Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97301) Crytek


Crytek
veterán

Aztán majd jönnek a mamutpáncél dlc-k.... :C :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#97302) Crytek


Crytek
veterán

Közben Caffeine - Season One is megjelent!

Next PC Upgrade: 2022

(#97303) eami válasza Crytek (#97302) üzenetére


eami
addikt

ez vmi sétaszimulátor?

(#97304) Dilikutya válasza maddionmax (#97300) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ősember és T-Rex!? Mondjuk működhetett volna egy B kategóriás sztoriként, mint a Blood Dragon, de ahogy néztem a trailert, ez komoly játék lesz. Ami nem baj, mert érdekesnek tűnik, végre megint egy friss, új ötlet. Nekem tetszik, nem zavar, hogy igazi története nem lesz, csak túl kell élni a vadonban, a Far Cry 3-ban is többet kalandozok a dzsungelben, a küldetések azóta se haladnak.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#97305) maddionmax válasza Dilikutya (#97304) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Megnyugtatlak, direkt írtam :)
A téma (őskor) nem lenne rossz, csak a FC szériába szerintem nagyon nem illik bele...és félek is, hogy ez picit túl nagy falat számukra.

(#97306) Lackki válasza maddionmax (#97305) üzenetére


Lackki
senior tag

Dino és a Zombi mindig beválik a játékpiacon... elég csak megnézni a steam eladásokat.
Borzalom.

Privátot hamarabb észreveszem

(#97307) maddionmax válasza Lackki (#97306) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Jó, de azért mindig vannak kivételek. Ott a Dying Light zombi fronton, amire nem mondható, hogy nem tették oda magukat. Dino meg, csodálkozom, hogy az új Jurassic Park után nem jött több szemét a témában.

Persze igazad van, ezek sláger témák, de azért a minőségre és az innovációra is költhetnének forrásokat a kiadók.

[ Szerkesztve ]

(#97308) Dilikutya válasza Lackki (#97306) üzenetére


Dilikutya
félisten

Téged is megkérlek: sorold fel azt a marha sok AAA játékot, ami zombi vagy dínó témában készült! Indie szemét valóban akad, bár dínós program még így sincs túl sok, komoly meg pláne.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#97309) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Még 8 óra és játszható a Van Helsing Final Cut!!! Ne feledjük, akinek megvan mindhárom rész, az ingyen megkapja.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#97310) Kareszovics válasza Csapoati (#97309) üzenetére


Kareszovics
addikt

Biztos én vagyok hülye, de nekem november 6-ot ír Steam.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#97311) Lackki válasza Dilikutya (#97308) üzenetére


Lackki
senior tag

miért kéne AAA? mibe hogy az ARK nevű szemetet többen fogják akkor is játszani mint az új FC-t.
Nem csak AAA játékok lehetnek top eladásban.

Privátot hamarabb észreveszem

(#97312) Csapoati válasza Kareszovics (#97310) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na neeee... Amikor írtam, még 8 óra volt kiírva. :D Akkor +1 hónap ezek szerint... :(((

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#97313) Dilikutya válasza Lackki (#97311) üzenetére


Dilikutya
félisten

De engem a szemét nem izgat, csak a normálisak, komoly fejlesztőktől. Zombis is mi van? Left 4 Dead, Dying Light, Dead Island, esetleg a How to Survive. Dínós még ennyi se.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#97314) Lackki válasza Dilikutya (#97313) üzenetére


Lackki
senior tag

"Dino és a Zombi mindig beválik a játékpiacon"

nem azt írtam, hogy Dilikutyát mi izgatja a piacon, hanem általánosságban :)

ott van a tolvaj stomping land fejlesztő is... egyből top2 lett eladásban ahogy kikerült az első EA release.

Privátot hamarabb észreveszem

(#97315) bullseye válasza Csapoati (#97312) üzenetére


bullseye
addikt

Hát ja. Épp időben szóltak.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#97316) cskamacska válasza Dilikutya (#97308) üzenetére


cskamacska
addikt

Azt állítani hogy AAA zombikból hiány van, csöppet erős. :P

House of the Dead sorozat
Resident Evil kettő tucat része
Alone in the Dark sorozat
Shadow Man
Evil Dead sorozat
Cold Fear
Dawn of the Dead
Martian Gothic
Dead Rising 1-2-2,5-3
Prototype 1-2
Call of Duty WaW, Blops, Blops 2, Blops 3 rendkívül népszerű zombis módjai
Nazi Zombie Army 1-2-3
Left 4 Dead 1-2
Dead Island 1-2 meg három spinoff
The Walking Dead 1-2
Plants vs Zombies 1-2 :D
Typing of the Dead :D
State of Decay
Deadlight
Necrovision
Dead Space 1-2-3 is kvázi ez
Killing Floor 1-2
Evil Within
Day-Z stadalone eléggé AAA bár soha nem fog elkészülni :D
H1Z1
Zombi(U)

Természetesen a lista nem teljes, és vannak még bőven játékok(horror játékok szinte elengedhetetlen eleme) amikben vannak zombik kisebb-nagyobb szerepben, ilyen-olyan formában(Doom 1-2-3, Half-Life 1-2, Blood, Wheel of Time, Fear, Clive Barkers Undying, Clive Barkers Jericho, RtC Wolfensteinek stb).

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#97317) Crytek válasza cskamacska (#97316) üzenetére


Crytek
veterán

Cold Fear-t sajnálom nagyon,hogy nem készült vagy folytatás vagy valami felújított HD Remake!
+ Nem hiszem el ,hogy az Alone in the Dark-ot így kukázták :(

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#97318) Dilikutya válasza cskamacska (#97316) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ezek közül mi is van PC-n? És melyik ami az utóbbi évek dömpingjét hozza? Resident Evil, House of the Dead ráadásul 20 évesek.
Dawn of the Dead? Az iOS játék? Typing of the Dead? Az Evil Dead sose volt zombis, ráadásul konzolon nem tudom, mennyi van belőle, PC-n csak egy übergagyi konzolport...
Martian Gothic? Wiki listáról van, vagy emlékszel is rá? Mert én nem. :)

PC-s topikban vagyunk, nem? Hidegen hagy, mi történik a konzolokon.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#97319) tomsolo válasza Dilikutya (#97318) üzenetére


tomsolo
őstag

jó hát eléggé mellényúltál a nincs zombis játék PC-re kijelentéssel,

lapozzunk ;]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97320) Dilikutya válasza tomsolo (#97319) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem nyúltam mellé. 20 év termése a lista, aminek a fele nincs PC-n, vagy nem is normális játék. Azért egy House of the Dead-et a Dead Island-el egy helyen sorolni... Az utóbbi évekből meg csak a Left 4 Dead, Dead Island, Dead Rising, Dying Light van, az Evil Within pedig nem zombis. How to Survive, State of Decay esetleg, bár azok nem AAA címek.
Dead Space sem zombis.
Dínós meg csak szemét van.

Hány fantasy MMO meg kommandós játék jut ezekre, a fos rogue like cuccokat, pixel retro rpg-t nem is számítva?

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#97321) Csapoati válasza bullseye (#97315) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na ja, azért már pár nappal korábban is sejthető volt a dolog szerintem...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#97322) Wolverine válasza Dilikutya (#97320) üzenetére


Wolverine
félisten

A Walking deadet is az utóbbi évek terméséhez teheted, még ha nem is fps :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#97323) Buuster


Buuster
tag

1 db OlliOlli2: Welcome to Olliwood -50% Steam kupon vihető tőlem privátban! November 2-ig jó. Így 7,50€-ra jön ki(kb. 2300 Ft).

[ Szerkesztve ]

(#97324) djculture


djculture
félisten

[link] Riot kitiltotta a G2A-t minden League of Legends rendezvényről.

(#97325) maross válasza djculture (#97324) üzenetére


maross
veterán

Blizzard meg kitiltatott egy talicska jatekot kinguinrol :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#97326) eami válasza djculture (#97324) üzenetére


eami
addikt

nagyon helyes, de szörnyű látni ahogy egyesek védik a commentek közt a g2a -t :( a lengyel áfás mekkora volt, bizonyára a lengyeleknél már mínuszba fordult át az áfa annyira alacsony :DDD

(#97327) tomsolo válasza maross (#97325) üzenetére


tomsolo
őstag

Dúrva.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97328) maross válasza tomsolo (#97327) üzenetére


maross
veterán

Nem azt mondtam hogy mindent, aze' kell szegenyeknek is nemi penzmag. De pl Heroes of Storm, Hearthstone, es par aprosagot igen + par korlatozas starcraft/warcraft/diablora. Ami erdekes, hogy utobbival gyakorlatilag elismerik, hogy arulhatjak tadzsikisztani sefterek a cuccaikat kinguinon is, némi szabalyozassal. A masik erdekes amin csak lestem, ilyet arulnak emberek [link], regi wow world chatet idezi :). kar hogy out of stock, lehet ezt is lehuzatták :O

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#97329) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Nembaj, sokkal jobb hír viszont hogy a Frozen Free Fall kártyás lett , és szinte már minden funkciójában - így a menüben is !!! - használhatjuk az egeret :D

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#97330) KubanitoS


KubanitoS
veterán

G2A-n akartam életemben először vásárolni és most láttam, hogy van valami áfakötelezettség. Ez most mi lenne konkrétan? Kell ezzel foglalkozni?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#97331) arty válasza KubanitoS (#97330) üzenetére


arty
veterán

Lelkiismereti kérdés. Döntsd el magad.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#97332) DrTechnoid válasza KubanitoS (#97330) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Nagyvonalakban annyi, hogy okt1-től minden külföldi vásárlás esetén a vevő ország áfáját fizeted. Azt ugye nem kell mondanom hogy magyarországon ez az ár negyedével (+egy pici) növeli meg az árat. Én 2 dolgot vettem onnan, és én mindegyikre kértem.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#97333) Dilikutya válasza arty (#97331) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kérdés az, ebből mit fizetnek be a magyar államkasszába. Vagy a sajátjukba... :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#97334) djculture válasza Dilikutya (#97333) üzenetére


djculture
félisten

Semmit mert nem is kell utána adózni a hong kongi törvények szerint. Hong Kong adórendszere territoriális, tehát csak a Hong Kongi tevékenység eredményét adóztatják 16,5%-os kulcssal, külföldre értékesítés esetén nincs semmiféle adózás.. Kína nem hiába hagyta meg miután az Angolok visszadták, legnagyobb off shore paradicsom. Azt is figyelembe kell venni ha egy ottani cég átvág akkor semmi esélyed a pénz vagy cucc visszaszerzésére ..

[ Szerkesztve ]

(#97335) cskamacska válasza eami (#97326) üzenetére


cskamacska
addikt

Ha már cédékúcsbót a téma, előkukáztam egy poligon cikket róla: The truth behind those mysteriously cheap gray market game codes

"Upon further investigation Robinson told us that, oddly enough, the key that Polygon purchased was one she had sent to a YouTube press contact to promote her game." - pfff :))

és az csattanó
"But the fact remains that someone in the chain of resellers is lying to us, so back we went to ask them to tell us the truth.

R stands by his story, and says he has the PayPal invoices to prove it. He bought the code from D, but given the current situation he says that he'll no longer be using D as a source.

D has not responded to requests to talk with Polygon since our initial conversation last week. R says that he can't reach them either.

C maintains that he didn't sell a code, per se, just a link to a code generator at the Humble Store. Therefore, he can neither confirm nor deny that the code we purchased was from him. He has since pulled down the Steamgifts.com page where he says he traded away his copy of Gravity Ghost and says that he's unable to confirm that he traded it to a user named D.

In fact, C says he's never heard of them before." ;] :DDD

Egyébként a közösség direkt belerángatása előtt is kb. így ment a dolog, minden olcsó forrásra lecsaptak a cédékúcsbótok. Az egyik legelső kulcspara, a G2Play féle CoD: Modern Warfare 2 kulcsbezárás is úgy történt, hogy a rendkívül megbízható ruszki? beszállító a normál régióugrott kulcsokhoz mellékelt egy tisztességes mennyiségű kamionról pottyantat is, csak a miheztartás végett. :)

más

Ez sem semmi: "R told us that he makes between 1,000 and 1,500 Euros in total revenue per month on his store, or between $1,100 and $1,700. During the holidays, he says, that can rise to more than $2,200 per month."
Ahogy a cikkből lejön, R még csak nem is nagyhal, csak a nyíltan elérhető morzsákat takarítja be. Persze olaszoknál azért nem nagy pénz ez, de keletebbre ahol annyi lehetőség sincs, azért nem olyan rossz. Na fel a kezeket, ki keres otthon gépnél ülve 600k nettót ünnepekkor. ;] Csaba meg a mester sefterek nem számítanak. :P

Említették még tavaly a régi szép Steam kemény lock eljövetele előtt, hogy a régiós okoskodásra már konkrét e-commerce réteg szakosodott a favorizált országokban, a G4 és a Pingwin nyugatra legitként nyomuló teteje a jéghegynek, azért is régiózárnak egyre elkeseredettebben a kiadók-fejlesztők, és nem a drágán vett maradék ajándékaimtól féltik a Steamgifts-et. :)

tldr: A seftelt kulcsok, és a CSGO kések a netes kereskedelem új motorjai. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#97336) tomsolo


tomsolo
őstag

Jó ez a Tell Tale sale. Kiderült, hogy nincs egyetlen játékom se tőlük. :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97337) Csapoati válasza tomsolo (#97336) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Poker Nightok is nagyon ajánlottak, nem csak a kalandok. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#97338) djculture válasza Csapoati (#97337) üzenetére


djculture
félisten

Megvannak de már azt hiszem 8 alatt el se indulnak, se hiba üzenet se semmi Most 10 alatt még nem néztem.

[ Szerkesztve ]

(#97339) tomsolo


tomsolo
őstag

Saints Row IV - Game of the Century Edition - 4,99€

Ez elég baráti ár a full négyesért.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97340) tomsolo


tomsolo
őstag

MOndjuk kiváncsi vagyok, hogy a WRC mikor adja fel végre - nem is emlékszem talán jó részre. Ez is 5 perce jelent meg és már gyűlölik. :F

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97341) maross válasza tomsolo (#97340) üzenetére


maross
veterán

Kar erte :(. Elbirna a piac egy normalis rallyt dirt mellett.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#97342) djculture válasza tomsolo (#97340) üzenetére


djculture
félisten

Azért elég betyár méretű szóval a motor már szerintem next gen lett. Még nem néztem de az előző az valami ratyi volt ps2-es grafikával. Ha tényleg változott a motor az így először készűlt játékok szokása hogy fél állapotban jelennek meg.

[ Szerkesztve ]

(#97343) rx8pencz


rx8pencz
tag

Srácok rendelt már valaki a players.hu-ról? Én 2 hete rendeltem (mivel ismerősöm rendelt még tavaly tőlük,és nem volt velük gondja),és azóta sem kaptam meg a kódom,holott azóta folyamatosan kapcsolatban vagyunk mailen keresztül,és már vagy 6-szor megígérték,hogy másnapra elküldik.. :(((

PSN: istone94

(#97344) Heavyrain válasza rx8pencz (#97343) üzenetére


Heavyrain
őstag

Vannak róla tapasztalatok a Jelentsd a csalókat topicban.

Soha nem értettem, miért vásárolnak az emberek ilyen helyről (nagyobb értékben).
Ráadásul viszonylag magasak is az árak...

Egyébként,ha ez számít valamit:
domain: players.hu
domain-használó: VIRTO KFT.
domain-használó: VIRTO KFT.
cím: Nagy Lajos király útja 125 III/11.
cím: 1149 Budapest
cím: HU
telefon: +36706727938

[ Szerkesztve ]

(#97345) rx8pencz válasza Heavyrain (#97344) üzenetére


rx8pencz
tag

Nem értem,pedig haveromnak elküldték a kódot,valamint facebookon is van jópár kedvelőjük..mindegy,köszi a választ.

PSN: istone94

(#97346) genndy válasza djculture (#97338) üzenetére


genndy
addikt

Most direkt kipróbáltam mindkettőt, természetesen gond nélkül elindulnak és futnak (Win8.1).
Folyamatos légbőlkapott félinformációk, félretájékoztatás és rémhírkeltés rulez! (...not :((( )

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#97347) Heavyrain válasza rx8pencz (#97345) üzenetére


Heavyrain
őstag

Ebben a topicban is van pár infó,érdemes végigolvasni.

(#97348) cskamacska válasza rx8pencz (#97343) üzenetére


cskamacska
addikt

Az odáig rendben van, hogy magyar hátsóba magyar cédékúcsbótot, de ezmiez a mostani players.hu dizájn? :DDD A 90-es évek CD másoló szakmunkásainak szóróanyagát idézve, egy szál fehér lapon némi szöveg, kici ócó, rendelni sok tőlünk, nagy öröm. :)) Még annyira se tellett tőlük, hogy egy rendes frontend mögül verjék át a vevőket, mint a gamager.com-on.

Házi, megbízható seftereink közül még megboldogult danih oldala is jobban össze volt szedve, ha pedig mindenképp a minimál dizájn kell, fogja meg a piócás embert, azt érezni fogja hogy javúl. :K

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#97349) Lucas Kane válasza genndy (#97346) üzenetére


Lucas Kane
tag

Ha jól értettem pont azt írta, hogy minimum win8 kell a futtatáshoz.
Viszont én az elsővel játszottam tavaly win7 alatt.

(#97350) grizlisandor válasza rx8pencz (#97343) üzenetére


grizlisandor
addikt

Tavaly volt egy időszak, mikor repülősgizi néven futottak PH-n, akkor vásároltam tőle és minden rendben volt...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.