Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96201) djculture


djculture
félisten

"Konami jelezte, hogy november közepén leállítják a PES 2014 szervereit, így a két éve kiadott játék multiplayer módja elérhetetlenné válik"

Ez a divat most, eddig 4 évig is ment egy játék multi része ..

(#96202) tomsolo válasza Lackki (#96199) üzenetére


tomsolo
őstag

Nekem megvan a Distance, maga az alapötlet a feeling állatkirály, viszont immár egy éve punnyadnak rajta - a közösségi mapokat és a velük való csesztetést favorizálják: pl. workshop browser meg ilyen nyomorékságok vannak benne ahelyett hogy végre összeraknának egy kellően hosszú kampány módot - a jelenlegi cirka 1 óra alatt kijátszható, leszámítva az utsó pályán lévő bizbaszok összegyűjtését az 1 azaz egy darab acsi eléréséhez.

Nem bántam meg hogy megvettem mert akciós olcsón vettem még, de azért elég szemöldökráncolva nézek rájuk lassan.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#96203) Mustármag


Mustármag
őstag

(#3096) Dilikutya : Nem tudom mennyire fogja majd a gépet. Sosem használtam még.

(#3099) eami Valamiért a Vírusirtós topicban a Kaspersky-t ajánlották inkább a Norton-al szemben.

(#96204) zone


zone
őstag

Ismét egy rakat fizetős Android app és játék ingyen (Bloons TD, Goat Sim, Sonic, Scribblenauts stb.) [link]

[ Szerkesztve ]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#96205) djculture


djculture
félisten

dlh.neten Earth 2150 - The Moon Project steam kulcs ingyen. Érdemes igyekezni ha kell..

[ Szerkesztve ]

(#96206) tomsolo


tomsolo
őstag

Nem lesz rossz! :K

Kingdom Come: Deliverance video explains sword fighting system

az érdekesebb részek olyan 2 és fél perc után kezdődnek

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#96207) Norbi095HUN


Norbi095HUN
aktív tag

Sziasztok!
Lehet furcsa kérdés lesz, de nincsen olyas valaki aki megengedné egy pár napra hogy kölcsön adja az Originjét, amin van Crysis 3? A Multit szeretném rajta kipróbálni, mielőtt még megvenném, mert nem biztos hogy bejövős ;)
Ha esetleg bárki odaadná nekem csak egy pár nap erejéig a játékot kölcsön hogy tehessek vele egy-két próbát a multiban, annak előre is nagyon köszönöm a felajánlását! :K

(#96208) vorosmarti válasza djculture (#96205) üzenetére


vorosmarti
senior tag

:R :R

(#96209) Dilikutya válasza Norbi095HUN (#96207) üzenetére


Dilikutya
félisten

Még viccnek is rossz az ötlet is. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#96210) bullseye válasza Dilikutya (#96209) üzenetére


bullseye
addikt

Nem is tudom, ha ő meg addig kölcsönadja a barátnőjét, el tudom foglalni magam arra az időre én is.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#96211) Crytek válasza Dilikutya (#96209) üzenetére


Crytek
veterán

Mert mit csinál vele ellopja?

Hogyan mikor a te email címedre küldenek egy kódot ha változtatni akarsz bármit az adataidon?

Next PC Upgrade: 2022

(#96212) tomsolo


tomsolo
őstag

Gamersgate Deep Silver Weekend

Risen 3 - 7,5 €
Sacred 2 Gold - 3,75 €
Sacred 3 - 5 €
Dead Island Franchise Pack - 6€

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#96213) djculture válasza Crytek (#96211) üzenetére


djculture
félisten

Ha annyira szeretnél kínlódni a jelszóváltoztatással később akkor hajrá add oda neki...

(#96214) Norbi095HUN válasza djculture (#96213) üzenetére


Norbi095HUN
aktív tag

Ti nem vagytok egyáltalán képbe az Origin rendszerével úgy látom....
Ahhoz hogy egylátalán meg tudja valaki is változtatni a jelszót, ahhoz előbb kap az illető egybiztonsági kódot a Saját emailjére, szóval az én részemről 100% biztonságos. Énis adtam anno kölcsön kis időre másnak accot, úgyse tud vele mit csinálni csak játszani. :K

(#96215) tomsolo


tomsolo
őstag

ÁÁÁÁÁ mit találtam snecik! :D

Pre-order The Flock now and receive a buddy-key of the game when it's released - 16,99€

Na de nem is ez a lényeg hanem ez:

The Flock will have a limited time to be purchasable. The time left for you to buy the game depends on the amount of Flock lives left in the game. We commit ourselves to a hands-off approach and put the lastingness of the game into your hands.

With each death in the game, one life will be taken from the Flock’s population. When the Flock’s population reaches zero, the game will never be purchasable again. Only players who have The Flock in their Steam library will then go to the next phase and be able to partake in the yet to be announced climactic finale. After the ending, the game will go offline permanently and no longer be playable.

Hahaha

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#96216) djculture válasza Norbi095HUN (#96214) üzenetére


djculture
félisten

Meg nem ne magyarázd már hogy megadom a fiókom jelszavát és utána milyen jó lesz nekem hogy majd te játszol helyettem. Ha éppen eszmbe jut és beakarok lépni netán venni akarok bármit isteni jó lesz ha kiírja hogy ezt a fiókot használják . Ez a steam-es családi megosztás az megint más dolog... Pofátlan hülyeségeknek is van határa komám.

[ Szerkesztve ]

(#96217) Csapoati válasza tomsolo (#96215) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az ötlet szerintem jópofa, az ár nem. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#96218) Dilikutya válasza Norbi095HUN (#96214) üzenetére


Dilikutya
félisten

Sértődés helyett egy egyszerű tudomásulvétel is megtette volna, hogy senki nem akarja egy vadidegennek megadni egyetlen fiókja jelszavát sem. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#96219) tomsolo válasza Csapoati (#96217) üzenetére


tomsolo
őstag

Főleg mióta a population mérő már nem is tud rendesen mérni :DDD

The server has either erred or is incapable of performing the requested operation.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#96220) cskamacska


cskamacska
addikt

Nem offolunk az ontopikban.rovat

Előzmény:

Crytek: 200-1500ft felett számomra nincsenek játékok szóval nem érdekel :C

Hunbeast87: Fütyülsz b...meg és hazudsz! ;] :P [link]
Attól függetlenül, hogy Te "nem veszel semmit sem" ( megint ;] ) 1500Ft felett, még csak előrendelhető a játék és ennyiért ajándék a Steames árhoz képest. Én csak beírtam, de megvenni én sem fogom. :DDD
Viszont felmerül az is amit maross és ayo is írt. Lehet gáz a porttal is, meg ki tudja honnan származnak azok a kulcsok.

Crytek: Most jössz itt az több mint 1 éve vásárolt dolgokkal.
2 éve több mint 150k-t költöttem pc-s játékokra, azóta szerencsére kinőttem ezt.
"Most FuryX-re gyűjtesz" - Téves. Én leadtam már a rendelést innentől havertól függ a dolog.

Láthatólag a pénzelverést nem nőtted ki. :P
Mindenesetre nem te vagy az egyetlen aki több éves időközzel vesz gépet, de akkor egy fél kocsi árát rákölti. "nem kell vele vesződni", "ha időnként is de minden fullon megy", "nem kell rá annyit költeni mintha mindig naprakész lenne", aham. :U
Persze most a PC piac belassulásával kezdenek az árak és értékek betonozódni, de a Fury X 230-240 ezer forintos ára a legjobb esetben is felére inflálódik jövőre a Pascal és a másodgenerációs GCN kijövetelekor, és ahol csak kicsit is van még fejlődés és verseny azoknál az alkatrészeknél is így lesz.
Azon túl egy Fury erősen túlzás általános használatra, ha nem csak 4k-ban játszanál a legoptimalizálatlanabb játékokkal. Egy felébe se kerülő GTX970 lényegesen jobb ár/érték/fogyasztás mutatóval rendelkezik, teljesítménye is bőven elég, és jövőre ha a ténylegesen DX12-re tervezett generáció kijön, 20-30% bukóval tovább lehet adni. Persze mindenki úgy rázza a rongyát ahogy tetszik, de na. :B

más

CD Galaxis előrendelési lista

Jól látom, hogy a bolti dobozos árak gyorsan és biztosan az EU dobozos/onlány/konzol árakhoz kezdenek erősen hasonlítani? Eddig kaptunk némi gyarmati kedvezményt, de ha ezt visszaveszik, az itthoni boltoknak reszeltek. :(

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#96221) djculture válasza cskamacska (#96220) üzenetére


djculture
félisten

Még mindig jobbak igy is a dobozos árak.. nem mindegy hogy valami 14 ezer pl vagy 60 euro(18600ft) lásd fifa 16 , star wars battlefront, új nfs..

[ Szerkesztve ]

(#96222) Crytek válasza cskamacska (#96220) üzenetére


Crytek
veterán

"Egy felébe se kerülő GTX970 lényegesen jobb ár/érték/fogyasztás mutatóval rendelkezik, teljesítménye is bőven elég, és jövőre ha a ténylegesen DX12-re tervezett generáció kijön, 20-30% bukóval tovább lehet adni."

Pff én "maxon " szeretnék játszani a 970 szarra se jó. Arra 100% hogy nem váltok minek a GTX460-amaon is ugyanúgy butítva játszok nem kell ahhoz 970-et venni...

980Ti-met (ami 240-be lesz feltéve ha haver el tudja intézni) a jövő év végén mikor Pascalra cserélem kb 90 ezret se fog érni.De nem érdekel addig szénné játszom 2007-től a teljes palettát amit max grafikán akadt eddig.

Next PC Upgrade: 2022

(#96223) i2k válasza djculture (#96221) üzenetére


i2k
senior tag

"Még mindig jobbak igy is a dobozos árak"

Csak akkor jobbak, ha:
* budapesti vagy, és odasétálsz a játékért
* vidéki vagy és egyszerre több/sok játékot veszel, hogy leosztva ne sokkal emelje az 1 játékra jutó költségeket.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#96224) djculture válasza i2k (#96223) üzenetére


djculture
félisten

Posta mindenhol van oda meg 590-ért viszik 1 hétig belehet bármikor érte ugrani.. A battlefrontot meg az új nfs-t igy fogom megrendelni az tuti mert nem fogok 60 eurokat fizetni darabjáért csak mer igy kényelmes..
Azért nem mindegy hogy fizetek érte 37200forintot vagy fizetek érte 29070 pénzt... Sajnos most ilyen brutális árak vannak erre kell felkészülni.

[ Szerkesztve ]

(#96225) i2k válasza djculture (#96224) üzenetére


i2k
senior tag

"Posta mindenhol van"

Nálunk és a környékbeli kisfalvakban nincs. Ún. "mozgó posta" van csak.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#96226) djculture válasza i2k (#96225) üzenetére


djculture
félisten

Akkor nálatok marad a 990 forintos futár viszi ki megoldás.. Még akkor is olcsóbb a játék. A digitális ára lett sok amúgy mert régen 50 euro volt a sima kiadás a deluxe 60 most a sima 60 a deluxe meg 70...

(#96227) Dilikutya válasza i2k (#96225) üzenetére


Dilikutya
félisten

Lakóhelyemen van, de csak 4-ig van nyitva, én addig dolgozom. A szomszédos városban. Szerencsére lehet már Postapontra is kérni a küldeményeket, és akkor lehet közeli, tovább nyitva tartó postára, vagy MOL kútra kérni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#96228) cskamacska válasza djculture (#96221) üzenetére


cskamacska
addikt

Annak nagyon örülök, hogy van még 1500 forint előnye a Galaxisnak az Amazon.com árához képest(amit el is visz a posta), de ha lesz hozzá kupon, vagy csak egy pici pre order discount egyik oldalon, máris a kolbászkerítésen túl vagyunk.. árakban. :U
Azért nem bírom észre nem venni, hogy a 2010-2012-es 8990-9990-10990 forintos premier árak jó 3-4 ezer forinttal feljebb csusszantak a.. begyűrűzés begyűrűzésének következtében? :F
Anno 13+ ezer forintos árukkal a Blizzard cuccok messze a legdrágábbak voltak a boltban, most csak szeretném, ha azok lennének a legdrágábbak. :O

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#96229) Csapoati válasza cskamacska (#96228) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hát igen... 2013-ban a Rome 2 TW-t 10790-ért vettem megjelenés napján a CDG-ből, pólóval. Most meg a TW: Warhammer alapból 11990-en kezd.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#96230) bul07 válasza cskamacska (#96228) üzenetére


bul07
nagyúr

Igen brutális árak lettek
Bf3 LE 7.860Ft +250Ft(futár) , bár ez egy 40perces elárazás volt az ipon-on mikkor kikerült az előrendelés de ezen az áron kihozták + prémium 11e Ft
Bf4 + prémium 15910Ft(de itt volt egy 4000Ft-os jóváírásom így a teljes ár 19910 lett volna)

Bf H-t nem vettem meg de legolcsóbb helyen is valami 11e Ft lett volna a sima

Most meg a Star Wars: Battlefront 12-13e Ft, kezdenek egyre pofátlanabbak lenni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#96231) arty válasza Crytek (#96222) üzenetére


arty
veterán

980al is menne ugyanez (2007-től felgyűlt játékok maxon), majdnem egy százassal kevesebbért .... és az nem esik árban sem akkorát a pascal kijövetelére/után :)

a létező legrosszabb utat követted, mindenfélre racionalitást mellőzve :)

(#96230) bul07 - pofátlanabbak? kik? :D
ne zavarjon, de egy dollár a bf4 óta 220 helyett 280forintba kerül ... (és az euro sem gyengült éppen, kivéve a dollárhoz képest, ami MEGINTCSAK árfelhajtó)

úgyhogy mielőtt VALAKIRE haragudni kezdesz, érdemes tisztázni kire .... :D

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#96232) Wolverine válasza cskamacska (#96228) üzenetére


Wolverine
félisten

Ennyit esett a forint árfolyama, és ennyit nőttek a költségek.
Vagy egy kicsit kevesebbet, és a különbséget az üzlet tulajdonosa rakja zsebre :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#96233) cskamacska


cskamacska
addikt

más

Sztím:
Cinemaware Anthology: 1986-1991 -75% 2,5€

Defender of the Crown ohye :R

Wings! Remastered Edition -75% 3,75€

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#96234) Crytek válasza arty (#96231) üzenetére


Crytek
veterán

Lehet ez a 980Ti is 6 évig lesz meg, majd a DX12 eldönti. Szerintem bármennyire is nyerő lesz dx12-ben az amd (már ha az lesz) olyan akkor se lesz szerintem ,hogy a Fury X-en megy valami 90 fps-el (csak mondtam egy számot) a 980Ti meg ugyanabban ne menjen 30 fps-t.
Engem nem érdekel a 4K meg a VR és nekem a 700 fps se lényeg. Menjen 30+-al és jó-világ van.

Next PC Upgrade: 2022

(#96235) arty válasza Crytek (#96234) üzenetére


arty
veterán

6 éves távlatban pláne mindegy, hogy 980 vagy 980ti a teljesítmény szempontjából, árban viszont az előbbihez jár egy free upgrade (100k a zsebedben marad, amit jövőre vagy valamikor beváltasz egy pascalra)

kb annyi, mint hogy most gtx 460-ad 768megás vagy 1024megás ... ami egyiken nem fut, az a másikon sem.

persze, érvelhetsz amellett, hogy a 2007-es játékban a 296 helyett neked 335 frémed lenne, ha nem 60hz-es monitoron tolnád, vsync mellett, ezért jó választás a 980ti :DDD

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#96236) Crytek válasza arty (#96235) üzenetére


Crytek
veterán

Nem tökmindegy hidd el. Mivel jelenleg nekem évek óta csak a yt videokt és fraps számok nézegetése jutott, tudom hogy mit megy a 980 és amire nekem kell oda éppenhogy a 980Ti is elég lesz. Szóval nem kell a 980 elég baromság.

"2007-es játékban a 296 helyett neked 335 frémed lenne" 2007-es game az a Crysis 1 az meg maxon szerintem nem éri el soha a 150 fps-t se nemhogy a 300-at.

Igen 60 hz-en montoron tolom de a 980Ti sok esetben éppen elég erre a 60fps-re sőt inkább alatta lesz.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#96237) Dilikutya válasza Crytek (#96222) üzenetére


Dilikutya
félisten

Processzort is cserélsz, vagy egy Core 2 Duo-val vágsz neki a nagy kalandnak? Mert akkor kb. semmit se csináltál. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#96238) maross válasza arty (#96235) üzenetére


maross
veterán

Nagyon nagy falat kezdtel el nagyon pici borsoszemekkel dobalni :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#96239) Crytek válasza Dilikutya (#96237) üzenetére


Crytek
veterán

Write Only díj kizárólagos nyertese díj átvehető... :W

Amúgy ha sikerül havernak elintéznie a gépet. Első körben valóban a Core 2 Duaval fogom tesztelni a 980Ti-t.
Mivel senki nem csinált ilyen tesztet nagyon kíváncsi vagyok rá. Mivel a gépezésen kivül nem érdekel semmi más így időm lesz a tesztekre.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#96240) Dilikutya válasza Crytek (#96239) üzenetére


Dilikutya
félisten

Sehol se láttam, hogy a processzorról szó esett volna...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#96241) Crytek válasza Dilikutya (#96240) üzenetére


Crytek
veterán

Erre szokták mondani nézz is ne csak láss

Next PC Upgrade: 2022

(#96242) bul07 válasza arty (#96231) üzenetére


bul07
nagyúr

Itt Európában euróban számolnak, értve ez alatt hogy általában $=€ és az euró nem erősödött annyit hogy indokolná az ilyen mértékű áremelkedést

Arról nem is beszélve hogy nagyon meg kell gondolni az előrendelést , mert 1-2hónap és máris kapnak 20-40%-os akciót, 3-4éve ez még nem volt jellemző

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#96243) Dilikutya válasza Crytek (#96241) üzenetére


Dilikutya
félisten

Senkinek se szoktam elolvasni az aláírását. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#96244) bullseye válasza cskamacska (#96228) üzenetére


bullseye
addikt

(amit el is visz a posta),

Háááááát :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#96245) arty válasza Crytek (#96236) üzenetére


arty
veterán

300 vagy 150, lényegtelen.

nyilván előfordulhat olyan helyzet, hogy a 980ti előnye éppcsak elég lesz a 60ra, míg a 980 valóban aláhullik, de nagyrészt nem ez lesz a helyzet - lásd ph! teszt:

[link]

pl a shadow of mordorral remekül tudod majd az ideologiádat támogatni :D

de amugy mindkettő bőven 60 felett tolja a játékot (ergo fixálható 60fps-re vsync on-al), vagy mindkettő rendszeresen aláhullik (minFPS), s szar érzés lesz játszani (én legalábbis utálom a szaggatást) ... nyilván a 2007 óta halmozott cimeket egyébként 2 hét alatt kipörgeted, így arra esély se lenne, hogy azt majd a pascalon told le (ami igy ugye INGYEN lenne) amikor kijött, fix60al, s addig a többi pörögjön ami már most is menne 60at.... ;)

nameg, ujabb 6 év mulva tök jó lesz 13 helyett 16 frémmel NEM-játszani ;)

---

(#96242) bul07 - rengeteg nagy kiadó amerikai és/vagy dollár alapon számol el (ill lehetnek studiok is amcsik, stb)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#96246) Crytek válasza arty (#96245) üzenetére


Crytek
veterán

A büdös életbe nem használtam és soha nem is fogok vsyncet és egyéb ilyeneket használni ugyanis engem nem zavar a képtörés meg ilyen baromságok.
+ nem egyszer mondtam engem nem érdekel a fix 60 fps soha nem is érdekelt!

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#96247) arty válasza Crytek (#96246) üzenetére


arty
veterán

de gondolom a 200 fps-t jobbnak érzed a 150 fps-nél? vagy azt se?
netán létezik, hogy a 47 fps is megfelel a "szemednek" ??? (ha a képtörés ugyse fáj...)

lassan ott tartunk, hogy "meglegyen a 30 és már elég", ezesetben pláne grat a 980ti-hez :N

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#96248) Lackki válasza Crytek (#96246) üzenetére


Lackki
senior tag

pl. autoszim agyhalál vsync nélkül

Privátot hamarabb észreveszem

(#96249) Crytek válasza Lackki (#96248) üzenetére


Crytek
veterán

Nem tudom észrevetted-e ,de nem egyformák az emberek.
Szerinted ha 5 éve görcsölök 20 fps és az alatti értékekkel a 460-ammal zavarni fog bármi is ami ez felett van?
Sosem voltam fps buzi van olyan game ahol 21 fps-t láttam és mégis "folyamatos" volt nem ugy mint más játéknál ahol ugyanaz az fps közel játszhatatlan volt.

Ha a 980Ti-vel maxon lesz 30-35fps-em már öröm lesz játszani.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#96250) Lackki válasza Crytek (#96249) üzenetére


Lackki
senior tag

én pl jó pár fps-t játszok mediumon csak hogy folyamatosabb legyen. Mozgás közben úgyis eltűnnek a részletek :) viszont autósnál inkább az fps legyen kevesebb minthogy szét legyen csúszva az aszfalt

Privátot hamarabb észreveszem

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.