Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56001) dejaris válasza djculture (#56000) üzenetére


dejaris
addikt

Nem normalis igeny, mivel egerrel nem lehet ugy vezerelni mint kontrollerrel. Mint ahogy a repuloben sem kormany van es a kocsiban bot.

(#56002) bullseye


bullseye
addikt

Godust próbálta valaki? Érdekelnének a tapasztalatok

@djculture
De itt nem azért kontrolleres, mert lusták voltak átírni, hanem mert funkciója van. Gyorsan ki is próbálom...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#56003) djculture válasza dejaris (#56001) üzenetére


djculture
félisten

Akkor szaladj vegyél konzolt mert ott nem kell bohóckodnod az egérrel meg a billentyűzettel hiszen számodra azzal minden jobban irányitható. Gondolom a stratégiákat is kontrollerrel szoktad nyomni, mert csak az a jó..

(#56004) dejaris válasza djculture (#56003) üzenetére


dejaris
addikt

Direkt hangsulyoztam a peldammal, hogy valamire ez, valamire az. Szerintem nem olyan bonyolult felfogni.

(#56005) Arkennys válasza dejaris (#56001) üzenetére


Arkennys
addikt

Kivételesen culture kolléga véleménye felé hajlok. Én is rühellek kontrollerezni pc-n, légyen bármiről is szó. Ezért kerülöm én is azokat a játékokat, amiknél billel kb játszhatatlan a dolog.

szerk: de ezen kár ennyire összeveszni :)

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#56006) djculture válasza dejaris (#56004) üzenetére


djculture
félisten

Másnak meg más a jó ezt se bonyolult felfogni . Miszerint nem te vagy az egyetlen ember a világon és másnak is lehet ellentétes igénye a tiéddel szemben. ..

[ Szerkesztve ]

(#56007) Cheesus válasza Dilikutya (#55981) üzenetére


Cheesus
senior tag

A veszprémire még rá is tudok nézni hogy mi a helyzet vele

https://www.twitch.tv/csehla

(#56008) Mate válasza Arkennys (#56005) üzenetére


Mate
nagyúr

Akkor már én is beszállok :D

Sokáig utáltam a kontrollert, egészen addig, míg rá nem jöttem, hogy jó pár játék sokkal élvezhetőbb és jobb vele.

pl. fifa/pes, autóverseny, ugra-bugra, verekedős játékok stb.

Ha jól emlékszem 1500 hsz-el régebbről, amikor is kezdődött az egész a Deadpool játékból indult a dolog.

Deadpool-hoz például nekem jó volt a billentyűzet is, mivel 13, talán 14 perc alatt untam meg.

(#56009) Renok válasza djculture (#56000) üzenetére


Renok
senior tag

Ez egy kivételes játék, ahol valóban indokolt a kontroller only irányítás.
Én is rühellem a kontrolleres irányitást, de van ahol jobb, itt meg indokolt.

Nézz utána, hogy miért különleges, nem szemétségből meg fejlesztői lustaságból nincs egér+bill irányítás ebben a játékban.

Nekem mindegy, hogy megveszed-e vagy sem, csak esetleg ne a tudatlanság miatt foszd meg Magad valamitől, ami egy különleges élményt adhatna.

(#56010) #79621120 válasza #57919488 (#55979) üzenetére


#79621120
törölt tag

Köszönöm , de nem akarom megvásárolni . :P

(#56011) xavix13 válasza djculture (#56003) üzenetére


xavix13
senior tag

Gondolom fifázni is billel szoktál, meg autóversenyezni is. :U

Ez játék függő, hogy mihez mi kényelmesebb.
TPS-t, autós, verseny, sportjátékokat sokkal jobb kontrolllerel irányítani, mint bill+egérrel.
Ugyanígy fps-t viszont kínszenvedés a kontorllerel. (Nekem legalábbis.) Bár ez is egyéni hogy kinek mi.

Haverom világéletében konzolos volt, mikor átjött hozzám és kipróbálta a bf-et pc-n, úgy bénázott vele, mint én a halo-val xbox-on.

terjesszük már a hülyeséget hogy mindenre a pc, meg a bill+egér a jobb.
(Mielőtt letámadnál nincs konzolom, és mindig is pc-s voltam.)

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#56012) reelc válasza dejaris (#56001) üzenetére


reelc
veterán

A példáid ebben a témában nem állják meg a helyüket. A Deadpoolhoz pusztán azért kellene kontroller, mert konzolra fejlesztették. Ha PC-re fejlesztik, és később portolták volna konzolra, akkor hidd el, normális lenne az irányítás bill.+egér kombóval. Ez fennáll a konzolportok nagyrészére még manapság is, gondolom.
Régen mindíg probléma volt az irányítás és a kamerakezelés a konzolportoknál. A PC-s ember nem ahhoz szokott, amikkel átportolások során megleptek minket. Voltak olyan játékok, amikben ha szerencséd volt, tudtál grafikai felbontást állítani. Sőt olyan is volt, amihez kiadtak egy patchet, hogy lehessen már egérrel célozni, mert nem lehetett (Resident Evil 4).
Szóval igen, szerintem alapvető elvárás, hogy ha PC-re kihoznak valamit, akkor ne érezd azt, hogy csak egy hulladék konzolportot kaptál, nem figyeltek oda a PC-sek alapvető igényeire. Ne legyen olyan érzése az embernek, hogy dolgoztak max. pár hétig a porton, és odadobják a súlyos ezreseidért, hogy nesze. A számtalan patch meg majd kijaívtja a hibákat. Ha adnak ki annyi patchet.

Természetesen van olyan játék, ami kontrollerért kiált - pl. Mortal Kombat, stb., de ez alapvetően nem PC-s játék. Hanem játéktermi és konzol játék volt.

[ Szerkesztve ]

(#56013) dejaris válasza djculture (#56006) üzenetére


dejaris
addikt

Ez a mondat megallna a helyet mas temaban, de most pont nem. Itt teny, hogy nem lehet jatszani wc3-at kontrollerrel, mint te is emlitetted. Es teny, hogy ez a jatek pedig ennek a forditottja.

reelc: Ez mind igaz es sajnalatos, vagy eppen szerencses, de nem errol van szo.

[ Szerkesztve ]

(#56014) ollie válasza djculture (#56000) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A PC-s verziót tudod billentyűzettel is játszani, tudom, mert kipróbáltam. Csak éppen nehézkes, mert az a játék lényege, hogy egyszerre 2 karaktert irányítasz, melyre tökéletes a controller, de minden másfajta módszer elbukik. Szerintem nézz utána a tényeknek, mielőtt szidsz valamit.

(#56002) bullseye: Godusba kb 20 órát tettem bele, szerintem nagyon jó alphahoz képest

[ Szerkesztve ]

***

(#56015) djculture válasza dejaris (#56013) üzenetére


djculture
félisten

Egész nap irkálhatunk én akkor is elvárnám hogy pc-re legyen ilyen irányitás is, mostanában divat lett az is hogy csinálnak egy konzolátiratot és még annyira se veszik a fáradságot hogy a konzolos kontroller piktogramjait átírják.
Ez egy igénytelenség a pc-s társadalommal szemben. Pc-s nek jó ez is ugyis lewarezolja aki meg megveszi annak jó igy is cimkével. Én meg a pénzemért nem ezt várom, és a vásárlásaimmal szavazok.

(#56016) DeFranco válasza reelc (#56012) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Egyet kérdeznék: próbáltad már a játékot?

Mert biztos vagyok benne, hogy nem, különben nem kapaszkodnál a három számmal nagyobb mellényedbe, hogy billentyűzettel JÁTSZHATATLAN!!44!4négy

Kolléga írta, hogy úgy is tökéletes. Pont. Ő próbálta.

Az egy másik kérdés, hogy kontrollerrel jobb, de ez nem azért van, mert billentyűzettel szar, csak ezek a fránya kontrollerek már csak olyanok, hogy bizonyos játékokat jobb azzal játszani. Jobban kézreáll, haszna van az analóg irányításnak, segíti az immerziót, hogy nem ugróbéka tartásba merevedett kézzel púposkodsz az asztal előtt (tudom, itt mindenki nagyfrekvenciás ölbillentyűvel meg combegérrel fetreng a kanapén, nem kell leírni, tudom, persze hogyne), esetleg rezeg is, stb.

Az egy másik kérdés, hogy aki megveszi a hikomat trust meg dzsunkaforce meg hasonló tűzrevaló gagyi padokat, azok el is hiszem, hogy földön pörögve hisztiznek, hogy jajdeszar. Nem szar, csak éppen megfelelő padot kell venni, kipróbálni, aztán szépen csendben leülni, arcból visszavenni.

[ Szerkesztve ]

(#56017) djculture válasza ollie (#56014) üzenetére


djculture
félisten

Megjegyzés: Brothers - A Tale of Two Sons requires a controller to play
Csak ezt láttam, akkor hülyeség van kiírva a steam-en is. Mivel ez van kiírva honnan tudhatnám hogy nem kell kötelezően hozzá egy kontroller. Mikor ez van feketén fehéren oda írva ?

[ Szerkesztve ]

(#56018) ollie válasza djculture (#56017) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Bizony, nekem nincs controllerem, mégis tudtam vele játszani billentyűkkel. Csak éppen ha kipróbálod, rájössz, hogy értelmetlen az egész controller-ellenesség.

[ Szerkesztve ]

***

(#56019) djculture válasza ollie (#56018) üzenetére


djculture
félisten

Így oké de akkor ebben a formában meg a steam megtéveszti a vásárlót.. Mert pl ha ezt nem tudom meg az életben nem veszem meg ezt a játékot.

(#56020) dejaris válasza djculture (#56015) üzenetére


dejaris
addikt

Igen, es ennek mi koze is van a jelenlegi jatekhoz?

(#56021) DeFranco válasza djculture (#56017) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem mindegy neked amúgy? Sem gamestar lemezmelléklet nem volt, sem nem bevásárlóközponti turkaketrecből származik egy ötszázasé', innentől kezdve automatikusan megy rá a szarplecsni a djculture univerzumban. ;]

En bloc kikelni a kontrollerek ellen meg alapból már csak azért is csacskaság, mert a Pong óta kontrollerrel megy a móka, az egész wasd csak egy népszerű oldalág.

Aminek amúgy megvan a helye, sőt (!), de itt leragadni korlátolt és gyöpös gondolkodásra vall.

[ Szerkesztve ]

(#56022) #79621120


#79621120
törölt tag

* röhög *

( bocsánatot kérek )

(#56023) DeFranco válasza #79621120 (#56022) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem, nem bocsájtjuk meg, mitröhögsz, neröhögjé :((

:P

#56024: visszamennyé :((

:P

[ Szerkesztve ]

(#56024) #79621120 válasza DeFranco (#56023) üzenetére


#79621120
törölt tag

* visszakullog a háttérkép gyűjteményéhez * :O :P

(#56025) dejaris válasza DeFranco (#56021) üzenetére


dejaris
addikt

Hetedjere olvasom el az elso bekezdest :DDD

(#56026) cskamacska válasza ollie (#55959) üzenetére


cskamacska
addikt

Gamersgate CoH2 leárazását pedig meg sem említettem, pedig 20% kedvezménnyel messze ott legolcsóbb a Collectors Edition 17.6€-ért, amiben tudok a népeknek segíteni. :P

Várj csak, jelenjen meg a Men of War Assault Squad 2, a Graviteam Tactics Mius Front, a Graviteam Tactics Nomonhan, a Blitzkrieg 3, a Wargame Red Dragon, a War Today Five Day War, a Warhammer 40000 Armageddon az elkövetkező pár hónapban valamilyen piszlicsáré -5%-os kedvezménnyel, egyből telespammolom a topikot velük. ;]

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#56027) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Fallout 3: GOTY 2.5 EUR Uplayen. -10% 10thanks kóddal

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#56028) Renok válasza dejaris (#56025) üzenetére


Renok
senior tag

Én is, legalább :)

(#56029) joe-ker válasza djculture (#56017) üzenetére


joe-ker
senior tag

Ez félig elég hozzá:

(#56030) #79621120


#79621120
törölt tag

Humble Store:

Legend of Dungeon (DRM Free + Steam) - $1.49
Machinarium + Soundtrack (DRM Free + Steam) - $2.49
Retro City Rampage (DRM Free + Steam) - $2.99
Tetrobot and Co. (DRM Free + Steam) - $2.99

(#56031) djculture válasza ZsZso (#56027) üzenetére


djculture
félisten

Azt irta maross hogy nem fogadta el a kódot a multkor. Megy már megint?

(#56032) ZsZso válasza djculture (#56031) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Bocsesz, nem teszteltem. Egyébként valószínű el van árazva, mert a síma Fallout 3 is 2.5 EUR. Még az amcsiknál is 5 USD a Fallout 3: GOTY. Így még kupon nélkül is jó biznisz.

SZERK: úgy fest a promó kódot csak egyszer lehet felhasználni!

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#56033) reelc válasza DeFranco (#56016) üzenetére


reelc
veterán

Nem, nem próbáltam a játékot.
Hidd el, ha lenne annyi pénzem feleslegben, és jelenleg olyan gépem, ami elbírná, megvenném, és játszanék vele, bírom a karaktert.

Ezt a nagy mellény dolgot kikérem magamnak. Csak kifejtettem a véleményem a konzol átíratokról, és hogy azok milyen buktatókkal járnak (/járhatnak) a PC-sekre nézve. A hozzászólásom nagy része nem is a Deadpoolról szólt, és a végére odaírtam, hogy: "Természetesen van olyan játék, ami kontrollerért kiált - pl. Mortal Kombat, stb., de ez alapvetően nem PC-s játék. Hanem játéktermi és konzol játék volt." A Deadpool is konzoljáték. Mi ebben a probléma? Írtam én olyat, hogy kötelező billentyűzettel és egérrel játszani mindenkinek? Vagy hogy nem értem meg, hogy egyes játékokhoz jobb a kontroller? A nemtetszésemet fejeztem ki, nem a meg nem értésemet. Épp az a helyzet, hogy leírtam, miért kell hozzá kontroller. Mert arra írták, ráadásul konzolra. De ez nem jelenti azt, hogy tetszenie kell a dolognak, ugye?

Képzeld, van egy kontrollerem. Nagyjából 8 éve vettem, Logitech, elég jóféle. Úgy gondoltam jó lesz 1-2 játékhoz. Tévedtem. Nem bírtam leválni a megszokott egér+billentyűzetről. Tudod, mindíg is PC-m volt, sosem volt konzolom, és az az 1-2 játék nem bírt rávenni arra, hogy azzal irányítsak. Nos, bebuktam a gamepadot.

Szerintem nincs nagy arcom, ne sértegess légyszíves.

(#56034) eami válasza djculture (#56017) üzenetére


eami
addikt

jól olvastad... requires a controller to "PLAY", anélkül is elindul csak hát az úgy nem igazi PLAY.....

(#56035) BomiBoogie válasza eami (#56034) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Lehet billentyűzettel is, én játszottam vele local-coopban, élvezhető volt. :)

Persze, egyedül csak kontrollerrel. :K

(#56036) DeFranco válasza reelc (#56033) üzenetére


DeFranco
nagyúr

A deadpoolt a zászlódra tűzve, mint tipikus példát felhozva ekézted a konzolportokat elavult infók és komoly (valótlan) általánosítások alapján.

Örülök, hogy van egy 8 éves gamepadod, meg akkor kitartóan próbálkoztál, de azóta a világ már nagyot fordult úgy szoftveres mint hardveres oldalon.

Van nekünk egy standard xinput szabványunk, van egy gondosan megtervezett, tesztelt és sok okos szakember által drága pénzen simára reszelt kiosztásunk, van nekünk standard gomb- kar- és ravaszszettünk ami egységes konzolon és PC-n. Az Xbox360 éra óta ezzel az ég világon semmi probléma nincs PC-n sem, és akit sikerült meggyőzni arról, hogy megfelelő padot vegyen az nem is panaszkodik, sőt rászokik a padozásra (megfelelő játékok esetén).

Ettől persze lehet wasd-ezni, sőt én is szoktam ugyanúgy, műfaja válogatja, csak az a gond (és ezt nem személyesen neked szánom) hogy nagyon nagy a sötétség az egész kontrolleres kérdésben a billentyűzethuszárok részéről. Valós és tartós tapasztalat nélkül pedig nem tudsz te sem, más sem nyilatkozni.

Nekem sem volt soha konzolom, én is vérPC-s vagyok, de látom azt, hogy a jövő sajnos nagy valószínűséggel nem ez lesz, legalább is nekem, ezért is vettem gamepadot, hogy lássam, hogy menne a konzolozás, mennyire jön be ez az irányítás. Figyelsz? Nem volt tapasztalatom, így nem volt véleményem sem, hát tettem érte, hogy megszerezzem ;) és mit ad isten? Látom értelmét. Nagyon is.

A mortal meg szerintem pont jobb billentyűvel, az újat nem próbáltam, de a régiektől agyf#szt kapok kontrollerrel.

[ Szerkesztve ]

(#56037) bullseye válasza djculture (#55978) üzenetére


bullseye
addikt

Játszható billentyűzettel. Mondjuk szerintem könnyebb kontrollerrel, de esetleg áthívsz valakit, és akkor könnyen irányíthatjátok ketten :)

Látom ezen túlhaladtunk, és már csak az anyázás megy :)

/mégoffabb
AC4-t próbáltam kontrollerrel, mert állítólag hajózni is jobb úgy, meg parkőrködésnél is más gomb a futás és mászás, így kevésbé szánalmas, ahogy szegény orvgyilkos mozog, mert nem mászik meg mindent. Nem bírtam... mondjuk én már begyöpösödött egeres vagyok, FPS-nél annyire nem ment a kontroller kezelése, hogy sima célzás helyett mozgással tartottam célra. Egy darabig túléltem így is a Bad Company 1-t, de nem volt túl élvezetes...

Itt is nehéz, pláne két emberrel egyszerre mozogni, de még mindig jobb, mint billenytűzettel!

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#56038) DeFranco válasza reelc (#56033) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ja, és nem akartalak sértegetni, elnézést. :R

(#56039) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Most az Is there any deal? oldala is beadta a kulcsot. Vagy ez csak nekem új? :D

(#56040) cikasz válasza warcat (#55928) üzenetére


cikasz
őstag

A nagy kontrollerfight közben jelentem, hogy működik PC-re. most vettem meg : 1684HUF
Már töltődik is lefelé.

Borderlands 2: Season Pass

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#56041) Frod


Frod
addikt

Borderlands 2 GOTY innen vásárolható minden gond nélkül? 15$ az már kedvemre való ár :)

Do you see the white shadow?

(#56042) reelc válasza DeFranco (#56036) üzenetére


reelc
veterán

Az elavult infóim személyes tapasztalatok voltak, az általánosításaim pedig valósak - az akkori tapasztalataim alapján. Nekem a nagy játékos korszakom kb.2000-2008 között volt.

De írtam ezt is: "Ez fennáll a konzolportok nagyrészére még manapság is, gondolom." Gondolom. Szóval nem tudom, az elmúlt 6-7 évben mi újság, de gondolom nem sokat változott a cégek hozzáállása. Feltehetőleg a konzol még mindíg az elsődleges pézforrás, és ha kegyesek akkor csinálhatnak pc átiratot is. Így kapunk egy konzol portot, ami remélhetőleg kezelhető a PC-sek számára. Vagy ha nagyon olyan a cég, akkor esetleg párhuzamos fejlesztés, nem átirat? Ez túl szép lenne, spórol mindenki, ahol tud.
De ha azt mondjátok, hogy ma már színvonalasok az átiratok én elfogadom. Nem vitatkozom.

Azért írtam, hogy 8 éves, mert kb. valóban annyi, nem 1-2 éves "még a reggelit is ágybahozza az X megnyomására" típus. Mint mindenben, ebben is fejlődött a technika, olyan szépen megfogalmaztad.
Hidd el, nem a gamepadom hibája volt, hogy nem tudta megszerettetni magát. Rosszul mértem fel a terepet, tényleg csak 1-2 játék volt (konzol átirat), amikről úgy gondoltam, jobb lesz gamepaddal. Nos, tévedtem. Azóta elvan a szekrény mélyén. Semmi nem indokolta, hogy azóta vegyek másikat. Ezt megérted? Nem sz@rt vettem. Logitech Rumblepad 2, ha mond valamit, vezetékes.

De, igazad van, nagy a sötétség, mert végül nem találtam rá azokra a játékokra, amik kedvéért hozzá tudnék szokni a kontrollerhez. Igen, figyeltem, én nem törtem magam ennyire mint Te, mert tisztában vagyok vele, hogy soha nem fogok konzolt venni. :) Ez nem konzol ellenesség, csak... nekem bejön a PC. Játék szinten is. Nem hiszem, hogy valaha annyit játszanék, mint régen, hogy akár elgondolkozhassak egy konzolon. Meg persze az anyagiak.

Régóta nem követem az újdonságokról szóló híreket. Nem érdekelnek. Akkor szoktam beleásni magam a dologba, ha venni akarok valamit. Ez nem mostanában volt.

De, mint írtam, egyszer kipróbálnám valamikor a Deadpoolt, meg volt pár Spider-Man játék - ezt aláírom, azokhoz gamepad kell (de azok is konzol átiratok, mind).

(#56038) DeFranco: Ok. Béke. :) Ez fórum, ami véleménnyílvánításra alkalmas hely. Éppen ezt csináltuk.

(#56043) BomiBoogie válasza DeFranco (#56036) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ez egy jó összefoglaló. :K

(#56044) eami


eami
addikt

controller témához meg annyit, hogy azért akad pár játék amihez egy rezgő controller igazán extra jatekelmenyt tud nyújtani, amit egy bill+egér mellett soha nem fog megtapasztalni senki sem.

(#56045) alratar válasza eami (#56044) üzenetére


alratar
addikt

Mondj egy példát!
Én még nem találkoztam olyan játékkal, ahol a controller rezgése fontos lett volna!

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#56046) arty válasza alratar (#56045) üzenetére


arty
veterán

bármelyik fps vagy autóverseny :) (de írhatnám hogy akármelyik akciójáték, ahol valami ütést kap, robban, pukkan, ütközik, stb)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#56047) Heavyrain válasza alratar (#56045) üzenetére


Heavyrain
őstag

DMC-ben pl ha van olyan mozdulatsor,amiben szünetet kell tartani,akkor kontroller rezgéssel jelzi,hogy mikor folytathatjuk a mozdulatot.... Bár szerintem se kötelező kontroller mellé a rezgés,de azért nem árt,ha van.

[ Szerkesztve ]

(#56048) Frod válasza alratar (#56045) üzenetére


Frod
addikt

Nem azt írja, hogy fontos, hanem, hogy "extra játékélményt nyújt" ami egyrészt tényleg így van - 6 év konzol után csak tudom - másrészt tökjó, hogy megint egy ilyen meddő vita miatt (mit vita, nem is értem ez még miért téma 2013-ban) áll a fórum, a normális kérdésekre meg nincs válasz :W

Do you see the white shadow?

(#56049) alratar válasza arty (#56046) üzenetére


alratar
addikt

De ha nem rezegne, veszítenél az élményből?

Frod: nem vitázni szeretnék, csak érdekel a dolog!

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#56050) reelc válasza Frod (#56048) üzenetére


reelc
veterán

Én meg egyrészt már nem merek hozzászólni a rezgéses témához, másrészt nem tudom a választ a kérdésedre.

Ez a Gametap oldal pont olyan felépítésű, mint a Gamesplanet. Ez a Borderland 2 GOTY is egyszerre van akcióban mindkettőn.
Lehet valami összefonódás a 2 oldal között?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.