Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27001) Ijk válasza littlelion21 (#26999) üzenetére


Ijk
nagyúr

Aztaku, ebből miféle cukros massza lesz a végén? :DDD

Mell-kar megvolt, előkerültek a 27,5-ös egykezesek, ment is a nyomás, cserébe az egyenes padon 60 kilóba csak 10-8-8-6:Y ment, hihetetlen hogy semmi erőm nem marad ferdepad után.

tepizoli: Eddig nem ismertem Steve Reeves-t, de most megtaláltam az ideált (formában). :D

#27002: A méz szinte tömény cukor. Persze az a jó ha megtalálod a számodra jó összetételt, amit jól is esik megenni. Én szárazon eszem magában a zabpelyhet és jólesik.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#27002) littlelion21 válasza Ijk (#27001) üzenetére


littlelion21
addikt

A mézet leszámítva nincs benne cukor...de a tej/joghurt mennyiségével variálva olyan állagút kapsz amilyet akarsz.

szerk.:
a méz kb. egy kanálnyi :)
Így van, a lényeg hogy szívesen edd amit eszel.

[ Szerkesztve ]

(#27003) szőröscica válasza Bagira01 (#27000) üzenetére


szőröscica
addikt

Egy ilyen dologban van fehérje, meg szénhidrát, esetleg kis kreatin.
Kiegészítőnek jó, ha kiszámolod, hogy mennyire van szükséged. Mégis mire számítasz egy ilyen kérdés után? Hogy vegyél Jumbot, mert az abban lévő fehérjétől jobban nőttem mint egy másiktól?

(#27004) engine88


engine88
aktív tag

Melóba néha viszek szendvicset, mit ajánlotok amit beletegyek?

Sonka, paprika, paradicsom, ...?

(#27005) Yeffy válasza tepizoli (#26994) üzenetére


Yeffy
veterán

remek cikk, köszi!

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#27006) Kassadin válasza engine88 (#27004) üzenetére


Kassadin
addikt

Van pénzed normálisan kajálni vagy nincsen?

Ijk: Te vagy itt az igazi hc arc. Zabpelyhet szárazon. :Y

[ Szerkesztve ]

(#27007) Bagira01 válasza szőröscica (#27003) üzenetére


Bagira01
veterán

Nem értem, nem volt egy olyan bonyolult kérdés, hogy magyarázni kelljen :U . Nyilván aki használ étrendkiegészítőt annak vannak tapasztalatai, esetleg szubjektív véleménye, nem hiába van több márka stb. Gondolom van szart se ér katerória meg amitől érzi az ember, hogy van értelme szedni. Talán SzlobiG vett ilyen MVP tömegnövelőt, és gondolom azóta használta és talán van róla véleménye is. A fehérjét is azért kérdeztem, mert itt azért van jó pár gyúrós aki szed kiegészítőket, és gondolom nekik is vannak szempontjaik, hogy mi alapján vesznek meg valamit. De én kérek elnézést, hogy ilyet merészeltem kérdezni :W

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#27008) Sotho válasza Bagira01 (#27000) üzenetére


Sotho
őstag

Ez alapján semmi extra.
20% protein, 20%cukor, vitamin, ásványi anyag creatin, NO durrantó, rovar-szteroid ;] zéró, ill kalcium van benne a caseinát miatt. Szerintem ez tipikusan az a tömegnövelő aminél a home made cucc sokkal jobb. :D

(#27009) engine88 válasza Kassadin (#27006) üzenetére


engine88
aktív tag

Van, de nem akarom feleslegesen költeni.
Kajára inkább sajnálom, mert úgy vagyok vele, hogy mikor ránézek a szaromra, azt mondom.. erre költök heti többezret..

(#27010) macikos válasza Bagira01 (#27007) üzenetére


macikos
addikt

"Gondolom van szart se ér katerória meg amitől érzi az ember, hogy van értelme szedni."

Van értelme szedni? Mégis miről beszélsz? Újfent elmondom: ez nem gyógyszer, hanem táplálék kiegészítő, kaja! Van benne fehérje és szénhidrát. Ugyanaz a fehérje van a többi termékben is. Szénhidrát szintén. Szerinted van különbség dextróz és dextróz között?

Igen, van értelme szedni, de nem úgy, mint ahogy te csináltad, hogy megvetted tavaly aztán még megvan a 3/4-ede... gyűszűvel mérted?

[ Szerkesztve ]

(#27011) Ijk válasza Kassadin (#27006) üzenetére


Ijk
nagyúr

Most mivel egyem? Tejtől felfújódóm, meg nem is szeretem, vízzel biztos nem fogom leönteni, joghurtot sem szeretem meg drága is. Jó ez így.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#27012) Bagira01 válasza macikos (#27010) üzenetére


Bagira01
veterán

Mivel nem edzettem így nem tömtem magam vele azért maradt ennyi. Kaja és kaja közt is van különbség nemde? Lehet egy kajába sok fehérje, ha közbe meg sok zsír is van benne, de lehet , hogy ebbe is tévedek. Meg azt ne mondd nekem, hogy ezek a szintetikus cuccokal teletömött kiegészítők "kaják" Egy csirkemellbe nyilán nem lesz L-anyámkínja. Fejérjéből is nyilván létezik ajánlott kategória nemde? Valami 4-5k-os kéne ami nem túl drága de jó összetételű

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#27013) macikos válasza Bagira01 (#27012) üzenetére


macikos
addikt

Szintetikus cuccok... na, újabb jó téma.

L-anyámkínja annyira szintetikus, hogy benned is van... mi több, a szervezeted maga állítja elő...

(#27014) Eagl3 válasza engine88 (#27009) üzenetére


Eagl3
veterán

Akkor minek kérdezed, hogy mit tegyél bele? Megmondom én, kutyaszart... arra legalább nem kell sajnálni a pénzt.

(#27015) szőröscica válasza Bagira01 (#27012) üzenetére


szőröscica
addikt

(#27016) macikos válasza engine88 (#27009) üzenetére


macikos
addikt

"Kajára inkább sajnálom, mert úgy vagyok vele, hogy mikor ránézek a szaromra, azt mondom.. erre költök heti többezret.."

Előre sajnálom a gyerekeidet...

Ez egy sport, hobbi, olyan, mint a többi. Autóverseny, bicikli, Pc tuning, hegymászás, azokra talán nem kell költeni?

(#27017) Jojo5 válasza Ijk (#27011) üzenetére


Jojo5
őstag

proteinnel :F :U

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#27018) Bagira01 válasza szőröscica (#27015) üzenetére


Bagira01
veterán

Ha nem érted kérdezzél ;) Jó, hogy te magadtól vagy ilyen okos :C

(#27013) macikos: Nem elemzést kértem, csak, hogy aki esetleg használ ilyet, az írjon valamit, ha tapasztalt. Fehéréből meg, hogy xy boltba jó áron van yz fehérje, vagy valami hasonló. Erre meg lett belőle "okoskodás".

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#27019) Ijk válasza engine88 (#27009) üzenetére


Ijk
nagyúr

Sajnálod a pénzt kajára, mert az nem olyan fontos ugye.

Bagira01: laci06-tól vegyél 2-3 zsák 5 kilós myproteines fehérjét, elég lesz fél évig.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#27020) spammer


spammer
veterán

Mell-hát megvolt, szétpusztultam, lehet, hogy egy kis Jacko segített volna, de azért ment anélkül is :K

Ma nem sikerült eleget kajálni, ezért edzés után dupla adag fehérje (jól be is tapadt a shakerbe a rohadék), aztán most volt egy kis csirkerizsem, azzal szépen megszórtam a csirkés pizzámat, ezzel a kombóval ATTA a téma :D

WTF, zabpehely szárazon, so hardcore :D Én sem szeretem, maradtam a kukoricapehelynél, bár már abból sem eszek sokat.

----

szerk:

(#27009) engine88 "Kajára inkább sajnálom, mert úgy vagyok vele, hogy mikor ránézek a szaromra, azt mondom.. erre költök heti többezret.."

Akkor most képzeld el, ha nem eszel normálisan, akkor mi marad benned? Még annyi tápanyagot sem tud felvenni a szervezet. Meg akkor ennyi erővel ne egyél, mert úgyis kiszarod, meg ne is igyál, mert úgyis kipisálod.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#27021) Herczi válasza Bagira01 (#27018) üzenetére


Herczi
senior tag

Én ettem ilyen MVP-t, ez volt a reggelim, meg edzés után ch-m. Csokis volt, meg lehetett inni, kb ennyi véleményem van róla. Fehérjére meg úgyis myproteint mondanak.

(#27022) Kassadin válasza engine88 (#27009) üzenetére


Kassadin
addikt

Hatalmas újdonságot fogok mondani. A kajától (nagyrészt) függ, mennyire fejlődsz. Meg hogy mennyit szedsz fel izomban és mennyit zsírban. Triviális, hogy kell pihenni meg megfelelően edzeni is mellé. De ezekkel te eddig is tisztában voltál. Legalábbis remélem. <sóhaj>

[ Szerkesztve ]

(#27023) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Én ha eszem zabpelyhet (elég ritka dolog) belerakom a tízórai turmixomba és megiszom. Nem kell túlbonyolítani.

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#27024) tepizoli válasza engine88 (#27009) üzenetére


tepizoli
tag

Olyan vagy mint a feleségem! HEHE

A fiúk fociznak, a férfiak edzőterembe járnak.

(#27025) Ijk válasza spammer (#27020) üzenetére


Ijk
nagyúr

Komolyan mondom nem tudom mi a faxnak járnak az emberek érettségiig 12 évig iskolába ha hülyék maradnak. Gyakorlatiasabb oktatásra lenne szükség, biológiából például nem a biológiai oxidációt kellene bemagoltatni a kölkökkel, hanem táplálkozásról felvilágosítani őket. De az összes többi tárgyra is érvényes, fizikából is mindenbe belekóstolnak, a 99%-kára nem fog emlékezni, de például egyik ismerősünk úgy hűtötte a lakást, hogy kinyitotta a hűtőszekrényt. És még sorolhatnám.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#27026) macikos válasza Ijk (#27025) üzenetére


macikos
addikt

"egyik ismerősünk úgy hűtötte a lakást, hogy kinyitotta a hűtőszekrényt"

:DDD :C

(#27027) wertigo1984 válasza tepizoli (#27024) üzenetére


wertigo1984
őstag

Van melle meg "micsodája"? ;] :R

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#27028) spammer válasza Ijk (#27025) üzenetére


spammer
veterán

:DD

Amúgy maximálisan egyetértek. Az oktatási rendszer meg a tantervek kb. vicc kategória. Anno mennyi szart tanultam én is, aztán mi maradt meg? Nem sok, buta gyúrós lettem :D Igazából egy normális alapképzést max. a felsőoktatásban tanítanak (gazdaságtan, jogi ismeretek, meg ilyesmi, hogy legyen valami fogalma a nebulónak, hogy hogyan is működnek a dolgok a világban), csak ott is basznak tanulni az emberek, mert ugye akkor bulizni kell orrba-szájba. Én egyetemen 1 félév alatt több hasznos dolgot tanultam, mint középiskolában összesen. És akkor jegyezzük meg, hogy az egyetemi oktatás nagy része is bullshit kategória, szóval még bőven lenne hova fejlődni. :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#27029) Tomics


Tomics
addikt

Én mikor zabpelyheztem akkor csak belekúrtam a reggeli csokis fehéjreturmixomba, kicsit hagytam ázni és cső. Nekem kurvára ízlett, feltöltött, jó volt érezni hogy valami szilárd is került a gyomromba.

PH! addikt since 2004

(#27030) Zomb€€ válasza Tomics (#27029) üzenetére


Zomb€€
őstag

Már volt :(((

;]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#27031) engine88


engine88
aktív tag

Tudtam hogy robbanni fog a szaros álláspontom :D Úgyis tudjátok nem úgy gondoltam..

Egyébként ha 6 részre osztom a felsőtestem mi lenne a legideálisabb elosztás?
(mell bicepsz hát váll tricepsz csuklya) A-B-C nap szerint.

Hallottam olyat hogy mell mellé bicepsz a jó, más azt mondta hogy mellhez ellentétes izom kell: a hát. Tanácstalan vagyok.

(#27032) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

ma találkoztam Márkkal Fradimeccsen
alig ismertem meg, kb így néz ki [link]
:)
jó neki, rajta legalább látszik hogy sportol :K

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#27033) wertigo1984 válasza engine88 (#27031) üzenetére


wertigo1984
őstag

Nálam ez a combó vált be: mell-bicepsz, hát-váll-csuklya, láb-tricepsz. Próbáltam mell tricepszet, de nem tudtam tolódzkodni, mert elfáradtam mell után, de kinek hogy. Ja és hasazás levezetésnek bármikor.

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#27034) tepizoli válasza wertigo1984 (#27027) üzenetére


tepizoli
tag

Nem, csak ugyanezt mondja.

[ Szerkesztve ]

A fiúk fociznak, a férfiak edzőterembe járnak.

(#27035) Woodslave válasza BÁ Nutrition (#27032) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D mondjuk tényleg hasonlít. Fejre ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#27036) Kassadin válasza BÁ Nutrition (#27032) üzenetére


Kassadin
addikt

Már azt hittem, hogy róla lesz fénykép. Megörültem egy pillanatra. :DDD

(#27037) BÁ Nutrition válasza Kassadin (#27036) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

most hogy mondod :) kellett volna közös kép

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#27038) Boxer001 válasza BÁ Nutrition (#27037) üzenetére


Boxer001
veterán

Kukaborogatós, kirakatbetörős...tepizolinak. ;]

(#27039) Kassadin válasza Boxer001 (#27038) üzenetére


Kassadin
addikt

Márk és Bá itt előadja a szerény, meghúzódó, csöndes embert, aztán nagy huligánok. :(

[ Szerkesztve ]

(#27040) wertigo1984 válasza Kassadin (#27039) üzenetére


wertigo1984
őstag

[link] ;]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#27041) szőröscica


szőröscica
addikt

Holnap váll-tricepsz, kipróbálom ezt a nagy súlyos, alacsony ismétlésszámú edzést.
Mit ajánlotok, mégis hogy válasszam meg a súlyt? Akkorát, hogy épp megtudjak csinálni 6 ismétlést? Eddig inkább a magas, 10 feletti ismétlésszámot erőltettem.

(#27042) mocsanisi válasza szőröscica (#27041) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Pont azt a 2 izomcsoportot választottad ahol én nem szoktam bemenni alacsony ismétlésre. Ha alacsony ismétlés, akkor én úgy szoktam hogy piramis szerűen, és a piramis eleje a bemelegítés.
Írok egy példát felhúzásra:
20kg*15
40kg*10
60kg*10
100kg*8-10
Ez volt a melegítés
120kg*6
140kg*amennyi megy
140kg*amennyi megy
145*amennyi megy (ez már csak 1-2 szokott lenni.)
150*1 (ez a max. jelenleg.)

Aztán lehet ez így full nem jó :U

[ Szerkesztve ]

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#27043) spammer válasza szőröscica (#27041) üzenetére


spammer
veterán

Szerintem min. 6, aztán az utolsó kettőnél dögölj meg kb. így meg lehet a 8 :)

Egyébként nekem mániám a 10-12 ismétlés, de min. 8, szóval annyira nem mérvadó, amit mondok ;]

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#27044) BÁ Nutrition válasza Kassadin (#27039) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

én inkább a túl nyugodt kategóriába tartozom

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#27045) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Sose értettem amúgy hogy megadott ismétlésszámmal hogy lehet szarrágyilkolni egy izmot. Utolsó két széria nekem már olyan hogy amennyi megy. Mikor nem megy akkor is 2 belemegy. Vagy edzőpartnerrel erőltetett ismétlés... Ha most beállítom hogy 8, akkor lehet hogy nem megy 8 és akkor az fejben kicsit lehet odaver, ha meg megvan a 8 akkor lehet még menne utána is. Ezeket szerintem csak egy irányszámként kell kezelni. Pl. 8 ismétlés +/- 2-3. :U

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#27046) Gery15 válasza mocsanisi (#27045) üzenetére


Gery15
addikt

Így van! Egy időbe volt, hogy én is így nyomtam csak 8 helyett 10 volt, nem szabad így beállítani fejben. Ugyan is minden fejben dől el...

nepszter1: Ez se rossz ötlet kipróbálom majd.

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#27047) nepszter1 válasza mocsanisi (#27045) üzenetére


nepszter1
addikt

Nem régiben tértem át hogy nem 1,2,3 így számolok hanem vissza fele 8,7,6.....1 nekem sokat segített ez a dolog .

(#27048) BÁ Nutrition válasza nepszter1 (#27047) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

villantsál egy képet is hozzá :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#27049) mocsanisi válasza nepszter1 (#27047) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Nekem edzőpartner számolja, ha megvan amit kitűztünk akkor jön a "na még2 benned van ba*dmeg csináld már, jó akkor még1, csináljad segítek!!!" De mindenkinek más jön be :)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#27050) Kassadin válasza szőröscica (#27041) üzenetére


Kassadin
addikt

Van cikk róla sb-n.

spammer: Ha 8, akkor szvsz az a jó, ha a hetedik és a nyolcadik ismétlés már maga a pokol. Akkor van jól belőve a súly.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.