Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97201) Norbi095HUN válasza Dilikutya (#97200) üzenetére


Norbi095HUN
aktív tag

A Játékhoz jött pár hónapja egy DLC, Ami elvileg sokaknál ugyanilyen problémát okozott mint nekem most.
Csak éppen azóta sem birják kijavitani és sztem nemis fogják ennyi hónap után már.
Fun Fact: Megpróbáltam, és bevált: ha kitörlöm az Update mappát a játék mappájából, akkor nem szggat, és jól is fut, viszont akkor nem tudok csak egyedül botok ellen játszani, mert nem enged multizni a hiányzó update file-ok miatt. :( :(
Hát nemtudom mi legyen. Akkor marad a botok elleni móka? Nanemár.. :F :O
Ja, és nem nem frissitettem a vga drivert azóta...

(#97202) bul07 válasza Norbi095HUN (#97201) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha steam-en vetted akkor pénz visszakérés is játszik , már ha nem lépted túl az időkeretet

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#97203) djculture válasza bul07 (#97202) üzenetére


djculture
félisten

Tudod jól hogy az origines az a játék de ott szintén vissza lehet kérni a lóvét, persze gondolom rengeteg órát tett bele amíg jól működött így ez a lehetőség nem játszik ...

[ Szerkesztve ]

(#97204) Crytek válasza eami (#97197) üzenetére


Crytek
veterán

Igen csak minden nap kb óránként figyelem és hát az a napi max + egy ezres nem sok jót sejtet....

Next PC Upgrade: 2022

(#97205) Norbi095HUN válasza bul07 (#97202) üzenetére


Norbi095HUN
aktív tag

Na ezt nem hiszem el.
Mostmár a Battlefield 3 is ugyanezt csinálja, és még a Bad Company 2 is. Minden Frostbite motoros játék meghülyült a gépemen :F :F :F
A Többi simán megy, semmi baj nincsen a többi játékokkal, de most hirtelen már a BF3 Is? Mi folyik itt???!! :W :W :(

(#97206) Dilikutya válasza Norbi095HUN (#97205) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez nem frissítés. A hiba az ön készülékében van.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#97207) FollowTheORI válasza Norbi095HUN (#97205) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Lehet csak az in-game overlay panel bugzik, bár nem kéne neki... kapcsold ki hátha.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#97208) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Battlefield 3 single végére értem. Hosszabbnak tűnt egy CoD-nál, de megnéztem, tovább is tartott. CoD-hoz képest egy nagy nulla, ráadásul próbáltak ahhoz hasonlót összehozni. Nem is ért többet, mint a Humble Bundle. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#97209) oriic válasza Dilikutya (#97208) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Nem is ért többet, mint a Humble Bundle"

Valakinek még annyit sem ért, és az Origin On the House keretein belül szerezte be ingyen. :DDD (Amúgy szerintem a kampány az nagyon jól néz ki.)

Live-Die-Respawn

(#97210) S1M0N válasza Dilikutya (#97208) üzenetére


S1M0N
senior tag

Én anno az irányítás miatt hamar ráuntam a BF3 single részére, és érdekes, de multiban valahogy jobban kézre álltak a dolgok, aztán azt soha nem fejeztem be.

Viszont a BF4 single részét végigszenvedtem (kellett a P90, amit azóta sem használok :DDD ), na, azzal vallatni lehetne engem. Unalmas, egy jelenet (és közben a zene) volt, ami tetszett benne, az kb. fél percig tartott...
Mondjuk megjelenéskor nem is a single részért fizettem (de nem is a bétázásért), de a COD-okhoz képest kritikán aluli az egyjátékos mód.

(#97211) Dilikutya válasza oriic (#97209) üzenetére


Dilikutya
félisten

A játék jól néz ki, de nem túl érdekfeszítő. :)
Mire jött az On the House, már megvolt. Jó bundle volt az. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#97212) Lackki


Lackki
senior tag

Ezt láttátok már?

Elég igényes az egész koncepció. Kár hogy a demo nem fut... de nem csak nálam. Mindenesetre elnyerte a tetszésem a videók és képek alapján (na meg zeneileg is)

Privátot hamarabb észreveszem

(#97213) micafighter válasza Lackki (#97212) üzenetére


micafighter
nagyúr

,,The unique game mechanic in Reset is the ability to travel back in time to solve puzzles co-operatively with yourself. "

Engem megvett kilóra :D

[ Szerkesztve ]

(#97214) oriic válasza Lackki (#97212) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Épp ma tettem ki róla hírt.

Durva hogy 2013 óta csinálják már... És kár hogy csak PC.

Live-Die-Respawn

(#97215) i2k válasza oriic (#97214) üzenetére


i2k
senior tag

//Hál' Istennek, hogy csak PC...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#97216) Lackki válasza oriic (#97214) üzenetére


Lackki
senior tag

az hogy 2 éve csinálják csak jó :) (bár project carsnál a 4 év is kevés volt egy jó gamere)
engem is megvettek, kíváncsi lettem volna a demora, de vmiért az intro kép után kidob winbe.

Privátot hamarabb észreveszem

(#97217) SenorGrande válasza micafighter (#97213) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Ha ennyivel megvett, akkor tudom ajánlani a Project Temporality-t. Ez a lényeg abban is, és arra még várni sem kell, ~1,5 éve megjelent.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#97218) Lackki válasza SenorGrande (#97217) üzenetére


Lackki
senior tag

erre ránézek és sírva fakadok...
ennél a RESETnél a koncepció vett meg engem, de ehhez a csili-vili színekhez én már nagyon öreg vagyok.

[ Szerkesztve ]

Privátot hamarabb észreveszem

(#97219) Heavyrain válasza Lackki (#97218) üzenetére


Heavyrain
őstag

Ha a Project Temporality nem tetszik ,akkor a The Talos Principle-ben is megtalálható ugyanez a koncepció.

[ Szerkesztve ]

(#97220) Lackki válasza Heavyrain (#97219) üzenetére


Lackki
senior tag

igen azt ismerem, de vhogy a világ nem ragadott meg.
viszont a Mind Path of Thalamust imádtam. Ott is a látvány ragadott magával.

Privátot hamarabb észreveszem

(#97221) cskamacska válasza Lackki (#97212) üzenetére


cskamacska
addikt

3,5 éve még nagyot ütött a bemutató videójuk,abból még bármi kisülhetett. :K Kár hogy Dead Island féle beetetés volt, a 2013-as játékmenet videó már éreztette, hogy ez egy indie puzzle platformer lesz, talán a jobbik fajtából. Eltellett újabb két röpke év, végén kiderül hogy robotos kraftolós túlélő horror lesz belőle. :P

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#97222) djculture


djculture
félisten

"A Golgom Games 2013 decemberében indította útjára a Mansion Lord nevű projektjét, melyre egy hónappal később össze is gyűlt a kért összeg. Ám ez nem volt elég a csapatnak és nyitottak egy PayPal számlát, melyre 2014 augusztusáig lehetett küldeni pénzt. Végül kicsit több mint 30 ezer dollár gyűlt össze összesen a két számlán a Golgom Games pedig épp hogy csak leszámolta a pénzt, felszívódott. A hivatalos oldal már lejárt, nem elérhető rajta semmi, a Kickstarter oldal már egy éve nem frissült, a közösségi oldalon sincs friss bejegyzés. A honlap Michael Wong nevére volt regisztrálva, akinek két bejegyzett lakcíme is van, az egyik Kaliforniában, a másik Texasban. A Kickstarter azonban nem tud mit kezdeni a helyzettel és az elégedetlen adományozók ostromára csak egy sablonlevéllel válaszolt, melyben kifejtik, hogy nekik mint üzemeltetőnek nincs közük ahhoz, ki milyen projektet indít."

(#97223) oriic válasza djculture (#97222) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Várható volt sajnos...

Live-Die-Respawn

(#97224) eszement24 válasza oriic (#97223) üzenetére


eszement24
aktív tag

Ezért nem kell csodálkozni, hogy ha egyre kevesebb pénzt fognak áldozni az emberek. Akiket sokszor átvertek, egyszer már csak megjön végre az eszük..

(#97225) arty válasza eszement24 (#97224) üzenetére


arty
veterán

megjön az ész = ne támogass játékokat, amik enélkül sose készülnének el?

ennyire nem egyszerű a dolog szerintem... de a trend kétségtelenül lezajlik majd és nemsokára senki nem tud majd összekalapozni semennyit a projektjére :(

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#97226) csaba951 válasza arty (#97225) üzenetére


csaba951
veterán

A legújabb kickstarter "sikertörténet": Armikrog
A szomorú igazság az, hogy 1-1 jó projektre 1000-10000 olyan jut, amire nincs szükség.

(#97227) tomsolo


tomsolo
őstag

jaj ha már Kickstarter butthurt megy, már 142 órám van a Divinity: Origianl Sin-ben hihi-haha és továbbra is qrva jó:)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97228) Buuster


Buuster
tag

Még egy kis Kickstarter:
Home Free-nek összegyűlt az $50k, mindeközben a magyaroknak kéne még úgy 100 millió ft kb.

[ Szerkesztve ]

(#97229) oriic válasza Buuster (#97228) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én toltam nekik egy kicsit, de szerintem kicsit sok lesz az a 100 millió...

Live-Die-Respawn

(#97230) Crytek válasza Buuster (#97228) üzenetére


Crytek
veterán

Nagyon nagy bukás lesz az a magyar kickstarter.
Annál topp überebb projectekre szoktak annyit kérni.

Next PC Upgrade: 2022

(#97231) arty válasza csaba951 (#97226) üzenetére


arty
veterán

ok, de errol nem a platform tehet, plane nem kell ostorozni a johiszemu tamogatokat...

tudom persze h az aldozathibaztatas tisztan emberi reakcio, de na.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#97232) i2k válasza Buuster (#97228) üzenetére


i2k
senior tag

Azzal vágta el a koncepció nálam, hogy: "Verona - Season One"...
Hiába a csodás hívószavak a képen, felőlem sosem készülne el, az egyszer biztos.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#97233) djculture


djculture
félisten

Okt 8-10 között 2000ft-os kupon:

[ Szerkesztve ]

(#97234) tomsolo


tomsolo
őstag

Fú, emlékeztek amigán a Pang nevű játékra?

The Bug Buthcer

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97235) oriic válasza tomsolo (#97234) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez a Pang nagyon ismerős valahonnan. Szerintem gyerekként ennek valami buta PC-s klónjával tuti hogy játszottam.

Live-Die-Respawn

(#97236) tomsolo válasza tomsolo (#97234) üzenetére


tomsolo
őstag

1 euróért be is szereztem :o

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97237) maddionmax válasza tomsolo (#97236) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Honnan?

(#97238) eami válasza maddionmax (#97237) üzenetére


eami
addikt

tuti vmi bundliban volt, mert már megvolt nekem mikor ránéztem mi ez :DDD

(#97239) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Új Far Cry :Y

Mindjárt:

[ Szerkesztve ]

(#97240) djculture válasza eami (#97238) üzenetére


djculture
félisten

ingyen volt nem budle:)

(#97241) szallasi007 válasza Heavyrain (#97239) üzenetére


szallasi007
őstag

Ősemberes fár krájos túlélős zombi kannibálos?

(#97242) Heavyrain válasza szallasi007 (#97241) üzenetére


Heavyrain
őstag

Remélem csak Blood Dragon féle mellékszál lesz.

(#97243) djculture válasza Heavyrain (#97242) üzenetére


djculture
félisten

Állitólag egy őskorban játszódó köztes far cry teljes rész... Gondolom meg irigyelték a primal hunt meg a jurassic world film szauruszait. Most ezek ömlenek a vizcsapból is.

[ Szerkesztve ]

(#97244) DrTechnoid válasza djculture (#97243) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Meg az ARK-ot, nekem eszméletlenül bejön,mert abba csak úgy minden bele van okádva , de sokallom érte a 28eurt.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#97245) Dilikutya válasza djculture (#97243) üzenetére


Dilikutya
félisten

Persze, csapból. Még indie szemetet is alig tudnék mondani újabbat, igazi AAA dínós játék pedig a Carnivore, Turok és a Dino Crysis óta nem is volt. És a Carnivore-ban sem vagyok biztos, hogy AAA volt.

A zombikra is mindenki mondta, hogy a csapból is ez jön, igaz, hogy filmen a 80-as években is volt ennyi, és AAA játékból szintén fel lehet sorolni a Left 4 Dead, Dead Island és a Dying Light mellé még a semmit, How to Survive már kisebb cím. És persze az indie szarok, de azok nincsenek szem előtt.

Úgyhogy ha lesz ilyen dínós B filmes mellékszál, várni fogom. 60-as éveket idéző stop-motion dínóktól lucskosra élvezném magam. :)

ARK, Primal Carnage, theHunter: Primal meg csak multisak szerintem, max botok vannak benne.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#97246) tomsolo válasza djculture (#97243) üzenetére


tomsolo
őstag

őskor vs dinoszaurusz :DDD

Én spec örülök, ha változik egy kicsit a téma, az FC4 nem sokat tudott felmutatni a 3-al szemben, bár szépnek szép volt a Himalaya meg minden de végül is akkor is csak egy rókabőr volt. A Blood Dragon ennél sokkal eredetibb volt csak abba meg nem fektettek annyi energiát.

Az őskorral csak annyi a bajom, hogy volt kb szakóca, faboton szakóca(lándzsa), csontkés, esetleg a vége fele kezdetleges longbow pattintott kőheggyel, bár ekkor már nem sok mammutra lődözhettek vele.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97247) Dilikutya válasza tomsolo (#97246) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez szép, hogy mi az őskor, de láttunk már ilyen B filmet, ahol az ősember dínókkal küzdött. Esetleg mamut, kardfogú tigris, végül is az is jó móka, csak ott meg majd modellezni kell a sok szőrt. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#97248) tomsolo válasza Dilikutya (#97247) üzenetére


tomsolo
őstag

már a IV-ben is modelleztek:

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97249) djculture


djculture
félisten

Star wars battlefront ajánlott gépigénye...

Operációs rendszer: Windows 10 64 bit
Processzor: Intel i5 6600
Memória: 16 GB RAM
Videokártya: nVidia GeForce GTX 970 4GB / AMD Radeon R9 290 4GB
HDD: 55 GB

(#97250) Dilikutya válasza djculture (#97249) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez se korunk gépeinek készült, ha ez igaz. Bár nekem gyanús, hogy 1-2 hete megjelent CPU-t ajánlanak hozzá, meg a minimum is i3-6xxx...

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.