Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19251) macikos válasza umek7 (#19250) üzenetére


macikos
addikt

Én biztos nem vinnék magammal ilyeneket (PSP, XBOX, stb. :D ) Inkább Bear Grylls/Rambo stílusra venném a figurát. Kell egy f*sza kis kés, aztán amit látok megeszem :D

(#19252) Jim-Y válasza macikos (#19251) üzenetére


Jim-Y
veterán

gumimacit nem lehet az erdőben találni... :( ;]

(#19253) macikos válasza Jim-Y (#19252) üzenetére


macikos
addikt

:D

Mi anyámékkal sokat túráztunk, vagyis inkább kirándultunk. Igaz nálunk ez úgy nézett ki, hogy kinéztünk a Bükk-ben valami jó kis helyet, kimentünk autóval, ettünk, hazamentünk :D

Mindenki megy külföldre meg Dubajjjj meg a többi sz*r szánalom hely, közben meg itt van a természet. Tudok 1-2 olyan helyet, hogy nem igaz. Persze oda már gyalogolni is kell. Tehát kiszállva az autóból kell menni vagy 50 métert :D

Boxer001: Nem tudom, változó. Ez az adott helyen lévő málna-/szeder-/ribizlibokrok sortávolságától függ :D

[ Szerkesztve ]

(#19254) Boxer001 válasza macikos (#19253) üzenetére


Boxer001
veterán

Hányszor állsz meg 50 méteren? ;]

(#19255) spammer válasza macikos (#19253) üzenetére


spammer
veterán

"kimentünk autóval, ettünk, hazamentünk"

Az igen, kemény túra :DDD

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19256) tween válasza macikos (#19253) üzenetére


tween
őstag

én egyszer kimentem a saját határunk erdős területére,lenyomtam vagy 10 kilómétert benne,sikeresen eltévedtem,még pont időben keveredtem ki,mert kezdett sötétedni :DDD

(#19257) gaborbol válasza macikos (#19249) üzenetére


gaborbol
őstag

Azert egyszer probald ki, hogy gyalogolsz az erdobe mondjunk 6 oran keresztul, beszelgetsz a haverokkal, es jon egy komolyabb hegymenet 40 percig, te onnantol nem beszelgetsz senkivel az garantalom :)
Mert orulsz hogy levegot kapsz es elve felersz a tetore, viszont ilyenkor jol jon/segit a zene, csak ugy mint edzes kozben.

Meg tenyleg unalmas, itt 10+ orarol van szo, nem biztos, hogy te is vegig akarnad dumalni az egeszet, rengeteg resze ennek a turanak monoton, foleg a vege amikor mar a hocipod tele van mindennel, a cipo szarra torte a labad, es meg 2 orat kell esetleg gyalogolnod, de mar tok hulla vagy.

umek7: Ha kerdes van keress batran.

[ Szerkesztve ]

(#19258) Ijk válasza macikos (#19253) üzenetére


Ijk
nagyúr

Teljesen egyet értek, annyi szép hely van ebben az országban, a sok ember meg megy Tunéziába 2 hétig süttetni a hasát a napon, miközben meg sírnak hogy ez meg az milyen drága, és alig lehet megélni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#19259) SzlobiG válasza Ijk (#19258) üzenetére


SzlobiG
félisten

Akik 2hétre mennek tunéziába nem sírnak ne aggódj.:)

(#19260) macikos válasza Ijk (#19258) üzenetére


macikos
addikt

De nem is az utazással van baj. Én is utaznék. Elmennék mondjuk Nizzába, Rómába, Párizsba, stb. De amikor a sok agyhalott barom azért fizet, hogy elmenjen Dubajba, ami egy kib*szott sivatag az egész, sehol egy növény (ami van azt is 0-24-be locsolni kell, hogy legalább a szezont kibírja és ne a turisták előtt forduljon ki a földből), persze vannak felhőkarcolók meg előttük parkoló Bugatti Veyron. Nagyon szuper... egy élmény lehet...

mod: Azok is, de ők üzleti útra :D

Na az ilyen helyekről beszéltem: [link] [link] [link] és ez csak a töredéke a legszebb helyeknek.

[ Szerkesztve ]

(#19261) Ijk válasza macikos (#19260) üzenetére


Ijk
nagyúr

De itthonról nem leginkább kurvák, akarom mondani kísérő hölgyek mennek Dubajba? :DDD

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#19262) Yeffy válasza macikos (#19260) üzenetére


Yeffy
veterán

hmmm... hát igen, jól mondod. sivatagon én sem értem, mit eszik a nép.
gyönyörűek am ezek a helyek, én is szeretem ezt az országban, az első kép főleg, amit küldtél. meseszép... :K

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#19263) Jojo5


Jojo5
őstag

összegzek mára:
ettem ma:
-fél tasak barnarizsát
-fél killa húst
-68 gramm zabot+1 adag fehérjét
-200 gramm brokkolit

nyomtam 2x1 óra tekerést a lázas, izomlázas lábaimmal
-1 brazer twistert és 1 kicsi krushert bűnöztem... :( :W
és nyomtam egy citadella fel majd lefele gyaloglást
most meg 250 gramm túró

ja, meg kib@szott celeb lettem, belépek erre három :Y PM vár... :C

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#19264) szőröscica válasza Jojo5 (#19263) üzenetére


szőröscica
addikt

Elmondom az elmúlt két napom kajáját, szörnyű volt:
péntek reggel: 1 pár virsli, 1 szelet teljes kiőrlésű kenyér
dél körül melóban: sós perechez hasonló tésztából ilyen rudacska; 1 fél liter fanta; kb. 30dkg fagyi
délután: gyros tál (ez legalább pulykamell, rizs, zöldség volt)
este: májpástétomos kifli

Ma reggel: májpástétomos kifli
Ebéd: alkoholmentes sör, paprikás krumpli, darázsfészek nevű süteményből 3
Délután: grillezett csirkemelles szendvics sajttal
Este: 4 doboz sör, 3 deci bor

Ez egy szar volt, de sajnos a munka, illetve a társadalmi programok miatt nem sikerült jobbat összehozni. És a szesz is kellett, igazából ha lett volna partner, akivel többet ihattam volna, akkor kiütöm magam, mert elég nehéz időszak ez mostanában. :(

(#19265) Ijk válasza Jojo5 (#19263) üzenetére


Ijk
nagyúr

Köszönjük, de senki nem kíváncsi a szürke hétvégéidre. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#19266) Jojo5 válasza Ijk (#19265) üzenetére


Jojo5
őstag

múlt héten meg ki K.O.-ztunk 1 finnt :DDD

inkább huzzá' animét nézni és ne itt süllyeszd a szakmai színvonalat... :K :(

joamilestoné: reméljük átlendülsz a nehéz időszakon, amúgy néha tényleg érdemes kicsapni magad... :D

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#19267) Ijk válasza Jojo5 (#19266) üzenetére


Ijk
nagyúr

Honnan tudtad hogy animét néztem? :F
Kezdek félni tőled. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#19268) szőröscica válasza Jojo5 (#19266) üzenetére


szőröscica
addikt

Lassan egy éve, hogy nem adtam rendesen az ívnek, és több mint fél éve, hogy nincs asszony. Emellett mind munka, mind edzés téren mérsékelt a motivációm, így lenne hova javulni. Szerencsére még ennek semmilyen negatív hatása nincs, erősödöm az edzéseken, és a munkahelyen is minden rendben, de érzem, hogy ezt nem sokáig folytathatom így tovább, valamiből erőt kell merítenem, hogy visszaálljak arra a pályára, amin ősszel voltam. Akkor tényleg úgy éreztem, hogy semmilyen akadály nincs előttem.

(#19269) Jojo5 válasza Ijk (#19267) üzenetére


Jojo5
őstag

magamból indultam ki, szóval te is egy elb@szott ember lehetsz, most megnyugodtam.... :DDD

;]

joamilestoné: 1 éve ?! én utoljára szilveszterkor adtam nagyon az ívnek, bár hányásig rég mentem el, de jobb is, hogy nem vittem addig...
6 hónapja nincs asszonyt fogd fel úgy, hogy 6 hónapja nincs gondod, ha üríteni akarsz arra elmész 1 buliba, de ha olyan vagy aki emlékszik az estéire akkor csak okosan mert megbánod ha olyat szedsz össze... :DD
Ne aggódj, jön a jobb idő, jobb kedv stb stb > Be Optimistic :)
Nekem nagyobb gondom van aggódni a meló élet stb, miatt, de majd valahogy lesz, megpróbálom okosan egyengetni a dolgaim és nem az árral sodródni, mást nagyon úgysem tehetek, valahogy meg úgyis lesz, mert valahogy mindig van... :K

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#19270) bobalazs válasza tween (#19256) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Dettó tegnap. 4 órás bolyongás a dzsindzsásba, erdőbe, isten háta mögött, - ugyanez volt az eredmény, sötétbe értem haza. Párszor kívántam is hogy bár minél előbb kijutnék, mert sötétben, nagyon el leszek havazva. (elvileg horgászni indultam haverral)

(#19271) tween válasza bobalazs (#19270) üzenetére


tween
őstag

jó peca lehetett :DDD

(#19272) Tamoo válasza macikos (#19260) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Nosztalgiából meg is néztem pár nyári képet, meg is jött a kedvem kirándulni :DDD de vendégek jönnek úh. mereszthetem itthon a seggem, meg ihatom a pálinkát. :(((

pár tájkép tőlem is: [link] [link] [link] [link] [link] [link]

Tegnap de jót csöcsöztem, majd szétszakadok.

[ Szerkesztve ]

(#19273) tepizoli


tepizoli
tag

Szia!
Nagyon szép hely! Hol van?
Egyébként kérdésem van valaki probálta már ezt a fehérjét? Vélemény?[link]

A fiúk fociznak, a férfiak edzőterembe járnak.

(#19274) Yeffy válasza Tamoo (#19272) üzenetére


Yeffy
veterán

mereszthetem itthon a seggem :DDD
de szép helyek is ezek... :K
kéne már nekem is túrázni egyszer a környéken, csak nincs kivel, meg nem is vagyok rá nagyon felkészülve... :\

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#19275) Boxer001


Boxer001
veterán

Már megint mi van itt...túrapatkányok. :D

(#19276) BÁ Nutrition válasza tepizoli (#19273) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

próbáltam. nehéz lenne fehérjének nevezni :U

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#19277) Jim-Y válasza BÁ Nutrition (#19276) üzenetére


Jim-Y
veterán

Meg akkor már inkább a Power Pro nem? nem mintha ettem volna, de pár napja én is keresőben voltam, aztán végül a myprotein mellett döntöttem, de előtte a Power Pro volt a befutó + mellé egy kilós tejsavó..

(#19278) spammer válasza tepizoli (#19273) üzenetére


spammer
veterán

Nem próbáltam, de azt mondják, hogy a Biotech féle Power Pro (sokkal) jobb.

--

(#19272) Tamoo: a naplementés, bicajos kép nagyon király!

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19279) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Puritan pride-ról nem akar valaki rendelni? Kurvadrága a szállítás, viszont a buy2get3free akcióban elég jó áron lehet vitaminokhoz jutni (5 doboz multivitamin ~25 dolcsi így+szállítás). 30k-ból gyakorlatilag egy évre előre meglenne a teljes vitaminpakkom, porcerősítővel együtt.

less qq more pewpew!

(#19280) nepszter1 válasza Polacheck (#19279) üzenetére


nepszter1
addikt

laci06-nak van még pár darab szerintem

(#19281) wertigo1984 válasza tepizoli (#19273) üzenetére


wertigo1984
őstag

Én ezt fogom venni [link], vagy ezt [link]. Amit linkeltél [link], nem nagy szám, meg nem oldódik fel rendesen.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#19282) Manitou válasza Tamoo (#19272) üzenetére


Manitou
addikt

Én is kerestem pár régebbi képet:
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link] :DDD
[link]

(#19283) tween válasza Manitou (#19282) üzenetére


tween
őstag

segget mutatott neked a hattyú? :DDD

(#19284) SzlobiG válasza tepizoli (#19273) üzenetére


SzlobiG
félisten

Szemét ne vedd meg.

(#19285) Jim-Y válasza Manitou (#19282) üzenetére


Jim-Y
veterán

ez tök jó kép :B

(#19286) Herczi


Herczi
senior tag

Ha már fehérje, promixről mi a vélemény? [link] Valszeg 17 ezerért be tudnám szerezni.

(#19287) krups8 válasza Herczi (#19286) üzenetére


krups8
tag

Ittam, jobb mint a Power Track, vagy a Power Pro. Mondjuk nem egy tejsavó, de 17-ért jó lehet. Persze ha laci06-tól, vagy akárkitől ennyiért tejsavó is van, akkor felejtsd el. :U

(#19288) tepizoli válasza SzlobiG (#19284) üzenetére


tepizoli
tag

Köszi a válaszokat mindenkinek! Igazából ezen gondolkoztam de rohadt drága: 100% Whey Protein Professional Scitec Nutrition.

A fiúk fociznak, a férfiak edzőterembe járnak.

(#19289) Bibby válasza Jojo5 (#19263) üzenetére


Bibby
addikt

Erről jut eszembe, nem akarok én lenni az aktuális károgó, de hogy a f@szb@ lehet bírni az élelmiszerárakat?
Tojás lassan oda jutunk hogy 60 forint lesz, a húsok még most fognak egy embereset drágulni, tejtermékek is.
Tudjátok mi lett olcsóbb tavalyhoz képest? Finomliszt, sertészsír, meg krumpli. :W

És akkor egye az ember a fos kajákat éjjel nappal, attól aztán leépül testileg-szellemileg.
Lassan oda jutunk hogy ha normálisan akarok enni akkor az lesz a hobbim amire költhetem a pénzem. És akkor én még nem is minimálbérből élek, mert abból aztán zsíroskenyér lenne csak.

Ελευθερια η θανατος

(#19290) tepizoli válasza Bibby (#19289) üzenetére


tepizoli
tag

Hát sajnos fokozatosan tönkre tesznek minket. De mindent megért az ember ha megnézi a Benfentesek cimü amerikai és a Háború a Nemzet ellen cimű Magyar dokumentum filmeket. A Zeitgeist Addendum-ról nem is beszélve.
Más téma: Lassan összeáll hogy mit szeretnék rendelni csak egy oriási problémám van hogy én jövö héten minden nap csak 12óra 20 percig vagyok itthon viszont a futárszolgálattal azt írják nem lehet egyeztetni hogy mikor hozzák csak a napot.

A fiúk fociznak, a férfiak edzőterembe járnak.

(#19291) Jojo5 válasza Bibby (#19289) üzenetére


Jojo5
őstag

itthoni versenyképes fizetés(ek) mellett sehogy se...
vagy azt kell, hogy minimális kaja, de az minőségi csak akkor a fejlődésnek is lőttek és maximum szinten tartás a testben, vagy úgy kell megpróbálni melót találni, hogy az ember eléldegéljen, persze így nem lesz 5ös BMW-re zseton, de egy normális színvonalat lehet talán tartani...

az egy dolog, hogy a liszt stb ára megy lefele, de fogy is mint állat, és elég csak az emberekre ránézni, hogy milyen állapotban vannak és akkor úgy dolgozz még többet éhbérért stb... :(

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#19292) Herczi válasza krups8 (#19287) üzenetére


Herczi
senior tag

Akkor bepróbálom, már ha összejön ezen az áron, többet sztem se ér.

(#19293) DeckardCain válasza Bibby (#19289) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Általában ha valami akciós akkor abból bevásárolok. Igyekszek annyit venni, hogy a köv. akcióig elég legyen. Néznek is a kaszánál. :)

Az esetek többségében sikerül is. Mondjuk ez a "hónapról-hónapra élek fizu" mellett nem menne.

Mondjuk ettől függetlenül a helyzet határozottan sz*rabb mint 3-4 éve.. A kiegről nem is beszélve. Mondjuk amíg nincs család addig még megy. Egyre több kompromisszumot kell kötnöm.

Múlt héten rendeltem shopbuilderről:
5kg whey pro prof 25,2k (20-21k).
L-Glutamin 7k (6k)
omega 3 3k. (2,2k).

Régebben sokkal olcsóbb volt. :W

(#19294) Boxer001 válasza Bibby (#19289) üzenetére


Boxer001
veterán

Iszonyat árak vannak, bemész a boltba, alig veszel pár dolgot, és csak úgy szívja el a pénzt, hogy rohadjanak meg. :(

(#19295) tepizoli


tepizoli
tag

HELP!
Valaki mulkor írta nekem hogy melyik táplálékkiegészitös bolt küld az MPL futárszolgálattal. Légyszi ha olvassa mégegyszer írja meg! Köszi!

A fiúk fociznak, a férfiak edzőterembe járnak.

(#19296) Tamoo válasza tepizoli (#19295) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

(#19297) tepizoli válasza Tamoo (#19296) üzenetére


tepizoli
tag

Köszönöm!

A fiúk fociznak, a férfiak edzőterembe járnak.

(#19298) Jim-Y


Jim-Y
veterán

A belső+felső mellizmomat milyen gyakorlattal tudom hatékonyan edzeni?

(#19299) macikos válasza Jim-Y (#19298) üzenetére


macikos
addikt

Szűknyomás ferdepadon :D

Dolgozz egykezessel és a felső holtponton feszíts rá rendesen.

(#19300) mocsanisi válasza Jim-Y (#19298) üzenetére


mocsanisi
senior tag

olyan nincs hogy belső, mivel vízszintesen futnak a mellizomrostok tudtommal...

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.