Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110001) ayo válasza cskamacska (#109994) üzenetére


ayo
addikt

mutass már egy statot, hogy mondjuk az utóbbi 6 évben hány demó jött ki, tuti van neked az is :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#110002) djculture válasza eami (#110000) üzenetére


djculture
félisten

Előrendeléshez ez járt..

[ Szerkesztve ]

(#110003) eami válasza djculture (#110002) üzenetére


eami
addikt

extras contentet kivéve a többi nekem is megvan.

(#110004) cskamacska válasza ayo (#110001) üzenetére


cskamacska
addikt

Mérési hibahatáron belül, az is indiektől. :) De nézd, amikor ott tartunk, hogy a nagy kiadók a játékok sajtópéldányait visszatartják, hogy a hypetrain kisiklása nehogy az utolsó pillanatban az előrendelések visszavonásához vezessen, és inkább fizetett független Youtube videókkal próbálják meggyőzni a közönséget, nos, ebbe a preorder kultúrába a játék előzetes kipróbálása nagyon nem illik bele. :(

Egyébként ezt lejátszottuk már 2 hónapja, neked tetszik a Hitman, és ha a Square a következő részért az elsőszülötted kéri cserébe, akkor az igazán csekély kellemetlenség lesz, a minőséget meg kell fizetni. :D :P

Amúgy a játékból kidobós always online DRM-ről továbbra sem szálltak le, ami azért poén, mert az egyébként pozitív visszajelzést a DRM probléma löki mixedbe.

djculture: Ha ez igaz, akkor inkább a javukra kellene írni, mert ha már annyira agyukra is ment a vásárlás ösztönző DLC, hogy a gyerekeiknek is csak extraként szolgálják fel a vacsorát, de legalább nem mindörökre tosznak ki azokkal a vásárlóikkal(!), akik nem voltak ott jó helyen / jó időben / még sokkal több pénz átadásához.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#110005) tomsolo válasza cskamacska (#110004) üzenetére


tomsolo
őstag

Erről most az jutott eszembe, hogy pl. a már így is csúszásban lévő Shiness: The Lighting Kingdom valamennyi kickstarteres baker kulcsát visszavonták és nagyon nagy a hallgatás, pedig a kiadó a Focus Entertaiment.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#110006) i2k válasza djculture (#110002) üzenetére


i2k
senior tag

Nekem is ennyi van meg - 6 "DLC". :C

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#110007) djculture válasza cskamacska (#110004) üzenetére


djculture
félisten

Hitman-nek sincs sok hátra 3 napja feltörték a far cry primalt is, ezek a szivatos szar védelmek hullanak. Nekem megvan az is gyűjtőibe de vagyok olyan helyen is ahol nincs net átmásolom viszlát, bekaphatja a védelmét. Azt szívatja aki megvette

[ Szerkesztve ]

(#110008) ayo válasza cskamacska (#110004) üzenetére


ayo
addikt

steam review-kból én is tudok mutatni sok hasznosat :B

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#110009) cskamacska válasza ayo (#110008) üzenetére


cskamacska
addikt

És most ezzel mire célzol, az a 8000 ember a megvezetett, buta, és beszámíthatatlan aki pozitívan értékelte a Hitmant, vagy a 4000 aki lepontozta? ;] Esetleg nem is fontosak felhasználói visszajelzések, és csak a kiadó sajtóanyagnak higgyünk, mert az biztos megfelelően kvalifikált profik rakták össze? :P

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#110010) ayo válasza cskamacska (#110009) üzenetére


ayo
addikt

pro-kontrát el kell osztani 100-al minimum, pont azért amit írsz, ez lehet review vagy sajtó vagy te vagy én

engem tényleg egy lista érdekelt volna a 6 évről és nem az online drm vagy bármi nem témába vágó dolog :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#110011) tomsolo válasza cskamacska (#110009) üzenetére


tomsolo
őstag

Ilyen régi ip-nél a felemás vélemény abs nem meglepő:

eleve sokan a múltban élnek és mindent ahhoz hasonlítanak, míg mások minden szírszarra hajlamosak ráugrani ami szép színes és szagos

nálam egyébként a Hitman már a régen lejárt lemez kategória, már túl sok résszel játszottam, hogy különösebben felkeltse az érdeklődésemet, ráadásul sem a játékmenetben sem a történetben nem tudok elképzelni fejlődést. Az epizodikus megjelenés, a drm és a többi csak hab a tortán, így refund játszás nélkül is instant skip.

Legalább lenne egy Space Hitman vagy vmi közép/ókori spinoff - pl. egy Rómát tökre eltudnék képzelni vele.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#110012) ayo válasza tomsolo (#110011) üzenetére


ayo
addikt

közép/ókori... nem rossz ötlet, de egy japán verzió is jöhetne melléjük, space-t én meghagynám a COD-nak :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#110013) Dilikutya válasza oriic (#109989) üzenetére


Dilikutya
félisten

De ettől még igaz, hogy csak az próbálhatja ki a trial verziót, aki fizetett. Én még emlékszem azokra az időkre, amikor a demó ingyen volt, mert a cég azt akarta, hogy megvegyem a játékot. Sőt, exkluzív, a végleges változatban nem szereplő pályák, autók is voltak, és néha még patch is jött ki a demóhoz (jó, ilyet most is láttam, a DOOM demója kapott javítást, de az egyébként is egy demós játék, ami még jól is optimalizált).

Én, aki nem vettem EA Access-t, mert ha kell valami, azt szeretem a fiókomon látni, kimaradok a BF1 demóból. Majd kipróbálhatom 1 év múlva, amikor 5€-ért adják akcióban az alapjátékot is.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#110014) Dilikutya válasza djculture (#110007) üzenetére


Dilikutya
félisten

Máris elesett a Far Cry Primal? Csak 9 hónapja jelent meg... :) Szóval én nem temetném még a Denuvot. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#110015) cyberkind válasza Dilikutya (#110014) üzenetére


cyberkind
félisten

Fél év untig elég a Denuvo-nak, addig egy játék bőven behozza a pénzt, ezt a célt meg tudja a védelem.

Paranormal Cocktivity

(#110016) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Gondolom hamvába holt ötlet, de Funstockos Grid Autosport esetleg nem maradt valakinek?

(#110017) tomsolo


tomsolo
őstag

Groupeeson régen voltam, látom 7 újabb termék érkezett a fiókomba, pl. ez a csináljunk az osztállyal egy játékot majd szavazzuk be a steamre. szépség is.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#110018) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#110019) arty válasza bullseye (#109999) üzenetére


arty
veterán

gt-ből már a korábbiakból is volt prológ és már akkor is jól fogyott :(

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#110020) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hátha érdekel valakit. PC-s Halo Wars 2 kap lemezes kiadást:

[link]

Live-Die-Respawn

(#110021) tomsolo


tomsolo
őstag

A mobile GO játékok -Hitman, Lara, Deus ex- most ingyesek Amazonon!

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#110022) cskamacska válasza oriic (#110020) üzenetére


cskamacska
addikt

Engem érdekelne, de ehhez az kellene, hogy valami értelmeset hozzanak ki belőle. A híredben szereplő Blitz mode ajánlója viszont valami nagyon gagyi MMORTS wannabe játék(mód)ot sejtet. :(

De most komolyan, SG.hu Wargame topikban molnibalage hónapok óta azon morcog, hogy a játék(!, nem sim, csak random PC-s RTT) nem 100%-ig valósághű, a játékba a hidegháborús fegyverrendszerek csak majdnem teljesen vannak átültetve(DLC-vel vagy 1200 különböző egységről beszélünk..), és nem lehet minden előforduló harctéri taktikát a játékban is bevetni. És akkor az MS előáll egy olyan trailerrel, hogy a Command and Conquer 4: Tiberian Twilight tervezői is megkönnyeznék.

Világok harca, na. :U

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#110024) DFlash válasza cyberkind (#110023) üzenetére


DFlash
tag

Ebben vannak klasszikus rally pályák?

:DDD Rövid tömör és őszinte :C

+1-nek jó lesz :R

[ Szerkesztve ]

(#110025) cyberkind válasza DFlash (#110024) üzenetére


cyberkind
félisten

Ebben a részben semmi klasszikus nincsen, én pl utálom mert egy kalap szar játék de plusz egynek jó. :D

Paranormal Cocktivity

(#110026) tomsolo


tomsolo
őstag

Tökös fejlesztők is vannak még a világon:

Unconditional refund policy

If you’ve purchased my game but regret it some day, you can find me for an unconditional refund at any place and any time, and will not have to tell me the reason. The specific procedures are:

1. Add me to your Steam friend list

2. Send me the following information: the name, time and price of the game you’ve purchased, and your PAYPAL account.

PS. After getting the refund, you will not have to delete the game or the badges, cards, backgrounds and emoticons you’ve got. WHY? It’s because you’re the God here.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#110027) ayo válasza tomsolo (#110026) üzenetére


ayo
addikt

hát ez nem a No Man's Sky..pedig már azt hittem.... ;]

http://jateknaplo.blog.hu

(#110028) micafighter válasza ayo (#110027) üzenetére


micafighter
nagyúr

:DDD

(#110029) tomsolo válasza ayo (#110027) üzenetére


tomsolo
őstag

az az NMS is aztán olyan szépen elsikkadt mint annak a rendje, még az se téma már mennyire szar :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#110030) Dilikutya válasza tomsolo (#110026) üzenetére


Dilikutya
félisten

Jó, de ez egy 2€-s szemét. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#110031) cskamacska válasza Dilikutya (#110030) üzenetére


cskamacska
addikt

Igen, erősen gyanús, hogy ez egy ilyen referenciának való tanuló projekt, úgy nem kunszt a visszafizetéssel keménykedni, hogy nem megélhetésre és a következő játék finanszírozására megy a pénz. :U

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#110032) tomsolo


tomsolo
őstag

Ingyen Subject 13

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#110033) i2k válasza tomsolo (#110032) üzenetére


i2k
senior tag

Köszi!

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#110034) tomsolo


tomsolo
őstag

Enemy Front -1,49 €

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#110035) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Humble AC az mennyire jó vétel, ha tiszta lappal indulok? Igazából kb. az elsővel játszottam anno, azóta egyikkel sem. Sajnos látom, hogy pont a black flag nincs benne, pedig a kalózos téma bejönne. Vagy ezek mellett még kellene egy rakat DLC hozzájuk?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#110036) tomsolo


tomsolo
őstag

Novus Inceptio - 5,39€ kuponnal
Dreadout - €1,34 kuponnal
Zombie Vikings - €2,69 kuponnal

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#110037) Mr.Csizmás válasza CactuS (#110035) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

megvettem a fullos pakkot, ha csak 1x viszem végig mindet, akkoris bőven megérte a játékidőt nézve.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#110038) FollowTheORI válasza CactuS (#110035) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ezeket ennél olcsóbban nem hiszem hogy valaha össze fogod gereblyézni, szóval megéri a teljes csomag.
Ami hiányzik, azt meg behúzod majd a következő nyári/téli sale alatt. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#110039) djculture válasza CactuS (#110035) üzenetére


djculture
félisten

A kisebbek megéri szerintem de a Assassin’s Creed® Unity az egy elbaszott valami a teleportáló meg folyamatosan változó npc-kel. Igazi rossz játékok pc sorozatba való lenne ha FredyD még foglalkozna játékokkal.

[ Szerkesztve ]

(#110040) TTomax válasza tomsolo (#110034) üzenetére


TTomax
nagyúr

:R

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#110041) TTomax válasza TTomax (#110040) üzenetére


TTomax
nagyúr

Hm a játék el sem indul win10en...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#110042) Raketa001


Raketa001
csendes tag

Ha kellene valakinek akciós Civ6 kérem írjon privátot, lesz 3db.
Elsősorban azoknak a topiklakóknak szeretnék példányt adni, akik a legaktívabbak itt és az on topic-ban is, és keresni sem szeretnék az üzleten.

(#110043) csaba951 válasza TTomax (#110041) üzenetére


csaba951
veterán

Ilyenkor mindig érdemes belenézni az adott játék fórumába, hogy a játékostársak mire jutottak vele! ;)
win10

(#110044) TTomax válasza csaba951 (#110043) üzenetére


TTomax
nagyúr

Sajnos ez nekem nem megoldás,mert DX9 alatt az kényszeritett SLI profil villog.De nem is értem,hogy egy játék ami DX11nek van eladva,hogy hogy nem müködik DX11 alatt... :DDD Azért köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#110045) csaba951 válasza TTomax (#110044) üzenetére


csaba951
veterán

Akkor tovább erre! :)
Harmadik módszerre meg eleve beírták, hogy nem működik. Mást meg én se találtam.

(#110046) TTomax válasza csaba951 (#110045) üzenetére


TTomax
nagyúr

Igen ez ugyanaz,a DX9re való kényszerités csak regeditböl.Nekem az a gondom vele,hogy Dx11ben kellene hogy fusson,végigzongoráztam öket,a dpi scaling kikpacsolásától kezdve a konfig fájl buherálásáig.A játékhoz ugyanis nincs nativ SLI profil,de a Crysis 3 müködne de csak DX11ben.De miven abban nem hajlandó indulni igy ráhagytam egy ugy 2óra próbálgatás után. :)

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#110047) tomsolo


tomsolo
őstag

Jó ára van

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#110048) wesker24 válasza tomsolo (#110047) üzenetére


wesker24
senior tag

Az ilyen eladó egy elmebeteg állat direkt kihasználja azt hogy steamen már nem kapható a játék, de amazonon a fizikális verzió még kapható jóval olcsóbban.

[ Szerkesztve ]

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#110049) djculture válasza tomsolo (#110047) üzenetére


djculture
félisten

Aki steam mániás.. nekem jó a magyar nyelvű dobozos is.

(#110050) wesker24


wesker24
senior tag

Pontosan nekem is ott figyel a polcon a jó öreg magyar nyelvű Cryostasis dobozos verziója. :)

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.