Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#18851) Jojo5 válasza Ijk (#18850) üzenetére


Jojo5
őstag

az a napi 2 cangázás a súlyzós mellett extrém dolog volt bevallom, utólag én is érzem, de megcsináltam mert meg akartam :U
jelenleg 1 tasak rizs megy+brokkoli+zab+hús, kb. így néz ki 1 napi kajám az 1 tasak rizs mellett napi 1 cangázással reggel vagy este+1 súlyzós edzéssel sem csökken a súlyom... :N

a szélsőséges iránnyal teljesen igazad van, konkrétan ha kimarad valami edzés érzem magamon, hogy frusztrált vagyok... :W

a legnagyobb bajom, hogy egyáltalán nincs pihenő nap, mert ha hétvégére esik egy olyan nap amikor nincs súlyzós edzés, akkor autodidakta módon reggel+este 1 óra tekerést csinálok, ha van súlyzós edzés akkor csak reggel megy a tekerés ha hétvége van, ha hétköznap akkor este...

csajt?! haha, pont most haragítottam magamra 1-et, egy másikat lekurvázt@m, mondjuk jogosan, de most minden esélyem amellett van, hogy szóba álljon velem bárki is... :N :D

Boxer001: oké, elhiszem, hogy 2 napig fanatista voltál... :DD

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#18852) wertigo1984 válasza Jojo5 (#18851) üzenetére


wertigo1984
őstag

Néha üritessz, egy cseléd segítségével, nem kell vele beszélgetni, elhajtod, a cangát meg jól meghajtod :DDD A főnököm például valami 7-szeres Iron man, úgyhogy minden tiszteletem a tekerőké :R (ebbe te is benne vagy Jojó)

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#18853) Kassadin válasza Sotho (#18836) üzenetére


Kassadin
addikt

Mintha nem lennél vele tisztában azzal, hogy az élsportban nem tudsz érvényesülni szteroid nélkül...

(#18854) Sotho válasza Kassadin (#18853) üzenetére


Sotho
őstag

Nem erről van szó csak elképzeltem amint Tóth Dani lebasz az asztalra egy sporttáskát tele használt cuccal és viccesnek találtam, egyáltalán ez a letenni valamit az asztalra közhely már magában vicces. :)

(#18855) GiP23 válasza megint én (#18816) üzenetére


GiP23
csendes tag

Szia a por/tabletta általában olcsóbb, annyi különbség van köztük, hogy a folyadék gyorsabban szívódik fel. A gyakorlatban nagy haszna nincs ezen kívül. Aminoból vedd a legolcsóbbat, amiben minden amino megtalálható. Ez tuti nem a scitec :) Twinlab amino fuel nagyon jó, én most ilyet rendeltem mert olcsó.

(#18856) runner 125 válasza Jojo5 (#18842) üzenetére


runner 125
nagyúr

..én mondtam, h ne gondolkodj implantátumban.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#18857) tepizoli


tepizoli
tag

Sziasztok!

Úgy döntöttem ,hogy megpróbálok valamit tenni szálkásítás ügyben. Szerintem azt fogom tenni ,hogy este az utolsó étkezés helyett fehérje turmixot fogok inni. Ajánljatok valami jó fehérjét én úgy gondoltam hogy kb. egy 5 kilós vödörrel kéne venni. Köszi!

A fiúk fociznak, a férfiak edzőterembe járnak.

(#18858) SzlobiG válasza tepizoli (#18857) üzenetére


SzlobiG
félisten

Hát ettől sokkal többet kell tenni az ügy érdekébe.:U

(#18859) penene válasza tepizoli (#18857) üzenetére


penene
őstag

Tejfehérje pl. Vagy hogy hívják. :D
Nekem ilyen van, 5 kilós vödörben: Nutrisport 90+

Amikor "új" vendég jön, akkor mindig azt hiszik, hogy festékes vödör. :D

[ Szerkesztve ]

(#18860) Boxer001 válasza penene (#18859) üzenetére


Boxer001
veterán

Amikor "új" vendég jön
Te hímringyó. :W ;]

(#18861) Jim-Y válasza tepizoli (#18857) üzenetére


Jim-Y
veterán

Ha naponta csak egyszer innál, akkor egy 5 kilós vödör az 3-4, vagy akár több hónapra is elég :D Inkább igyál akkor reggel,este, plusz edzés után, reggel este azért, mert ugye este kiváltod vele a vacsorát. Reggel beindítja az anyagcserét, edzés után pedig feltölti az izmokat, így az öt kilós vödör el fog fogyni másfél, két hónap alatt. Az meg, hogy mit vegyél, igazából pénztárca kérdése, ha megengedheted magadnak, akkor minél kevesebb CH tartalommal, és minél nagyobb fehérjetartalommal bíró tejsavót, de ez cca 25 ropi lesz :D

(#18862) Zomb€€ válasza Boxer001 (#18860) üzenetére


Zomb€€
őstag

:D

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#18863) Jojo5 válasza tepizoli (#18857) üzenetére


Jojo5
őstag

ezt a radikális lépést te se gondoltad át úgy igazán szerintem....

lehet, hogy régebben sec perc alatt vesztettél súlyt stb, de gondolj már bele, nem azért vagy ennyire zsíros mert hiperszuper gyors penene féle anyagcseréd van! ;)

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#18864) Boxer001 válasza Jojo5 (#18863) üzenetére


Boxer001
veterán

Na ja...ha most rám dobnák ezt a nagy tömeget, én is lebontanám magamról a getzibe. :D
Neki kőkemény diéta kell. :U

(#18865) Tamoo


Tamoo
MODERÁTOR

Váll+hát volt, adta. Fújok egy kicsit aztán ~2óra tekerés... most így Jojósan nyomom! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18866) tepizoli válasza Jojo5 (#18863) üzenetére


tepizoli
tag

Nem, azért vagyok ilyen mert naponta 7-8 alkalommal eszem. És biztos hogy nem fogok kökeményen diétázni mert amint méretvesztést tapasztalok ugysem tudom tovább csinálni.

[ Szerkesztve ]

A fiúk fociznak, a férfiak edzőterembe járnak.

(#18867) Jojo5 válasza tepizoli (#18866) üzenetére


Jojo5
őstag

én ismerek olyan embert aki napi 3-4 tasak rizst simán leküldött magába és még mellé a többi kalóriadús kaja és úgy is nehezen hízott, na ő gyors anyagcserével rendelkezik, te nem :U

majd rájössz, hogy ha elkezdesz diétázni mennyire is nehéz az és nem megy majd a súlyod olyan könnyen lefele, csak ideig-óráig... :)

méretvesztést tapasztalsz ? b@zzeg van rajtad nem 1-2 cm vastag zsírréteg, fene se tudja mennyi izom is van rajtad valóságban...
ha csak kicsit lennél behízva azt mondom még oké, hogy zavar a méretvesztés, de egy ennyire behízott testből bőven van mit csiszolni ha tetszik ha nem... az egészségeddel is játszol ám :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#18868) Boxer001 válasza tepizoli (#18866) üzenetére


Boxer001
veterán

Akkor el se kezd, olyan nincs, hogy nem veszítesz a méretből.
Nem értem, mi ez, kisebbségi komplexus? :U

(#18869) tepizoli válasza Jojo5 (#18867) üzenetére


tepizoli
tag

És ezt mennyi ideig csinálta? Mert én 20 éve. Az elején nekem is gyors volt az anyagcserém de szerintem most is gyorsabb mint az átlagembernek mert napont legalább kétszer megyek WC-re de van hogy háromszor.

A fiúk fociznak, a férfiak edzőterembe járnak.

(#18870) God Vazzeg válasza tepizoli (#18866) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Pedig a diéta lényege a méretvesztés :D Mondjuk ha megoldod hogy ledobod a zsírt, és az izom méretek nem változnak, akkor kérem a kúrád leírását priviben :D ;]

(#18871) tepizoli válasza Jojo5 (#18867) üzenetére


tepizoli
tag

" b@zzeg van rajtad nem 1-2 cm vastag zsírréteg, fene se tudja mennyi izom is van rajtad valóságban..." Ezt mi alapján itélted meg?

A fiúk fociznak, a férfiak edzőterembe járnak.

(#18872) Jojo5 válasza tepizoli (#18869) üzenetére


Jojo5
őstag

20 éve eszel mint a "hülye", úgy, hogy nem figyelsz semmire se mit mivel eszel, lefogadom, hogy ha a "sz@r" kaját megszámolod pénzben és ahelyett tisztábbá alakítottad volna az étrended nem lennél így elhízva és valószínűleg izomzatban sem állnál rosszul

most 1 biztos dolog van a te esetedben, hogy zsírban sajnos nagyon sok többletet cipelsz az izommértékét meg nem igen tudjuk pontosan...

mivel a srác 22 éves ezért csak 6 éve csinálja... :U
az, hogy hányszor mész wc-re az csak 1 dolog, hogy ha 1,5 óránként csipegetek és edzeni is megyek aznap akkor én is elmegyek 2x wc-re... :U

a képeid alapján bőven látszik, hogy pl. hastajákon nem 1cm zsírréteget, cipelsz, de még a definiáltságodból is lehet arra következtetni, hogy nem versenyforma közeli az állapotod jelenleg.

spammer: már nyomtam 1 órát, ne szojjábe'! :U :DDD természetesen melegitő+pulcsi kombóval, hogy azért izzadjak is mint az állat... :DD

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#18873) spammer válasza Tamoo (#18865) üzenetére


spammer
veterán

Remélem, hogy kint tekersz a jó levegőn 2 órát, mert szobabringán - főleg egyhuzamban - semmi értelme.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#18874) Boxer001 válasza tepizoli (#18871) üzenetére


Boxer001
veterán

Ugye ezt nem kérdezted komolyan? 1-2 kép alapján a vak is látja.

(#18875) Tomics válasza tepizoli (#18871) üzenetére


Tomics
addikt

Kép alapján! :D

Olyan vagy mint macikos csak kicsiben.
Le kell diétáznod nincs mese.

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#18876) tepizoli válasza Jojo5 (#18872) üzenetére


tepizoli
tag

20 éve eszel mint a hülye, úgy, hogy nem figyelsz semmire se mit mivel eszel

Mivel nem vagyok milliomos és két gyermekem is van meg feleségem meg házam amit fent kell tartani meg autom ezért azt eszem amire tellik. Bocs hogy szegény vagyok.

A fiúk fociznak, a férfiak edzőterembe járnak.

(#18877) Jojo5 válasza tepizoli (#18876) üzenetére


Jojo5
őstag

ne gyere ezzel, mert amennyi kaját te megeszel én biztos vagyok benne, hogy ha szegény is az ember akkor is egy konszolidált egészséges étrend kijön belőle...

nem akarok és nem is fogok más pénztárcájában nyúlkálni, de biztos vagyok benne, hogy nem 5ft a napi kajamennyiséged, már csak a méreteidet tekintve sem...

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#18878) tepizoli válasza Tomics (#18875) üzenetére


tepizoli
tag

Valaki tudna mutatni egy képet Macikos-ról? Már nagyon kiváncsi vagyok rá! Mi az ,hogy kicsiben? Ő 140kg vagy mi?

A fiúk fociznak, a férfiak edzőterembe járnak.

(#18879) Boxer001 válasza tepizoli (#18878) üzenetére


Boxer001
veterán

Mondom én, hogy komplexus lesz ez. :D Szerintem nem vagy kisebb...sőt...lehet még nagyobb is, nehogy idegbajt kapjál már. :D
Én pici vagyok, de ki se merem számolni a napi kajám, mert az életkedvem elmegy...mennyi lehet akkor nektek... :U

Pontosan ahogy God írta, nem betámadtunk egyáltalán, és nem baj az, ha zsíros is vagy, nagy tömeg zsírral jár. :K

Mindegy mondjuk, ahogy látom velem nem állsz szóba, ez van, akkor helllóó. :D

[ Szerkesztve ]

(#18880) God Vazzeg válasza tepizoli (#18876) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem ezzel van a baj. Arra céloznak a srácok, hogy nagyon sok a felesleg rajtad, és kevés lesz csak a turmix beiktatása estére. Nagyon keményen rá kellene menned kardióval és pörgetőkkel, kemény diétával hogy mondjuk fél év alatt valami látszódjon. Szerintem amúgy nagyon izmos lehetsz a takaró alatt, de ezt diétában meg is kell védeni. Másik hogy diéta kezdetén csak a méretek csökkenek, igazi definíció a diéta vége fele jön elő. Ezek tudatában értheted a válaszokat :K

(#18881) tepizoli válasza Jojo5 (#18877) üzenetére


tepizoli
tag

Hát meglepödnél ,hogy mennyit eszek. Mert aki megismer az mind meglepödik, a kollégáim között nem egy van aki sokkal többet eszik mint én. Pl képesek megenni egy grillcsirkét együltő helyükben . Én erre sose lennék képes.

[ Szerkesztve ]

A fiúk fociznak, a férfiak edzőterembe járnak.

(#18882) Jojo5 válasza tepizoli (#18881) üzenetére


Jojo5
őstag

mindenki azt írja, hogy meglepődnék mennyit eszik, nem hiszem, hogy tudsz olyat írni amire azt írom, hogy úh ez ütött, viszonylag sok dolgot olvastam és láttam már :U

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#18883) penene válasza tepizoli (#18878) üzenetére


penene
őstag

Beletrafáltál a 140be kb. :DD

Amúgy a méretvesztés dolgot én se értem. Akkor gondolkodj el, mi lenne a cél, és annak megfelelően belekezdeni.
Ha méretvesztés nélkül ledobni 10 kilót (kicserélni izomra), akkor az szerintem drágább lesz, mint pár fehérje megvétele. :)

Amit tejfehérjét linkeltem, az estére jó, kazeines. De amúgy attól csodát ne várjál. És biztos méretvesztéssel jár, ha egy jó kiadós kolbászos hagymás rántotta helyett tolod be. :D

(#18884) tepizoli válasza penene (#18883) üzenetére


tepizoli
tag

Köszi mindenkinek a válaszokat, nem várok csodákat csak egy kicsi javulásra gondoltam.
Fénképet! Fényképet! Macikosról akarok!

[ Szerkesztve ]

A fiúk fociznak, a férfiak edzőterembe járnak.

(#18885) Jojo5 válasza tepizoli (#18884) üzenetére


Jojo5
őstag

írd le a napi kajád pls, kb miből mennyit
kíváncsivá tettél :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#18886) Tomics válasza tepizoli (#18884) üzenetére


Tomics
addikt

Macikos 140 kilós el lehet képzelni mekkora darab állat. Szóval ne akarj képet, ha még ma enni illetve nyugodtan aludni akarsz :D

PH! addikt since 2004

(#18887) Boxer001 válasza Tomics (#18886) üzenetére


Boxer001
veterán

A végén meg kiderül, hogy macikos a kisebb. ;]

(#18888) szőröscica


szőröscica
addikt

Tepizoli, írták korábban, hogy az egészségeddel is játszol. Hidd el, hogy se a szívednek, se a májadnak, se az ízületeidnek nem tesz jót, hogy ekkora zsírfelesleggel élsz nap mint nap. Szerintem egy huszast lazán ledobhatnál, és még akkor is bőven nagydarab lennél, csak szép definiált formád lenne.

Amúgy váll-kart toltam ma, és adta.

(#18889) spammer válasza tepizoli (#18884) üzenetére


spammer
veterán

Nem tudom, hogy nem érted, vagy nem akarod érteni, illetve megérteni. Oké, nagy vagy. De mondjuk sacc per kb. van rajtad mondjuk 20 kiló zsír. Ez nem jó. Mert ekkora zsírréteg semmire nem jó. Hiába látszol nagyobbnak, attól még nem leszel erősebb, az nem izom. Cserében a szív- és érrendszernek és az ízületeknek nem tesz jót ekkora túlsúly.

Ha szépen lediétázol, megszabadulsz a zsírtól, kisebb leszel, és akkor mi van? Utána már az izomzatod fog látszani, javul az állóképességed, és jobb lesz a közérzeted annak köszönhetően, hogy a zsír lebomlik. Aztán lehet keményen edzeni, újra tömegelni, de jobban odafigyelni, hogy kevés zsír mellett próbálj meg minél több izmot felpakolni, így az izomzat és az ízületeket folyamatosan fognak majd megerősödni.

A minőségre menj, ne a mennyiségre!

szerk: na, közben a káskáj ugyanezt írta pepitában ;]

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#18890) Boxer001 válasza spammer (#18889) üzenetére


Boxer001
veterán

Ugyanúgy nem akarja megérteni, mint maci, deffektesek. :D

(#18891) Ijk


Ijk
nagyúr

Nem fehérje por kell, hanem diéta. A futás meg ingyen van.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#18892) tepizoli válasza Jojo5 (#18885) üzenetére


tepizoli
tag

Hát ez nagyon változó! De kb úgy néz ki ,hogy reggel hajnalba kelek 4 óra körül mert megyek melózni. Akkor meg szoktam enni 3db virslit vagy 3 tojásból rántottát vagy tükör tojást. A melóhelyen 8 körül eszek egy szendvicset ami egy zsemle szalámival sajttal +eddig 2db főtt tojást ettem sárgája nélkül de most már a tojás árának drasztikus emelése miatt már csak egyet. Aztán 10 óra körül eszek valami főtt kaját amit dobozban viszek. Ez változó hogy mi de általában valami húsos de nem nagy adag. Aztán 12 óra körül megint egy szendvics egy tojás fehérjével. Ez az ami szabályos és biztos aztán 14 kór vége a melónak és kb. 3- ra otthon vagyok. Innentől kb 3 óránként eszem még ami van de általában mindig főtt kaját mert a szendvics nem az én világom. Aztán 8 körül lefekszem. Ennyi.

A fiúk fociznak, a férfiak edzőterembe járnak.

(#18893) tepizoli válasza Boxer001 (#18890) üzenetére


tepizoli
tag

Köszi! Az uj ismeröseim is ezt szokták mondani mig meg nem szoknak de általában azért mert szerintük nem lehet ugy élni hogy soha nem iszok alkoholt de még szilveszterkor sem és még soha nem volt a számban cigaretta.Defektes! Szerintük az agynak szüksége van néha nagy RESET-re egy kiados berugással. Hát nem tudom.Lehet tényleg rosszul csinálom mert ők szarnak rá hogy hogy néznek ki és sokkal boldogabbak és lazábbak nem idegeskednek hogy tudtak e eleget aludni stb. Meg azt sem értik hogy mire jó az hogy heti 4 szer meló után megkinzom magam és másnap tök fáradt vagyok meloban.

[ Szerkesztve ]

A fiúk fociznak, a férfiak edzőterembe járnak.

(#18894) Jim-Y válasza tepizoli (#18892) üzenetére


Jim-Y
veterán

Most csak azt nem tudom, hogy ez szerinted sok, vagy keves? En utobbira tippelek, illetve arra, hogy nem tartod magad nagynak, emiatt nem is gondolkozol dietaban. Pedig 1: szarul eszel, ez biztos, kulonben nem lennel ennyi kilo 2: nem erzed magad tulsulyosnak, pedig boven lenne mit ledobni. Es hidd el, mas se szarja a penzt, mas is dolgozik, gyereket nevel, tanul keves penzbol, megis meg lehet oldani a jo kajalast, foleg hogy az ilyen szendvicsek meregdragak altalaban..

(#18895) tepizoli válasza Jim-Y (#18894) üzenetére


tepizoli
tag

"foleg hogy az ilyen szendvicsek meregdragak altalaban.." Nem veszem a szendvicset hanem otthon csinálom és a meleg kaját is otthon fözöm.

A fiúk fociznak, a férfiak edzőterembe járnak.

(#18896) Boxer001 válasza tepizoli (#18893) üzenetére


Boxer001
veterán

Nem azt írtam, hogy hülyék vagytok. :N Egy kicsit le kéne venni a szemellenzőt. :K Az ivászat, cigizés, ilyenek nálam se játszanak szerepet. Ok, néha megiszom 1-2 valamit, ha alkalom van, de ha havonta egyszer bebaxnék, akkor se történne világvége. :)

(#18897) Jim-Y válasza tepizoli (#18893) üzenetére


Jim-Y
veterán

Nem kell mindenkire hallgatni, az embernek meg tudnia állapítani, hogy ki az, kik azok akik hasznos tanácsokkal látják el, és azoknak kell adni a szavára, szerintem a munkahelyi cimborák, azok nem tartoznak ebbe a csoportba. Én sem iszom, és eddig 1x dohányoztam (x éve 1 darab cigit) .. te tudod, hogy ezek jó,és követendő dolgok, az, hogy manapság a részegség trendi, le kell szarni :)

Én azt mondom, hogy a kajádon változtatni kell, az edzéseden is kéne, illetve a hozzáállásodon legfőképp, és akkor meg lesz az eredménye, viszont azt is szem előtt kell tartanod, hogy min fél év, mire lesz valami.. Meghízni sem 1 hónap alatt híztál meg.

Ijk: már épp akartam kérdezni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18898) Ijk válasza Jim-Y (#18894) üzenetére


Ijk
nagyúr

Benyögöd, hogy akarsz "szálkásítani", elég gyenge hozzáállással, és fel vagy háborodva ha elmondják a véleményüket. Másnak is szar az élet, másnak is vannak pénzügyi gondjai, másnak is szar a diéta, másnak is unalmas az aerob.
Csak magadért teszed ha lefogysz, ha szarsz bele, akkor is csak neked lesznek egészségügyi gondjaid.

Nem neked címeztem.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#18899) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Az én dumám meg transzparens 100%, azt írok amit akarok, nyenyenyeeee, mindenki patesz, viszlát :DDD ;]

(#18900) MrLaszloMan válasza tepizoli (#18866) üzenetére


MrLaszloMan
csendes tag

Nem akarlak elkeseríteni , de méretvesztés nélkül nem leszel szálkás főleg ha vesszük azt a tényt ,hogy van rajtad legalább 30 kg felesleg és akkor még nem is mondtam sokat.....
Persze ezen lehet vitatkozni, de meglepődnél mi maradna belőled, ha 1 csoda hatására csak a zsír eltűnne rólad 1 pillanat alatt. 1 izmos szálkás alkat sokkal jobban mutat, mint 1 csak nagy test.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.