Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93001) eami válasza csaba951 (#92996) üzenetére


eami
addikt

szerintem ez EU-ban elég nagy bukta lenne steamnek is meg Rockstarnak is... Meglátjuk mennyire fix ez az ár, aztán lehet dobok egy levelet a steamnek.

(#93002) djculture válasza eami (#93001) üzenetére


djculture
félisten

Elnézve a fórumot renegetegen fellvannak háborodva sok helyen amugy emelkedett, van ahol már 89 dollár. Lassan adhatnak hozzá egy rockstar köpőcsészét is..

[ Szerkesztve ]

(#93003) warcat


warcat
veterán

Eléggé egyértelműen EU2 zónának lökött kedvezmény (nem elgépelés stb), vagy sok panaszt kaptak Rockstarnál, vagy nem úgy fogyott a régióban ahogy szerették volna (milyen meglepő).

Részemről sértő és képmutató,ami persze teljesen megszokott tőlük; egyrészt hónapokkal a preorder megnyitása után hozták be(aki nagyon-nagyon akarta, kinyögte mostanra az árát,ahogy sokan itt is) másrészt 5€-val letudva azt a hatalmas jövedelmi és életszínvonalbali különbséget,ami pl egy magyar és német vásárló között van.

EA: It's in the crate!

(#93004) maross válasza djculture (#93002) üzenetére


maross
veterán

ha csokken az a baj, ha no, az a baj.. szegeny rockstar...

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#93005) djculture válasza maross (#93004) üzenetére


djculture
félisten

Kinek hogy. Mondjuk nekem jó ha csökken, de annak aki már megvette és még meg se jelent de már kevesebb annak meg eléggé baj. Minden esetre tesztelik rendesen a vásárlók tűrőképességét, most még az kellene hogy szeptemberre halasztani. :)

[ Szerkesztve ]

(#93006) Dilikutya válasza djculture (#93000) üzenetére


Dilikutya
félisten

És lehet elölről kezdeni, mert a régi mentést nem ismeri fel.
Amúgy látványban nincs különbség, mondhatni teljesen fölösleges volt venni a fáradtságot, és portolni Windows-ra. Bár ha jól emlékszem, voltak gondjai az újabb Windows-okkal, valamiért nekem is downgrade-elve volt a Steam változat az utolsó előtti patch-re. De hogy a nagy ráncfelvarrásban ne tudjon fHD felbontást...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#93007) eami válasza maross (#93004) üzenetére


eami
addikt

ez már egy teljesen új szint... Early NO Access, aminek folyamatosan csökken az ára. Megjelenés előtt lesz vajon $ bundliban is ? ;]

(#93008) djculture válasza Dilikutya (#93006) üzenetére


djculture
félisten

Zenéket is cserélgették, ezért jó a dobozos abból azon cserélje ki a zenét a vizfejű rockstar brigád.

(#93009) Dilikutya válasza warcat (#93003) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ha erre hivatkozva látványosan olcsóbb lenne nálunk, akkor a nyugati traderek mind magyar kulcsot árulnának, feltéve hogy nincs rajta régiózár.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#93010) Dilikutya válasza djculture (#93008) üzenetére


Dilikutya
félisten

Zenét nem cserélgettek. Tudtommal amit kivettek, annak nem került a helyére új. :)
Ezt viszont a Vice City-vel is eljátszották már.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#93011) djculture válasza Dilikutya (#93009) üzenetére


djculture
félisten

Tudomásom szerint mi eleve az orosz verziót kapjuk csak épp európai áron.. Tehát csinálsz egy orosz steam fiókot és x nap múlva elgifteled ( most épp nem követem hogy mennyi nap múlva engedi 30- 15 stb) a magyar fiókodra mindezt 10 k alatt 9674ft

[ Szerkesztve ]

(#93012) bul07 válasza Dilikutya (#93009) üzenetére


bul07
nagyúr

Szerintem nem siránkoznánk a miatt hogy betennének az Orosz Ukrán zónába régiózárral együtt

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#93013) Frod válasza bul07 (#93012) üzenetére


Frod
addikt

Én ezt mantrázom magamban hónapok óta. Szarok én a régiózárra ha pl az új Mortal X mindössze 15 $ lenne pre-orderben mint az ukránoknál, és akkor nem folytatom a sort.
Csak tudnám, hogy mivel lehetne elérni ezt.

Do you see the white shadow?

(#93014) micafighter válasza Frod (#93013) üzenetére


micafighter
nagyúr

Egyszerü: költözz ukrajnába. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#93015) djculture válasza micafighter (#93014) üzenetére


djculture
félisten

Ott játékot se kell venni M1 Abrams-ban ingyen lehet játszani.. Ezrével szállitják most azokat az amcsik ukránba.

[ Szerkesztve ]

(#93016) arty válasza djculture (#92998) üzenetére


arty
veterán

nem a cég szemétláda, hanem a zeneipar

tiltakozhatsz: soha ne vegyél zenét, sehol. előbb utóbb majdcsak bedől az egész hóbelevanc.... (nemfog)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#93017) maddionmax válasza arty (#93016) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Erre szokott lenni az a jogi technika, miszerint túllövik a jogdíjak időszakát a normál időszaknál.
Ez játékok esetében simán kivitelezhető, sőt még - szerintem - lényegesen drágább sem lenne, azaz nem 5-10 éves szerődéseket, hanem mondjuk 99 éveseket kötnek.
A zenei kiadó nagyobb hasznot ténylegesen nem tud realizálni, ellenben az eladott szoftverek felhasználói nem járnának úgy, ahogy jártak.

Mindez csak a jogi csapat előrelátásán múlott GTA-nál is, ahol ők mondjuk ki, megbuktak.

(#93018) i2k válasza SityiSXT (#92997) üzenetére


i2k
senior tag

Nálam működött. Tegnap aktiváltam.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#93019) eami válasza maddionmax (#93017) üzenetére


eami
addikt

Igen az is egy lehetőség lett volna ha hosszabb időre szerződnek, de az is lehetőség lett volna hogy miután lejárt a licence után más app ID alatt értékesítik tovább a butított verziót, így akik még korábban megvették azok továbbra is teljes értékű játékot használhatnak.

(#93020) Dilikutya válasza eami (#93019) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez a mobilportos San Andreas-nál is lehetett volna opció. Mint ahogy pl. a Sleeping Dogs-ből, Metro 2033-ból is megszűnt a régi appid, és csak az új változatok megvehetők, de a fiókokon elérhetők a régiek. Vagy a GTA 1-2, ami már nincs a Complete Pack-ban, de a fiókon ott van.
Bár a jogi részét nem tudom ezeknek, nyilván a régi változattal újabb bevételek már nem lennének. Értem, ha többet nem árulhatják azzal a pár számmal, de nem tudom, jogilag én mennyire vagyok megkárosítva.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#93021) arty válasza maddionmax (#93017) üzenetére


arty
veterán

nonszensz, h eltunhet a tulajdonom a zeneipar mohosaga miatt. en ilyenert sose fogok a jatek kiadojara haragudni - lehet h irrealis osszegbe kerul a 99 ev de az is lehet h semmikepp nem adjak x evnel tovabb.

sose becsuld ala a zeneipar patkanyait!

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#93022) maddionmax válasza eami (#93019) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Az a gond a digitális tartalmakkal, hogy bármikor módosíthatóak. Ezt kellett volna a licencelésnél kikötni, azaz 10 évig árulják ezekkel a tartalmakkal, aztán ezeket kiveszik az új vásárlók számára.

Szintén a jogászok hozzánemértését mutatja a dolog :(

(#93023) djculture


djculture
félisten

shadow warrior új főboss és egyéb grafik update lesz:

The 64-bit update for Shadow Warrior will hit Steam next week!

The new version of the game uses either a 32-bit or a 64-bit executable and DirectX11 for Windows Vista or later. This update should give the game a significant performance boost.

The previous version of Shadow Warrior, using DirectX9 will still work on Windows XP 32-bit systems - so don't be afraid that it stops running.

We have also included an additional bossfight with Zilla (be sure to check it out!) as well as some minor bugfixes.

We will inform you when the patch goes live.

Oh, one more thing - Shadow Warrior will be also available for Mac (OS X 10.9) and Linux.

[ Szerkesztve ]

(#93024) djculture


djculture
félisten

Valaki ugy járna mint én hogy a win8.1-re az istennek se lehet feltenni a driver san francisco játékot..
A setupjára win7 kompatibilitással már felmegy.

(#93025) i2k válasza djculture (#93024) üzenetére


i2k
senior tag

Hál istennek nem használok Win 8-ast (8.1-est sem) - az infót azért köszönöm az érintettek nevében is :)

//A játékot épp a múlt héten vettem Deluxe-ban.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#93026) eami válasza i2k (#93025) üzenetére


eami
addikt

Inkább csak sajnálhatod...

Hol vetted?

(#93027) #57919488 válasza i2k (#93025) üzenetére


#57919488
törölt tag

8.1 utan keptelen lennek ujra 7-et hasznalni :N
Szerintem teljesen rendben van.

(#93028) i2k válasza eami (#93026) üzenetére


i2k
senior tag

Rohadtul nem sajnálom, hogy nem használok 8-ast.
Majd 10-est, esetleg.

A GetGamesGo-n vettem meg, mert elegem lett abból, hogy a STEAM-en a Ubisoft kakilt a fejemre, és nem méltóztatott leárazni a nem-acsaccsinkríd-ezért-nem-is-fontos Driver: San Franciscot. Ugye, akkor volt Ubisoft Weekend.

Szerk.: 4,99 euro - Deluxe Edition - Uplay.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#93029) tomsolo


tomsolo
őstag

Na lement a Chaos Rising is.

Voltak dolgok amik jobbak voltak mint az előzőben - főleg a missziók változatossága tetszett, pláne hogy Cyrus(a regény magyar fordításában Kűrosz :D) is kapott egy külön pályát végre, öröm volt nindzsázni vele míg a többiek a pálya végében kártyázgattak. A zárópálya viszont egy borzadály volt ha ötvenszer nem rallypointoztam akkor egyszer sem, mert a dagadék alig sebződött.

Sajna itt sem lehet kimaxolni a skill pontokat, reset meg nincs(csak hekkel), menteni egy pályán engedett szóval az idegesítőbb dolgok megmaradtak az előzőből. Ennek ellenére csillagos ötös ez is, mert voltak benne epic csaták.

Na de itt van most a Retribution 5 féle kaszttal... nyam...nyam...nyam.

BTW, a Master Collection most akcióban 8,74-ért vihető.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#93030) laceszgamer válasza eami (#93026) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nekem is tökéletes a 7, bőven jó mindenre amire csak kell. Maximum a 10 re váltok, feltéve, hogy a DX12 tényleg hoz valami értelmes teljesítménybeli javulást, más szempontból a 10 sem érdekel jobban mint a 8 és 8.1.

[ Szerkesztve ]

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#93031) djculture válasza i2k (#93025) üzenetére


djculture
félisten

Pedig ajánlott a win8-8.1 mert kevesebb memóriát használ plusz gyorsabban dolgozik, ssd ha van már nem kell kézileg optimalizálni az oprendszert ..
Én is nagyon nehezen vettem magam rá annak idején de ég és föld a két rendszer, win7 nagyon pazarlóan bánik a memóriával.

[ Szerkesztve ]

(#93032) wwenigma válasza djculture (#93031) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Csatlakozom, csempétlenités és minialkalmazások felrakása után ( Classicshell + WDK) jobb mint a Win7. :K

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#93033) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Senki nem próbálja be a 40 eurós GTA V-t? ;]

Sajnos nem Steam. :(

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#93034) warcat


warcat
veterán

Váó, brutál jó ajánlat szerintem:

Scribblenauts Unlimited and Unmasked Super Combo 7.99BRL/2.37€/700Ft környéke
A kulcsok ROW-ok,zármentesek,de csak brazil rokon tudja a kosárba rakni.Magam is beszereztem,működnek.

@Kinguin GTA V: Ha nem Steames,értelmetlen, 7850Ft környéke nuuvemen,persze lehet,hogy záras lesz,de nem hiszem,hogy kinguin biztosabbat tudna ígérni.

EA: It's in the crate!

(#93035) csaba951 válasza FollowTheORI (#93033) üzenetére


csaba951
veterán

Ennyiért drága! GMG hírlevéleben van (egyedi?) -25% kupon a GTA V-höz. Nem Steam-es, de ezen az áron már nagyon megéri! És persze teljesen hivatalos.

(#93036) x_o_n


x_o_n
veterán

Tulajdonképpen mi ez a Starcraft 2 - battlechest? mert most 19 eu a prospektusban csak az látszik hogy egy szép nagy doboz.

(#93037) Csapoati válasza x_o_n (#93036) üzenetére


Csapoati
nagyúr

SC2 + Heart of the Swarm

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#93038) x_o_n válasza Csapoati (#93037) üzenetére


x_o_n
veterán

mire oda értem csak egy viseletes darab maradt :) viszont 49eu/3 db játék akció volt diablo3+kieg,sacred3,wolfi,civ be,evil within,bf3 ,risen 3,összes calll of duty,watchdogs,gta,...stb stb pc,ps3,xbox..vitték mint a cukrot érdekes mod nem tettek különbséget az extra,limitált és sima kiadások között,mind egybe voltak

(#93039) zsolt1225


zsolt1225
aktív tag

Mortal Kombat X árcsökkenés még várható megjelenésig steamen vajon? :)

(#93040) arty válasza djculture (#93031) üzenetére


arty
veterán

win7sp1 is alapból kezeli az ssd-t (ahogy szó volt róla) és én ramban se látok difit

laptopon, laptophddn a "belakott" w81 PONT olyan lassu, lomha, mint a w7 volt előtte.
akkora kamu ez a "win8 gyorsabb" duma, mindenki bedől neki, mert az ÚJ(!) windows miatt persze h gyorsnak érzi a rendszert ... (de ez NEM a w8 érdeme)

az tény, h classicshell mellett sose látom a csempét, de a szigorubb UAC-al (vagy mondjuk a tiltott admin sharekkel) van azért rendesen szopás, sok az apró csiszolatlanság, visszalépés :(

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#93041) x_o_n válasza arty (#93040) üzenetére


x_o_n
veterán

maximálisan igazat adok,w8..vicce,dehogy gyorsabb,volt alkalmam egymás mellett használni..na nemár...

(#93042) wwenigma válasza arty (#93040) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem mai telepites a w8am, este megnezem de igy is ver egy friss w7 installt. Belakott es lomhanak kene lennie... Tapasztalatbol beszelek.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#93043) WayneGace


WayneGace
őstag

Van négy darab Heroes of the Storm béta kulcsom. Akit érdekel, az privátban jelezze!

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#93044) x_o_n válasza wwenigma (#93042) üzenetére


x_o_n
veterán

lehet de én komolyan nem értem miért problémássab egy w7 a w8 nál..?több mint 2 éves win7 telepitést használok,stabil,probléma mentes,gyorsan indul,nyomát sem látom memória problémáknak sem felhasználási gondnak.

(#93045) #92888064 válasza WayneGace (#93043) üzenetére


#92888064
törölt tag

ment egy kunyerálós pü :)
nekem megvan, de rokonom nyaggatott már ezért egy ideje.

(#93046) wwenigma válasza x_o_n (#93044) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Hasznalva erezheto a W8.1u1 előnye az elődhöz képest. Sokmindenben. Nem arrol van szo hogy X Y dologban sz@r a W7, hanem hogy ugyanezekben még jobb a W8.1u1 :) Hasznaljon mindenki amit akar es/vagy ugy erzi hogy az a jobb, nekem egykutya. En ugy tapasztalom hogy ez jobb.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#93047) djculture válasza wwenigma (#93046) üzenetére


djculture
félisten

Én is nem csak te meg sokan mások is, egyszerűen csak ez a csempés hülyeség ami nem kellene bele minden másban jobb.

(#93048) #79621120


#79621120
törölt tag

Van egy darab Triad Wars béta kulcsom valamint egy darab World of Tanks: Generals zárt béta kulcsom . Akit érdekel , az küldjön pü-t .

[ Szerkesztve ]

(#93049) eami válasza arty (#93040) üzenetére


eami
addikt

azért vicces (nem az) hogy azokat sorolod fel negatívumként ami miatt épp hogy váltania kellene mindenkinek (biztonságosabb). Az UI tényleg nagy mellefogas, azon kívül valóban jobb mint az elődei. Volt egy régi gépem amin Vista kérdéssel ment az upgrade win8.1ig. Több mint 4 évig nem volt reinstall, csak az újabb verziók upgradejei. 8.1 alatt megtaltosodott :-D

[ Szerkesztve ]

(#93050) Sdi válasza eami (#93049) üzenetére


Sdi
addikt

Azért a vistát ne vegyük összehasonlítási alapnak, a legkomolyabb hardverigényű win volt.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.