Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97651) marcusa válasza tomsolo (#97650) üzenetére


marcusa
addikt

Köszi, nekem meg most egy kajak jutott az eszembe... :(((

:-)

(#97652) tomsolo válasza marcusa (#97651) üzenetére


tomsolo
őstag

köszi nekem meg most duplacsövű sörétes puska :DDD

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97653) marcusa válasza tomsolo (#97652) üzenetére


marcusa
addikt

:-)

(#97654) cskamacska válasza warcat (#97647) üzenetére


cskamacska
addikt

Akkor nem Best Buy 18 euróért? :DDD

Ahogy néztem viszont kijött már vagy tucat Freelancer/Nexus/FreeSpace-verő jelölt indie körökben, keresek róluk listát mert fél szem ehhez nem elég. :B Eseleg egy deep space fan írhatna a Starpoint Gemini 1-2 - Void Destroyer 1-2 - Elite Dangerous - Star Citizen - Evochron Mercenary - Kinetic Void - moddolt X3 - X Rebirth - Beyond Sol - Space Rangers - StarMade - Star Raiders - Star Wolves - Flotilla - Distant Star Revenant Fleet - VoidExpanse - Strike Suit Zero - Galaxy on Fire 2 - Gemini Wars - Starlight Inception/Tactics halomról valami kis útbaigazítást. :R

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#97655) tomsolo válasza cskamacska (#97654) üzenetére


tomsolo
őstag

A Best Buy egyébként is relatív dolog, mert egyfelől ha friss és jó a játék imho 10-12 ezer forintot is megér(nálam pl anno Mordor ilyen volt) másfelől az itteni csoffadt testű ghoulokkal és kártyapörgetőmesterekkel nehéz versenyezni akik inkább várnak 5 évet csak hogy betegyék egy plusz sorba 1 euróért vagy bundliban összekaparva azt amivel nem is fognak játszani.

A leírásod meg egyébként se jó mert freelancer vs elite összevetés már eleve vicces.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97656) kriszpontaz válasza tomsolo (#97655) üzenetére


kriszpontaz
veterán

az itteni csoffadt testű ghoulokkal és kártyapörgetőmesterekkel

WAT? :DDD Beszarás :D.

(#97657) Agyzuzo válasza tomsolo (#97655) üzenetére


Agyzuzo
addikt

"másfelől az itteni csoffadt testű ghoulokkal és kártyapörgetőmesterekkel nehéz versenyezni"

Tudom, akinek nem inge... hálisten nem is férne rám. Húzom is vissza a csoffadt ghoul testemet belenyomni a 150-be 4-et. :D Teljesen jól pörögnek a kártyák, amíg az ember a kondiban pörgeti magát. :) Regenerálódni meg nagyon jól lehet 2-3 adag whey-jel behuppanva az összefilléreskedett GTA5 elé. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#97658) kriszpontaz válasza Agyzuzo (#97657) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ez a whey indító, nevelőtáp vagy hízótáp? :DDD ;]

(#97659) tomsolo válasza kriszpontaz (#97656) üzenetére


tomsolo
őstag

és ez már a javított verzió mert első nekifutásra még többen magukra ismertek volna ;] ;] ;]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97660) Agyzuzo válasza kriszpontaz (#97658) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nekem hízótáp nem kell, így is benéztem már a 145 kilóba a 200 centimhez, kezdem soknak érezni. :D
Sima whey. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#97661) sixpak válasza Agyzuzo (#97660) üzenetére


sixpak
nagyúr

Esküdj, hogy másfél mázsa vagy. :Y

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#97662) Agyzuzo válasza sixpak (#97661) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Maross kolléga igazolhatja. :D
Azért 120 környékére lenéznék maj' megen, csak hogy megint befigyeljen a "sixpak"... :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#97663) bullseye válasza Agyzuzo (#97660) üzenetére


bullseye
addikt

Kis kezdő, én ezt 182 centivel hoztam össze!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#97664) i2k válasza cskamacska (#97654) üzenetére


i2k
senior tag

Direkt hagytad ki a Stardock nagyobb játékait?

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#97665) warcat válasza cskamacska (#97654) üzenetére


warcat
veterán

Nem best buy topicban vagyunk,csak az emberek figyelmébe ajánlottam,mert simán át lehetett nézni rajta,nekem is csak valami régebbi hírből rémlett a dolog - egyébként Abe-t felesleges furcsaságként felhozni elég sok ilyen poén van benne,kapásból az egyik fém amivel kereskedni/bányászni lehet,az az obtanium ("még sem annyira beszerezhetetlen"-szöveggel) a linkelt let's playben ez is pont benne van.
Közben a Steam slágerlistán landolt a dolog,szóval feleslegesnek bizonyult

Részemről már meg is vettem volna(és ez még változhat),de jelenleg a Vermintide-Elite-WoW leköti minden időmet,így csak hörcsögösködés lenne - aztán karácsonykor meg kap egy -50%ot.

EA: It's in the crate!

(#97666) genndy válasza bullseye (#97663) üzenetére


genndy
addikt

De az rajtad háj volt. Rajta izom. :P ;]
:DDD

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#97667) sixpak válasza Agyzuzo (#97662) üzenetére


sixpak
nagyúr

Az igen!....amúgy nekem sosem volt, a nick nem az a sixpak, ami neked van/volt/lesz. :D...csak a tisztánlátás végett.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#97668) tomsolo


tomsolo
őstag

Jók ezek az új megjelenések:

Overlord: Fellowship of Evil
Sword Coast Legends

Nem mondanám, hogy odavannak érte a userek, főleg az Overlord-ot ütik rendesen.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97669) i2k válasza tomsolo (#97668) üzenetére


i2k
senior tag

A Sword Coast Legends-re én is rá akartam repülni többször is, még a megjelenése előtt [kétszer kosárból vettem ki, miközben eldöntöttem ebben az évben, 0 Day semmit sem veszek már].
Aztán a vélemények meggyőztek, hogy jól döntöttem a vásárlás elodázását.
Főképp a Game Master mód satnyaságát szidják a játékosok, és a Unity 3D Engine miatt unmoddingot.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#97670) djculture


djculture
félisten

GTA V online nem működik steam-en, a dobozos meg működik... Áll a bál, steam error 1000.50 dob. Valami fsza frissítésnek köszönhetően,,,

[ Szerkesztve ]

(#97671) echterion válasza djculture (#97670) üzenetére


echterion
nagyúr

Majd visszavonják, mint a Batman-t. ;]

**********

(#97672) djculture válasza echterion (#97671) üzenetére


djculture
félisten

Nemtudom de lassan felfogják függeszteni a támáját annyi anyázásos téma lett nyitva..

(#97673) #79621120 válasza djculture (#97670) üzenetére


#79621120
törölt tag

https://steamcommunity.com/app/271590/discussions/0/483368433104483204

FIX FOR 1000.50 ISSUES

I have fixed my issue with the rockstar login issues. Basically it seems with the steam update for GTA5 Low Riders that the new Social Club was not installed. So you can navigate to your steam folder and locate the GTA5 folder. In the root you will see a folder called installers. Double Click the file Social Club v1.1.6.8 Setup.exe inside. It will update and should allow you to continue with your gaming. Hope this helps everyone. Sorry for repost if this has been posted already

[ Szerkesztve ]

(#97674) djculture válasza djculture (#97672) üzenetére


djculture
félisten

Na szerintem helyrehozták amit elbarmoltak, mert két ismerősöm is be tudott lépni..

Szerk ja hogy az uj social miatt van, oké.

[ Szerkesztve ]

(#97675) Crytek


Crytek
veterán

Hoho....A Rebellion megvette a Woolfie jogokat.Tudtam én hogy azt a frankó game-et nem hagyják veszendőbe.

Next PC Upgrade: 2022

(#97676) eami válasza Crytek (#97675) üzenetére


eami
addikt

épp most akartam linkelni, de mivel te nem linkelted, így hát itt is van :DDD

(#97677) tomsolo válasza eami (#97676) üzenetére


tomsolo
őstag

akkor megvárom míg kész lesz :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97678) i2k válasza eami (#97676) üzenetére


i2k
senior tag

Ja, hogy a nagyszerű Unreal Engine 3-ról át akarják dobni a kevésbé az Asurára... Khm.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#97679) Crytek


Crytek
veterán

BloodRayne-t megvette valaki?
Nálatok is akad a game? Most tesztelgetem intel IGP-t és 2560x újabb és szebb game-ek futnak ezerrel ez meg 13 fps :(

Next PC Upgrade: 2022

(#97680) chungee


chungee
addikt

Mexikói origin-ről hogyan tudok vásárolni:F Ha a szabály tiltja mehet privibe, előre köszi :R

(#97681) Crytek válasza chungee (#97680) üzenetére


Crytek
veterán

Mik vannak olcsón és hogy nézed meg a mexikóit?

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#97682) chungee válasza Crytek (#97681) üzenetére


chungee
addikt

:K Nem csak nézelődni szeretnék, venni is ha az jó áron van.

(#97683) tomsolo válasza Crytek (#97681) üzenetére


tomsolo
őstag

pl tunnelbear vagy vmilyen proxy

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97684) tomsolo válasza chungee (#97682) üzenetére


tomsolo
őstag

originen nincs régió korlát, viszont ha úgy érzik hogy csibészkedve*** vásároltál akkor letiltják az accounton az origin store vásárlást*****

*** pl vmi nagyon feltűnő freeproxy-val etc
***** az accountot továbbra is használhatod, aktiválhatsz rá dobozos játékot, csak magán az origin store-n nem fogsz tudni vásárolni semmit

A másik kockázati tényező ha olyan játékot veszel ami bár régió korlát nincs, rendelkezik vmi vásárlási helyre vonatkozó feltétellel, pl csak orosz nyelv, orosz/mexikói szerevereket láthatsz etc

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97685) KubanitoS válasza tomsolo (#97684) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ha valóban "csak" ennyi a bünti, akkor még meg is érheti próbálkozni, pláne ha figyelembe vesszük milyen árak vannak a magyar originen.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#97686) Dilikutya válasza KubanitoS (#97685) üzenetére


Dilikutya
félisten

De így később Mexikóból se tudsz vásárolni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#97687) warcat válasza KubanitoS (#97685) üzenetére


warcat
veterán

Vásárlót üldözni soha sehol sem érte meg,ilyesmi kb magyar színvonal :P
PR katasztrófa az egész a mai fészbuktwitter világban.
Ráadásul ha elveszik tőled a digitális vásárlásodat,akkor esélyes,hogy a bankod mellédáll és elindul egy chargeback Visán/Mastercardon keresztül,az meg komoly ügylet(büntikkel és korlátozásokkal) még akkor is,ha az eladó tisztázza magát végül.
Egyszerűbb átvenni az amcsi elvet,miszerint fenntartjuk a jogot,hogy nem szolgálunk ki (a továbbiakban).Ebbe nem tudnak belekötni.

EA: It's in the crate!

(#97688) chungee válasza tomsolo (#97683) üzenetére


chungee
addikt

Pfúúú... magyarul:F

(#97689) tomsolo válasza warcat (#97687) üzenetére


tomsolo
őstag

Olyan jó 16 ezer forint különbség van Battlefront Ultimate mehikói és "magyar" ára közt.(Röhely, hogy még "olcsón" is cirka 22 ezer forintról beszélünk.)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97690) kriszpontaz válasza tomsolo (#97689) üzenetére


kriszpontaz
veterán

16K ??

(#97691) djculture válasza tomsolo (#97689) üzenetére


djculture
félisten

EA pofátlansága határtalan...

(#97692) arty válasza djculture (#97691) üzenetére


arty
veterán

a mexikoiak szegényebbek, mint te :)

(jo, tudom, h a németek meg gazdagabbak, mint mi....csak mi nem vagyunk piac, sajnos :( )

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#97693) chungee válasza chungee (#97688) üzenetére


chungee
addikt

Senki:F :(

(#97694) djculture válasza chungee (#97693) üzenetére


djculture
félisten

Tiltva van ennek a kibeszélése, de szerintem te is betudod ütni a nevét a google keresőbe.

(#97695) FollowTheORI válasza arty (#97692) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Piac vagyunk... csak a keres(l)et kicsi... :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#97696) tomsolo válasza kriszpontaz (#97690) üzenetére


tomsolo
őstag

79 USD mx storeban vs 120€ nekünk

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97697) FollowTheORI válasza tomsolo (#97696) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nálunk azért 105 dollárból meg lehet úszni... annyi a 14k bolti alap (50 USD) + az 50 eurós SP (ami kb 55 USD).

120 EUR persze kb 134 USD.

Oroszoknál mennyi amugy? DJ Culture annak a mestere. :P :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#97698) djculture


djculture
félisten

Valaki itt kérdezte vagy a másik topikban hogy kinek jött GmG-s creditröl üzenet. Hát nekem is megjött 5 perce..

Hello djculture,

We’re committed to bringing the best offers and opportunities to our community here at Green Man Gaming, and we’re always looking at ways we can improve. To that end, we’ve been conducting a massive review of the way we operate our customer credit system.

We’re working hard on a number of new initiatives, with plans to implement a new loyalty programme, vouchers that can be used in conjunction with credit, and more ways to bring greater value and amazing offers to our customers. Given that we sell games in over 185 countries each month, we’re also increasing opportunities for the community to use local payment systems, all of which will replace the current credit setup.

However, this unfortunately means we’ll be closing down the current credit programme, with plans to expire all GMG credit on November 24th, 2015.

Here’s a brief little FAQ that we hope will answer a few additional questions:

•When is my credit expiring? All Green Man Gaming credit will expire on November 24th to prepare for the immediate launch of a new system.

•Can I use my credit in conjunction with VIP offers before November 24th? Yes, you absolutely can!

•Will I still receive credit for submitting a review? Yes, that will remain a part of the new system.

•How about referrals? We’re completely revising our Refer A Friend system. We’ll have more information on this soon.

•Will I be able to use new credit after November 24th in conjunction with vouchers? Yes, absolutely. You’ll also be able to buy store credit and gift it to your friends.

•How will refunds that deliver credit work after November 24th? In pretty similar fashion. The new credit system may be used to compensate individuals in cases where direct refunds aren’t possible.

(#97699) tomsolo


tomsolo
őstag

Csodálom hogy még senki nem írta:

uplayre is jönnek a jelvények(badgek) és uplay win ezentúl uplay club lesz

Remélem örültök ;]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97700) tomsolo


tomsolo
őstag

Check and add to whislist

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.