Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96901) FollowTheORI válasza Dilikutya (#96900) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ebben csak az a durva hogy neked kell backupot készíteni... sosem hittem volna az applestore ilyen "unintelligens" hogy nem tud olyan mint a steam, hogy nem lehet megvenni, de letölteni le lehet attól még.

Ezekre ezt kéne csinálni.

Bár iOS 7-et sem lehet már visszatenni, ha tényleg az kell nekik (max)... de legalább a lehetőség ott lenne.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#96902) sixpak


sixpak
nagyúr

Life is Strange akciós a Steamen. Az alapjáték féláron van, a sp pedig 20%-al olcsóbb...ami azt jelenti, hogy 16 euro az egész....ami fing ahhoz képest, hogy az utóbbi évek egyik legjobb játékáról beszélünk (szerintem).

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#96903) ZsZso válasza sixpak (#96902) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Talán az OFFban OFFba belefér ez a kérdés és a válasz is ... nagyon érdekelne, hogy miért gondolod, hogy ez az "utóbbi évek egyik legjobb játéka"? Teljesen szubjektív, hogy kinek mi tetszik, nem célom meggyőzni az ellenkezőjéről, csak tényleg kíváncsi vagyok rá, hogy miért mondod ezt:

Ahogy én látom: a játék valóban jó minden hibája ellenére, de semmi újat nem hozott.
- Ha azt mondták volna, hogy egy TellTale játék, akkor se döbbentem volna meg, hiszen ők ezt a "stílust" tolják évek óta
- Időutazásra alapozni szerintem olcsó húzás volt, mert ez a legtöbb esetben elvisz egy játékot a hátán
- A sztori klisékkel teli, nehéz megmondani, hogy egy TellTale játék vagy ez fordulatosabb (esetleges spoilerek miatt nem boncolgatnám tovább)
- Grafika ugyan nem rossz, de nem is jawdropper (ami egyébként pont nem számít, de egy áttörő új motor miatt több játék is kerül a múltban az év játéka közelébe)
- A lipsync teljes hiánya pedig majdhogynem megbocsájthatatlan bűn 2015 -ben egy kalandjátékban, aminél elég nagy hangsúly van a dialógusokon

Ettől függetlenül nekem is megvan, szeretem, játszom vele, csak szerintem messze van az elmúlt évek legjobb játékaitól és szeretném látni a Te nézőpontodból is a játékot.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#96904) sixpak válasza ZsZso (#96903) üzenetére


sixpak
nagyúr

Elhiszem, hogy semmi újat nem hozott, de nekem, kinek az életéből teljes mértékben kimaradtak a kalandjátékok, ez nagyon szórakoztató játék volt.
Miért maradtak ki? Nem tudom, mindig volt egy adott játék, amivel napi szinten játszottam, ez pedig az elmúlt jópár évbe a Battlefield sorozat multiplayer része volt.
Persze közben azért volt időm olyan gyöngyszemekre, mint mondjuk a Fallout3 vagy az Alan Wake esetleg PvsZ ....és még sok egyéb játékra, de a LiS stílusú játékok elkerültek.
A másik pedig talán az, hogy rengeteg dologra emlékeztet a játék (gyerekkorom kedvenc könyvei, filmek, amiket szeretek).
Ezeket megnevezhetném, de nincs értelme, mert sok esetben csak egy pillanatnyi villanásról, hangulatról van szó...ami másnak esetleg nem is azt jelenti, amit nekem.
Szóval valami ilyesmi.... :)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#96905) KubanitoS válasza sixpak (#96904) üzenetére


KubanitoS
veterán

Több évnyi Battlefieldezés után valóban felüdülés lehetett a Life is Strange. Próbáld ki a Walking Dead játékokat is, ha ez tetszett.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#96906) ZsZso válasza sixpak (#96904) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

:R Köszönöm szépen a választ! Így maximálisan érthető :K .

TellTale hasonló játékait én is ajánlanám ha ez tetszik, egytől egyig remekművek:
- Jurassic Park (akcióorientált, nincsenek döntések, bemelegítőnek jó lehet, egyébként ez talán a legkevésbé jól sikerült tagja az ilyen játékoknak)
- Walking Dead (először itt jelentek meg a "sztorit befolyásoló döntések)
-The Wolf Among Us (mesekarakterek morbid világába csöppenhetsz)
- Game of Thrones (ha szereted a sorozatot)
- Tales from the Borderlands (amiről nem tudok nyilatkozni - még, de sok jót lehet hallani róla).

+ ne feledjük a nagy klasszikust, az igazi úttörőt:
- Fahrenheit (aka Indigo Prophecy)

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#96907) maross válasza ZsZso (#96906) üzenetére


maross
veterán

Jurassic Park (akcióorientált, nincsenek döntések - es a tobbfele befejezest random dobja a gep ;]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#96908) sixpak válasza KubanitoS (#96905) üzenetére


sixpak
nagyúr

& ZsZso: köszönöm, alkalomadtán rámegyek majd a dologra.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#96909) kriszpontaz válasza sixpak (#96908) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nem csak a Walking Dead, hanem a többi Telltale játék is nagyon jó.

(#96910) ZsZso válasza maross (#96907) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Érzem az iróniát ;] , de azon az egy döntésen kívül a vége előtt 1 perccel nincsen valódi dilemma a játékban, max. annyi, hogy jobbról kerülj egy velociraptort, vagy balról. Öregszem és a memóriám már nem az igazi, de a 2-3 hete szerzett élmények ezt mondatják velem.
Az utána készült (hasonló stílusú) TellTale játékok mind tele vannak választások illúzióival (hiszen lényegében csak egy főszál van). [Law & Orderrel sosesenem játszottam és nem is tudok róla semmit, úgyhogy az nem tudom hova tartozik ebből a szempontból]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#96911) cskamacska válasza Dilikutya (#96893) üzenetére


cskamacska
addikt

10 dollárért ne vegye meg, mert szokott az lenni 5-ért is. ;]
A linkelt cuccok fejlesztettek is, a natúr CnC 95 nem olyan poén döglött multival(CnCneten gyakorlatilag bármikor van szabad játék, CnC, RA, TS, RA2 Yuri mind népszerű még), Dawn of the Tiberium Age és OpenRA után meg pláne kevésnek érződik. First Decade változat az eredeti telepítőjével nem is feltétlen működik mindenhol.

EA meg a törlésért bár ürítsen farfekvéses sünkolóniákat, de elsősorban a alkalmazásboltoké a felelősség, az ember bele sem gondolna hogy csak úgy elvehetik tőle a megvett cuccait. :(((

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#96912) djculture


djculture
félisten

tavaly korai hozzáférésben megjelent Dead Island: Epidemic idén októberben megszünik/törlődik a steam-ről is.

[ Szerkesztve ]

(#96913) Dilikutya válasza djculture (#96912) üzenetére


Dilikutya
félisten

Még az ajándékba kapós béta korában játszottam vele kb. egy órát, nem fog hiányozni. Ugyanitt egy raklapnyi béta kulcs áron alul eladó.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#96914) tomsolo


tomsolo
őstag

Elég vegyes a kép a Bedlamról sajna, de nagyon örülök hogy nem vettem meg előre.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#96915) SenorGrande válasza ZsZso (#96906) üzenetére


SenorGrande
senior tag

A Fahrenheit-re nagyon haragszom az ostoba irányítás és QTE-k miatt, pedig jó játék lenne.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#96916) Cheesus


Cheesus
senior tag

Valaki tervezi megvenni a 15$-os Total War bundle-t? Nekem csak a póló kellene belőle, így ha le tudnánk boltolni, hogy az én felhasználómmal megveszem az illetőnek a 15-ös csomagot mielött/miután ő elküldte az árát, és az én részem csak a maradék 15$ lenne annak nagyon örülnék :) A jövőbeni postázás miatt lenne jó ha az én accountomról bonyolítanánk a dolgot, ha lenne erre jelentkező. :R

https://www.twitch.tv/csehla

(#96917) Wolverine válasza ZsZso (#96906) üzenetére


Wolverine
félisten

A The Wolf Among Us egy képregény univerzumában játszódik, a címe Fables :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#96918) KubanitoS válasza Wolverine (#96917) üzenetére


KubanitoS
veterán

Végigjátszottam azt is, de megmondom őszintén nekem nem igazán jött be. A stílus és a történet jó volt, de a körítés túlságosan bugyutának tűnt ahhoz, hogy komolyan tudjam venni. Ennek ellenére ha lesz második rész, azt is meg fogom venni majd, ez ellentmondás? :B

Ismertek még ehhez hasonló, pécére elérhető "élő" filmeket? A már említett Indigo Prophecy mellett a Telltale játékokat tudom felhozni példának, de ott az Alan Wake is a maga eszméletlen játékélményével.

Konzolon a Last of Us, a Heavy Rain és az Until Dawn-t tudom kiemelni.

Szóval van ezekhez hasonló játék?

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#96919) tomsolo válasza KubanitoS (#96918) üzenetére


tomsolo
őstag

hát nekem a spec ops volt ilyen, de még az immersiont is idesorolnám :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#96920) SityiSXT válasza KubanitoS (#96918) üzenetére


SityiSXT
őstag

Némileg hunyorítva a Missing is ide sorolható - nagyon remélem, hogy folytatják, relatíve régen kijött már az első epizód.

(#96921) KubanitoS válasza tomsolo (#96919) üzenetére


KubanitoS
veterán

Utóbbihoz linket tudnál dobni? Nem sikerült megtalálnom.

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#96922) ZsZso válasza Wolverine (#96917) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Én speciel tudom, de magamból indultam ki és nekem gőzöm nem volt a Fables -ről a játék előtt (a képregények nálunk nem is nagyon divatosak). Erre apellálva próbáltam közérthetően leírni 3 szóban, hogy mire számítson aki nekikezd, ahelyett, hogy odaböktem volna, hogy "Fables" azaz "Fabula" c. képregény alapján ;), de igazad van. Símán megérdemelte volna, hogy még ezt is odaszúrjam, köszi, hogy kiegészítetted. :R

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#96923) tomsolo


tomsolo
őstag

GMG

WW2k15 - 6.73 GBP

a SAVE23-WITHGM-GSEP15 kuponal

HUMBLE (CAPCOM SALE van)

Lost Planet™: Extreme Condition - 2,69 €

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#96924) fantis


fantis
csendes tag

Sziasztok, van aki tud segiteni megvenni a nuuvemenen The Vanishing of Ethan Carter-t ? :)

(#96925) eami válasza fantis (#96924) üzenetére


eami
addikt

regisztrálsz, berakod kosárba, kifizeted paypallal és utána aktiválod :)

(#96926) fantis válasza eami (#96925) üzenetére


fantis
csendes tag

tudom, csak engem blokkol a rendszer, azt irja nem elérhető országomban, bár nem tudom miért, más esetekben legtöbbször sikerült ott vásárolnom :)

(#96927) shadow1901


shadow1901
aktív tag

Total War Battles: KINGDOM – Exclusive Humble Banner Heraldry
Total War Battles: KINGDOM 1000 in-game gold ($10 value)
VWWUKV92HF

Total War: ARENA – Exclusive Humble Warrior Greek Shield (available in Closed Beta)
A7AQXH-Y92D-4X474

Kérdezz, bármit meg lehet oldani! | Inkább privátot írjatok!

(#96928) i2k válasza fantis (#96926) üzenetére


i2k
senior tag

Meglehetősen egyszerű a magyarázat: a Nuuvem törölte a korábbi újítását, és megint csak a kosárban derül ki, ha egy termék régiózáras.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#96929) djculture válasza i2k (#96928) üzenetére


djculture
félisten

lengyel verziójában már csak lengyel igazolvány számmal lehet vásárolni, ugyhogy még örülhetünk hogy a brazil még nem lépte meg ezt..

(#96930) tomsolo


tomsolo
őstag

Indiegalan ingyen Burgers

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#96931) Vertigo18 válasza tomsolo (#96930) üzenetére


Vertigo18
addikt

Egészen pontosan ITT! :K

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#96932) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ez a nem semmi:

13 év után kiegészítőt kap az Age of Mythology

Live-Die-Respawn

(#96933) maross válasza oriic (#96932) üzenetére


maross
veterán

Fura hogy nem akarjak teljesen uj reszkent lenyomni az ember torkan :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#96934) micafighter válasza maross (#96933) üzenetére


micafighter
nagyúr

Mintha bárki kényszeritene hogy vedd meg :DDD vagy te kényszert éreznél? :))

(#96935) maross válasza micafighter (#96934) üzenetére


maross
veterán

en nem mert nem erdekel a stilus, de nagyon sokan vették amikor akcios volt a mythology.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#96936) cskamacska válasza maross (#96933) üzenetére


cskamacska
addikt

És az kinek lenne jó? 50 euróért amúgy sem adhatnák, így viszont elkérhetnek érte 10-15 eurót, és meg kell venni hozzá a 28 eurós alapjátékot is. Esetleg Win10 és Windows Store exkluzív is lesz, hogy érezzük a törődést. :DDD ;]

Egyébként a 99-es Age of Empires II is hasonlóan járt 2013-as The Forgotten kiegészítőjével, sőt egy újabbat is ki akarnak hozzá adni.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#96937) Dilikutya válasza maross (#96935) üzenetére


Dilikutya
félisten

És még majd én is benevezek rája. :) AoE2-vel is jó volt újra játszani. Az első részt pakolhatnák még fel a Steam-re, egy kis görög-római balhéhoz is kedvem lenne.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#96938) micafighter válasza csaba951 (#96386) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ez most sokat segített nekem :R

(#96939) djculture válasza cskamacska (#96936) üzenetére


djculture
félisten

Bánná a fene ha átirnák az utkeresést de az hogy elküld az ember egy csapatot egy adott helyre és azok bóklásznak össze vissza a térképen persze egyenesen is odajutnának ha normálisan van megirva. Á nem inkább elkezdenek össze vissza menni és ledaraálja őket az ellen.Ez 2015-ben egy halál gagyi jelzőt kap tőlem ...

Más ügy: Megjelent a Train Simulator 2016 akinek megvolt az előző az negkapta szokásosan...

[ Szerkesztve ]

(#96940) bul07


bul07
nagyúr

Szokásos oldal
www.indiegala.com/free2play(Nem várnék holnapig mert nagyon pörög, nap mint nap más ingyen játék)

Hostile Waters: Antaeus Rising osztás

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#96941) tomsolo


tomsolo
őstag

hmm, most nézem hogy Elite: Dangerous 40% kapott...

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#96942) cskamacska válasza tomsolo (#96941) üzenetére


cskamacska
addikt

Kiegészítő árában elvileg benne lesz az alapjáték is(ami rossz nyelvek szerint ekkorra éri el azt a szintet amit Braben már az elejétől ígért, esetleg még ekkor sem).

Ennek örömére meglestem hogy áll a Star Citizen, úgy néz ki a konkurens Horizon kiegjének megjelenése körülre lesz ott is bolygón mászkálás és FPS gyilok. Kár hogy jól megdrágult szegény, 58 dollár egy alap csomag, ez messze nem 35-40 dollár mint másfél éve. :(
Cserébe van fülharmónikus főcímzene, már ezért megéri. :R

más


[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#96943) eami válasza cskamacska (#96942) üzenetére


eami
addikt

Star Citizen olyan messze van attól hogy azt mondjuk hogy játszható, hogy nagyon rossz összehasonlítási alap. El lehet vele tökölni, de hogy játszani? muhaha :(

(#96944) maross válasza eami (#96943) üzenetére


maross
veterán

Pedig kapott penzt rendesen, rengeteg fanatikus veszi az ingame cuccokat, magyarok kozul is sokan vannak akik boven az alapjatek erteke folott vasaroltak már.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#96946) eami válasza maross (#96944) üzenetére


eami
addikt

kapott pénzt rendesen, amit feltételezem égetnek is rendesen. Akik pumpálják bele a sok pénz mit is kaptak eddig?

- Egy hangárban lehet nézegetni a megvásárolt hajókat
- Egy kockában lehet vele kicsit repkedni
- Nemrég bekerült a planatside modul, így végre ki lehet lépni a hangárból, ami gyönyörű szép feltéve ha működik. Az a rész már full multiplayer. Kb 30x próbálkozásra sikerült is belépni. Mehettem 10 percet kb amikor kidobott.

Eddig semmi extrát nem kaptál mint játék, a kis arcade szerű repkedésen kívül. Nyilván ez még nem jelent meg, folyamatosan dolgoznak rajta, de ezzel szemben az Elite Dangerous egy játszható dolog ez meg nem az, max szórakoztat ha az igény abban kimerül amit ad.

(#96947) bul07 válasza bul07 (#96940) üzenetére


bul07
nagyúr

Na megint változott most Orborun kérhető(Ez azoknak jó akik a múltkor lemaradtak mert ez már volt)
indiegala.com/free2play

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#96948) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#96949) tomsolo


tomsolo
őstag

steamen elég félrevezető a Might and Magic Franchise az ajánlóba 6 euróért 25 helyett...

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#96950) maross válasza tomsolo (#96949) üzenetére


maross
veterán

ez a 6.24-es ar csak mgiht & magic x - legacynal van, nagyon erdekes

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.