Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#14001) ForexGuru


ForexGuru
aktív tag

megvan bubbi miért nem irkál...amerikában van
jól elbújt de szemfülesek megtalálhatják

(#14002) Tomics válasza ForexGuru (#14001) üzenetére


Tomics
addikt

b+ :D:D:D állat

úristen ez a nép

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#14003) Yeffy válasza Ferko75HUN (#13958) üzenetére


Yeffy
veterán

jah, bocs, én kérek elnézést... de szerintem nem a megszólítás volt a hsz lényege...
egyébként meg még sem ártana elolvasni, mert nem egy, nem két ember "szólt", h ordenáré marhasággal nyitottál, már ne is haragudj... de mindegy, csak kis észrevétel...

forex: jhéézusom, ezek a "emberek"... :N

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#14004) Kassadin válasza Ferko75HUN (#13995) üzenetére


Kassadin
addikt

Volt itt a múltkor a zsírbólalakítokátizmot 50-es karral megáldott kemény legény, most meg te. Honnan szalasztanak ilyeneket, mint ti? :F

(#14005) wertigo1984 válasza ForexGuru (#13991) üzenetére


wertigo1984
őstag

már jobb lesz az éjszakám... ;] meg is hozta a kedvem egy kis húzódzkodáshoz.

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#14006) Gery15 válasza Tomics (#13999) üzenetére


Gery15
addikt

:DDD Kezdek tanulni. ;) ;]

ForexGuru: Atya úristen! :Y :D Kiégtem mára... :DD

HyperX

(#14007) ForexGuru


ForexGuru
aktív tag

megy jövőre valamely topiklakó corvinusra(vagy már ott tanul) :F

[ Szerkesztve ]

(#14008) Ferko75HUN válasza Tomics (#13999) üzenetére


Ferko75HUN
senior tag

Te tanulmányozd inkább az ókori rómát, azon belül is Nero-t, ő szexelt állatbőrbe bújva, a kép amit nekem küldtél arról árulkodik, te is arra gerjedsz.
Rohadtul nem érdekel a viszlátolásotok, ha nem írok ide az azért van, mert nem akarok!

Yeffy DJ: az, hogy f@szságot írtam egy dolog, ha nem lenne a hóhelyzet meg a válság, holnap már biztos ez lenne a retek klub híradójában.
Segítségért jöttem, amit megkaptam itt is , privátban is olyan emberkétől aki nem arra hevül be, hogy ugorjunk rá a betérő parasztra, mert mondott vmi hülyeséget. Még1x leírom, rosszul fogalmaztam, arra gondoltam, hogy rám ugrott 4 kiló és nem zsírban, mert hiába cinkelt itt több figura is, zsír (ami látható lenne) az nem sok van rajtam.

Kassadin én sem értem, biztos azért van mert pár éve megszűnt a hárshegyi gyogyóklinika, én is onnan jöttem, de úgy elsúlyosbodott az állapotom, hogy holnap már nem leszek, mert beutalnak máshová. :))

C3-Ironsight: HNT Ferko75HUN hnt.enjin.com

(#14009) Kassadin válasza Ferko75HUN (#14008) üzenetére


Kassadin
addikt

Okcső.

(#14010) ForexGuru válasza Ferko75HUN (#14008) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

akkor mostmár tudjuk miért értik meg egymást ilyen jól macikossal, mindketten szeretnek állatbőrbe... ;]

(#14011) szőröscica válasza Ferko75HUN (#14008) üzenetére


szőröscica
addikt

Na jól van, senki nem kíváncsi már rád, izomagy tábornok (az a 4 kiló tuti fejre ment!), úgyhogy viszlát. ;]

(#14012) tween válasza Boxer001 (#13987) üzenetére


tween
őstag

most miért buktatod le a ködölt, félreérthetetlen privát közeledésem hozzád? :U

;]

(#14013) tween


tween
őstag

vettem minőségi tömcsinövcsit,akinek kell írjon privit............... ;]

(#14014) Ferko75HUN válasza szőröscica (#14011) üzenetére


Ferko75HUN
senior tag

te menjél a "káskájjal" driftelj egy kicsit, most még lehet, mert havon csúszik, sima úton nincs ereje. majd szólj, ha összejött egy SUBARURA. akkor versenyezhetünk. Te is tipikus kutyafalka tag vagy, a baj az hogy ilyenkor 100-ból 99 bekussol és elhúz, de én szeretem a kihívásokat.
Agyilag meg jobb vagyok a többségnél- ;]

macikos én teljesen normálisnak nézek ki a hsz-eim alapján? nem közelről sem vagyok ez, ha még nem tűnt volna fel, se istent se embert nem tisztellek, kenyérre lehet kenni, de ha velem b@szakodnak
nem hátrálok meg. :W

[ Szerkesztve ]

C3-Ironsight: HNT Ferko75HUN hnt.enjin.com

(#14015) macikos válasza Ferko75HUN (#14008) üzenetére


macikos
addikt

Az iPhone szakmai topik? De régen is volt már :O :D Segítőkész vagyok, de ez egy ilyen topik.

Egyébként meg nem tanácsos beszólogatni itt az emberek, ha jót akarsz... ott van például Yeffy DJ... na ő például úgy robban, mint a petárda!

;]

(#14016) ForexGuru válasza macikos (#14015) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

gofris rész adja :DDD :DDD

(#14017) Yeffy válasza Ferko75HUN (#14008) üzenetére


Yeffy
veterán

ok, nekem tiszta, szimplán csak a megfogalmazásod volt az, ami nekem "nem tetszett", főleg, ahogy "bizonygattad", hogy "nem, az tuti nem zsír"

medve: jah, igen, pont én :D
na jó8

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#14018) gaborbol válasza macikos (#14015) üzenetére


gaborbol
őstag

1 honapja a kancsocs adta a topik fo gerincet, most a boozyzas a meno. Azert van benne igazsag amit ir a falkaszellemrol, mert egyvalaki elkezdte, azota nincs megallas :)

Jo hulyeskedni meg minden, de amikor igy leoltotok barkit aki beteved, akkor kar csodalkozni a buta gyuros tituluson. Erdekes egy topik az biztos, de az oltogatastol sem lesz-lett itt senki izmosabb.

Az meg, hogy paran mar csak privat uzenetben mernek segiteni, tenyleg sokat elarul a topicrol :)

[ Szerkesztve ]

(#14019) szőröscica válasza Ferko75HUN (#14014) üzenetére


szőröscica
addikt

Aszfalton sajnálnám a gumikat, mert csóró vagyok, de tény, hogy a 180 lóerő nem teszi rakétává, viszont arra, amire nekem kell, elég. :P Nem faszméricskélésre vettem a kocsit.

(#14020) Yeffy válasza Yeffy (#14017) üzenetére


Yeffy
veterán

lejárt a modidő

szóval úgy akartam, hogy "nem, abban nincs semmi zsír"
Kassa meg jól mondja. na téll jó8

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#14021) Kassadin válasza gaborbol (#14018) üzenetére


Kassadin
addikt

Elég nagy baj, hogy bárki is felvesz bármit, még ha nem lenne 50db smiley minden egyes mondat végén, akkor meg is érteném a dolgot, hogy besértődik. Ha még nem tűnt fel, berobbannak ide ilyen emberek és osszák az észt arról, amiről fogalmuk sincsen, mert lusták elolvasni 10 oldalt. És ők komolyan gondolják a hülyeségeiket. :U

Az meg, hogy kit mit gondol a másikról, szerintem mindenki lesz*rja. Aki általánosít, az csak saját magáról állít kit szegénységi bizonyítványt.

[ Szerkesztve ]

(#14022) wertigo1984 válasza szőröscica (#14019) üzenetére


wertigo1984
őstag

180 nyiiihahaha erő? :Y :C

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#14023) Jojo5 válasza Ferko75HUN (#14014) üzenetére


Jojo5
őstag

pedig ezen HSZ-ed alapján pont az jön le, hogy a péniszkéd mericskélésével próbálsz érvényesülni...
74 kg még bőven lány kategória, majd ha legalább a 80kg-ot ütöd a felhőkarcoló magasságodhoz akkor gyere vissza, addig is Viszlát! ;)

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#14024) Ijk válasza Ferko75HUN (#14014) üzenetére


Ijk
nagyúr

(#14025) Tomics válasza Ferko75HUN (#14008) üzenetére


Tomics
addikt

Látom, ez az animalsex téma nagyon érdekel, sokat tudsz róla. De el kell hogy keserítselek, a vágyálmaid nem én fogom megadni. Van itt a topicban 1-2 ember, aki segíthet neked, majd privátban keresnek ;] De nem biztos hogy a 70 + 4 kiló színizmod elég lesz nekik, pl. macikost 130 kg alatt nem fogod érdekelni :( Szóval azt kell mondjam: VISZLÁT!

Ha még most -20 fok is van, de napról napra egyre több ilyen egynyári izmomkolosszus okostojás fog ide benézni :( Kitartás skacok! :D

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#14026) macikos válasza Tomics (#14025) üzenetére


macikos
addikt

Na takaroggggy! ;]

(#14027) szőröscica válasza wertigo1984 (#14022) üzenetére


szőröscica
addikt

2 literes dízel, kicsit okosítva.
Amúgy pénztemető, de most rendberakattam, úgyhogy még 4-5 évig muszáj kiszolgálnia.

(#14028) Ferko75HUN válasza Jojo5 (#14023) üzenetére


Ferko75HUN
senior tag

Nekem meg az jön le, hogy rosszul vontad le a következtetést arról a hsz-ről.
1 szót sem írtam arról, hogy nekem milyen autóm van, csak azt, hogy az övé mire nem jó. joamilestoné írt egy számomra válasz nélkül nehezen tűrhetőt, ezért én is küldtem neki egy kedveset.
A 74 kg lehet, hogy lány kategória, de csak a 80-as években az DDR-s úszóválogatott tagjainál.
Mivel én mutáns vagyok és nincs rajtam zsír ( felesleg 1 gramm sem) ezért hidd el, elég az.
Nem is akarok több lenni, télen edzek keményen, nyáron kicsit, mert akkor 100km-es bringa túrákat nyomok és ott minden + kiló hátrány.
Mész Ferihegyre, mit viszlátozol te is?

Tomics te vagy itt a sötétség fő hercege, ha olvastál volna arról az elején amikor még normalis mederben folyt a beszélgetés ( nem sokáig tartott) akkor megakadt volna azon a szemed, hogy nem " egynyári) izomkolosszus vagyok, mert már akkor edzettem 96-ban amikor te még csak a plüssmacidat tudtad a lábad közé venni.
Az állatszex-es képet te küldted nekem, azt is írtam, hogy 8 hónapos fiam van, emberi lénytől: 1 nőtől, te voltál már olyannal, vagy csak a kutyáddal, te paaancser! :P

[ Szerkesztve ]

C3-Ironsight: HNT Ferko75HUN hnt.enjin.com

(#14029) macikos válasza Ferko75HUN (#14028) üzenetére


macikos
addikt

"Mész Ferihegyre, mit viszlátozol te is?"

:D :C De mocsok :D Valaki súg neked privátban, hogy kinek mi az érzékeny pontja? :D

(#14030) Tomics válasza macikos (#14029) üzenetére


Tomics
addikt

:)) :DDD

Ijk: tényleg :W nagy spíler a csávó, ígéretes darab ha túléli a savazást :DD

Farokszar: szegény nő, szerencsétlen génhibás gyerek :( mikor mondod meg nekik hogy viszonyod van a kutyáddal?

szerk.: bocs ez tényleg g*ci volt :D

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#14031) Ijk válasza macikos (#14029) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ja meg ezt a 100-km-es bringa túrákat is egyből Jojonak címezte:DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#14032) ForexGuru


ForexGuru
aktív tag

mindeki booozyyzza le aztán mennyetek aludni :K :DDD

(#14033) szőröscica válasza Ferko75HUN (#14028) üzenetére


szőröscica
addikt

Azért, ha 16 év edzés után 74 kiló vagy, ráadásul ebből 4 kiló színtiszta izom az elmúlt hetekben jött fel ;] , akkor a helyedben elgondolkodnék rajta, hogy valamit szarul csinálok. Na, menjél aludni most már. :DDD

(#14034) wertigo1984 válasza macikos (#14029) üzenetére


wertigo1984
őstag

neked a gumicukor? ;)

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#14035) Ijk válasza Tomics (#14030) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mondjuk abban igaza van hogy ez a zoofíliád elég visszataszító. :(

;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#14036) Ferko75HUN válasza macikos (#14029) üzenetére


Ferko75HUN
senior tag

Nem kell, hogy súgjon senki, még az elején írtam, hogy mielőtt feltettem volna az évezred legnagyobb bakiját tartalmazó kérdésem, visszaolvastam párszáz hsz-t.
A lényeg megragadt, amit soha nem alkalmaznék, de amilyen az adjonisten......

joamilestoné nálad sem ragadt az meg, hogy nem fanatikus testépítő vagyok és nem kívántam soha 100 kg lenni, mert pl: amit jojo-nak küldtem az igaz volt, nyaranta 100+km-es túrákat csinálunk. Balaton, fertő tó. Ott minden gramm felesleg, ezért nyáron mozgok 70 körül, télen 75-76 a max. + focizgatunk heti 1 alkalommal, én ezekről nem tudok lemondani a súlyok bűvölete miatt.
Nem mentél driftelni, vigyázz a mesterséges lóerőkkel, az olyan, mint itt a kreatin. :D

[ Szerkesztve ]

C3-Ironsight: HNT Ferko75HUN hnt.enjin.com

(#14037) Eagl3


Eagl3
veterán

Izomszag van, melyik fingott?

(#14038) ForexGuru válasza Eagl3 (#14037) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

természetesen az a nagydarab ;]

(#14039) wertigo1984 válasza Ferko75HUN (#14036) üzenetére


wertigo1984
őstag

na lassan megnyugszol... :K

Eagl3: állok a kolegina mellett, és néz rám bambán, hogy mi a kukit röhögök?! A hsz-eiteken :C

Fotex: Ő? [link]

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#14040) Ferko75HUN válasza Tomics (#14030) üzenetére


Ferko75HUN
senior tag

Dehogy volt g*ci, más ártatlan 8 hónapos gyerekét legénhibásozni az csak primitívségre vall és téged minősít. Mivel észben nem tudtál felém kerekedni maradt ez. :C
De 1 előnye van a primitívségnek, mivel buta is vagy mellé: nem fáj.
Ja te meg keressél egy lipicait, hogy a kis kentaurnál ez a veszély ne álljon fenn. :K

Sotho te is tévesen szűrted le amit írtam: 100 betérő új szerencsétlenből az első oltás után 99 elhúz innen, én meg nem, mert f@sz vagyok aki nagyon ráér ma, és élvezem, ha vki butább nálam és viszont cinkelhetem a saját szemétdombján.
Mert ez az ún. nevezett gyúrós topic még ti szerintetek is egy hatalmas offf, semmiképpen nem a gyúrás rejtelmeit, ne adj isten a betérő pancsereket felkaroló baráti kör.
Amikor én anno elkezdtem 0 tapasztalattal, akkor a nagy melákok odajöttek és segítettek, elmondták, hogy mire figyeljünk oda.
Most bár nem vagyok 100 kg, ha látom, hogy vki nagyon szerencsétlen odamegyek és segítek, itt vhogy nem ez a tendencia, de ez sem baj, csak akkor a topiknak új cím kéne! pl:

BOOZY, ADTA ATKA ,vagy vmi hasonló.

[ Szerkesztve ]

C3-Ironsight: HNT Ferko75HUN hnt.enjin.com

(#14041) Sotho válasza Ijk (#14035) üzenetére


Sotho
őstag

Miért zoofil? Betett egy képet amin egy kutya b*szik egy macskát. És közölte hogy frz van a képen. Később frz elismerte, hogy kutyafalka vagyunk és 100 ból 99 lapít... de marad mindíg 1 aki mögötte van. ;] Szóval kedves frz amíg nyávogsz addig lesz aki baszogatni fog...

[ Szerkesztve ]

(#14042) SzlobiG válasza Ferko75HUN (#14028) üzenetére


SzlobiG
félisten

Na egy Viszlát!-ot tőlem is érdemelsz.:D

(#14043) Jojo5 válasza Ferko75HUN (#14028) üzenetére


Jojo5
őstag

Mivel azt írtad, hogy "ha összejött egy SUBARURA. akkor versenyezhetünk." ebből szűrtem le, de mind1 is...
ha lenyomsz 100km-eket, akkor nem kell nagy felsőtest, ergó tök mind1, hogy hogyan edzel úgyis leégeted, azt is írtad, hogy elég az a súly amit képviselsz szóval menj szépen tekerni és ne írogasd ide a hülyeséget, és ne akard bebizonyítani itt mindenkinek, hogy már pedig te milyen kemény tökös, okos gyerek vagy!

Ferihegyre maximum te mész a Taigetoszi utaddal, ahonnan vissza nem kell sietned, Viszlát! :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#14044) Tomics válasza Ferko75HUN (#14040) üzenetére


Tomics
addikt

Magadra vess, ha egy gyúrós topikban elvetemültek közé berakod témának a 8 hónapos gyereked :C

Amúgy vagy biciklis topic, ott a helyed ;]

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#14045) wertigo1984


wertigo1984
őstag

lépek lassan, mert hív a szófa. Fagymentes éjszakát!

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#14046) Ferko75HUN válasza Jojo5 (#14043) üzenetére


Ferko75HUN
senior tag

Nem bántottalak meg téged ez mire: Ferihegyre maximum te mész a Taigetoszi utaddal, ahonnan vissza nem kell sietned, Viszlát! :U
Lehet, hogy megyek, de nem a malév-val, az sajnos megszűnt, hallottál róla esetleg? :O
Tudom most rettegni kell, mert te vagy itt a maffiózó.
Csak, hogy tudd ez rossz vicc volt, de te kezdted. a szomszédunk engedte el az utolsó gépet, ha van kapcsolatod, márpedig ott tanulsz akkor lehet ismered is...Tamás.
Ha nagyon bosszús vagy így már megtalálsz, ha akarsz. Gyorsulhatunk 1-et a mountain bike-ommal. ;]

SzlobiG neked is köszi, bannoltassál valamelyik barátoddal, vagy te is tudsz esetleg?
Az ámokfutás 1-2 tisztelt fórumozónak köszönhető, én segítségért jöttem......

Különben meg tényleg nem jövök ide többet, van itt 1-2 jófej srác, de a többség, mint már írtam csak csökkenti az agysejtjeim számát.

[ Szerkesztve ]

C3-Ironsight: HNT Ferko75HUN hnt.enjin.com

(#14047) ForexGuru válasza Ferko75HUN (#14046) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

milyen haszna van annak hogy egy egész vasárnap délután-estét eltölttél okoskodással :(

(#14048) szőröscica válasza Ferko75HUN (#14046) üzenetére


szőröscica
addikt

Neked tényleg az az egyetlen siker az életedben, hogy másfél éve rossz lyukba durrantottál, meg egy ex-malévos mellé költöztél, vagy valamiről lemaradtunk? :DDD

(#14049) Jojo5 válasza Ferko75HUN (#14046) üzenetére


Jojo5
őstag

Még ma is megy gép(HA-LOP, 10-15 percen belül indul), sőt még 1 itthon van a karbantartó hangárban.
Nem tudom milyen Tamásra gondolsz, de a 5336-os pilótáját tudom ki volt a többiekről csak hallottam
maffiózó ?! ha tényleg maffiózó lennék nem tudnék Ferihegyre belépőt szerezni ;)

na jó, csak mert repcsisekre hivatkoztál leszek normális, menj az első HSZ-re és olvasd el az alapelveket, ha utána van kérdés gyere vissza pár normális keretek között feltett kérdéssel\állítással. :K

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#14050) Tomics válasza Ferko75HUN (#14046) üzenetére


Tomics
addikt

Erre a szájkaratéra semmi szükség. Ha problémád van ne a monitor mögül arcoskodj, beszéljétek le privátban egy boxot ;] Boxer001 elvállalja a bíró szerepét, macikos és Yeffy pedig a rendezvény biztonságáért felügyel ;] Kassadin szedi a jegyeket mert másra úgyse jó :D Ijk lesz a menetek közötti cicafiú a tökéletes testével :))

PH! addikt since 2004

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.