Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19201) spammer


spammer
veterán

Bazzeeee, hát nem zárva volt a qrva terem :W Én meg rákészültem, hogy ma edzek egy jót, erre a rohadt ünnepnapi nyitvatartás van még ma is érvényben :O

Most bosszúból eszek egy csirkés pizzát ;] Aztán majd edzek itthon egy lájtosat :))

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19202) Manitou válasza God Vazzeg (#19199) üzenetére


Manitou
addikt

:R Mondjuk 10 adag van csak, venni nem fogok hozzá. Ha csak napi 1-et tolok akkor is max 10 napig tart. De ha már itt van betolom majd.

Még Shock Therapy mindig nem fogyott el, szerintem ez is betart még egy jó pár hétig.
Szóval ezeket használnám
L-carnitin (éhgyomorra reggel aerob előtt fél órával)
Shock Therapy ( edzés előtt fél órával)

Illetve akkor lenne ez a hydroxycut, de lehet nem kéne együtt nyomni a shock Therapyval, abban is elég sok a koffein. Lehet edzés előtt ST helyett mehetne a hidroxycut, amíg el nem fogy.

Illetve van még majdnem egy teljes doboz Twinlab Ripped Fuel , azt is el kéne lőni, hátha most nem fogok szédülni tőle :))

(#19203) God Vazzeg válasza Manitou (#19202) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Lesz stimuláns dögivel :D Ha most nem mutatsz fel egy komoly formát, kitagadunk :DDD Én reggel nyomnám be a HC-t, és edzés előtt a ST-t. L-carnitin a helyén van :K :D

(#19204) God Vazzeg válasza kmisi99 (#19200) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Edzés után a legfontosabb, de mehet reggel is, és edzés előtt is.

Fontossági sorrend:
1. edzés után
2. reggel
3. edzés előtt
4. nap közben étkezések között.

Értelem szerűen rajtad múlik hogy meddig elég egy 2,3kg-os dobozzal, ez kb 10e Ft. Ha csak edzés után nyomod szerintem kitakar vagy 2-3 hónapot is :D Nekem diétában kb 2-3 hét egy vödör, de én elég sűrűn fogyasztom, és nagy adagokban :K

(#19205) kmisi99 válasza God Vazzeg (#19204) üzenetére


kmisi99
addikt

Hát akkor az egész jó azt még meg is tudom venni pár havonta. Akkor lehet be fogok ruházni egy nagyobbra kíváncsi leszek mennyivel jobb lesz a fejlődés. Most 3 hónapja járok de úgy hogy szar az étrendem és nem is fejlődök a legjobb bár azért így is alakultam valamennyit.

(#19206) God Vazzeg válasza kmisi99 (#19205) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Remélem azért megértetted a lényeget, és ez csak kiegészítő, a kaja oldja meg a problémáidat. Ha nem lesz elég ch az étkezéseidben, a fehérje se fog csodát tenni, meg amúgy se, csak ha tényleg jó kaja MELLETT használod. Egyébiránt jobb ha szeded mint ha nem ;)

(#19207) Ijk válasza kmisi99 (#19205) üzenetére


Ijk
nagyúr

Komolyan nem értelek. Először leírod, hogy nem akarsz porokat szedni, a kajálással kapcsolatos részeket nem olvasod el, szarul kajálsz, most meg mégis kellenek a porok.
A kajádat kellene rendbe rakni, ugyanis attól nőnek az emberek ha esznek. Ez pár éve még nyilvánvaló volt, manapság meg mindenkit meg kell tanítani hogy ha izmot akar, akkor enni kell, legfőképp húst.
Ha odafigyelsz a kajálásra, és krva keményen edzel (amikor a teremből kifelé menet remegnek a tagjaid a kimerültségtől), akkor krva lassan kezdesz izmosodni. Azért mondom hogy lassan, mert eddig az is nyilvánvaló volt hogy látványos eredményhez évek kellenek, három hónap az semmi. Nem tudom mióta lett divat hogy hónapok, sőt egyesek hetek alatt várnak valamiféle csodát, lófax edzésekkel, szar kajálással.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#19208) kmisi99 válasza Ijk (#19207) üzenetére


kmisi99
addikt

Hát azóta a sárga kapszula nevű könyvet tovább olvastam és elértem a porokig. Meg eddig úgy hittem hogy sokkal drágábbak a fehérje porok és hizlalnak de már tudom hogy nem ezért változott a véleményem. A kaján is majd igyekszek változtatni beviszek annyi sovány húst amennyit tudok az étrendbe. A növekedést meg nem úgy gondolom hogy vékonyból lettem egy 200 kilós izom állat hanem hogy pl 3 hónapja pl egy fekvőtámaszra nem voltam képes olyan gyenge voltam meg a súlyom miatt se. Most meg már tudok valamennyit csinálni is meg már nagyobb súlyokkal tudom csinálni. Erre értettem hogy fejlődtem azóta.

God Vazzeg
Kösz a sok segítséget. Ezt ("csak ha tényleg jó kaja MELLETT használod") Úgy érted hogy rendes egészséges étkezés kell még mellé? Ez mit takar húst hússal fehérjét fehérjével? Vagy csak annyi hogy nem eszek szemét műkajákat és eszek rendesen változatosan?

(#19209) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Nah toltam egy laza mell bicepszet az itthoni teremben, adta.
Ferdepad ruddal, egykezessel, peckanddeck gep, keresztcsiga. Bicepszre meg sima ruddal allva, majd ulve egykezesek. Abszolut nem igy szoktam edzeni, most remegek is mint a kocsonya:D
6 kor meg futok par kort.

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#19210) Tipo16V


Tipo16V
aktív tag

jaaj valamelyik nap hallottam a rádióban, balázs mondta: néztétek az éden hotelt? tele van kigyúrt állatokkal, 40es karokkal :DDD
beteg vagyok :((
és gumicukrot eszek :Y

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#19211) SzlobiG válasza Tipo16V (#19210) üzenetére


SzlobiG
félisten

Aki elsőnek esett ki az ott edz nálunk a terembe egyedül annak van forma a többinek meg nem is mondom, de hogy tele van kigyúrt állatokkal az lol kategória.:D

(#19212) Zomb€€ válasza Tipo16V (#19210) üzenetére


Zomb€€
őstag

150centihez durvan nez am ki:D
Amugy regen en is orultem a 40nek.

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#19213) Tipo16V válasza Zomb€€ (#19212) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

jó énis örülni fogok ;] de nem fogom magamat kigyurt állatnak érezni :DDD
egyébként volt már 40...most hogy újra elkezdtem, 38nál járok.

Szlobi nemtudom, nem néztem. és csak Jersey Shoret nézek.
Macide ez nem baj, mert ha formásabb avgy nagyobb vki, akkor az már szuperizmos, így nekem is van esélyem, hogy izmosnak nevezzen valaki:D egyébként ezt a pittman gyereket végképp nem értem, mert ő az aki aztán tényleg nem izmos....még édenben sem nagyok, de legalább szárazak, pitti még az sem.

[ Szerkesztve ]

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#19214) macikos válasza Tipo16V (#19210) üzenetére


macikos
addikt

Mit akarsz? Manapság az ilyen VV Cristofel formák izmosnak számítanak...

(#19215) umek7


umek7
őstag

Sziasztok.

Segítségre lenne szükségem, a kérdés nem a gyúrásra irányul, de valamennyire kompetensek lehettek a témában. Sportolok már nagyon sok éve (foci, atlétika), de az elmúlt fél évben egyáltalán nem edzettem, futás, foci és hasonlók csak nagyon nagyon elvétve voltak. Nem nehéz kitalálni ennek köszönhetően eléggé eltunyultam, a napokban kezdtem újra "mozogni". Jövő hónap elején egy elég nagy túra vár rám (55 km hosszú, nagy szintemelkedéssel), mellesleg ez lesz életem első efféle megmérettetése.

A kérdés: mivel ez egy elég nagy távnak bizonyul a túrázós körökben, nem mellesleg nem könnyű, mik azok az ásványi anyagok, egyéb dolgok amiknek a pótlására oda kell majd figyelnem szerintetek?
Értem ezalatt speciális víz beszerzése, esetleg bármilyen más (legális), gondolok itt vitaminokra, valamiféle regeneráló szerek szedésére. Ha tudnátok ajánlani egy két terméket ami ebben irányban segítséget nyújthat azt megköszönném.

[ Szerkesztve ]

(#19216) Tipo16V válasza BÁ Nutrition (#19155) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

[link] itt azért szerintem nem 35ös volt nékije:D
umek7 de a foci az nem sport ;]

[ Szerkesztve ]

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#19217) spammer válasza SzlobiG (#19211) üzenetére


spammer
veterán

Micsoda? Hogy ennek a srácnak volt a hotelesek közül a legjobb formája? [link] :Y

Eddig 7 srác volt/van bent, abból legalább 4-nek jobb a formája :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19218) Kassadin


Kassadin
addikt

239 új komment. Na elmentek ti a sunyiba. :DDD

(#19219) GiP23 válasza Manitou (#19193) üzenetére


GiP23
csendes tag

Egyik ismerősöm ezzel+kajálással tisztította le magát teljesen, ő esküszik rá.

(#19220) umek7 válasza Tipo16V (#19216) üzenetére


umek7
őstag

Oké-oké, de ha a kérdésre válaszolnál az nagyobb segítség lenne :)

(#19221) SzlobiG válasza spammer (#19217) üzenetére


SzlobiG
félisten

Hát nem tom, de most jelenleg ettől sokkal jobb formába van. Nem nézem amúgy a sorozatot egyszer láttam annyira nem vok képbe a többi játékossal, de ha te mondod akkor elhiszem.:D

(#19222) spammer válasza umek7 (#19215) üzenetére


spammer
veterán

Izotóniás italok, sportitalok direkt ilyenre vannak.

Sportolóknak való multivitamin csomag, pl. itt: [link] de más webshopokban vagy üzletekben megtalálod őket, nem biztos, hogy a shopbuilderen a legolcsóbb, de ott találsz normális leírást, információkat, véleményeket sok termékről. Ugyanott megtalálhatod az ásványi anyag komplexet is.

Konkrét terméket válassz magadnak, vagy írd le mennyit tudsz rászánni, akkor talán tudunk ajánlani.

--

(#19221) SzlobiG: van a műsorban egy kőarc és kőbunkó gyúrós csávó, 19 éves, kinéz vagy 30-nak és olyan szinten beképzelt, hogy az nem mindennapi :DDD Nem izomkolosszus egyik sem, de kb. 2-3 arcnak van még egy átlag fitness formája.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19223) umek7 válasza spammer (#19222) üzenetére


umek7
őstag

Összességében 10-15k-nál többet nem szeretnék rászánni, és ha lehetséges mindenből a kisebb kiszerelés érdekelne. Előre is köszi.

Vitamin: Ilyet szedek minden nap. [link] + C1000

(#19226) Tipo16V

Értem, akkor vitaminok és izotóniás italokon kívül másra lehet szükségem?

Illetve az sem gond hogy ha marad a cuccokból több, majd elszedem, meg hát a sporthoz jól jöhet.

[ Szerkesztve ]

(#19224) Eagl3 válasza SzlobiG (#19221) üzenetére


Eagl3
veterán

akkor jó hirtelen izmosodott meg... :)

(#19225) Eagl3 válasza umek7 (#19223) üzenetére


Eagl3
veterán

Szerintem vigyél 2 fürt banánt meg pár liter ásványvizet.

(#19226) Tipo16V válasza umek7 (#19223) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

pedig ha kisebb akkor drágább, inkább vegyetek nagyot, és dobjátok szét

meg az a zöld csúnyafejú írta: izotóniás sportital, a gatoradénak van ilyenje, egy dobozból kijön 5liter, finom citromos ízű, és zöld fagyálló színe van:D

esetleg még a bigyóteknk, mega szájteknek van ilyen műzliszelet szerűsége, bár elég drága, de keresztapám futás előtt verte be, és atta az energiját, aszonta

[ Szerkesztve ]

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#19227) umek7


umek7
őstag

Izotóniás italok közül erre gondoltam.

(#19228) Tipo16V válasza umek7 (#19227) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

egész pontosan ő ezt zabálta, bár aránytalanul drága, majd 300gr csirkemell ára [link]

spammer azért azt tedd hozzá ha bever egy 3-4grammot akkor olyan savanyú hogy a belét kimarja:D én minden nap így tolom: egy fél deciben elkeverem, gyorsan lehúzom, és utána iszok rá

[ Szerkesztve ]

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#19229) spammer válasza umek7 (#19223) üzenetére


spammer
veterán

C1000 jó, de ha elfogyott és nem zavar, hogy kézzel kell adagolni, akkor ez a bestbuy: [link]

Multivitaminból ez jobb, bár igaz, hogy drágább is: [link]

Izotóniás ital: gatorade, powerade, isostar ... biztos van még más is, nem nagyon ismerem őket.

Banán, ásványvíz pluszban még jól jöhet.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19230) Eagl3 válasza Tipo16V (#19228) üzenetére


Eagl3
veterán

Van olcsóbb is: [link]

(#19231) nolika


nolika
aktív tag

Sziasztok!
Kinek mi a tapasztalata a szója fehérjével?
Speciel ezt a típust néztem ki: ezt(igaz ez kevert, van benne állati eredetű fehérje is). Ki fogyasztotta már?

[ Szerkesztve ]

(#19232) spammer válasza Tipo16V (#19228) üzenetére


spammer
veterán

Fél deci? 3-4 gramm? Ne csodálkozz :D Én kb. 2 deciben keverek el 1 grammnyit, úgy semmi íze, szinte alig érezni, hogy van benne valami. Szerintem 3-4 grammot már érdemesebb elosztani a nap folyamán, vagy bekeverni egy másfél literes üvegbe és akkor folyamatosan kortyolgatod, így folyamatos a felszívódás is.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19233) BÁ Nutrition válasza macikos (#19214) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

:Y még a végén kiderül hogy én is izmos vagyok ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#19234) macikos válasza BÁ Nutrition (#19233) üzenetére


macikos
addikt

Te már túl izmos vagy! Akinek 35-nél nagyobb karja van, és nehezebb 70 kilónál, az már túl izmos!

(#19235) Kassadin válasza macikos (#19234) üzenetére


Kassadin
addikt

Mintha anyámat hallanám. :DDD

(#19236) spammer


spammer
veterán

Hát ezen kb. beszartam a röhögéstől :DD

Másik fórumról:

"sziasztok! hamarosan megjelenik a diablo 3, és azon gondolkoztam az első karakterem egy barbár lesz, ehhez kérnék egy kis segítséget. mivel hamar szeretném elérni a maximális szintet, így heti 5 játéknapot tűztem ki magam elé, a hétvége két napján pihennék meg. mivel barbárral kezdenék, így ott fontos az izomerő. jumbo professionallal kezdenék, ezt minden reggel meginnám, valamint kreatin monohidrátot is akarok szedni, az első héten feltöltenék vele utána pedig napi 10 gramm. a kérdésem az lenne, hogy szerintetek 50es szint előtt megéri-e fehérjét is szednem, vagy a jumbo meg a kreatin elég lesz ahhoz, hogy a barbárom erősen kaszaboljon és gyorsan fejlődjön? előre is kösz!"

:DDD :C

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19237) SzlobiG válasza spammer (#19236) üzenetére


SzlobiG
félisten

Én biztosan ezt fogom tenni. ;]

(#19238) nepszter1 válasza spammer (#19236) üzenetére


nepszter1
addikt

:C hát ez rohadt nagy

(#19239) Bibby válasza umek7 (#19223) üzenetére


Bibby
addikt

Nem akarok nagyon beleugatni, de azért 55 km-es túrába nem fogsz belehalni "speciális készítmények" nélkül sem. :)
Leginkább kezdj el rá edzeni, gyalogolj/fuss minden nap egyre többet. Aztán szerezz be valamilyen energiaszeleteket, meg banánt, túra közben azok a legjobbak, a lényeg hogy nehogy eléhezz, mert akkor hirtelen fogsz kidőlni.

A legfontosabb amire tényleg költened kellene az a túracipő és túrazokni. Ha cipőt most nem is vennél emiatt, a zokni igen erősen ajánlott, mert egy sima zokniban szétmegy a lábad.

Ελευθερια η θανατος

(#19240) Jim-Y válasza Bibby (#19239) üzenetére


Jim-Y
veterán

+ minél előbb kéne megvenned a cipőt, és már most elkezdeni benne sétálni, hogy mire eljön A Nap addigra "be legyen járatva"..

(#19241) Polacheck válasza macikos (#19234) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Ez alapján túl izmos vagyok :C

less qq more pewpew!

(#19242) Gery15 válasza macikos (#19234) üzenetére


Gery15
addikt

P*csbe, pedig nem akartam túl izmos lenni. :(

;]

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#19243) umek7 válasza Bibby (#19239) üzenetére


umek7
őstag

Nem beleugatás, nagyon szívesen veszek minden tanácsot, véleményt. Lesz mindkettő egyébként (kifejezetten ilyen célokra készült zokni, és túracipő).

(#19240) Jim-Y

Ez is igaz, köszi mindkettőtöknek!

(#19244) SzlobiG válasza Polacheck (#19241) üzenetére


SzlobiG
félisten

Lehet hogy nekem is abba kéne hagynom akkor, de még se kisebb vagyok mint crisztoforó.:(

(#19245) gaborbol válasza umek7 (#19215) üzenetére


gaborbol
őstag

Regebben teljesitmeny turaztam eveken at, szinte minden hetvegen 30-40-50-70-100 km.
Ekkora tavra igazabol nem kell semmi extra. Retegesen oltozz, kenyelmes-bejaratott cipo, (nem ket hettel elotte venni valamit, mert szettori a labad meg a masodik harmadik alkalommal is.)

Ennivalo egesz napra, innivalo szinten(legalabb 3-4 liter viz/tea).Csoki, mogyoro/mandula/banan valami hasonlo.
Ha egy 5km/h-os atlatog tudsz hozni az kezdoktol nem rossz, foleg ha sok lesz a szintkulonbseg. Tehat, ha semmit nem pihensz akkor 11 oran keresztul fogsz gyalogolni, igy szamolj kajaval. Nem tudom erint-e az uvonal varost, vagy csak kis falvalkon mentek kersztul vagy esetleg meg azokon sem, akkor nem fogsz tudni venni semmit sem. Ilyen esetben legyen nalad tobb kaja mint kevesebb, hogy meg tud osztani masokkal, ha kell :)

Telefon,(normalis aksival), ha gond lenne, elemlampa, gyufa, budipapir, gps vagy terkep/iranytu, valami zene, mert ennyi idon keresztul lehet unalmas lesz dumalni.

[ Szerkesztve ]

(#19246) Manitou válasza God Vazzeg (#19203) üzenetére


Manitou
addikt

Az a baj hogy az ST -től és a superpumptól sem tudok rendesen aludni, mi lesz ha még a többit is bevetem :D
Á én már nem merek nagyot álmodni. :)) Derékből kéne majd blankolni. Ennyi lesz a cél ( meg egy romszáka 50-es ;] )
Ja csak L carnitinem nincsen, vagy veszek vagy nem.

[ Szerkesztve ]

(#19247) umek7 válasza gaborbol (#19245) üzenetére


umek7
őstag

Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat, ha esetleg még felmerülne bennem 1-2 egyszerű kérdés akkor remélem nem gond hogy ha írok neked.

(#19248) BÁ Nutrition válasza gaborbol (#19245) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

"valami zene, mert ennyi idon keresztul lehet unalmas lesz dumalni"

akkor biztos jó a társaság ha fél nap alatt már mp3at kell hallgatni hogy ne unatkozz...
;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#19249) macikos válasza BÁ Nutrition (#19248) üzenetére


macikos
addikt

Ja, már megéri elmenni... :D

"-Na, milyen volt a túra?" "-Ááááá, nagyon fasza! Mentem 50 kilométert és mp3-at hallgattam, nem beszéltem senkivel"

:D

(#19250) umek7 válasza macikos (#19249) üzenetére


umek7
őstag

:D

Egyébként lesz társaság szóval nem lesz szükség az mp3-ra, de néha adódhat úgy hogy nem hátrány ha van nálad, ezt nekem is mesélték.

(#19251) macikos

:DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.