Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#34001) Boxer001


Boxer001
veterán

Előkészítésnek lekváros kenyér, aztán melegszendvics, majd ezek fehérjeporocskás kakaóval leöntve.
Tiszta kajálás póver. :U ;]

(#34002) Kassadin válasza Boxer001 (#34001) üzenetére


Kassadin
addikt

Undorító vagy. :( ;]

(#34003) Yeffy válasza Boxer001 (#33998) üzenetére


Yeffy
veterán

:DDD :C

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#34004) Boxer001 válasza Kassadin (#34002) üzenetére


Boxer001
veterán

Tudom. ;]

(#34005) macikos válasza Boxer001 (#33998) üzenetére


macikos
addikt

Pssszt! A Pókembert nézem. Most van a sírós rész! ;]

(#34006) Boxer001 válasza macikos (#34005) üzenetére


Boxer001
veterán

Akkor sírd ki magad és kapcsolj a retekre, ott Dzsézönös film megy. :D

(#34007) macikos válasza Boxer001 (#34006) üzenetére


macikos
addikt

Na, vége is van. Nem sírtam, majd a Pókember 3-on fogok :D

Sztethem? Filmmánia-n meg megy az Ong Bak 3! Fegyences Bojkáknak kötelező! ;]

(#34008) Boxer001 válasza macikos (#34007) üzenetére


Boxer001
veterán

Azt se tudom hol van a Filmmánia, nincs kedvem keresgélni. :D
Az az, most vágták le a ferdeszemű kardos csávó fülét. :( :D

Nincs is olyan csatornám. :D

[ Szerkesztve ]

(#34009) Kassadin válasza macikos (#34007) üzenetére


Kassadin
addikt

Bojkák a Vitathatatlan-t tekerik oda-vissza.

(#34010) shteer válasza Dani82 (#33986) üzenetére


shteer
titán

ezzel tisztában voltam eddig is. hány emberről hallottál már aki elhízott napi 1 evőkanál méztől?

..szerintem jónak tűnik

(#34011) bandus válasza kukinyo (#33885) üzenetére


bandus
veterán

dymatize tömegnövelők közül válogass.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#34012) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Tavaly év elején volt egy konditermi balesetem, sokat fájt a derekam. Vannak olyan gyakorlatok amik kevésbé terhelik a derekat? :U

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#34013) kovsol válasza Dani82 (#33992) üzenetére


kovsol
titán

Én a kv -t ha iszok néha akkor is minden édesítés nélkül lehúzom mint a felest kb :)
A túróhoz meg keverek natúr zsírszegény joghurtot ami nem édes igaz, de mégis számomra jóval finomabb lesz a túró tőle.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#34014) drogery


drogery
tag

majdnemnőklapja :Y :Y (nincs annyi hely a postban, amennyi smiley kifejezni a meghökkenésem) :Y :Y

(#34015) Boxer001


Boxer001
veterán

Elég lesz már a diétából... :D

Mindjárt megyek mejj-karra. Alig aludtam, de most szétküldöm magam, kegyetlen leszek. :D

(#34016) MPowerPH válasza Boxer001 (#34015) üzenetére


MPowerPH
félisten

Hogy tudod reggel szétküldeni magad? Vazz, én ha most belefognék, tuti szakadna az izom. Túl korán van még. :DDD

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#34017) kovsol válasza MPowerPH (#34016) üzenetére


kovsol
titán

Én már 6 órakor felkeltem, így egyáltalán nincs már korán szerintem :) Fél óra és én is indulok edzeni. Délután dolgozom így amúgy sincs más választásom, de én ha tehetem délelőtt/reggel edzek mindig. Nincs még meleg és tömeg sincs.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#34018) MPowerPH válasza kovsol (#34017) üzenetére


MPowerPH
félisten

Én tök mind1, mikor kelek, egyszerűen reggel, korán délelőtt nem tudok súlyzós edzést csinálni. A futás az, ami megy, bár az is megszokás kérdése volt, az elején nehézkes volt kelés után 30 perccel futni menni.
Mondjuk a munkarendem miatt nekem mindig este 7-8-ra jut a gyúrás.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#34019) Woodslave válasza drogery (#34014) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#34020) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Na én könnyen megoldottam a tömegelést, egy hét félrekajálás, pizza, sör, sok ch... :D Most 1 hétig vissza diétázni, vagyis nem, mert újabb egy hét grillezés, esküvő, sok pia bebaszcsi:D Hát ez a nyári időszak nem tesz jót az edzésemnek :( no nembaj, lesz utána egy évem rá :DDD

(#34021) Fred23 válasza drogery (#34014) üzenetére


Fred23
nagyúr

Szinte semmivel nem tudtam tovább fogyni, aztán kipróbáltam a 16 órás böjtölést, és újból elkezdtek menni lefelé a kilók, miközben izmot alig vesztettem, pedig a kajálásom sem volt szuper. Én is hülyeségnek tartottam sokáig ezt a módszert, de már teljesen más róla a véleményem, mert működik, és nekem egyértelműen jobb, mint bármi más eddig.
Az persze más kérdés, hogy mostanában nő miatt nem tudom mindig tartani a böjtöt, és ezért megint stagnálok. De ha nem lenne a most ez a kis keksz, aztán ez a kis cukros kávé, aztán az összebújás utáni pohár tej vagy újabb cukros kávé, akkor tudnék fogyni vele komolyan. Ha be van tartva a 16 órás böjt, akkor működik, tökéletes -legalábbis nálam. Az izomvesztés pedig hülyeség, semmivel sem megy le rólad több izom, mint bármilyen másik diétával! Nem kell 2-3-4 óránként enni, ez egyszerűen tényleg kitaláció.

(#34022) drogery válasza Fred23 (#34021) üzenetére


drogery
tag

:C
nem bántalak, de nem vagy up-to-date. :D

(#34023) Fred23 válasza drogery (#34022) üzenetére


Fred23
nagyúr

Érdekelnének az infóid, amik alapján rosszul csinálom, de csak mint érdekesség; a tapasztalat ugyanis erősebb bármilyen tudományos érvnél! ;) Nálam eddig ennél jobb nincs. Lehet, hogy azért, mert lassú-közepes az anyagcserém; lehet, hogy gyors anyagcserével nem lenne ilyen hatékony, nem tudom. De nálam működik, és számomra ez a lényeg.

(#34024) drogery válasza Fred23 (#34023) üzenetére


drogery
tag

félreértesz.
kb 2 éve vagyok átmeneti böjt rajongó. ez a legjobb dolog, ami a fitnesszel történt a 21. században (a másik az, h egy fehér ember le tudta győzni bigRont). legalábbis táplálkozás aspektusból. :K

(#34025) Fred23 válasza drogery (#34024) üzenetére


Fred23
nagyúr

Ráadásul még kényelmes is, nem? Emlékszem, mennyire más volt, amikor én is 3-4 óránként ettem keveset, merthogy az a legjobb. Aztán se nem esett jól, se alacsonyabb nem lett tőle a tzs%-om, és még kib@szott kényelmetlen is volt. :DDD :N

Annyira jónak tartom én is, hogy ha bemegyek 10% tzs-re, akkor is meg fogom tartani, csak több kcal-al. Így akarok majd tömeget növelni is.

(#34026) spammer válasza Speeedfire (#34012) üzenetére


spammer
veterán

Igen, a bicepsz edzés pl. kevésbé terhelni a derekat :D

Mivel a kérdésed nem túl konkrét, illetve nem írtál arról, hogy milyen (súlyos) volt a sérülésed, mit javasolt a doki stb. így kb. annyit lehet mondani, hogy:

felhúzást/elemelést (deadlift) ne erőltesd, guggolást is kis súllyal, de ha érzed, hogy a derekad nem bírja, akkor az is felejtős. Értelemszerűen a hiperhajlítás sem túl nyerő. Egyes álló gyakorlatoknál segíthet, hogy kicsit térdből rogyasztasz, így kevésbé megy a terhelés a derekadra/gerincedre.

Esetleg lehet csinálni kicsi súllyal, hátha fokozatosan megerősödik, de ezt egyrészt te érzed, másrészt ha komoly sérülés volt, akkor a dokival beszéld meg, mit szabad és mit nem.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#34027) drogery válasza Fred23 (#34025) üzenetére


drogery
tag

én már nem emlékszem. :DD
amíg élek nem akarok lejönni erről. :Y

(#34028) Jim-Y válasza drogery (#34027) üzenetére


Jim-Y
veterán

na, ha már ennyire bejött nektek írjatok már valami howto-t vagy ide, vagy a funkcionális topikba, kipróbálnám én is, a tesztoszteronos cikket már elolvastam, de tapasztalatokra (is) vagyok kíváncsi :)

(#34029) Speeedfire válasza spammer (#34026) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

A bicepszet sejtettem. :D

A sérülés annyira nem volt vészes, vagy hát hogy is mondjam. Majdnem besz*rtam a fájdalomtól. :D
A doki szerint lumbágóm volt, maga a gerinc nem sérült szerencsére. De azóta is elég érzékeny a derekam.
Gyógytornára jártam, más kezelés nem volt.

Köszi a tanácsokat. :R

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#34030) Boxer001 válasza MPowerPH (#34016) üzenetére


Boxer001
veterán

Őszintén...most, hogy kikiáltottam a dolgot kurva szar volt. :DDD Szétküldtem magam, de tiszta kóma voltam...3 felé aludtam el éjszaka, nem kéne nőznöm. :( :D
Mindegy, kemény voltam, mint a Rolling Stones. :D

(#34031) drogery válasza Jim-Y (#34028) üzenetére


drogery
tag

level 1 (16-8h) tapasztalataim.
-az első és legfontosabb, ha zsírt akarsz veszteni akkor kalória deficit itt is kell. ez nem varázslat.
-nekem a legjobban az jött be, ha éhgyomorra megyek edzeni a böjt vége felé (kb 14. óra)
írnak bcaa-t vagy vmi fehérjét edzés előtt. nem tapasztaltam különbséget, ha van ha nincs.
-ha nem tudtam éhgyomorra edzeni menni akkor csak és kizárólag hús és zöldség kombó jött be legjobban kb-2,5-3,5 órával edzés előtt.
-az első 1-2 hét lehet kicsit nagyobb kihívás, de a böjt alatt sok víz és 1-2 kávé átjuttat a holtpontokon.
-az edzés előtti durrantók közül, amiben van ch (pl: hb) nem jó ötlet. :N

amikor már kényelmes az eredmény megdöbbentő. böjtös időszakban eszembe se jut enni, a munkahelyen, ha kell 150%-on van a mentális energiám, elém dobnak egy 150 soros sql scriptet, h ez miért szar, akkor nem a gyomrom korog, hanem az agyam kattog.
a zsír az szalad le, az erő szalad fel. tápra kb. 5-8k megy el egy hónapban.
gyakorlatilag erősebb vagyok ÉS kevesebb rajtam a zsír, mint valaha. és a szezon még sokáig tart. :DD

asszem ennyi. :Y

(#34032) Jim-Y válasza drogery (#34031) üzenetére


Jim-Y
veterán

Oké, de ez átmeneti, vagy permanens? Értsd t.k warrior diétát csináltok, vagy a héten 1-2szer van böjt? És egy napra lebontva hogy képzeljem el?

Lefekszel, reggel felkelsz nem eszel, csak esti edzés után? Vagy a napban mikor kezded a böjtöt?

(#34033) Dani82 válasza drogery (#34031) üzenetére


Dani82
senior tag

Én nem értem ezt :)
- Mi az hogy 16-8h? délután 4től reggel 8ig tart a böjt?
-ha van hus es zoldseg, akkor mi a böjt? Mi van megvonva?
- mennyi ideig tart ez az egész?

(#34034) Fred23


Fred23
nagyúr

Permanens nem-evés van, vagyis egy teljes böjti szakasz, ami 16 óra egy napon, és minden nap így megy. A 8 óra pedig az az időszak, amikor ehetsz. Ezt te lövöd be magadnak kényelmesre, tarthatóra. A lényeg, hogy a nap során valamikor -és rendszeresen ekkor, mindig ekkor- van egy 16 óra kaja nélkül! Írtam a másik topikba is!

[ Szerkesztve ]

(#34035) MPowerPH válasza drogery (#34031) üzenetére


MPowerPH
félisten

Én ezt badarságnak tartom... :U De ugye mindenkinek más vált be. :R

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#34036) drogery válasza Jim-Y (#34032) üzenetére


drogery
tag

6kor kelés kávé
víz
12.30 kb 200g hús zöldség ami jól esik.
víz
16.30 edzés
18.30 fő étkezés 300g hús 200g rizs zöldség (lazán megbírom enni egyszerre)
20.30 snack 200g gyümölcs 60g tejsavó általában összeturmixolva.
ismétel minden nap.

vagy a másik megközelítés az eatstopeat (ahogy én szeretem)
20.30 snack
másnap
víz
víz
18.00 edzés
20.00 lakoma ( :D ) általában amire nagyon éhes vagyok/régen ettem pl. házi pizza sok hússal + jégkrém/süti/** ilyesmi
másnap
12.30. első étkezés.

ezt a ~24 órás böjtöt heti 1-2 alkalommal szoktam csinálni edzéssel megkoronázva jobban bejön.

ha nincs edzés akkor is este szeretem a ch-kat megenni carb back-loading stílusban.
akkor délután 16.30 körül általában rántotta van 1 sokmagos péksütivel vagy hasonló.
ha nincs edzés kicsit kevesebb a ch, de több a zsír.

így a nyár esti társadalmi élet se megy tropára, ha pörkölt főzés van este vagy grillezés esetleg iszok 1 citromos gössert ( :DDD )akkor is nyugodt szívvel eszem, mert nem lesz gond.

(#34035) BMW001: mindenkinek más vált be, de még sose próbáltad és a mai népesség kb 7.026 milliárd ember, az kicsit sok variáció. főleg ha azt nézed, h az egyes (ember) egyedek génállományának a különbsége 0,01% az meg azért nem olyan sok :N

[ Szerkesztve ]

(#34037) Markgx10 válasza Boxer001 (#34030) üzenetére


Markgx10
őstag

Bocs, hogy egy offal jövök, de itt vannak ismerősök, hátha tud valaki segíteni. A fiam azt mondta, hogy ő játszani akar a WoW-al :F és intézzem neki, töltsem vagy vegyem vagy valami.
Tudja valaki, hogy ez milyen játék? Mennyibe kerül ez? És egy 10 éves játszhat már egyáltalán vele? Ha lehet, valaki 3 mondatban összefoglalhatná mi a francról van szó.
Előre is nagyon köszönöm :R :R , hálából megverem Jeffyt, ha találkozok vele a konditeremben ;] ;]

(#34038) Boxer001 válasza Markgx10 (#34037) üzenetére


Boxer001
veterán

:DDD
Én nem tudom, de tuti lesz, aki segít. :D
A verésről készíts audijóvidejót. ;]

(#34039) Jim-Y válasza Markgx10 (#34037) üzenetére


Jim-Y
veterán

Be ready for... [link] ;]

(#34040) Tomics válasza Markgx10 (#34037) üzenetére


Tomics
addikt

A wow öl butít és nyomorba dönt.
Massively Multiplayer Online Role-Playing Game.
Soha nincs vége, mindig vannak jobb cuccok, ha tartani akar egy szintet (mondjuk a haverokkal klánozik akik wow függők) akkor állandóan játszania kell hogy tartsa velük a lépést.
Ennyibe kerül, de ebben nincs benne minden kiegészítő.
Persze lehet ésszel is játszani, de komoly a veszély a függőségre. Nem 1 embert ismerek személyesen akik állításuk szerint nem függők, de napi 4-5 órát simán játszanak, kívülről ismerik az egészet, beszélgetésük 50%-a arról szól tegnap milyen raid-eltek (pl. 25 fős harc egy boss ellen 3-4-5 óráig, csak azért, hogy dobjon valami jó cuccot (fegyvert, pajzsot, ruhát), amit felvehet és "villoghat" vele a wow társadalom előtt), vagy pvp-ztek (1-3-5 fős player versus player ki az erősebb csapat) :DDD

szerk.: ja igen, és havidíjas. tehát hiába veszed meg, havonta ki kell csengetni 3-4 ezer forintot hogy játszhasson vele.

Nem ajánlom.

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#34041) MPowerPH válasza Markgx10 (#34037) üzenetére


MPowerPH
félisten

Persze, itt rápillanthatsz, hogy kb. milyen is. ;]

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#34042) Kassadin válasza Markgx10 (#34037) üzenetére


Kassadin
addikt

Mmorpg. Tehát multis online szerepjáték. Lehet bankkártyával vagy ilyennel is feltölteni, x ideig lehet vele csak játszani, tehát ha lejár a 60 nap, akkor megint venned kell egyet. És pluszban természetesen meg kell venned az alapjátékot, valamint később a kiegészítőket, ha eljut a karakterével addig a szintig. 12+-os a játék. Személy szerint én nem ajánlom, túl nagy függőséget tud okozni.

[ Szerkesztve ]

(#34043) Woodslave válasza Markgx10 (#34037) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:( ne hagyd neki

de azért szerintem elég segítséget kaptál ;]

keress neki valami ingyeneset (legalábbis ingyenes amíg nem kaparintja meg a bankkártyádat :D ) és a Shaiya nevezetűre voltam rákattanva, nem kell fizetni, csak ha jó akarsz lenni, de hátha addig megunja... A grafika jó, nem is annyira erőszakos (már ha az nem erőszak, hogy mindent meg kell ölni ami mozog) :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#34044) Markgx10 válasza Kassadin (#34042) üzenetére


Markgx10
őstag

Köszönöm szépen mindenkinek, ez így krva drága is lenne, hogy mindig vásárolni kell, már csak emiatt sem hagyom ;] Meg viccet félretéve, ez tényleg nem neki való, nem akarom, hogy ott üljön egész nap a gép előtt. :U Köszönöm :R

(#34045) Jim-Y válasza Markgx10 (#34044) üzenetére


Jim-Y
veterán

Én gyerekkoromban a magyar "Larkinor" nevű játékkal toltam, igénytelen grafika, de nem nehéz, és a gyerek fejlődésének sem tesz keresztbe, este 9-kor kap a karakter X eljátszható kattintást, és csak annyit tud játszani vele, persze ezt meg lehet kerülni egynél több karakterrel, meg már más rendszer is van a játékban, de szerintem valami ilyesmit kéne inkább keresniük :D

Megj: egyébként én azt hittem, hogy a wow-már erősen lecsengett, de ezek szerint a tizenéves korosztályban még él, és virul :Y

[ Szerkesztve ]

(#34046) kovsol válasza Markgx10 (#34044) üzenetére


kovsol
titán

Én játszottam vele. Eleve angol nyelvtudás az kell. Nem ajánlom ilyen fiatal gyereknek. Én is csak barátokkal együtt játszottam, egyedül értelmetlen.

Most jöttem hát-váll edzésről. Mellhez húzással kezdtem és olyan lendülettel húztam le a 80kg -t, hogy meg is fájdult a mellem annyira hozzá ütöttem a fogantyút vagy minek hívjákot. Tudom így jár aki baba súlyokat rángat :D

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#34047) God Vazzeg válasza Markgx10 (#34044) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Warcraft 1-2 kell neki, az még offline volt, az is stratégiai, és megtanítja gondolkodni! Pici gépen is elmegy :K

[link]

(#34048) Boxer001 válasza God Vazzeg (#34047) üzenetére


Boxer001
veterán

Az odabaxott, nyomtam vele én is. :D
Vagy Age of Empires, az is zsír volt. :K

[ Szerkesztve ]

(#34049) God Vazzeg válasza Boxer001 (#34048) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Jaja, azt is nyomtam, imádtam :D

(#34050) kovsol válasza God Vazzeg (#34047) üzenetére


kovsol
titán

WoW az nem stratégia ... :D Amúgy a Warcraft3 is elmegy szar gépeken az még RTS volt.

May the Force be with you!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.