Hirdetés

2015. március 30., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

(#93051) eami válasza Sdi (#93050) üzenetére

eami
(őstag)

látom átjött a lényeg:) a lényeg az volt hogy clean install sem kell ahhoz hogy messze jobb legyen a w8.1 mint a w7. Amúgy meg w7 fanok legalább jobbak mint akik még mindig xp-vel gurigáznak :DDD

(#93052) warcat

warcat
(őstag)

3.38$ a Heroes® of Might & Magic® III - HD Edition a direct2drive-on, szerintem 2009-ben vettem ott legutóbb valamit ;]
A kulcs RoW.

(#93053) arty válasza wwenigma (#93042) üzenetére

arty
(őstag)
LOGOUT blog

akkor hazudok :)

(#93054) x_o_n válasza eami (#93051) üzenetére

x_o_n
(PH! addikt)

Azért a messze jobb elég erős, én például adtam esélyt párszor, de mivel semmi érezhető különbséget nem tapasztaltam teljesítmény szinten,sebességben meg pláne és a zeneszerkesztő programok nagy része sem volt hajlandó működni rajtarendesen lemondtam róla... Pedig nekem nagyon tetszett, volna.

eladó NAGY dobozos Pc játékok :Starcraft ,Call of duty,Bioshock,STAR WARS-battlefront2 és sokan mások

(#93055) maross válasza warcat (#93052) üzenetére

maross
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

14.99 :(

senki se mondta, hogy könnyű lesz!

(#93056) NyMRooD válasza maross (#93055) üzenetére

NyMRooD
(kvázi-tag)

Americai rokon is kell hozzá, illetve akkor lesz 3.38 ha van 10% kuponod, de a 3,75 sem vészes.

warcat: neked elindul rendesen? nekem win 8.1 nem akar (bejön a felbontás választó, képernyő, de utána semmi)

ASUS M5A99FX PRO R2.0 - AMD FX-8350 - CORSAIR 8GB Vengeance DDR3 1866MHz CL9 - Corsair H100i - ADATA 256GB XPG SX900 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ Edition - Thermaltake Urban S31

(#93057) maross válasza NyMRooD (#93056) üzenetére

maross
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

áh

senki se mondta, hogy könnyű lesz!

(#93058) warcat

warcat
(őstag)

Ahogy írták előttem,amerikai rokon kell hozzá,mivel regisztrálsz,egyből jön is az ajánlat a főoldalon,hogy hírleveles feliratkozásért jár 10% off kopon,azzal lesz 3.38 a vége 10NEWSLETTER vagy valami hasonló a kód.
Viszont Paypal adatokat nem kéri le mint a csúnya gonosz gamestop,pluszpont

Mindjárt ránézek mi a helyzet vele,de azt hiszem megjelenéskor írták is,hogy 8.1-nél gond van
Én egyébként maradok a GOG verziónál,de ebbe a játékba ténylegesen 1000+órák vannak benne,szóval kötelező vétel mindegyik inkarnációja számomra (dobozosban is megvan :D )

(#93059) sixpak válasza x_o_n (#93054) üzenetére

sixpak
(PH! addikt)

BF4 & Dying Light biztosan jobban megy w8-on, tapasztalatból mondom.

Néhány fotó: https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#93060) Hokunda

Hokunda
(kvázi-tag)

Humblin érdekes - legalábbis számomra - hogy a Border 1 goty kicsivel drágább, mint a 2. Előbbi 75, utóbbi 80%-os leárazásban van. 7.49 és 7.39 euroért.

Ez viszont kecsegtető.

(#93061) x_o_n válasza Hokunda (#93060) üzenetére

x_o_n
(PH! addikt)

Én pont tegnap vettem a fém dobozoskiadást 16,50eu,igaz nincs benne starship csak a dlc, és három játékot kell így venni, de vettem mellé diablo 3+kiegészítő, de ha kell valakinek meg mégtudom venni szívesen és hétvégén átvehető BP. Lentebb írtam mik voltak még, starcraft, cod stb

eladó NAGY dobozos Pc játékok :Starcraft ,Call of duty,Bioshock,STAR WARS-battlefront2 és sokan mások

(#93062) djculture

djculture
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Látom gyakorolja a rockstar a butítást..

Több játékos is meglepődve tapasztalta, hogy a GTA V legutóbbi, 1.08-as javítása után megcsúnyult a játék Xbox One-on és PS4-en. Persze, nem kell generációs különbségekre gondolni, de a látóhatár elmosottsága azért tényleg zavaró lehet.

Egyetlen pénztárgépet sem hagyhatunk az út szélén!

(#93063) arty válasza djculture (#93062) üzenetére

arty
(őstag)
LOGOUT blog

amit 2 nappal később az 1.09 "visszajavított" :)

(#93064) Crytek válasza arty (#93063) üzenetére

Crytek
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Nem egészen ahogy olvasni....

Asus P5K,E6750,4GB DDR2,GTX 460 1GB

(#93065) Arkennys válasza i2k (#93025) üzenetére

Arkennys
(őstag)

ezzel én is így vagyok, majd ha a 10 normálisra kinövi magát, talán.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#93066) arty válasza Crytek (#93064) üzenetére

arty
(őstag)
LOGOUT blog

akkor megint bénáznak :)

"PS4/XB1: Minor fixes for Parallax Occlusion, multiple bug and stability fixes. PS3/XB360: Multiple security, stability, and glitch fixes.

Parallax Occlusion is the mechanism used on current generation to improve quality of some textures like roads. It was broken before."

ez van 1.09-ről, a korábbi videok pedig a parallax occlusiont mutogatták mindenhol (mármint a hiányát az 1.08 patch után)

én most meg nem nézem, mert ha rossz is, majd megcsinálják 1.10 vagy utána :(

(#93067) sixpak

sixpak
(PH! addikt)

Sziasztok.
Life is Strange megvan valakinek?
Ez tényleg annyira jó, mint amilyen hangulatosak a trailerei?
Játékidő gondolom nem valami hosszú...újrajátszási faktor?
Szeretném megvenni, mert hihetetlenül tetszik ez a hangulat.
Köszönöm, ha valaki segít személyes tapasztalattal. :R

(#93068) laceszgamer válasza sixpak (#93067) üzenetére

laceszgamer
(őstag)

Haverom áradozott róla egy kört, én még nem próbáltam, de szerintem nem lehet rossz, mert eddig csak jókat hallottam róla.

"Ha kibírsz még egy menetet, amiről azt hitted, nem bírod ki – az adja az élet igazi értelmét." - Rocky Balboa

(#93069) djculture válasza sixpak (#93067) üzenetére

djculture
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Ez az a játék ami kikell próbálni akár verzióban hogy neked bejön e. Én amilyen jó volt a kezdés annyira ráuntam, még jó hogy nem fizettem érte. Ha már hülye demót nem képesek csinálni sajnos kötelező ezzel élni..

[ Szerkesztve ]

Egyetlen pénztárgépet sem hagyhatunk az út szélén!

(#93070) maddionmax válasza sixpak (#93067) üzenetére

maddionmax
(tag)
LOGOUT blog

Én még az elején tartok, de csak jókat tudok róla mondani. Nem bántam meg, hogy megvettem.

Steam/Origin/Uplay/Battle.net/Desura: MaddionMax | Én csupán annyit kérek, ne nézzük egymást hülyének! Köszönöm!

(#93071) sixpak válasza laceszgamer (#93068) üzenetére

sixpak
(PH! addikt)

Köszi. :R

Szerk.: maddionmax, neked is kösz.

djculture: hát, nagyot nem bukok rajt, ez a más forrás nem az én világom... :N

Bullseye: köszi, inkább Alan Wake...remélem jutott egy kicsi abból is bele... :)
Amúgy 5 euro Steamen, a teljes pedig egy huszas.

[ Szerkesztve ]

(#93072) bullseye válasza sixpak (#93067) üzenetére

bullseye
(őstag)
LOGOUT blog

Én az első részt behúztam próbából. Abban jóformán semmi érdekes nincsen*, és mégis nagyon tetszett. :)
De most már inkább megvárom a teljes évadot, addigra hátha lesz akciós is valamikor. Ha mondjuk a Gone Home bejött, akkor ez nagyon be fog.

*persze felvezetik az alaptémát, konfliktus sejtetés is van ezerrel, meg minden, de semmi CoD-szerű. ;]

There once was a maiden from Stoneberry Hollow │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#93073) sixpak válasza sixpak (#93071) üzenetére

sixpak
(PH! addikt)

Közben meg is vettem hirtelen felindultságból és a sok jó véleményt hallva (és a fél rosszat djculture-től :D ), már tölti is.
Köszi mindenkinek. :R

Szerk.: hmm...és még kártyákat is ad. :K

[ Szerkesztve ]

(#93074) laceszgamer válasza sixpak (#93073) üzenetére

laceszgamer
(őstag)

Amúgy ha tetszik akkor nézelődj még a Telltale játékai között. :)

"Ha kibírsz még egy menetet, amiről azt hitted, nem bírod ki – az adja az élet igazi értelmét." - Rocky Balboa

(#93075) Dj Tommy válasza sixpak (#93073) üzenetére

Dj Tommy
(senior tag)
LOGOUT blog

Szerintem jó döntés a megvétele. Én még január végén vettem meg 3100 ftért a teljes szezont és természetesen nem bántam meg. ;)

Nokia telefonom volt, van és MINDIG is az lesz!!! | Hand's Up Video Editek: bit.ly/1CSmaaX | Hand's Up Music isn't dead as long as we're alive \O/

(#93076) sixpak válasza laceszgamer (#93074) üzenetére

sixpak
(PH! addikt)

Nagyon tetszik, igaz csak egy (nem egészen) órát játszottam vele. Köszönöm, csekkolom majd. :R

Dj Tommy: én csak az EP 1-et vettem meg, de nagyon úgy tűnik, hogy a többi is követi...17 euro a 2-5 rész. :K

(#93077) warcat válasza sixpak (#93076) üzenetére

warcat
(őstag)

Ne pazarolj, Life Is Strange - Complete Season (Episodes 1-5) 29.99 BRL ~2610Ft

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2015 PROHARDVER Informatikai Kft.