Hirdetés

2014. szeptember 15., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Eredeti játékok - best buy topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2013-08-29 19:06:17

LOGOUT.hu

FIGYELEM! - a kapcsolódó topikok alább, a hozzászólások kerüljenek a megfelelő helyekre!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#78451) reelc válasza szjoci (#78448) üzenetére

reelc
(senior tag)

Én Plus4-en. :)
Ezeket próbálta valaki?

Street Rod.

[ Szerkesztve ]

(#78452) genndy válasza szjoci (#78448) üzenetére

genndy
(PH! addikt)

Mondhatjuk hogy jön, Star Citizen néven.

A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret.

(#78457) Csapoati válasza i2k (#78433) üzenetére

Csapoati
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Nem lenne rossz, csak tényleg el lehet szédülni a sok mosás effekttől.

Haladni kell a korall!

(#78459) regener

regener
(őstag)
LOGOUT blog

Nemis mondtam hogy olyan jó, csak ez a rögtönzött beszólás hogy semmitse ér elég agresszív egy kicsit.

Egy ismerős megkért, hogy ha tudom akkor próbáljam terjeszteni mert nagyon sok munkája van benne. S ha már idáig eljutott akkor had fejezze be. Maga a játék nem a legjobb a szakmájában, de én szivesen kipróbálnám ha már a mai AAA címek olyan silányak amennyire.

Az árazás szerintem is vicces, de sok beleszólásom nincs.
S nem, nem én voltam a 100Eurós Backer, mivel még 1Euróm sincs amit elkölthetnék.

Néhányan meg úgy írtok mintha aztírtam volna hogy kötelező adakozni.

(#78453) 75razor75
Kihagytad hogy Biztonságos...

[ Szerkesztve ]

(#78460) pigster válasza regener (#78459) üzenetére

pigster
(senior tag)

...mivel még 1Euróm sincs amit elkölthetnék...
Ha az ismerősöd szuper játékát nem bírod támogatni 1€-val sem, akkor bárki más miért támogatná?

[ Szerkesztve ]

ez nem az aláírásom

(#78461) Dilikutya válasza regener (#78425) üzenetére

Dilikutya
(PH! nagyúr)

Mi számít nálad rossznak, ha ez nem? :D
A játékmenet a 20 évvel ezelőtti platformokat idézi, a pályadizájn rettenetes, konkrétan csak alig több a pálya, mint valami háttér. Sokkal inkább játszanék a 20 éves Prehistorikkal, Superfroggal... mint ahogy utóbbival, igaz a felújítottal nemrég is játszottam.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#78462) birorichard válasza reelc (#78444) üzenetére

birorichard
(tag)

(#78444) reelc : Hatalmas. :D

[ Szerkesztve ]

Origin, Steam, Uplay: birorichard36 | BNet: birorichard #2923

(#78463) i2k válasza reelc (#78444) üzenetére

i2k
(tag)

Legjobb! Imádtam - haverral nyomattuk középsuliban, suli után Pentium-on.

.:i2k:.014

(#78464) cunnir

cunnir
(kvázi-tag)

Sziasztok.
A Kingdoms of Amalur: Reckoning- hoz melyik dlc-t érdemes megvenni?

Valójában ritkán vagyunk kapcsolatban a valósággal, mint olyannal, mert az idő nagy részében azzal a valósággal vagyunk kapcsolatban, amelyikről azt hisszük, hogy a valóság, vagy pontosabban, amelyiktől félünk, hogy az a valóság.

(#78465) MoVieFaN

MoVieFaN
(kvázi-tag)

Giveaway of the Day - Dreamscapes: The Sandman Collector’s Edition, még 18 óra van hátra.

Üdv, MoVieFaN. ------------- Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged?

(#78466) i2k válasza cunnir (#78464) üzenetére

i2k
(tag)

Amennyiben abszolúte 0-ról induló karakterrel kezdesz [nincs a PC-den korábbi, kipróbált verzióból mentés], akkor mindhárom DLC hasznos lehet.

De részletesen:

* "Weapons & Armor Bundle" - az elnevezése beszédes. Újszülött karakternek, az első települése lévő ládából kiszedhető, meglehetősen jó kezdő felszerelést ad.
Természetesen, milliónyi jobb cuccra tehetsz szert később, így ez a DLC nem létfontosságú.

* "Legend of Dead Kel" DLC: kötelező. Sztori kiegészítő.
* "Teeth of Naros" DLC: kötelező. Sztori kiegészítő.

A képemen láthatod, hogy mit adnak a kiegészítők - a bal sarokban az egyik, a jobb felső sarokban a másik új területet, baromi jó küldetésekkel, mellék történetekkel:

[ Szerkesztve ]

(#78467) maross válasza i2k (#78466) üzenetére

maross
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

weapons & armortol elegge kiborultam..kezdo varosban 50darab item, sargak es lilak, ugy hogy eddig ossz 2db quest item-es lilat lattam eddig az egesz jatekban...pay2win dlc

[ Szerkesztve ]

senki se mondta, hogy könnyű lesz!

(#78468) TBT válasza i2k (#78466) üzenetére

TBT
(tag)

Tehát akkor érdemesebb a Complete kiadást behúzni?
Elég olcsó az is, szerencsére. :D

"Fate cannot be changed. The End comes. And when it finds me... I shall embrace it at last." - Kerrigan

(#78469) i2k válasza maross (#78467) üzenetére

i2k
(tag)

Ha a játék nagyon elején vagy, akkor ne kiabáld el ezt a "pay2win dlc" dolgot... ugyanis, a karakter osztályoknak adott felszerelések [amik a ládából egy alkalommal kivehetőek] semmit sem érnek a játék egynegyede után...

(#78470) i2k válasza TBT (#78468) üzenetére

i2k
(tag)

Így van - nem kötelező használni a ládából a kiválasztott osztályú hősödnek / hősnődnek dobott felszerelést.
A játék így is kellően nehéz lesz az elején. Később pedig kellő kihívást kapsz ahhoz, hogy sose érezd magad teljes biztonságban.

Persze, félistenné lehet válni [ehhez nagyon kell a jó loot is!], de az oda vezető út nagyon rögös és hosszú :)

(#78471) warcat válasza TBT (#78468) üzenetére

warcat
(PH! addikt)

Amennyire tudom vannak különböző rebalance stb modok,amik eléggé kötelezőek ha belevágsz,én azért hagytam ott anno a simát megjelenés környékén a fenébe,mert unalmassá vált,hogy elképesztően tápos lettél seperc alatt a világ kihívásaihoz képest,modokkal rendbe lett rakva elvileg.

(#78472) i2k válasza warcat (#78471) üzenetére

i2k
(tag)

A Cheat Engine-es baromkodásról beszélsz. Hagyjuk kategória...

(#78473) eami válasza joe-ker (#78442) üzenetére

eami
(őstag)

már indítom is a telepítést, ennyi oltás utána muszáj leszek kipróbálni este, ha már megvan :))

Nexus 7 eladó

(#78474) maross válasza i2k (#78469) üzenetére

maross
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Jo, de mi ertelme van egyebkent ennek a dlcnek, most komolyan? legyen pay2win1/4 akkor.

(#78475) djculture válasza TBT (#78468) üzenetére

djculture
(PH! félisten)
LOGOUT blog

[link]
Én ezzel nyomom magyar felirattal az igazi..

[ Szerkesztve ]

"Kérdezték tőlem, félek-e a világvégétől. Azt mondtam, hogy b…meg, ott lakom." R.I.P Bajor Imre

(#78476) regener válasza pigster (#78460) üzenetére

regener
(őstag)
LOGOUT blog

Úgy értve ismerősöm hogy egy külföldi fórumon már elég sokszor beszéltem vele, nem közvetlenül.
Illetve jelenleg kereset nélkül még magamat sem.

(#78477) duvi válasza szjoci (#78448) üzenetére

duvi
(PH! addikt)

Bocs az offért, de látom, hogy többeket is érdekelhet.
Nem muszáj várni az új Elitre. Már jelenleg is fut a béta ELITE: DANGEROUS. Van elővételi és béta vásárlási lehetőség is. Év végére várható a hivatalos megjelenése. ED PH topic, ha valakit érdekel a játék. Egyre többen játszunk már a bétával az itteni társaságból.

(#78452) genndy
A Star Citizen is készül, de más a koncepciója mint az ED-nek. Jelenleg pre alfa fázisnál tart és két játszható modulja van. Részletek az SC PH topicban.

[ Szerkesztve ]

Samsung Wave II>SE Arc S>Huawei Ascend P6(B104)+32GB Samsung Class10

(#78478) eszement24

eszement24
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Akit érdekel egy kis Shattered Horizon játék most hirdettem egyet a ninja és trade topicban :)

Azért raktam be ide is, hogy minél több emberhez eljusson, akit érdekel és szeretné kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

(#78479) Allien válasza duvi (#78477) üzenetére

Allien
(PH! kedvence)

Azt hittem, legalább van free része, de eleve fizessek érte... :N

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 http://bf2s.com/player/45446900/ | Pentax K200D dupla kit+gripp | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert | Zboard billentyűzet+BF2 kieg

(#78480) i2k válasza eszement24 (#78478) üzenetére

i2k
(tag)

Nagyon nagy kár, hogy only multiplayer...

(#78481) ysengrin

ysengrin
(senior tag)

Ha valaki lemaradt volna, akkor most bepótolhatja az elmúlt 6 nap GOG leárazásait. Minden ami akciós volt, újra akciós! :)

(#78482) duvi válasza Allien (#78479) üzenetére

duvi
(PH! addikt)

Nem kötelező bétázni :N Viszont a véglegesért megéri most a 40 €, mert csak elővételben lesz ennyi. Nemrégiben jött a hír, hogy megjelenéskor 50 € lesz az ára. Akit érdekelnek a fejlesztés részletei, azoknak itt vannak a hírlevelek visszamenőleg.

(#78483) cunnir válasza i2k (#78466) üzenetére

cunnir
(kvázi-tag)

Köszönöm szépen a választ :) nagyon jó leírás akkor beruházok rájuk!

Valójában ritkán vagyunk kapcsolatban a valósággal, mint olyannal, mert az idő nagy részében azzal a valósággal vagyunk kapcsolatban, amelyikről azt hisszük, hogy a valóság, vagy pontosabban, amelyiktől félünk, hogy az a valóság.

(#78484) tomsolo válasza maross (#78467) üzenetére

tomsolo
(fanatikus tag)

Abból kb 2 használható - egyébként messze nem brutál cuccok(majd rájössz). Később is jók lesznek még mert sztem jól néznek ki és lehet ellensúlyozni velük a túlfejlesztés áldásos hatásait - készített ruha/fegyver ellen kb nincs esélye senkinek.

TDU2 nick: ts | Uplay: tom.solo | Steam: tom_solo

(#78485) i2k válasza cunnir (#78483) üzenetére

i2k
(tag)

Én úgy gondolom, hogy jól döntöttél. :)
Nem szabad túladagolni a játékot és remek szórakozás lesz.
Nekem csak az alapjáték volt ~80 óra.

(#78486) xsanyi77

xsanyi77
(őstag)

Humble store
Medieval II: Total war 0.79 €

Tessék lecsapni rá, kiváló játék.

[ Szerkesztve ]

Blue is the colour, football is the game. We're all together, and winning is our aim... --//-- ♫My Head Is An Animal♫

(#78487) Crytek válasza xsanyi77 (#78486) üzenetére

Crytek
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Megvan dobozos magyarba a GOLD,de ezt steam-re is beszerzem megpróbálom ráeszközölni a magyar fájlokat!

Asus P5K,E6750,4GB DDR2,GTX 460 1GB

(#78488) maddionmax válasza Crytek (#78487) üzenetére

maddionmax
(senior tag)
LOGOUT blog

Dettó :D

Steam/Origin/Uplay/Battle.net/Desura: MaddionMax | Én csupán annyit kérek, ne nézzük egymást hülyének! Köszönöm!

(#78489) Frod válasza xsanyi77 (#78486) üzenetére

Frod
(fanatikus tag)

Épp megláttam, megörültem, hogy végre én is kifogtam egy "elárazást", de igazából rájöttem, hogy sosem lenne rá időm, szóval kimarad. :)

(#78490) Allien válasza xsanyi77 (#78486) üzenetére

Allien
(PH! kedvence)

Franc, már megvan. ;]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 http://bf2s.com/player/45446900/ | Pentax K200D dupla kit+gripp | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert | Zboard billentyűzet+BF2 kieg

(#78491) djculture válasza Crytek (#78487) üzenetére

djculture
(PH! félisten)
LOGOUT blog

És megy win7-8 -on normálisan?

"Kérdezték tőlem, félek-e a világvégétől. Azt mondtam, hogy b…meg, ott lakom." R.I.P Bajor Imre

(#78492) xsanyi77 válasza djculture (#78491) üzenetére

xsanyi77
(őstag)

win 7-en igen.

Blue is the colour, football is the game. We're all together, and winning is our aim... --//-- ♫My Head Is An Animal♫

(#78493) cskamacska válasza duvi (#78482) üzenetére

cskamacska
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Aha, mint amikor tavaly ilyenkor én is azt hittem hogy a Star Citizen 45 dolláros "előrendeléssel" mekkora boltot csinálok, decemberben kipróbálható változat, warm fuzzy feeling, hogy én is hozzájárulok a Freelancer utódjának elkészüléséhez, és még olcsóbb is mint a végleges.

Nos, a dogfightot addíg nyújtották, amíg elment tőle az életkedvem is, Freelancer utódlás kérdéses, játék meg amúgy bekerült az AMD Never Settle promóba(már Silver szinten!!), így az nem kapja meg a teljes változatot(exkluzív skinnel amit a balek backer nem kap meg!) szaré-húgyé, aki nem akarja. :DDD Mint warmacska is mondotta volt, az élelmes/jóllakott Alienvérarénások meg nettó null forintból kihozták egy másik játékkal együtt.

Szóval így jártak, kivárom míg bebundlizzák. :P Nem fogok beleöregedni úgy hiszem. :U

"Liberals think the war against terror was bad, just wait for the war on heresy." - Star Citizen Aurora LN csomag alfa/béta eléréssel, teljes játékkal eladó, vagy elcserélhető

(#78494) maross válasza cskamacska (#78493) üzenetére

maross
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

star citizenre bekohogtek mar valami idopontot a fejlesztok? még steamen sincs fent.

(#78495) eami válasza maross (#78494) üzenetére

eami
(őstag)

Nem is biztos hogy fent lesz.

Nexus 7 eladó

(#78496) duvi válasza cskamacska (#78493) üzenetére

duvi
(PH! addikt)

Csak a téves infók miatt pár részlet:
-Azért tettem be az Elite linket, mert láttam, hogy többeket is érdekelhet. A Star Citizen még mindig pre alfa állapotban van. Ennek ellenére van már játszható modulja. Arena Commander (free flight+dog fight+racing) A végleges megjelenésre szerintem még 1-2 évet kell várni. Jelenlegi Project Status. Szerintem Steamre jó pár évig nem fog kikerülni (ha kikerül egyáltalán), ahogy az Elite se.
"AMD Never Settle promóba(már Silver szinten!!), így az nem kapja meg a teljes változatot(exkluzív skinnel amit a balek backer nem kap meg!) szaré-húgyé, aki nem akarja."
Ez nem így van :N Ugyanis egy alfa backer jóval többet kap a támogatásáért (minden modult ingyen, alfa, béta végleges hozzáférésekkel), mint egy AMD kuponos vásárló ;)

-Az Elite viszont már béta állapotban van, sokkal magasabb készültségi fokkal. Hamarabb is fog megjelenni (idén év végén), mint a SC. Ingame trailer a játékról.

[ Szerkesztve ]

(#78497) maross válasza eami (#78495) üzenetére

maross
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

amd silver kuponban steam keyt ir, onnan mertem feltetelezni.

(#78498) duvi válasza maross (#78497) üzenetére

duvi
(PH! addikt)

Mert a választható címek között vannak steames játékok is.

(#78499) maross válasza duvi (#78498) üzenetére

maross
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Az szuper, de en mar arra gondoltam hogy kivalasztottad benne a star citizent ajandek jateknak.

Congratulations on reserving Star Citizen! The code will be delivered closer to the game release. We will update your account and notify you as soon as the game code is available.

Star Citizen Key: Coming Soon

Bar eskudni mernék, hogy amikor bevaltottam egy-ket hete még szerepelt benne a "Steam" szo, direkt neztem. Es ebbol kiindulva most mar jo esellyel nem lesz steames.

[ Szerkesztve ]

(#78500) djculture válasza maross (#78499) üzenetére

djculture
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Én gondokoztam hogy arra váltom be de lebeszéltem magamat. Nem vesztek vele sokat már 2017 végéröl beszélgetnek mire egyáltalán játszható lesz egy része. Addigra kb ez az egész már rég nem lesz aktuális lesz más és jobb.

[ Szerkesztve ]

(#78501) warcat

warcat
(PH! addikt)

Hehe,ez tetszik,aki sajnálta volna a 79 eurocentet a medievalra humbliéktól:

"Medieval II comes with three Genuine grade TF2 promotional items; the Foppish Physician, The Distinguished Rogue and The King of Scotland. Each can be sold on the Steam marketplace for about 40c"

Megerősíthetem még mindig aktív a promo,ha nem kapod meg egyből,el kell indítani a Team Fortress 2-őt.
0.36€-0.43€ körül van a market áruk első pillantásra,és a játék is kártyás ugyebár.
Reggel 7-kor jár le a flash sale.

[ Szerkesztve ]

(#78502) maross válasza warcat (#78501) üzenetére

maross
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

kosz, jo tudni :).

(#78503) bullseye válasza warcat (#78501) üzenetére

bullseye
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Izé, ha nekem megvan korábbról akkor is jár? Telepíteni is kell hozzá, vagy amint elindítóm a TF-t beesik?

There once was a maiden from Stoneberry Hollow │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#78504) warcat válasza bullseye (#78503) üzenetére

warcat
(PH! addikt)

TF2 indításához van kötve,ekkor medieval megléte esetén kapod automatikusan a tárgytárolódba.
Azonban ha jól értelmezem nem vagy piacképes/vagy csak nem vásároltál tf2 cuccot korábban (nem tudom melyik) akkor egy nem cserélhető/eladható verziót kapsz belőlük.

(#78505) bullseye válasza bullseye (#78503) üzenetére

bullseye
(PH! addikt)
LOGOUT blog

És a válasz: igen :)
Hirtelen esett vagy 20 cucc, mondjuk a többsége nem cserélhető/piacolható.

There once was a maiden from Stoneberry Hollow │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Eredeti játékok - best buy topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.