Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19001) csaba951 válasza cskamacska (#18995) üzenetére


csaba951
veterán

Én is pont erre gondoltam, hogy pont ezért tették be első nap a BF3-at.

Egyébként amikor megvettem a BF3 Premiumot nem is kellett beírnom a kódot. Automatikusan megadta a kedvezményt. Persze megpróbáltam kézzel beírni, de nem adta meg. :)

(#19000) Crytek
Kapaszkodj meg! Valaki azt állítja, hogy kapni (talán pont ugyanebben a hálózatban) 10 USD-ért Diablo III-at a turkálóban!

[ Szerkesztve ]

(#19002) Youri válasza Crytek (#19000) üzenetére


Youri
veterán

Mondjuk esélyes, hogy régiózáras amúgy is

RTX ON

(#19003) csaba951 válasza Crytek (#19000) üzenetére


csaba951
veterán

Elvileg nem régiózáras. Amerikaiakat ritkán szívatják ezzel a régiózárral, mert az diszkrimináció lenne. Inkább ők alkalmazzák előszeretettel másokkal szemben.

(#19004) Youri válasza csaba951 (#19001) üzenetére


Youri
veterán

[link]

RTX ON

(#19005) csaba951 válasza Youri (#19004) üzenetére


csaba951
veterán

:Y Évek óta ez az első offline bolt ahol hajlandó lennék vásárolni!

(#19006) Serpiko


Serpiko
addikt

Steam napi ajánlat: Thief Collection

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#19007) maross válasza Youri (#19004) üzenetére


maross
veterán

Starcraft 2 is 10dolla :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#19008) kervantas válasza maross (#19007) üzenetére


kervantas
aktív tag

Kezd gyanús lenni :K

(#19009) GoZoL válasza Youri (#19004) üzenetére


GoZoL
senior tag

Valaki kipróbálta már itt a vásárlást?

(#19010) ollie válasza kervantas (#19008) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pedig a Toys'r us egy hivatalos, sőt nagyon neves játékáruház.

***

(#19011) Tibcee


Tibcee
tag

Tudom, kicsit OFF de épp Indiegala IX Happy Hour van. Ha valaki esetleg venne egy teljes, 6 dolláros pakkot árvennék belőle 2-4 példányt 2 dollár/pakk áron (Paypal van). (Minimum 2 darabra lenne szükségem.) :R

[ Szerkesztve ]

(#19012) Niczo


Niczo
senior tag

Ennyiért megéri kipróbálni :D

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#19013) maross válasza GoZoL (#19009) üzenetére


maross
veterán

Free Standard Shipping (up to $20) on ANY Toys total purchase of $49 or more.

Kene egy gazdag amerikai nagybacsi :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#19014) tupacamaru válasza Niczo (#19012) üzenetére


tupacamaru
veterán

Megvettem. :B

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#19015) SenorGrande válasza Niczo (#19012) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Én is "megvettem", szüleim szeretik az ilyeneket, gondoltam jó lesz nekik, de én csak egy 30 perces trial-t kaptam! Ti is?

Semmi, megtaláltam hova kellett kattintani. . . :B

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#19016) csaba951 válasza maross (#19013) üzenetére


csaba951
veterán

Ezekre nincs posta. Csak a helyi üzletekben kaphatóak.

(#19017) maross válasza csaba951 (#19016) üzenetére


maross
veterán

Hat pedig mindegyik jateknal, a "how to get it" fulnel:

Shipping Info:
This item can be shipped to the entire United States including Alaska, Hawaii, and all U.S. territories including Puerto Rico

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#19018) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Amazonos Batmant lehet vhogy paypallal kifizetni?:S

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#19019) csaba951 válasza maross (#19017) üzenetére


csaba951
veterán

Hol van a zöld pipa? :)

Sold in stores
This item is sold in our stores, however, Store Pickup is not offered. Please check your local store for current availability.

(#19020) csaba951 válasza Zirowe (#19018) üzenetére


csaba951
veterán

Sehogy. Hülyék lennének a konkurencia rendszerét használni. Simán csak használd a bankkártyádat a fizetésnél. Megbízhatóak.

(#19021) Zirowe válasza csaba951 (#19020) üzenetére


Zirowe
nagyúr

A megbízhatósággal nincs problémám, már volt velük dolgom:), csak most pp fundsom van, kártya meg üres.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#19022) Źşë'


Źşë'
addikt

kár h mostanság a beminokat zenékkel rakják tele, csökken a játékok száma amiket belepakolnak - az embereket nem a zene érdekli elsősoron.. és én sem az miatt ismertem meg először őket, lassan már zene-orientáltak lesznek, én meg nagy ívben tojok a zenéjükre :U

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#19023) kretenallat


kretenallat
senior tag

de kár hogy eddig nem tudtam erről a topicról... :S

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#19024) 7 válasza Źşë' (#19022) üzenetére


7
addikt

Amennyire én tudom, a Groupees nem kizárólag a játékokra fókuszált korábban sem. Az első játékos jótékonysági akciójuk a Be Mine Bundle volt, de már előtte is szerveztek kisebb-nagyobb gyűjtéseket, és ott főleg zenét kaptál a pénzedért cserébe.

(#19025) csaba951


csaba951
veterán

Nuuvem
Sleeping Dogs; -49%; 39,99 BRL (~4450 Ft)
Steam-en aktiválható. Nem hittem volna, hogy ilyen gyorsan meg fog dőlni az Amazon USA akciós árrekordja! Volt olyan visszajelzés, hogy a Nuuvem amióta nincs PayPal nem fogadja el a magyar kibocsájtású bankkártyákat. Ha valaki ebbe a problémába botlik, akkor írja be ide, van egy ötletem a megoldásra. Persze macerás, de teljesen legális, és más oldalakon is használható.

(#19023) kretenallat
Jelenleg már ott tartunk, hogy vadászunk az olyan kuponokra, amelyekkel az akciós árakat tovább lehet csökkenteni! :D

[ Szerkesztve ]

(#19026) csaba951


csaba951
veterán

The Geneforge Saga (1-5)
A régiségek kedvelőinek ajánlott. Steam-en és GOG-on aktiválható. A készítők 10 USD-t kérnek érte, de tulajdonképpen annyit fizetsz érte amennyit akarsz. (Azért legalább a jelenlegi 1,65 USD átlagárat adjátok meg érte!)

Beat the Average!
Pay more than the average price paid of $1.68 to unlock this game’s Bonus Content!
Includes: Hint Books for Geneforge 4+5 • Geneforge Saga Desktop Backgrounds

Vásárlás: PayPal, Amazon, Google

videó 720-as változat jelenleg nem elérhető

[ Szerkesztve ]

(#19027) nepszter1


nepszter1
addikt

Tudom nem ide tartozik de hátha itt tud nekem valaki segíteni, régebben linkeltetek egy bankártyát amit külföldről kell megrendelni és lehet vele fizetni neten . És alig kerül 400ft ha jól tudom esetleg tudnátok ennek a nevét?

(#19028) csaba951 válasza nepszter1 (#19027) üzenetére


csaba951
veterán

Szerintem ma már nem találsz ilyen terméket. Bankkártya minden esetben bankszámlához van kötve. Bankszámla nyitás pedig személyes megjelenéshez kötött a bankban. 911 előtt ez lazább volt, de most nagyon szigorúak a terrorizmus és a pénzmosás elleni harc miatt.

1 kisebb kivétel van. Az USA-ban a nagyobb üzletláncoknál (pl. WalMarkt) lehet prepaid Visa kártyákat venni. Ezekhez lehet a neten egy címet regisztrálni, és attól kezdve már lehet a neten is vásárolni velük. Csak a rajta lévő összeget lehet levásárolni, feltölteni rá nem lehet. Ezeket a kártyákat viszont tilos a neten árusítani, nem USA állampolgároknak.

Egyébként segítene ha megírnád, hogy melyik országban van most bankszámlád, és hol szeretnél (melyik országban / boltban) vásárolni a neten.

(#19029) $p@rr0w válasza nepszter1 (#19027) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Paypal.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#19030) horvathd válasza nepszter1 (#19027) üzenetére


horvathd
aktív tag

Talán Neteller? [link]

"The Kid just rages for a while."

(#19031) PettR86 válasza nepszter1 (#19027) üzenetére


PettR86
csendes tag

Nekem Moneybookers van de ez 10 euró évente.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#19032) ollie válasza csaba951 (#19026) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezt az egyik legjobb old school RPG-nek tartják sztori szempontjából.

***

(#19033) lanora


lanora
csendes tag

Ebben mi a trükk? ~2k-ért D3? :Y

(#19034) Agyzuzo válasza lanora (#19033) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nem tudom, gondolom postával jó drága. :D Pedig nekem elég lenne, ha valaki feltépné a dobozát és megírná belőle a serial-t. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#19035) danih válasza Agyzuzo (#19034) üzenetére


danih
addikt

Amcsi rokon (vagyis PH tag) :)

(#19036) Agyzuzo válasza danih (#19035) üzenetére


Agyzuzo
addikt

És tudsz rá mondani valakit? Mert tényleg nem lenne rossz biznyic. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#19037) maross válasza Agyzuzo (#19034) üzenetére


maross
veterán

Nincs posta, csak local store-ban atveheto, bemesz, es gondolom hianycikk, ez a legjobb tippem :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#19038) Agyzuzo válasza maross (#19037) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ja értem, mint a viccben... Nálam is van 5 dodóért Dio3, csak épp raktáron nincs. :D De mire beérkezik, sajnos megugrik 50-re egy nem várt fordulat miatt. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#19039) csaba951 válasza lanora (#19033) üzenetére


csaba951
veterán

A változatosság kedvéért idén az olcsó amerikai programok árasztják el az orosz piacot. :DD

(#19032) ollie
Meg is vettem. Ezzel elleszek addig amíg lesz olcsó és Steam-es Baldur's Gate: Enhanced Edition.
Reggel óta nincs kulcs. Support nem válaszolt. :O

(#19040) maross válasza Agyzuzo (#19038) üzenetére


maross
veterán

Valaki mondta, hogy ez egy eleg nagy bolt, fura az egesz. Lehet hogy vevocsalogato akcio, es tenyleg kiszornak par szaz/ezer peldanyt belole, csak azert, hogy meglatogasd oket.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#19041) ayo válasza maross (#19040) üzenetére


ayo
addikt

amerikaban az egyik leghiresebb bolthalozat, vedd ugy mint a hasbro vagy ilyesmi markat. nem egyben voltam tobb orat:D

a groupees.com csapata leginkabb indie zenekkel foglalkozott es februar 14 ota jatekokkal is. persze jatekbol soha se lenne eleg:)

maross: lehet siman, de nem valami jo uzlet lenne nekik, hisz a csalodott amerikaiak szeretnek perelni rendesen:D es ha nezed utolso darabokat adjak..

wwenigma: jaja:D jon a diablo 4

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#19042) wwenigma válasza maross (#19040) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Végkiárúsítás, ha elolvastátok volna, akkor irja az oldalon hogy csak bizonyos uzletekben a keszlet erejeig... :U

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#19043) ollie válasza csaba951 (#19039) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én 1 órája vettem meg és volt kulcs. Már ha a Geneforge Saga-ról beszélünk. Amúgy kár, hogy nem írtad korábban, mert odaadtam volna a Steam-es kulcsomat, mert nekem már megvolt Steam-en (GOG-os kulcsra fájt a fogam).

***

(#19044) MageRG válasza alratar (#18979) üzenetére


MageRG
addikt

Akkor aki nem engedheti meg magának, az hülye?
Nem feltétlen, de sikeres ember nem lehet. :DDD

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#19045) bullseye válasza lanora (#19033) üzenetére


bullseye
addikt

valszeg nem végtelen a készlet, de annyira döglődik a bolti játékeladás, hogy inkább benyelnek némi veszteséget (mivel hatalmas hálózat, nyilván futja rá), de beszéljenek róluk, vásároljanak újra náluk, stb.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#19046) Niczo válasza ollie (#19043) üzenetére


Niczo
senior tag

Biztos én vagyok a vak, de a GOG-on hova kell beírni a kulcsot :F

Köszi, ügyesen elrejtették :K

Egyébként ebbe a topikba páran beírogatják a GOG-os kódjukat (mert játék csak sztímen létezik :D ). Érdemes ránézni :K

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#19047) ollie válasza Niczo (#19046) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A lap legalján van egy Reedem Gift link.

***

(#19048) lanora válasza bullseye (#19045) üzenetére


lanora
csendes tag

Tehát akkor a postaköltség dobja meg majd 10k körülre?

(#19049) csaba951 válasza ollie (#19043) üzenetére


csaba951
veterán

Köszönöm, de nem kérem. Most csináltam egy fiókot, és megvettem arra újból. Érdekes, erre már simán megjött az értesítés, és megjelent a fiókon. Az első résszel csak elleszek amíg feloldják a zárat az XCOM-on! :)

Ha majd megjön az első vásárlásom, akkor majd megy BlueGift-re, remélem befogadja. Feltéve, ha válaszol a IndieGameStand ügyfélszolgálata.

(#19048) lanora
Nincs postaköltség. Mert csak személyesen lehet megvásárolni, a készlet erejéig.

[ Szerkesztve ]

(#19050) Youri válasza lanora (#19048) üzenetére


Youri
veterán

A trükk az benne, hogy a bolt akár Wallmart is lehetne, annyira nem érint minket. US offline bolt

RTX ON

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.