Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#7001) Ijk válasza szőröscica (#6996) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nálam a tiszta kaja annyit jelent, hogy minél több sovány hús, viszonylag kevés CH, valamennyi zöldség, gyümölcs. Húsból szinte bármi, csirke, pulyka, marha, disznó ( a nagy zsíros mócsingokat levágom). Kb. heti 3-szor eszem csirke/pulyka rizst valami szósszal, de ez is leginkább azért van, mert gyorsan el lehet készíteni.
Néha becsúszik valami szemét is, pizza, sütemény és egyebek. De ha ezeket teljesen kizárnám akkor mi a faxnak élek? Egyébként is az egész kajálás egy hosszú egyensúlyi folyamat. Nem úgy működik a szervezet, hogy ma nem ettem csak 200g húst, úristen akkor tuti izomvesztés, vagy megettem kedden két süteményt akkor abból feljött 20 deka zsír.

Minél több minőségi kaját kell enni, és minél kevesebb szemetet (azt is csak az élvezet kedvéért). Az határozza meg hogy nézel ki, hogy működik a szervezeted hogy hosszú távon mit kajálsz és mennyit mozogsz.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#7002) Kassadin válasza Boxer001 (#7000) üzenetére


Kassadin
addikt

A végén még becsajozol és a topik háromszoros hurrával fog köszönteni a fergeteges éjszakai kalandod elmesélése után. :)) ;]
Csak a tömény adja, ezt adom. Főleg a pálesz.

[ Szerkesztve ]

(#7003) ForexGuru válasza Ijk (#7001) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

én minden reggel happy meal-el kezdem a napot :K

(#7004) macikos válasza ForexGuru (#7003) üzenetére


macikos
addikt

én fingani szoktam

(#7005) ForexGuru válasza macikos (#7004) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

ott van a éjjeli szekrényemen felkelek és eszek :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7006) Boxer001 válasza macikos (#7004) üzenetére


Boxer001
veterán

Tőled pont egy ilyen hsz-t vár itt az ember.
Undorító vagy, GZ. :D
Kassadin
Inkább a saját nemi életeddel foglalkozz, már ha van olyanod. ;]

(#7007) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

a viszonylag tiszta kajálás az az hogy heti 1 étkezést csalsz el max.

ill attól hogy tisztán kajálsz, tehát heti 1szer sem csalsz még nem biztos hogy renbe van rakva :U

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#7008) ForexGuru válasza BÁ Nutrition (#7007) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

nekem hétfőtől - csütörtökig csirke-rizs + zab + kiegészítőkön kivül mást nem eszek, aztán ha hazamegyek akkor minden van....amikor hazaérek általában 2 danone pudingal indítok függőség ;] jól hozza a hasat :U

(#7009) Ijk válasza ForexGuru (#7008) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az a jó az ilyen danon pudingokban hogy rohadt drágák, ahogy amúgy az összes többi szemét is, így az ember alapból kidobja az étrendből és inkább jóllakik helyette valami a szervezet számára hasznos dologgal.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#7010) Boxer001 válasza ForexGuru (#7008) üzenetére


Boxer001
veterán

Na akkor te jól tolod, GZ. :K
Danone...bazzeg nektek ilyen jól megy? Vegyél helyette noname pudingot, az olcsóbb, vehetsz 4-et, jobban jön a tömcsi. ;]

(#7011) ForexGuru válasza Boxer001 (#7010) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

mindig mondom annyámnak hogy nem kellene vennie, vagy amikorra én hazaérek foggyon el.
én beérem heti 5 kocka igazi étcsokival is csak hogy ne felejetsem el az ízét

(#7012) Jimy83 válasza ForexGuru (#7008) üzenetére


Jimy83
aktív tag

Na de kinek nem csúsznak be ilyen dolgok időnként :DDD

(#7013) Boxer001 válasza Jimy83 (#7012) üzenetére


Boxer001
veterán

Ez a kenyér de qrva jó, amit most eszek...jó ropogós, nemrég sütötték. :D
Nálam inkább a tiszta kaják csúsznak be néha a szemetek közé. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7014) LOTR válasza Boxer001 (#7013) üzenetére


LOTR
addikt

ne is mond, amikor sparba megyek már egyből bemenni is félek, mert hátul mindig van sütispult, ami természetesen tele van 50%-os leértékelt sütikkel, ilyenek, hogy somlói, feketeerdősüti meg még rengetegféle szeletelt és ilyen darabos sütik
aztán az 50 meg 25% arra irányul, hogy mikor jár le a szavatossági ideje, tehát gyorsan meg kell enni :D;]
örgögi körforgás ez, ilyen 22es csapdája :o

One Ring to rule them all

(#7015) tzahola


tzahola
csendes tag

Beszéltek itt össze-vissza a tiszta kajáról... Megmondom én mi a legjobb kaja!
Van egy bonctermi ismerősöm, tőle szoktam szerezni okosba' fehérjétől meg tömegnövelőtől kipurcant gyúrósok húsát. Full izom az egész, tápláló, zsírmentes! Ha valakit érdekelne nagyobb tételben, írjon rám privátban ;] ;]

(#7016) Kassadin válasza Boxer001 (#7006) üzenetére


Kassadin
addikt

Nincsen, én csak a vasnak élek. :K

(#7017) Ijk válasza tzahola (#7015) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ennek a poénnak nagyon fing szaga lett az erőlködéstől.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#7018) ForexGuru válasza Ijk (#7017) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

:D ;]

valószinűleg az egész fórumban nem használnak annyi "gonosz " ( ;] ) smájlit mint itt ;]

(#7019) Manitou


Manitou
addikt

Eddig 400g ch ment ma, ebből 250g tiszta kajából 150g szemétből ;]
Lassan húzok edzeni.

(#7020) ForexGuru


ForexGuru
aktív tag

(#7021) God Vazzeg válasza macikos (#6980) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Csatlakozok :K De azért a kaja nagyon fontos :U

(#7022) nepszter1


nepszter1
addikt

izomláz a bicepszembe , kb 1éve nem volt már :DDD

(#7023) ForexGuru válasza nepszter1 (#7022) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

nekem sincs csak ha kihagyok 1 hetet vagy többet...és utána bicó edzéssel kezdek.

okosak ez miért van?

(#7024) tzahola válasza ForexGuru (#7023) üzenetére


tzahola
csendes tag

Mer puapöcs vagy és egy hét alatt elsatnyulnak az izmaid ;]

(#7025) SzlobiG válasza Tipo16V (#6976) üzenetére


SzlobiG
félisten

Felesleges úgy is az nyer aki több szavazót szed össze. Értem ezen azt hogy Fb-n spammeli , hogy szavazzanak rá.:U

(#7026) ForexGuru válasza tzahola (#7024) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

nem elsatnyadnak hanem teljesen le is épülnek,és előlről kell kezdeni mindent :O bánni megmondta :K

(#7027) ForexGuru válasza SzlobiG (#7025) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

ez mekkora buziság már :U :( csak a reklám meg a profit :W

(#7028) Bibby válasza Boxer001 (#6990) üzenetére


Bibby
addikt

Te idióta, ezen végem volt. :DDD :O :D

Ελευθερια η θανατος

(#7029) Jimy83


Jimy83
aktív tag

Érdemes lenne a 4 napos 1. mell-bic 2. váll-tric 3. hát-has 4. láb edzésem lecserélni 3 naposra a jobb regeneráció miatt?
Vagyis így nézne ki hogy 1. csöcs-kar 2. has-láb 3. hát-váll , mondjuk most jelenleg van idő és energia is 4x lejárni.

(#7030) tzahola válasza ForexGuru (#7026) üzenetére


tzahola
csendes tag

Amúgy szerintem azzal lehet összefüggésben, hogy ha hetente 1-2x megedzed az adott izomcsoportot, akkor az anyagcsere felgyorsul az izomban, jobban áramlik a vér még pár napig stb. tehát a salakanyagok ill. az elroncsolódott izomfonalak bomlástermékei kevésbé tudnak felhalmozódni az edzés végeztével az izomban. Ha kimarad egy hét, akkor az izom visszatér "passzív" állapotba, és az edzés újrakezdésével megint alkalmazkodnia kell a rendszeres terheléshez, ezért az első alkalommal még izomláz jelentkezik.

(#7031) SzlobiG válasza ForexGuru (#7027) üzenetére


SzlobiG
félisten

Persze ezért se jelentkezek.:D

(#7032) Kassadin válasza Jimy83 (#7029) üzenetére


Kassadin
addikt

Szerintem ez emberfüggő, neked kéne tudnod. Nekem a 3 meg a 4 nap is megfelelt, lényegtelen volt pihi szempontjából, hogy csináltam.

(#7033) Ijk válasza tzahola (#7030) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az izomláznak semmi köze a "salakanyagokhoz" meg bomlástermékekhez. A terheléstől az izomrostokban apró sérülések, szakadások keletkeznek, azok okozzák a fájdalmat.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#7034) ForexGuru válasza Ijk (#7033) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

izomfájdalom ami másnap harmadnap van akkor az mi? :DDD

(#7035) Ijk válasza ForexGuru (#7034) üzenetére


Ijk
nagyúr

#7036: Ott van leírva az előző hozzászólásomban.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#7036) ForexGuru válasza Ijk (#7035) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

....

[ Szerkesztve ]

(#7037) tzahola válasza Ijk (#7033) üzenetére


tzahola
csendes tag

Igen, és a roncsolódott izomfonalakkal szerinted mi lesz? Visszaépül 100%-ig ugyanabból az anyagból ami roncsolódott? Mert akkor ez nagyszerű, nem is kellene fehérjét enni, hiszen az izmok 100%-ban újrahasznosítják magukat...

(#7038) BÁ Nutrition válasza ForexGuru (#7023) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mert szarul edzel rá azért :U
ha normálisan megedzed akkor ugyanúgy izomláz lesz benne minden edzés után

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#7039) Ijk válasza tzahola (#7037) üzenetére


Ijk
nagyúr

És szerinted ki mondott ilyen baromságot?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#7040) tzahola válasza Ijk (#7039) üzenetére


tzahola
csendes tag

Te. Idézzem?

(#7041) ForexGuru válasza BÁ Nutrition (#7038) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

az is meg lehet :U , gyere le mutasd meg hogyan kellene :P

(#7042) Ijk válasza tzahola (#7040) üzenetére


Ijk
nagyúr

Légyszíves.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#7043) Boxer001


Boxer001
veterán

Fight gyerekek...
Ijk én szeretem a gomba pörit, hajrá. ;]

(#7044) BÁ Nutrition válasza ForexGuru (#7041) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

minek? :F

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#7045) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Igazából itt nem is arról van szó hogy tiszta, nemtiszta, stb. Legyen meg egy nap a 2g fehérje/tskg alapesetben, aztán a ch-t meg lőjjétek be ahogy szeretnétek. Szerintem senki nincs azon a szinten ebben a fórumban, hogyha elétesznek egy jó jókai bablevest, vagy rakottpalacsintát, akkor aztmondja hogy ááá nem tönkremegy a forma.
Tóth Dani mondta valamelyik bb.tv-ben hogy heti 3 napot pihenőnapnak fog fel, és alig figyel a kajára. Nyílván ez nem versenyfelkészülési időszakra értendő. Régebben néztem bbtv-t, és kb. mindegyik versenyző azt mondta hogy tömegelésnél nem számolnak semmit, csak próbálnak minnél több turmixot meg husit lenyomni.

Szerk.: Valaki írta hogy volumass35 mennyit dobott rajta. Na azt én nagyon kétlem hogy dobott volna rajta. Vegyetek valami fehérjét, aztán mehet bele malodextrin-dextróz és/vagy darált zab. Olcsó tömegnövelő voálá.

[ Szerkesztve ]

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#7046) tzahola válasza Ijk (#7042) üzenetére


tzahola
csendes tag

"Az izomláznak semmi köze a "salakanyagokhoz" meg bomlástermékekhez. "

Íme.

mocsanisi: kezdőként a volumass 35-tel én vigyáznék a helyedben... nem egy ismerősöm szorul dialízisre vagy májátültetésre... ;]

Nameg a BBTV-s versenyzők tanácsaira se nagyon adnék, tekintve, hogy az ő fizikumukon nem csak a narancssárga jumbo meg a multipro szokott dobni :U

[ Szerkesztve ]

(#7047) Ijk válasza tzahola (#7046) üzenetére


Ijk
nagyúr

Akkor áruld el nekem, ebből hogy sikerült olyat kiolvasni, hogy nem kell fehérjét bevinni, és hogy az izom magától visszaépül?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#7048) tzahola válasza Ijk (#7047) üzenetére


tzahola
csendes tag

Ha az elroncsolódott izomfonalakból nem keletkezik salakanyag (te ezt állítod), akkor hová kerülne? Nyilván visszaépül a te logikád szerint.

Egyébként én nem állítottam, hogy ez történne, pusztán a te premisszádból kiindulva reductio ad absurdum jelleggel beláttam, hogy nekem volt igazam. ;]

(#7049) BÁ Nutrition válasza tzahola (#7046) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nameg a BBTV-s versenyzők tanácsaira se nagyon adnék, tekintve, hogy az ő fizikumukon nem csak a narancssárga jumbo PÓLÓ meg a multipro szokott dobni
;] ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#7050) szőröscica


szőröscica
addikt

Nekem most jók az edzéseim, minden edzésen erősebb vagyok, mint az előzőn. Kifejezetten élvezem, ellenben mikor diétáztam, akkor sokszor kínszenvedés volt, csak a kitűzött cél elérése miatt mentem.

Biztos a Jumbo Professionaltől van. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.