Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12001) Jojo5


Jojo5
őstag

hát vót'... fájok mint állat :( :D

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#12002) Boxer001 válasza Jojo5 (#12001) üzenetére


Boxer001
veterán

Igen, tudjuk, megint kibebaxottul szétküldted magad, és brutál kemény voltál.
Fantasztikus, a te izmaid már közvetlenül edzés után fájnak, sőt gondolom egyből izomlázasak is, annyira brutális vagy.

;]

(#12003) BÁ Nutrition válasza macikos (#11994) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem azt mondom hogy nincs benne semmi de durván el vannak túlozva a dolgok benne

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#12004) Jojo5 válasza Boxer001 (#12002) üzenetére


Jojo5
őstag

öcsipók, délután 4 körül edzettem, csak most estem haza nemrég, amúgy edzés után úgy bedurran mint atom ha jól leedzettem és utána este már megy a görcsölés\szenvedés... :K

szerk: inkább azt gagyarásszad, hogy hogyan tudom a görcsölést elmulasztani még több magnézium beszedése nélkül... :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#12005) Boxer001 válasza Jojo5 (#12004) üzenetére


Boxer001
veterán

Ja...hát akkor azt írjad öcsisajt, azt hittem kemény vagy, mégse. :D

(#12006) Boxer001 válasza Jojo5 (#12004) üzenetére


Boxer001
veterán

Azt már csak pihenéssel. :U
Kassadin
Agyilag zokni a csávó. ;] (Unatkozom egyébként, sorry :DDD)

[ Szerkesztve ]

(#12007) Kassadin válasza Boxer001 (#12002) üzenetére


Kassadin
addikt

:DD :C

#12006: De nem tud pihenni, inkább hajnalban is fórumoz. GZ. ;]

[ Szerkesztve ]

(#12008) Jojo5 válasza Kassadin (#12007) üzenetére


Jojo5
őstag

ma már megvolt az 5 órás alvás remélem holnapra ezt az időt fel tudom legalább 6 órára tornászni :)

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#12009) Tipo16V válasza kovsol (#11970) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

hát az álla holvan!!!!!! :Y :Y

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#12010) Kassadin válasza Jojo5 (#12008) üzenetére


Kassadin
addikt

Most már nagyon kíváncsi vagyok egy napodra, oszd meg velem s a nagyérdeművel. Hogyan lehetséges, hogy nem tudod kipihenni magad, amikor dolgoznod se kell. :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#12011) Boxer001 válasza Kassadin (#12010) üzenetére


Boxer001
veterán

Na ez engem is érdekelne. :D

(#12012) Jojo5 válasza Kassadin (#12010) üzenetére


Jojo5
őstag

6 körül kelés plusz minusz 10-20 perc
indulok suliba> ott jellemzően 4 fél 5-ig benn vagyok és letudom a súlyzós edzést, majd hazaesek fél 6, 6, fél 7 tájékán, utána alszok max 1-2 órát és tekerek 1 órát és utána még tanulni is kellene néha napján :U

ha nincs a suliban súlyzós edzés akkor előbb itthon vagyok, akkor ki tudnám magam aludni, de általában a 1-2 órás délutáni pihi felszökik és több lesz... utána tekerek 1 órát mindenképp és este meg nehéz elaludni

van olyan is amikor itthon edzek súlyzósat, akkor a tekerés kimarad, de a súlyzós legalább 1-1,5 óra

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#12013) Kassadin válasza Jojo5 (#12012) üzenetére


Kassadin
addikt

De miért alszol délután? Nem értem. Miért nem tanulsz délután->utána edzés és mire este lenne, kellően fáradt lennél agyilag és fizikailag, hogy bezuhanj az ágyba. Tulajdonképpen ezzel a fajta életmóddal csak saját magaddal b*szol ki, de te tudod, mit csinálsz. Éjszaka meg nem alszol, amikor az lenne a legfontosabb a korán kelés miatt. :U

Szóval csak hülye időbeosztást követsz, és ezért nem tudod magad kipihenni.

[ Szerkesztve ]

(#12014) Tomics válasza Kassadin (#12013) üzenetére


Tomics
addikt

Fél5kor kelek, meló 3ig hazafelé a buszon alvás fél óra, 5-6ig edzés vagy súlyzós vagy kardió 6-10ig szabadfoglalkozás 10-fél5 alvás. Ez lesz jövő héttől a terv. Jól hangzik mester? :DDD

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#12015) Jojo5 válasza Kassadin (#12013) üzenetére


Jojo5
őstag

Azért mert fáradt vagyok ?! Délután tanulással az a gondom, hogy nem visz rá a lélek, az edzés meg este lenne, és akkor már nem lenne lelkierőm tekerni.

oszd be a napom úgy, hogy a tekerés és a súlyzós edzés viszonylag el legyen szeparálva egymástól... egyszerűen nem lehet, csak ha a suliban edzek, de akkor fél 6-tól fél 7-ig intervallumban esek haza...

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#12016) Speedhs


Speedhs
őstag

Majom alkotott [link]

(#12017) cekkk válasza macikos (#11994) üzenetére


cekkk
veterán

Ez nem a testépítőknek szól,bár a koxxosok így is úgy is fejlődnének :P, a benne emlegetett embertől nekem meg van egy a könyve Sprektrum, nagyon érdekes dolgok vannak benne, és ott is a vega táplálkozást erőlteti, max a tengeri halak férnek bele a szigorú diétába, a csirke már nem.
Most csak gondolj bele lemész a henteshez kér csirke mellett egy pipi mell 70 deka :Y Úgy vadásztatom a hentes a kisebbekre :D Szóval mit kaphattak azok is, hogy akkorára nőttek, én vidéki gyerek vagyok, otthon volt csirkéket, de soha nem láttam ekkora melleket :D Szóval biztos az is egészséges hormon kezel tápot kaphattak.
De itt is az a lényeg, szerintem, hogy rengeteg zöldséget kell enni :)

A végén volt a rákkal kapcsolatban, hogy multi dózist (vagy hogy volt megfogalmazva) adtak C vitaminból, végén felvitték negyed kilóig naponta intravénásan :C :C
Nagyon érdekes az egész szerintem, aztán minden ki abban hisz amiben akar, én évek óta nem vettem be semmilyen gyógyszert, se ilyen homeopátiás vackokat, ha náthám van, c vitamin plusz láz csillapító és kész 3-4 nap alatt ki is heverem, míg antibiotikummal meg lenne minimum egy hét. :W

(#12018) Bibby válasza Jojo5 (#12015) üzenetére


Bibby
addikt

Azért vagy fáradt mert hozzászoktattad magad az alváshoz.
Ha elhagyod majd nem leszel fáradt. Szerintem becsüld meg azt az időt amit "szabadon" tölthetsz otthon.

Ελευθερια η θανατος

(#12019) Boxer001 válasza Bibby (#12018) üzenetére


Boxer001
veterán

:K :R

(#12020) Jojo5 válasza Bibby (#12018) üzenetére


Jojo5
őstag

az a lehetőség véletlenül sem állhat fenn, hogy az iskola leszívja az agyi kapacitásomat ugye ? :N

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#12021) Boxer001 válasza Jojo5 (#12020) üzenetére


Boxer001
veterán

Midet? ;]
A sok gyúrás szíjja le, vagy a Mariska. ;]

[ Szerkesztve ]

(#12022) Jojo5 válasza Boxer001 (#12021) üzenetére


Jojo5
őstag

A mariska maximum bepuhítja, a gyúrás meg az agysejteket öli mint a pija... :DDD

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#12023) macikos válasza Boxer001 (#12021) üzenetére


macikos
addikt

Mariska... Bubee kedvenc női neve... ;]

(#12024) sbazsi


sbazsi
veterán

lenne 1-2 kérdésem: szeretnék itthonra egy kétkezes súlyzókészletet.
A kérdés, hogy milyet/hol érdemes venni?

A legfontosabb, hogy a rúd hány cm-es legyen, van-e erre valami szabály?
Másik: tudtok-e valami készletet, ami jó, és olcsó.
Ami fontos, hogy gumisat szeretnék, a parkettával az van a legjobb viszonyban. vagy esetleg van ennek valami, általam nem ismert hátránya?

(#12025) nepszter1 válasza sbazsi (#12024) üzenetére


nepszter1
addikt

Menj konditerembe :K

(#12026) BÁ Nutrition válasza sbazsi (#12024) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

[link]
azt nem tudom mennyire számít drágának de a gugli dobta elsőre

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#12027) Bibby válasza Jojo5 (#12020) üzenetére


Bibby
addikt

Jogos, én hülye, akinek csak dolgozni kell, mindig elfelejtem a tanulók nehéz gyötrelmes életét. ;] :P

Ελευθερια η θανατος

(#12028) Zomb€€ válasza Bibby (#12027) üzenetére


Zomb€€
őstag

:R ;]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#12029) Ijk válasza Jojo5 (#12012) üzenetére


Ijk
nagyúr

Le kéne feküdni este 10-kor, hogy ha 6-kor kelsz.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#12030) Jojo5 válasza Bibby (#12027) üzenetére


Jojo5
őstag

akkor pls oszd el a napom a sulyzos es kardio edzessel ugy, hogy a ket edzes kozott legyen normalis idointervallum...
lehet itt vicceskedni, de mas is dolgozott mar nem csak te...:U

Ijk: kene, de pl. meg most is a szobabiciklit tekerem... :(

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#12031) Bibby válasza Jojo5 (#12030) üzenetére


Bibby
addikt

Ez nem az én feladatom, csak annyit mondtam hogy hagyd el az alvást este hétkor. De te írtad hogy hazaérsz fél 7, tehát tekerhetsz nyugodtan 8-9ig. Tádám.

Ελευθερια η θανατος

(#12032) God Vazzeg válasza Bibby (#12031) üzenetére


God Vazzeg
veterán

(#12033) sbazsi válasza BÁ Nutrition (#12026) üzenetére


sbazsi
veterán

hát, először is, kétkezest keresnék, mert egykezes van.
néztem a kétkezest, vagy horror áron van, 118k, vagy van hozzá egykezes is, ami nem kell.
:U

(#12034) macikos


macikos
addikt

Lesukov dobott fel magáról egy visszafogott képet:

[link]

B+! :Y

(#12035) ForexGuru válasza macikos (#12034) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

1 rohaggyon meg bemákolt egy kis genetikát :DDD
2 -||- mert van pénze koxra :DDD

(#12036) Kassadin válasza Tomics (#12014) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem alszol eleget így sem, hogy már tízkor lefeküdsz. 8 óra alvás azért nem ártana meg.

Jojo5: Minek kell ugyanazon a napon tekerni is, amikor súlyzós edzés is van? Amúgy meg Bibby már leírta a lényeget, ezt a délutáni meg kora esti alvást el kellene felejteni.

(#12037) Tamoo válasza Tomics (#12014) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Nekem is kb. ilyen, szar dolog ez a koránkelés, 10előtt meg úgyse fekszek le este, 8óra alvás soha nincs meg. Biztos ezért nem vagyok k@rva izmos.

[ Szerkesztve ]

(#12038) Boxer001 válasza Tamoo (#12037) üzenetére


Boxer001
veterán

Dettó. 10-felé soha nem fekszem, sőt mostanában éjfél előtt se. 8 órát meg nagyon ritkán alszom, nálam inkább ilyen 5-6 óra...

(#12039) rgeorge válasza cekkk (#12017) üzenetére


rgeorge
addikt

A náthát vírus okozza (vagy 200 különböző), nem csoda, ha az antibiotikumtól lassabban gyógyulsz...

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#12040) God Vazzeg válasza Boxer001 (#12038) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Látszik is rajtad.. ;]

(#12041) Boxer001 válasza God Vazzeg (#12040) üzenetére


Boxer001
veterán

Vártam, hogy ki talál meg ezzel. :D Te meg egy jól lakott óvodás lehettél... :P Folyton ettél, aludtál, kis gombóc artúr. :D ;]

[ Szerkesztve ]

(#12042) Woodslave válasza rgeorge (#12039) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:DDD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#12043) God Vazzeg válasza Boxer001 (#12041) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Így van, és azt recitáltam: kerek csokoládé, szögletes csokoládé... :DDD

(#12044) Boxer001 válasza God Vazzeg (#12043) üzenetére


Boxer001
veterán

Akkor arany egy gyerekkorod lehetett. :D Én örültem, ha csokihoz jutok, nem hogy még válogassak. :D
Nemsokára jön a hát-váll, hogy legyen On is.

(#12045) Boxer001 válasza Boxer001 (#12044) üzenetére


Boxer001
veterán

Tegnap a mell-kar...hát a mell része az egy fosch volt...nem értem...igaz úgy mentem le, hogy xarok bele, lehet azért. :D Na de majd most bekapcsolom a szédbaxomaszádatanyáddalszórakozzá módot. :D
God
Nekem bejön az édes, egy bizonyos határig persze, vannak olyan édességek, amiket már nem tudok megenni.

[ Szerkesztve ]

(#12046) God Vazzeg válasza Boxer001 (#12044) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Az én időmben meg olyan okádék csokik voltak, hogy nem kívántad volna, elhiheted :D Sose voltam amúgy édes szájú, inkább a sós jött be :K

(#12047) Kassadin válasza Boxer001 (#12038) üzenetére


Kassadin
addikt

Igen, akkor meg is van a harmadik ok, amiért nem vagy baromi izmos.

(#12048) cekkk válasza rgeorge (#12039) üzenetére


cekkk
veterán

Jó, de itthon mi a jellemző?
Bemész megnézik a torkod jó van fiam influenzás vagy, és nesze neked antibiotikum.
Míg uncsimék Amerikában élnek, és ha a kislányuk megbetegszik az első, hogy vért vesznek és azt vizsgálják meg, amikor meg itthon voltak és lebetegedett a kislány akkor ugyan ezt akarták kérni, és néztek rájuk hülyén, és nem akartak vért venni egy nátha miatt :K

Érdekes dolgok, az igazság meg úgy is odaát van, mindenki abban hisz amibe akar :)

(#12049) Ijk válasza cekkk (#12048) üzenetére


Ijk
nagyúr

Azért írnak fel antibiotikumot, mert influenzában ugyan nem igen halnak meg, hanem az influenza alatt kapott baktériumos fertőzésektől.

Fax ki van már, tegnap alig fértünk el a teremben. Rudas fekvenyomást akartam, de egy kölök ott baszakodott, a rúdra pakolt 1,5 kilós tárcsákkal bicepszezett. Mert amúgy krva nehéz lenne lehajolni azért a 20 kilóért.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#12050) Zomb€€ válasza Ijk (#12049) üzenetére


Zomb€€
őstag

Én ilyenkor meg szoktam kérni őket, hogy takarodjanak a 3,14tsába :K ;]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.