Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97351) Źşë' válasza grizlisandor (#97350) üzenetére


Źşë'
addikt

a név gondolom nem mond sokaknak semmit, aki nem ismeri a név történetét annak egy kis sztori

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#97352) tomsolo


tomsolo
őstag

Darkes Dungeont majdnem megvettem, de elolvasva pár kritikát inkább megvárom vmi bundliba.

Azt mondjuk nem nagyon értem miért kell minden második indie játéknak megkapni a táblás, rouge címkét, ez sajna az esetek többségében azt jelenti, hogy nem volt idő/tehetség mentést fejleszteni vagy vmi jó sztorit kitalálni.

A Skyhillről se olvasok sok jót, sajna ez ua az a kaptafának tűnik, hiába thumbs upos játék.

És ha már itt tartunk ne feledkezzünk meg a Skyshine Bedlamról amiben sikerült mindama jó dolgot kiherélni amitől jó lehetett volna, hiába kellemes grafika, ha játék közben elvérzik.

Viszont ez a CRYPTARK jónak tűnik, szemezek is vele.

Heti örli eksszez blogunkát látták. ;]

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97353) djculture válasza genndy (#97346) üzenetére


djculture
félisten

8.0 -án próbáltam akkor még nem volt 8.1 mikor vettem, nekem nem indult el az tuti nem mondtam volna ha nem így van. 8.1 már akkor megy oké.

[ Szerkesztve ]

(#97354) arty válasza djculture (#97342) üzenetére


arty
veterán

graffal volt a legkevesebb gond a korábbi wrc-k esetén szvsz ... (ps2esnek semmiképp nem nevezném, de nyilván erősen tulzol)

de már nem para, mert van dirt rally, ha rally játék kell :)

---

(#97348) cskamacska

"még megboldogult danih oldala "

mi let vele amugy?

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#97355) micafighter


micafighter
nagyúr

G2A-n van minden ami kell, még Fallout New Vegas promó képpel hirdetett Fallout 4 Preorder is :DDD :DDD

Azért az szóljon a javukra hogy a new vegasban a california new republic ranger maskara valóban elég zsivány lett :)

[ Szerkesztve ]

(#97356) djculture


djculture
félisten

Lassan a wc-s néni is hitman absolution fog kiosztani minden vendégnek..

(#97357) tomsolo válasza djculture (#97356) üzenetére


tomsolo
őstag

de mi a bánatos kutyaeledelnek kell be baszarintani mindig ide ezeket a a retekes borító képeket?

leírod, elhisszük a kutyát nem érdekli mi megy ma tini-pc magazin szinten

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97358) djculture válasza tomsolo (#97357) üzenetére


djculture
félisten

Legalább annyira fontos mint neked a héten melyik c64 -es pixelharcos játékot vetted meg 5000-ért történeted. Ha az a marhaság elfér itt akkor ez is..

(#97359) micafighter válasza djculture (#97358) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem akarok beleszólni a vitába, de szerintem a korlátolt adatforgalmu mobilnet miatt zaklatja fel forumtársunkat a beszurt képek.

(#97360) djculture válasza micafighter (#97359) üzenetére


djculture
félisten

137 KB (141 008 bájt) a kép nem egy panoráma kép több száz megában:) Szoktam ügyelni erre mert én is fosadék géppel (athlon 64 2800+ 2 giga ram)is szoktam fórumozni ami a rengeteg képtől képes megállni mint a cövek..

[ Szerkesztve ]

(#97361) tomsolo válasza djculture (#97360) üzenetére


tomsolo
őstag

nekem nincs ilyen problémám mint neked, csak nem vágom hogy a cover alján lévő két sorért miért kell mindig itt feszíteni a magazin képpel - persze ha újságárus vagy megértem :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97362) oriic válasza micafighter (#97359) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha nagy a kép, modik úgyis linkesítik, nincs ezzel semmi gond.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#97363) eami válasza tomsolo (#97361) üzenetére


eami
addikt

én örülök neki, mert amúgy sosem látnám hogy még mindig van ilyen :DDD

(#97364) RedMan válasza micafighter (#97146) üzenetére


RedMan
tag

Én innen vettem meg a Fallout 4-et: [link] Jelenleg 22%-os akcióban 53€ és erre lehet lőni 25%-os kedvezményt a OCT-COUPMAIL-PRE25 kóddal, így 39,50€. Nem nagy akció, mert kb. ennyi a boltban is, de ez legalább tuti steam key (nekem ez fontos).

TFT tisztítás: ''Nagyon egyszerü a képlet: kirakni a kertben a füre, és gőzborotvával adni neki. után hagyni kell a napon állni, hogy jol kiszáradjanak az elektronikus alkatrészek.'' -by Vicces

(#97365) csaba951 válasza djculture (#97356) üzenetére


csaba951
veterán

Én is örülök neki! Magamtól nem megyek az oldalukra, újságoshoz meg eleve nem is járok. :R

(#97366) micafighter válasza RedMan (#97364) üzenetére


micafighter
nagyúr

Köszi a választ :) Én szerintem a dobozos is biztosan regisztrálható lesz steamre. Vagy rosszul gondolom? :) Mert ha a dobozos is steames, akkor hasonló áron inkább a dobozos :))

(#97362) orichalcos örvendetes hogy erre is figyelnek :)

(#97360) djculture és az is hogy te is figyelsz :)

[ Szerkesztve ]

(#97367) csaba951 válasza micafighter (#97366) üzenetére


csaba951
veterán

Ebből várhatóan csak a crack-elt példány nem lesz Steam-es! :)

Viszont hozzánk megint az orosz/lengyel régiózáras változat fog eljutni. Jó eséllyel megint külön lehet majd kapni a dlc-ket a "keleti" és "nyugati" verziókhoz. Értsd: a "nyugati boltokban" már 6-12 hónapja negyed áron kapod meg a dlc-ket, mire a "keleti" példányokhoz egyáltalán elkezdik akciózni.

(#97368) djculture válasza csaba951 (#97367) üzenetére


djculture
félisten

Viszont lesz season pass hozzá dobozosba is. Ez is haladás..

(#97369) csaba951 válasza djculture (#97368) üzenetére


csaba951
veterán

Na, akkor legalább megjelenéskor meg lehet vásárolni! :C
Korábban a dlc-ket 3-6 hónappal a "nyugati" megjelenés után lehetett csak megvásárolni.

(#97370) djculture válasza csaba951 (#97369) üzenetére


djculture
félisten

Nem egy olcsó cucc, de legalább meglehet majd venni megjelenéskor, egy tokba lesz egy steam-es kód és ennyi...
Steam-en mondjuk gondolom még drágább lesz ennél.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#97371) i2k válasza djculture (#97370) üzenetére


i2k
senior tag

Azt meg külön tegyük hozzá: még a készítők sem tudják, hogy mi lesz benne...

//Szerk.: Mármint a Season Pass csomagban...

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#97372) micafighter válasza csaba951 (#97367) üzenetére


micafighter
nagyúr

Szuper :R

(#97371) i2k Gondolom az előző rész(ek)hez hasonló DLC-k lesznek :)

(#97373) i2k válasza micafighter (#97372) üzenetére


i2k
senior tag

Én is azt gyanítom - és bizton állíthatom, hogy nem lő mellé senki, aki azt reméli, hiszi, hogy jók lesznek a DLC-k... csak baromi drágák :)

//Season Pass ugye épp ezért ajánlott.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#97374) bullseye válasza eami (#97363) üzenetére


bullseye
addikt

Pedig most hogy én is írok bele néha, ugrásszerűen fog emelkedni a színvonal. Vagy esni.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#97375) eami válasza bullseye (#97374) üzenetére


eami
addikt

passz, papíros verziót én nem veszek már semmiből, a netes oldala meg valahogy nem az igazi. privátban azért dobj majd egy linket valamelyik írásodról, szívesen elolvasnám.

(#97377) bullseye válasza DrTechnoid (#97376) üzenetére


bullseye
addikt

GamesPlanet-en 15 font.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#97378) tomsolo válasza DrTechnoid (#97376) üzenetére


tomsolo
őstag

Gamesplanet -19,9€

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97379) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Akkor nem kapkodok vele, lesz ezen még több is ha rögtön a megjelenés után ennyit engednek belőle.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#97380) eami válasza DrTechnoid (#97379) üzenetére


eami
addikt

azt hinné az ember hogy Square Enix a kiadója, annyira akciózzák máris :DDD

(#97381) MoVieFaN válasza DrTechnoid (#97376) üzenetére


MoVieFaN
tag

OCT-COUPMAIL-HOT20 kuponnal £13.18

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#97382) eami válasza MoVieFaN (#97381) üzenetére


eami
addikt

ellene mondunk!! ne kísérts!!!! :DDD

(#97383) DrTechnoid válasza eami (#97382) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Erre már lehetetlen nemet mondani kedves eami :D

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#97384) csaba951 válasza MoVieFaN (#97381) üzenetére


csaba951
veterán

Steam Holiday Sale-ben ennél csak drágább lesz! :)

(#97385) DrTechnoid válasza MoVieFaN (#97381) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Nem is bírtam ki, 5780 forint volt jelen árfolyamon. Érdekes módon két dolgot tapasztaltam :

1.) A játék neve aktiváláskor Mad Max Preorder volt, viszont a library-ban már csak Mad Max
2.) 2 darab DLC is megjelent , ellenben ha rákattintok a Find More DLC in store gombra, semmilyen további DLC-t nem jelenít meg vásárláshoz.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#97386) sixpak válasza DrTechnoid (#97385) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nálam is ugyanígy volt...
Amúgy ennyit simán megért a játék, mert nagyon szórakoztató.
Bár most a Battlefront béta miatt hanyagolom egy kicsit...mondjuk nem kéne, mert csak felhúzom maga rajt. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#97388) eami válasza sixpak (#97386) üzenetére


eami
addikt

nagyon jó a battlefront béta :) legalább megbizonyosodtam róla, hogy ez nekem nem kell :DDD

(#97389) Crytek válasza eami (#97388) üzenetére


Crytek
veterán

Singlebe egy ilyen battlefront valami elképesztőt ütne pedig.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#97390) tomsolo válasza DrTechnoid (#97385) üzenetére


tomsolo
őstag

Mivel mindkettő ingyenes - alapban tartalmazza játék.

Az egyik egy plusz kaszni, a másik egy RockStar nevű buggy.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97391) sixpak válasza eami (#97388) üzenetére


sixpak
nagyúr

Én viszont félek, hogy megvesznek a trailerekkel, amiket még kidobnak a megjelenésig, viszont a játék marad ilyen felemás és primitív, mint a beta.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#97392) warcat válasza eami (#97388) üzenetére


warcat
veterán

Bizony,én is tunkoltam pár órát, jól is ment a dolog lehet aprítani rendesen de aztán unalomba fullad a dolog.

Azon meg csak -kicsit keserűen persze- nevetni tudok,hogy mindezért 14 000 forintot(hazai "kedvezményes" ár) akarnak kérni,ami egyből 20k fölé megy,ha a később érkező térképcsomagok is kellenek,elmehetnek a p.csába.
A nálunk ki tudja hányszor többet kereső angolok is erről beszélgettek,és még ott is az volt az álláspont,hogy 20 fontos kategóriában lenne a helye azért amit kínál.

EA: It's in the crate!

(#97393) Źşë' válasza warcat (#97392) üzenetére


Źşë'
addikt

egyébként ezt nem értem, kezdenek felkúszni a day1 árcímkék a konzolos nextgen árkategóriákba... és ez azóta mióta megjelentek az újabb konzolok... és azokra a közel 20ezres játékok... és veszi a nép mint a copy-paste call of dutykat

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#97394) Csapoati válasza Źşë' (#97393) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Dollar/forint arfolyam. :(

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#97395) FollowTheORI válasza Źşë' (#97393) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Mi keresünk szarul ennyi...

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#97396) DrTechnoid válasza FollowTheORI (#97395) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Szerencsére nem mindenki :D Ha úgy adódik, akkor persze én is spórolok ha lehet, pl egy kedves trader segítségével, de ha mindenáron kell egy játék akkor megveszem. Az átlagkereset többszörösét keresem egyedül, nem túl szűk keretek között sokmindent megengedhetek, és meg is engedek magamnak. Ha kedvem van egész nap szaunázgatok , gyógyfürdőkbe, termálvizekbe járok, saját kocsival odautazok ahova kedvem tartja, és így vagyok az online életben is, most például egy gépet rakok össze magamnak, mert pár játék sajnos már eléggé legyorsulja a mostanit.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#97397) tomsolo válasza DrTechnoid (#97396) üzenetére


tomsolo
őstag

minden mecénásnak örülünk ebben a topikban :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97398) tipuka válasza DrTechnoid (#97396) üzenetére


tipuka
addikt

örülök neki, de attól mi még nem leszünk gazdagabbak. :DDD

(#97399) maross válasza DrTechnoid (#97396) üzenetére


maross
veterán

tobb ilyen joember kellene nekem, ramferne egy kis gyogyfurdo :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#97400) i2k válasza DrTechnoid (#97396) üzenetére


i2k
senior tag

Ha az volt a cél, hogy irigyeljünk: sikerült. :O

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.