Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100001) bul07


bul07
nagyúr

hopp

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#100002) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

És a topikban megvan a 100 ezer hozzászólás. Nem semmi, grat srácok! :R

Live-Die-Respawn

(#100003) cyberkind válasza oriic (#100002) üzenetére


cyberkind
félisten

És ki más lehetett volna. :DD

Paranormal Cocktivity

(#100004) oriic válasza cyberkind (#100003) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én lettem volna, mert észrevettem, csak valamiért a fórum motor nem vette be a 100k hsz-em, és folyton 503-at dobált. :DDD

Live-Die-Respawn

(#100005) micafighter válasza oriic (#100004) üzenetére


micafighter
nagyúr

A sors akarta így ;]

(#100006) reelc válasza micafighter (#100005) üzenetére


reelc
veterán

Igen, ér ráadásul nemhogy -90%-ot nem kapott, hanem egyenesen 0%-ot.

(#100007) bullseye


bullseye
addikt

Karácsonyi minisorsolás and stuff

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#100008) eami


eami
addikt

Éveken keresztül a Holiday Sale alatt szünetelt a Humble Bundle, nyilván okkal. Idén már annyira vérszegény a steam sale hogy nincs értelme szünetelniük. :DDD

(#100009) tomsolo


tomsolo
őstag

Megér a D4 a fullost + Humble Edition mit ad pluszban? :)

Van hozzá egy rakat felháborító dlc

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#100010) rizso válasza FollowTheORI (#99975) üzenetére


rizso
addikt

Toroltem majd ujra beallitottam a paypalt originen belul es igy osszejott a vasarlas :R

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#100011) csaba951 válasza Crytek (#100000) üzenetére


csaba951
veterán

Pályázaton se lett volna ennél jobb beírás a 100000. hozzászólásra! :))

(#100012) eami válasza csaba951 (#100011) üzenetére


eami
addikt

+1 xDDDDD

(#100013) Mr.Csizmás válasza csaba951 (#100011) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#100014) KisApám


KisApám
addikt

A Lumino City-t hol lehet a legolcsóbban beszerezni a humblebundle weekly-n kívül?
Nagyon megtetszett.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#100015) eami válasza KisApám (#100014) üzenetére


eami
addikt

nekem van belőle egy feles példány, de most megbotránkoztam, hogy $1 sajnálsz érte.... :Y

(#100016) tomsolo válasza KisApám (#100014) üzenetére


tomsolo
őstag

pl tőlem :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#100017) tomsolo


tomsolo
őstag

btw a cdkeysen karácsonyi MKX Premium facebookos kuponnal csak 6.49€ :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#100018) eami válasza tomsolo (#100016) üzenetére


eami
addikt

képes lennél $1 alatt adni?!!4!!! te ribizli :DDD

(#100019) tipuka válasza KisApám (#100014) üzenetére


tipuka
addikt

van lumio city-m 3db amúgy, írjatok pw-t, hogy ne ide szemeteljünk.

[ Szerkesztve ]

(#100020) micafighter válasza csaba951 (#100011) üzenetére


micafighter
nagyúr

:K +1 :DDD Mondom, a sors is igy akarta, orichalcos-t is bannolta rövid időre a PH-ról (a sors) csak hogy Crytek-é legyen a 100000. ;]

[ Szerkesztve ]

(#100021) echterion válasza tomsolo (#100017) üzenetére


echterion
nagyúr

Mennyire megbízható ez a hely? Vásárolt már innen valaki? WoW Draenor CE kiváló áron van, elgondolkoztatott.

**********

(#100022) cskamacska


cskamacska
addikt

2 napja, 23-án este jelzett a telefon, küldte a bank az SMS-t a vásárlásról.. amiről nem tudtam semmit. :Y Hirtelen gondoltam, az a szar bugos Playfield.io gombolt le a Masterplan aktuális árával, de az üzenetben Paypal figyelt. Hűbammeg ennek fele sem tréfa, azok nem utalnak kérés nélkül, a Monthly Scambli-t lenyomtam, nincs recurring paymentem sem. :(

Aztán a Paypal főoldalán már ott virított a megoldás.. Humbliék azzal leptek meg Szent Karácsony alkalmából, hogy csak azért is lehúzták két hétre előre a januári scambli árát. :U Nyazsgem na. ;]

más

Amazon Underground alkalmazásán keresztül továbbra is egy rakás ingyenes játékot/appot le lehet tölteni, utolsó 90 nap termése.
Underground főoldalán jobb a lista, de azt webes felületből nem lehet kipréselni.

Pár kiemelt cucc:

Star Wars: Knights of the Old Republic
Duck Tales Remastered
Castle of Illusion Starring Mickey Mouse
Age of Wind 3
Goat Simulator
Goat Simulator MMO Simulator
Fruit Ninja 5th Anniversary
Cut the Rope játékok: HD, 2, Magick, Time Travel HD, Experiments HD
Monument Valley
Bridge Constructor
Bridge Constructor Medieval
Farming Simulator 14
Star Wars Rebels: Recon Missions
Looney Tunes Dash
Badland
Stickman Battlefields és egyéb Stickman játékok
Trial Xtreme 3
Trial Xtreme 2
Trial Xtreme 2 Winter
Brothers In Arms 3: Sons of War

Better Camera Unlocked
és a többi, és a többi

Googli Play-en is akad pár érdekesség:
Riptide GP2 -75% 99 forint
Modern Combat 4 Zero Hour -86% 225 forint
Star Wars Pinball 3 39 forint az alap Empire Strikes Back asztallal, további asztalok ezen a héten 365 forintba kerülnek
Worms 2 -80% Armageddon 400 forint
Worms 3 -80% 500 forint
Joe Danger -67% 271 forint
Rayman Fiesra Run - 92% 79 forint
Deus Ex: The Fall -80% 331 forint
Hitman GO -80% 433 forint
Lara Croft GO -80% 436 forint
Hitman Sniper -90% 171 forint

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#100023) echterion válasza cskamacska (#100022) üzenetére


echterion
nagyúr

Mi az a scambli?

**********

(#100024) csaba951 válasza echterion (#100023) üzenetére


csaba951
veterán

subscription

(#100025) echterion válasza csaba951 (#100024) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi. Ma is tanultam valami újat. :R

**********

(#100026) arty válasza Crytek (#100000) üzenetére


arty
veterán

nyomd le ujra a colint!

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#100027) S1M0N


S1M0N
senior tag

Aki feliratkozott/kap BundleStars hírlevelet, az most ajándék X-Blades Steam kódot talál benne!

(#100028) DFlash


DFlash
tag

Heroes & Generals
Erről tud valaki valamit?
Ma néztem a steam fiókom, s benne van ez is.
Steamen ingyenes meg korai hozzáférésű.

(#100029) djculture válasza DFlash (#100028) üzenetére


djculture
félisten

freetoplay mikrotranzakciós.. Kreditet real pénzé kell venni szóval nem igazán biztosít sokáig élvezetet.
Szokásosan van az arany (csak pénzért vehető meg az ezüst kredit(játék adja) Sok minden megvásárlásához meg kell az arany kredit.

[ Szerkesztve ]

(#100030) DrTechnoid válasza cskamacska (#100022) üzenetére


DrTechnoid
őstag

"csak azért is lehúzták két hétre előre a januári scambli árát."

Haha, dettó ugyanez. Mostmár kiváncsian várom hogy jan1-én még milyen nekem meglévő játékokkal halmoz el a humbli :D Amúgy valaki észrevette hogy a 25 dodós Yogcast bundliba beledobtak mégegy Rust-ot? Emlékeim szerint nem volt benne....

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#100031) eami válasza DrTechnoid (#100030) üzenetére


eami
addikt

én elfelejtettem lemondani, de bemákoltam és pont nem volt annyi zseton a webkártyán (értsd pár forinton múlt). Ennek ellenére még alszok rá párat. Végülis nem olyan rosszak ezek a packok, csak épp jó eséllyel már megvannak. Ellenben árban el lehet passzolni ha mégis megvan 1-2 game.

(#100032) DFlash válasza djculture (#100029) üzenetére


DFlash
tag

köszönöm a válaszod

(#100033) cskamacska válasza DFlash (#100028) üzenetére


cskamacska
addikt

Egy fél reális csapat és kaszt alapú összfegyvernemi FPS-nek indult, aztán mikor kiderült hogy ennek pénzt is kéne hoznia, akkor random grind alapú MMO-vá változott. Úgy nem lehet csapatban játszani, hogy minden kasztot egyenként ki kell fejlesztgetni, így ha éppen harckocsiba kellene parancsnok, vagy légi fedezethez pilóta, de a játékosok nagy része épp hogy az első gránátját most oldotta fel tolózáras puska mellé közlegényként, akkor szépen ott fog rohadni a StuG meg a Tigris, és az ellenség elpicsázza az egész bandát bármit teszel is. :U Ugyanez vonatkozik a Generals módra, tök jó dolog hogy lehet bűvészkedni az Assault Teamekkel főtérképen, de ez valóságban azt jelenti, hogy ha valaki beleöl egy csomó időt/pénzt AT-k spamolásába, akkor az oldala igen bőséges lehetőségekkel fog a 3D csatákban rendelkezni, míg az ellenfél küzdhet a túlerő ellen. Nem vicces az semelyik félnek, ha mondjuk a szövetségesek csak géppuskás féllánctalpasokkal indulnak csatába, míg a náczikok minden katonájára jut egy nehézpáncélos ha éppen élni akarnak a lehetőséggel, és gyönyörű gyalulás lesz a vége. :( Az új Battlefield játékokat szoktam szidni a hülye unlockok miatt, ami a játékmenet rovására megy ha kellően sok a kezdő(rossz a csapatnak ,rossz az újoncnak), de itt az egész pénzügyi rendszer ezen alapul! :Y

más

"cskamacska: Indiegala The Sexy Girls Bundle 10$
(...)
So it has come to this: a mangapunci már teljesen elfogadott itt és Steamen is. :U ;]

warcat: De mi a probléma, a szex vagy a játékok minősége.?
Őszintén szólva én rühellem,hogy 4k felbontásban robbanthatod szét az ellenfél fejét,néha bedobunk egy kis belezést,de bezzeg ha megvillan egy mell vagy nyíltan megjelenik a szexualitás,egyből érkezik "de mi lesz a szegény ártatlan gyermekekkel"
Keresztény-mormon-amerikai prűd bullshit, broáf
"

Mindkettő.

Egyrészt játékmenet szempontjából általában ZS kat cuccok ezek amelyek cici-puncival akarják magukat eladni(még ha maga az artwork rendben is van, végül amiatt veszik meg), valami gyengébb fan service visual novel a vége, ha nagyon megerőltetik magukat, de nem szokták.

A gond mégis az, hogy igazából átverésre játszanak, mert nem teljesítik amit ígérnek.

A Seduce Me az egy nyugati típusú minijátékokkal tarkított erotikus játék, aminek sikeres teljesítése után tisztességes mamás-papás a jutalom.(legalábbis azt mondják, nincs meg a játék :B ) Nos kis is vágták Steamről ahogy illik, Steam nem tűr meg még rendes szexjátékot az oldalán.
Ellenben van egy rakat olyan cucc, ami épp annyira egyensúlyoz hentai és manga határán hogy még megtűrjék, de a túlfűtött pistikéknek, átlagosan elborult japán multirabszolgáknak még még meg tudja ígérni a kellemes faptime-ot. Mayjasmine kendőzetlenül a closetpedókra hajt(persze azzal együtt hogy a, umm, fiatal lányok "nagyra értékelése" a japán rajzkultúra része így minden rajzolt nő 10 és 20 év közötti :D ), de tényleges tartalom nincs benne csak suggestive content, jó hogy, még az app ID-jét is bannolnák örökre egyébként. :DDD De akkor is átbaszás. :(

És ha a Steam meg is engedné?

Hát nézd, a lábukat már betették a kamujátékok, látványosan már nem változna a helyzet a rendes hardcore-al sem. A tinik pénzét így is leszívják már, plusz pár H scene nem oszt vagy szoroz. Illetve talán mégis. Mert ha a Steam teljes amnesztiát hirdet, akkor nem csak a jobb képességű Seduce Me jön vissza, de a teljes Rule 34 anyaga, és bármi NSFL cucc amit a chanek aljáról össze tudnak lapátolni. Olyan fétisek is, amit nem biztos hogy jó szívvel odaadnál a 6 éves Trine-hoz szokott gyerekednek, még Waldorf suliból hazajőve sem. :(

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#100034) Urguru válasza cskamacska (#100033) üzenetére


Urguru
tag

Oops ez hosszú és érdekes olvasmány volt. Így tovább :R

(#100035) cyberkind


cyberkind
félisten

Az Assassin's Creed Unity-ből van értelme a Gold-ot venni, vagy a Season Pass semmi érdemlegeset nem ad a játékhoz?

Paranormal Cocktivity

(#100036) micafighter válasza cyberkind (#100035) üzenetére


micafighter
nagyúr

Goldot nem érdemes venni uplayes játékbol sztem, írták itt páran (a privát üzenetem után) h elvette (asszem vmelyik AC vagy FC) gold játékukat az Uplay mert gold csak usa régióban volt. Szóval goldot semmiképp ne vegyél szvsz, max alap+sp.

[ Szerkesztve ]

(#100037) cyberkind válasza micafighter (#100036) üzenetére


cyberkind
félisten

Csak a simára gondoltam a Steam-en, 15eurót megérhet.

Paranormal Cocktivity

(#100038) FollowTheORI válasza micafighter (#100036) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Simán vehet goldot, és szerintem ma már nincs akkora árdifferencia hogy ne érné meg a "teljes" játékot venni egyből.

Csak AC4ből nincs gold európában... Minden másból van.

Amugy azt tudni kell hogy Unity esetén megszűnt az SP, szóval én ezért nem vennék csak... Eleve honnan szerzett akárki goldot manapság? Csakis valami régi elavult kiadás lehet, ez benne a kockázat.
Season Pass sincs... Azt se vegyen sehol.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#100039) KisApám válasza FollowTheORI (#100038) üzenetére


KisApám
addikt

Az Assassin's Creed Unity a kedvencem volna, HA lehetne venni egy teljes csomagot 15 EU-ért max.
Várok februárig, akkor megveszem az AC Syndicate-t (teljes csomagot) 15 EU-ért inkább :DDD ha lesz annyiért.
(NEM igazán megbízható oldalakon a Syndicate most 20 EU vagy alatta van.)

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#100040) FollowTheORI válasza KisApám (#100039) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Trükközve braziloktól meg amazonról (azt a pár DLCt onnan, ami van) meg lehetett venni annyiért. ;]

Syndicate nem hiszem lesz annyiért... De braziloktól talán meg lehet majd venni a goldot olyan 8 ezer körül hamarosan. (Február vagy tavasz).
Alapjáték már most is volt ugye 5-6 ezerért.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#100041) csaba951 válasza cyberkind (#100035) üzenetére


csaba951
veterán

Megnéztem, Unity-ből US-ben sincs se Gold se Season Pass. Megjelenéskor volt, de a kedvezőtlen fogadtatás mindkettőt visszavonták.

#100040 NetTom
Fórumtárs már panaszkodott, hogy a Ubisoft levette az összes brazil vásárlású játékát az európai fiókjáról...

[ Szerkesztve ]

(#100042) Csapoati válasza csaba951 (#100041) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Tőlem speciel nem vették el a nuuvemes Crew Season Passt, illetve az amazonos Wild Runt sem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#100043) FollowTheORI válasza csaba951 (#100041) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Akkor nem csak 1 ember lenne... Tőlem semmit nem vettek még el.

Ott valami más gond lehetett, vagy nagyobbat sírt a valóságnál hátha úgy jobban figyelünk.

Redditen mindig nézem a nuuvem listázásokat, és tömegesen vásárolnak még mindig ott. Lenne belőle nem kicsi botrány.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#100044) arty


arty
veterán

korábban volt róla szó, hogy az ubifos kliensben immár a régebbi játékok is csak letöltődnek (álá steam) és nincs install + patch1 + patch2 ... stb macera

de van. settlers7, éppen tapasztalom.

ubifos kliens = továbbra is világszara

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#100045) BasketWink válasza arty (#100044) üzenetére


BasketWink
csendes tag

vagy csak az orosz dlc-k miatt csinálja? ;]

(#100046) arty válasza BasketWink (#100045) üzenetére


arty
veterán

nincs orosz dlc uplayben :p

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#100047) Norbi095HUN


Norbi095HUN
aktív tag

Helló Mindenkinek!
Játékvásárlás előtt állok, és az lenne a kérdésem, hogy szerintetek melyik Survival játékot vegyem meg a három közül? [csak egyet szeretnék]
Játékok: ARK Survival Evolved - RUST - És a Stranded Deep.
Tehát hogy melyiket a legérdemesebb beszerezni?! :U
Köszi előre is! :R

(#100048) djculture válasza Norbi095HUN (#100047) üzenetére


djculture
félisten

Forrest .. csak hogy egy negyediket mondjak.. :D Stranded deep amúgy ezek közül a legössze csapottabb, alapvető dolgok nem működnek benne.

(#100049) Norbi095HUN válasza djculture (#100048) üzenetére


Norbi095HUN
aktív tag

Na igen, a Forest, azzal csak az a gond, hogy vállalhatatlanul sz@rul fut. Mármint leszedtem egyszer kölcsön acc-ból, és aligha megütöttem a 10-15 fps-t :C
Az ARK Viszont eléggé tetszetős. :K

(#100050) sto1911 válasza Norbi095HUN (#100049) üzenetére


sto1911
veterán

A Don't Starve is ilyen tulelos, elfut egy kenyerpiriton is, es mocsok nehez (eleinte). Nekem kedvencem. :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.