Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97401) djculture válasza i2k (#97400) üzenetére


djculture
félisten

Nyugi Lagzi Lajcsi is örült a gazdagságának mégse akart semmiért fizetni mert minek.. ;]

Battlefront konzolos ügybe lesz megint anyázás:

A Digital Foundry technikai analízisnek vetette alá a ‪#‎StarWars‬: ‪#‎Battlefront‬ bétáját. Így derült ki, hogy PS4-en 900p-t, Xbox One-on 720p-t tud.

[ Szerkesztve ]

(#97402) maross válasza djculture (#97401) üzenetére


maross
veterán

jo az, ha tudja a cinematic experiencet (aka 24fps for dat film look).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#97403) Frod válasza eami (#97388) üzenetére


Frod
addikt

engem meg eddig hagyott totálisan hidegen, de viszont a bétából leszűrve akkora fun, hogy csak na.
még jó, hogy az anyagi helyzetem nem tud ilyen könnyen változni mint a hozzáállásom, így 14e-ért ebből tuti nem lesz vétel :) :(
majd jövőre a prémium olcsón esetleg.

Do you see the white shadow?

(#97404) tomsolo


tomsolo
őstag

gyá jön az AC film

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97405) Lackki válasza tomsolo (#97404) üzenetére


Lackki
senior tag

laggoltál pár hónapot :P
már nyáron kiderült hogy Faszbender lesz a főszereplő :P

Privátot hamarabb észreveszem

(#97406) szami777 válasza Źşë' (#97393) üzenetére


szami777
addikt

Ma néztem a dobozos Fifa 16-ot, hogy vajh mennyiért adják, megrökönyödve láttam, hogy 15-16 ezer forint mindenhol a pc-s változat is. Tavaly 10k-ért vettem még a 15-öt. Itt nem 100-200 forintról van azért szó, hanem 50%-os áremelkedésről 1 év alatt. Szerintem egy árucikk ára se nőtt ennyivel Magyarországon. Ezzel az emeléssel csak azt érik el, hogy engem, mint potenciális vásárlót elvesztenek.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#97407) tomsolo válasza Lackki (#97405) üzenetére


tomsolo
őstag

na de most már az is kiderült hogy az UBI 150-220 misit tesz bele

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97408) oriic válasza tomsolo (#97404) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem új infó, már kép is van a főhősről.

[link]

Live-Die-Respawn

(#97409) Źşë' válasza djculture (#97401) üzenetére


Źşë'
addikt

az nagy gáz, beta nálam fullon eszméletlen jól fut, és beszarás gyönyörű...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#97410) eami válasza Źşë' (#97409) üzenetére


eami
addikt

én csak highra raktam 1080p és elég ratyin nézett ki :\

(#97411) eami válasza eami (#97410) üzenetére


eami
addikt

kipróbáltam most ultrán, kétségtelenül egy fokkal szebb lett és bár elég valószínű hogy ez az egyik legszebb SW játék, szerintem a textúrák elég gyengék :\

(#97412) eami


eami
addikt

Rocket League amúgy érdekel vkit?

(#97413) sixpak válasza eami (#97411) üzenetére


sixpak
nagyúr

Én is ultrán tolom, de a Hoth, adottságaiból adódóan nem tud nagyon szép lenni.
Tiszta fehér minden, már gondolkodtam, hogy leveszem a fényerőt hóvakság ellen. :D
Viszont a Survival mód a Tatooin-on...na az elég faszán néz ki.
Kíváncsi vagyok az Endorra, van egy sanda gyanúm, hogy nem ilyen lesz.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#97414) GoZoL válasza eami (#97412) üzenetére


GoZoL
senior tag

Engem érdekel, van jó árban valahol?

(#97415) eami válasza GoZoL (#97414) üzenetére


eami
addikt

ment privi.

(#97416) Dilikutya válasza eami (#97411) üzenetére


Dilikutya
félisten

Fene megeszi, ha nem ez az egyik legszebb SW játék. Igazából a legszebbnek kéne lennie, a Force Unleashed 2 már 5 éves, azt illene túlszárnyalni. Múltkor láttam a Luke Skywalker gameplay-t, elég bénán mozgott ő is, meg pl. a rohamosztagosok is, nem is hasonlít a trailerre ez a része sem.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#97417) warcat válasza Dilikutya (#97416) üzenetére


warcat
veterán

Ha valamilyen okból lemaradtatok volna róla: Luke Skywalker Battlefront Gameplay ;] :))

EA: It's in the crate!

(#97418) cyberkind


cyberkind
félisten

Bátor voltam és megvettem az Aliens Collection-t, köztük a Colonial Marines-t, anno kitoltam egyszer, tetszett is, na most majd kiderül hogy csak dísznek lesz vagy élvezni is fogom. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#97419) Arkennys


Arkennys
addikt

Van itt olyan aki birtokolja a Depth című játékot? És ha igen írna róla pár szót, milyen szerinte? :) Gondolkozom rajta megvegyem-e

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#97420) tomsolo válasza Arkennys (#97419) üzenetére


tomsolo
őstag

szokáso multimóka

Választhatsz hogy Cápa vagy Buvár leszel és akkor aszerint megy a hirig. Olyan fél óráig még vicces is :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97421) Arkennys válasza tomsolo (#97420) üzenetére


Arkennys
addikt

ettől féltem, hogy csak addig :D

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#97422) duvi válasza warcat (#97417) üzenetére


duvi
nagyúr

Ez nagyon ütős volt! :D :C

(#97423) cskamacska válasza sixpak (#97413) üzenetére


cskamacska
addikt

Ha már új EA játék, ez vót má? :)

Azért hol vannak az új gyalázatos Battlefield részek a BF 2-höz képest, amiben a közösség moddolt magának egy új hardkór WWII részt, meg sok más egyebet. :( A zsebkendőnyi pályákra az most az aktuális válasz, hogy 20v20-ban így tudnak filmhű csatákat létrehozni. Jah kérem, tessék egy nagy pályára 128, vagy akár több embert engedni mint 10 éve(!), és nem lesz gond az autentikus háborús káosszal. :))

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#97424) bullseye válasza cskamacska (#97423) üzenetére


bullseye
addikt

BF1942-höz képest, amiben moddoltak egy Desert Combatot, amiben helikopter és radar volt.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#97425) arty válasza bullseye (#97424) üzenetére


arty
veterán

mostaniakban van heli alapból, nem kell moddolni :DDD

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#97426) sixpak válasza cskamacska (#97423) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nem rossz. :D
Ne feledd, az idő megszépíti az emlékeket. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy szar volt a BF2, de például a BC2 vagy akár a BF3 nagyon nagyon jól sikerült...mondjuk én a BF4-be is beletoltam vagy 300 órát. Azzal kell főzni, ami van. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#97427) tomsolo


tomsolo
őstag

Újabb kihagyhatatlan olcsó jóság - 0,19€

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97428) djculture válasza tomsolo (#97427) üzenetére


djculture
félisten

még a videó is fejfájást okoz annyira gagyi.. :D

(#97429) Dilikutya válasza djculture (#97428) üzenetére


Dilikutya
félisten

De kártyás!

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#97430) djculture válasza Dilikutya (#97429) üzenetére


djculture
félisten

Ja 0.04-et kapsz értük (leszámolva az adót) szorozva a 6 darabbal lehet nyerni kemény egy 0.01 eurot, világüzlet komám! :D Cserébe egy újabb szemét játék ragad az ember könyvtárában.

[ Szerkesztve ]

(#97431) sixpak válasza Dilikutya (#97429) üzenetére


sixpak
nagyúr

Én megvettem, a kisebbik lányom néha szokott hasonlót tolni telefonon/tableten...most játszhat pc-n is.
Legalább annyit, hogy a kártyák kijöjjenek belőle. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#97432) Dilikutya válasza djculture (#97430) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nekem ugyan nem! :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#97433) tomsolo válasza djculture (#97430) üzenetére


tomsolo
őstag

Marha jó kis játék pedig 63 Ft-ért.

Iszonyú addiktív a cucc és elég szemét pályák vannak benne ráadásul semelyik újság nem adja most ingyen. ;]

Az egér a Marson szintű zenéje - hiába veszed lejebb a hangot - belevésődik az agyadba ha akarod ha nem. Jóval több van benne mint egy Flappy Birdben, hála a változatos pályáknak és a min. 2 féle labdának - tojáshéj, gumi.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97434) KubanitoS válasza tomsolo (#97433) üzenetére


KubanitoS
veterán

Telefonra még jó is lenne.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#97435) tomsolo válasza KubanitoS (#97434) üzenetére


tomsolo
őstag

Vannak pályák amik még egérrel is rémálom kategória sztem telefonon esélytelen lenne - vagy nagyon le lenne butítva. Pl. mikor mindenféle mozgó platformon kell utaztatni a labdát az nem kicsit nehéz.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97436) cskamacska


cskamacska
addikt

Folytatás a Best Buy 2 topikból:

Dilikutya: "Akkor most már végképp áttérünk a 60€ kezdőárra az alapjátékok esetében? Meg a Season Pass egy teljes játék ára, ennyiért kb. annyi tartalmat kéne adni, mint maga az alapjáték. És ez úgy aligha lehetséges, ha az alap egy gazdagon felszerelt, bőséges tartalommal bíró játék, valószínűleg ezt csúnyán szétszedték, és egy rakás pálya, jármű, fegyver simán csak kikerült belőle, vagy legalábbis a lehetőségük, maguk a fájlok lehet, hogy részben már a telepítő lemezen is rajta lesznek. Nem létezik, hogy az SP-t tömegek fogják venni."

NetTom: "Multinál ez nehezen értelmezhető... mert itt nem kell "akkora" tartalom a játékidő növeléséhez, mint egy single történetben. :)
De single játékoknál igencsak vitatható az új árazási szint, az már egyszer igaz. :)
Egyikbe beletolsz 500 órát a másikba meg 5-50 között...
Nem tudom annak örüljünk hogy a multis játékok nem 10x annyiba fájnak még, vagy azon mérgelődjünk ikább a single játékok miért nem 10-edannyiba kerülnek akkor. :D"

Mondjuk ha te a Battlefront 10-15 zsebkendőnyi pályájába beletolsz 500 órát, akkor a kínai arany farmolók monotónia tűrése picsafüst a tiédhez képest. :DDD :P

Most hogy én is így számolgatom, nem játszottam olyan játékkal párszor tíz óránál többet, amit ne lehetett volna rommá modolni, és így ne lett volna hozzá bőségesen új élményekből választék.

Van 1100+600 órám Men of War Assault Squad 1+2-ben, amihez nagy rakás közösségi tartalom jött ki. Dinamikus hadjárat tovább vihető egységekkel, komplett realizmus mod az elérhető multi egységek megháromszorozásával(!), grafika javító mod, hang lecserélő mod, minden lecserélő mod, Magyar Királyi Honvédség mod, hatalmas modern harc mod, Star Wars mod, zombi mod, sci-fi mod, előző részek single küldetéseinek portolása, legalább 200 új coop/sp pálya(mely között bőven van olyan ami hozzáad plusz egységeket, hangokat, vagy valami újat, mert minden új tartalom "mod"nak számít ami bármit tartalmazhat, nincsenek csak térképek, ezt ki is használják), és pofátlan mennyiségű multi pálya.

Killing Floor 1-ben van 1300 órám, és szinte minden nap új pályán játszottunk kedvenc szervereimen(mind saját beállítással). Volt ott Duke Nukem, Doom 1, Doom 3, Mario , Wolfenstein, Dead Space, modern warfare, coop történet, survival történet, RPG, sci-fi és mindenféle mod meg elborult pálya, új zombik, régi zombik, Teletubbies zombik, új fegyverek, új trader csaj, új mindenféle.
Killing Floor 2 még csak early access volt, de már a második héten(!) jöttek ki hozzá az újabb pályák(naná hogy a Defence, meg szint növelő pályák voltak az elsők :D ), harmadik héten 40 fővel(az alap beállítás 6 játékos), max perk szint mutatorral, csak új pályákon játszottam Sheeps szerverén. :R Nem kétséges hogy egy év múlva már dúskálni fogunk a pályákban és modokban. :K

Több száz órám van Dawn of War 1-ben, amiben úgy folytattam a telepítést, hogy felraktam a Dawn of Skirmish AI modot, és mellé nagy rakás multi pályát, ha épp nem is volt kedvem a további bő mod választékból szemezgetni.
Company of Heroes szintén zenész, teljesen alap volt, hogy megkínáltam 150 darabos multi pályával, majd Eastern Front, Blitzkrieg, vagy egyéb mod ízlés szerint.

Command and Conquer játékokról ne is beszéljünk, rongyosra játszottam és így moddoltam mindet. Red Alertnél magam buzeráltam a rules.ini-t, és floppyn hoztam hozzá Tiberian Dawn egység modot, és dupla löveget szövetségeséknek. :)
Mostani kedvenc Renegade X önmagában egy önálló UDK mod a jobbik fajtából, jönnek már hozzá az új pályák, nemrég kapott ládából pottyanó Tiberian Sun egységeket(és így megeshet hogy a Titán lépegető, a Wolverine lépegető, a Mammut tank, és a Hover MRLS egymás mellett irtja a mocskos NOD terroristákat ^^)
ArmaHáromtélennyáron, Source cuccok(Synergy, Obsidian Conflict, gmod ami játék a játék a játékában), Stalker sorozat amit a modok tesznek játszhatóvá :DDD , bármely Bethesda játék amit szintén a modderek fejeznek be ;] , ésatöbbi.

tl;dr: Bele is őrülnék, ha az AAA játékok Season Pass-modding letiltva karámjában kellene senyvednem. :( Zakciósan ideig-óráig jó az, de mivel az MMO grind, meg a Sergeant of Master Sergeants Most Important Person of Extreme Sergeants to the Max! plecsnihalmozás nem hat meg(sőt a játékmenetet érintő fegyver és képesség feloldást kifejezetten gyűlölöm kompetitív multi játékokban), a játékhoz meg vagy van új érdemi hivatalos tartalom, vagy nincs(jó drágán), így több száz óra teljesen kizárva.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#97437) Dilikutya válasza cskamacska (#97436) üzenetére


Dilikutya
félisten

Óóó, Red Alert 2, rules.ini... mennyi modot töltöttem le hozzá, aztán egyszer felfedeztem én is a rules.ini előnyeit. Még megvannak azok a screenshotok 10+ évvel ezelőttről, ahol az ellenséges bázist letarolja 6-8 atomgomba. :)
Szerkesztettem bele taktikai csapásmérőt is. Bár voltak modok, amik új egységet is hoztak, de sok volt a gagyi, nekem az alap repülők jobban bejöttek, így a lopakodókat felszereltem atombombával. :)
Lehet fel is rakom ismét, szerintem az Origin-es Ultimate C&C-ben lévő játékok normálisan mennek mai gépeken, pár éve P4-en a RA2 elég pörgős volt már. :)
Mennyi órám volt benne...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#97438) micafighter válasza Dilikutya (#97437) üzenetére


micafighter
nagyúr

Meghoztad nekem is a kedvem a nosztalgiázáshoz :)

[ Szerkesztve ]

(#97439) tomsolo


tomsolo
őstag

BundleStars - free Skyborn giveaway

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97440) djculture


djculture
félisten

battlefront season pass 50 euro lesz a teljes battlefront (ultimate edition) meg 120euro.. Lassan kitalálják hogy egy játékért fizess 10 milliót

(#97441) tipuka válasza djculture (#97440) üzenetére


tipuka
addikt

hát igen, azért ez már olyan ár, amit a rossz fizetésre sem lehet fogni, meg az euró nem romlott idén annyit, hogy ennyivel dráguljon egy ilyen cím. nincs benne 100 órányi single rész meg 50 féle pálya :) (kivettem a biliből a kezem)

(#97442) Dilikutya válasza djculture (#97440) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Battlefield 1942 ingyen lett meg, a Battlefield 3-at bundliban adták 6€-ért, de volt ingyen is, a Battlefield 4 múltkor 2500 volt a Tesco-ban. Jövőre a Hardline is ennyi lesz, a standard már most is csak 30€. 2 év múlva megvehetném 5-10€-ért, ha single is lenne benne, így persze nem, akkor se, ha botok ellen lehet fel-alá rohangálni a Hoth-on. Még csak a csatát se adja vissza, mert nem két sereg esik egymásnak szemből, hanem 2 tucat idegen arc kergeti egymást a jeges buckák között.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#97443) tomsolo


tomsolo
őstag

Hatred bundliban - 5USD

(be is halt az oldal)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97444) eami válasza tomsolo (#97443) üzenetére


eami
addikt

és nem jó a link sem :(

(#97445) Cheesus válasza tomsolo (#97443) üzenetére


Cheesus
senior tag

Így már jobb lesz: [link]

https://www.twitch.tv/csehla

(#97446) NyMRooD válasza tomsolo (#97443) üzenetére


NyMRooD
őstag

Köszi :R

A link amit megadtál hibás itt a működőképes

u.i. megelőztek, itt a bundle tartalma:

$1:
POSTAL
The Campaign Series: Fall Weiss
Strategic War in Europe
1953: NATO vs Warsaw Pact

$5:
Hatred
Warlocks vs Shadows
Zombie Driver HD

Úgy nézem a többi játék nem nagy eresztés.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#97447) i2k válasza NyMRooD (#97446) üzenetére


i2k
senior tag

"Úgy nézem a többi játék nem nagy eresztés."

"Zombie Driver HD" - pedig ez jó, ha valaki szereti a klasszikus Death Rally-féle játékokat.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#97448) Csapoati válasza i2k (#97447) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Meg ha nincs meg neki valamelyik korábbi bundliból a kb 10 közül, ami ezt a játékot tartalmazta. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#97449) cskamacska válasza NyMRooD (#97446) üzenetére


cskamacska
addikt

Magyarul:

Onemorebundle.com: Strategy vs Mayhem bundli

1 dollárért
POSTAL
The Campaign Series: Fall Weiss
Strategic War in Europe
1953: NATO vs Warsaw Pact

5 dollárért pluszban
Hatred
Warlocks vs Shadows
Zombie Driver HD Complete Edition

fúj ninjaedit :((( :P

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#97450) NyMRooD válasza Csapoati (#97448) üzenetére


NyMRooD
őstag

Pontosan ez a helyzet. :DD

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.