Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96651) Arkennys válasza tomsolo (#96650) üzenetére


Arkennys
addikt

én arra is legyintettem, életben nem adtam és nem is fogok adni 2-3 ezer ftnál többet játékra, de már az is ritka. :B

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#96652) Niczo


Niczo
senior tag

Mad Max bundle $27.99

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#96653) Csapoati válasza Arkennys (#96651) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Tesco gazdaságos játékos. :DDD AMúgy én is csak indokolt címekre adok ki ennyit (évi max 5-6 darabra).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#96654) Arkennys válasza Csapoati (#96653) üzenetére


Arkennys
addikt

mondhatni :D de igazság szerint azért is, mert kidobott pénznek érzem, inkább kivárok simán ameddig töredék áron van ami érdekel, mert nekem nem fontos, hogy jaj kijött valami, nekem az kell is azonnal. Kivétel a killing floor 2 volt amit rögtön vettem amint kijött, de az ingyen volt úgymond egy CS:GO ládadrop miatt, ami elment épp 20 euróért. Mellesleg ez a legtöbb is amit valaha egy játékért kiadtam :DDD

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#96655) Frod válasza djculture (#96646) üzenetére


Frod
addikt

egyébként Mad Max-en is Denuvo van, hogy ennyit "késik"? :DDD

Do you see the white shadow?

(#96656) eami


eami
addikt

Stasis visszetért nuuvemre és az oldal is újra változott. Megint csak kosárban derül ki hogy nem engedi ezt megvenni :\

(#96657) maross válasza eami (#96656) üzenetére


maross
veterán

Vegyes erzeseim vannak ezzel a stasissal..10 evvel elobb johetett volna, es mar akkor is elavultnak szamitott volna a grafikaja es az iranyitasa is...tortenettol se dobtam el az agyam, de az még alakulhat.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#96658) eami válasza maross (#96657) üzenetére


eami
addikt

sok helyen olvastam hogy jól sikerült, de azt hiszem akkor belenézek egy kis gameplaybe is.

(#96659) maross válasza eami (#96658) üzenetére


maross
veterán

Az pl, hogy bal oldalt allok a kijarat mellett, raklikkelek az exitre, elmegy a kepernyo jobb szelere, ott megkerul egy kor alaku dolgot, es vegul ugy megy ki bal oldalon...nem eppen azt sugallja hogy adtak magukra a keszitok..

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#96660) i2k válasza eami (#96656) üzenetére


i2k
senior tag

Senki sem hal bele, ha a kosárban látja, ugyanis meglehetősen részletesen közlik:

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#96661) FollowTheORI válasza eami (#96658) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Gondolom nem kicsit megcsappant az eladásuk, ezért visszahozták hogy ha valaki akar trükközni megtehesse "félhivatalosan". :)

Persze jó kérdés mennyire lesznek toleránsak a "hibás" vásárlásokkal, mint régiós problémák ugye. :D
Meg persze egyáltalán lehet e trükközni még, én elég rég nem vettem náluk semmit (mióta van az új design/előző).

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#96662) tomsolo


tomsolo
őstag

Na tegnap belenyomtam egy kicsit MGS V-be: nem tűnik rossznak, de ez a prolouge eléggé megviselt a maga egy órás interaktív mozijával.

Ennyi idő alatt Mad Maxben már lazán beleztem pedig ott is jól elhúzták vonták a tutorial módot.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#96663) eami válasza i2k (#96660) üzenetére


eami
addikt

valóban, csak amikor már az 5. játéknál van az hogy csak a kosárnál derül ki, akkor azért jobban örültem annak amikor egyáltalán nem is láttam storeban ami nem nekem való.

(#96664) tomsolo válasza eami (#96663) üzenetére


tomsolo
őstag

felejtős szegény nuveem az van

ezt mondjuk már nektek 3 hónapja legalább

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#96665) eami válasza tomsolo (#96664) üzenetére


eami
addikt

akciókban szegény, azonban sok minden még mindig olcsóbb alap áron. LEgutóbb pl Valhalla Hillst vettem ott. Egész jópofa.

(#96666) oriic válasza tomsolo (#96662) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

MGS V: Csak a prológnál van hosszú átvezető, utána már olyan ritkák mint a fehér holló.

Live-Die-Respawn

(#96667) bullseye válasza tomsolo (#96662) üzenetére


bullseye
addikt

Tekintve, hogy az MGS sorozat többek között a hosszú és gyakori átvezetőkről meg Codex beszélgetésekről szólt, inkább az a szokatlan, hogy utána elmaradnak. :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#96668) djculture válasza Frod (#96655) üzenetére


djculture
félisten

Az biztos hogy ez is ilyen szerver engedélyt ad az éppen használt fájl kikódolására mókát használ. De nem denuvo.

(#96669) tomsolo válasza oriic (#96666) üzenetére


tomsolo
őstag

értem, de leültem játszani azt egy órát filmet néztem :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#96670) sto1911


sto1911
veterán

Szerintetek van olyan, aki AMD-s Dirt Rally-t cserelne Killing Floor 2-re?

(#96671) marcusa válasza sto1911 (#96670) üzenetére


marcusa
addikt

Melyik van neked? :)

:-)

(#96672) sto1911 válasza marcusa (#96671) üzenetére


sto1911
veterán

A Dirt :)

(#96673) cyberkind válasza sto1911 (#96672) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem adod el?

Paranormal Cocktivity

(#96674) sto1911 válasza cyberkind (#96673) üzenetére


sto1911
veterán

Hetfoig jegelve! :R

(#96675) zone


zone
őstag

Jelentem újra működik a legegyszerűbb, külső program nélküli kártyafarmolás:

1 - legyen telepítve a TF2, elindítod a Steamet
2 - megkeresed a TF2 mappáját és átírod a steam_appid.txt fájlban a számot arra az ID-re, amit farmolni szeretnél
3 - elindítod a mappából a hl2.exe fájlt, ami hibaüzenetet dob, az ablakot kihúzod a bal sarokba, hogy ne zavarjon
4 - átírod megint a txt fájlt, elindítod megint az exe-t (annyiszor, ahány játékot akarsz egyszerre farmolni)
5 - a kliens úgy érzékeli, hogy futnak a játékok, két óra múlva már potyognak is a kártyák
6 - eladod a kártyákat
7 - profit

26 hl2.exe futtatásával 3,5 óra után 48 új kártya várt, abból 2 foil és még nem esett ki mind :D

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#96676) maross válasza zone (#96675) üzenetére


maross
veterán

bannolnam :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#96677) grizlisandor válasza zone (#96675) üzenetére


grizlisandor
addikt

A saját játékaim közül, hogy szűröm le, hogy kártyás-e?

(#96678) kriszpontaz válasza grizlisandor (#96677) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Rámész a játék áruházi oldalára, ahol jobb oldalt a játék tulajdonságok alatt kis ikonnal és felirattal jelzi hogy "Steam játékkártyák", vagy megnyitod a felső menüsor "felhasználónév" - kitűzők menüt és végignézed.

[ Szerkesztve ]

(#96679) grizlisandor válasza kriszpontaz (#96678) üzenetére


grizlisandor
addikt

Köszi szépen!

(#96680) genndy válasza grizlisandor (#96677) üzenetére


genndy
addikt

Ami olyan az ott van a Kitűzők között.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#96681) Dilikutya válasza zone (#96675) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez eddig is működött bármelyik programmal, aminél volt steam_appid.txt.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#96682) reelc válasza maross (#96676) üzenetére


reelc
veterán

Én is. De inkább betiltanám az összes trükköt.
Akik csak kártyáznak, szenvedjenek csak végig minden vackot, amit miatta vettek meg. :)

(#96683) Predator2


Predator2
addikt

Helló

F1 race star-ban működik még a multi? [link]
Gondoltuk megvesszük a haverokkal.

Illetve megéri a DLC-kre költeni, vagy jobban járunk ha csak simán az alap játékot vesszük meg?
(játék élményben ad a játékhoz?)

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#96684) zone válasza Dilikutya (#96681) üzenetére


zone
őstag

Amikor legutóbb próbáltam többet futtatni egyszerre, csak a játékikdőt számolta és akkor adott kártyát, ha csak egyszer indítottam el. És pl. CS:GO-nál bár van appID, de nincs hl2.exe, ott több memóriát foglalna a játék elindítása.

(#96682) reelc
Közel 40 játékom volt, ami ad kártyát, valahogy nem volt kedvem mindet letölteni és egyenként futtatni 5 órán át. A kitűzőket nem gyűjtöm, akárcsak a játékfejlesztőknek, nekem is csupán egy kis plusz pénzt jelentenek a kártyák.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#96685) Źşë' válasza zone (#96684) üzenetére


Źşë'
addikt

steam app_id-t honnan tudom meg legegyszerűbben?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#96686) djculture


djculture
félisten

Quantum Conundrum és a The Critter Chronicles steam-es játék..

(#96687) zone válasza Źşë' (#96685) üzenetére


zone
őstag

A kitűzők oldalán rákkattintasz arra, amelyik kell, és ott lesz a címsorban a link végén "/gamecards/XXXXXX/"

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#96688) Źşë' válasza zone (#96687) üzenetére


Źşë'
addikt

köszi, nekem is rengeteg van, egy örökkévalóság lenne kiszedni belőlük a kártyát

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#96689) arty válasza Predator2 (#96683) üzenetére


arty
veterán

multit mindjárt kipróbálom neked, a dlc meg .... szerintem túlárazott az alapjáték mellett, de így is megérheti ha az adott pályákon akartok multizni :)

(karrierből nekem pl nem hiányzottak a pluszpályák, valszeg oda be se kerülnének)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#96690) arty válasza arty (#96689) üzenetére


arty
veterán

steames a multija (steames barátaid tudod invitálni) és megy, bár játékost nem találtam....

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#96691) Norbi095HUN


Norbi095HUN
aktív tag

Sziasztok!
Játékosokat keresek, akik rendesek, és játszanak az alább felsorolt játékok legalább egyikével:
Counter-Strike Global Offensive
PAYDAY 2
Titanfall
Left 4 Dead 2
Unturned
Bad Company 2
CoD Black Ops II - Multi
Modern Warfare 3Multi vagy Coop
Aki rendelkezik ezekkel esetleg az irjon privit, mert egyedül nem jó játszani :( :(

(#96692) Predator2 válasza arty (#96689) üzenetére


Predator2
addikt

Rendben, várom.

Köszönöm

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#96693) arty válasza Predator2 (#96692) üzenetére


arty
veterán

#96690 :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#96694) Predator2 válasza arty (#96693) üzenetére


Predator2
addikt

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#96695) eami


eami
addikt

(#96696) i2k


i2k
senior tag

Nuuvemről az újabb átállás óta nem vásárolt valaki olyan terméket, ami amúgy régiókorlátos?

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#96697) eami válasza i2k (#96696) üzenetére


eami
addikt

nem, de valaki aki okos meglephetne egy Dying Light Season Passal onnan :DDD

(#96698) i2k válasza eami (#96697) üzenetére


i2k
senior tag

Én Killing Floor 2-őt és Pillars of Eternity Expansion Pass-t néztem ki :)

//Ja, és a brazil reál jelenleg 75,23 Ft körül leledzik...

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#96699) FollowTheORI válasza i2k (#96696) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Működik, de szokásos kockázatokkal persze... mint előtte is. :)

Mármint steamdb-t át kell turni minden bejegyzést megnézni kétszer, ha nincs korlát, vagy nincs BR only változat egy játékból akkor megy. És vásárlható is csak trükkel persze.

(#96697) eami

Pont azt próbáltam ki most és ROW. :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#96700) tomsolo válasza eami (#96697) üzenetére


tomsolo
őstag

"All items are delivered digitally by download and are not refundable."

Én inkább nem vásárolnék onnan. :P

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.