Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19501) Tipo16V


Tipo16V
aktív tag

nekem sincs semmi bajom a tejtől, multkor házi tejet ittam forralás nélkül, és semmi fosás nem volt :DD

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#19502) Eagl3 válasza Tipo16V (#19501) üzenetére


Eagl3
veterán

Véletlenül nem egy hete ittad meg? ;]

(#19503) spammer válasza Ijk (#19493) üzenetére


spammer
veterán

Mostanában egy keveset szoktam szoktam önteni a kukoricapehelyre, de már ez is érződik, szóval na, meglazítja a dolgokat :D Az az érdekes, hogy régen, bár sosem voltam nagy tejfogyasztó, azért iszogattam néha 1-1 csészével, vagy akár kakaóporral, és akkor semmi bajom nem volt. Lehet, hogy sokáig bennem voltak a csecsemőkori emésztőenzimek, de most már el kell dobnom a "cumit" :D

(#19504) Ijk: az igen! :DDD jó kis kombó :D

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19504) Ijk


Ijk
nagyúr

Most nézem vissza a mai hsz-eket, hát tényleg nem minden a csirkerizs. Mocsanisi is minden nap viszi tupperware edényben a kaját és mégis így néz ki. ;]
Habár azt mondják, az vagy amit megeszel. ;]

spammer: Nekem nyáron szorulásra a recept: negyed görögdinnye, egy korsó sör és fél liter tej.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#19505) God Vazzeg válasza macikos (#19497) üzenetére


God Vazzeg
veterán

A "B" az húsevő ha jól emlékszem, inkább "A" vagy "AB" lehetsz. Én "A"-s vagyok, ez megmagyarázza hogy miért nincs szükségem irdatlan mennyiségű húsra. Nemrég jártam ennek utána és rám teljesen illik az "A"-s vércsoport táplálkozása. Nézz utána a vércsoportodnak :K

(#19506) God Vazzeg válasza Boxer001 (#19500) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én is rendszeresen fogyasztok házi tejet forralás nélkül, sose volt még bajom tőle.. :U

(#19507) Kassadin válasza Boxer001 (#19426) üzenetére


Kassadin
addikt

A topik felének a szülők veszik a kaját, mégis hogyan kérdezheted ezt komolyan? ;]

[ Szerkesztve ]

(#19508) tween válasza Ijk (#19504) üzenetére


tween
őstag

nekem a sör+dinnye páros gyomorszáj görcsöt okozott :(

(#19509) Boxer001 válasza God Vazzeg (#19506) üzenetére


Boxer001
veterán

Akkor te se a nyomik táborát erősíted. :R
Kassadin
Nyugi, nem siklottam el eme fontos tényező mellett, bár ennek tudatában tényleg merész volt a kérdés. ;]

(#19510) God Vazzeg válasza Boxer001 (#19509) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mondj valami újat :D

(#19511) Boxer001 válasza God Vazzeg (#19510) üzenetére


Boxer001
veterán

Valami új. :D

(#19512) Yeffy válasza tween (#19508) üzenetére


Yeffy
veterán

gyomorszáj görcsöööt? omg... :(

én tán 0-ás vagyok, majd vmikor megkeresem, hogy "kéne" ennem, ha lenne rá keretem

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#19513) spammer válasza Yeffy (#19512) üzenetére


spammer
veterán

Én is 0-ás vagyok (úgy tudom :D ), itt vannak leírások [link] bár nem tudom, hogy "szakmailag" mennyire helyes, de érdemes átfutni.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19514) God Vazzeg válasza Boxer001 (#19511) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:D

(#19515) Ijk válasza spammer (#19513) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ti komolyan hisztek ebben a vércsoportdiéta marhaságban? :F

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#19516) God Vazzeg válasza spammer (#19513) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Az "A"-t elég jól leírta :K

(#19517) God Vazzeg válasza Ijk (#19515) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én sem hiszek benne. Viszont sok mindent felfedeztem már magamtól is, és kb 2 hete tudtam meg a vércsoportom, de borítékoltam volna hogy A-s vagyok. Szinte minden passzol. De mindenki nézze meg magának, és figyelje a teste reakcióit, és meglátja be jön-e neki. Gondolom nem viccből van ennyire publikálva, és hisznek benne ennyien :U

(#19518) spammer válasza Ijk (#19515) üzenetére


spammer
veterán

Én eddig nem néztem utána, de már régóta vannak kutatások, tanulmányok erről. Gyakorlatilag annyira vitatéma, mint bármi más a testépítés területén :D Biztosat még akkor sem tudsz mondani, ha orvos biológus vagy :) De próbálgatni lehet, ha valakinek van türelme hozzá.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19519) Jojo5


Jojo5
őstag

Cickó vót' atta... holnap meg vagy pihi vagy csak canga, majd elválik :K

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#19520) BÁ Nutrition válasza God Vazzeg (#19505) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nekem 0 Rh+ a vércsoportom, írd már le mit kéne ennem, mert nincs kedvem utánnanézni :)

jelenleg ezt eszem:
reggeli: vajaskenyér+napcsi
ebéd: amit anyu főz
délután egy szenya+napcsi
este 10 kifli+napcsi
;)

de most diétázom, ha tömegelek akkor szoktam inni tejet is mer abba van a vitamin :R

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#19521) God Vazzeg válasza BÁ Nutrition (#19520) üzenetére


God Vazzeg
veterán

(#19522) Kassadin válasza Boxer001 (#19509) üzenetére


Kassadin
addikt

Amúgy komolyra fordítva a szót, ahogy nézem a papírosom, jelenlegi árak mellett zabra 3600 forint megy el, gyümi joghurt(mert kislány vagyok, nem tudom megenni a száraz zabot :() 3740, húsra kb. havi 10 ezer, rizsre meg nem olyan sok, elvégre annak még "tűrhető"
ára van. Mondjuk ha precíz étrendet tartanék, lehet ennek a többszöröse se lenne elég. Csirkerizs nem mindig van, mert nem vetem meg a rakott krumplit, töltött káposztát, stb. Valószínű, hogy a normálatlan kaja miatt csappant meg a súlygyarapodásom, stagnálok 65kg-n. Krisztián írta egyszer, hogy kis pénz, kis izom, nos kezdek én is most már ebben hinni, van ennek alapja.

Nálad mi a helyzet? Gondolom tele vagy. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19523) adam432 válasza Kassadin (#19522) üzenetére


adam432
tag

Nekem mindennel együtt havi 40k megy el, ebben napi 70deka husi, túró, tojás, zöldség, zab, Bolero is benne van. Tápkiegnek meg 2 havonta Ca-Mg + Vitamin. Ha van az embernek egy elfogadható keresete, sztem ez simán belefér. És van eredménye is... :)

„Si vis pacem, para bellum.”

(#19524) Boxer001 válasza Kassadin (#19522) üzenetére


Boxer001
veterán

Mint a déli busz. ;]

(#19525) Yeffy válasza spammer (#19513) üzenetére


Yeffy
veterán

köszi a linket, rálesek majd holnap, most már majd bealszok :D
am én is Rh +os vagyok, szal kíváncsi vagyok

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#19526) Kassadin válasza adam432 (#19523) üzenetére


Kassadin
addikt

Relatív kinek mi az elfogadható kereset, ha eltudsz verni 100 ezret csak kajára és tápkiegekre(bcaa, glutamin stb), na az már tényleg elfogadható kereset. ;]

#19527: "B+! Ezt mondhattad volna hamarabb is, hogy a joghurtba bele lehet keverni a zabot. Most ettem meg egy kilós jogobella almás fahéjas joghurtot. Ha teszek bele zabot, akkor több lett volna"

Íme egy több éve edző ember, aki ilyesmivel nincsen tisztában. :R :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19527) macikos válasza Kassadin (#19522) üzenetére


macikos
addikt

B+! Ezt mondhattad volna hamarabb is, hogy a joghurtba bele lehet keverni a zabot. Most ettem meg egy kilós jogobella almás fahéjas joghurtot. Ha teszek bele zabot, akkor több lett volna :D
Egyébként ez is olyan kis adag, hogy nem igaz. Nem azért, mert nagy vagyok. Egyszerűen felbontottam, párszor belekanalaztam és el is fogyott :(

(#19528) nepszter1 válasza God Vazzeg (#19521) üzenetére


nepszter1
addikt

hmm ez érdekes én AB-s vagyok hát itthon csak csirke húsvan meg disznó a fagyasztóba más nem igazán na meg egy pár hal.

Úgy érzem megyek a piacra és veszek csirkéket és jöhet a tojás !

(#19529) God Vazzeg válasza macikos (#19527) üzenetére


God Vazzeg
veterán

1kg-os jogobella simán lecsúszik nekem is :K Én a szamócást szeretem nagyon :U

(#19530) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Azért a sárga kapszula vagy mi a rák nem a biblia... én 1-2 dologgal marhára vitatkoznék de mind1.
Amúgy a kiló nem mond meg mindent, mert van olyan ismerősöm, aki mellém áll, és azt mondják hogy én egy 10-essel több vagyok, holott ő nehezebb 2-3 kilóval.
Jah igen és én se vagyok egy nagy állat, viszont nem tudom elhinni hogy aki rendesen eddz, keményen, emeli a súlyokat, és zabál, az nem fog fejlődni. Ilyen a világon nincs. Én is fel tudtam menni 76-77kg-ra, ami hozzám képest baromi sok, csak annyit kellett zabálni hogy hányingerem volt. De lenyomtam. Valamit valamiért. Kifogást mindenki talál, megoldást meg nem. Ennyi. Szerintem...

Huhh de össze vissza hozzászólás lett :D

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#19531) God Vazzeg válasza mocsanisi (#19530) üzenetére


God Vazzeg
veterán

A nemrég linkelt kép alapján becsüld meg a rajta látható emberek súlyát, kinézet alapján.. :U (Komolyan kérem :K )

(#19532) mocsanisi válasza God Vazzeg (#19531) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Lacika vagy 100.
Te olyan 90.
Gaba meg legyen 95-100.

Más: Menni kell szolizni... :D

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#19533) Sotho válasza mocsanisi (#19530) üzenetére


Sotho
őstag

Az. Agyadra ment a protein. ;]

(#19534) BÁ Nutrition válasza God Vazzeg (#19521) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

te ez alapján kajálsz?

azt nem tudtam hogy nekem a tejsavó, és a túró rossz lenne:S
mindig szoktam este nyomatni egy dobozzal..
meg a tejsavót kilószámra zabálom alapból..

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#19535) Herczi


Herczi
senior tag

Orvos Taj-szám alapján megtudja mondani a vércsoportom, vagy vérvétel? Pár éve néztem én is ezt a vércsoport diétát, de egyetlen egy iratomban sincs benne a vércsoportom, üresen van hagyva a hely.

(#19536) penene válasza BÁ Nutrition (#19534) üzenetére


penene
őstag

Én AB-s vagyok, és elég jól passzol rám is a cucc. Nem tudatosan kajálok úgy, viszont túlnyomó részt olyanokat eszek, amit ír, és jobban is esik. :)

(#19537) Kassadin


Kassadin
addikt

Nah, kezdődik a vércsoport szerinti táplálkozás a topikban, holnap már Ijk is áttér rá. :D
Macikosnak már úgyis mindegy, őt nem érdekli. :(

#19539: Tudom, neked csak és kizárólagosan versenyző testépítő ismerőseid vannak. :K Amúgy olvastam már róla, csak próbálkoztam belekontárkodni a következő divattémába a topik életében. ;]

[ Szerkesztve ]

(#19538) penene válasza nepszter1 (#19528) üzenetére


penene
őstag

AB-vel a pulykát toljad, a csirke méreg. :DD
Ennek ellenére én nagyon sok csirkét eszem, de a pulyka tényleg jobban esik.

Tudom, több nyúl is birka kéne. ;]

Hogy kis ON is legyen: Sikerült lábazni, vazzeg ez a Bcaa+glutamin+vitargo kombó durván betöltött edzés előtt. Na jöhet rá a Jumbo vacsira. :D

[ Szerkesztve ]

(#19539) mocsanisi válasza Kassadin (#19537) üzenetére


mocsanisi
senior tag

VERSENYZŐ testépítőktől hallottam hogy figyelembe veszik kajánál a vércsoportot. Az szerintem nem véletlen....

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#19540) BÁ Nutrition válasza mocsanisi (#19539) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

micsoda ismerőseid vannak... de nem hisszük el!!! képet!!!
:DDD ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#19541) adam432 válasza mocsanisi (#19539) üzenetére


adam432
tag

Baromság az egész, ugyanúgy, mint a lúgosító téma. Nem szabad mindennek bedőlni

„Si vis pacem, para bellum.”

(#19542) Kassadin válasza BÁ Nutrition (#19540) üzenetére


Kassadin
addikt

Csak ne arról a hosszú hajú úriemberről rakjon. Annál még én is nehezebb vagyok, az pedig igazán nagy szó. :DDD

Szerk: De rá.

Tomics: Az semmi, ne picsogj már. ;] Vagy két napig nem voltam gép előtt, betermeltek a srácok ide ~300 hozzászólást.

[ Szerkesztve ]

(#19543) BÁ Nutrition válasza Kassadin (#19542) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

csak nem Conan a Barbira gondolsz? :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#19544) Tomics


Tomics
addikt

177 új hozzászólás na menjetek a pi... :D

volt valami érdemleges? (pl macikos, vagy boxi fotó :D)

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#19545) mocsanisi válasza BÁ Nutrition (#19540) üzenetére


mocsanisi
senior tag

ment egy privát.

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#19546) God Vazzeg válasza mocsanisi (#19532) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem is rossz :D

Lacika 95kg
Én 95kg
Gaba 83kg

:D ;] (Komoly!)

(#19547) mocsanisi válasza God Vazzeg (#19546) üzenetére


mocsanisi
senior tag

jah bakker elfelejtettem hogy Gaba olyan alacsony. na mind1 :)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#19548) God Vazzeg válasza BÁ Nutrition (#19534) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem teljesen. Nekem a paradicsom és a paprika elvileg méreg lenne, de ezt szeretem a legjobban, és emésztem is nagyon jól! Szóval nem szentírás ez, de pl régen észrevettem hogy ha nagyon sok húst eszek besavasodok, felborul az emésztésem. Gyerekkoromban egyáltalán nem ettem meg a húst, csak feldolgozott formában (felvágottak) de úgy se nagyon. Inkább tészták, gyümölcsök, zöldségek voltak a favoritok. Érdekes :D

Most már eszek húst, de a kenyeret pl diétában se zárom ki, és elég jó eredményeket érek el így is, holott elvileg ugye nem szabadna.. De mivel jól emésztem.. :U

(#19549) spammer válasza mocsanisi (#19530) üzenetére


spammer
veterán

"csak annyit kellett zabálni hogy hányingerem volt. De lenyomtam."

Pedig baromi egészségtelen dolog. Régen nálam is volt, hogy így zabáltam, már szinte a torkomban éreztem a kaját ( :DDD ), aztán majdnem visszajött az egész... Ott szúszáztam percekig, hogy lent maradjon :D Pedig nem a gyúrás miatt volt, egyszerűen csak zabáltam odafigyelés nélkül... Képzeld el, mennyire túltelíti az emésztőrendszert a sok kaja, plusz sok vér megy a gyomorba, elfáradsz, elálmosodsz tőle :) Hosszabb távon meg egészségügyi következményei is lehetnek... Szóval most már nem zabálok, pedig pl. kenyeret/tésztát tudnék 2 pofára :DD

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19550) Zomb€€ válasza spammer (#19513) üzenetére


Zomb€€
őstag

"A húsokat az A vércsoportúak zsírként tárolják aminek oka az, hogy eltérő a gyomorsav szintjük." :Y

"Egyszer fent...egyszer fent!"

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.