Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#18951) Jojo5 válasza Tamoo (#18950) üzenetére


Jojo5
őstag

a jó nyergen kívül attól még a gatya jó hosszabb távra, de ezt te is tudod, csak a kis csiták mellé állsz... :U :D
te dagadt vagy ;] , én nem, szóval ha kell fogok remélem találni és nem méregdrágán... csomószor látni leárazást meg minden... :)

Tomics: hála égnek a házimozi meg ilyenek egyelőre hidegen hagynak, ha TV-t veszek majd valamikor akkor gépről nyomom majd a filmeket rá és annyi, az új gépet még meg se említettem, de az nincs 200k ...
BMW jó dolog, de majd ha az új 3-as ára lemegy, vagy talál az ember valami normális E46-ot

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#18952) Manitou válasza Jojo5 (#18934) üzenetére


Manitou
addikt

Szerintem mutattam már neked még tavaly , csak akkor ilyen fitness/cross bringákat nézegetted inkább.
A nagyvadat nem adom el, max ha valaki értelmes áron vinné el, de annyit meg úgyse adnának szerintem érte, meg sajnálnám is eladni, egy részét majdnem 1,5 év volt mire befejeztem a spéci alkatrészek miatt. Szóval eszemi értéke sokkal nagyobb számomra, mint egy hasonló jellegű gyárinak.
Van egy másik azt edző kerónak építettem volna, de nem sokat mentem vele. Eléggé kihasználatlanul van. Illetve van mégegy azt csak úgy összedobtam, mutattam neked, az a legolcsóbb, de az is jó kis masina, lehet munkábajárósnak fogom használni, ha megtartom. Van még egy 4. Az szét van szedve most, az meg már nagyon retró, a 17 évvel ezelőtti csúcstechnika, ennek eszmei értéke szintén nagyobb számomra, mint amennyiért eladható lenne.

(#18953) Tomics válasza Jojo5 (#18951) üzenetére


Tomics
addikt

Van amelyik film megérdemli az eredeti BD kiadást (évi 3-4) és hagy ne mondjam hogy egy 10 gigás mkv és egy eredeti BD között a különbség döbbenetes mint képi világban, mind hangzásban. De ez már csak akkor számít, ha van egy csúcsmegjeleítőd (50+ plazma) meg egy jó házimozi erősítőd hangfalakkal ami megint nem 2 fillér :D Drága hobbi, de jobb a hang és a kép mint a moziban. A plazma árát összeszedtem munkahelyi olcsó lcd-kből (:D), erősítőt meg használtan töredék áron + a hangfalak is.

Biciliből megy egy szar összteleszkópos hauserem van ami már vagy 5-6 éves eléggé nyekereg már félek szétesik alattam :D De idén még ki kell húznom vele.

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#18954) penene válasza Tomics (#18949) üzenetére


penene
őstag

Akkor poén, ha nem a legjobb időben mész fel a hegyre, miközben természetesen leizzadsz, lefele gurulva meg szépen rádfagy. :D (nyáron mondjuk még előny is lehet a jobb hűtés miatt :D)

Mondjuk én még nem vettem ruhát hozzá, de még nem is használtam annyit, de majd beruházok, ha rendszeres lesz.

[ Szerkesztve ]

(#18955) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Na, súlyok, meg eszköz hiányában mindjárt nekiállok edzeni, ötlet, hogy milyen gyakorlatokat csináljak?:S

(#18956) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Sziasztok! Asszonynak vennék valami vitaminbogyót, esetleg tudtok ajánlani valamit? Ezeket néztem: [link], [link], de az ő egészsége minden pénzt megér ;] (ez nyálas p.i.c.s.@ b.ú.z.á.s. volt)

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#18957) Tomics válasza Jim-Y (#18955) üzenetére


Tomics
addikt

Vegyél 2 kézisúlyzót ami legalább 10-10 kiló, meg kreálj valami fekpadot amire csak a gerinced + segged fekszik fel. Ezokkal már lehet kezdeni otthon is valamit.

PH! addikt since 2004

(#18958) Jim-Y válasza wertigo1984 (#18956) üzenetére


Jim-Y
veterán

Az miért nem jó amit te szedsz? Attól hogy nő, még jó neki ugyan az a vitamin. Egyébként
C-1000
[link] vagy [link]

Tomics: true story, csak az a gond, hogy most nem otthon vagyok, vagyis...vidéken, és itt nincs semmi :( Ez a gond, majd ha -ahogy te is írtad- be tudok ruházni két kézisúlyzóra, akkor ami most van, azt hazahozom. :) 10-10 kiló kevés lesz ám ;]

[ Szerkesztve ]

(#18959) Kassadin válasza Jim-Y (#18955) üzenetére


Kassadin
addikt

Menj el edzőterembe. :F

Szerk: Ahova én járok, az nyitva volt ma is.

[ Szerkesztve ]

(#18960) Jim-Y válasza Kassadin (#18959) üzenetére


Jim-Y
veterán

Ma? szerintem nincs nyitva semmi, holnap az lesz egyébként :K

mod: itt vidéken még nem voltam teremben, így nem tudom, hogy mi a szokás, nyitva van-e, hasonló.. mindegy, ma itthon csinálok akkor valamit, csak gondoltam hátha vannak itthon végezhető jó kis gyakorlatok, a végén még fegyenc lesz belőle ;]

wertigo1984: ezt szó szerint neki is így kéne elmondanod, a másik gond az szokott lenni, hogy túl nagy, és nem tudja lenyelni -.-

[ Szerkesztve ]

(#18961) wertigo1984 válasza Jim-Y (#18958) üzenetére


wertigo1984
őstag

Mega Daily-t szedek, de nem tudom neki megfelel-e? Azt mondja milyen büdös......vazzze bekapni és lenyelni kell, nem szagolni ;]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#18962) Jojo5 válasza wertigo1984 (#18961) üzenetére


Jojo5
őstag

az utolsó mondatodról más jutott eszembe... :DDD ha már tegnap mondtad az ürítést... :DD

;]

amúgy, ha nagyon csajosat akarsz vitaminból az optimum nutritionnak van nőknek kifejlesztett vitaminja, a férfi vitaminjuk is KURV@JÓ! ha valaki rendelni akarna szóljon mert beszállnék me' az nagyon adja... :K

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#18963) Yeffy válasza Tomics (#18949) üzenetére


Yeffy
veterán

no jhóól van, most írjak én is kívánságlistát? ;] inkább nem... :))
amúgy sztem a bada annyira nem vészes... persze, lehetne jobb, de a droidban is meg az ios-ben is vannak olyan dolgok, amik mondjuk nekem nem tetszenek. mondjuk badában is, de összességében eddig ez jött be a legjobban. na mindegy, madj meglássuk, tolnak-e még vmi fw-t wave 1re...

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#18964) wertigo1984 válasza Jojo5 (#18962) üzenetére


wertigo1984
őstag

;) nekem is más jutott az eszembe, mikor mondtam neki... [link]<-- erre gondoltál? Mert akkor nekem kellene, csak nem vagyok reges felhasználójuk. (csak nem lehet kula termék ez az Optimum Nutri, mert assszem Cutler is reklámozza)

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#18965) spammer válasza Jim-Y (#18960) üzenetére


spammer
veterán

Súlyzók nélkül nem marad más, FEGYENC! ;]

Mi az, hogy túl nagy egy normál méretű kapszula (MDO)? Ha az neki túl nagy, akkor mást hogyan vesz a szájába? ;] :DDD

---

(#18964) wertigo1984: KÁTLER azt reklámoz, amit a szponzor mond neki :) Meg minden testépítő nyilván. Persze biztos jó, de alapjáraton ez még nem biztosíték semmire.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#18966) Jojo5 válasza wertigo1984 (#18964) üzenetére


Jojo5
őstag

igen erre, de meg kell nézni, mert külföldről, ha férfit is rendelsz\rendelünk hozzá, általában jobban kijön... külföldön van asszem' 180 szemes az opti-men-ből :)

spammer: lehet, hogy simán mert a kollega mérete ezt megengedik... :DDD

;]

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#18967) wertigo1984 válasza Jim-Y (#18960) üzenetére


wertigo1984
őstag

Nyugi mondtam neki... ;]

Jojó:: vajon mennyire érződik az osztriga az Opti Man kapszulán? Gyűlölöm a kagyló és osztriga féléket :( viszont vágyfokozó önmagában, csak gyomor kell hozzá

(#18965) spammer: aham, tehát itt is igaz a " nem feltétlen a drágább és a NAGYOK által pumpolt anyag a jobb"?

(#18968) Jojo5: akkor szerintem kell egy doboz női másodnekem. :K

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#18968) Jojo5 válasza wertigo1984 (#18967) üzenetére


Jojo5
őstag

már szedtem 4 db 180-ast régebben, nagyon jó cucc, az íze meg semmi extra, lenyeltem és annyi... :))

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#18969) Shummo


Shummo
aktív tag

Mi a véleményetek a búzafehérje koncentrátumról? Myproteines tejsavóval + szőlőcukorral keverném össze> és tömegnövelőnek használnám(. Kb 40 %os fehérje tartalommal.)
Tejpor.hu tól>csak 1600 Ft / kg > 80%os kb.
Azt olvastam hogy kb 2/3-a a biológiai hasznosulása szembe a tejsavóhoz.(nyilván ez az árán is mutatkozik) Viszont bőven van benne glutamin.

(#18970) Boxer001 válasza Jojo5 (#18966) üzenetére


Boxer001
veterán

Benézek a topicba, görgetek...erre ezt látom:
mert külföldről, ha férfit is rendelsz\rendelünk
Mondom mi van itt... :DDD

(#18971) szőröscica válasza Shummo (#18969) üzenetére


szőröscica
addikt

Szőlőcukorral marha egészséges lesz ám. :DDD

(#18972) megint én válasza GiP23 (#18855) üzenetére


megint én
őstag

Köszönöm, viszont az a kérdés lenne a következő, hogy Láttam olyat ahol glutamin acid, és glutamin is külön-külön fel van tüntetve, itt viszont csak glutaminsav van, az úgy jó? Nem tudom mi a különbség...

(#18973) Shummo válasza szőröscica (#18971) üzenetére


Shummo
aktív tag

ócsó szénhidrát. :D Amúgy mi a baj vele?

(#18974) szőröscica válasza Shummo (#18973) üzenetére


szőröscica
addikt

Nézd meg az utolsó BBTV-t......
A fogaidnak is remek, meg jó kis inzulincsúcsod lesz tőle.

(#18975) spammer válasza szőröscica (#18974) üzenetére


spammer
veterán

Edzés után jó, persze kérdés, hogyan bírja a gyomra nagyobb mennyiségben. Napközben nem innám én sem, inkább egy kombinált CH-s turmixot vagy valami "gyári" tömegnövelőt, abban is többféle CH van. Fogaknak semmi nem tesz jót, dehát fogat kell mosni vagy ha nem lehet, akkor legalább a szájat ki kell öblíteni és sok vizet inni, kicsit lemossa a fogakat :)

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#18976) tween válasza spammer (#18975) üzenetére


tween
őstag

nekem 2 szem szőlőcukortól is tiltakozik a gyomrom :D

(#18977) God Vazzeg válasza tween (#18976) üzenetére


God Vazzeg
veterán

(#18978) Jojo5 válasza wertigo1984 (#18967) üzenetére


Jojo5
őstag

mondom nem érezni semmit se az ízén, a hatása annyi volt, hogy sokkal energizáltabbnak éreztem magam amikor szedtem :K

Boxer001: ilyen ez a mai világ... WELCOME :DD

BTW: lementem lábazni, gyerekek ezt a guggolást nem a tekerős comboknak találták ám ki... nyomtam 5 szériát 10-14 es ismétlésekkel az utolsó 2 szériánál már remegtek a lábacskáim... ha lábtoló is lett volna akkor hordágyon kellett volna felhozni, még így is vicces a járásom...

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#18979) Jim-Y válasza Jojo5 (#18978) üzenetére


Jim-Y
veterán

Szerintem rúddal, keret nélkül ne ilyen nagy ismétlésszámokat csinálj, inkább 80-ba tolj ötöket, és ebből 6-7 szériát, mint kevesebb szériát, de szériánként sokszor :U

(#18980) Jojo5 válasza Jim-Y (#18979) üzenetére


Jojo5
őstag

keret ? itthon nyomtam mezei rúddal :U

majd kipróbálom azt is, de így is brutálisan érzem a lábacskáimat :D

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#18981) Ijk válasza Jojo5 (#18978) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mennyivel guggoltál?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#18982) Jojo5 válasza Ijk (#18981) üzenetére


Jojo5
őstag

őszinte leszek, fingom sincs pontosan, olyan 60-70kg körül, a fekve nyomásomat is a suliból tudom, hogy pozitívon tegnap 82,5-el ment 8, utána meg 85kg-al 6-8 sima padon

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#18983) Jim-Y válasza Jojo5 (#18980) üzenetére


Jim-Y
veterán

Én is arra gondoltam:D Jó lehetett, jó, hogy van rudad, egyszer nekem is kéne szereznem :U

(#18984) Ijk válasza Jojo5 (#18982) üzenetére


Ijk
nagyúr

70 kilóba 14 ismétlés azért nem esik jól az embernek.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#18985) Zomb€€ válasza Jojo5 (#18980) üzenetére


Zomb€€
őstag

Ne hallgass ra neked nagy ism szam kell :))

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#18986) Jojo5 válasza Ijk (#18984) üzenetére


Jojo5
őstag

érzem... :C
de aztán lehet nem volt az 70 kg... :U

Zomb€€: :DDD

Jim-Y: nem mind van megszámozva :U 20kg-os rúd a rendes rúd, de a vékonyabb általában kevesebb és nekem az van itthon
több tuti nem, mert azért a sulis fekvenyomástól van összehasonlítási alapom :)

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#18987) Jim-Y válasza Jojo5 (#18986) üzenetére


Jim-Y
veterán

De hogy nem tudod, hogy mennyi volt rajta? nincsenek címkézve a súlyok? A rúd általában 20kg..

Jojo: értem :/ lehet még több is volt akkor:D

[ Szerkesztve ]

(#18988) spammer válasza Jojo5 (#18986) üzenetére


spammer
veterán

Súlytárcsákat rá tudod rakni egy mérlegre, nem? :)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#18989) Jojo5 válasza spammer (#18988) üzenetére


Jojo5
őstag

az itthoni edzésnél nem érdekel nagyon a téma, sőt a teremben se, ahogy érzem úgy nyomom, még mindig úgy vagyok vele, hogy azért mert valaki nagy súllyal edz az nem biztos, hogy van is olyan izomzata ami megkövetelné... :)
mondom ezt úgy, hogy ha olyan van 100+ kilóval simán evezek szabad súllyal, de ha a guggolást csak a rúddal érezném akkor csak rúddal guggolnék :U :K

a másik fele meg, hogy a combom nem a súlyzóval végzett edzéshez van szokva hanem a tekeréshez, a kettő ég és föld terhelésben

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#18990) Ijk válasza Jojo5 (#18989) üzenetére


Ijk
nagyúr

Guggolás a legveszélyesebb, egyensúlyozni kell és nagyon vigyázni a derékkal, főleg hogy magas vagy. Nagyon jó hogy 10-14-es ismétlésekkel dolboztál. Még így egy év szabad guggolás után sem merném megkockáztatni azt a súlyt, amibe 5-6 menne bele.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#18991) Jim-Y válasza Ijk (#18990) üzenetére


Jim-Y
veterán

Pedig elég sok gyakorlatnak az az alapja, és lehet azt biztonságosan is csinálni, csak nyílván jó technika kell hozzá, illetve feszíteni kell végig.

(#18992) Ijk válasza Jim-Y (#18991) üzenetére


Ijk
nagyúr

Feszíthetsz, de ha nincsenek az agyadba programozva a mozdulatok, az egyensúly, akkor veszélyes. Ráadásul hiába erősek a combjai, magas embernél sok megy combhajlítóra és seggre. A biciklizéstől a bokaszalagok és stabilizáló izmok sem szoktak ilyen terheléshez.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#18993) Jim-Y válasza Ijk (#18992) üzenetére


Jim-Y
veterán

Persze, de nem nagy súllyal kell kezdeni, és fokozatosan emelni a terheken, magas embernek tényleg nehezebb a guggolás, de szerintem ez nem azt jelenti, hogy nem lehet csinálni nagy súllyal, csak gyakorolni kell, nyílván :)

(#18994) GiP23 válasza megint én (#18972) üzenetére


GiP23
csendes tag

Az L glutamin a teljes forma, lebontáskor keletkezik a glutamic\glutamin sav és ekkor ammónia szabadul fel. Amit a tápértékben írnak glutamin sav, az valójában ez a kettő együttvéve, csak valahol külön is kiírják. A sav már maga a lebontott forma.

(#18995) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Vazze, baromi nehéz leszokni a dohányzásról. Csak harmadik napja tart a leállás, de 10 percenként eszembe jut. No meg mellé az étvágy is bejátszik. Alig várom már a holnapi mozgást, valamivel el kell terelnem a figyelmemet.

(#18996) spammer válasza bobalazs (#18995) üzenetére


spammer
veterán

Keménynek kell lenni. Belül magadban el kell határozni, hogy leteszed, mert te vagy az erősebb. Soha ne gyengülj el!

Ahányszor rágondolsz, annyiszor több ismétlés minden gyakorlatnál, akkor is, ha beledöglesz! ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#18997) SzlobiG válasza bobalazs (#18995) üzenetére


SzlobiG
félisten

(#18998) Manitou


Manitou
addikt

(#18999) bobalazs válasza spammer (#18996) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Hát ez az első ilyen elhatározásom, és egyenlőre elég elszántnak érzem magam.
Azt hiszem a szándékot is a body-zás számlájára írhatom. Úgy vagyok vele, ha a reggel estét leküzdöm, a nagy része megvan. Ám a berögzülésekkel is szívok, pl. kajázás után stb.
Hát kell egy fél év biztos mire elkezdhetek magamban bízni. Azért jó lenne némi tapasztalat is arról, ezek a mindennapi -hiány szorongások is mire tűnnek el végre. SzlobiG - Kösz, nem tervezek levegőn kívül semmit a tüdőmbe juttatni. ;)

(#19000) Yeffy válasza Manitou (#18998) üzenetére


Yeffy
veterán

látom, már megint okoskodnak... -.-"

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.