Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#18401) Jojo5 válasza Woodslave (#18398) üzenetére


Jojo5
őstag

más következtetést nem is vártam volna tőled, hisz jogász vagy a konspirációgyártásra gondolom külön tantárgyatok volt az oskolába'... :U :D

Ha úgy nézzük az aerobbal is edzem, de súlyokkal is szeretném, csak nem tudom, hogy miként, mert nem örülnék ha elkezdene nőni... :)

Ijk: művergődés... ez jó... :DDD utálom a mackóalsót... eleget hordtam amikor kövér kisfiú voltam... :K
és igen szeretnék kisebb lábakat és igen súlyokkal is szeretném edzeni...
bzzeg te jókat lábazól adjál már tanácsot, hogy hogy lehetne szerinted...

spammer: a formáján lenne mit alakítani, arra meg nem elég az aerob

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#18402) spammer válasza Jojo5 (#18401) üzenetére


spammer
veterán

Akkor pont bőven elég lesz neki az aerob. Mellette meg vádlizz és kész. Combra nem edzel, ennyi.

Szívesen! ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#18403) Zomb€€ válasza Jojo5 (#18401) üzenetére


Zomb€€
őstag

Menj le a terembe, 5x15 guggolás - 5x15 lábtoló, de már görcsöljön a végére.

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#18404) Woodslave válasza Jojo5 (#18401) üzenetére


Woodslave
nagyúr

amúgy ezt a 60+ hol méred és mennyi a +?

Nekem a legvastagabb részen 63 de mondjuk finoman ott nem az izom az úr :D Középtájon már 57 de ott már nem zsíros (annyira) Mondjuk az soha nem volt probléma, hogy ne tudtam volna emiatt nadrágot venni....

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#18405) Jojo5 válasza Woodslave (#18404) üzenetére


Jojo5
őstag

66 centi van most is, de pontosabbat holnap mondok majd, mert akkor megmérem megint,
ahogy God is mondta ahol a legvastagabb a comb ott mértem, és nem nem überbrutál zsíros, sőt, a tavalyihoz képest jobb a lábam mindenképpen, ahogy ma írtam már eret is láttam a combom belsején a lábtövemnél ami nálam ritka a lábon... :U

igen, nem probléma neked, bár nem tudom, hogy mekkora a derekad, de az én derekamhoz a gatyák combban már kevesek W34-6 inch-es derekú gatyához nehéz combban is jót találnom... :(

Zomb€€: ok, kipróbálom, súlyokat gondolom ne maximumra vagy csapassam neki és haljak bele ? :DDD

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#18406) Zomb€€ válasza Jojo5 (#18405) üzenetére


Zomb€€
őstag

Bele kell halni :K

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#18407) Woodslave válasza Jojo5 (#18405) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jó, csak mondtam, hogy nekem a testem mérete miatt még nem volt probléma a ruhavásárlással, de tudom, hogy másnak nem jó a combjára, feszül minden póló, ing és pulóver stb ;] :D

én úgy csinálom a gyúrást, hogy azért ne nagyon látszódjon :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#18408) Jojo5 válasza Woodslave (#18407) üzenetére


Jojo5
őstag

pólókkal\ingekkel nincs bajom, azokból mindig van nagyobb, de a gatyák viccesek, hogy ha leesnek a derekadról a combodon meg feszülnek... :U

100+ centis deréknál, mint ami macinak is van ott nyilván már nem számít a combmérete... :D

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#18409) Woodslave válasza Jojo5 (#18408) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nekem sajnos elég vastag (oda megy a többlet) a derekam. Farmerban 34-es-t hordok, jobb lenne 33-as, de azt nem tudom van-e egyáltalán

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#18410) Ijk válasza Jojo5 (#18405) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nekem 60-as a combom. :U

A karom is kisebb, a combom is kisebb, a hátam is kisebb, a vállam is kisebb. Már csak azt nem tudom mi a francért vagyok én 4 kilóval nehezebb.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#18411) tween


tween
őstag

na annyit beszéltetek a combról megmértem :DDD 59-es :( , de a vádlim olyan satnya, hogy ha nem lenne a talpam, le lehetne verni mint a szőlőkarót :DDD
Wood van, az a méretem :K

[ Szerkesztve ]

(#18412) Jojo5 válasza Ijk (#18410) üzenetére


Jojo5
őstag

a derekad meg pár centivel kisebb az enyémnél ha jól rémlik :U

manyi, wood, tween, Ijk > ez kurv@jó mert akkor a farmer derékban mindannyiunknak 33-36 között jó... :DDD alakíthatunk csoportot, ja nem merttween kiesett a satnya 59-es combja miatt... :DD

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#18413) Manitou válasza Woodslave (#18404) üzenetére


Manitou
addikt

Megnéztem már én is.
Nekem most olyan 64,5, középtájon ( térd felett 20cm-rel) 60
Nem lábazok, de még csak biciklin se ültem hónapok óta. :DDD

Nadrágvásárlásnál nekem is gond szokott lenni, hogy ami derékban jó lenne, az combban nagyon szűk. Mondjuk nekem a derekam szar, nekem is oda megy a felesleg :W :(

[ Szerkesztve ]

(#18414) spammer


spammer
veterán

Új audiblog rész bunny-tól. Most hallgattam meg, szerintem elég jól sikerült 20 perc lett, komoly témákról. Akármilyen a stílusa sokszor, nagyon komolyan igaza van az életfelfogást illetően.

szerk: Miért kell motor? című rész... nem engedi direkt linkelni.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#18415) Ijk válasza spammer (#18414) üzenetére


Ijk
nagyúr

Már megint az a krva motor? :DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#18416) spammer válasza Ijk (#18415) üzenetére


spammer
veterán

Nem nem.. Ez csak jelképes most :) Arról szól, hogy mindenkinek találnia kell valamit az életében, ami előreviszi (ami a motorja). Meg az erkölcsi dolgokról, nevelésről stb.. Jó a téma, amiről beszél.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#18417) Woodslave válasza tween (#18411) üzenetére


Woodslave
nagyúr

bár lehet nekem az meg seggben lenne szoros :D

vádlival ugyanúgy vagyok mint te :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#18418) Jojo5


Jojo5
őstag

66 centis a combom a derekam meg 84-6 centi attól függően, hogy mennyire húzom ki magamat :D

zombee és Ijk: a segg izmát a guggolás is erősíti nem ?

Tomics: természetesen! és akkor már csak a fux meg a kokeró szín és beszéd hiányozna csak... :DDD

Boxi: köszi, mert a diétában eléggé elfogyott a hátsom és nem egy esztétikus látvány...

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#18419) Tomics válasza Jojo5 (#18418) üzenetére


Tomics
addikt

járj szabadidőgatyába ;] :DDD

PH! addikt since 2004

(#18420) Boxer001 válasza Jojo5 (#18418) üzenetére


Boxer001
veterán

a segg izmát a guggolás is erősíti nem ?
Mint állat.

(#18421) tween válasza Woodslave (#18417) üzenetére


tween
őstag

nekem a 34 lóg a seggemen,mert poszka valagam van... mondjuk a 33 se feszül rajta :D

Jojo : susogós melegítő, makkos cipő :DD

[ Szerkesztve ]

(#18422) Ijk válasza Jojo5 (#18418) üzenetére


Ijk
nagyúr

Minél magasabb vagy annál inkább. Nekem a seggemet és combhajlítómat edzi, azért kell lábtolózni hogy a combfeszítő is bedurranjon.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#18423) Jojo5 válasza Ijk (#18422) üzenetére


Jojo5
őstag

combhajlítóm szerintem nem fejletlen meg a feszítőm se, de a seggem kifejezetten sz@r. :(

tudsz valami bevállt lábazós edzést? vagy elég amit zombee javasolt, guggolás meg lábtoló és semmi izoláció ?

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#18424) Manitou válasza Jojo5 (#18412) üzenetére


Manitou
addikt

34 amit szoktam hordani :K

(#18425) Ijk válasza Jojo5 (#18423) üzenetére


Ijk
nagyúr

Guggolás, lábtoló, lábnyújtó, lábhajlító, vádli.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#18426) Bubee82 válasza tween (#18411) üzenetére


Bubee82
őstag

Nálad az úccse lényeges. Az ablakonkidobós-villogtatós izmok fejlettsége jóval kiemeltebb fontosságú :K

;]

(#18427) ADAM1337 válasza Ijk (#18410) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nah megmérem én is a combomat, soha nem lábazok valahogy mindig mire odaérnék elfogy a kedvem tőle.
Most így tolom kedd és szombat kondit, mell-bicepsz-tricepsz-has, hát-váll-has (Erre a napra jönne a láb de áhh inkább hagyjuk a lábat úgy vagyok vele). :)
Sulyom továbbra se mozdul 83kg-ról lejebb abba is hagytam a cangázást tartom ezt a súlyt inkább 174centihez, majd futással lehet lejjebb tudom vinni.

(#18428) ADAM1337 válasza Ijk (#18410) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

dupla

[ Szerkesztve ]

(#18429) tween válasza Bubee82 (#18426) üzenetére


tween
őstag

deréktól lefele is kell kezdenem valamit ;]

(#18430) Bubee82 válasza tween (#18429) üzenetére


Bubee82
őstag

Neked ugyan minek? Azt korábban kellett volna elkezdeni :( :F

;]

(#18431) ADAM1337 válasza ADAM1337 (#18427) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nah megmértem 57-es a combom, derék hozzá 87.

[ Szerkesztve ]

(#18432) Boxer001 válasza Bubee82 (#18430) üzenetére


Boxer001
veterán

Figy tőgyike. Vagy beírkálsz normálisan, nem hónapokra eltűnve...vagy takarodó van. :K ;]

(#18433) Jojo5 válasza Boxer001 (#18432) üzenetére


Jojo5
őstag

tőgyike... :DDD :C

Ijk: ha a terem szegényes és max rúd van amivel guggolni lehet meg kitőrést csinálni egykezesekkel akkor, hogy oldanád meg ott az edzést lábra ? :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#18434) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Esküszöm, a következő moderátort akit csatasorba állítanak, szivatásból ráküldöm a gyúróstopikra, hogy próbáljon meg rendet rakni, mert a userek személyeskednek egymással :D ;]

less qq more pewpew!

(#18435) Boxer001 válasza Polacheck (#18434) üzenetére


Boxer001
veterán

Micsoda? Itt személyeskedés? Egyszer nem volt még olyan. ;]
Most azért, mert letőgyikéztem azt a gardensmurfot :F ;]

[ Szerkesztve ]

(#18436) SzlobiG válasza Polacheck (#18434) üzenetére


SzlobiG
félisten

Elvállalom. ;]

(#18437) whitezo88 válasza Boxer001 (#18420) üzenetére


whitezo88
nagyúr

a kitörés megy leginkább seggre még tapasztalatok szerint

(#18438) macikos válasza whitezo88 (#18437) üzenetére


macikos
addikt

Meg a lábkitoló.

(#18439) Manitou válasza macikos (#18438) üzenetére


Manitou
addikt

Meg a gumicukor ;]

(#18440) Boxer001 válasza Manitou (#18439) üzenetére


Boxer001
veterán

Az adja a legjobban. ;]

(#18441) whitezo88 válasza Boxer001 (#18440) üzenetére


whitezo88
nagyúr

én ma legalább 10 képviselőfánkot toltam be, az is megy seggre nem?

(#18442) CsabSz18


CsabSz18
csendes tag

Sziasztok, bocsánat, hogy így bepofátlankodok, de lenne 1 pár kérdésem. Ma találtam ezt a topicot. 3 hete kezdtem el edzeni úgy, hogy egy héten 3szor edzek, de csak itthon, egykezes súlyzókkal. 1. nap mell+tricepsz 2. nap váll+has 3.nap pedig bicepsz+has(itt hát lenne, csak hátgyakorlatokból nem nagyon találtam itthonra semmit), 1-1 nap szünetet tartok minden edzés között. kb 6-7 kg szokott lenni a súlyzók súlya. A kérdésem az, hogy proteinshake nélkül van esély arra, hogy nyár elejéig meglátszódjon rajtam az edzés nyoma? Most, hogy jön a jó idő megyek majd futni is. Egyébként 176 cm vagyok kb és 73 kg. A bicóm csak 33-34 es, többit pedig nem nagyon méregettem. Majd szeretnék hamarosan menni terembe is, csak jelenleg nem tudom még megengedni magamnak + gondoltam előtte itthon azért összehozok valamit. + tudom, hogy az étkezés nagyon fontos, de nem tudom összehozni, hogy minden nap húst vigyek be, meg 4-5 ször egyek, mert van, hogy 12 órázom, és akkor ezt lehetetlen is megvalósítani, meg néha előadásra is be kell járni, és akkor is van, hogy az egész napos progi.

[ Szerkesztve ]

(#18443) Boxer001 válasza whitezo88 (#18441) üzenetére


Boxer001
veterán

Hogyne menne, zsírsegg lesz belőle. :))

(#18444) szőröscica válasza CsabSz18 (#18442) üzenetére


szőröscica
addikt

Én mindenképpen vennék valami komoly proteinshaket, mert a 6 kilós egykezesekkel olyan szinten szétcsapod a mellizmaidat, hogy kell az utánpótlás!

(#18445) Yeffy válasza Polacheck (#18434) üzenetére


Yeffy
veterán

:DDD
itt? áá, kizárt, itt nincsoJan :D

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#18446) CsabSz18


CsabSz18
csendes tag

most van itthon Scitec Nutrition 100% whey protein, ultrafiltered. 250 forint 1 ilyen adag. elvileg 22g proteint tartalmaz. ez elég? maga a proteinshake egyébként okozhat bármilyen nem kívánt mellékhatást?

(#18447) szőröscica válasza CsabSz18 (#18446) üzenetére


szőröscica
addikt

Olvasd el az alapelveket (és a sárga kapszula c. könyvet, ingyen elérhető), aztán számold ki, hogy neked mennyi fehérje kell, majd utána rájössz, hogy elég-e. Én protein helyett vagy rendes súlyokra, vagy terembérletre költenék, utána normális kajára, végül pedig tápkiegekre.

Mellékhatása lehet, ha nem vigyázol, túl izmos lesz a combod, mint Jojo kollégának. :(

[ Szerkesztve ]

(#18448) spammer válasza CsabSz18 (#18442) üzenetére


spammer
veterán

Hát edzés:
Egykezes döntött törzsű evezés

Ne a nyárral foglalkozzál, hanem eddzél és kajálj normálisan, amennyire lehetőséged adódik. És folyamatosan, kitartóan. Ne a szezonális gyúrásban gondolkodj, hogy a strandszezonra legyen valami..

Törekedj arra, hogy ne szemét kaját egyél. Ha nem tudsz tökéletes étrendet kialakítani, akkor nem, de törekedj arra, hogy minél jobban rendben legyen. És cserébe ne várj csodát.

Ez pedig a kötelező olvasmány: Sárga kapszula

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#18449) nepszter1 válasza CsabSz18 (#18446) üzenetére


nepszter1
addikt

vegyél nagyobb fehérjét ne kicsi kiszerelésűt.

[ Szerkesztve ]

(#18450) CsabSz18 válasza spammer (#18448) üzenetére


CsabSz18
csendes tag

Köszi a válaszokat. Nem a nyár miatt kezdtem el, hanem magam miatt elsősorban, a nyár csak másodlagos. Ha vége a nyárnak, akkor is szeretném folytatni. Plusz rájöttem, hogy jó érzés 1 edzés után, amikor be van durranva az izmom, és folyik rólam a víz:D Csodát természetesen nem várok, nem óriási izmokat akarok, csak hogy látszódjon rajtam, hogy edzek + remélhetőleg egy kis önbizalom is belém fog szorulni ennek köszönhetően.. A GYIK ot közben már elolvastam, a legnehezebb része számomra a táplálkozás betartása lesz valószínűleg.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.