Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#8001) Boxer001 válasza Jojo5 (#7999) üzenetére


Boxer001
veterán

Okos és ügyes vagy, csak képet be ne rakj. ;]
Már nem nézek meccset sittes. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8002) Manitou válasza Boxer001 (#8001) üzenetére


Manitou
addikt

Pedig én egy hátképre kiváncsi lennék :D

[ Szerkesztve ]

(#8003) Boxer001 válasza Manitou (#8002) üzenetére


Boxer001
veterán

Ezzel ne poénkodj kérlek... :( ;]

(#8004) Jojo5 válasza Boxer001 (#8003) üzenetére


Jojo5
őstag

nem tőled te... :P ;]
sittes?! na mi van felhajtottál a garatra töki... ? ;]
Manitou: majd... múltkori adaggal bírjátok ki... :K :U :DD

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#8005) Boxer001 válasza Jojo5 (#8004) üzenetére


Boxer001
veterán

Van egy fegyőr ismerősöm, picur 132 kg. Meglátna téged...lehet nem kérdezne, egyből "lekezelne" szakmai ártalomból. :D

(#8006) Manitou válasza Boxer001 (#8005) üzenetére


Manitou
addikt

Macikos rokona :F :D

(#8007) Jojo5 válasza Boxer001 (#8005) üzenetére


Jojo5
őstag

oké, hogy 132 kg, de legalább 132 cm mély is ? és az edzése a TV nézés ? mert akkor nem aggódok... :))

;]

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#8008) Boxer001 válasza Manitou (#8006) üzenetére


Boxer001
veterán

Nem éreztem fing szagot, szóval nem hiszem. ;]
Jojó
Sajnos azt kell, hogy mondjam nyugodtan aggódhatnál, mert szar se maradna belőled, ez tuti, van ilyen. :) 195 körül van magasságban.
Ott fegyőr, ahol Stólbuci is van. A cinegéket nagyon osztja, szóval jó arc..."kissé" félnek bent tőle. :D

[ Szerkesztve ]

(#8009) Jojo5 válasza Boxer001 (#8008) üzenetére


Jojo5
őstag

nah, majd most jól megmagyarázod miért jó kicsinek lenni mert kung fu panda is kitud ám törni a kis borsból... :D megmondom az őszintét, leszarom... van 1-2 nehezebb arc ismerősöm, velük elég volt játszadozni még poén szinten is(választható volt a 60 kilós k-1 es arctól a 100 kilós krav-maga-s\ketrecharcos állatig... dolog, hogy szarráverték a burám, de a küzdősportos jackie chan aspektus nem én vagyok... én maradok inkább csak izmos ;) :C )

Nekem a szomszédom rendőr akart lenni... csak nem jött neki össze, aztán lett fegyőr valami minimál képzés után és most valahol BP-en dolgozik...
mit ne mondjak nem szarnék be a szomszédomtól... :DDD
de ez olyan dolog, hogy pl. a TEK-es fiúk sem gyenge gyerekek... sőt... :K

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#8010) Boxer001 válasza Jojo5 (#8009) üzenetére


Boxer001
veterán

Semmit nem akartam ezzel mondani, csak eszembe jutott a sittes ábrázatodból. :D Ugyanúgy belőlem se maradna semmi, van ilyen.
Golyó őt is fogja. ;]
Szerk.: nyilván nem mindegyik fegyőr egy vadállat, meg mindenkit lezúz...most ezzel nem akartam odáig elmenni, hogy ezek, meg azok milyen kemények...nyugi, igyál inkább egy turmixot. :D

[ Szerkesztve ]

(#8011) Ijk válasza Boxer001 (#8008) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ha Jojo hűvösre kerülne, fegyencedzéssel és börtönkajával 3 hónap alatt 140-re tömegelne, mint a filmekben a négerek.
Tényleg ki is tolta be ide egyszer ezt az edzésmódszert? Most kíváncsi lettem, milyen lett a forma;]

Meg is van:DDD

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#8012) Jojo5 válasza Boxer001 (#8010) üzenetére


Jojo5
őstag

jó, hogy ez a munkájuk...
Unokahúgomnak az osztálytársának a faterja a TEK parancsnoka és mit ne mondjuk azon felül, hogy kettétörne, brutál, hogy mennyire le van "amortizálva" ízületileg... :(

Boxer001: már ittam ;)

Ijk: Bárcsak olyan feka genetikám lenne amin csak az izom növekszik... :K 140kg lehetnék, de úgy is néznék ki... :(
fúú bazzeg, ő nem a borsós hapi ?! :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#8013) mocsanisi válasza Jojo5 (#8012) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Ez ilyen. Judosok, Bjj-sek, stb., szét vannak teljesen esve ilyen szinten. Spanom bjj-s ismerősének 3x vagy 4x tört a könyöke...

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#8014) Kassadin válasza Ijk (#8011) üzenetére


Kassadin
addikt

Kereső csodákra képes:
[link].
Szerintem Fred23 hozta be ide, neki voltak jobbnál jobb ötletei. :))

Szerk: Bingó.

[ Szerkesztve ]

(#8015) Boxer001 válasza Ijk (#8011) üzenetére


Boxer001
veterán

Na ne...pont ma gondoltam rá, hogy csak ő be ne írjon, mert kikészülök. :DDD Szerk.: a Borsós Fred. :DDD
Jojó
Na igen...mondjuk az úgy gáz. De hát nézzétek meg majd magatokat ti is vén korotokban, járni is alig tudtok majd a sok edzés áldott hatásaitól. :D Magamat azért nem írom bele, mert én még nyugdíj előtt el fogok patkolni, mert ugye nem lesz nyugdíjam, szóval úgy is éhen döglenék. ;]

[ Szerkesztve ]

(#8016) Manitou válasza Jojo5 (#8012) üzenetére


Manitou
addikt

Nekem ezt dobta TEK-re [link] ;]

[ Szerkesztve ]

(#8017) Ijk válasza Jojo5 (#8012) üzenetére


Ijk
nagyúr

Arról nembeszélve hogy a szerszám is 3x akkora lenne;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#8018) Jojo5 válasza Ijk (#8017) üzenetére


Jojo5
őstag

ez csak azt az embert zavarja akinek problémái vannak odalent... :U

;]

Manitou: akkor keress rá jobban ;]

Boxer001: mai világban örülök ha 60 leszek... addigra a nyugdíj meg már úgyis 80 évnél fog kezdődni ha egyáltalán lesz... :DDD
szóval a testem "szétbaszása" felől nem aggódom... előbb fogok kipusztulni mint, hogy fájjon valamim... :DDD

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#8019) Boxer001 válasza Jojo5 (#8018) üzenetére


Boxer001
veterán

Így van, jó hozzáállás. ;]
Elő a koxal, ha már úgy is megdöglünk, dögöljünk meg felkoxolva. ;] Nyomok én is vagy 10 évet masszívan anyagozva, csak feljön pár kiló végre. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8020) Jojo5 válasza Boxer001 (#8019) üzenetére


Jojo5
őstag

én is így látom... :K
ezért is írtam már mikor, hogy Kogszolni kéne legalább kipróbálás szinten ;]
lóf@xt kell 10 évig anyagozni.. ésszel is lehet nyomni.. azért élni is kéne nem csak dialízisre meg új májra várva tengetni a napokat... :K :DDD

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#8021) Manitou


Manitou
addikt

De buták vagytok :(

;]

(#8022) Boxer001 válasza Jojo5 (#8020) üzenetére


Boxer001
veterán

:DDD Szarok rá, hogy bérletes leszek a kórházban is, nem csak a teremben. ;]
Na 1-2 évet gyúrok még így lájtosba, aztán jöhet a cucc. ;]
Manitou
Te is anyagozni fogsz, kussojjá. :D

[ Szerkesztve ]

(#8023) Jojo5 válasza Boxer001 (#8022) üzenetére


Jojo5
őstag

Akkor te leszel az elrettentő a példa majd a dokiknak, csak te nem a cigivel\piával hanem a szteroiddal... :DDD
látod látod ha nem hagytál volna ki pár évet akkor már most is jöhetne... habár a mai trendet követve edzened se kell nagyon csak nyomni a cuccot... :D ;]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#8024) Boxer001 válasza Jojo5 (#8023) üzenetére


Boxer001
veterán

Elcsesztem...de azért csak lehet még egy kicsit javítani a dolgokon. ;]
Nekem olyan kéne, amitől Janesz nőtt meg. ;]

(#8025) kovsol válasza Jojo5 (#8023) üzenetére


kovsol
titán

nem 1 embert ismerek aki egy hét kondizás után már neki is állt a kokszolásnak, első héten csak azért nem, mert még nem tudta melyik gép mire való :W

May the Force be with you!

(#8026) Boxer001 válasza kovsol (#8025) üzenetére


Boxer001
veterán

És milyen igazuk volt. Azért nem árt az alapokat tudni és csak aztán a mélyvíz. ;]

(#8027) Ijk válasza kovsol (#8025) üzenetére


Ijk
nagyúr

Legtöbbnek intelligencia kellene, nem izom, csak ugye arra még nem találtak megoldást a vegyészek. Igaz nincs is rá akkora igény mint izomra.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#8028) Jojo5 válasza kovsol (#8025) üzenetére


Jojo5
őstag

ezért is írtam... hogy a tendencia nem az edzés múlt megszerzése és a továbbfejlődésre való törekvés hanem a fejlődésre, bármi áron... :(

Ijk: +1 :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#8029) BÁ Nutrition válasza Jojo5 (#8009) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

"de ez olyan dolog, hogy pl. a TEK-es fiúk sem gyenge gyerekek... sőt... "

meg olyan dolog is hogy a TEK tele van csókos nyomigyerekekkel akiket fél kézzel agyonbasz még penene is...
nyilván nem a volt TESZ részleges embereket de mivel ott jó a fizu egyből azzal kezdték hogy az állományuk minimum fele selejt ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#8030) ritkaság válasza macikos (#7974) üzenetére


ritkaság
tag

Hát, csak annyira hobbi szinten, hogy Szegeden az elsők között volt magán termem. 24 emberke edzett a kezem alatt. A '80 évek kocsijait sem érdemes összemérni a maiakkal, akkor a testépítőket miért akarnád? És itt magyar viszonylatról beszélünk!!! És igen sajnos a plussz izolált fehérje felfujjjjj anélkül, hogy a vázrendszer kellően megerősödne! Egy kezdő először a csontozatát erősitse és az aerob részt, közben az izomzat megismerése a fontos, tehát edze azt is, de ne vigye el az edzést az izomtömeg irányába. Ja igen, én inkább eszem gyümölcs vitamint, mint mesterséges műanyagokat! A természetes étkezés pedig igen a tanyasi csirke, a kistermelői vagy falusi gyümölcs, zöldség. Sajnos annak idején én is követtem el hibákat, de levontam a konzekvenciákat! Kérdés minden esetben az, hogy miért jársz gyurni: egészség, csajok, versenyszellem? Képzeljétek el azt amikor egy srác 40!!Kg-t nem tud kinyomni fekve és 7 hónap mulva 110kg!! nyom ki. De megfizettem az árát az elvakultságomnak. Nem hallgattam az okosabbakra és mentem a külföldi, főleg amerikai szaklapok után. De mind1 ez már a mult. A lényeg, hogy TI ne kövessétek el az elődök hibáit!!! :W

[ Szerkesztve ]

(#8031) Fred23 válasza Boxer001 (#8015) üzenetére


Fred23
nagyúr

Januártól itt leszek. :D

Amúgy 79 kiló vagyok, és van rajtam 5 kiló felesleg; ez sokat elmond a kondimról. :DDD Aki nem olyan pénzes, az nehezen tudja ezt a sportot csinálni; én is csak kiegészítésként fogok újból gyúrni; mert jó érzés. Ami most foglalkoztat, az a parkour, ill. free running. Csak éppen ezt ilyen időben nem lehet csinálni, mint a mostani.

ps: tegnap csináltam hosszú kihagyás után egykezes alkarbehúzást -azt nagyon szerettem-, és ment 30 kilóval 3x3. Mondjuk recsegtem rendesen, hátam és hasam is érezte.

(#8032) ForexGuru válasza Fred23 (#8031) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

"ment 30 kilóval 3x3. Mondjuk recsegtem rendesen, hátam és hasam is érezte."

GZ :R

ui.: ujjab kancsöcs eszű ember a topikban, mehet az oltás ;]

(#8033) kovsol válasza ForexGuru (#8032) üzenetére


kovsol
titán

tőle már megszoktuk ezt, ellenben te minek irkálsz még mindig ide? egyszer már banolva voltál :U ;]

May the Force be with you!

(#8034) Jimy83 válasza Boxer001 (#8026) üzenetére


Jimy83
aktív tag

Sokan még arra is lusták hogy rákeressenek arra a szarra amit ép tolnak .

(#8035) ForexGuru válasza kovsol (#8033) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

milyen egyszer :F

már vagy 4x ;]

(#8036) Kassadin válasza Fred23 (#8031) üzenetére


Kassadin
addikt

"Aki nem olyan pénzes, az nehezen tudja ezt a sportot csinálni"

Jó kifogás sose rossz.

(#8037) ForexGuru válasza Kassadin (#8036) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

ez igaz....nem lehet rendesen edzeni növi nélkül ;]

(#8038) Markgx10 válasza Kassadin (#8036) üzenetére


Markgx10
őstag

Pedig ez tökéletesen igaz. Én mindkét részét tapasztaltam. Azt is, amikor évekkel ezelőtt volt lé kiegészítőkre + normális kajálásra és azt is, hogy most nincs. Ég és föld a különbség. Ilyenkor tényleg csak a mozgás kedvéért jár le az ember, nagy fejlődésre kevés esély van sztem. :U

(#8039) Ijk válasza ritkaság (#8030) üzenetére


Ijk
nagyúr

Sajnos nem tapasztaltam hogy az izolált fehérje felfúj.
Jó lenne ha mindenki falusi kapirgáló csirkét és makkon nevelkedett disznót ehetne, de lássuk be ennek megvalósítása lehetetlen.
Hogy lehet 40-ről 110kgos nyomásra felmenni 7 hónap alatt? Mi a titok?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#8040) dnelb válasza Kassadin (#8036) üzenetére


dnelb
veterán

Miért kifogás? Ha nincs elég pénzed kajára szerinted ugyanugy fogsz nőni mintha csak minőségit ennél + tápkiegek? :F

(#8041) Yeffy válasza ForexGuru (#7976) üzenetére


Yeffy
veterán

no jhóvan... :D

7980 Tomics: pff szép étrend... :DDD

úgy látom megvolt a napi agymenés most is. :D

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#8042) szőröscica válasza Ijk (#8039) üzenetére


szőröscica
addikt

Én amikor dupla adag whey proteint iszok, akkor érzem, hogy felfúj. Fingok rendesen. ;]

(#8043) Tamoo válasza Fred23 (#8031) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Egy kézzel fekvenyomás 50kg-val 3x3 megy még? :DDD

(#8044) Boxer001 válasza Fred23 (#8031) üzenetére


Boxer001
veterán

NEEEEE... :Y :( ;]
Ijk b+, ez miattad van. :W :D

(#8045) Kassadin válasza Markgx10 (#8038) üzenetére


Kassadin
addikt

Sehol se írtam az ellenkezőjét. De ennyi erővel akkor le se járjon az ember edzeni, ha nem tud annyit enni, amennyit kellene?

Krisztián: Ugyanez.

(#8046) BÁ Nutrition válasza Ijk (#8039) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nekem úgy volt hogy először 50be tudtam nyomni 2-t aztán 6 hónap alatt 105 lett
utánna már lassabban fejlődtem

én kb 1-1,5 év után mertem először használni aminósavat. akkor is fostam nehogy meghaljak ettől a koksztól :DDD
ez most ilyen aláírásgyanús, de tényleg így volt:)

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#8047) Ijk válasza Boxer001 (#8044) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ha így halad januárban már izmos lesz. Karácsonykor bepakol 5 kiló bejglit, nyom 3x3 egyujjas fekvőtámaszt, féllábas guggolást, 0 kezes felhúzást, és feljön 6 kiló izom. Az az 5kg felesleg pedig pillanatok alatt leszalad a parkour edzésektől.
Összeszarjuk magunkat olyan formával érkezik majd.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#8048) Bibby válasza Kassadin (#8045) üzenetére


Bibby
addikt

Hát ha épp nincs jobb dolga, menjen. Nekem szokott. :DDD

Ελευθερια η θανατος

(#8049) Manitou válasza Markgx10 (#8038) üzenetére


Manitou
addikt

Ennek van egy jobb kombinációja. Van lé kiegészítőre, kaja is megy rendesen, edzések is odabaszósak, de mégse megy a fejlődés :D Plató

[ Szerkesztve ]

(#8050) Kassadin válasza Ijk (#8047) üzenetére


Kassadin
addikt

:DD

Kiegészítés: A parkour rettenetesen szétb*ssza az ember ízületeit hosszú távon, szóval hajrá.:K

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.