Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96801) DrTechnoid válasza tomsolo (#96800) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Nekem a Clicker Heroes az év játéka.Akkor én most egy szar ember vagyok ?? ;]

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#96802) Arkennys válasza tomsolo (#96800) üzenetére


Arkennys
addikt

amennyit tudok róluk, inkább, mint a mad max. De ez is azért van, mert én jobban szeretem azt a stílust. Most mindenki írja be, szerinte melyik lenne az év játéka? Tökmindegy, játsszatok és élvezzétek, punkt :P

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#96803) Wolverine válasza tomsolo (#96800) üzenetére


Wolverine
félisten

Mindenkinek más. Én pl. előbb adom a voksom bármilyen RPG-re vagy stratégiára, mint akármilyen überkirály fps-re - mert ez utóbbi műfajt en bloc nem szeretem.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#96804) Crytek


Crytek
veterán

Battle Chasers: Nightwar Kickstarter

Next PC Upgrade: 2022

(#96805) tomsolo


tomsolo
őstag

dafuq, did I just read

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#96806) LedyGyuszi válasza DokiBaxxi (#66993) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

300 huf 1 juró? :U számolj nyugodtan 320-szal és máris nincs akkora difi...

XONE: LedyGyusziHU

(#96807) Lackki válasza LedyGyuszi (#96806) üzenetére


Lackki
senior tag

1.5 éves postra válaszoltál... :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#96808) LedyGyuszi válasza Lackki (#96807) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

gratulálok magamnak, akkor rossz volt a link ,amire kattintottam... :C :DDD :R

XONE: LedyGyusziHU

(#96809) tomsolo válasza LedyGyuszi (#96808) üzenetére


tomsolo
őstag

Már 160 forintot sem ér egy dollár :DD

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#96810) LedyGyuszi válasza tomsolo (#96809) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

akkor ideje beváltanom... :P :C

XONE: LedyGyusziHU

(#96811) Zolás válasza tomsolo (#96809) üzenetére


Zolás
addikt

Dojcsmárka hogyé megy? Lehet elő kéne venni azt is 😃

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#96812) tomsolo válasza Zolás (#96811) üzenetére


tomsolo
őstag

nekem van egy övem amire 7és fél márka van rá veretre 50 pfenigesből -.-

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#96813) tomsolo


tomsolo
őstag

Az amcsi uplay shopban 12.5$ a Mordor Goty - kuponnal csak 10 dollár!

Steam kulcsot ad, de emlékeim szerint nincs a Mordorból US only.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#96814) tomsolo


tomsolo
őstag

Nuveemen a Lords Of The Fallen - Deluxe Edition csak 45 BRL ~ 3 300 Ft. Kosárba is tehető.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#96815) Crytek válasza tomsolo (#96813) üzenetére


Crytek
veterán

Alakul alakul az ára már csak 2 év és jó lesz ez!

Next PC Upgrade: 2022

(#96816) djculture válasza Crytek (#96815) üzenetére


djculture
félisten

Most egyet is értek veled mert ennél unalmasabb játék számomra nem létezik. A huszadik ugyanugy kinéző orknál akit ugyanolyan huszadik táborban kellett legyakni mondtam azt hogy rohadjon le a keze annak aki ezt így kiadta.

[ Szerkesztve ]

(#96817) tomsolo válasza djculture (#96816) üzenetére


tomsolo
őstag

még az a jó hogy L4D-be aztán minden zomboid más és más ;]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#96818) djculture válasza tomsolo (#96817) üzenetére


djculture
félisten

Az is szar lenne single playerben egyedül gyakni az ellent...

(#96819) tomsolo


tomsolo
őstag

alienwaren free Dungeon Defeners II osztogatás van sikerült is egyet berántani :P

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#96821) tomsolo


tomsolo
őstag

Humble

WWE 2K15 - 12,5€

history low

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#96822) djculture


djculture
félisten

Gta 5 nem kap több frissitést a régi konzolokra.. "elérték az Xbox 360 és PS3 technikai korlátjait, nem tudják tovább optimalizálni a kódot, ahhoz hogy az újdonságok ezeken is stabilan tudjanak futni"

(#96823) Csapoati


Csapoati
nagyúr

UE4-re updatelték a Vanishing of Ethan Cartert, ráadásul most már bárhol-bármikor lehet menteni! :) Ja és mindezt ingyen.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#96824) KubanitoS válasza Csapoati (#96823) üzenetére


KubanitoS
veterán

Meg is jelent a steam könyvtárban redux verzióként.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#96825) Crytek válasza KubanitoS (#96824) üzenetére


Crytek
veterán

Akinek megvan nézze már meg mennyit változott a teljesítménye a játékban!

Next PC Upgrade: 2022

(#96826) maross válasza Csapoati (#96823) üzenetére


maross
veterán

Kar hogy az ujrajatszhatosagi faktora elhanyagolhato :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#96827) Csapoati válasza maross (#96826) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én 2,3 óra után abbahagytam, mert sosem volt annyi időm, hogy várjak egy save pointra. :D Szóval ez a Redux nekem készült.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#96828) sixpak válasza Crytek (#96825) üzenetére


sixpak
nagyúr

A régi is jól ment szerintem, igaz én vsync-el játszok, nem izgulok a sokszáz fps-re. Mindjárt megnézem amúgy...

Mi van az aláírásoddal?? Múltkor még valami i5 meg gtx volt ott...mifaszvan?

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#96829) sixpak válasza sixpak (#96828) üzenetére


sixpak
nagyúr

Na, van a beállításoknál lehetőség a resolution scale százalékos mósosítására. Mindent ultrára rakva 200% resolution scale....és már ki is fingott a gép. :D....30-35 fps.
Viszont 100%-ra rakva stabil 60fps van, nekem az elég....meg szerintem gép nélkül neked is. :)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#96830) Crytek válasza sixpak (#96828) üzenetére


Crytek
veterán

Folyamatban van az ügy ,de nem egyszerű..

Next PC Upgrade: 2022

(#96831) micafighter válasza Crytek (#96830) üzenetére


micafighter
nagyúr

Remélem sikerül :)

(#96832) zone válasza Itsu (#96769) üzenetére


zone
őstag

Több embertől is kaptam privát üzenetet ezzel kapcsolatban.

Az új hibaüzenetet sem kell bezárni! A hl2.exe generálja ezt is, a háttérben futó Steam pedig ezt figyeli és úgy veszi, hogy fut egy játék. Utána megint át lehet írni a txt-t, és megint futtatni az exe-t. Az újabb hibaüzeneteket át sem kell mozgatni, mert ezek már nem always-on-top ablakok.
Még annyi, hogy több óra futtatás után sem fog kártyát adni, akkor adta meg egyszerre mindet, amikor alvó módba kapcsolt a windows (kézzel is le lehet állítani alvó módba, nem kell az időzítőre várni). Gondolom akkor szinkronizált valamit.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#96833) tomsolo


tomsolo
őstag

Mad Max-hez kijött vmi új DLC - ThirstCutter ingyenesnek néz ki (vagy a preorderhez járt még)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#96834) micafighter válasza djculture (#96816) üzenetére


micafighter
nagyúr

És akkor a Mad Maxel mi van, ahol az összes top dog kb ugyanugy néz ki, és ugyanolyan fegyverrel ugyanugy harcolnak, ezért ugyanugy kell ellenük harcolnod?

Ettöl függetlenül a mad max jó játék, de pont ott huzod le a mordort, ami az egyik erössége. A fönökök különbözöen harcolnak különbözö fegyverrel, mások a gyengéik és erösségeik. A mad maxben a top dogok ellen meg scrotus ellen is ugyanugy harcolsz, elgurulsz, ütsz, elgurulsz ütsz, ennél azért joval változatosabb a mordor. Mindkettöben ban 20+ órám éa szerintem mindkettö jó játék. :)

a pmet itt is köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#96835) grizlisandor válasza zone (#96832) üzenetére


grizlisandor
addikt

Nálam valami nem működik, mert a 2-3 óra futtatás utáni alvó móddal se kerülnek elő a kártyák...

Mit rontok el vajon?
TF2 letöltve, "Team Fortress 2/tf/steam.inf" megnyitom szerkeztésbe és a kikeresem a sorokbna az "appID="(beírom az ID-t, amit látok a kitűzőknél kiválasztott játéknál, pl CSGO: "730"). Utána futtatom a "hl2.exe"-t.

Szóljatok ha valamit elrontottam.

(#96836) Źşë' válasza zone (#96832) üzenetére


Źşë'
addikt

pont most vettem ezt én is észre, de egyszerűen le lehet monitorozni, profilra katt és ott ki is írja h mennek a játékok :))

(#96835) grizlisandor - ezt kell módosítanod, van egy ilyen nevű file -> steam_appid.txt
itt: x:\Games\Steam\steamapps\common\Team Fortress 2\

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#96837) #41133696 válasza djculture (#96794) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ez manapság természetes, főleg a nagy címeknél. Kivétel a Valve termékei, de nekik máshonnan van egy csomó pénzük, így jó pofizhatnak - leírják a marketingbe fektetett összegként a kiesőt -, hogy náluk nincs Portal 2 éves bérlet :)

A HL2 meg olyan régi, hogy még a DLC korszak előtt készült.

[ Szerkesztve ]

(#96838) tomsolo válasza tomsolo (#96833) üzenetére


tomsolo
őstag

Ezt a kis buggiet adja meg, alul Gut Gashban a DeathRunnál. (Nyomsz egy versenyt és vele mész egyet/nyersz.)

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#96839) zone válasza Źşë' (#96836) üzenetére


zone
őstag

Így lett az elmúlt két hétben 488 óra játékidőm :D

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#96840) Źşë' válasza zone (#96839) üzenetére


Źşë'
addikt

igen, durván megpörgeti, most hasaltam neki másodjára, mert eddig 2 órát hagytam futni, nem esett semmi, gondolom a refund izé miatt, most megint, kiv vok hogy elkezdenek e hullani

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#96841) zone válasza Źşë' (#96840) üzenetére


zone
őstag

Gyorsan átszámoltam, most 35 féle játék kártyái vannak a raktáramban, de már adtam is el belőlük. Bár kicsit lassabban esnek ki, két játékban még 7 óra után is van hátra 1-1 darab, de még így is gyorsabb, mint egyesével külön futtatni.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#96842) grizlisandor válasza Źşë' (#96836) üzenetére


grizlisandor
addikt

Elindítottam a TF2-őt és előkerült, usererror...

Köszi a segítséget!

(#96843) vorosmarti válasza grizlisandor (#96842) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Én pár hónappal ezelőtt itt, vmelyik gamer forumban olvastam h lehet igy is kartyakat farmolni. Akkor a Happy Wars nevű (free2play) játékot javasolta vki, és azzal tökéletesen működik. A launcher.exe-t inditva nincs semmilyen hibauzenet. Talán érdemes lenne tenned egy próbát.

(#96844) bullseye


bullseye
addikt

Vagy simán csak IdleMasterezzetek, amikor éppen ráértek.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#96845) bul07 válasza bullseye (#96844) üzenetére


bul07
nagyúr

Na igen de én a fő fiókom jelszavát ki nem adom egy külső nem is tudom ki által készített programnak
Al fiókon használom és is, általában üres a raktár :)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#96846) vorosmarti válasza bul07 (#96845) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Használtam IdleMastert is, és nagyszerű hogy egyszerre 30 jatekot futtat, de volt vele problémám. Valami miatt kijelentkezett éjszaka használat közben (ez lehet h az ingadozo steam-szerverek miatt volt), és sok játékom párhuzamosan futott 6-8 órát. A városi legendák szerint az ilyet a valve nem szereti. Úgyhogy jobb a békesség.

Ami az autentikációt illeti, ugyanazt a hitelesítési módot használja mint a barter, az isthereanydeal, vagy a whosgamingnow. Ez nem tűnik nagyon kockázatosnak, de az tény, hogy a program akármit tehet a login-adataiddal.

[ Szerkesztve ]

(#96847) Csapoati válasza vorosmarti (#96846) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Steam Guard mellett sokat nem tehetnek a jelszóval meg a user névvel. :) Amúgy miért ne futtathatnék egyszerre akármennyi játékot? Mi köze ahhoz a Steamnek? Hol van leírva bármiféle korlátozás?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#96848) vorosmarti válasza Csapoati (#96847) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Ezért írtam h a városi legendák szerint... Nem láttam soha leírva, de nyilván előfordulhat h van olyan sor a felhasználási feltételekben, amit rá lehet húzni. :)

(#96849) grizlisandor válasza grizlisandor (#96842) üzenetére


grizlisandor
addikt

Futott egy másfél órát, azóta nem enged be Steam. :DDD

Szerk.: 5. nekifutásra csak beengedett. 1,5 órát futott, utána leokéztam mindent és alvó állapot. Nagynehezen beengedett és kártyák sehol. Nem nekem találták ki ezt... :W

[ Szerkesztve ]

(#96850) bul07 válasza vorosmarti (#96846) üzenetére


bul07
nagyúr

Igen ez a kijelentkezés nálam is jelen van, vagyis inkább azt írja hogy a kapcsolat szakad meg és szürkére vált

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.