Hirdetés

2014. október 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Eredeti játékok - best buy topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2013-08-29 19:06:17

LOGOUT.hu

FIGYELEM! - a kapcsolódó topikok alább, a hozzászólások kerüljenek a megfelelő helyekre!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#81001) djculture válasza mate3553 (#80994) üzenetére

djculture
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Ezzel lesz mert van aki már kapott tesztet azt irta mikor kérdeztem hogy köti a policy de annyit mondhat hogy a létező leggépigényesebb játék.Mindenféle pc-re való optimalizálás nélkül átrakták pc-re a xbox one verziót. . Jó mondjuk az ilyen tesztverziók sokszor nem teljesek de sok jót nem várok tőlük. Nyugodtan vedd meg de én szóltam.

[ Szerkesztve ]

"Kérdezték tőlem, félek-e a világvégétől. Azt mondtam, hogy b…meg, ott lakom." R.I.P Bajor Imre

(#81002) mate3553 válasza djculture (#81001) üzenetére

mate3553
(PH! nagyúr)

Ja, hát ha a jó öreg belső köreid mondták, akkor 100%, hogy így lesz :) Bár ha minden játék szar lenne és gagyi portos amire a belső köreid azt mondták, akkor ott lennénk, hogy nincs egyetlen egy értelmes játék sem.

(#81003) djculture válasza mate3553 (#81002) üzenetére

djculture
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Nem mondták hogy szar játék csak annyit hogy az optimalizálásra nem költöttek az ukrán barátaink.

[ Szerkesztve ]

"Kérdezték tőlem, félek-e a világvégétől. Azt mondtam, hogy b…meg, ott lakom." R.I.P Bajor Imre

(#81004) alratar válasza djculture (#80982) üzenetére

alratar
(őstag)

Indeed...

Számíts a legrosszabbra és reménykedj a legjobban.

(#81005) W.Wilson válasza djculture (#81001) üzenetére

W.Wilson
(tag)

Most akkor "külön dizájnolják PC-re Kijevben" vagy "mindenféle pc-re való optimalizálás nélkül átrakták pc-re a xbox one verziót"?

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#81006) djculture válasza W.Wilson (#81005) üzenetére

djculture
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Nekem ez utóbbit mondták látni nem láttam ahhoz kishal vagyok meg nem is értek hozzá. Majd kiderül minden esetre ukrán tesóktól sok mindent ne várj. ac3 is elég rossz volt mikor kijött renegeteg patch tette rendbe.

Érdekes egy cucc ez: [link]

[ Szerkesztve ]

(#81007) cskamacska válasza Zamery (#80997) üzenetére

cskamacska
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Csak enyhén van bundikulcs szaga simplycdkeys kiárusításának. ;]

más

GMG nagy trickortreat ajándék áradatában(kuc-kuc) eddig erre lehet számítani:

Treat:

X3 : Reunion
Papo & Yo
Nosgoth Veteran Pack
Evolve Alpha Key
Huntsman: The Orphanage
20% zakciós kód
25% zakciós kód

Trick:

1% zakciós troll kód

más

csaba951: Meg úgy általában annyira felvet minek már a gazdagsági fellendülés, hogy a hanyatló nyugat kövér birkáira szabott zsákbamacska kultúrát is vakon átvettük? Ki a megveszekedett fene vesz valamit látatlanba teljes áron, két preorder üveggyöngy meg egy használt köszönömért cserébe? :Y Ha éppen nem ötöd áron veszi a kedvenc szenegáli fegyvernepperétől csak az izgalom kedvéért :)

más

djculture: Biz isten megéljük még, hogy száműzve leszel innen az Eredeti játékok - The OFF Edition topikba a flémposztjaiddal együtt, és még aznap magadra gyűjtod a félmillás gépedet. ^^

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#81008) Zamery válasza cskamacska (#81007) üzenetére

Zamery
(őstag)
LOGOUT blog

Bakker tényleg. Indiegala bundliban voltak ezek. De mondjuk jó vétel azoknak, akik lemaradtak.

.o0 Banda: fb.me/newgatti ł MP3: is.gd/2WTTEC ł Klip: is.gd/0Jpwa5 0o.

(#81009) huskydog17

huskydog17
(őstag)
LOGOUT blog

A Croteam 5 db Serious Sam 3: BFE Steam kulcsot ajándékoz ebben a hónapban. Ezzel ünneplik a The Talos Principle közeledő megjelenését.

The Stars Were Mine!

(#81010) tomsolo válasza djculture (#80996) üzenetére

tomsolo
(fanatikus tag)

ez benne van gmg-s sima Painkillerben - Nekem legalábbis ezt írta ki - Zombi bunker edition

szerk: jé ez magyarul "beszél"

[ Szerkesztve ]

TDU2 nick: ts | Uplay: tom.solo | Steam: tom_solo

(#81011) MerLinh válasza cskamacska (#81007) üzenetére

MerLinh
(senior tag)

nohát én kaptam
X3 : Reunion
Nosgoth Veteran Pack
Evolve Alpha Key
25% zakciós kód

szal egész jól jöttem ki 2,78 fontbol

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#81012) djculture válasza cskamacska (#81007) üzenetére

djculture
(PH! félisten)
LOGOUT blog

A régi athlon x4 gépem ami biztos többi jön megy úgyhogy nem gyújtogatom.:) Ma pl egy alienware laptopra cseréltem az egész miskulanciát..

The Crew most hol a legolcsóbb?

[ Szerkesztve ]

(#81013) eami válasza cskamacska (#81007) üzenetére

eami
(őstag)

akkor eddig nem túl változatos hogy milyen extrákat dob :P

[ Szerkesztve ]

(#81014) Lackki válasza djculture (#81012) üzenetére

Lackki
(fanatikus tag)

Boltban :(

Privátot hamarabb észreveszem!

(#81015) cskamacska válasza huskydog17 (#81009) üzenetére

cskamacska
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Ötöt? Azt mind, vagy lehet megtartanak párat, mert túl drága csak így szórni a vakvilágba? :DDD

Mert érted, ha mondjuk ingyenes egy napig, vagy ünnepélyesen -95% leárazva van ingyen DLC-vel, vagy magát az új játékot sorsolgatják, még megértem. De szegény bundliszökevény 3 éves alapjátékot ilyen korlátlan mennyiségben osztogatják nagy örömükben, úgy, hogy egy random oldalra külön kell regisztrálni kiadva az adataid, mindenhol megosztani és lájkolni hátha az ismerősök letiltanak, majd imádkozni hogy az egyes ajtó kinyíljon, és kapj a végén Fruit of the Loom pólót, meg Tiko Time karórát? Akkor már inkább a Telemázli. :P

Most így belegondolok, hogy anno Instinct 250 darab Men of War Assault Squad kulcsot osztott GameReplays.org fórumán karácsonyra különösebb ingyenreklámos hátsó szándék nélkül, és nem ő az egyetlen. :)

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#81016) reelc válasza cskamacska (#81015) üzenetére

reelc
(senior tag)

Egyetértek veled.
Azt hittem véletlenül elgépelte a mennyiséget, de nem. :D

(#81017) sing1ep1ayer

sing1ep1ayer
(őstag)

Nem egy olcsó bundli, de igencsak megéri a nagyjából 16 ropit, ha valakinek több cím is hiányzik: Eidos Anthology -75%.

Érdemes megnézni a kolléga aláírását: http://prohardver.hu/tag/zszso.html

(#81018) reelc válasza sing1ep1ayer (#81017) üzenetére

reelc
(senior tag)

DLC fanoknak kötelező, van benne kb. 50db. :) + 35 játék.
Szerintem drága.
Főleg, hogy Humblebundle kereteiben volt már egy tisztességes Square Enix csomag. A Tomb Raiderek is voltak már jó áron.

De annak biztos megéri, akinek semmi sincs meg belőle.

(#81019) Lackki válasza sing1ep1ayer (#81017) üzenetére

Lackki
(fanatikus tag)

szerintem a jövőheti sale alatt, az egészet megveheti majd külön-külön 7-8ezerért...

Privátot hamarabb észreveszem!

(#81020) cikasz válasza maddionmax (#80979) üzenetére

cikasz
(senior tag)

Nekem is ezeket adta :
Treat! - Huntsman The Orphanage - PC
Treat! - Nosgoth Veteran Pack - PC

www.akciofigura.hu (FOV - Dragon - DID - Hot Toys - 3R)

(#81021) BigBlue69 válasza MerLinh (#81011) üzenetére

BigBlue69
(őstag)
LOGOUT blog

Huntsman és Papa Yo.. 1 vásárlásért ami egy Scary Girl Volt 1 fontért. :) :C

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2 .

(#81022) djculture válasza mate3553 (#81002) üzenetére

djculture
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Szóval kb ez összefoglalja a helyzetet: [link]

(#81023) mate3553 válasza djculture (#81022) üzenetére

mate3553
(PH! nagyúr)

Elolvastam, bár továbbra se értem mely játékokkal van gond. Mind mondtam a közepes gépemmel eddig mind gond nélkül ment. Gépigényt mondjuk egyiknél se néztem meg. Én inkább játszani szeretek.

(#81024) ayo válasza mate3553 (#81023) üzenetére

ayo
(őstag)

hasonlóan érzek, shadow of mordor mediumon is csodálatos, nagyobb fokozaton megnéztem és annyira nem voltam elájulva, egy-két árnyék meg környezeti tényező volt szebb.

én se nagyon nézegetem a gépigényeket (profilomban ott a gépem, egy erős közepes), mert ált maxhoz plusz 100K-t kéne ráköltenem és annyit soha se fogok semelyik játékért inkább megvárom, amíg elérhetőbbek lesznek az árak. van haver aki minden COD-ot megvesz és csak azért vesz új VGA-t meg mindent, de az nem én vagyok :)

arra jók ezek persze hogy nézettséget és kommenteket generáljon a híroldalakon, de néhány kivételen kívül eddig nem éreztem lényegét.

http://jateknaplo.blog.hu

(#81025) mate3553 válasza ayo (#81024) üzenetére

mate3553
(PH! nagyúr)

Illetve a grafika beállításához kell egy kis intelligencia, néha még nvidia/amd oldalára is rá kell lesni. Ez sokaknak nem megy, ilyenkor jön az anyázás, hogy "hát de nem mögy a 100k-s gépemen 4K-ban a game".

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Eredeti játékok - best buy topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.