Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19551) spammer válasza Zomb€€ (#19550) üzenetére


spammer
veterán

Nem vagyok biológus, nem tudom, hogy ez a "nettó faszság" kategória-e, de....

Én elolvastam a rám vonatkozót, van olyan, ami igaz rám, van olyan, ami nem nagyon.... Kizárólag erre alapozni étrendet szerintem nem kell, de lehet kísérletezgetni 1-1 féle kajával, hogy miképp reagál a szervezetünk...

De aztán ez is olyan téma, amiről szerintem még a kutatók is az idők végezetéig tudnának vitatkozni, szóval nekünk nem érdemes túlságosan filózgatni rajta ;]

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19552) Ijk válasza Herczi (#19535) üzenetére


Ijk
nagyúr

Benne van az anyakönyvi kivonatodban.

Egyébként a vércsoportnak körülbelül annyi köze van a kajáláshoz, mint a Jupiter holdjai állásának. Ezt is kitalálta valami okos, aztán lehet a könyv eladásokból meg kiskegyed cikkekből pénzt csinálni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#19553) Zomb€€ válasza spammer (#19551) üzenetére


Zomb€€
őstag

Nekem homlokegyenest mást ír mint amit csinálok :DDD

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#19554) spammer válasza Ijk (#19552) üzenetére


spammer
veterán

Bioszhoz az átlagnál jobban értő ismerősöm is azt mondja, hogy szerinte semmi köze hozzá. De azt hozzá kell tenni, hogy nem nézett utána ő sem, szóval ez kb. az alapvéleménye.

A lúgosító téma ugyanez. Ott kb. annyi valóság van a lúgosításban, hogy a gyomorsavat valamennyire csökkentő (illetve gyomorsav szinten nem emelő) ételek lehetnek jótékony hatásúak, de a szervezet elvileg nem tud elsavasodni, mert a pH-t folyamatosan egy adott értéken szabályozza.

--

(#19553) Zomb€€: Azt figyeld meg, hogy a leírttal ellentétes táplálkozásod okoz-e nálad valami érzékelhető negatív hatást. Illetve ha változtatnál és a leírtak szerint étkeznél, tapasztalnál-e pozitív változást. Csinálni lehet totál mást, amíg nem csinálod mindkét módon, addig nincs összehasonlítási alapod :)

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19555) Ijk válasza spammer (#19554) üzenetére


Ijk
nagyúr

Hidd el hogy fiziológiailag köze nincs a vércsoportnak ehhez.
A lúgosító baromságnak sem a gyomorsavhoz van köze, hanem hogy a teljes szervezeted elsavasodik. Azt mondjuk nem tudom mit és milyen mennyiségben kellene fogyasztani, hogy tényleg "elsavasodjál".

De egyébként nem csak erre mondom ezt, hanem sok más agymenésre, hogy valaki csinál egy statisztikát, a saját elképzelései és szabályai alapján, és ebből lesz a "tudományos bizonyíték". Brit tudósok... gondolom ismeri már ezt mindenki.
Bulvárlapok, internetes folyóiratok, blogok pedig előszeretettel karolják fel a hülyeséget. Mondjuk az már vicc hogy ezekből még könyveket is kiadnak. A legjobb hogy a könyvesboltokban már külön ezotéria szekció van. És harapnak rá, sok ember jó dolgában már nem tudja mit csináljon.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#19556) God Vazzeg válasza spammer (#19551) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nyilván nem szentírás, de érdemes elolvasni, és odafigyelni :K

(#19557) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

vacsora: fehérkenyér+házikolbász+paradicsom. nesztek tisztakajálás :DDD

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#19558) spammer válasza Ijk (#19555) üzenetére


spammer
veterán

Tudom, hogy nem a gyomorsavhoz van köze a teóriának. Viszont a sok zöld cucc lúgos ugye, ami azoknak kifejezetten jó, akiknek sok a gyomorsavuk. Erre írtam, hogy erre jó lehet. A szervezet nem tud elsavasodni, mert ha a pH eltolódna olyan mértékben, akkor meghalnál.

Na szerintem elég is volt a biosz órából :D , de ha valaki nagyon keni-vágja a témát, netán biológusnak is tanul(t), akkor nyögje a véleményét, ne maradjunk hülyék! :DDD

Bár annyira nem izgalmas téma, mint a pulcsi vagy a gurtni ;]

--

(#19557) mocsanisi: lemaradt a végéről, hogy "ADKA" ;]

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19559) Polacheck válasza spammer (#19558) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

"a sok zöld cucc lúgos ugye"

Ezek szerint a gandzsa is jó lúgosításra :DDD

less qq more pewpew!

(#19560) Márk01 válasza BÁ Nutrition (#19520) üzenetére


Márk01
tag

Na ugye akinek van dögcédulája az pontosan tudja mi a vércsoportja. :K
Nekem is 0 Rh+,és hús kell + hús,de nincs is gond "bármennyit"megbírnék enni.

===============================================================

(#19561) Márk01 válasza Ijk (#19515) üzenetére


Márk01
tag

Van egy közös ismerősünk Kozaróczy Tibivel,neki Tibi azt mondta ha nem is mindent,de az alapjait érdemes figyelembe venni.

===============================================================

(#19562) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Sziasztok, egy kérdésem van számotokra. Kb 4 évig jártam rendszeresen kondiba, majd ~8 hónapja ráhagytam. Pár napja elmentünk megint haverral és csináltunk egy kiadós edzést. Nekem úgy bedurrant a mellem, hogy most kb 2x(!) akkora mint volt :F Sose tapasztaltam még ilyet, lehet tőle valami komolyabb bajom? És mi lehet az oka ennek? :U

All Black...

(#19563) BÁ Nutrition válasza Stalker-2572 (#19562) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

LOL :DDD
KÉPET!!!

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#19564) tepizoli


tepizoli
tag

Megrendeltem a ShopBuildertől a cuccot. Tegnap reggel 7 órakkor. Azota meg se nyikkanak. Pedig ezt írják:
Mennyi idő múlva szállítják a csomagot ha megrendelem?
Amennyiben a rendelt termék van készleten, akkor azon vagy a következő munkanapon feladjuk, és a feladást követő napon viszi a futár. Sajnos a több mint 4ezer termék közül előfordulhat, hogy valamire várni kell, ebben az esetben a várható várakozási időt e-mailben vagy telefonon jelezzük, és ez idő alatt lehetőséged van a rendelést módosítani, és valamilyen más terméket választani, vagy a rendelést mindenféle kötelezettség nélkül lemondani.
Egy dolgot garantálhatunk: mi A SHOP.BUILDER CSAPATA mindent megteszünk azért, hogy a csomagot mielőbb elküldjük. Ha valamire várni kell, az kizárólag a beszállítóink bénasága miatt lehetésges - pl. nincs lila XS-es kesztyűjük. Mik a tapasztalatok mikor hozzák a cuccot?

A fiúk fociznak, a férfiak edzőterembe járnak.

(#19565) BÁ Nutrition válasza tepizoli (#19564) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

"Egy dolgot garantálhatunk: mi A SHOP.BUILDER CSAPATA mindent megteszünk azért, hogy a csomagot mielőbb elküldjük. Ha valamire várni kell, az kizárólag a beszállítóink bénasága miatt lehetésges - pl. nincs lila XS-es kesztyűjük."

ez egy tipikus buni féle megnyilvánulás....

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#19566) tepizoli válasza Stalker-2572 (#19562) üzenetére


tepizoli
tag

Bajod nem lesz csak kúrva nagy izomlázad lesz. Ez azért van mert sajnos bármilyen nehéz is beismerni /nekem is aki örökké minden nap a teremben szeretnék lenni/ ,hogy a hosszú pihenés igenis jót tesz a szervezetnek mert van ideje rendesen regenerálódni és feltöltődni.

A fiúk fociznak, a férfiak edzőterembe járnak.

(#19567) Woodslave válasza Márk01 (#19561) üzenetére


Woodslave
nagyúr

leírják ennek valahol a biológiai hátterét? Mi köze a vércsoportnak az emésztés során elemi alkotórészeire bomlott tápanyagoknak?

Mondjuk tök mindegy én feleség-diétát folytatok, eszem amit főz... :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19568) Stalker-2572 válasza tepizoli (#19566) üzenetére


Stalker-2572
addikt

De akkor ez most mi? Izomgyulladás, mert túl keményen nyomtam elsőre?

All Black...

(#19569) Ijk válasza Stalker-2572 (#19568) üzenetére


Ijk
nagyúr

Te tényleg jártál 4 évig rendszeresen edzeni? :DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#19570) tween válasza Stalker-2572 (#19568) üzenetére


tween
őstag

akassz neki had nőjön! :D

(#19571) Stalker-2572 válasza Ijk (#19569) üzenetére


Stalker-2572
addikt

höhh, ez meglep? ;] :P

All Black...

(#19572) leroyclub


leroyclub
senior tag

Hali! Tudnátok mondani a Westend környékén olyan boltot ahol viszonylag jó áron tudok venni táplálék kiegészítőket?

(#19573) Márk01 válasza Woodslave (#19567) üzenetére


Márk01
tag

A biokémia nem egyenlő az emésztéssel,az emésztés csak egy nagy folyamat része.Mellékesen én nem vagyok semmilyen diéta megrögzött híve,így meggyőzni sem akarok senkit. :P

===============================================================

(#19574) Zomb€€


Zomb€€
őstag

A hétvégi sprintelés során frankón meghúztam a combomat, és tegnap focin ez fel is erősödött, alig tudok járni. A kérdés az, hogy a húzódás be tud dagadni? Vagy ez lájtos izomszakadás lehet? Véraláfutás viszont nincs...

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#19575) tepizoli válasza Stalker-2572 (#19568) üzenetére


tepizoli
tag

Nem hiszem ,hogy begyuladtt. Csak kegyetlenül bedurrant. Tudod ez úgy van ,hogy 4 hónap kihagyás után a terhelés amit adtál a mellednek az szinte teljesen új volt neki. Viszont nem annyival nyomtál mint egy kezdő mert egyszerűen emlékszel hogy hogy kell többel nyomni. Az emberek ahogy telik az idő és edzenek nem csak azért tudnak többel nyomni mert erősebbek lettek hanem mert elhiszik hogy tudnak! A hit nagyon fontos a testépitésben és az erősportokban. Nekem egy súlyemelő mondta egyszer hogyha odaálsz a súly elé és egy cseppnyi kételyed is van hogy nem fogod felemelni akkor nem fogod.

Közben egy jó kis vicces video:
[link]

[ Szerkesztve ]

A fiúk fociznak, a férfiak edzőterembe járnak.

(#19576) Kassadin válasza BÁ Nutrition (#19565) üzenetére


Kassadin
addikt

De hát báni az Isten! Hitetlen vagy. :(

[ Szerkesztve ]

(#19577) macikos válasza Stalker-2572 (#19562) üzenetére


macikos
addikt

(#19578) Woodslave válasza Zomb€€ (#19574) üzenetére


Woodslave
nagyúr

talán egy kislány vagy? :F :U ;]

mondjuk egy sprint után 5 napig van izomlázam a combom minden részében, különösen ahol a guggolás nem csinál. Ennek biztos nem tett jót a foci, de szerintem nem lehet komoly, csak egy kis túleröltetés...

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19579) Woodslave válasza Márk01 (#19573) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tényleg érdekelt volna, nem a meggyőzés miatt. :K Dehát mindent te se tudhatsz ;]

Azért egy kis kioktatás volt a hsz-ben, ez jó :R :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19580) tepizoli


tepizoli
tag

Azt a kurva ez mekkora film lessz!
[link]

A fiúk fociznak, a férfiak edzőterembe járnak.

(#19581) spammer válasza Stalker-2572 (#19568) üzenetére


spammer
veterán

Ennyi kihagyás után átmozgató edzéssel kellett volna kezdeni, aztán fokozatosan emelni a súlyokon, nem egyből bele a lecsóba módszerrel.

---

(#19574) Zomb€€: Húzódással még elmentél focizni is? Grat! ;] Maradj most a seggeden pár napig, szedj sok vitamint (főleg C vitamint), ha nem enyhül, akkor doki.. Szakadás az már a "behugyozol, annyira fáj" kategória. Nekem anno bokaszalag sérülésem volt (pedig csak részleges volt), hát ne tudd meg...

--

(#19576) Kassadin: Az igaz, hogy bunny is builderes stb., de neki a shophoz semmi köze sincs. Ezt már többször is elmondta.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19582) macikos válasza tepizoli (#19580) üzenetére


macikos
addikt

Ja, én is nagyon várom. Talán még moziba is elfogok miatta menni, mert életemben összesen vagy 5-ször voltam moziban. Gyakorlatilag az Alien első része óta várós ez a film.
Mondjuk inkább bele se nézek a trailerekbe, mert spoiler az egész. Az indexen is mindig felbukkannak róla cikkek, aztán már kb. tudom a film felét.

(#19583) Tomics válasza tepizoli (#19580) üzenetére


Tomics
addikt

:U :(

PH! addikt since 2004

(#19584) Kassadin válasza tepizoli (#19580) üzenetére


Kassadin
addikt

Már nem azért, de van filmes topik is.

[ Szerkesztve ]

(#19585) tepizoli válasza macikos (#19582) üzenetére


tepizoli
tag

Igen én is tervezem hogy elmegyek rá a moziba. Szerencsére a John Carterre nem mentem el azt itthon néztem de egy nagy fos.
Bocsi kicsit kilengtünk de egy igazi gyuros sokat döglik és akkor mit lehet csinálni? Hát filmet néz!
Ugy érzem a Shop Buildersek meg bekaphatják! Azt se mondják ,hogy fapapucs.

[ Szerkesztve ]

A fiúk fociznak, a férfiak edzőterembe járnak.

(#19586) tween válasza macikos (#19582) üzenetére


tween
őstag

a látottakból levonva ennél a filmnél fokozottan ügyelnek, hogy ne durrantsanak el mindent már a bemutatóban....amúgy én az elmúlt 2 évben 70szer voltam moziba :D

(#19587) SzlobiG válasza tepizoli (#19580) üzenetére


SzlobiG
félisten

Várós. :K

(#19588) Tomics válasza tween (#19586) üzenetére


Tomics
addikt

Te rohadt kulák ;]

Én nem szeretem az ilyen sci-fi, űrgolyhós szörnyes robotos filmeket :C

Tepi: Te inkább ne a tv előtt döglődj, hanem diétázz és kardiózz! ;] :D

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#19589) BÁ Nutrition válasza tepizoli (#19585) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

John Carter-t láttam moziban is, meg itthon vagy 5x :DDD
de csak azért mert olvastam könyvben minden részt amit kiadtak magyarul, és kedvenc könyveim.
igaz hogy a film messze nem adta át könyv izgalmas, küzdelmes, részletgazdag világát, de még így is jó volt látni hogy egyeltalán van valami.
nyilván egy avatar szintű minőségben ha megcsinálják akkor jobban örülök, de a könyv még mindig ott van:) amúgy is a második rész a legjobb belőle szvsz

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#19590) tepizoli válasza Tomics (#19588) üzenetére


tepizoli
tag

"Tepi: Te inkább ne a tv előtt döglődj, hanem diétázz és kardiózz!"
Na ezt megkaptam! Diétáznék én de ezek a retkek nem küldik a fehérjém!

A fiúk fociznak, a férfiak edzőterembe járnak.

(#19591) Woodslave válasza tepizoli (#19590) üzenetére


Woodslave
nagyúr

és mivel fehérje nélkül nem lehet diétázni, addig benyomsz még egy pár szendvicset ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19592) Kassadin válasza Woodslave (#19591) üzenetére


Kassadin
addikt

:DD

(#19593) Tomics válasza Woodslave (#19591) üzenetére


Tomics
addikt

:D :D :D

Zoli: Nézd meg a shop.builderen a rendeléseim fül alatt az állapotát. lehet hogy nincs raktáron az a termék és azért nem küldik. de ilyenkor általában emailt is küldenek hogy nincs raktáron, várni kell rá pár napot.

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#19594) Ijk


Ijk
nagyúr

Hát krva jó, tegnap végre elmúlt a hátamban a húzódás (végre el is mentem hátazni), erre ma reggelre a nyakam állt be úgy hogy nem bírom balra fordítani a fejem. :W
Asszem keresek valami last minute utat Tajgetoszra.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#19595) tepizoli válasza Tomics (#19593) üzenetére


tepizoli
tag

Igy néz ki a rendeléseim ablak. Emailt meg nem kaptam.

A fiúk fociznak, a férfiak edzőterembe járnak.

(#19596) tepizoli válasza Woodslave (#19591) üzenetére


tepizoli
tag

És ez téged miért zavar?

A fiúk fociznak, a férfiak edzőterembe járnak.

(#19597) Tomics válasza tepizoli (#19595) üzenetére


Tomics
addikt

Ha tegnap adtad le, akkor ma állítják össze a csomagot és kapsz arról infót hogy megvan-e minden és mikorra szállítják vagy várni kell :)

Take it easy, Bro! ;) :D

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#19598) Woodslave válasza tepizoli (#19596) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:N abszolút nem zavar, sőt, kicsit sem érdekel :K

csak savaztam egy kicsit ennyi :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19599) spammer válasza tepizoli (#19595) üzenetére


spammer
veterán

Ott írják, hogy még nincs kész a csomagod, mert lehet, hogy valamelyik cucc nincs nekik raktáron. Szerintem még a héten tuti megkapod. Esetleg telefonálj rájuk vagy írj egy e-mailt nekik, hogy kb. mikorra érkezhet meg, ha holnapig nincs újabb visszajelzés.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19600) tepizoli válasza Woodslave (#19598) üzenetére


tepizoli
tag

Különben is alávalo rágalom! Tiltakozom! Tegnap bementem melozni és már semmit nem vettem a büfében csak egy szénsavmentes ásványvizet. Se sütike se ücsi. Kis lépésekkel.

Hát de Tomcsi tegnap reggel 7 kór küldtem el a megrendelést ugyhogy már tegnap is nekiálhattak volna.

[ Szerkesztve ]

A fiúk fociznak, a férfiak edzőterembe járnak.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.