Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97501) Dilikutya válasza Crytek (#97499) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kár, hogy multiplayer. Neten játszva, idegenekkel nem mókás. Viszont piszok erős LAN játék lehetne belőle, hatalmas röhögésekkel, pizzával, sörre, meg Jason monitorának kukkolásával, hogy merre jár. :)
Pedig úgy látom, komolyan veszik, Kane Hodder mozgását veszik fel, és Tom Savini is közreműködik... még a végén elcsábulok. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#97502) djculture


djculture
félisten

[link] Ezzel még december közepéig lehet játszani utána elfog tűnni..

[ Szerkesztve ]

(#97503) Dilikutya válasza djculture (#97502) üzenetére


Dilikutya
félisten

Valamiért úgy érzem, nem kár érte. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#97504) bullseye válasza Dilikutya (#97503) üzenetére


bullseye
addikt

Win 10 alatt nem ment, ahogy hallottam, így érthető, hogy nem erőlködtek a javítással.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#97505) Crytek


Crytek
veterán

Nem tudja valaki,hogy az nv vga-k mellé mikortól fogják osztogatni az Assassins Creed Syndicate-et?Lassan itt a game azt sehol nem látok még :(

Next PC Upgrade: 2022

(#97506) FollowTheORI válasza Crytek (#97505) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Úgyse viszi a géped, minek? :D

Amugy nem... :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#97507) maross válasza Crytek (#97505) üzenetére


maross
veterán

mar osztogatjak, csak be kell faradni venni egy videokartyat

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#97508) Crytek válasza maross (#97507) üzenetére


Crytek
veterán

Se ipon, se pcxnél még nincs.Iponon egy unciát olcsóbb amit kinéztem.

Next PC Upgrade: 2022

(#97509) tomsolo válasza djculture (#97500) üzenetére


tomsolo
őstag

nagyon gáz ;]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97510) maross válasza Crytek (#97508) üzenetére


maross
veterán

csak meghatarozott boltoknak lehet eleve, pcx-et szerintem elfelejtheted, ipon, aqua, talan expert. ipon lehet kegyvesztett lett.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#97511) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Nagyon érdekes egyébként hogy "hivatalosan" a GF oldal szerint magyarországon nincs ilyen promóció.
Kíváncsi lennék miért... Miközben a környező országokban meg van.

(Talán még szlovákia az aki szintén nincs az nVidia "térképén" látszólag.)

Hopp hopp... most már ott van tényleg az Aqua hivatalosan is. Ejj... :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#97512) Crytek


Crytek
veterán

A létező összes lost planet 3-ra jelentkezek steamgiftsen hátha a humble utolsó napjáig megnyerem és akkor spóroltam 1 $-t :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#97513) warcat válasza Crytek (#97512) üzenetére


warcat
veterán

Hajrá,ez még 648 alkalommal elsütöd és meg is van a 980 Ti ára

EA: It's in the crate!

(#97514) Crytek válasza warcat (#97513) üzenetére


Crytek
veterán

Az már a meló kezdésekor megvolt az első havi fizunál.
Most ipon AC kuponra várok, hogy legyen :C

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#97515) Dilikutya válasza Crytek (#97512) üzenetére


Dilikutya
félisten

Van még ennél lejjebb? ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#97516) maross válasza Crytek (#97514) üzenetére


maross
veterán

add el 30$-ert, es visszaveszed 2 ev mulva 1$-ert, nagyon jo kamat :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#97517) Crytek válasza maross (#97516) üzenetére


Crytek
veterán

AC érdekel engem, főleg hogy egy erős fél évem lesz majd maxon élvezni mindent.
De kezdem a hitemet veszíteni az iponba :(

Next PC Upgrade: 2022

(#97518) maross válasza Crytek (#97517) üzenetére


maross
veterán

Kerdezd meg toluk, viszonylag gyorsan valaszolnak.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#97519) csaba951 válasza Crytek (#97514) üzenetére


csaba951
veterán

Atyaég! Tényleg vettél/venni fogsz hamarosan egy 980 TI-t?
Mi jöhet még?! Előrendelsz 60 €-ért egy EA/Ubisoft játékot? :DDD

Egyébként nem irigylem tőled, keményen megdolgoztál érte! :C

(#97520) Crytek válasza csaba951 (#97519) üzenetére


Crytek
veterán

Igen!Amint az Iponban lesznek AC kuponok már rendelem is meg. Igaz jővőre már 100 k-ért se lehet majd eladni de ez van. Atit nem akarok két okból 1 nem fér be a zalman z9-be 2 sokkal több nv-s kedvencem van mint amd-s és nekem a physx nagyon tetszik.
Addig legalább tesztelem ezt az intel igp-t mit megy ha már teszt oldalak szartak ebbe bele.

Next PC Upgrade: 2022

(#97521) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

https://www.indiegala.com/store GRAB A FREE BLOOP STEAM KEY NOW!

(#97522) tomsolo válasza Crytek (#97520) üzenetére


tomsolo
őstag

de bazz milyen kártyát raksz te ebbe a házba?

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97523) Crytek válasza tomsolo (#97522) üzenetére


Crytek
veterán

980 Ti 280mm-eset (Palit Jetstream az belefér) és a 295mm-es helyen vígan elfér

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#97524) tomsolo válasza Crytek (#97523) üzenetére


tomsolo
őstag

jah nagy ötlet azon beszívó nyíláson spórolni

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97525) sixpak válasza Crytek (#97520) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ez a ház valóban nem a legjobb választás, pedig volt időd végig gondolni a konfigot. :)
Félmilliós gépet egy tizenvalahányezer forintos házba...? :
És csúnya is, cseréld le. :)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#97526) Crytek válasza sixpak (#97525) üzenetére


Crytek
veterán

Ház sosem érdekel mekkora meg hogy néz ki. Az alapján döntöttem ,hogy olcsó jól hűt és belemegy a 980ti + a későbbiekben minden mert ahogy a pascalt nézem nagyon pici lesz.

Amúgy is mit akarok most tesztelem metro LL-ot csak úgy suhan lowon igp-vel 1680*1050-be :Y

Next PC Upgrade: 2022

(#97527) tomsolo válasza Crytek (#97526) üzenetére


tomsolo
őstag

de minek neked ház egyáltalán? veszel 1200 Ft-ért egy alulapot és ráfúrsz 8 db lukat

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97528) sto1911 válasza tomsolo (#97527) üzenetére


sto1911
veterán

Egy idoben nekem cipos dobozban volt a gep, annal jobb nem kell :D

[ Szerkesztve ]

(#97529) Dreimus


Dreimus
senior tag

Még 40 órán keresztül a Bundle Star-on is 21$ a Mad Max.. Ahhoz képest milyen jó játéknak mondják sokan, nagyon gyorsan leesett az ára.

(#97530) djculture válasza Crytek (#97520) üzenetére


djculture
félisten

Három ugyse warezolsz egy cracket se használsz igy neked tökéletes lesz a nvidia experience hamisitott szoftver jelentő szoftvere.. Meg az se számit ha esetlek a banki műveleteidröl, mit mikor vettél egyebek az nvidia majd értesül. Mert decembertől ezt akarják kötelezővé tenni, a drivert csak úgy lehet majd letölteni is ha az experience szoftverrel csinálsz egy külön fiókot a gépeden amivel az nvidia mérnökei bármikor beléphetnek a te gépedre.

"GeForce Experience telepítése létrehoz egy némileg korlátozott, rejtett helyi adminisztrátor felhasználót (UpdatusUser) a Windows operációs rendszeren belül, amely biztonságtechnikai szempontból egyáltalán nem kedvező. Ez a felhasználó intézi a háttérben a szolgáltatások működését, ellenőrzi a telepített játékokat, ezen belül is, hogy melyik tört és melyik hivatalos verzió, illetve menedzseli a Shield eszközök jelenlétét a másodpercenkénti ötszöri ellenőrzéssel, továbbá lehetőséget ad a számítógép távoli elérésére."

[ Szerkesztve ]

(#97531) Crytek válasza djculture (#97530) üzenetére


Crytek
veterán

Sokak között és közöttem az a különbség, hogy engem az itt felsoroltak nem érdekelnek.
A programok ,telefon ,net miatt mindenki élete nyitott mikor mit csinál.
Azt nézzék lássék mit mikor csinálok. Hidegen hagy. Mert úgyse csinálnak ezek a cégek semmit se.Akkor meg hol érdekeljen.
Titeket zavarjon ,idegesítsen emiatt ne használjatok xy dolgokat engem nem tud érdekelni.

-hamisitott szoftver jelentő szoftvere - több millió ember használ ilyen szoftvereket eddig se történt semmi ellenük. Egy cikket se olvastam a 16 éves pc pályafutásom alatt hogy a falusi tomikára rárukták az ajtót 3 nfs miatt meg 3 program meg 20 mp3 miatt.

-Meg az se számit ha esetlek a banki műveleteidröl, mit mikor vettél egyebek az nvidia majd értesül: Ők leglább végre látják majd ,hogy eddig nem a pénz szűke miatt nem vettem meg a Ti-jüket :DD

-amivel az nvidia mérnökei bármikor beléphetnek a te gépedre: Kár ,hogy nem személyesen jönnek van itthon finom süti :W

Next PC Upgrade: 2022

(#97532) Dilikutya válasza Crytek (#97526) üzenetére


Dilikutya
félisten

Hogy később mi megy bele, az majd később kiderül. Nagyon nem mindegy, mekkora a ház, mert az meghatározza a beletehető legnagyobb videókártya és CPU hűtő méretét, illetve a táp sem közömbös a kábelek hossza miatt. Ha komoly gépben gondolkodsz, érdemes nem a legkisebb házat venni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#97533) Crytek válasza Dilikutya (#97532) üzenetére


Crytek
veterán

Ami van nekem már elég komoly ,főleg ha meglesz a 980ti is.
De mint írtam nem érdekel engem a ház mérete sem a kábelek hossza mivel ez nem szépségverseny csak a bekapcsológomb a lényeg úgyis azt használom csak szinte és nem nézegetem minden percben belülről.
Ha az intel ezt a vonalat követi ezt a cpu coolerem ezer évig elég lesz még ,de megint 5-6 évig 100% :C

Későbbi VGA mérete meg egy toll mérete lesz pl a pascal még ha dupla akkor hűtőt zúznak rá ami duplája nyáknak ami kizárt még akkor is belefér. Szóval a jővő nem izgat ilyen tekintetben. Úgyis az arra váltok majd.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#97534) section9


section9
őstag

A jó édes anyját a Steamnek. Mivel több mint egy éve nem vásároltam náluk semmit, ezért nem tudok kártyákat eladni. Elég kemény amellett hogy, havi 2-3 játékot aktiválok minimum és 10 éve vagyok tag 650+ játékkal. :(((

(#97535) Csapoati válasza section9 (#97534) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Defy Gravity Extended - 0,14€ és kártyás.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#97536) djculture válasza section9 (#97534) üzenetére


djculture
félisten

Óriási probléma, megveszel valami filléreset utána legföljebb pár nap múlva refundolod.

(#97537) eami válasza Crytek (#97533) üzenetére


eami
addikt

mondjuk mindig megmosolyogtató amikor NV címek indulásnál csak NV kártyákkal nem mennek :DDD

(#97538) Crytek válasza eami (#97537) üzenetére


Crytek
veterán

Igen és melyek voltak ezek én nem hallottam ilyenről?

Next PC Upgrade: 2022

(#97539) tomsolo válasza djculture (#97530) üzenetére


tomsolo
őstag

remek,

mondjk örülnék ha végre sikerülne olyan keretszoftvert írniuk ami tiszteletben tartaná az UAC-ot és nem vernyogna minden updatenél külön sysadmin belépésért.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97540) eami válasza Crytek (#97538) üzenetére


eami
addikt

Mert nem játszottál velük. Amire eljut hozzád már a 10. patch is kint van. Idei címek közül ami hirtelen beugrik Dying Light, Batman AK, GTA V, Witcher 3. Amint megjelentek, NV kártyások sírták tele a steam fórumokat, tipikusan ilyen 970/80 csúcs szuper kártyákkal.

[ Szerkesztve ]

(#97541) FollowTheORI válasza eami (#97540) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

AMD-sek csak azért nem, mert már megszokták és beletörődtek náluk még ennyire se megy... :P :DDD

Amugy nekem ez fel se tűnt hogy sokan sírnának csak nVidia oldalon.
AK pl én első naptol játszottam végig. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#97542) Dilikutya válasza Crytek (#97533) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ki beszél szépségversenyről? Ha pl. van egy meglévő házad, és nem fér bele a videókártya, az szívás, hát még az, amikor megveszed az új házat, és nem elég hosszú a táp kábele. :)
A Pascal-al meg várjunk még. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#97543) FollowTheORI válasza Dreimus (#97529) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

WB játékoknál mostanában mindig ez van... már a megjelenés napjától van egy két hely ahol brutál olcsón meg lehet kapni (pl Gamesrocket) a teljes árhoz képest őket (MK X, Batman AK, Mad Max ..stb).
Valami trükk van emögött vagy ennyire lazán veszik ezt nem tudni...

Ettől független ez alapján nem ítélném meg egy játék jóságát vagy rosszságát. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#97544) bullseye válasza Crytek (#97531) üzenetére


bullseye
addikt

A pécsi eset óta is akad azért ilyen, csak 1-1 emberrel, ezért nem lett akkora hír + a bírósági megegyezés része is lehet a csönd. Beszéltem valakivel, akit pár éve feldobott egy barátja, nem lett jó vége.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#97545) cyberkind válasza eami (#97537) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem ment minden állandóan, az hogy a Batman is egy kalap szar port lett, már más dolog, de kitoltam úgy. :))

Paranormal Cocktivity

(#97546) Bluerainbow válasza eami (#97540) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Batman-t , Witcher 3-at első nap játszottam 970-en , semmi gond nem volt vele-azóta sincs.

[ Szerkesztve ]

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#97547) eami válasza Bluerainbow (#97546) üzenetére


eami
addikt

ennek örülök, de ettől függetlenül továbbra is tartom, hogy az idei évben általam előrendelt összes játéknál, túlnyomó többségben NV kártyások sírtak steam community hubon.

(#97548) Crytek válasza Crytek (#97520) üzenetére


Crytek
veterán

Ipon: "Egyenlőre nálunk sajnos nem várható ilyen jellegű akció." :O

Next PC Upgrade: 2022

(#97549) tomsolo válasza Crytek (#97548) üzenetére


tomsolo
őstag

várd meg míg 1 eurós lesz!

ennyi idő után az pár év már fel sem tűnik ;]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97550) djculture válasza Crytek (#97548) üzenetére


djculture
félisten

Nem is csoda, mikor a kuponokkal kereskedtek (a weboldalukon külön meg lehetett pl az elhíresült dirt 2 kupont is) az minden volt csak nem hivatalos tevékenység...

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.