Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97051) Frod válasza tomsolo (#97036) üzenetére


Frod
addikt

ha már 5k - amik most is megtalálhatóak hardveraprón ilyen árfekvésben azok valami kuponból maradtak, vagy sokan bevásároltak a g2A-ról és azokat a kulcsokat árulják? mert akkor azt inkább kihagynám.

Do you see the white shadow?

(#97052) tomsolo válasza Frod (#97051) üzenetére


tomsolo
őstag

kinguin-en vettem, már nagyon régóta annyi az áruk - kuponban nem volt a MAx asszem ezek mind steam kulcsok

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97053) Dilikutya


Dilikutya
félisten

The Crew-ból mióta van demó?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#97054) Csapoati válasza Dilikutya (#97053) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Trial? Vagy fél éve. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#97055) Dilikutya válasza Csapoati (#97054) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem volt nagy hírverés neki. Vagy legalábbis itt nem. Sírhatok én demó után, ha nem olvasok már játékos oldalakat... :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#97056) tomsolo


tomsolo
őstag

never dl demo on uplay!

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97057) tipuka válasza Dilikutya (#97053) üzenetére


tipuka
addikt

2 órát játszhatsz, aztán kész vége. :)

(#97058) cyberkind


cyberkind
félisten

Valaki leírná hogy menny Painkiller van?
Most vettem meg Hell and Damnation-t.
Vagy melyiket érdemes megvenni még?

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#97059) eami válasza cyberkind (#97058) üzenetére


eami
addikt

(#97060) cyberkind válasza eami (#97059) üzenetére


cyberkind
félisten

Oké, és ezekből mind megéri, van a sztori között összefüggés?

Paranormal Cocktivity

(#97061) Dilikutya válasza tipuka (#97057) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ha 2 óra alatt nem tud meggyőzni, hogy kell, akkor úgysem kell. Egyes játékoknak az a játékidő fele. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#97062) genndy válasza cyberkind (#97060) üzenetére


genndy
addikt

Van némi, de nem jelentős. Maximum a Black Edition érné meg, de az meg benne van a H&D-ben. A többinek sok köze nincs a névhez, tákolt, bugos majdnem-szemét mind. Valamelyikben még gamebreaker bug is van, ami persze soha nem lesz javítva. Illetve régi már a motor, egy magot tud csak használni, emiatt procimag-affinitást kell minden egyes indításnál állítani mert különben fagy, stb. Szenvedés, nem éri meg. H&D és DLC-i elég lesz.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#97063) tomsolo


tomsolo
őstag

Nincs vmi olcsó Light gun manapság a piacon?

Blue Estate*** kapcsán lenne jó beszerezni vmi ilyen kütyüt, de 30 rugót azért nem szeretnék kiadni egy ilyenért.

*** BTW a játék egérrel is oltári nagy móka, de projektorral + light gunnal még jobb lenne. :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97064) wwenigma válasza zone (#97032) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

From the original developers of Nether, to Nether's Community
To the Nether community,

Phosphor Games was terribly disappointed to hear that the MBER backend for the game had to be shut down before some alternative could be put in place. When we signed on to the project, we were very excited by the possibilities of all that Nether could be, and envisioned a long future of fun and growth. We feel like the game we made was a solid start, and over a half million of you joined us. Once we were removed from the project after it left Early Access, we’ve seen the title mishandled and the community divided and weakened. We understand that many of you put your hard earned money and time into this game and we know that the community has seen the game deteriorate significantly over time, and now shut down.

Phosphor Games is passionate about seeing this game live on in some form and we are going to do everything we can to make sure the community can continue. You deserve to play the game you paid for! We think it’s unfair that the servers are being shut down without first having some sort of transition plan, especially since many of you recently purchased the title (or have given it many hours of your time). With the recent news in mind, we have begun discussions with Nether Productions about re-taking control of the game in some fashion. If we succeed, our budget won’t be large, but we will be committed to putting the game in a better place for all of you…you deserve it. We don’t want people to lose access to a game that they own. We will keep the community updated and we hope to talk to you soon.

Phosphor Games

Wooow, megprobaljak visszaszerezni. :)) Jo lenne, nyertem es meg kene tolni neha.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#97065) maross válasza cyberkind (#97060) üzenetére


maross
veterán

Sztoriban elhanyagolhato az osszefugges, akkor vegyel ujat, ha kijatszottad a meglévőket :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#97066) tomsolo


tomsolo
őstag

Ööö.. vki magyarázza meg pls.

Egy meg sem jelent - green lightos - játéknak hogy a mámoros pékbe lehet fenn kártyája a marketen, potom 110 dollárért?

Ez ilyen fejlesztői zsebpénz, vagy mi?

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97067) eami válasza tomsolo (#97066) üzenetére


eami
addikt

steam closed alpha/beta/ újságírói példány ?

(#97068) kriszpontaz válasza tomsolo (#97066) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Pffff....100€. Presztízs annak aki megveszi, csak ez az egy van. :D

Ránéztem már a játékra, a hétvégén pont ilyennel nyomultam C64-en :D.

[ Szerkesztve ]

(#97069) Zamery válasza tomsolo (#97066) üzenetére


Zamery
senior tag

Valószínűleg az lehet, hogy bónuszcsomagot készítettek belőle gyémántokból, és akkor a bontás után fel lehet tenni a kártyákat. De szerintem ez is csak akkor működik, ha megvan a játék, tehát vagy volt greenlight bundliban, vagy a greenlight szavazásért adtak belőle kulcsot, vagy WGN-en osztogatták. Bónuszcsomagot akkor is lehet csinálni, ha még nem dob még a játék kártyákat, ez a múltkor a Relic Hunters Zero-nál kiderült: [link] (9-es komment).

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#97070) tomsolo válasza Zamery (#97069) üzenetére


tomsolo
őstag

___nem jelent meg a játék__

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97071) Zamery válasza tomsolo (#97070) üzenetére


Zamery
senior tag

Attól még lehet aktiválni. De ha legközelebb kapok olyan kulcsot a Groupeestől, amire azt írja, hogy még nem jelent meg, viszont aktiválja, és kártyás, akkor kipróbálom neked. Tegnap is aktiváltam egyébként ilyet.

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#97072) tomsolo válasza Zamery (#97071) üzenetére


tomsolo
őstag

jaj de ki beszél erről bakker

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97073) Zamery válasza tomsolo (#97072) üzenetére


Zamery
senior tag

Valaki pedig már tuti játszik vele, vagy teszteli: [link] :)

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#97074) oriic válasza Zamery (#97073) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Belsős tesztek mennek már jó ideje.

Live-Die-Respawn

(#97075) bullseye válasza oriic (#97074) üzenetére


bullseye
addikt

Teszt, closed beta meg hasonlók alatt nem kéne (szabadna?) dobálnia kártyát.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#97076) Buuster


Buuster
tag

Ingyen GLACIER 3: THE MELTDOWN IndieGala-n.

(#97077) tomsolo


tomsolo
őstag

na Heroes VII feloldva, III HD edition a mappába - ekkora idióta preorder bónuszt - lássuk ;]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97078) csaba951 válasza tomsolo (#97077) üzenetére


csaba951
veterán

Notice: Purchases made in this region will only receive the Czech, Hungarian and Polish language

Ráadásul -pofátlan módon- egy csökkentett funkcionalitású példányt kapunk 49,99 €-ért. :O

[ Szerkesztve ]

(#97079) bullseye válasza csaba951 (#97078) üzenetére


bullseye
addikt

Mármint, hogy angolul nem tud?! (mert az Ubisnál választható egy csomó nyugat, meg a mi régiónk nyelve is, sőt, nálam most éppen angol+magyarként települ...

Mi egyebet csökkentettek?

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#97080) tomsolo válasza csaba951 (#97078) üzenetére


tomsolo
őstag

Nem tudom mi a csökkentet - sztem azott simán region lock csak.

Nekem Uplayes CEm van ebbe van minden. - mi kéne még bele?

Az intronál mindenki igyon meg előtte egy kis szilvóriumot mert akkora amatőrség hogy ilyet régen láttam :D

A játék viszont jópofa sokféle kampány, sok féle hős sok sztori.

A grafika... hát szörnyen optimalizálatlan, unreal engine de tele van pop-uppal rádásul olyasmi feelinget akartak 3D-ben mint volt régen - 3D de ilyen pixel grafikára hajazó nem igazán működik, de szokható.

Irányítás... hmm lehet irányítani - de pl egérrel miért nem lehet forgatni a mapot?

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97081) Dilikutya válasza tomsolo (#97080) üzenetére


Dilikutya
félisten

A 3. és 5. részt szerettem, de úgy érzem, ez nem lesz kötelező vétel. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#97082) duvi


duvi
nagyúr

Ma este 19 órakor indult a BATTLETECH játék Kickstarteres kampánya, 250,000$-os célkitűzéssel :D

(#97083) micafighter válasza duvi (#97082) üzenetére


micafighter
nagyúr

Már össze is jött majdnem a duplája :DDD

(#97084) duvi válasza micafighter (#97083) üzenetére


duvi
nagyúr

Stage4: 2.500.000 dolcsi. Szerintem ehhez se fog kelleni 35 nap :DDD :N

(#97085) bullseye válasza tomsolo (#97080) üzenetére


bullseye
addikt

Hát ez szánalmas volt intrónak. 4 fős indie csapattól elmegy, de hogy gondolhatták AAA játék elé? És amilyen fejeket vág némelyik mellé...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#97086) eami válasza duvi (#97082) üzenetére


eami
addikt

nincs early bird, drága beugró 2017 májusi (!) talán megjelenés. hát persze :DDD

(#97087) tomsolo válasza bullseye (#97085) üzenetére


tomsolo
őstag

Most vertem le egy föld elementált aki csak és kizárólag a hárpiáimat támadta

az volt a játék - leírom, mert lehet játéktörténelmet írtak :D - hogy a hárpiámmal mindég olyan helyre léptem ahol nem ért el (ilyen csiki-csuki mint a malom nevű játékban) a többit meg elpateroltam a sarokba, közben semmi mással nem csapkodtam mint a hőssel egészed addig míg ki nem írta, hogy a hárpiám legalább egyet meg tud ölni közülük

hát, a stratégia nem az erőssége a játéknak, sem az okos AI :DDD

Az ork storyt nyomom nekem az tetszik egyébként! :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97088) duvi válasza eami (#97086) üzenetére


duvi
nagyúr

Ez igaz, de legalább nem egy noname csapatról van szó. A Shadowrun sorozattal már bizonyítottak.
"Harebrained Schemes is an independent game studio led by Jordan Weisman, the creator of Shadowrun, Crimson Skies, BattleTech/MechWarrior, and many other acclaimed game settings. Founded in 2011, the Seattle-based studio is centered on deep collaboration between seasoned veterans and fresh talent who share a passion for crafting game worlds and delighting their audience.

Shadowrun Returns was one of the first video games to exceed one million dollars in Kickstarter funding - thanks to our..."
A Battletech világának még mindig hatalmas rajongói tábora van, akik régóta várják a feltámadást. Gondolkodás nélkül összedobják a 2,5 millát és ehhez nem kell 35 nap :N

(#97089) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Ha már KS a téma, Divinity: Original Sin 2 15 óra múlva befejezi a kampányt. Most még lehet támogatni. :)
+Extra 24 órás livestream.

(#97090) eami válasza Heavyrain (#97089) üzenetére


eami
addikt

shame on me, de az előbb mondtam le a $25 támogatást. Bő egy év alatt lesz máshol is helyen annak a pénznek, ha pedig tényleg jól sikerül akkor majd megveszem akkor :)

(#97091) tomsolo


tomsolo
őstag

"I am a simple man, I see bobbs, I press like." ;]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97092) gali777 válasza tomsolo (#97091) üzenetére


gali777
őstag

bobbs? :D

(#97093) kriszpontaz válasza gali777 (#97092) üzenetére


kriszpontaz
veterán

I'm a simple man. I see bewbs, i click add to cart.
Így helyes az idézet :DDD.

(#97094) ruti válasza tomsolo (#97077) üzenetére


ruti
Közösségépítő

MMH VII:
nálam a játék el sem indult elsőre, kevés neki a memória... :Y
8 GB a RAM, mellette lekorlátozva (de nem kikapcsolva) a swap-file 1,2 GB-ra, ez kevés neki, még a főmenüig se jutok el...

az intró valóban új megközelítésű, mert az ólomüveg ablak mögé bármit el tudsz képzelni, ha jó a fantáziád :))

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#97095) maross válasza tomsolo (#97077) üzenetére


maross
veterán

Jo lett volna az apreorder bonusz, ha azonnal adják, es amig kjon a 7 ezzel rahangolhatott volna a paraszt.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#97096) tomsolo válasza ruti (#97094) üzenetére


tomsolo
őstag

> az intró valóban új megközelítésű, mert az ólomüveg ablak mögé bármit el tudsz képzelni, ha jó a fantáziád

nem arról beszélünk hanem ami utána van, mikor ülnek a kasztok a terepasztalnál és "beszélgetnek".

Mivel az 50 eurós játék büdzséjébe nem fért bele a karakterek arcának animálása, ezért ott ülnek mint egy ilyen szobor és miközben körbejár a kamera mindegyik ilyen elmebeteg képet vág - hogy Ő most mond vmit. ! :DDD

Erős idegzetűek itt megnézhetik miról van szó

> 8 GB a RAM, mellette lekorlátozva (de nem kikapcsolva) a swap-file 1,2 GB-ra, ez kevés neki, még a főmenüig se jutok el...

Nálam simán ment 8GB rammal is. Viszont 64-bites os kell neki és akkor megy a DX9-es unreal engine :D

@maross Igen így van, de ez ebben a formában oltári gáz mint bonus

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97097) eami válasza tomsolo (#97096) üzenetére


eami
addikt

azért én kicsit sajnálom hogy a félreárazásnál túl sokat tököltem és végül lecsúsztam róla :\

(#97098) Csapoati válasza tomsolo (#97096) üzenetére


Csapoati
nagyúr

2:37-nél leborultam a nő "arckifejezésétől". :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#97099) tomsolo válasza eami (#97097) üzenetére


tomsolo
őstag

Azért nem olyan rossz annyira, nekem bejön a sokféle kampány - a season pass is végre tényleg csak pluszt sztorit adna egy ilyen felépítéshez, spec gyűlölöm azt amikor nem teljes a játék élmény mert olyan DLC (a Bioware dlck ilyenek pl PALA).

Az orkost elkezdtem és minden baja ellenére simán belemerültem pár órára, pedig az AI elég gyengusnak tűnik (aztán lehet hogy hardon kéne tolni). A magyar fordítás nem tűnik vészesnek, igaz az orkos szöveg nem bonyi. :) Szal van hangulata, - steamen olvason hogy sok H3 és H5-s fannak bejön - teljes árat biztos nem de 4500-ért nem olyan rossz vétel.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97100) warcat válasza tomsolo (#97099) üzenetére


warcat
veterán

Én hard fokozaton kezdtem, letoltam a dungeon 3 küldijét tegnap.
Az első két pályán agyhalott volt a gép kb nem csinált semmit,de a harmadikon már volt "komoly" támadása.A hadjáratos pályák szerintem túlságosan scripteltek hozzá,hogy el lehessen dönteni.
Mondjuk veteránként nem találom nehéznek,gondolom a 30-as szintű,hordákkal várat őrző hősöket nem kellett volna lecsapni pl, de hát útban volt... :K

Skirmish térképet még nem volt időm játszani,ott kiderülne a helyzet - ha ott elfogadható az AI,akkor nálam megér egy 80%-ot a játék,szórakoztat,hozza a HOMM hangulatot és van "csak még egy kört" érzés is.

Kiegekkel még jobb lehet,ezért mondjuk zavar az az ócsárolás,ami a játék Steam fórumán megy - messze nem érdemli meg ezt,és ha nem lesz elég sikeres a játék miatta,nem lesz belőlük semmi,Ubi simán elzavarja a fejlesztőket.

Még annyi,hogy a fire magic ág rettentően tápos lett szerintem,esélyes egy nerf.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.