Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#18251) Zomb€€ válasza Boxer001 (#18247) üzenetére


Zomb€€
őstag

Ilyen súlyok után mit gondoltál? :DDD

spammer :C

[ Szerkesztve ]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#18252) Boxer001 válasza Zomb€€ (#18251) üzenetére


Boxer001
veterán

Tényleg formás, grat. :D

(#18253) spammer válasza tween (#18246) üzenetére


spammer
veterán

;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#18254) Boxer001 válasza spammer (#18253) üzenetére


Boxer001
veterán

:DDD

(#18255) Woodslave válasza Zomb€€ (#18240) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nincs szabad súly, csak keret? :U Áltasd magad, hogy mekkora qrva jó vagy ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#18256) tween


tween
őstag

pofa alapállásba rágcsálók ;]

(#18257) Zomb€€ válasza Woodslave (#18255) üzenetére


Zomb€€
őstag

Na menjetek már a 3,14tsába :DDD [link]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#18258) macikos válasza spammer (#18253) üzenetére


macikos
addikt

Ez k*rvanagy :DDD

(#18259) Jojo5


Jojo5
őstag

jaaaj, de szétcsaptam a karomat és a tricómat... nagyon fájok... :O :C :Y

tween: 10 fokozatból 7-esen általában 27,46 kilométert nyomok ami kb. 60-70 perc szokott lenni

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#18260) Tomics válasza spammer (#18253) üzenetére


Tomics
addikt

LOL ez mi? :D
És ez ugat. Vén dagadt szardarab :C

Káskáj: te már az vagy, azért vettél káskájt ;] egyébként nem, kisportolt vén geci leszek aki falja a nőket (álá God) ;]

szerk.: finom ez a pálesz, egy csipettnyi zombee sóval :C

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#18261) szőröscica válasza Tomics (#18260) üzenetére


szőröscica
addikt

Te is ilyen vén szardarab leszel. ;]

(#18262) Jojo5 válasza Tomics (#18260) üzenetére


Jojo5
őstag

ajj de felvágták a nyelvecskédet mostanság... :DDD :DD

és mikor kezded el a sportot ? a szád már megvan hozzá és a többi ? :D

;]

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#18263) Tomics válasza Jojo5 (#18262) üzenetére


Tomics
addikt

Holnap :K Mostmár érzek magamban annyi erőt hogy heti 6 napi 10 órás meló után és tanulás mellett maradjon valami az edzésre is :D Lehet, hogy csak 2x1 órába sűrítem bele, mert a tanulás sajnos fontosabb, de legalább csinálok valamit. Jön a jó idő, lehet takarodni kifelé biciklizni, azt is várom már :K Szerintem 2-3 hónap és visszajön a forma simán, utána meg indul a lájtos diéta. Szerencsére újrakezdésnél elég szokott lenni ennyi idő a szánalom szint visszahozásához :D

Persze csak ha sikerül túlélnem a mai napot. Nemsoká indulás Julia Carpenterre :D

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#18264) macikos válasza Tomics (#18260) üzenetére


macikos
addikt

Nem láttad a múltkor? [link]

Kész, én szakadtam rajta :D

Mostanában divat, hogy mindenkiből mém lesz/lett :D Ez durva még: [link] :D

(#18265) gaborbol válasza Tomics (#18260) üzenetére


gaborbol
őstag

Azert sokan szeretnenek akar csak itt a forumon egy olyan format, ami neki mar megvolt mas meg a budos eletbe meg sem tudja kozeliteni...

[link]

[ Szerkesztve ]

(#18266) SzlobiG válasza gaborbol (#18265) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ez se mostanába volt...

(#18267) Tomics válasza gaborbol (#18265) üzenetére


Tomics
addikt

Ebben az a vicces hogy itt koxolt. Legalábbis később bevallotta és úgy tudom a növihez nyúlt :D

PH! addikt since 2004

(#18268) gaborbol válasza SzlobiG (#18266) üzenetére


gaborbol
őstag

En 35 vagyok, soha nem is volt meg csak a kozeleben sem es valoszinu soha lesz ilyen...

Megsem fikaznam azert mert most ,hogy nez ki. Azert valamit csak letett az asztalra, a tanacsait nagyon sokan szivesen veszik, es oszinten rajuk is fer.

Tomics
Ebben a sportban mindenki csinalja, nem kell alszentnek lenni. Meg olyan is aki soha semmit nem ert el vele, mint pl egy nagyon kozeli ismerosom csinalta anno :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18269) Zomb€€ válasza gaborbol (#18268) üzenetére


Zomb€€
őstag

"En 35 vagyok, soha nem is volt meg csak a kozeleben sem es valoszinu soha lesz ilyen..."

"Ebben a sportban mindenki csinalja, nem kell alszentnek lenni. Meg olyan is aki soha semmit nem ert el vele, mint pl egy nagyon kozeli ismerosom..."

Hm...

;]

[ Szerkesztve ]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#18270) spammer válasza gaborbol (#18268) üzenetére


spammer
veterán

Mármint minden profi (Illetve versenyző). Hobbigyúrosoknál azért nem (mindenki) :D

szerk: összevissza gépelek.. késő van már

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#18271) Jojo5 válasza spammer (#18270) üzenetére


Jojo5
őstag

vagy csak szimplán hülye vagy mert az agyadra ment a sok gyúrás... :(

;]

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#18272) spammer válasza Jojo5 (#18271) üzenetére


spammer
veterán

Told el a biciklidet! ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#18273) Jojo5 válasza spammer (#18272) üzenetére


Jojo5
őstag

ez szobabicikli és nem megy semerre sem, hát ennyit se tudsz te buta gyúrós... :( :D

;]

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#18274) SzlobiG válasza gaborbol (#18268) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ez oké, csak illett volna neki megtartani ezt a formát már ha ő dumál a helyes táplálkozásról meg edzésről érted.:U Amúgy nincs bajom vele szoktam nézni a bb tv-t.

(#18275) szőröscica válasza SzlobiG (#18274) üzenetére


szőröscica
addikt

Nagyjából a balesetéig tartotta is szerintem.
De ez tudod olyan dolog, mint a bagózó orvos, aki mondja neked, hogy ne dohányozz. Hiszel neki, mert ért hozzá, de ő is csinálja. Bunny is ért ahhoz, amiről beszél szerintem.

(#18276) Ijk válasza SzlobiG (#18274) üzenetére


Ijk
nagyúr

Schwarzi sem tartotta meg a formát és akkor már nem is ért a testépítéshez?
Egyébként Bunny úgy van jól, ahogy van. Ezzel a gyökér stílusával eléri hogy egy kicsit több idióta tanuljon ezt-azt erről a sportról, mintha csak szárazon eléjük tálalnák és szarnának bele.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#18277) SzlobiG válasza Ijk (#18276) üzenetére


SzlobiG
félisten

Azért swarci meg bunny nem egy szint... Az én szemembe sokkal többet tett le az asztalra mint bunny.:U Aláirom hogy ért hozzá, de azért jobban oda figyelhetne magára ilyen tudással.

[ Szerkesztve ]

(#18278) GiP23 válasza Tomics (#18267) üzenetére


GiP23
csendes tag

ahhoz képest hogy itt növizett nem is volt akkora állat

(#18279) Kassadin válasza gaborbol (#18265) üzenetére


Kassadin
addikt

El ne élvezz ettől a "hatalmas" formától, szerintem Tamoo meg itt egy pár ember körberögöhi oda-vissza, kox nélkül. :U

Nem vonom kétségbe a tudását, de ma láttam élőben, hát körülbelül egy telibe szart búvárruha formát tud felmutatni, baromira túlsúlyos. Oké, hogy nem edz, de azért adhatna magára legalább, mert ez a tiszta táplálkozás duma így számomra csak álszentség, nem több.

(#18280) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Én nem bírom a Bunny-t de azért ez kicsit durva. Motorbaleset után, úgy hogy a kezét nem tudta felemelni, nem biztos hogy az a legnagyobb problémája hogy túlsúlyos. Mondta is valamikor hogy tök jó meg fasza mikor az edzés a legfontosabb, de neki most nem. Arról ne is beszéljünk hogy hülyeségeket nem beszél, ő elmondja az alapelvet hogy hogy kéne csinálni hogy TÖKÉLETES legyen a kajálás. Na mármost innentől kezdve mindenki ott változtat rajta ahol akar, azt csinál amit akar. Egy lesérült/kiöregedett boxoló is tud tanácsokat adni mert ért hozzá. (speciel UTE-ba egy 70-80 év körüli grúz edző is van, mindenki tiszteli őt is meg a tudását is) Arról nem is beszélve hogy az összes nagy testépítő mögött ott van egy edző aki fele akkora mint a versenyző, vagy akkora se, mégis valamiért kemény pénzeket fizetnek neki tanácsokért... akkor hogy is van?

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#18281) BÁ Nutrition válasza gaborbol (#18265) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

kb itt volt az hogy növivel 38ról 41es karja lett.. nagy eredmény... hagyjuk már
ja persze naturálként hirdette.. azt azért tegyük hozzá

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#18282) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

a parasztságáról meg annyit hogy egy nagy bajnoktól is gáz ha tapló nem egy kis senkitől..

de vannak ennél gusztustalanabb dolgaik is:
arnold classic.. ugye a nagy cimbike: Toldi Zsuzsi(vele semmi gondom) roszz kategóriaválasztással kiesett az előzsűrizésnél. így is nyóc cikk videó megjelent róla, de az aki 2 éve meg is nyerte a kategóriát(szintén magyar csak nem buniversenyző) még így utólag is le lett szólva hogy milyen szar.. ill aki idén megnyerte a fittnesz kategóriát(szintén nem buniversenyző) még csak meg se lett említve egy cikkben sem...

el lehet gondolkodni.. persze ő sajtónak tartja magát...
és ez számtalanszor előfordult már vb címek esetén is. ha nem bunista akkor dögöljön meg..

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#18283) Woodslave válasza mocsanisi (#18280) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hát igen, izmos qrvára nem az lesz, aki ért hozzá :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#18284) spammer


spammer
veterán

Bunny elmondása szerint most neki a munka az első, több mindennel is foglalkozik, sok terve van, ami után hajt, hogy valami valóra is váljon. Plusz ott a baleset, ami után már soha nem lesz régi, sajnos ilyen megeshet bárkivel. Az tény, hogy nagyon nincs formában, de attól ő még letett valamit az asztalra, és akármennyire is bunkó a stílusa (ami sokszor érthető), azért a tisztelet kijár neki azért, amit eddig tett ezért a sportért.

Jó példa volt box edző, személyi edző, vagy akármilyen másik edző. Ért hozzá, és ez a lényeg.

A paraszt stílus meg már az imidzs része is lehet, de azért tényleg nem kell csodálkozni, amikor már minden 284x le lett írva, ott a builderen egy rakás cikk, edzésterv, sárga kapszula, bbtv, és még mindig megkérdezi valaki, hogy szárazon kell-e mérni a rizst. :DDD Ilyenkor én is elgondolkoznék, hogy "bazzeg, évek óta csinálom, ott van a hülyék előtt minden és lusták olvasni"...

Félreértés ne essék, én sem akarom védeni, sokszor nálam is kiveri a biztosítékot a stílusa, de attól még tudni kell a helyén kezelni a dolgokat :)

szerk:

Pl.: itt van a Boxi, nem is izmos, nem is ért hozzá, aztán mindig itt "viszlátozik"

:DDD ;]

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#18285) Zomb€€ válasza Woodslave (#18283) üzenetére


Zomb€€
őstag

Es akkor most veled mi van?;S ;]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#18286) penene válasza Jojo5 (#18259) üzenetére


penene
őstag

Én is kb. olyan tempóban szoktam (65 RPM körül), csak valszeg kisebb ellenállással. :)
Most fogok tolni, felkelés után.

(#18287) tween válasza Jojo5 (#18259) üzenetére


tween
őstag

az enyémnek eltörte a fokozatállítóját tesóm kisfia, így csak maxon van ... de segáz, ma 15 perc a cél :D

(#18288) penene válasza tween (#18287) üzenetére


penene
őstag

És amikor mondtad, hogy túl sok volt már 15 perc után, akkor a combod is égett/durrant, vagy csak a tüdőd nem bírta?

(#18289) tween válasza penene (#18288) üzenetére


tween
őstag

égett a combom rendesen, meg alig kaptam levegőt ..

(#18290) penene válasza tween (#18289) üzenetére


penene
őstag

Aha. :D
Nekem most az a célom a bringával, hogy mozgassam meg az izületet és kicsit az izmokat is, hogy jobban regenerálódjon, meg járja át a vér 2 edzés között (minden másnap tartok, de csak kis terheléssel, mert a térdem még nem sokat bír, így nem tudom 1 hétre jól lepusztítani :) ).

(#18291) Woodslave válasza Zomb€€ (#18285) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én sajnos qrvára értek hozzá :K ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#18292) Bibby válasza Kassadin (#18279) üzenetére


Bibby
addikt

:N

Ελευθερια η θανατος

(#18293) natë


natë
nagyúr

Ha "gumibogyo szorpot" szeretnek vasarolni, van aki tud segiteni privatban? Nem szeretnek helyette "nehezvizet" kapni. Bocs es tenkszinedvensz.

(#18294) Tomics válasza natë (#18293) üzenetére


Tomics
addikt

macikos a te embered, írj neki nyugodtan (ide ritkán néz be).

PH! addikt since 2004

(#18295) Tamoo válasza Kassadin (#18279) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Te miről beszélsz? :DDD Keversz valakivel, én sehol se vagyok.
Ha lediétáznék kb. lenne egy 75kg-s formám :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18296) Kassadin válasza Bibby (#18292) üzenetére


Kassadin
addikt

Mi nem tetszik? ;]

Tamoo: Tudom, tudom. Itt senkinek sincsen semmilyen fizikuma(vagy ha van, akkor sz*r). :U

[ Szerkesztve ]

(#18297) macikos válasza Tomics (#18294) üzenetére


macikos
addikt

:D ;]

Tamoo: LOL, az a fej :D

[ Szerkesztve ]

(#18298) nepszter1 válasza Tamoo (#18295) üzenetére


nepszter1
addikt

hát te hogy nézel ki ? :DD

(#18299) Kassadin válasza nepszter1 (#18298) üzenetére


Kassadin
addikt

Én is meglepődtem, mondom ki ez az ember te... Erre leesett.

(#18300) Tamoo válasza macikos (#18297) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Mivan, nem tetszik? :DDD saját tervezés!

(#18296) Kassadin: Szar is, ennyit 1év alatt össze lehetne hozni. Mostani állapot: [link] (topikkompatibilis kép)

(#18301) spammer:

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.