Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90001) Crytek válasza szami777 (#89999) üzenetére


Crytek
veterán

Szegény Meridian már bundleban :( Bár mivel 1 fő csinálta biztos visszajött már az ára.
Soknak érzem az 5 eurot a pakkért.

Remélem ,hogy a Pineview Drive-al együtt már tagjai lesznek sok más bundlenak is.Mert ezek a kettő érdekel ,de nem ennyiért!

Indiegalan meg már vége lehetne a hulladékesőnek :W

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#90002) tomsolo válasza szami777 (#89999) üzenetére


tomsolo
őstag

Az Apocalypse nem rossz ennyiért sztem.

A benne lévő The Nightmare Cooperative nagyon gyilkos stuff - az arra igényeseknek :)
Evoland, Babo végre pozitív értékelésű játékok egy bundleban :P

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#90003) ZS3NI válasza bullseye (#89998) üzenetére


ZS3NI
őstag

Amúgy mihez lehet kezdeni egy lopott raptr accal? Behuzzak a promo kódokat? :D

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#90004) tomsolo válasza ZS3NI (#90003) üzenetére


tomsolo
őstag

pl végigpróbálják a social kontókat ua user/***pass*** párossal: hátha

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#90005) warcat válasza szami777 (#89999) üzenetére


warcat
veterán

Megérte várni, Meridian bundliban , instant vétel, kinti rokonnal csak 4.44€ egyébként.

EA: It's in the crate!

(#90006) szami777 válasza warcat (#90005) üzenetére


szami777
addikt

Mit tud ez a Meridian? Metacritic 43% nem túl bizalomgerjesztő.
Supreme Commander klón?

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#90007) djculture válasza szami777 (#90006) üzenetére


djculture
félisten

Az tudja hogy ad egy sort, szidni nem lehet mert egy hazánkfia csinálta

(#90008) bullseye válasza ZS3NI (#90003) üzenetére


bullseye
addikt

Nekem van vagy 2k pontom, az 4 INquisition pack. Már ha lehet többet venni egyáltalán... :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#90009) ZS3NI válasza bullseye (#90008) üzenetére


ZS3NI
őstag

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#90010) tomsolo


tomsolo
őstag

Orborun - 50% 2,99€

Jópofa játék volt olcsóbb is, de most behúztam végre.

Monochroma - 70%, 5,99€

Ennek se bírtam ellenállni, rohadjanak meg. :D

Ja és nem bírtam magammal behúztam a Besiege - teljes áron 6,99€.

Hát ez egy zseniálisan hiánypótló játék! :DD (Amit ígér az E/A -ként is játszható!)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#90011) eszement24


eszement24
aktív tag

megjavult

[ Szerkesztve ]

(#90012) BasketWink válasza ZS3NI (#90003) üzenetére


BasketWink
csendes tag

semmihez ha nem tudják a jelszót... ugyanis csak jelszó HASH-t loptak -> títkosított jelszó ami semmit se ér mert a jobb helyeken ezeket nem vissza fejthető kódolással titkosítják (pl md5 amihez még egy titkos kulcsot is hozzá szokás adni így anélkül[ha használtak] végkép nem tudják a jelszót vissza fejteni) :)

(#90013) Dilikutya


Dilikutya
félisten

A GOG-os Star Wars játékok mennyire vannak felújítva? Milyen felbontást, képarányt támogatnak?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#90014) Zamery


Zamery
senior tag

Új fejlemények Ubicumi ügyben:

[Update: Ubisoft revealed last week that the keys in question were purchased with a stolen credit card, but in spite of that it has decided to reactivate some of them. "After further investigation into the matter of keys that were fraudulently purchased on EA's Origin store, we are reinstating keys for consumers who already had successfully activated and started playing the games," a Ubisoft rep told GameInformer. "Any remaining fraudulently obtained and resold keys have been deactivated."

The rep said that Ubisoft will maintain its policy of deactivating fraudulent game keys in the future, however, and strongly recommended that gamers only purchase game keys "from the Uplay shop or trusted retailers."]

Ha jól értelmezem, az Ubi újraaktivál bannolt kulcsokat azoknak, akik már regisztrálták az adott játékot, és játszottak is vele. Ez jó hír lehet az itteni fórumlakóknak, mert gondolom senki se továbbértékesítésre vette a Far Cry 4, meg The Crew kulcsokat a G2A-ról. Ugye? ;]

Forrás: [link].

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#90015) maross válasza Zamery (#90014) üzenetére


maross
veterán

ezt minek...az Úbi utjai kifurkeszhetetlenek

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#90016) Zamery válasza maross (#90015) üzenetére


Zamery
senior tag

Nem tudom minek, gondolom nem akarnak versenyezni megint az "Év legrosszabb kiadója" címért az EA-val. :D Egyrészről szimpatikus húzás, másrészről, tuti lesz olyan aki nem kapja vissza a bannolt játékát.

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#90017) bullseye válasza Zamery (#90014) üzenetére


bullseye
addikt

Vajon most is azon dolgoznak, hogyan szívathatnák jobban magukat? Ha nem sietnek ennyire a tiltással most ők lehetnének a jófiúk a történetben.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#90018) cskamacska válasza szami777 (#90006) üzenetére


cskamacska
addikt

nemmegmontam :D :
A magyar Meridian is ugyanúgy bundliszökevény. :P Egész tűrhetően néz ki, sztori és nem RTS részek jópofák, szinkron hangok kellemesek, zene közepes, production value-ra okosan lett költve. De a lényeg, az építgetős RTS rész az bezony egyszerű és bénácska, hülye AI, gyenge küldetések, játékmenet így érzésre évtizedre le van maradva a konkurenciától. :( Inkább Dawn of War 1/2 három példányban, meg ráfizetnék a Starcraft 2-re, ha már mindenképp Sci-fi RTS.

Egyébként a nemrég megjelent, és egész népszerű Grey Goo sem váltja meg a világot, bár bundliban nem holnap kerül. A Pteroglyph népek komolyabb kiadói háttér nélkül is egy abszolútt AAA-nak kinéző játékot rántottak ki az ingujjukból: Az átvezető animációk kitűnőek, dinamikus zene szerethető(Klepacki most túlteljesítette magát), grafika meglepően részletes, hangok rendben vannak, production quality ötös.

Viszont a játékmenet valahol a megcélzott vásárlói réteg tervezésénél elkallódott, kicsit Starcraftos, kicsit C&C, de egyszerűcske. Pályák kicsik(max 2v2!), nyersanyag kezelés minimalizált, a WASD gyorsbillentyűs építési rendszer egész jó, de az építkezések babusgatásával valahogy mégis túl sok idő megy el, annak ellenére hogy viszonylag egyszerű az is, valahogy a Tiberian Sun/Dűne betonalap szüttyögése jutott eszembe a hub/conduit szömszöttől, pedig nyilván a Starcraft pylon/creep/buildingaddon terjeszkedés gátló megoldásai vannak lemásolva. A fene nagy központosításnak és épületek összetömörítésének egyébként az a vége, hogy ha bent van az ellenség a bázison, akkor szétkapja egyből, persze lehet ez a kis térképek hibája is, hisz ha bent van a bázison, akkor jó eséllyel minden egységeden is keresztülment már, nincs olyan hogy loholsz vissza a pálya másik végéből a felmentő sereggel. Egységből sincs túl sok, használatuk fapad, speciális képességek alig vannak, és nem igényelnek különösebb mikroszambázást. Egyjátékos hadjárat rövid(3x5 küldetés), sztori rendben van, de maguk a pályák erősen próba szerencse alapúak, ha nem tudod mit kell tenni meggyaknak, reload után viszont diadalmenet van.

Említették, hogy ez a Starcraft és a C&C szerelemgyereke, de olyatán mód visszafogva, hogy igazi RTS-t még nem látott konzolos/DOTA szökevény közönség is szeresse. Szerintem azok már az építkezésnél agyfaszt kapnak :DDD , de tény, hogy valahogy hiányosnak érzem, valahogy nincs lelke az egésznek, olyan random scifi RTS-nek néz ki, mint amit a Red Alert és Starcraft után volt divat gyártani majd két évtizede.

Metamacska score:

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#90019) Agyzuzo válasza Zamery (#90014) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ez igen... :D Visszarakták az acc-omra a Unity-t, ami azért vicces, mert közben a G2A is refundolta a pénzt. :P

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#90020) Csapoati válasza Agyzuzo (#90019) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szemet Ubisoft! ;] Vicc amugy az egesz ugy, foleg ahogy intezik. Elobb artatlanoktol is behuzzak a cuccot, utana meg visszaadjak a refund utan a jatekot? Hat erosen wtf.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#90021) micafighter válasza Agyzuzo (#90019) üzenetére


micafighter
nagyúr

Lehet, hpgy ha a G2A megtudja a hirt hogy Ubi visszaadta a játékok egy részét, akkor visszaveszi a refundokat, vagy már nem fog ujat adni. Bár ugye nem mindenki kapta vissza a játékot.

Lehet amugy arra ment ki az egész az Ubitol hogy megmutassa, ha akarja elveszi a kulcsokat, szoval mindenki menjen az Ubi boltjába vásárolni mert az a tuti. És persze most az Ubi a jófej hogy visszaadta a kulcsok egy részét.

(#90022) BomiBoogie válasza cskamacska (#90018) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Miért is nem írsz blogot legalább itt a Logouton? :D
Jók ezek a bejegyzéseid.

(#90023) DrTechnoid válasza BomiBoogie (#90022) üzenetére


DrTechnoid
őstag

+1

Imádom a véleményező leírásokat / videókat, például unboxing videókat, de szinte bármilyen témáról nemcsak IT területről.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#90024) section9 válasza BasketWink (#90012) üzenetére


section9
őstag

Ezek szerint színtiszta mágia amikor MD5 jelszóhasheket fejtek vissza plaintextre. Jó tudni. :U

(#90025) pethYeti


pethYeti
addikt

Ha g2a-n vásárolok és mivel olyan hülye vagyok hogy elfelejtem kiválasztani hogy magyar eu-s helyi paraszt vagyok és nem fizetek VAT-ot akkor másnap rám ront a TEK?

(#90026) Csapoati válasza micafighter (#90021) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Olyan szerintem nincs, hogy visszavegyek a hozzajarulasod nelkul, de lehet hogy rosszul tudom.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#90027) warcat válasza pethYeti (#90025) üzenetére


warcat
veterán

Szerinted?Alapból nem opcionális,hogy a feltüntetett vételárnál te kiválaszthatod a boltban,szeretnél-e ÁFÁt fizetni.
Ez azért van,hogy lehessen mire mutogatni,mivel ők sem fizetnek adót sehova szerintem.Ha nem fizetsz majd ez alapján jelentgeted őket,akkor majd szépen rendszerhibára mutogatnak/biztos vépéeneztél,ha meg igen,köszönik a zsebpénzt

EA: It's in the crate!

(#90028) SityiSXT válasza Dilikutya (#90013) üzenetére


SityiSXT
őstag

Nekem az űrszimek vannak meg onnan, azok maradtak az eredeti felbontáson. De legalább futnak modern gépen Win8.1 alatt.

(#90029) pethYeti válasza warcat (#90027) üzenetére


pethYeti
addikt

Köszi.

Közben nem innen vettem meg az FM2015-öt hanem greenman-ről ahol még áfával is olcsóbban kijött. :)

(#90030) micafighter válasza BomiBoogie (#90022) üzenetére


micafighter
nagyúr

+1 Szerintem is jók :K

(#90031) maddionmax válasza Zamery (#90014) üzenetére


maddionmax
aktív tag

És tényleg, visszakaptam a WD Season Pass-t :D

(#90032) csaba951 válasza maross (#90015) üzenetére


csaba951
veterán

PR kárelhárítás. Persze ez is kapkodva megy, teljesen átgondolatlanul.

Egyébként már itt is van a következő Ubisoft botrány! :DDD

The Crew Season Pass:
One-week early access to all add-on car packs. Vagyis aki SP-t vett, az 1 héttel a többi játékos előtt használhatja. Nem szokatlan dolog ez a játékvilágban, a Battlefield 3-4 SP Premium pontosan így működik.

Erre tegnap bejelentik:
(Speed Car Pack) February12th for all players on PC. Vagyis minden PC játékos (persze csak a DLC/SP vásárló) egyszerre kapja majd meg.

Vagyis NEM tartják magukat a saját (előzetes) vállalásukhoz! Hát ez meg milyen dolog?!

Egyébként pontosan tudják, hogy kinek van beaktiválva SP, kinek nem. Ez alapján pofonegyszerű csak azoknak engedélyezni, akiknek SP van. Mágikus módon ezt tudják is alkalmazni a konzol változaton.

[ Szerkesztve ]

(#90033) csaba951 válasza Zamery (#90016) üzenetére


csaba951
veterán

>gondolom nem akarnak versenyezni megint
>az "Év legrosszabb kiadója" címért az EA-val.

Idén az EA nem is kerül képbe ezért a címért! Egy ideig az Ubisoft és a Steam versenget egymással, de a Ubisoft alaposan belehúzott! Most egyértelműen ők a legrosszabbak! A többi cégnek esélye sincs!

EA meg szimplán nyertes azzal, hogy meghúzták magukat, nem csináltak semmi rosszat! Sőt! A vásárlás/kipróbálás utáni refund, Game Time, In the House bevezetésével kifejezetten ők a jó fiúk! :))

[ Szerkesztve ]

(#90034) Csapoati válasza csaba951 (#90032) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Jo, mondjuk tulelem, hogy a tobbi PC-s nem sziv (van SP-m), de valoban fura.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#90035) ollie válasza tomsolo (#90004) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Milyen passworddel? Azt nem lopták el, mert nem is tárolják a passwordöket.

***

(#90036) ollie válasza warcat (#90027) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miért ne fizetnének? Ha nem fizetnének adót, már rég bezárták volna őket. EU-s cég.

[ Szerkesztve ]

***

(#90037) tomsolo válasza ollie (#90035) üzenetére


tomsolo
őstag

Mint egy kolléga is írta nem olyan nagy ördögösség azért visszaállítani hashból a jelszót, főleg a rövideket ill egyszerűbbeket ... -.-

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#90038) wwenigma válasza tomsolo (#90037) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ja 8-10 karakterrel végeznek úgy 2133 körülre. HA szerencséjük van. :U

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#90039) tomsolo válasza csaba951 (#90032) üzenetére


tomsolo
őstag

Sztem itt végül osztottak szoroztak és rájöttek, hogy ezek már úgyis bukó playerek - pl kijátszotta - szóval így most nyomják a rendes cég vagyunk kártyát.

Egyébként sztem ez sokkal nagyobb hiba mint eddig bármi más lévén saját maguk legalizálták a lopott kulcsokat, ezentúl mindenki arra fog játszani, hogy úgyis visszaadják majd.

@wwenigma: Értesz, hozzá ez van.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#90040) Sirpi válasza tomsolo (#90037) üzenetére


Sirpi
senior tag

Azért ha salt-olva is vannak a hash-ek (ahogy jobb helyeken illik), akkor rainbow tábla alapból ugrik és nincs jobb, mint a brute force, szóval a 2133 még alul is van becsülve :)

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#90041) section9


section9
őstag

Aki nekiáll bruteforceolni az meg is érdemli. Megfelelő létszámú felhasználónál a wordlist alapú vagy hybrid támadás is nagyon sikeres lehet. Hiába 9 karakteres a password1 jelszó, ha az az első amit a dictionaryből kipróbálnak.

(#90042) djculture válasza ollie (#90036) üzenetére


djculture
félisten

Ezt így ebbe a formába nem mondanám hogy eu-s cég, ez a lengyel iroda csak a supportot biztosítja ki is van irva. Az igazi cég az a G2A.COM Limited
Unit 1401, 14/F Treasure Centre, 42 Hung To Road, Kwun Tong, Hong Kong

Na most hong kongban nem kell áfát fizetni, csak társasági adó van 16,5% az is csak hong kongban végzett eladásokért kell fizetni a külföldre végzett eladásokért nem, ezért van minden ilyen cég oda bejegyezve.

[ Szerkesztve ]

(#90043) wjbhbdux válasza ollie (#90036) üzenetére


wjbhbdux
veterán

googlen rákeresve a kínai címülre fut onnan még pár vállalkozás :)
g2play is lengyelként indult aztán már az is hong kongi papíron

[ Szerkesztve ]

/s

(#90044) djculture válasza wjbhbdux (#90043) üzenetére


djculture
félisten

Én azt nem értem hogy a picsába lehet az hogy a PayPal prómótálja ezeket a szürke kulcsboltokat. Ez oilyan mintha a MNB pénzfelvételre a helyi Kanálos Józsi bácsit ajánlaná aki az ügyfelei rendelkezését mindig kitudja elégiteni 200%-os uzsorakölcsönökkel..

[ Szerkesztve ]

(#90045) tomsolo válasza djculture (#90044) üzenetére


tomsolo
őstag

Én sem értem, ráadásul megsértik a PP TOS-t mikor külön felszámolnak fee-t az értékesítésért.

Mondjuk sok furcsaság van a PP-vel az egyik bundlis "cégnél"*** néztem a számlákat, tök olyat adnak mint amikor friendnek utalok feet - szóval semmi rendes invoice - ezt se értem hogy lehet igazán.

***asszem a groupees az és magánembernek megy a pénz

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#90046) wjbhbdux válasza djculture (#90044) üzenetére


wjbhbdux
veterán

valami "PayPal Pte. Ltd" leányvállalat szingapúrból intézi ezt a gaming dolgot náluk, biztos vannak ott haverok

szerk, most látom hogy indul a saját fizetési rendszerük valami G2APay, nem kispályás lehúzást nyomatnak már

[ Szerkesztve ]

/s

(#90047) tomsolo


tomsolo
őstag

Jók ezek a remakek - jön az Oddworld new and tasty is kemény 17 ojróért - ajándék DLC-vel!!!! ***

***kár hogy ph nem lett pirosan villogtatni vmi felhóbrító szöveget mert itt megérdemelné

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#90048) ayo válasza tomsolo (#90047) üzenetére


ayo
addikt

Teljesen jogtalan a felháborodásod. Ez egy komoly remake, nem egy játék, amit win8-an is használhatsz 16:9-es monitoron...

http://jateknaplo.blog.hu

(#90049) djculture


djculture
félisten

Néztétek már a béta bf hardline-t? Én még most telepitem de ahogy olvasom egy fikarcnyit se lett jobb a több hónappal ezelőtti csúszás után..

(#90050) Lackki válasza tomsolo (#90047) üzenetére


Lackki
senior tag

ez nem felújított változat, hanem egy új rész, aminek HÁLISTENNEK meghagyták a régi feelingjét.

Privátot hamarabb észreveszem

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.