Hirdetés

2016. február 8., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

(#101351) cyberkind válasza eami (#101350) üzenetére

cyberkind
(PH! kedvence)

Ennyi erővel már a Skynet tervezi is a világvégét, nemde?

Steam/Origin/Uplay/PSN ID/Xbone GT/Twitch/GTA Social Club - cyberkind7 "Jó is volt a honvédség. Ott tanultam meg inni."

(#101352) Dilikutya

Dilikutya
(PH! nagyúr)

A 3DM beszünteti jelenlegi tevékenységét. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#101353) cyberkind válasza Dilikutya (#101352) üzenetére

cyberkind
(PH! kedvence)

Ha így haladunk egy szaros kiadó se mondhatja hogy azért nem ad ki valamit pc-re mert csak "ellopják", és így a Gta-ra se kell várni, ideje volna már. :))

Steam/Origin/Uplay/PSN ID/Xbone GT/Twitch/GTA Social Club - cyberkind7 "Jó is volt a honvédség. Ott tanultam meg inni."

(#101354) bullseye válasza eami (#101350) üzenetére

bullseye
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Nincs semmi baj azzal, ha valaki annyira ért a géphez, hogy a kockázatokat és saját szokásait figyelembe véve nem használ védőprogramot, mert vagy megoldja másképp, vagy nincs semmi fontos a gépén.

A gond csak az, amikor ezt hirdeti, és meghozza a kedvét valaki olyannak, aki nem olyan okos, mint ő, de szeretne +2 fps-t, aztán nekem kell leleveleznem vele, mitől lehet 1500 fertőzött fájl a gépén, vagy miért nem látja soha viszont a fényképeit.

"Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#101355) Dilikutya válasza cyberkind (#101353) üzenetére

Dilikutya
(PH! nagyúr)

Többször bebizonyosodott már, hogy jól sikerült játékból a lopás ellenére is jó sokat eladnak. GTA V-ből a Steamspy szerint majdnem 4 millió tulajdonos van. Az Arkham Knight-nak 500 ezer, még az Origins-nek is 4x annyi, bundle-ból és leárazásokból sem fogja utolérni soha a többi részt.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#101356) cyberkind válasza Dilikutya (#101355) üzenetére

cyberkind
(PH! kedvence)

Ez tény, de mennyivel több lehetne ha abszolút nem lenne illegális játék?
Az Arkham Knight is hiába Denuvo-s, már ott van ezer éve, tény, én se ajánlanám olyannak aki nem fan mert botrányos tud lenni a játék, a Gta 5 meg kb tökéletes optimalizációra.

(#101357) eami válasza cyberkind (#101351) üzenetére

eami
(PH! addikt)

Nem, de nagyobb pénz van már az online bűnözésben mint a drogban vagy a fegyverekben. Szerinted csak hülye sikátorban támadó bűnözők vannak? Steamen is azért vették már el sok embernek a fiókját pusztán egy linkkel mert ilyesmi nem létezik. Apple boltjában is azért voltak fertőzött appok több tízezres nagyságrendben amiről se az apple de még a neves appok fejlesztői sem tudtak (hogy a saját appjuk fertőzött). A user meg aztán főleg honnan tudta volna. Nyilván azért mert ilyesmi nem létezik...

Szóval hiába dugod a fejed a homokba a veszély attól még létezik. Nem azt mondom, hogy egy jó AV/Firewall szoftverrel aztán be leszel védve, de lényegesen jobbak az esélyeid mintha a gettó közepén nyitott ajtó / ablak mellett alszol.

(#101355) Dilikutya : ráadásul GTA V-nél az a 4 milla az csak a legdrágábban árazott steam. Sokan vették meg inkább dobozosan vagy vmelyik online boltban.

[ Szerkesztve ]

(#101358) Crytek válasza cyberkind (#101356) üzenetére

Crytek
(PH! kedvence)

Semennyivel kb.

Ezt csak a szottyadt debil idióta kiadók hiszik.
Hidd el aki soha nem adna/adott ki pénzt játékért nem fogja megvenni csak mert törhetetlen. Akkor letölt olyat és tolja azzal amit törni tudtak.

Gépem: Gigabyte Z170 D3H, i5 6600K@4.4ghz, 2x4GB Kingston Fury Hyper X DDR4, EVGA Supernova 650 G1, Zalman Z9, Evga GeForce GTX 980 Ti Superclocked+ ACX 2.0+

(#101359) cyberkind válasza Crytek (#101358) üzenetére

cyberkind
(PH! kedvence)

Ez a lényege, mert ők adják ki a játékot nem mi, mi csak várunk.

(#101357) eami
Akkor használd egészséggel.

(#101360) Crytek válasza cyberkind (#101359) üzenetére

Crytek
(PH! kedvence)

Egy jó ebbe a denuvóba gyorsabban értéktelenednek majd el a szarjaik ,mert a kutya se fogja venni őket

Gépem: Gigabyte Z170 D3H, i5 6600K@4.4ghz, 2x4GB Kingston Fury Hyper X DDR4, EVGA Supernova 650 G1, Zalman Z9, Evga GeForce GTX 980 Ti Superclocked+ ACX 2.0+

(#101361) cyberkind válasza Crytek (#101360) üzenetére

cyberkind
(PH! kedvence)

Nem értem miért, abszolút nincs semmi baj az olyan játékokkal, nálam is van egy jó pár, a Batman se azért szar.

(#101362) eami válasza cyberkind (#101361) üzenetére

eami
(PH! addikt)

+1 semmi hátránya sincs szerintem.

(#101363) W.Wilson válasza Crytek (#101358) üzenetére

W.Wilson
(tag)

Biztos van ilyen is. Nekem két ismerősöm is van, aki még életében nem adott pénzt szoftverre korábban, a Denuvo miatt viszont igen.

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#101364) maross válasza W.Wilson (#101363) üzenetére

maross
(PH! kedvence)

nohat nohat..denuvot mindenre! :)

senki se mondta, hogy könnyű lesz!

(#101365) cyberkind válasza maross (#101364) üzenetére

cyberkind
(PH! kedvence)

Jó lenne csak sajnos drága ha minden igaz.

(#101366) Dilikutya válasza Crytek (#101360) üzenetére

Dilikutya
(PH! nagyúr)

Nem értem én sem az összefüggést. Miért értéktelenedik el attól, hogy nem sikerült feltörni, vagy esetleg csak hónapokkal később? Nem okoz galibát maga a DRM.

[ Szerkesztve ]

(#101367) Crytek válasza Dilikutya (#101366) üzenetére

Crytek
(PH! kedvence)

Mert a sok warezhuszárt semmilyen drm nem tántorít el így nem fognak + 3 milliós eladásokat nyerni. Szóval hamar jönnek majd a szélek...

(#101368) Agyzuzo válasza Crytek (#101367) üzenetére

Agyzuzo
(PH! addikt)

Vagy több lesz a konzol-exkluzív cím.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#101369) Mr.Csizmás válasza Agyzuzo (#101368) üzenetére

Mr.Csizmás
(PH! nagyúr)

csak idézném név nélkül az egyik konzolfanatik ős PH tagot, miszerint az olcsóra akciózott pc játékok és portolások miatt drágák a konzolos játékok, és lassul a generációváltás, meg az Alan Wake-t se lett volna szabad kiadni konzolon kívül másra :DDD :DDD

| Cicu & Cica Seeeemi CI(S)CO! | fritzkandur | én csak egy macska vagyok | eladó MILC Sony A3000 75e, Asus Strix 2.0 20e

(#101370) cyberkind válasza Mr.Csizmás (#101369) üzenetére

cyberkind
(PH! kedvence)

Ha azt nem adják ki akkor nem jön a 2. rész, mert itt a nagy kalózöböl pc-ben hozott pénzt a játék, nem konzolon.

(#101371) eami válasza cyberkind (#101370) üzenetére

eami
(PH! addikt)

második rész? azt azért nem nevezném második résznek :D Külön játékként eladott DLC inkább butított grafikával :D

(#101372) cyberkind válasza eami (#101371) üzenetére

cyberkind
(PH! kedvence)

Nem arról beszélek. :N
Hanem ami a Quantum Break után jön, és az az lesz. ;)

(#101373) eami válasza cyberkind (#101372) üzenetére

eami
(PH! addikt)

akkor nem értelek. Alan Wakeről volt szó annka második része is volt és valóban PC eladások lendítettek rajtuk egy jókorát. A Quantum Break xbox exkluzív lesz és még csak meg sem jelent még, szóval mi jöhet majd utána?

(#101374) cyberkind válasza eami (#101373) üzenetére

cyberkind
(PH! kedvence)

Az Alan Wake 2 fog jönni, nyilatkozta is a csapat hogy a Quantum Break közben nagyon sok ötlet és változás született az Alan Wake 2-höz, a tényleges a 2-ről nem a DLC-ről beszélek, az inkább csak spinoff.

(#101375) Dilikutya válasza eami (#101373) üzenetére

Dilikutya
(PH! nagyúr)

Az Alan Wake's American Nightmare 2,49€ nem 2. rész, csak egy külön futtatható kiegészítő, olcsóbb is, mint az első rész.

(#101376) eami válasza Dilikutya (#101375) üzenetére

eami
(PH! addikt)

Tudom, azt nem értettem a kolléga milyen kettőről beszél :)

(#101377) genndy válasza eami (#101376) üzenetére

genndy
(PH! addikt)

Amit frissen csinálnak. Alan Wake 2. Teljes értékű második rész. Nem az American Nightmare önállóan futtatható kiegészítő.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#101378) cyberkind válasza eami (#101376) üzenetére

cyberkind
(PH! kedvence)

Te nem olvasol ilyesmi híreket, vagy a tűzfal blokkolja ezt is káros szoftvernek? :DDD

(#101379) eami válasza cyberkind (#101378) üzenetére

eami
(PH! addikt)

annyira nem erőltetem, remedy vonalon meg főleg. quantum break is mióta készül már...

(#101380) cyberkind válasza eami (#101379) üzenetére

cyberkind
(PH! kedvence)

Pár éve csak, az AW után volt egy kis szünet és ezt kezdték el, bevásárolta magát ebbe is MS, de valszeg jönni fog PC-re ez is.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2016 PROHARDVER Informatikai Kft.