak mint az enyéim. Persze ettől még el van maradva, az tény.
Bedurrantott képpel viszont nem fogok szolgálni, mert biztos nem fényképezgetem magam egy nyilvános teremben, még az öltözőben sem.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#18109) God Vazzeg válasza Ijk (#18105) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Elmondanám, ha most akarom fényképezni így befordulva a karomat, felismeri az arcfelismerő a bicepszem :DDD (2 arcot mutat :D Ha nem fordulok be, akkor csak egyet :DDD )

(#18110) Ijk válasza God Vazzeg (#18109) üzenetére


Ijk
nagyúr

Gyúrós kamera, ha külön keretbe teszi a bicepszet-tricepszet akkor már jó, ha egybe akkor krva keményen el kell kezdeni szálkásítani, ha nem ismeri fel, akkor meg gyúrni :D

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#18111) nepszter1


nepszter1
addikt

váll , tric volt jó volt szétcsaptam őket , mostmeg irány foci edzésre :(((

(#18112) spammer válasza bobalazs (#18107) üzenetére


spammer
veterán

Minél edzettebb vagy, annál alacsonyabb a nyugalmi pulzusod. Persze nyilván nem a végtelenségig csökken (aztán meghalsz :D), de az átlag 70-80 közötti alá, akár 50-60-as tartományba is eshet. Vannak különböző módszerek a tartományok, zónák megállapítására: Pl.: 220-ból kivonod az életkorod = max. pulzusszám. 70% körül már kardió tartomány elvileg.

De pontosan lemérni igazából csak terheléses teszten lehet, vagy max egy jó pulzusmérő segíthet, de akkor is a saját testedre kell figyelni, akkor meg tudod állapítani, neked hol kezdődik a nagy terhelésű kardió tartomány. Leegyszerűsítve: amikor már nagyon kapkodod a levegőt, meg akarsz fulladni, akkor kardió tartományban vagy :)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#18113) God Vazzeg válasza Ijk (#18110) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:C

(#18114) bobalazs válasza spammer (#18112) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

köszönöm.

(#18115) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Tegnap iszonyat jót hát-vállaztam, vállnál 35 kilós egykezessel ment a munka vége (és ez nem a Manitu féle 35 kg... ;] )
Este meg olyan szinten felhígítottam a véremet alkohollal, hogy laza 4 óra késés után értem be melóba...részegen :DDD

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#18116) macikos válasza spammer (#18112) üzenetére


macikos
addikt

Azért van ennél jóval alacsonyabb pulzus is. Ultramaratonistáknak, kerékpárosoknak, ironmaneknek,stb. 25-30 is lehet a nyugalmi pulzusa!

[ Szerkesztve ]

(#18117) Zomb€€ válasza macikos (#18116) üzenetére


Zomb€€
őstag

Azt hallottam, hogy egyik vadállat biciklistának éjjelente fel kell kelnie cangázni, mert meghalna :D (lehet Jojo volt ;] )

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#18118) spammer válasza macikos (#18116) üzenetére


spammer
veterán

Az durva :)

--

(#18115) Zomb€€: edzés után piálni, tudsz élni :D (mondjuk az edzésedet kb. lenulláztad vele ;] )

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#18119) bandus


bandus
veterán

mell-váll indul, one more rep tesztelés :D majd megírom a tapasztalatokat, hogy jó-e ez a durrantópor!

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#18120) macikos


macikos
addikt

:DDD

(#18121) SzlobiG válasza God Vazzeg (#18103) üzenetére


SzlobiG
félisten

Uhh itt jól be voltál töltve.:D

(#18122) Boxer001 válasza macikos (#18120) üzenetére


Boxer001
veterán

Okos gyerek. :D

(#18123) Manitou válasza Zomb€€ (#18115) üzenetére


Manitou
addikt

:Y Ez vérbosszút kiván ;] Mennyit toltál bele? :D

(#18124) SzlobiG válasza spammer (#18118) üzenetére


SzlobiG
félisten

Az biztos, hogy az alkohollal anabolikus hatás helyett szépen katabolikusra váltott.:D Szal hiába a 35-s egykezesek kidobhatta a kukába. ;]

(#18125) Manitou válasza Woodslave (#18077) üzenetére


Manitou
addikt

Én meg az attacktól nem éreztem sok mindent, igaz csak 1 tasakkal próbáltam. A HB az felnyomta a vérnyomásomat.

(#18126) nepszter1


nepszter1
addikt

vóóóótam a pékségbe jó volt ;]

[ Szerkesztve ]

(#18127) Zomb€€ válasza Manitou (#18123) üzenetére


Zomb€€
őstag

6-ot ezek után:
8x -
27,5
30
32,5
32,5
;]

Jah, leltem egy képet macikosról [link]

[ Szerkesztve ]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#18128) Manitou válasza Zomb€€ (#18127) üzenetére


Manitou
addikt

Akkor jó erőben vagy :D
Nekem most vissza kell még hoznom az elvesztett erőmet, aztán adok neki én is :D De ez minimum 2 hét múlva lesz esedékes, ja meg másik terembe kell menjek majd :D

Én legutóbb valahogy így toltam, de most nem voltam jó erőben:
10x10kg
10x14kg
10x20kg
6x30kg
10x25kg

(#18129) Jojo5 válasza Ijk (#18108) üzenetére


Jojo5
őstag

nekem meg pont, hogy vállam dominál a csecs meg bicó elvan a vállaimhoz képest maradva :DDD
nem fényképezgeted magad a nyilvános teremben? hát mit buziskodsz tán nem mered ? :F :DD

;]

Tamoo: suliban 25kg-os a legnagyobb avval szoktam 4x12-14 et nyomni vállból nyomásnál :K

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#18130) Tamoo válasza Manitou (#18128) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Miért tiltottak már ki?

Állatok vagytok, én csak kis súllyal edzem a vállamat, így is fosok néha amikor elkezd fájni.

(#18131) Zomb€€ válasza Tamoo (#18130) üzenetére


Zomb€€
őstag

kislány... :(

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#18132) bandus


bandus
veterán

nah leteszteltem ezt a one more rep-et. mondjuk egy adag nem számít tesztelésnek, de azé leírom. sose nem toltam semmilyen edzés előtti cuccot, egyszer régen egy animal pumpot, de arra nem emlékszem, szóval nincs összehasonlítási alapom.

nagyon faszán energizált, minden súlyon emeltem a legutóbbi mellezéshez képest, annak ellenére, hogy a tegnapi meg a mai kajám finoman szólva is hagy némi kívánnivalót maga után :D plusz nagyon frankón be is durrantam, jó volt edzés végén tükörbe nézni :D
viszont talán túlságosan is felpörgetett, nagyon felgyorsult a pulzusom egész edzés alatt, ami engem eléggé zavart. olyan érzés, mint amikor egyszer bevertem egy másfél lityis kobra energiaitalt :D szóval aki bírja az ilyesmit annak megér egy próbát, én így viszonylag szarul éreztem magam tőle. szóval ajánlhattok valamit, ami inkább csak a bedurranást segíti, de nem pörget, nincs ebbe koffein, taurin, ilyesmi :)

ennyi lett volna.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#18133) spammer válasza nepszter1 (#18126) üzenetére


spammer
veterán

Fasza a six pack-ed ecsém! :DDD ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#18134) Zomb€€ válasza bandus (#18132) üzenetére


Zomb€€
őstag

Én ezt nyomom, nem rossz, és nincs benne koffein.

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#18135) Manitou válasza Tamoo (#18130) üzenetére


Manitou
addikt

Nem tíltottak ki, csak 30kg-os a legnagyobb egykezes, így át kell menjek egy másikba, ott 40-ig vannak egykezesek.

A jobb vállam nekem is szokott néha érdekes hangokat kiadni :D

[ Szerkesztve ]

(#18136) nepszter1 válasza Zomb€€ (#18134) üzenetére


nepszter1
addikt

te nem szoktál egy idő után viszketni tőle ? Mert én egy 15-20 perc után megbolondulok .

akkor megnyugodtam én is ilyet érzek akkor nem velem van a baj :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18137) Ijk válasza Manitou (#18135) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ahelyett hogy 12-14-et nyomnál a 30-ba, inkább átmész másik terembe, ahol meg ugye fontban vannak a súlyok :DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#18138) Zomb€€ válasza nepszter1 (#18136) üzenetére


Zomb€€
őstag

Nem viszketek, hanem mintha ezer kis tű szurkálna. Főleg ha koffeint is nyomok mellé, akkor mégjobban érzem.

De, baj van veled, csak az normális hogy ezt érzed. ;]

[ Szerkesztve ]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#18139) Manitou válasza Ijk (#18137) üzenetére


Manitou
addikt

Majd ha 10 megy a 30-ba, akkor prbálom be a 32-t. :K
A másik terem viszont fullosabb, mint ahova szoktam járni, csak az a baj hogy tömeg szokott lenni, meg drágább is, de azt kibirom, úgyis csak napijegyet veszek, jobban kijövök vele, mintha bérletet vennék.

[ Szerkesztve ]

(#18140) BÁ Nutrition válasza Tamoo (#18130) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

[link]
ez se rossz azért:)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#18141) Manitou válasza BÁ Nutrition (#18140) üzenetére


Manitou
addikt

72 kila? :D

(#18142) BÁ Nutrition válasza Manitou (#18141) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nekem 60ba ment 2-3 mikor legerősebb voltam. most lejjebb adtam, főleg hogy már megint megfordult bennem hogy ma se menjek:DDD a héten 1 volt eddig..
az elmúlt 1 hónapban ha 6szor edzettem..

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#18143) Manitou válasza BÁ Nutrition (#18142) üzenetére


Manitou
addikt

Nekem 35-be menne kb 2 jelenleg, de az első felvétellel lehet lennének gondok :D
Viszont most csak ~81 kg vagyok.

Mostanság nekem se sok kedvem van járni :( No fokozó nélkül meg szar menni edzeni :D

[ Szerkesztve ]

(#18144) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Ja izé. Elfogyott a HOS.
Ahogy említettem, nem kihagyhatatlan termék, semmi extrát nem éreztem tőle, alakultam a szedése alatt, de nem tudom hogy közvetlenül tőle-e. Ennyi :D

Mani: Jah, az elején írta, de elvette a Placebo hatást is...köszi! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#18145) Manitou válasza Zomb€€ (#18144) üzenetére


Manitou
addikt

Szóval mégsem az a szent grál :D De mintha márk írta volna, hogy túlárazott egy valami.

(#18146) Jojo5 válasza Zomb€€ (#18144) üzenetére


Jojo5
őstag

ez a Pink Magic nagyon dícsért cucc, kikéne már próbálni... nem akarod kipróbálni és elmondani arról is a véleményed... :F :DDD

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#18147) Zomb€€ válasza Jojo5 (#18146) üzenetére


Zomb€€
őstag

Rákerestem, lehet :DDD

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#18148) SzlobiG válasza Zomb€€ (#18144) üzenetére


SzlobiG
félisten

Tehát kidobott pénz.

(#18149) Boxer001 válasza SzlobiG (#18148) üzenetére


Boxer001
veterán

Legalább itt tesztelik, én meg nem dobálom ki a pénzt feleslegesen. :D Bár egy dzsekk3dimenziót ki kéne próbálni, aztán lehet az is egy nagy pénzkidobás. :D

(#18150) Jojo5 válasza Zomb€€ (#18147) üzenetére


Jojo5
őstag

arról már én is kurvasokat olvastam, a Viridex-et bevállaltam én, tavaly elpusztítottam 1 akciós dobozzal... :U
annál mondjuk annyit éreztem, hogy jobban regenerálódtam 1 fokkal a minimális kaja ellenére és úgy általánosságban jobb volt minden amíg szedtem :K

bár 15k-ból már kijön bőven egy szemes kúra is és az legalább bizonyítottan hatásos... :DDD

Boxer001: te számodra minden pénzkidobás... kár beléd bármi is... :U ;]
amúgy tudom ajánlani az No-Xplode 2.0-át :K

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.