Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97601) echterion válasza arty (#97600) üzenetére


echterion
nagyúr

Miért olyan nehéz elhinni, hogy van, akinél nem volt szar? Azért látatlanban azt állítani másokról, hogy hazudnak, elég meredek. Alap lenne, hogy valami konkrétummal cáfold meg, ha valaki hazudik, a két szép szemed ehhez nem elég.

**********

(#97602) maddionmax válasza arty (#97600) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Érdekes ez a Batman dolog,mert egy idősebb Xeonon toltam minden akadás nélkül, mostani i7esen sem akad.
Egyébként 7€-ért vettem az Nvidia kupont.

(#97603) eami válasza maddionmax (#97602) üzenetére


eami
addikt

Mondjuk ott nem az akadással volt főleg baj. A legeslegnagyobb baj vele amúgy az volt hogy a konzol verzió messze jobban nézett ki mint a PC-s. Sokkal. Amúgy annyit beszéltünk itt róla hogy tegnap gondoltam megnézem mit javítottak rajta és elkezdem kijátszani. Remek alkalom tesztelni az új Steam Controllert is. Hááátőőő, egyetlen játék ahol ha a jobb oldali tapipadot egérnek állítom be akkor séta közben nem lehet irányítani az egeret (ha joynak akkor igen de akkor marad a darabos controlleres nézelődés). Még küzdök vele, mert amúgy úgy vettem észre sokat változott az első próbálkozáshoz képest (persze beállításokkal még mindig nem vagyok elkényeztetve).

(#97604) micafighter válasza arty (#97600) üzenetére


micafighter
nagyúr

Az a gond hogy a "nálam jól fut" egy nagyon nagyon relatív dolog, mert valakinek akkor "fut jól" ha a minimum FPS nem esik be 60 alá, van aki meg átlag 20FPS-el is elvan, és nála "jól fut". És ehhez akkor még vegyük hozzá a grafikai beállításokat, mert lehet olyan grafikai beállítás ami nagy mértékben befolyásolja a teljesítményt. Továbbá ahány számítógép annyi féle konfiguráció, és akinek például nagyon erős gépe van az joggal várja hogy jobban fusson nála a játék, az lehet a minimum 60 FPS-el sem lesz elégedett ultrán.

(#97605) Agyzuzo válasza micafighter (#97604) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ja, ezt adom, mert én pl. reflexből kapcsolom ki a Blur-t és a Depth of Field-t, de sokszor az élmosást is, mert engem zavar. Ezek meg ugye pont azok az effektek amik jócskán megdobják az fps-t. :) Aki szeret minden ilyen homályosító szutykot kimaxolva tartani az kapásból ott indul hogy 30-40% eltérés frame rate-ben. Én a Witcher 3-at is úgy tolom hogy minden homályosító effekt OFF, az élesítés viszont maxon. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#97606) echterion válasza Agyzuzo (#97605) üzenetére


echterion
nagyúr

Ezt a kettőt én is kilövőm, mert nem tetszik, az élsimítást viszont mindig bent hagyom.

(#97602) maddionmax: Ne hazuggyá' má'. ;]

**********

(#97607) maddionmax válasza echterion (#97606) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Nem hazudok, palimadar mindig akad ;] Jobban tetszett neki a Metro Redux Bundle, ami akkor 7€ volt. Megkapta cserébe.

(#97608) chungee


chungee
addikt

Napot!

Fontolgatok, hogy vásároljak ezen az oldalon. Az érdekelne engem, hogy miután kifizettem a vételárat, akkor azonnal megkapom-e a játékot/kulcsot:F

(#97609) tomsolo válasza chungee (#97608) üzenetére


tomsolo
őstag

ha a battlefronton gondolkodsz, talán érdemes kibeszélni nem lenne-e olcsóbb beszerezni az origin mexikói oldaláról :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97610) chungee válasza tomsolo (#97609) üzenetére


chungee
addikt

Nem nem battle érdekel :N hanem steam-es Euro Truck 2 :K

(#97611) djculture válasza tomsolo (#97609) üzenetére


djculture
félisten

"A konzolos szerverböngésző, a beépített hangkommunikáció és az űrcsaták hiánya mellé most csatlakozott az is, hogy a Star Wars: Battlefront nem támogatja a privát meccseket. A játék hivatalos Twitterén tudtuk meg, hogy nem lesz lehetőségünk arra, hogy saját mérkőzéséket állítsunk fel, a bejegyzés megfogalmazása szerint azonban lehetséges, hogy később, mondjuk egy patch formájában, ez a funkció beépítésre kerül."

Szóval a battlefront kivárandó szerintem.. Csalók tobzódását előre jósolom ha igy lesz, hogy nem lehet saját meccset indítani a haverokkal.

[ Szerkesztve ]

(#97612) tomsolo válasza djculture (#97611) üzenetére


tomsolo
őstag

én kerülöm mert soldat óta nem izgatnak a multis fájdalmak

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97613) djculture válasza tomsolo (#97612) üzenetére


djculture
félisten

Én gondoltam rá hogy megveszem de egyre inkább unszimpatikus... Ráérek én akkor megvenni ha nem lesz miatta anyázás napi szinten..

(#97614) Norbi095HUN


Norbi095HUN
aktív tag

Sziasztok!
Ezzel a Just Cause 3-mal már lehet Bétázni? Mert rengeteg Beta Gameplay-t látok napi szinten YouTube-on.
És ha igen akkor hogy? :R :Y :C

(#97615) eami


eami
addikt

comment nélkül mm(

(#97616) tomsolo válasza eami (#97615) üzenetére


tomsolo
őstag

remélem ez már a béta!:D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97617) djculture


djculture
félisten

Úgy látom már megkapta a hazai kiadó a fallout 4 példányokat :

A játék dobozában egyetlen DVD lesz megtalálható, melyről a játék egy kis része telepíthető csak. A játék telepítéséhez és futtatásához kb 30 GB adat internetről, Steam-ről történő letöltése szükséges.

Ezzel az is bizonyságot kapott aki azt hitte hogy a dobozos nem lesz steam-es..

[ Szerkesztve ]

(#97618) tomsolo


tomsolo
őstag

Ööööö a bundlesars mióta lett GPB alapú?

#retkesszemetek

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97619) echterion válasza tomsolo (#97616) üzenetére


echterion
nagyúr

Ez már az utolsó DLC utáni HD edisön. :D

(#97618) tomsolo: Bekaphassák' ők is!

[ Szerkesztve ]

**********

(#97620) eami válasza tomsolo (#97618) üzenetére


eami
addikt

bő egy éve vagy kettő?:D jó reggelt :)

(#97621) tomsolo válasza eami (#97620) üzenetére


tomsolo
őstag

mától csibém

külön vicces, hogy redditen meg leszavaznak mindenkit aki szóvá teszi.

Remélem a pokol tűzén fognak elégni a szarjukkal együtt.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97622) i2k válasza eami (#97620) üzenetére


i2k
senior tag

A váltástól egészen a mai napig simán vásárolhattam volna dollárban / masszív F5 után meg fontban is akár (az oldal gyengesége).
Topikban is jeleztem.
Mától viszont nincs trükközés, és csak fontban mérik a játékokat.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#97623) eami válasza tomsolo (#97621) üzenetére


eami
addikt

eddig is font árat fizettél csak váltott euróra, szóval igazi 1st world problem lesz ez hogy ugyanannyit kell fizetni mint eddig (sőt igazából kevesebbet a váltás miatt).

(#97622) i2k: a $ anomália viszont hiányozni fog :(

[ Szerkesztve ]

(#97624) echterion válasza eami (#97623) üzenetére


echterion
nagyúr

Én dolcsiért vettem pár hete a Mordort és nem is trükköztem.

**********

(#97625) eami válasza echterion (#97624) üzenetére


eami
addikt

igen, ezért írtam hogy anomália és nem azt hogy bug.

(#97626) tomsolo válasza eami (#97623) üzenetére


tomsolo
őstag

már visszaállt -.-

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97627) tomsolo


tomsolo
őstag

Bloodrayne -90% - 0,99€

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97628) djculture válasza tomsolo (#97627) üzenetére


djculture
félisten

Kettes meg a oldalnézetes hülyeség része is annyi.. Az egyes kinézete már annak idején 2003 ban is horror volt. .

Szerk: de úgy látom a kettes is csak disznek jó:

This game is not meant for modern windows and will not work. The most I got out of it is about 30 minutes of play time, this is from instant crashing every time I opened the menu or sometimes just at start up

[ Szerkesztve ]

(#97629) FollowTheORI válasza tomsolo (#97626) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jah... már épp akarni írtam miről beszélsz nálam EUR-os... de akkor tárgytalan. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#97630) Crytek


Crytek
veterán

Na ezért nem lett ez bundleszőkevény nem mondtak le róla:

Kijavítják és újra kiadják a Raven’s Cryt

Rambo ára lehetne már 5 euro alatt végre!

Next PC Upgrade: 2022

(#97631) djculture válasza Crytek (#97630) üzenetére


djculture
félisten

Annyi esélyt látok mindkettőre mint hogy megverjük a norvégokat Oslóban..

(#97632) arty válasza echterion (#97601) üzenetére


arty
veterán

Lehet túlreagáltam az induló hsz-t.

"Batman-t , Witcher 3-at első nap játszottam 970-en , semmi gond nem volt vele-azóta sincs."

Noha a "szerintem"-et már nem várom el általában, innen a "nálam" hiányzott. De az, hogy valakinél jól ment, nem releváns info - kit érdekel. Rengeteg embernél meg nem ment jól és a WB is elismerte, hogy moslékkal próbálkozott az 1.0-val, szal... :)

Túlérzékeny vagyok a betmen-mosdatásra, na.

(#97604) micafighter - teljes mértékben igazad van :)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#97633) cskamacska válasza Pocok256 (#97575) üzenetére


cskamacska
addikt

"Akkor te ezek szerint se tv t se mozit se filmeket nem szoktál nézni hisz ott a szaggató moslék 24 fps -t képtelen vagy nézni. Elég unalmas életed lehet :U"

Régen is volt, igaz sem volt, de azért bedobok egy lmgtfy linkspamot, hogy ne végezzük így a végén ;] :

Eadweard Muybridge 11 képből már folyamatosnak látszó animációt hozott ki
ez speciel 15, de érted
ez viszont nem azt jelenti, hogy a Betmen ennyivel már játszható lesz. :))

Why do movies look smooth at 24 fps, but video games look terrible at 24 fps?
Why do video game framerates need to be so much higher than TV and cinema framerates?
100fps.com: How many frames per second can the human eye see?
Human Eye Frames Per Second
Human Eye Frames Per Second 2
Can the human eye distinguish frame rates above 60 Hz?

Gyakorlati példák:
https://frames-per-second.appspot.com/
15 FPS vs. 30 FPS vs. 60 FPS

És miért mondják Glorious PC Maszterrész körökön kívül hogy elég:
Totalbiscuit: The Great Framerate Non-Debate Jim Fucking Sterling Son: Cinematic

tl;dr: Mind irányíthatósági problémák kiküszöbölése, mind az elénk tárt tartalom valóságosabbá tétele érdekében elengedhetetlen a nagyobb fps szám, az hogy a "nextgen" konzolok a hardveres, vagy a PC portok szoftveres teszkó gazdaságossági intrikái miatt valami "cinematic" szemetet kapunk, és ezt a kiadók meg is akarják velünk kajáltatni, az már más kérdés. :)

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#97634) cskamacska válasza cskamacska (#97633) üzenetére


cskamacska
addikt

Kimaradt 2 hasonlítgatás
Blur Busters UFO Motion Test
30fps vs 60fps CounterStrike comparison

Az sem biztos jó linkek kerültek be, mélyhűtött kopipaszta volt a lelkem. :B

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#97635) Dilikutya válasza arty (#97632) üzenetére


Dilikutya
félisten

Abban azért kiegyezhetünk a problémamentes Arkham Knight játékosokkal, hogy attól, hogy náluk/szerintük/igényszintjüknek jól futott a program, sokaknak nem, mert már másnap negatívba csapott a Steam-en az értékelése, a WB pedig határozatlan időre felfüggesztette az értékesítést. Most is vegyes, 47% a pozitív, ami nem feltétlenül jelent problémamentes futást és 60 fps-t. Többről van itt szó, mint hisztiről, hiszti miatt egy nagy kiadó nem vállal be egy ilyen húzást.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#97636) arty válasza Dilikutya (#97635) üzenetére


arty
veterán

Ezt "ők" csak hisztinek titulálják. Viharnak egy kanál vízben.
Itt is elhagzott már, megy ezerrel a bagatelizálás.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#97637) Crytek


Crytek
veterán

Doom 3 BFG-be nem ütközött valaki a "nem ad acsit a program" hibába?
Itt beszélgetnek róla csak nem tudom mit :D

Akinek volt ilyen és sikerült megoldani kérem írja le,hogyan.

Next PC Upgrade: 2022

(#97638) i2k válasza Crytek (#97637) üzenetére


i2k
senior tag

Ha engedélyezted a játékba épített konzolparancsot, akkor igen, letiltja az öcsiket.

//Erről szól nagy vonalakban a linkelt diskurzus, angolul.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#97639) ZsZso válasza Crytek (#97637) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Ezt találtam Neked. Nem tudom egy google translate milyen állapotra hozza a dokumentumot ... max. ha vannak szürke foltok, akkor szívesen utánanézek. Mindenképpen pozitív, hogy sok benne a kép :D.

(#97638) Jaja ... én se értettem mi ebben a nagy cucc, de ha jól értem a lényeg az, hogy ha egyszer űgy elmentetted a játékot, hogy a console -lal kilőtted az achievementeket, akkor a továbbiakban már kikapcsolva is marad. Kivéve ha a fenti linken leírtak alapján trükközöl egy picit. (én legalábbis ezt szűrtem le, de nem ástam bele magam túlzottan)

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#97640) Crytek válasza ZsZso (#97639) üzenetére


Crytek
veterán

Ezt megcsináltam semmire se jó. :O

Next PC Upgrade: 2022

(#97641) i2k válasza djculture (#97628) üzenetére


i2k
senior tag

Van megoldás rá - az egyik véleményező le is írta a lépéseket. Idéztem

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#97642) kriszpontaz válasza Crytek (#97640) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ha van olyan mentési pontod amit úgy mentettél el, amikor a konzolt nem aktiváltad, onnan ha (előtte gondoskodj a konzol inaktiválásáról) visszatöltöd a játékot inaktív konzollal, az acsik újra működni fognak. Ha nincs,akkor kikapcsolod a konzolt teljesen, (vagy parancssori beállításból kiszeded az indítási opciót, vagy a CFG fájlból a konzolos sort) és újra kezded a játékot.
Nekem a RAGE csinálta ezt amikor a CFG maker-el csináltam egy grafikai tuningot, és nem vettem észre a konzol sort. Jól megszívtam, mert visszatöltéssel sem adta az acsikat, újra kellett kezdenem az elejétől.

(#97643) i2k válasza i2k (#97622) üzenetére


i2k
senior tag

Wazzer - most meg minden ár euróban van... :(

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#97644) i2k válasza i2k (#97643) üzenetére


i2k
senior tag

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#97645) DrTechnoid válasza i2k (#97644) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Nem is baj,rájuk fér,tetszik az új kinézetük is. Az indiegala is változthathatna már.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#97646) bullseye


bullseye
addikt

Mivel a szomszédban ennyien szeretnének Remember me-t, itt van egy megfelelő tagsággal nyerhető (IDDQD/Guru) belőle.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#97647) warcat


warcat
veterán

Ma (tegnap) jelent meg a Rebel Galaxy Steamen,vessetek rá egy pillantást. Itt egy Let's Play ezzel a zenével nagyon tetszik,fel is került a kívánságlistámra.

EA: It's in the crate!

(#97648) tomsolo válasza warcat (#97647) üzenetére


tomsolo
őstag

Én is néztem, elég Freelancer hangulata van

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97649) Lackki válasza warcat (#97647) üzenetére


Lackki
senior tag

mit csinál ABE a játékban? :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#97650) tomsolo válasza Lackki (#97649) üzenetére


tomsolo
őstag

nekem is kajak ez jutott eszembe

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.