Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96451) djculture válasza Vertigo18 (#96450) üzenetére


djculture
félisten

Csak is azzal nekem nem kell gamepad. Konzol se kell igy 40 évesen mert utálom a kezelését. Nem áll rá a kezem mindig is egérrel meg billentyűzettel játszottam 20 éven át.. Ki mihez szokott hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#96452) Vertigo18 válasza djculture (#96451) üzenetére


Vertigo18
addikt

Hidd el, tökéletesen megértem, de rászoktam a gamepadra, mióta a fiam kitúrt a gép elöl... Meghúzom magam az ágyon és onnan tolom Player2-ként csendesen az összes lego játékot, meg ezt is...

20 év? C64-en joystick volt! :) Nekem is... És nem 20 éve, vagy vagy 25 simán! :)

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#96453) djculture válasza Vertigo18 (#96452) üzenetére


djculture
félisten

Én a 8086-al meg a herkules monitorral és trident vga-val kezdtem már azon is volt egér csak az ezer éves TrackBall szerű. Ibm féle egér később jött. Még meg is van csak a monitor döglődik már, majd ha egyszer ráérek megcsinálom.

[ Szerkesztve ]

(#96454) Lackki válasza djculture (#96453) üzenetére


Lackki
senior tag

trident vga micsoda luxus! :D nekünk ilyen 40cm hosszú ibm féle cga kártyánk volt :D

micsoda színek voltak :D

[ Szerkesztve ]

Privátot hamarabb észreveszem

(#96455) Agyzuzo válasza Lackki (#96454) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Gyerekkorom egyik meghatározó játéka volt, ezzel együtt. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#96456) Lackki válasza Agyzuzo (#96455) üzenetére


Lackki
senior tag

én ezt még enterprise 128-on toltam :D ezzel együtt

év elején kint voltam bolhán, akartam venni egyet nosztalgiából, de nem volt... csak NES horror áron

Privátot hamarabb észreveszem

(#96457) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Nekem PCs pályafutásom elején a Price of Persia, a Dune 2, Street Rod és North & South volt az igazán kedvencem. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#96458) Lackki válasza FollowTheORI (#96457) üzenetére


Lackki
senior tag

röhögni fogsz, mert north & south videót akartam először linkelni :D

dune2-t tavaly toltam megint végig :P ordos nélkül
van egy felújított belőle [link]

Privátot hamarabb észreveszem

(#96459) fuwiradis


fuwiradis
tag

A nuveem miota erheto el angolul is?
Vagy eddig is igy volt csak en nem vettem eszre?

Nem is tunt volna fel ha nem botlok bele egy masik oldalon hogy van ott egy learazas. Es ha mar itt tartunk: ha valamire nem irja azt hogy unavailable, kosarba tehetem es fizetni is tudok erte (mindenfele trukk nelkul, "termeszetes" modon) akkor azzal varhatoan lesz barmi gubanc?

(#96460) djculture válasza fuwiradis (#96459) üzenetére


djculture
félisten

Szerintem eddig is volt mert Brazília hivatalos nyelvei spanyol, angol, francia

(#96461) maross válasza djculture (#96460) üzenetére


maross
veterán

majdnem

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#96462) i2k válasza djculture (#96460) üzenetére


i2k
senior tag

Csak a lényeget hagytad ki: portugál.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#96463) oriic válasza djculture (#96460) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Portugál a hivatalos nyelv.

Live-Die-Respawn

(#96464) genndy válasza fuwiradis (#96459) üzenetére


genndy
addikt

Amióta felületet váltottak.
Ha kosárba tudod tenni akkor meg is veheted és nem lesz vele semmi gond, a váltáskor a régiózást is lekezelték ezzel az 'unavaible' dologgal (tehát ami ilyen az régiós, nem vehető, nagy valószínűséggel nem is működne).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#96465) i2k válasza genndy (#96464) üzenetére


i2k
senior tag

Helyből nem is látszanak a kínálatban a számunkra régiózáras termékek.
Az "Unavaible" a teljes listázáskor mutatja meg, hogy mi nem érhető el [vagy már nem árulják, vagy régiózáras].
Korábban ugye ott voltak, minden esetben.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#96466) cskamacska válasza Csapoati (#96432) üzenetére


cskamacska
addikt

Mivel Lackóóó látványosan elhagyta köreinket és visszavonult barlangjába, így nincs aki rádmrcogjon emiatt, sorry. :( :P

djculture: Akkor ez akár azt is jelentheti, hogy minden mellébeszélés ellenére a MS szakít a Steam-el a saját boltjának javára. :U A GoW Ultimate meg a Fable Legends nem épp húzócímek, de a félexkluzív boxos játékok simán lehetnek majd MS fiókhoz kötve, ha épp olyanjuk lesz. :(

compass1997: Az elharapódzó nerdrage átka. :( Jártunk már így, a kisebb és kifejezetten balszerencsés(előző játékuk a Nuclear Dawn egy korrekt FPS-RTS hibrid volt a Savage és a Natural Selection nyomdokain, legújabb jól kinéző Source motorral, egész tűrhető FPS móddal, és rettenetesen borzasztó eladási statisztikával :O ) InterWave stúdió is félig adta ki az egyébként egész pofás Dark Matter 2,5D platformer-lövölde-kaland játékát, egyszerűen azért, mert elfogyott a pénzük. Viszont a terv az volt, hogy az "Early Access" bevételeiből rendesen befejezik, sőt, kiegészítik vagy akár folytatják is a játékot. A csapat lelkes volt, kevesebb pénzzel és több túlórával is beérték, csak ússzák meg a startot.
Hát nem úszták meg sem a sírást, sem a máglyát, vérszagra gyűlt az éji vad. :U Vége az lett, hogy "befejezték" a becsöpögött zsebpénzből, majd szépen összecsomagolták a céget, és mindenki ment a dolgára. A Glorious Hammer Legiósok nagyobb dicsőségére. :W

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#96467) djculture válasza cskamacska (#96466) üzenetére


djculture
félisten

Várható volt hogy a live helyett lesz valami más...

(#96468) fuwiradis


fuwiradis
tag

#96464 genndy

köszi a korrekt választ!

[ Szerkesztve ]

(#96469) tomsolo válasza i2k (#96465) üzenetére


tomsolo
őstag

az újítás óta semmit nem vettem, azt leszámítva hogy érdektelen akcióások mennek ritka gusztustalan egy jószág lett

rip nuveem

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#96470) Crytek


Crytek
veterán

Csak a poén kedvéért regeltem magam a Fable Legends bétára. Gondoltam úgyse választanak ki tökmindegy. Ma kaptam meghívőt seriallal mindennel. Se gépem se win 10-em hozzá :DDD :DDD :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#96471) i2k válasza tomsolo (#96469) üzenetére


i2k
senior tag

Én vettem náluk azóta is, de már nem nézek fel hozzájuk napi rendszerességgel, mert 99%-ban "Oh no! Your search did not result in any games. :("-szerű üzeneteket kapok, ha a reddites akció ajánló topikban lévő Nuuvem-es linkekre kattintok.
Tényleg R.I.P. Nuuvem.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#96472) i2k válasza Crytek (#96470) üzenetére


i2k
senior tag

Gondolom, akkor még nem tudtad, hogy nincs géped és Windows 10-ed hozzá, amikor jelentkeztél...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#96473) Crytek válasza i2k (#96472) üzenetére


Crytek
veterán

"Csak a poén kedvéért regeltem magam"
De mivel váratlanul ért ,hogy kiválasztottak ki kéne probálni. Mert mivel ingyé lesz egy probát megérne,hogy érdemes lesz-e vele foglalkozni vagy csak amd vs nv dx12 tesztekre lesz jó :C

Next PC Upgrade: 2022

(#96474) sixpak válasza Crytek (#96473) üzenetére


sixpak
nagyúr

Mi van az aláírásodban szereplő cuccokkal?

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#96475) Crytek válasza sixpak (#96474) üzenetére


Crytek
veterán

Soha nem lesz belőle semmi...

Next PC Upgrade: 2022

(#96476) Dilikutya válasza sixpak (#96474) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ugyanaz, ami a játékokkal, majd 1$-os bundliban veszi meg évek múlva. ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#96477) micafighter válasza Dilikutya (#96476) üzenetére


micafighter
nagyúr

Lehet hogy jobban jár, nekem most viszonylag jó gépem van (i5 4590 +3GBs R9 280 + 20 GB RAM) Win10el és gondoltam retrozok kicsit a fallout 3 goty-val, ugyis csak a vegas-al játszottam. Kifogtam egy jó akciót a fallout 3 gotyra de most azzal szembesültem hogy túl modern neki a gépem, nem hajlandó menni rajta, 5 perc futás után nem fogad inputot a játék, alt+ f4el tudok kilépni. Több óra kutakodás után kiderült hogy már Win7en is akadtak gondok, és nem sikerült megoldani hogy fusson, de több idöt már nem is szánok erre, majd a fallout 4 ugyis jön.. Bezzeg a régi gépemem gond nélkül kijátszottam a vegast :DDD

[ Szerkesztve ]

(#96478) Crytek


Crytek
veterán

Exoplanet: First Contact Sikeres kickstarter. Én megmondtam, hogy simán meglesz a pénz!

Ugyanez a sors vár az Everspace-re és az Aquanox Deep Descent-re is

Next PC Upgrade: 2022

(#96479) genndy válasza micafighter (#96477) üzenetére


genndy
addikt

Már Win7-en is volt rá megoldás, a többmagos procikat nem szereti, van hozzá ini-hack Fallout3 topikban. 8.1-en is megy nekem mint a huzat gond nélkül ha megcsinálom azt az átírást (kb. két sor).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#96480) eami válasza Crytek (#96478) üzenetére


eami
addikt

egyiknek sincs meg még a szükséges minimum. majd meglátjuk.

(#96481) micafighter válasza genndy (#96479) üzenetére


micafighter
nagyúr

Köszi, neten böngészve találtam erröl infót és probáltam, de nem segitett. Benézek azért az itteni topicba és megpróbálom még1x, annyit megér a dolog :) Hosszú az a 2-3 hónap még a Fallout 4ig, és kíváncsi vagyok mikor lehet majd beszerezni ismét 8k körül, a 20£-os akciorol sajnos lemaradtam :/

(#96482) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jön a Master of Orion: Collector's Edition.

Live-Die-Respawn

(#96483) cyberkind válasza oriic (#96482) üzenetére


cyberkind
félisten

Semmi, félreolvastam.
Kezdtem megörülni hogy jön a Halo Win10-re. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#96484) oriic válasza cyberkind (#96483) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

És egy CE mi? :DDD

Live-Die-Respawn

(#96485) cyberkind válasza oriic (#96484) üzenetére


cyberkind
félisten

Igazából MCC-t olvastam valahogy. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#96486) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Ez de jó ötlet. :) (Bár a magyar szavak még lefordításra várnak)

Translating your game into multiple languages encourages millions of new people to play it, but hiring translators can be pretty expensive. So why not create a publicly editable Google Spreadsheet and crowdsource the translation of commonly-used game text? Stuff like "Game over" and "You have been disconnected to the server".

[ Szerkesztve ]

(#96487) tomsolo


tomsolo
őstag

Na meg is van mi lesz a szeptemberi első vásárlás, megjelent a Satellite Reign :C :K

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#96488) tomsolo


tomsolo
őstag

Indiegalan ingyen Racer 8 kulcs

(lap alja)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#96489) Wolverine válasza micafighter (#96481) üzenetére


Wolverine
félisten

A Steamen vannak elég jó guide-ok, amik segítenek a Fallout 3-on; bár nekem ezekkel együtt is csak akkor ment jól Win7-en, amikor egyetlen modot sem használtam...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#96490) tomsolo


tomsolo
őstag

régen volt nuveem deal, tessék itt egy :)

Crawl - 9.99 BRL ~ 780 Ft

Ez ilyen nagy megelégedésű, koopos, pixeles vagdalkozós vmi :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#96491) cskamacska válasza tomsolo (#96487) üzenetére


cskamacska
addikt

Azért tavaly harmadáron az Ivántól jobb buli lett volna. ;] Épp kellettem magam, mikor kifingott az egész szeszcsempészet. :O

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#96492) Crytek


Crytek
veterán

Grip Kickstarter Campaign Canceled, Aiming For Early Access Nem tudják eldönteni mit akarnak ezek se. :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#96493) djculture válasza Crytek (#96492) üzenetére


djculture
félisten

Dehogynem pénzt pénzt pénzt akarnak..

(#96494) arty válasza Heavyrain (#96444) üzenetére


arty
veterán

szomoru történet :(
szegény indiknek egy baklövés és ~végük...

crytek: mit ajánlasz? adják el a ferrarikat, amik az egydolláros trine bundlikból lettek véve?

(#96493) djculture - ezt most úgy írod, mintha te bezzeg ingyen melóznál... :W

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#96495) eami válasza djculture (#96493) üzenetére


eami
addikt

tévedés, minden fejlesztőnek az az álma hogy Crytek elővásárolja a cuccukat teljes áron :DDD
persze ha ez bekövetkezne akkor bezuhanna a tőzsde mindenhol hiszen mindenki át akarna nyergelni arra a kiadóra xD

(#96496) lafaty80


lafaty80
őstag

akinek esetleg kell steam key:
Car Mechanic Simulator 2014
Construction Machines 2014

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#96497) Niczo válasza lafaty80 (#96496) üzenetére


Niczo
senior tag

Construction Machines 2014-et itt is köszi :R

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#96498) lafaty80 válasza Niczo (#96497) üzenetére


lafaty80
őstag

szívesen :D

És.... el is kelt mindkettő... :D

[ Szerkesztve ]

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#96499) djculture válasza arty (#96494) üzenetére


djculture
félisten

Az a baj hogy az ilyen early szrok jó része átvágás és ezek jó részénél még a refund se működik. Hülye zsákbamacskák.

[ Szerkesztve ]

(#96500) Crytek válasza djculture (#96499) üzenetére


Crytek
veterán

Van ezer fórum ,van youtube.
Aki ennyiből nem tud informálodni az meg is érdemli a nyomorát ha egy fos early accesst vesz meg.

Next PC Upgrade: 2022

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.