Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#117001) Dilikutya válasza cyberkind (#116993) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Fox önerőből is tud mocsok szar Alien-t csinálni, az Alien vs. Predator 1-2 is ratyi volt, és a nevüket adták Jar-Jar Binks-hez is. Emellett nagyon trágya Fantasztikus Négyesre képesek. Érthetetlen, hogy az X-Men filmek mitől lesznek jók (bár a második Rozsomák kivételesen szintén fos). A Marvel Studios filmek sem rosszabbak a felvásárlás óta, konkrétan a Thor: Ragnarök az egyik legjobb. És persze ezek egyike sem Disney film, csak annyira, amennyire a Ponyvaregény.
És igazság szerint a mi Antal Nimdórunk Predators-a sem volt nagy eresztés. Ami azért nagy szó, mert nála sokkal rosszabb rendezők sokkal rosszabb színészekkel sokkal kevesebb pénzből olyan király filmeket forgattak a dzsungelben, a szórakoztatási faktora gyakorlatilag bármelyik random fülöp-szigeteki dzsungelkommandós VHS rettenetnek magasabb, és akkor hol vagyunk még attól, hogy Martin Kove rúgja szét a kis sárga seggeket az őserdőben, ami megy ugye fényévekre van Stallone és Schwarzenegger dzsungeltúráitól.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#117002) i2k


i2k
senior tag

https://www.humblebundle.com/care-package

Humble Bundle will proudly match your contributions up to $300,000.
Support emergency relief efforts and help us reach our goal!

Pay $30 (about €25.74) or more to unlock!

* Arma: Gold Edition
* Darkest Dungeon - Limited Availability
* DreadOut
* Duck Game
* Fearless Fantasy
* Grey Goo
* Her Story
* Jump Stars
* Kholat
* Lakeview Cabin Collection
* Machinarium Collector's Edition
* Magicka
* Mighty No. 9
* Minecraft: Story Mode
* Move or Die - Limited Availability
* No Time to Explain Remastered
* Pony Island
* Primal Carnage: Extinction
* Psychonauts
* Shadowrun Returns
* She Remembered Caterpillars
* Sorcerer King: Rivals
* Starbound
* Stardew Valley
* Stronghold Legends: Steam Edition
* The Incredible Adventures of Van Helsing
* The Park

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#117005) ProEvoFan válasza warcat (#117000) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

De ezek kozmetikai cuccok.Semmi előeny illetve hátrányt nem szerzel vele ha megveszed a ládákat.Ha nem veszed meg, akkor sem történik semmi.
Innentől nem értem miért baj ha vannak ilyen ládák.Nem nyúl bele a játékmenetbe a láda tartalma.Sőt, ha napi szinten játszol vele, akkor még ládákat is kapsz.Megvan a játék.
Ne mossuk őket össze az EA féle pay to win butasággal.

[ Szerkesztve ]

(#117006) micafighter válasza ProEvoFan (#117005) üzenetére


micafighter
nagyúr

Szvsz az a baj vele hogy szerencsejáték kiskorúaknak a lútláda ugyanúgy OWben ahogy a BF2ben, csak annyival jobb a helyzet amit te is irsz hogy csak kozmetika, és nekem speciel nem gyengém a szerencsejáték, de hidd el vannak emberek akiknek igen, és nem tudom te hogy vagy vele, de én nem akarom hogy a gyerekem majd szerencsejátékkal teletüzdelt játékokon nőjjön fel.

És akkor ezt add az előző (#116974) hszemhez.

[ Szerkesztve ]

(#117007) arty válasza warcat (#117000) üzenetére


arty
veterán

a gyilkossagok nagyreszerol a kes feltalaloja tehet?

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#117008) arty válasza i2k (#117002) üzenetére


arty
veterán

senki ne vegye, a szemet ign tuti lenyulja vagy csak valami mas, hatso szandek lehet a dolog mogott ! ;)

(annak mar nem szentelnek kulon hszt, h elveztem a rogue onet, ami jobb volt mint amire a segglukasz valaha is kepes lett volna... es nem a disney vette meg, o akarta eladni olyanoknak, akik kezdenek is valamit az univerzummal :p marmint a 15 evente egy jarjar binksen tul... lukasz, gyulollek!!! tonkretetted az eletem!!! :)) )

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#117009) maross válasza arty (#117007) üzenetére


maross
veterán

egyreszt kapudrog az igazi szerencsejatekhoz, masreszt nem az tehet rola aki feltalalta, hanem aki terjeszti, harmadreszt pedig vannak azert fokozatok hogy eljutni A-bol B-be mennyi osztonzes kell. szerencsejateknal, ciginel nem kell sok, gyilkossag azert mas tema.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#117010) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Még annyira nem publikus, de a Tannenberg november 16-tól open béta lesz. [link]

Live-Die-Respawn

(#117011) Frod válasza tomsolo (#116983) üzenetére


Frod
addikt

:Y
kiszedték a refund gombot? ennél lehet lejjebb menni???

amúgy kicsit van egy ilyen érdekes kettősség, hogy sok videós is nagyon mondja, hogy mennyire szar ez a rendszer meg stb, de ők pl ott lesznek az elsők között akik megveszik és orrba szájba fogják tolni (pl jackfrags)
szóval ez egy ilyen világ.

Do you see the white shadow?

(#117012) sixpak válasza i2k (#117002) üzenetére


sixpak
nagyúr

Hi.
Van egy Minecraft, amit a gyerekek telefonon tolnak már régóta, ebben a csomagban az nincs benne?
Már régóta meg akarom venni nekik PC-re, de sehol nem láttam eddig.

Szerk.: ja, most nézem, higy ez Telltale game, akkor ez nem az.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#117013) ZsZso válasza sixpak (#117012) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Adott a Minecraft nevű játék, ami egy belső nézetes építkezős, túlélős játék. A körülötte kialakuló hype -ot meglovagolva készített a TellTale egy kalandjátékot ami a Minecraft világában játszódik. Mindkét játékhoz készült mobil adaptáció is, így nehéz belőni, hogy pontosan mit is kérdeztél.

A csomagban Steamre kapod meg a Minecraft TellTale -es KALANDJÁTÉKot. Mobilra nem tudod majd letölteni és egyébként semmi köze sincs játékstílusban és játékélményben az eredeti Minecraft játékhoz.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#117014) sixpak válasza ZsZso (#117013) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ok, köszi, már látom.
Az eredetit hol tudom megvenni, hogy ne a telefonjukat nyomkodják állandóan?
Steam-en nem találtam.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#117015) ZsZso válasza sixpak (#117014) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Szívesen! Az eredetit itt tudod megvenni.

Fontos tudni, hogy van egy Windows 10 Edition is, ami lényegében egy lebutított változat. Ha az eredeti (teljes) verziót szeretnéd megvenni, akkor a Java Edition -re lesz szükséged.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#117016) W.Wilson válasza Frod (#117011) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

Valójában nem szedték ki, hanem sosem volt refund gomb.

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#117017) tomsolo


tomsolo
őstag

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#117018) sixpak válasza ZsZso (#117015) üzenetére


sixpak
nagyúr

Na, ezt sem tudtam.
Köszönöm a segítséget. :R

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#117019) ZsZso válasza tomsolo (#117017) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

:C :DDD

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#117020) micafighter válasza tomsolo (#117017) üzenetére


micafighter
nagyúr

:DDD

(#117021) arty válasza W.Wilson (#117016) üzenetére


arty
veterán

ügyes próbálkozás, de ez a leleplezésedtől függetlenül már így marad a köztudatban - az EA még a refundot is kiszedte :D

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#117022) arty válasza maross (#117009) üzenetére


arty
veterán

rendben, ez is egy vélemény. ezesetben menjünk vissza a diablo1 lootjáig... az nem volt a kapudrog kapudrogja, a véletlenszerűen eső cuccaival? nem volt "szerencsejáték"?

de itt se álljunk meg: a dobókockás társasjátékok nem a kapudrogok kapudrogjának kapudrogjai?
lehet, hogy a kocog és kidob 6-os dobásai indítottak el a lejtőn? ;)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#117023) ZsZso válasza tomsolo (#117017) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Váááá!

Épp az Activison Blizzard?

Döntsd el: vicces? vérlázító? képmutató?

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#117024) ayo válasza arty (#117022) üzenetére


ayo
addikt

pont ugyanezt érzem, ezért is írtam TF2-et, de ott a DOTA és a többi más hasonló játék, ami szintén tartalmaz ládát. Ennyi erővel az egész videojáték-ipart be lehetne zárni, hiszen játékmodelltől függetlenül függőséget okozhat megfelelő személy esetén...sajnos még itthon sokan így gondolnak a játékokra, legalább az itteni ph szakértők ne...a végén a Kinder itthon is be lesz tiltva, hiszen az kifejezetten gyerek lootbox :(((

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#117025) Lackki válasza ayo (#117024) üzenetére


Lackki
senior tag

Legjobb példának a warframet tudom felhozni.
F2P játék, rengeteg cuccot meg lehet venni "platinumból" (fegyverek, karakterek, skinek, kutya stb.), de ott a lehetőség a farmra. Minden kiszedhető kb a játékban, talán a skinek nem. Viszont! van egy ingame trade rendszer benne, ahol eladhatsz és vehetsz cuccokat és így könnyű nagyon platinumot szerezni. Farm>eladás>platinum. 600óra után annyi platinumom volt, hogy már nem tudtam mit venni a játékban. Tudom hogy a WOW-ban is meglehet ezt csinálni, hogy kifarmolod a havi előfizut simán, de a Warframe ingyenes!
Ráadásul minden update nagyon sokat dob a játékon.

Na persze ott a lehetőség hogy megvedd realmoneyban a cuccok farm nélkül, de kíváncsi lennék, hogy a játékosok hány százaléka veszi meg, mert pont a farmolás a fun.

Privátot hamarabb észreveszem

(#117026) ayo válasza Lackki (#117025) üzenetére


ayo
addikt

Nagyon sok jó példa van, de most pl. egy EA játéktól nem tudom ki mit vár. Dungeon Keeper mobil változatában 1 percig tudtam "menni" aztán vagy várok órákat vagy fizetek. Szerintem SW-ben se a lootbox a gond, hanem hogy tele volt az első rész is csalókkal.

http://jateknaplo.blog.hu

(#117027) [Prolixus] válasza ayo (#117024) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Kindernél viszont megkapod a finom csokit mindenképp, nem? Ezek a game lootbox-ok meg totál lutrik, lehet semmi értelmeset nem kapsz. Személy szerint ezt rosszabbnak tartom mint a szerencsejátékokat...utóbbiaknál legalább megvan a ráfordított költség visszanyerésének esélye, itt még az sincs.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#117028) tomsolo válasza arty (#117022) üzenetére


tomsolo
őstag

> a dobókockás társasjátékok nem a kapudrogok kapudrogjának kapudrogjai?

Melyik asztali társasjátékban lehet/kell valódi pénzzel javítani az rng-n? :U

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#117029) ayo válasza [Prolixus] (#117027) üzenetére


ayo
addikt

Persze, ez a Kinder marketingje, hogy a csoki az biztos, azt kapsz valami 1 forintos bénaságot, amit soha az életben nem vennél meg...várjunk csak ez pont mint a lootbox. Ígér mindent,biztosan ad adott dolgokat, aztán kijön pár olyan dolog, amiért soha se adnál ki pénzt. Egyébként ezekben is lehet nyerni sőt, nem hiába óriási biznisz a CSGO láda nyitogatás, főleg amikor kiesik a 300 eurós kés :D
Szóval szerintem ez megint olyan, hogy neked mit ér. Valakinek 300 eurót, valakinek 0 forintot. Nekem utóbbit ezét nem is költök rá, ahogy gondolom te sem :)

TF2-t mikor pontozzák le hogy lootboxos szar? Ne legyen már kivétel

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#117030) tomsolo válasza ayo (#117029) üzenetére


tomsolo
őstag

imho a TF2/CS:GO is egy lootboxos szar sose kellet, sose kéne, meg egyébként is:

multi only - > #instantskip

Ha holnapra úgy ébrednék, hogy ezek eltűnnének a földről és kipukkadna a világ összes foci labdája, egy könnycseppet se tudnék értük ejteni.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#117031) ayo válasza tomsolo (#117030) üzenetére


ayo
addikt

pedig jó dolgok ezek is, emlékszem mikor DOTA tojásokat adtam el 10K-ért darabját... :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#117032) FunPro válasza arty (#116977) üzenetére


FunPro
senior tag

Ha megengedhetném magamnak a day one vásárlásokat, nem a Best Buy topikban pörögnék egész nap! :)

"EA-nak vesztenivalója nem nagyon van, erkölcsi tartást meg nem tőlük kell várni..."

Erre csak annyit reagálnék, hogy a "kalózt" a "szimpla vásárlótól" egy bizonyos erkölcsi gát választja el. Szóval, tőlük miért nem kell elvárni az erkölcsi tartást, az emberektől pedig miért kell elvárni, hogy erkölcsösen vegyék meg a cuccokat?

Te pl. miért nem kalózkodsz?

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#117033) micafighter válasza ayo (#117024) üzenetére


micafighter
nagyúr

Jó példa a Kinderes. Nem tudom te hogy vagy vele, én azért gyerekkoromban nem kaptam hetente egy láda kindert, jó esetben havonta max 1-2 darabot. A másik pedig hogy lootbox vásárlásnál kizárólag devizavándorlás történik, egy kisgyerek nem tudom mennyire értené meg a számlapénz koncepciót, de szerintem a sajátomat majd nem lootboxokon keresztül akarom erre megtanitani.

[ Szerkesztve ]

(#117034) ayo válasza micafighter (#117033) üzenetére


ayo
addikt

Eleve nem értem, hogy miért adnál neki olyan gépet, amin kedvére tudna real money fizetni, de mindegy is - kedvenc példám, mikor apu aludt és a gyerek odarakta az ujját a fizetéskor :D
Előbb fogja érdekelni a mobilos játékok, ahogy az összes gyereket, mint a nagy asztali gép, ott meg bőven van IAP / lootbox. Továbbra se értem, hogy eddig miért nem lázadtak az emberek a mobilos és egyéb lootboxos játékok iránt. Több éve megy baromi jó bevétellel, amíg pénz van, addig meg marad is ez.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#117035) ZsZso válasza ayo (#117034) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Szerintem azért mert a legtöbb komolyan IAPra építő mobil játék ingyenes.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#117036) ayo válasza ZsZso (#117035) üzenetére


ayo
addikt

Tehát, F2P lehet lootboxozni, de egy CSGO / OW már nem? COD-ban is ott a box már egy ideje amióta bejöttek a skinek, mégse volt ekkora felháborodás :F

(#117037) Frod: ehhez meg kéne nézni az adott játékot. SW 2-ben kellemesen lehetett unlockolni trial alatt is pl, ahogy az új Quake-ben is, Mordort nem néztem meg. Az még szerintem nem gond, hogy játszani kell valamivel, sőt az se, hogy cheatért, azaz unlockért lehet fizetni a lustáknak, lást Tomb Raider 2013? ahol a DLC-k 1 db kivétel unlock volt, amit játékban is elérhetsz.
A téma ahogy néztem már a gyerek és szerencsejáték lett, szóval szokásosan kicsit tovább pörgött a dolog :)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#117037) Frod válasza ayo (#117036) üzenetére


Frod
addikt

Csak egy tipp, de talán azért mert 'skin =/= ingame progress' ???

Do you see the white shadow?

(#117038) cskamacska válasza ayo (#117031) üzenetére


cskamacska
addikt

Szerintem nem kéne maszatolni, nehogy véletlen érkezzen a végén egy EA PR levél, hogy mostantól minden Originen megjelent játékból kap a Játéknapló egy tiszteletpéldányt. ;] :DDD

Egyébként pont az a baj a boxolással, sőt, a marketelhető csecsebecsékkel, hogy megveszik tőled 10000 forintért darabját. OCD gyűjtők, szerencsejáték függők, és egyéb random pszichológiai problémákkal rendelkezők igenis nagyon komolyan ki vannak használva életkortól függetlenül, bár nyilván egy csecsemőnek minden DSM-5 kód új. :)

Aztán lehet ezt szeretni, lehet azt mondani hogy ha mindenki ezt csinálja akkor bezony máris rendben van, lehet ezt user szinten is kihasználni(item nepperek, szevasztok! item lottósok, szevasztok! gerinctelen Youtubosok, szevasztok!), de ne relativizáljuk el hogy ez akkor is a whalebélák kihasználása, és bár Free2Pay szinten sem szép(ott InsurmountablewaistheightPaywall, Pay2Notsuck, vagy Pay2Notgrind300hours sémákat vált fel vagy egészít ki), 50-120 dolláros játékok tetején ezért mégis LMPVS pozitív a dolog. :K

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#117039) tomsolo válasza ayo (#117036) üzenetére


tomsolo
őstag

Az összes IAP cucc egy fertő, kaphatna rákot nyugodtan a kitalálója.

Az első dolog volt amit a lányomnak megtanítottam hogy a tabletjére letöltött "ingyenes" játékok - pl. Tom a beszélő macska és társai - sosem ingyenesek mert vagy úgy fizet érte hogy hirdetéseket néz - szintén rák pozitív a feltaláló - vagy pedig belekerül egy soha véget nem érő, zaklatós, fizess minden apró szarért körbe, csakhogy tudjon az adott cuccal játszani.

A másik nagy probléma ezekkel a játékokkal, hogy rettenetesen időrablóak, és egy gyerek inkább tanulásra bassza el az idejét 15 évig, minthogy utána 50-60 évig nyomorogjon az miatt, hogy bár anno übercukor volt a Minecraftban, de nem tudott semmi más használhatót megtanulni mert egy kis függő gyökér lett belőle.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#117040) ZsZso válasza ayo (#117036) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

F2Pben lehet játékot befolyásoló IAP, a lootbox az más tészta, abban nem foglalnék állást. A hozzászólásodban amire válaszoltam mindkettőt egy kalap alá rántottad. Én ezt nem tenném.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#117041) [Prolixus] válasza ayo (#117034) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Alapvetően azért, mert a korábbi gyakorlattal szemben (loot box F2P játékban, vagy lootbox paid játékban csak kozmetikai cuccokkal) ezek már pay to win/progress related lootbox-ok. Plusz egyre több van belőlük. Minden társadalmi "zendülés"-nél van egy ingerküszöb, ami alatt nem sok hang van, afölött meg öngeneráló a folyamat. Ettől persze igazad van, korábban sem volt ez a módi sokkal kevésbé gáz, de most érte el úgy tűnik azt a szintet, hogy komolyabb felhördülést okozzon. Viszont az az "érvelés", hogy korábban is volt és nem volt balhé, nem veszi el a szerencsejátékos érvelés validitását, mert ez bizony az. Fizetsz azért, hogy a pénzedért cserébe, szerencse alapján kapjál valamit, ami belerakott effort aránytalan (aránytalanul több, mint amit effort alapján elérhetnél) és örömöt okozhat. Ráadásul a Kinder csokiban lehet túlárazott volt a garantált csoki, de legalább az öröm egy része garantált volt a gyereknek. A Lootbox viszont olyan mint a klasszikus szerencsejáték, potenciálisan rengeteget dobhatsz úgy, hogy semmi örömforrásod nincs belőle. És akkor kombináld ezt azzal, hogy játékmenethez van kötve a lootbox, jelentős előnyöd származhat abból ha szerencsés vagy vagy több pénzed van lootbox-ra.

Abszolút jogos a botrány.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#117042) i2k válasza Frod (#117011) üzenetére


i2k
senior tag

Ha nem veszik meg, akkor Te honnan tudsz majd róla? Logika?

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#117043) ayo válasza [Prolixus] (#117041) üzenetére


ayo
addikt

Köszi mindenkinek a kommentet, így már értem kb. hogy titeket mi zavar. Picit úgy érzem, mikor Hitman kijött és mindenki vaktában szarozta, aztán pár hónap után megírták, hogy "A Hitman jó" mindenki szerint jó játék lett.

Az biztos,hogy a mobilos cuccok óta ezeknek tökéletes felépítésük van, hogy hogyan kell rászoktatni az embereket a fizetésre, a Kinder ennyire nem tud kemény lenni az tuti.

A progress dolgot azért nem értettem, mert SW2-ben pont hogy 4-5 óra alatt kellemesen jött minden karakter, nyilván azt már gondnak érezném, hogy 5 ugrás után fizetni kéne a Marióban egy lootboxot, amiben 0.001% jump lehet.

SW2-ben a trial alapján szerintem kicsit fel lett fújva a dolog. PC-n engem jobban foglalkoztatna a csalók tiltása az első rész alapján. Az egyben nagyjából egy sorozattal az egész másik csapatot lelőtték. Ez 10 meccsből szerintem 5x legalább volt és kb. csak arról szólt egy idő után a játék, hogy kifogjak egy meccset, amiben még nincs csaló.

Más kérdés: Mordorban lootbox-szal mi van? Azt nem vettem meg, mert első rész pont elég volt, hogy megunjam a játékmenetet, de ott is ment a fika ezerrel.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#117044) tomsolo válasza ayo (#117043) üzenetére


tomsolo
őstag

A vége grind feszt lútláda nélkül. Sokan megnézik inkább azt a befejezést youtube-on.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#117045) tomsolo


tomsolo
őstag

UBI

Assassin’s Creed® Rogue 4,99€
Assassin’s Creed® Rogue DE 7,48€

Ebből még le lehet vakarni -20%-ot a kuponnal.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#117046) Frod válasza i2k (#117042) üzenetére


Frod
addikt

Dehát megfogják, mert tartalom, videót kell gyártani, meg "ottkelllennielsőként", meg lehet már a premier után egyből twitchhuszárkodni.
Talán egy-két figuráról el tudom képzelni, hogy távol marad, de pl két napja néztem jackfrags videóját, ahol ugyan kicsit paskolgatta ezt a rendszert, de végső soron úgy hangzott, mint valami EA pr-osztályos arc, hogy nincs ebben semmi hátrány. (AngryJoe ezzel szemben pl elküldte anyjuk p***ba őket)

Do you see the white shadow?

(#117047) ayo válasza tomsolo (#117044) üzenetére


ayo
addikt

Érdekes megoldás. Injustice 2-ben is van valami láda dolog, talán WB ott kezdte először alkalmazni ezt. Bár azt szintén nem toltam sokat, mert első rész se volt annyira izgi. MKX-ben meg easy fatality-t lehetett venni pénzért, szóval azért ők is rendesen bepróbálkoznak :)
Gondolom már az MK11 lootládái is készen állnak :O

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#117048) i2k válasza Frod (#117046) üzenetére


i2k
senior tag

"Dehát megfogják"

Ezt magyarázom...
Ha nem vennék meg, akkor Te honnan tudnád, hogy a CoD 32 vagy a Mortal Kombat 18 milyen játék lett?
[mert Te nem akarsz 0 Day 29 ezer petákot adni a teljes játékért... helyesen.]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#117049) Frod válasza i2k (#117048) üzenetére


Frod
addikt

Jaaaa, bocs értelek mire gondolsz. Tehát, hogy jószolgálatként megveszik, hogy megmutassák milyen lett...
Igen, persze ez is egy lehetőség, és biztos lesz aki lehúzza és vége.
De én azokról beszélek akik a nagy hate-cunami közepette is bátran beleállnak majd és fogják tolni, akár rendszeresen, videókkal stb. De ez majd kiderül úgyis.

Ami meg a CoD 32-öt illeti már most meg tudnám neked mondani milyen lesz, de ezt most inkább ugorjuk :DDD

Do you see the white shadow?

(#117050) i2k válasza Frod (#117049) üzenetére


i2k
senior tag

"De én azokról beszélek akik a nagy hate-cunami közepette is bátran beleállnak majd és fogják tolni, akár rendszeresen, videókkal stb."

Igen, ilyenek is biztosan lesznek.
Olyanok is, akiket nem izgat, hogy mennyi **art akarnak lenyomni a torkán, hogy a pénzéhez férjenek ---
(* pre-order bónuszok és pre-orderhez láncolt extrák,)
(* előre bejelentett Season Pass, sokszor nem is ismert tartalommal,)
(* 0 Day teljesítmény problémák és bugok a DRM miatt,)
(* kötelező online jelenlét, annak "előnyeivel",)
(* epizodikus DLC-k,)
(* loot boxok Single Player és/vagy multiplayer során,)
(* ingame cardok Single Player és/vagy multiplayer során,)
(* ingame mikrotranzakciók Single Player és/vagy multiplayer során,)
(* stb., és még az, amit időközben kiizzadnak magukból a marketingesek, kiadók)
---, akkor is megveszik majd pre-orderben, sok minden felsorolttal együtt...
...mert vagy vastag a pénztárcájuk (vagy a szülőké, vagy csak simán tudtuk nélkül lenyúlja őket), vagy mert annyira "rajongó", és le**arja a világ összes jogos/nem jogos ellenvéleményét és beszámolóját, videóját.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.