Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19051) Jojo5


Jojo5
őstag

:)) :DDD :C

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#19052) Boxer001 válasza God Vazzeg (#19042) üzenetére


Boxer001
veterán

Akkor légy büszke magadra. :D
Hát-váll megvót, adka.

(#19053) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Kardio edzés (futás) után mehet a gyors szénhidrátos turmix szerintetek, ugyanolyan mint tömegnövelős edzés után?

Egyébként megéri kijárni futni a szigetre, itt a tavasz ;]

less qq more pewpew!

(#19054) penene válasza Boxer001 (#19052) üzenetére


penene
őstag

"Hát-váll megvót, adka."

Te edzel is, vagy csak néha benyomod ezeket a csatakiáltásokat, mint a többiek? ;]

(#19055) Boxer001 válasza penene (#19054) üzenetére


Boxer001
veterán

Edzem, veled ellentétben. :D

(#19056) bobalazs válasza God Vazzeg (#19014) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

jó ebédhez szól a nóta

(#19057) penene válasza Boxer001 (#19055) üzenetére


penene
őstag

De én nem is írom be, hogy atta adka. :D

Jövő héttől újra megyek, csak még kétséges, hogy tudom betenni a sok láb mellé a többit. De heti 2 felsőtestet vállalok. :) Ha majd mégis a láb rovására megy, akkor így jártam, és nem lesz strandfazon. :D

(#19058) Boxer001 válasza penene (#19057) üzenetére


Boxer001
veterán

Én meg beírom, mert edzem. Wáccjorpráblem :F :D
Ez a csatakiáltások szöveg nekem is tetszett, megvolt az első poénod. :D

[ Szerkesztve ]

(#19059) spammer válasza penene (#19054) üzenetére


spammer
veterán

"csatakiáltások"

:DDD

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19060) Jojo5 válasza penene (#19049) üzenetére


Jojo5
őstag

nem csodálkozom, vagyis, de... eléggé meglepően fájok és mozgok a mai nap... :D

ráültem a cangára letekertem az 1 órát, de megizzadni sem volt erőm kb. annyira fáj a lábam, az utolsó 20 percben már könnyeztem a fájdalomtól, most még feküdni is fáj.. :DD

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#19061) penene válasza Jojo5 (#19060) üzenetére


penene
őstag

Ennyi, majd megszokod. 2 hónap meg az lesz a baj, hogy túl nagy súlyokkal csinálod, és nagyon el kezdett nőni a lábad, és nem megy rád 1 gatya se. :D

Amúgy a canga az jó, legalább gyorsabban regenerálódsz, nem áll be.

(#19062) Jojo5 válasza penene (#19061) üzenetére


Jojo5
őstag

már most se megy rám a gatya, ez a probléma... :DDD

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#19063) penene válasza Jojo5 (#19062) üzenetére


penene
őstag

Akkor miért is kezdted el a súlyzós edzést rá? :)
Az a rész kimaradt, biztos átpörgettem.

(#19064) Jojo5 válasza penene (#19063) üzenetére


Jojo5
őstag

mert a seggem meg nagyon sz@r a többi testrészemhez képest, és mondták a skacok, hogy a guggolás minél magasabb az illető annál jobban megy hátsóra is... :D
illetve kéne bele egy kis súlyzós erő is, nem csak a tekerős téma... :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#19065) adam432


adam432
tag

Én elég radikális vagyok, de az a véleményem, hogy aki nem lábazik, az csak bohóckodni jár le a terembe. Igen, kinövöd a nadrágjaidat... ahogy az ingedet és a zakódat is. Mi baj van ebben?
Lábazni kell, és kész.

[ Szerkesztve ]

„Si vis pacem, para bellum.”

(#19066) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

"Nem tudom miért jó így ismeretség nélkül megítélni de ha feltétlenül személyeskedni akarsz akkor tessék baromarcú. Fogalmad sincs neked arról, hogy mivel vagyok tisztában és mivel nem. Ezzel a dísznek való agyammal 15kg plusz izmot szedtem fel másfél év alatt, full ektomorf testalkattal és még legalább ennyi fog jönni. Hozzáteszem végig kockás hassal... Szóval a kalóriákról is ennyit. Úgyhogy szerintem a varázslatot és a telejósdát el is felejthetjük és lehetőleg olyan halkan szólj, hogy ne hallja senki.
Most, hogy beszéltünk egymásról eleget, visszatérhetnénk a témához. Megmondta Tomi, hogy nem ígér semmit. Lesz ami lesz.
Felesleget lepucol, majd utána tömegel. Ez van. Ez a lifetilt. Én is kíváncsi vagyok mi lesz..."

Plussz ezt olvassátok el mellé
Csak nekem tűnik ez az egész lehetetlennek és hülyeségnek? :U

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#19067) penene válasza Jojo5 (#19064) üzenetére


penene
őstag

Akkor seggdomináns edzést csináljál. :)
A guggolást is lehet úgy csinálni, hogy inkább seggre menjen (pl. nagyobb terpesz, meg úgy pucsítasz), meg az 1 lábas gyakorlatok is erősen használják a 2 lábashoz képest.

Egyébként csinálhatsz magasabb ismétlésszámot, az elején mindenképp. És akkor túl sok súly sem kell. (ahhoz képest, mintha 6-8akat csinálnál).

Amúgy jah, kell mindkét féle edzés rá, az az egészséges. :) Aztán vagy nő, vagy nem. De definiáltabb lesz, az biztos, az meg nem hátrány.

(#19068) cettlee


cettlee
őstag

ujra elkezdtem gyurni

(#19069) SzlobiG válasza cettlee (#19068) üzenetére


SzlobiG
félisten

Viszlát. ;]

(#19070) cettlee válasza SzlobiG (#19069) üzenetére


cettlee
őstag

mész is?

(#19071) Jojo5 válasza adam432 (#19065) üzenetére


Jojo5
őstag

az, hogy kinövöm nem gond, de amikor viccesen leesik a derekadról a gatya combodon meg feszül az nem épp a legjobb érzés... ;)

penene: igyekszem megfogadni\kipróbálni amiket írtál, mondjuk a lábtoló is kell majd mert érzem, hogy avval szét tudnám a seggizmaim durrantani :DDD

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#19072) nepszter1


nepszter1
addikt

Vóóótam edzeni délelőt jóvolt egyedül voltam a terembe legalább gyorsan végeztem , d.u meg irány foci edzésre.

(#19073) spammer válasza Jojo5 (#19071) üzenetére


spammer
veterán

Be kell hízni pocakra, derékra és akkor nem esik le ;]

Lábtoló nálam nem érződik annyira seggre, combra annál inkább. Mondjuk ez vízszintes, lapsúlyos lábtoló, tudom, nem az igazi :D

--

(#19072) nepszter1: egyedül teremben, ááhhh, nekem halál hangulatom lenne.... :(

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19074) penene válasza Jojo5 (#19071) üzenetére


penene
őstag

Leírni és olvasni is könnyebb, majd úgyis érzed az edzés közben, hogy mi mire jó. :)

A fellépésektől nekem elég jó kis izomláz szokott lenni a fenékben. Meg minden egylábastól, de ez természetes, mert olyankor az is jobban dolgozik, stabilizál. :)

(#19075) dnelb válasza mocsanisi (#19066) üzenetére


dnelb
veterán

Hát Zyzz alkata abból a kiinduló testből naturalon 150 nap alatt tuti hogy nem lesz, de legalább elszánt...

(#19076) God Vazzeg válasza dnelb (#19075) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Majd rájön hogy kell 2-3 év, meg egy vagon kox ahhoz a testalkathoz, és akkor elmegy a kedv :D

(#19077) Sotho válasza mocsanisi (#19066) üzenetére


Sotho
őstag

Swarci írta a könyvében, hogy amikor katona volt csak edzett meg kajált és az az év volt az egyik legjobb mert 11 kiló izmot sikerült magára pakolnia... Itt elsősorban az lehet a probléma, hogy az emberek különbözőképpen gondolják mi is az amit izomnak hívnak. :)

[ Szerkesztve ]

(#19078) spammer válasza Sotho (#19077) üzenetére


spammer
veterán

Havi 1 kiló izom naturálban :(

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19079) tepizoli válasza God Vazzeg (#19076) üzenetére


tepizoli
tag

Ja! Nem tudom egyes emberek mit képzelnek ,hogy szálkásan akarnak izomtömeget növeszteni. Bármilyen szomorú is ha nöni akarsz akkor zabálni kell és punktum! Kivéve ha megy a növi meg a szteroid. Ha nem vagy egy bizonyos pontig zsiros nem is tudsz nagy sulyokkal dolgozni mert ha az izületeid nincsenek kipárnázva akkor szétmennek.A hosszu évek alatt sok ilyen emberrel találkoztam külömböző termekben de aki ugy akart nöni ,hogy nem kajált az vagy pár hónap után feladta mert nem látott semmi változást vagy 10 év edzés után is pont ugy nézett ki mint mikor elkezdte.Ahova most járok ott is van egy jopár ember aki 15-20 éve odajár és ugyanugy 70 kg-os és ugyanugy 70 -nel nyom fekve.Enni ,Inni. és aludni! Ennyi!

A fiúk fociznak, a férfiak edzőterembe járnak.

(#19080) Sotho válasza tepizoli (#19079) üzenetére


Sotho
őstag

Ha megy a kox akkor pláne hogy zabálni kell.

(#19081) Jorus válasza spammer (#19073) üzenetére


Jorus
nagyúr

Én reggel 6-ra járok újabban, akkor még csak a takinéni szokott molyolni a felmosófával a folyosón, meg egy-két fitnesz arc a futógépeken. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#19082) Boxer001 válasza Sotho (#19080) üzenetére


Boxer001
veterán

Ha már kox...
Lejött egy cinege faxi (46 éves, ha jól emlékszem, de letagadhatná)...a lényeg az, hogy pár edzésre láttam lent, de már a szusztát tolja. :D Jó nem kezdő, de áh...hagyjuk. :D

(#19083) penene válasza tepizoli (#19079) üzenetére


penene
őstag

"Ha nem vagy egy bizonyos pontig zsiros nem is tudsz nagy sulyokkal dolgozni mert ha az izületeid nincsenek kipárnázva akkor szétmennek."

Az izületvédelemnek tényleg van bármi köze a TZShez?
Most ez komolyan érdekel, hogy csak egy orbitális faxság, ami jól hangzik, vagy amúgy van bármi igazságalapja. :U
Én még sose olvastam ilyenről, de amúgy megragadnám minden alkalmam a jobb izületekért. :)

(#19084) Boxer001 válasza penene (#19083) üzenetére


Boxer001
veterán

Már x éve küzdesz az izületeiddel. Ne így legyen, de szerintem azok már jók nem lesznek, ha eddig se voltak :F :U

(#19085) Jojo5 válasza penene (#19083) üzenetére


Jojo5
őstag

azt nem tudom, hogy a TZS-hez mi, de az biztos, hogy amikor koxolnak és "vizes" lesz a test sokkal nagyobb terhelést bírnak az ízületek mert "kenésük" lesz, amikor meg megy ki a víz sokkal sérülékenyebb lesz és nem bírja a terhelést annyira... :U

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#19086) tepizoli válasza penene (#19083) üzenetére


tepizoli
tag

Szia! Én ezt olvastam de hogy már hol azt most nem tudom megmondani neked de biztos hogy több helyen is.

A fiúk fociznak, a férfiak edzőterembe járnak.

(#19087) Ijk válasza mocsanisi (#19066) üzenetére


Ijk
nagyúr

De jót röhögtem ezen a bejegyzésen, de egyébként az egész blog egy vicc.

Imádni való amikor ilyen figurák külön blogot vezetnek saját terveikről, aztán meg vergődnek örömükben milyen fasza formát hoztak össze, csak más ugyanezt vagy még jobbat összehoz mindenféle blogolás meg észosztás nélkül.

Most esett le, hogy ez a "Zyzz" nevezetű majomparádé a példaképe (akit egyszer itt is valaki belinkelt), hát no comment.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#19088) penene válasza Boxer001 (#19084) üzenetére


penene
őstag

Jah, jók nem lesznek, de azért támogatni lehet őket, nem akarok egész életemben a szobában ülni.
Pl. az elmúlt 1 hónapban is elég sok egész életre szóló dolog derült ki/döntések sorozata (pl, hogy nem szabatom át a térdeim (pedig már volt műtét, de még akartak komolyabbat, mindkettőre), hanem lemondok pár dologról inkább, mert ha átszabatnám, se lenne sokkal jobb a szövődmények miatt - végülis nem vagyok élsportoló, lemondhatok pár sportról).
Van, amit dobott a gép, el kell fogadni. Ettől függetlenül ésszerű keretek között lehet működni, és most pont azt csinálom. És tudatosabban erre figyelni sokkal jobb. :)

Aztán majd úgyis kiderül, most ennek az évnek így megyek neki. :) És amióta edzek rendszeresen célzottan, sokkal jobb is, legalább tudom pontosan a határokat, nem csak lehangolódom, vagy épp meglepődöm, amikor beüt a baj. Vagyis foglalkozni kell vele. Akár így, akár úgy. :) Pl. Animal flex megy. :D

(#19089) GiP23 válasza Ijk (#19087) üzenetére


GiP23
csendes tag

De mégis látod mennyi embert vonz. A gyengéknek szükségük van arra, hogy megmondják nekik mit csináljanak. Egyébként nem kell egyből negatívan hozzáállni, nem kamuzik benne (olyan sokat) és segít bizonyos embereknek, főleg nőknek ahogy látom. A kis ravasz.

(#19090) penene válasza Jojo5 (#19085) üzenetére


penene
őstag

Jah, azt nekem is mondta egy arc még pár éve a teremben, hogy nyomjam a kreatint, mert az az izületet is kitölti és jobb lesz.

Szal ebben tényleg lehet valami.

Meg egyik ismerősöm ismerőse (nem tudom, magára ismer-e itt vki, nem ismerem :D) egy elég komoly térdműtét után növivel rehabilitált (persze gyúrt is), és a doki azt mondta, hogy kell még 1 műtét, mert nem tud járni, de ő leszarta, és a növitől szépen meg is gyógyult.
Ettől persze nem fogok azonnal növizni. :D

(#19091) Boxer001 válasza penene (#19088) üzenetére


Boxer001
veterán

Kitartást a dologhoz, nem lehet egyszerű. :U

(#19092) dnelb válasza Ijk (#19087) üzenetére


dnelb
veterán

Jó te egy másvilág vagy . :DDD Téged az is zavar ha valaki videót rak fel az edzéséről, az is ha valaki blogot mer írni, az is ha valakinek 1 olyan forma a példaképe ami sokunknak sose lesz . :))

(#19093) tepizoli válasza penene (#19083) üzenetére


tepizoli
tag

Ezt találtam most hirtelen egy cikkben:
"A zsír szükséges a sejtek felépítéséhez, a hormonok termeléséhez, az ízületek olajozott működéséhez, kipárnázza a szerveinket, valamint segíti a vér sima áramlását."

A fiúk fociznak, a férfiak edzőterembe járnak.

(#19094) Ijk válasza dnelb (#19092) üzenetére


Ijk
nagyúr

Régen rossz ha csak a forma miatt lesz valaki a példaképed.
Azt meg leszarom ha valaki felrak az edzéseiről videót, csak nem értem mi ebben a jó, és ezeket miért jó nézni? Nyilván más ha oktató jellegű videók készülnek, csak nem ez a jellemző.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#19095) dnelb válasza Ijk (#19094) üzenetére


dnelb
veterán

Miért Jay Cutler meg Markus Rühl videóit miért jó nézni ? Mert motiválnak , ezek ugyanolyanok. De ez is emberfüggő, te nem szereted ezeket ennyi . :) Azért pl Zyzz videói ált 500k view felett vannak 90% lájk aránnyal, meg 10% negatívval. Sokaknak bejön az extra szárazság meg a stílusa :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19096) Jojo5 válasza dnelb (#19095) üzenetére


Jojo5
őstag

Cutlert meg Rühlt ne hasonlítsuk már ehhez a takony Zyzzhez... :U

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#19097) Jim-Y válasza Jojo5 (#19064) üzenetére


Jim-Y
veterán

Leg Matrix baszod, attól lesz baba-feszes-popsid :D

De hogy ON is legyek, ma átmentem haverhoz edzeni picit, nála derült ki, hogy ő nem fog edzeni, mert szarul van, így volt egy személyi edzőm mára, meg egy jó kis pörgős edzés. Láb-témához: egylábas guggolásokat is csináltam, de ma derült ki, hogy eddig szarul csináltam, mindig hátradőltem gyakorlat közben, aztán ma mutatott egy tippet, lépcsőhöz kell menni, legfelső fok szélére állsz, így ha leguggolsz, akkor azzal nem kell foglalkoznod, hogy a nyújtott lábad felemeld, mert az a vízszint alá is süllyedhet, plusz annyira előredőltem, hogy meg tudjam fogni a lábujjam, így nem dőltem hátra, és mindent izomból tudtam csinálni, meg is éreztem :D

[ Szerkesztve ]

(#19098) Ijk válasza dnelb (#19095) üzenetére


Ijk
nagyúr

"Azért pl Zyzz videói ált 500k view felett vannak 90% lájk aránnyal, meg 10% negatívval. "

Én vagyok a hülye, el kellene ismernem ezt a nagy tehetségű, példaértékű embert. :DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#19099) Eagl3 válasza Ijk (#19098) üzenetére


Eagl3
veterán

Mindenesetre minden újára jutott egy suna... :DDD [link]

Ez kell az embereknek, ennyi. Ellenben nagyon unszimpatikus, hogy elég sok képen bagózik.

(#19100) dnelb válasza Jojo5 (#19096) üzenetére


dnelb
veterán

Miért miben többek mint ő/mi? Attól mert több koxot tolnak már nem is lehet hasonlítgatni ? Ne már :))
Ijk : azt csak azért írtam hogy lásd, kevesen vannak olyan véleményen mint te.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.