Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#133001) Zolás válasza i2k (#132997) üzenetére


Zolás
addikt

A csajos rádfújom a szmötyit videótól folyton kiakadtam. Idegesítő luvnya.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#133002) cyberkind válasza TheNewDawn (#133000) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem csak az első tetszik maradéktalanul, a 2-nek viszont brutál jó a sztorija. Az elsővel sajnos nekem sok gondom volt, mivel régi, és az új rendszereken annyira nem szeret stabilan futni.

Paranormal Cocktivity

(#133003) i2k válasza Zolás (#133001) üzenetére


i2k
senior tag

Ja, Faith...
Ha eltekintünk attól, hogy mi volt a "szerepe", akkor talán őt lehetett volna "jó" nőnek nevezni...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#133004) cskamacska válasza Dilikutya (#132970) üzenetére


cskamacska
addikt

Akkor ezért fenyítették be a kanadai Ubiszaftot ;]

BusinessInsider - Workers at Montreal-based video-game studio Ubisoft were forced to flee to the roof in a potential hostage situation that turned out to be a hoax

Amúgy nem kell keresni a legstabilabb gerendát a kötélnek: az achievementeket egyszerűen beleolvasztották a régebben Ubisoft Club alatt futó U pontot adó challenges részbe.

Nagyjából ugyanaz volt eddig is a kettő, csak most majd jól lehet DLC-t venni a mikrótranzakciókhoz belőle.^^

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#133005) guftabi96


guftabi96
addikt

Sziasztok!

Multiplayer fps-ekkel hogy állunk mostanában?
Az utóbbi időben számomra szinte csak a Battlefield létezett (kis CSGO/PUBG mellett), de az 5 már unalmas, az 1 véleményem szerint mindig is egy hulladék volt, a 4-et pedig hiába imádom 1300 óra után is, a szerverek már borzasztó minőségűek, kb alkalmatlanok normális játékra. :(
Szóval BF kilőve.Azt látom, hogy a BR nagyon megy, de 200 valahány óra PUBG után én abból olyan szinten kiégtem, hogy hallani nem akarok róla. Meg egyébként is csak lövöldözni akarok egy keveset, amikor időm engedi, nem lootolni meg gyalogolni fél órát, hogy aztán valami bokorban fekvő ellenség egy lövésből kiszedjen 300 méterről. :DDD
Van még ahogy látom az Overwatch, Valorant, Diabotical, Quake és CSGO. Ezek mind túl kompetitívek, sok tanulást stb igényelnek.

Szóval van valami mostanában, ami olyan, mint régen a CoD 1-2-4 volt? Gondolom az új Modern Warfare vagy Cold War-on kívül nem túl sok opció van. A Battaliont nagyon vártam pár éve, de az ahogy jött, kb ki is halt.

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#133006) Mr.Csizmás válasza guftabi96 (#133005) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

warzone, plunder. csak 20 mp a respawn, nem kell lootolnod, fix loadouttal érkezel, és a pénzverde motiváló. (mondjuk beletrollkodni mások gyűjtésébe is jó buli :D)

hétvégén a sok console peasant auto aim miatt nem annyira szórakoztató :( mert összerak crossplatformban.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#133007) csuvicsuva válasza Mr.Csizmás (#133006) üzenetére


csuvicsuva
őstag

És te mi vagy? PC paraszt?

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#133008) Mr.Csizmás válasza csuvicsuva (#133007) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

igen, birodalmi rohamosztagos célzóképességekkel.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#133009) sto1911 válasza guftabi96 (#133005) üzenetére


sto1911
veterán

Azt nem tudom régen milyen volt a CoD, de a Titanfall 2 multija igen szórakoztató, merem ajánlani.

(#133010) l.skywalker


l.skywalker
félisten

DOSBox Is Getting A Fancier, More Modern Version

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#133011) Źşë' válasza guftabi96 (#133005) üzenetére


Źşë'
addikt

egyik multi sem olyan már mint régen, ami még bc2ben perfekt volt nekem a bf3tól már túl codosított dara, meg mióta hypolják a BR-t azóta még rosszabb a helyzet, legalábbis a veterán fps rajongóinak, mióta nem játszom bc2-vel azóta Warframezek, de ott is már kb elfogyott minden content számomra, most legalább lesz időm nekiállni a kisebb játékoknak is

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#133012) Źşë'


Źşë'
addikt

ezt is megéltük :D "Borderlands 3 Season Pass 2" :( vajon mennyi lesz még?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#133013) FunPro válasza Źşë' (#133012) üzenetére


FunPro
senior tag

Ezen én egyáltalán nem lepődtem meg.

Nem véletlenül hangoztatom mindenhol, hogy kapja be a 2K.

Szerintem még olyan dlc is fog jönni, amit nem tartalmaz egyik pass sem. :K

Majd 3 év múlva talán megveszem, amikor a fullosnak árult kiadás után valóban kijön egy fullos kiadás...

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#133014) cyberkind válasza Źşë' (#133012) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez a másik generációja lesz az új generációnak, magasabb alapár, több season pass meg társai, tiszta best buy. :DD

Paranormal Cocktivity

(#133015) ZsZso válasza cyberkind (#133014) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Jaja, én is ettől félek, hogy itt valami elkezdődik és át fogja venni más kiadó is ezt a trükközést.

Mondjuk lehet pont telibekakkantom, mert egy ideje sikerült levetkőznöm a "csak teljes játékkal told" kényszert, úgyhogy most már egy alapjátékokkal is simán elvagyok. Aztán ha meguntam vagy végére értem, akkor megyek a következőre. Pont hidegen hagy, hogy még milyen DLCk vannak még hozzá. Akik meg még nincsenek ilyen szerencsés helyzetben mint én, azokat meg hátha majd épp ez a húzás fogja a "helyes" útra terelni :).

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#133016) cskamacska válasza ZsZso (#133015) üzenetére


cskamacska
addikt

Hogy érted hogy át fogja venni? :))

Wikipedia - List of Tom Clancy's Rainbow Six Siege downloadable content

Year 5-nél(!!) tartanak,megvevős a játék

Ubisoft - Season Pass contents

Apex Legends wiki - Season 6
Free 2 Play a játék

Steam Battlestar Galactica Deadlock
A játék klasszikus megvevős, nem mellesleg igen eldugott-ismeretlen, és a Slitherine kiadója régen pont arról volt ismert, hogy a többi grognard céghez hasonlóan, legvaskalaposabb játék+kiegészítő elveket követte.

Aztán úgy alakult (nyilván amellett hogy eltelt 10 év a kiadó pedig a Steam felfedezése után nyomban feladta grognard elveit, mindenben újított :) ) hogy az egyébként egész jó TBS taktikai játékuk viszonylag népszerű lett, és úgy látták megéri folyamatosan tartalmat szállítani hozzá. És lám, a rakás elkészült DLC-t már ők is szezonokba szortírozták.

Aminek gyakorlati jelentősége is akadt, a játék bekerült a júliusi Humbliba, de csak az első év erejéig.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#133017) FunPro válasza ZsZso (#133015) üzenetére


FunPro
senior tag

Ezzel csak annyi a probléma, hogy a kiadók tudatosan építik a dlc politikát.

Van olyan játék, ahol az alap kiadás tök fasza. Viszont a legtöbb esetben kimarad egy csomó, egyébként elhanyagolhatatlan funkció, amitől tényleg teljes élményt nyújt a program.

És én ehhez nem fogok konzultálni. Inkább várok x évet, amíg tényleg teljes pompájában élvezni tudom a játékot vagy nem veszem meg. Ezen egyébként simán segíthetnének a kiadók, ha mondjuk az alapjáték tulajok jelenzős kedvezménnyel hozzájuthatnának az újabb kontentekhez. De ilyenre nincs nagyon példa...

Persze, vannak olyan dlc-k, amikre megéri pénzt kiadni. :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#133018) cyberkind


cyberkind
félisten

Ha minden igaz, 320 millió dodóba kerül a Cyberpunk 2077, csak letúrták a Gta-t. :DD

ZsZso
Ha van értelme a teljes csomagnak vagy kiegészítőknek, hát legyen, ennyit még érdemeljenek meg ezek a kapzsiócák, de ha csak Far Cry effekt áll fenn itt is, ahol csak dísznek voltak jók a DLC-k kb az esetek 90%-ban, akkor nemár. A másik dolog meg az úgynevezett Gold vs Alap, ahol az alap is bőven jó meg okés, viszont szándékoltan nem kap olyan árazást a kiegészítő, hogy jobban vagy legalább csak jól gyere ki a vételből, ilyenek a híres Bethesda játékok.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#133019) Frod válasza cskamacska (#133016) üzenetére


Frod
addikt

Nem igazán értem a Siege, és az Apex mit keres ebben a hasonlatban, minden ott érkező dolog vagy teljesen ingyenes (új térképek, játékmódok), vagy kinyithatóak játékbeli kreditből (karakterek), ami pedig valóban valódi pénzzel fizetős, azok mind kozmetikai extrák.

A fenti téma pedig a Borderlands-ből indult ki, akik már a 2-nél is ezt csinálták hogy volt a komplett/GotY csomag, és még az után is kijött valami dlc, ami abban nem volt benne.
Most pedig második szezonbérlet a harmadik részhez, stb.

Do you see the white shadow?

(#133020) i2k válasza i2k (#132997) üzenetére


i2k
senior tag

Na a Far Cry (5): New Dawn is "érdekes" mű...

A giccsessé alakított szettingben most totális nőuralom van... és a kornak megfelelően nem idei barnulású kiadásban :)
Ami pozitív: a karakter kreálás (igaz, fapados, de immáron saját "body type"-ot lehet választani - és nem egyből, mint az alapjátéknál)...
Negatív: hát, már az eleján is akad pár.

Eddig a legrosszabb: a billentyűzet kiosztás módosításának megpiszkálása - ezt követi a színorgiában észrevehetetlen dolgok (köztük az ellenség is)...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#133021) Dilikutya válasza i2k (#133020) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azért nem olyan nagy valami, ha a Far Cry széria történetében lett női gonosz is. Ezzel azért olyan nagy probléma nincsen, 40 éve Mad Max is egy afroamerikaival akasztotta össze a bajszát. Nem arról van szó, hogy korábban 40 évig fehér férfi karakterből lett fekete nő. Nem sok kisebbségi női főellenség van videójátékban (mert ugye akkor kisebbségit meg nőt kéne ölni ;] ).

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#133022) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Ilyen lesz/lehet az Xbox xCloud for PC link

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#133023) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Image

https://www.youtube.com/iointeractive

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#133024) cyberkind válasza l.skywalker (#133023) üzenetére


cyberkind
félisten

Hitman hajjal.

Paranormal Cocktivity

(#133025) l.skywalker válasza cyberkind (#133024) üzenetére


l.skywalker
félisten

Inkább a tavalyi WB Games-es kooperációnak lesz az első fuvallata

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#133026) cyberkind válasza l.skywalker (#133025) üzenetére


cyberkind
félisten

Hitman afroként, és afro hajjal. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#133027) l.skywalker válasza cyberkind (#133026) üzenetére


l.skywalker
félisten

Hitman/Batman crossover :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#133028) cyberkind válasza l.skywalker (#133027) üzenetére


cyberkind
félisten

Azaz Hitman vagy Batman! ;]

Paranormal Cocktivity

(#133029) alcsa válasza l.skywalker (#133023) üzenetére


alcsa
senior tag

Szerinten kiadják a Cyberpunk 2077-et ;]

(#133030) l.skywalker válasza l.skywalker (#133023) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#133031) cyberkind válasza l.skywalker (#133030) üzenetére


cyberkind
félisten

Engem az lep meg, hogy az Activision végül csak elveszítette ezt a jogot, hiába a szarabbnál szarabb Bond játékok. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#133032) Dilikutya válasza cyberkind (#133031) üzenetére


Dilikutya
félisten

Csomó Marvel jogot is. Szerintem bonyolultabb a dolog ennél. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#133033) reelc válasza Dilikutya (#133032) üzenetére


reelc
veterán

Ha jól rémlik a Marvel címeknél volt valami időlimit.
Megcsinálhatták a játékot, és utána x ideig lehetett árulni.
Gondolom közben úgy látták nem éri meg megújítani a licenszet, így el is tűntek azok a játékok.
Szóval ennek a játék minőségéhez nincs köze.
A Transformerseknél is hasonló volt a helyzet.

(#133034) Dilikutya válasza reelc (#133033) üzenetére


Dilikutya
félisten

Simán lehet itt is ilyesmi.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#133035) cyberkind válasza Dilikutya (#133032) üzenetére


cyberkind
félisten

Csak azokból volt ami betalált, illetve meglepően jó lett, na most a 007-es érából a kb 20 évvel ezelőtti rész volt korrekt, azóta meg... :DDD Mindenesetre jó volna már egy rendes Bond sztorit tolni mint játék, és talán a legjobb helyre ment ez jelenleg.

--------------

És bepottyant 6 szám a Cyberpunk 2077 zenéiből, eléggé nem tudom, de szerintem ez nem az én világom. :DD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#133036) Dilikutya válasza cyberkind (#133035) üzenetére


Dilikutya
félisten

Pár éve, talán már 10 is, volt egy 007-es játék, amiben Craig fizimiskájával lehetett klasszikus helyszínekre eljutni. Talán az is valami Legends volt, PC-re is kijött. Az mintha jó véleményeket kapott volna, csak nekem nem volt gépem hozzá, később pedig levették mindenhonnan.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#133037) cyberkind válasza Dilikutya (#133036) üzenetére


cyberkind
félisten

Nincs 10 éve, és az volt az utolsó Bond játék az Activision-től, ami botrányos lett, talán ez a játék az, ami a leggyorsabban került le a digitális boltokból, nagyon gagyi.

Paranormal Cocktivity

(#133038) DrTechnoid válasza Frod (#133019) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Gyakorlatilag a Season Pass után még százmillió DLC kijött, de a GOTY meg nem tartalmazta a season passt :DDD kicsit érdekes üzletpolitika.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#133039) Dilikutya válasza cyberkind (#133037) üzenetére


Dilikutya
félisten

Annyira szar csak nem lehet, tartja az árát: [link] ;]
Hogy távozzon sün rektálisan az ilyen emberből...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#133040) cyberkind válasza Dilikutya (#133039) üzenetére


cyberkind
félisten

G2A-n 400 vagy 500 Fontért is volt, de lehet még van is, szóval a lehetőség adott. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#133041) Dilikutya válasza cyberkind (#133040) üzenetére


Dilikutya
félisten

Jó, de ez hazai. Támogasd a családi vállalkozásokat, ne multitól vásárolj! :D Ez a magyar államkasszába nem fizeti be az áfát. :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#133042) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Ubisoft Wrap-Up :))

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#133043) FollowTheORI válasza ZsZso (#133042) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Kár hogy csak 5 évig megy vissza. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#133044) ayo válasza FollowTheORI (#133043) üzenetére


ayo
addikt

ja :D bár tökre emlékszem, hogy 1-2 éve toltam csak ki a Blood Dragont, meg pár kisebbet... érdekes

alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#133045) ZsZso válasza ayo (#133044) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Nekem 408 óra :O

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#133046) maross válasza ZsZso (#133045) üzenetére


maross
veterán

392 :DDD, ac odyssey > division 2 > origins . bar mostanaban masszivan epic vezet, penzkoltesben (kuponhegyek) es jatekban is.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#133047) FollowTheORI válasza ayo (#133044) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nekem is hiányzik jópár minden... pedig nekem is úgy rémlik hogy mással is játszottam 5 év alatt.

De még régebbről mégtöbbminden lenne/lehetne. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#133048) gyimger válasza ayo (#133044) üzenetére


gyimger
őstag

Valamiért azt hiszi, hogy a Far Cry 5 a kedvenc játékom (csak ezt játszhattam náluk?), pedig ezzel ellentétben a Blood Dragont végig is játszottam, és még tetszett is. :)

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#133049) l.skywalker


l.skywalker
félisten

COMING SOON: HORIZON ZERO DAWN™ COMPLETE EDITION - gog.com :D :C

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#133050) cskamacska válasza cyberkind (#133035) üzenetére


cskamacska
addikt

addig tartjuk a játékzene posztot, míg tudjuk.rovat

fehér lo-fia Zsófia

Guillaume David - Warhammer 40,000 Mechanicus Soundtrack
kiemelendő
Children of the Omnissiah
Noosphere
Overlord

Hú, ezt az albumot megkönnyeztem! :K Meghallgattam majd minden számot tucatszor és nem untam rá. Random indie stratégiához abszolút príma zenét írtak. :R

Adam Skorupa and Michal Cielecki - Iron Harvest Soundtrack
benne
Overture For A New World
Butterfly
Polania Victrix
Mother Rusviet
Project Icarus

Random Company of Heroes koppintásnak meglepően AAA zenéje lett. :)

és ha már

Cris Velasco - Company of Heroes 2 Main Theme
Company of Heroes 2 - Western Front Armies Theme

Rettenet sok a töltelék az OST-ben. :( CoH1, Dawn of War 1-2 sokkal jobban össze volt szedve.

Death Stranding Theme on Korg Minilogue
Ludvig Forssell - Death Stranding Official Soundtrack

Játék olyan amilyen, de a zene az bezony rendben van. :R

Hideo Kojimas Metal Gear Kojima 5 : The Phantom Hideo, a Hideo Kojima OST
ami kimaradt
Mike Oldfield - Nuclear
Garbage - Not Your Kind of People

Pedro Macedo Camacho - Star Citizen Main Theme
Pedro Macedo Camacho - Star Citizen - First Light
Pedro Macedo Camacho - Star Citizen - New Babbage
Darren Lambourne - Star Citizen - Technophilia
Pedro Macedo Camacho - Star Citizen - Creating a Better World

Ha a játékból nem is lesz semmi, a jó soundtrack megmarad az utókornak. :K

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.