Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96601) Lackki válasza #92888064 (#96600) üzenetére


Lackki
senior tag

Rafis kártyával vettem :D és ott 1HUF van :)

Privátot hamarabb észreveszem

(#96602) ZsZso válasza Lackki (#96601) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Én attól tartok, hogy ezt majd korrigálják. Egyébként most érdemes MadMaxet venni 35 HUF -ért :).

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#96603) maddionmax válasza ZsZso (#96602) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Ha veszel kettőt vegyél :P

(#96604) Dilikutya válasza ZsZso (#96602) üzenetére


Dilikutya
félisten

Hogyan? :Y

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#96605) ZsZso válasza Dilikutya (#96604) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

#96601 vagy #96599 :P

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#96606) micafighter válasza ZsZso (#96602) üzenetére


micafighter
nagyúr

:DDD

(#96601) Lackki az jóféle bank ha minden deviza terhelést 1:1be átváltanak neked forintra :D

[ Szerkesztve ]

(#96607) Dilikutya válasza ZsZso (#96605) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ebből nem esik le a 35 Ft-os Mad Max. :) De ha Raiffeisen, tárgytalan, olyanom nincs. Pedig ennyit biztos megérne látatlanul is. :)

Szerk.: Leesett. :)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#96608) ZsZso válasza maddionmax (#96603) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Ez így történne:
1. Venne 1 -et, mert van benne kraft.
2. Örömmel tapasztalná, hogy 35 HUF -ot vontak.
3. Venne 10 -et mert megkérték a fórum olvasók.
4. Örömmel tapasztalná, hogy 350 HUF -ot vontak.
5. Majd mikor összeszámolná a kollégáktól beérkezett összegeket szomorúan tapasztalná, hogy minden darabért a maradék 14828 Ft -ot is levonták - csak kicsit késve.

(#96606) micafighter: én is rafis vagyok, de még életemben nem tapasztaltam ilyesmit, pedig hallani, hogy néha napján előferdül itt-ott.

Szerk: jártam már úgy a Raiffeisennél, hogy vásárlás után hetekkel szedtek még le lóvét, nem is kicsit (Lego így csinálta). Leszedtek előtte x összeget, aztán meg még egy nagyobbat. A szotri hosszú, de a lényeg, hogy nem bontanék egyből pezsgőt :). Ha valamit megtaunlhattunk a Once Upon a Time sorozatból, akkor az ez: "Every magic comes with a price!" :)

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#96609) Dilikutya válasza ZsZso (#96608) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ezért kell még ma venni tőle 35 Ft-ért, a többit majd leboxolja a bankkal, ahogy akarja. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#96610) Lackki válasza Dilikutya (#96609) üzenetére


Lackki
senior tag

rafinál vannak érdekességek, de nem bontottam pezsgőt eddig sem :D
mindenesetre én csak örülök ha így marad, és isten tartsa meg jó szokásukat :D legközelebb berendelek egy TV-t :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#96611) maddionmax válasza ZsZso (#96608) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Ok, de mi jól járnánk :D

(#96612) e=mc²


e=mc²
őstag

Valoszinusitem az 1Ft-okat SMS-ben kaptatok, de ha mondjuk Netbankon megnezitek a szamlatokat, akkor ott helyes osszeg szerepel.

Nekem volt mas netes vasarlasnal mas banknal hasonlo.

Ambulimax Provider

(#96613) eami válasza e=mc² (#96612) üzenetére


eami
addikt

arról nem is beszélve hogy az még csak tájékoztató adat, csak napokkal később könyvelik el rendesen.

(#96614) Lackki válasza e=mc² (#96612) üzenetére


Lackki
senior tag

netbankon 1HUF :)

Privátot hamarabb észreveszem

(#96615) bul07 válasza Lackki (#96614) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekem rendszeresen van ilyenem különböző bundle csomagok vásárlásánál (humblebundle.com, indiegala.com, groupees.com), 1HUF szerepel a zárolt tételek listáján, és pár nap múlva rendesen levonja a 1$/€/£ értékét forinba (vagy ép hogy menyit fizettem)

Erste nettbank Visa kártya

Néz majd rá pár nap múlva vagy hétfőn rendes összeg lesz levonva

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#96616) Lackki válasza bul07 (#96615) üzenetére


Lackki
senior tag

sose tapasztaltam még ilyet, azért lepett meg :) pedig mindent neten vásárolok

Privátot hamarabb észreveszem

(#96617) tomsolo válasza e=mc² (#96612) üzenetére


tomsolo
őstag

azonnal váltanám is a bankot ahol az smsben - ezért fizetsz egyébként külön - fals adatokat küldözgetnek a kártyaforgalomról :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#96618) i2k válasza bul07 (#96615) üzenetére


i2k
senior tag

Ha a vásárlásod a hivatalos nyitvatartási időszakon túl történik - mondjuk este 7-8 órakor vásárolsz egy bundle oldalon, vagy a STEAM-en pölö -, akkor a terhelés napja bizony másnap lesz. Az 1 Ft-os (amit én még nem láttam a listámban, és SMS értesítést nem aktiváltam, kell a halálnak, hogy sírjon a telefonom mindig) meg szépen "átalakul" adott árfolyamon, rendes értékre.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#96619) tomsolo válasza i2k (#96618) üzenetére


tomsolo
őstag

segítek: kártyán azonnal van terhelés - pont ez a lényege

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#96620) djculture válasza tomsolo (#96619) üzenetére


djculture
félisten

Ja persze majd elő keresek egy számlapapirt azon is rajta van egyik nap vásárolsz másik nap könyvelik el ha esetleg ingadozott a deviza értéke amiben vásároltál. Ez mindenhol így van. Holnap észre fogják venni hogy gáz van és tiltják lefele a játékokat volt már ilyen nem egyszer. Mostanában még a gamersgate is ezt műveli, nincs már elirtam az árát és rácsapok akció sajnos. 1 hete volt pedig megint elirt cucc de másnap paypal mutatott egy refundot a játék meg eltünt a steam fiókról ennyi. Sajnos most ez jogos is mert rendszerhibára hivatkoznak és belekerült minden felhasználási feltételbe ez a kitétel... Steam-en még mondjuk ha elirták az árát szerencsére sose lett visszacsinálva, de ami késik nem múlik.

[ Szerkesztve ]

(#96621) bul07 válasza tomsolo (#96619) üzenetére


bul07
nagyúr

Tessék ezt most lőttem a számlámról
Az egyik a 1£ GMG fizetés a másik meg 1$ Humble Bundle, paypal-os kártya terhelés, tegnap estéről

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#96622) i2k válasza tomsolo (#96619) üzenetére


i2k
senior tag

Sosem kártyával fizetek a digitális boltoknál. STEAM-en sem.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#96623) djculture válasza micafighter (#96591) üzenetére


djculture
félisten

Na szóval durván 10 giga nincs a lemezen gondolom ez a szokásos day 1 patch, de legalább nem az van mint a metal-nak egy 64 kb-os inditófájl...

(#96624) Frod válasza eami (#96583) üzenetére


Frod
addikt

lehet kezdek felnőni, vagy nemtudom mert engem is :)
igazából amiket én várok az mind a tavaszi szezonban jön: xcom2, mirrorsedge, division, deusex
már egy pár éve valahogy áttevődött oda az értelmes címek megjelenése, a karácsonyi szezon többségében - tisztelet a kivételnek - a rókabőr címek újabb koncáról szól.

Do you see the white shadow?

(#96625) e=mc² válasza tomsolo (#96619) üzenetére


e=mc²
őstag

Segitek en is: bankkartyaval torteno vasarlaskor meg annal a banknal is foglalasba kerul az osszeg, ahol online authorizacio van. Amennyiben a vasarlas helyen "lehuzott" kartyaolvaso bankja visszaigazolja a tranzakciot tobb kozvetito szerven keresztul (pl. GBC, First Data), a kartyabirtokos bankja fele, akkor az osszepontozodas megtortenik es a foglalas torlodik automatikusan. Termeszetesen ez lehet gyors (idealis esetben bankon beluli a terminal es a bankkartya is ugyanannal a banknal van), vagy lassabb (mas banknal, uzemidon kivuli vasarlaskor, netan kulfoldi bank (jellemzoen netes vasalas eseten))

Abban az esetben, ha nem azonnal tortenik meg a rendezes, akkor a foglalas egeszen addig ott marad a szamlan. Ez maximum 30 nap lehet. Es ugye ha kulfoldi oldalon vasarolsz (es most az mindegy, hogy Paypal vagy kozvetlen kartyaadatokkal), akkor a POS terminalt uzemelteto banktol megerkezo terheles keres beletelhet par napba, jellemzoen T+2 nap. POS terminalnak szamit egy weben torteno bankkartyadataokkal valo fizetes is.

Termeszetesen az SMS az aznapi arfolyammal jon, amikor beterhelte a foglalast, de az osszerendeles napjan ervenyes arfolyam lesz a vegleges.

Ambulimax Provider

(#96626) bullseye


bullseye
addikt

Nekem az fura, csak 1 dolláros, 1 eurós terheléseknél van így, minden más azonnal normál összeg. De még 1 eurónyi dollár is az lenne szerintem.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#96627) micafighter válasza djculture (#96623) üzenetére


micafighter
nagyúr

:R És a játék hogy tetszik? :)

(#96628) djculture válasza micafighter (#96627) üzenetére


djculture
félisten

Szerintem nagyon jó játék. Egyrészt végre nem arról szól egy játék hogy isten gépén is szaggat, hogy miért nem tudnak igy optimalizálni más csapatok nem tudom. A játék menet is nagyon fun tisztára mint a Mad Max - A harag útjába csöppenne a játékos. Maga a játékmenet meg az ellenfelek lenyomása shadow of mordor az elején persze miután kocsi is lesz megváltozik, érdekesebb lesz nem annyira egysikú mint az ..

(#96629) Crytek


Crytek
veterán

Aquanox Deep Descent sikeres kickstarter

Ennyi, lehetett tudni én megmondtam ,annyira jó vagyok ezekben!

Next PC Upgrade: 2022

(#96630) cskamacska válasza warcat (#96577) üzenetére


cskamacska
addikt

Majd egyszer le tetszik szokni a hardkór habzsolós gémingről, és nem lesz gond a választék. :P

Én már kezdem utálni magam csupán 800 játék után, mert ha most elkezdem őket (újra) kijátszani, és semmi újabbal nem töltöm az időmet, egy szem ismétlődő multi meccsen nem veszek részt, akkor is életem végéig eltartana őket befejezni. :Y

Ha az ember valamire specializálódik, és a többi stílust hanyagolja, az nagyban tud segíteni a kóros játékgyűjtés kezelésében. :K Pl most Greenlightra feltett Gates of Hell jobban izgat, mint djculture által említett nagy nevek összesen.


Men of War féle de a valósághűséget valamelyest jobban előtérbe helyező stratégia(RTT) lesz, mégpedig olyan, amiben a Magyar Királyi Honvédség is szerepet kap! :R

NetTom: Lesz még sírás Battlefield: Star Wars ügyben, a dedi szerverek kiiktatása hatalmas fekete pont, mert a legrosszabb szerver kereső is jobb, mint a legjobb matchmaking. :K És nem lesznek multi botok sem, csak a teljesen különálló horde mode coop pufogtatásban halomra ölni való agyatlan ellenség. ;]
Azért elég nagy szégyen, hogy anno a Lucasarts próbálta a Battlefield 1942/2-t másolni a Battlefront 1-2 játékaival több-kevesebb sikerrel, most pedig az EA-DICE páros másolja a régi részeket egy gyorsan összehányt The Force Awakens tie-in játék keretében, ami jó eséllyel a régiek bokájáig nem fog érni.. :U

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#96631) Wolverine válasza djculture (#96590) üzenetére


Wolverine
félisten

A Blizzard meg 2015-ben akarja kiadni jelen állás szerint.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#96632) Crytek


Crytek
veterán

The Dwarves - A New Storydriven Fantasy RPG Kickstarter. Video alapján amit máshol láttam azt mondtam volna soknak érzem a 260k-t majd az oldalra kattintva megdöbbenve láttam,hogy simán meglesz a zseton. Pedig eddig annyi ZS nincs is kategória.

Next PC Upgrade: 2022

(#96633) sixpak válasza cskamacska (#96630) üzenetére


sixpak
nagyúr

Valóban kiváló játéknak tűnik.

Battlefrontnál csak a konzolokon nem lesz szerverkereső, ha jól tudom....remélem igen, ellenkező esetben az utolsó reményem is elszáll, a tekintetben, hogy egy jó játékot kapunk Novemberben.
Pedig nagyon várom...

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#96634) Lackki válasza Crytek (#96629) üzenetére


Lackki
senior tag

jó de ezek sincsenek elszállva hogy mondjuk azt mondják 500ezer kell :D

az a fura hogy nekem meg van gyári lemezen az aquanox :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#96635) i2k válasza cskamacska (#96630) üzenetére


i2k
senior tag

Csak magamat tudom idézni (máshová írtam először):

"Részvétem minden Star Wars: Battlefield elő- és megvásárlónak..

//Pol-korrektté alakítom:
Részvétem minden Star Wars: (kiherélt) Battlefield elő- és megvásárlónak.."

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#96636) tomsolo


tomsolo
őstag

Uplayen ilyen rissz-rossz akció van - Back to school - de ez pl kifejezetten jónak tűnik:

Risen 3 Complete - 10€ ( a 20%-os kuponnal csak 8€! ) - steames

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#96637) tomsolo


tomsolo
őstag

Jól indul ez a hónap, két 0 day játékot vettem és megállt 11k-ból a kettő.

//örül

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#96638) warcat válasza tomsolo (#96637) üzenetére


warcat
veterán

Á, inkább tessék szégyenkezni, mi habzsoljuk ám a játékokat ;]

EA: It's in the crate!

(#96639) maross válasza tomsolo (#96637) üzenetére


maross
veterán

Miket?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#96640) djculture


djculture
félisten

Batman kabaré folytatódik: [link]
Este megjelent egy patch hozzá amit később visszavontak..

[ Szerkesztve ]

(#96641) FollowTheORI válasza djculture (#96640) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

A történtek után ugysem adják ki addig amíg tutira nem megy minden flottul. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#96642) tomsolo válasza maross (#96639) üzenetére


tomsolo
őstag

mad max
metal gear solid V
-.-

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#96643) i2k válasza tomsolo (#96642) üzenetére


i2k
senior tag

Hol vetted - kupon?

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#96644) tomsolo válasza i2k (#96643) üzenetére


tomsolo
őstag

1. kinguin ~ 16€*
2. ph - utolsó darabot hoztam el mostelado komától 5.5 k

*csak szólok hogy az allkeyshop3 kuponnal 3%kedvezményt kapsz ám :)

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#96645) eami válasza i2k (#96643) üzenetére


eami
addikt

aluljáróban.

szerk: mondtam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#96646) djculture


djculture
félisten

Én is 5-ért adtam el a metal gear solid V, vga kártyához járt.. Megnéztem a videót nem az én világom a játék. Mad Max az viszont kafa.

(#96647) tomsolo válasza eami (#96645) üzenetére


tomsolo
őstag

de legalább occó vót :D

kisz kupon, kisz pénc, naty játékos!

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#96648) Arkennys válasza tomsolo (#96647) üzenetére


Arkennys
addikt

ez is kinek mi az olcsó dolog :P

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#96649) cskamacska válasza warcat (#96638) üzenetére


cskamacska
addikt

Mire kész lesz azzal a két cuccal(cirka egy hónap, és MGS-el akkor még nem multizott, mert az januárban jön), addig jön két Humbli Bundli, négy Humbli Weekly, cirka kettő tucat Indie Gala, 10-15 Bundlistars, és 5-6 Groupees bundli, minimum 1-2 normálisabb Amazon / Gamersgate / aprós sefter, 2-5 Funstock / GMG / Mac-Wingamestore / Nuuvem / G4A / Pinguin ajánlat boltonként, 4x sok tucat Steam weekly, 4 Steam weekend + midweek szél, 1-3 ingyenes Sztím hétvége széllel, és kutyafüle szalámi.

Gondolom addig ezekre rá sem néz, hogy a habzsolás rémét távol tartsa, nem hogy még vegyen is párat. :P

sixpak: Mivel nem a MoWAS2-t használják alapnak, mint a WWII Chronicles modjuknál, hanem a régi MoW egy nyalatnyit újabb változatát, így jól megizzadnak mire egy tisztességes modern változatot kikupálnak belőle, de én bízom a Barbed Wire Studiosban, a Chronicles mod is erős grafikai tuningot tudhat magáénak. :K

Battlefront ügyben meg részvétem :( :
Star Wars Battlefront will not offer a server browser, but will utilize a new skill based matchmaking system.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#96650) tomsolo válasza Arkennys (#96648) üzenetére


tomsolo
őstag

ja mikor sokan itt vagiztak a 10-15ks GTAV-el az volt a fasza :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.