Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97251) cyberkind válasza djculture (#97249) üzenetére


cyberkind
félisten

16GB ram kb. állandó vicc kategória, bőven elég lesz a 8, a vga is azért 970 mert kellhet neki a 4GB vram, közel se lesz halálos.

Paranormal Cocktivity

(#97252) djculture válasza cyberkind (#97251) üzenetére


djculture
félisten

Lesz valami fotórealisztikus beállitás szerintem annak kell a 16 giga ram.

(#97253) sixpak válasza djculture (#97252) üzenetére


sixpak
nagyúr

Pedig nem terveztem hozzányúlni a géphez, de akkor muszáj lesz...16gb ram, pofám leszakad. :(

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#97254) FollowTheORI válasza Dilikutya (#97250) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ebből is látszik hogy low level api sehol... :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#97255) bullseye válasza djculture (#97249) üzenetére


bullseye
addikt

Can i have a LOL?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#97256) djculture válasza sixpak (#97253) üzenetére


djculture
félisten

Ha nem akarod maxon nyomni 8 is elég lesz, ha kell a photorealisztikus beállitás akkor legyen 16 giga ramod meg lehúz még a 40gigához 15 giga textúrepackot hozzá móka.. Twitteren ezt irták.

[ Szerkesztve ]

(#97257) cyberkind válasza FollowTheORI (#97254) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezekkel a konzolokkal max low "legend" api lehetne. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#97258) sixpak válasza djculture (#97256) üzenetére


sixpak
nagyúr

Hát, szívesen kipróbálnám maxon.
Vsync ON, elég nekem a 60fps.
Black Friday mikor van?
Jó lenne valami költséghatékony megoldás...

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#97259) djculture válasza sixpak (#97258) üzenetére


djculture
félisten

Elvileg úgyvolt hogy az AMD adni fogja a kártyáihoz de most hogy megint kiszervezés folyik és RADEON lesz a vga üzletáguk fene tudja.

(#97260) szallasi007 válasza Dilikutya (#97247) üzenetére


szallasi007
őstag

Szerintem valami olyan lesz hogy megint csapatostól megyünk bulizni, bemegyünk vadvízi evezni egy barlangba ahol fejbeveri az egész csapatot valami kén szag, felkel főhősünk és az őskorban találja magát (valami Verne regény-szerűen, Utazás a Föld középpontja felé vagy ilyesmi). Innen meg valami gonosz ásványi anyagok lop magának tonna számra modern cuccokkal felszerelve meg helyi őslakosok akiket elnyom. A haverok a gonosznál mi meg majd az őskori sámán-zeng tudással skillesek leszünk és meglovagolva a mamutokkal t-rexekkel karöltve legyőzzük a gonoszt..........

(#97261) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Maradt valakinek a múlt heti Total war-os bundliból eladó példánya ? Ha igen keressen privátban .

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#97262) FollowTheORI válasza djculture (#97256) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ha most úgy nézem, a BF4-hez sem volt kötelező, de azért picit jobb lett 16-al az "élmény". :)

Legalábbis kevesebb a probléma, stabilabb a teljesítmény.

Szóval egy zsír új játékkal simán lehet 16 ajánlott... persze 8 is jobb lesz, csak többet fog töltögetni/streamelni futás közben. SSD-vel lehet fel se tűnik majd.

Az se lepne meg ha egyre több játék kezdené a memóriát amolyan "ramdisk"-ként használni.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#97263) tomsolo


tomsolo
őstag

Most komolyan, ezért fostalicskába kellene 16GB? FotoREALISZTIKUS mód? :Y

Ahol egy csoffadt drogos, ész nélkül lekardozik egy AT-TA-t? :F

Megdögölhetne már az SW univerzum úgy ahogy van, gyalázták már eleget.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97264) cyberkind válasza tomsolo (#97263) üzenetére


cyberkind
félisten

Tök jó hogy a fénykard néha napján még szögletes is tud lenni.^^

Itt az EA tökéletes munkát végez, aki azért szerette ezt a sorozatot mert SW volt ízig vérig, az már csak azért veszi meg mert 10 éve volt a 2, de egyébként nagyon szar lesz.

És a Dízni mennyit fogja még gyalázni, hála Lucas-nak. :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#97265) Amantius válasza djculture (#97249) üzenetére


Amantius
senior tag

Meddig mehet még el a nagyipari hülyéneknézés. Értem Én, hogy pörögjön a gazdaság, de azért mindennek van határa. Vagy csak nálam?

Nagy gáz, kis szerencse!

(#97266) i2k válasza tomsolo (#97263) üzenetére


i2k
senior tag

Egyetértek. :K

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#97267) FollowTheORI válasza tomsolo (#97263) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Elég borúlátó vagy... szerintem a filmek jók lesznek... :P

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#97268) Dilikutya válasza FollowTheORI (#97254) üzenetére


Dilikutya
félisten

Pedig kéne. A Frosbyte 3 már két éve támogatja a Mantle-t, legalábbis a Battlefield 4 igen, szóval nem ismeretlen a DiCE számára.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#97269) cyberkind válasza Dilikutya (#97268) üzenetére


cyberkind
félisten

Az a Mantle is jó sokat ért, a halottnak a csók nem kifejezés.

Paranormal Cocktivity

(#97270) Dilikutya válasza cyberkind (#97264) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ezt kár a Disney nyakába varrni. Az előzménytrilógia kitől volt olyan, amilyen? Lucas-tól. A Force Unleashed-et miért nem adták ki a megjelenéskor PC-re? Még a fejlesztők is azt nyilatkozták, hogy akkor nem volt PC, amin futott volna maxon. :) A Disney nélkül is lehet gagyit, meg szoftverhulladékot csinálni, előzetesek alapján legalább a film jónak tűnik. Ez a játék meg jól illeszkedik a sorba a BF3-4 és a Hardline után, fél-egy éven belül játszható lesz. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#97271) cyberkind válasza Dilikutya (#97270) üzenetére


cyberkind
félisten

Minden Lucastól indul, és a Díznin megy át, ők csak azt aknázzák ki hogy ez egy qrva jól eladható brand, és akkor is folynának be a milliárdok ha évente jönne valami nagyobb SW cím/film, és itt a gond, pont ezért nem lesz hasonló se a régiekhez képest. :(

Paranormal Cocktivity

(#97272) Dilikutya válasza cyberkind (#97269) üzenetére


Dilikutya
félisten

Sajnos alig támogatja azóta is valami, és már nem is fogják, mert jön a DirectX 12, bár elvileg utóbbi használ fel belőle sok dolgot, meg megnyitotta az utat a low level API-k előtt, bár nekem azért vannak fenntartásaim, hogy ez majd véget vet az Assassins Creed Unity-k és Arkham Knight-ok szemétáradatának. PC-n továbbra sem lesz visszatartó erő vagy korlát, konzolon meg ott van az, hogy nagyon sok pénz és idő előállítani az új generációt, bár nekem ez is több ponton sántít a jelen generációt elnézve. Az van, hogy hülyének néznek, és itt nem lesz semmi érdemi előrelépés, mindig meg lehet indokolni, miért nem megy, miért kell a jövő évi Intel termékpaletta prototípusa a futtatáshoz.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#97273) RedMan válasza djculture (#97233) üzenetére


RedMan
tag

Ez érvényes az előrendelhető játékokra is? Pl. Fallout 4?

TFT tisztítás: ''Nagyon egyszerü a képlet: kirakni a kertben a füre, és gőzborotvával adni neki. után hagyni kell a napon állni, hogy jol kiszáradjanak az elektronikus alkatrészek.'' -by Vicces

(#97274) cyberkind


cyberkind
félisten

Ez a Lego Dimensions várható pc-re?

Paranormal Cocktivity

(#97275) djculture


djculture
félisten

[link]
Hét ez elég unalmasnak tünik..

[ Szerkesztve ]

(#97276) djculture válasza RedMan (#97273) üzenetére


djculture
félisten

Szerintem nem mert csak az adott boltban meglévő 10k feletti játékokra költhető

(#97277) i2k válasza djculture (#97275) üzenetére


i2k
senior tag

Star Wars: Battlefield. Csak unalmas lehet. Tényleg.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#97278) arty válasza cyberkind (#97264) üzenetére


arty
veterán

- lukasz is gyalázta eleget
- dizni legalább kezd valamit a frencsájzal, a rengeteg cuccból csak lesz 1-2 jó is....

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#97279) i2k válasza arty (#97278) üzenetére


i2k
senior tag

"a rengeteg cuccból csak lesz 1-2 jó is...."

No igen - ezzel már nem lehet vitatkozni :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#97280) cskamacska válasza tomsolo (#97263) üzenetére


cskamacska
addikt

Epic. Luke pizsiben táncol a Hoth-on,

érted, a Hoth-on :DDD, fejjel hárítja a sugarat, miközben lerágja az AT-ST bokáját.

Ez van akkor, mikor egyébként is lazább sci-fi teljes belső logikáját kivágják az ablakon, és valami full retard franchise-klónt csinálnak belőle. :(

Ez egyébként azért mélységesen szomorú, mert tud a DICE normális játékot letenni az asztalra. Tavaly volt szerencsém egy dugig teli szervernyi szervezett meccsbe belecsöppenni Battlefield 2 Forgotten Hope 2 modjában. Mivel meglepő módon nem vágtak ki azonnal, csapatba rendeződve taktikai egyeztetés gyorsan lezajlott, majd megindultunk. Míg mások kis erejű színlelt támadást hajtottak végre frontról és lekötötték a főerőket, mi mintaszerű páncélos átkarolást hajtottunk végre, és mikor a gyalogság beért hogy felszámolja a katlanba zárt ellenséget, mi tovább gördültünk megrakva az utánpótlást, és általános pánikot okoztunk, miközben a légierő meg sakkban tartotta páncélos utánpótlást. :R Grognardok sikítva élveztek volna el ott helyben, pedig messze nem szim a cucc, mégis több realizmus volt abban az egy meccsben, mint 3 évnyi Slitherine termésben. ;]

Tudna ilyet a DICE is kapásból, de az EA-nak a BF3-tól már csak az fontos, hogy a CoD-ot beérjék. Az orrom majdnem a kebelemre hanyatlott, mikor BF3 bétában az Operation Metro pályán a rush módot erőltették. Akkor világos lett, hogy nem holnap térnek vissza a BF2 irányához. :(

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#97281) Rendo84


Rendo84
senior tag

Ha már Star Wars szóba esett.
Van rá esély, hogy valaha megjelenik steamen a Star Wars Episode I: The Phantom Menace? Vagy esetleg mi az oka annak, hogy nem található meg ezen a kliensen?
Konkrétan erre gondolok: [link]

[ Szerkesztve ]

(#97282) genndy válasza Rendo84 (#97281) üzenetére


genndy
addikt

Van rá esély, mert ahogy a Disney átvette, elkezdtek megjelenni Steamen a régi LucasArts cuccok is. Biztosat persze nem tud senki, maximum a fejesek, azok meg nem mondják el.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#97283) Csapoati válasza tomsolo (#97263) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem tetszik, nem nézed. A régi filmek nem lesznek az újak miatt rosszabbak. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#97284) bullseye válasza Csapoati (#97283) üzenetére


bullseye
addikt

Háááááát, Vadert sokkal kevésbé kedvelem, mióta láttam milyen volt.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#97285) sixpak


sixpak
nagyúr

Tényleg szakócával kell harcolni...fasza lesz.
Remélem nem volt még...

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#97286) DrTechnoid válasza sixpak (#97285) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Annyit foglalkoznak vele hogy a steamen az ARK le is lett árazva :D Holnap reggel utalás, és már az enyém is lesz a kis 'drága'.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#97287) tomsolo válasza sixpak (#97285) üzenetére


tomsolo
őstag

elég profi íjak voltak 11 ezer évvel ezelőtt :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97288) Dilikutya válasza sixpak (#97285) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nekem tetszik. Még a végén ezek az olcsóbbnak szánt mellékszálak jobban sikerülnek, mint egy halom nagyobb játék. :) Azért ez nem semmi téma egy FPS-ben, hiába vannak ősállatok máshol is, lézerpisztollyal azok kevésbé autentikusak. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#97289) tomsolo


tomsolo
őstag

Elővettem a steam libraryban porosodó Age of Wonders 3-at, és marhára bejön.

Heroes 7 után olyan mintha ez lenne az új az meg a régi :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97290) maross válasza tomsolo (#97289) üzenetére


maross
veterán

Lehet nekem is azt kene, jobban megerte az age of wonders 3 deluxe anno a tiz eurot, mint a heroes 7 a 15 dollart..

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#97291) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Ezt is megéltük.... több mint 3 év múlva 1.0 :U
Szerk.: Most látom,hogy a másik topicban már ki lett beszélve :DDD

[ Szerkesztve ]

(#97292) arty válasza Dilikutya (#97288) üzenetére


arty
veterán

"ezek az olcsóbbnak szánt mellékszálak"

olcsóbbnak?!?!
pont ugyanolyan AAA game, 60 dolláros nyitóáron, mint a többi...

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#97293) Źşë' válasza Dilikutya (#97288) üzenetére


Źşë'
addikt

de ez nem egy különálló rész lesz? nekem marhára bejön a mostani Far Cry világ, nagyon eltalálták, a 4et még nem volt szerencsém kipróbálni, de nem hagyom ki, az biztos!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#97294) djculture válasza Źşë' (#97293) üzenetére


djculture
félisten

Az lesz . De far cry lőfegyverek nélkül elég érdekes lesz..

(#97295) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

hali. tudja valaki hogyan lehet g2a-n ezt a shield-et kikapcoslni?

(#97296) Dilikutya válasza arty (#97292) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Blood Dragon is olcsóbban jött ki, azért gondoltam, hogy ez is. Bár az Amazon is tévedhet, a megjelenés sem február 23, aznap csak a konzolosokat adják ki, a PC-s egy hónappal később lesz.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#97297) Dilikutya válasza Źşë' (#97293) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Blood Dragon is különálló, nem kiegészítő, nem is igazán kapcsolódik egyik részhez sem. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#97298) djculture válasza -=Vacsek=- (#97295) üzenetére


djculture
félisten

Vásárláskor kiveszed a pipát hogy nem kéred...

(#97299) arty válasza Dilikutya (#97296) üzenetére


arty
veterán

sajnos úgy tűnik ez lesz a 2016-os "teljes" rész :(

csinálhatna tőlem ősemberes sandboxot az ubi, csak ne FC néven és én is kapjak FC-t, amiben lehet lőni :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#97300) maddionmax válasza arty (#97299) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Az FC4-ben, amikor az orrszarvú nekedugrik, még az elefántölővel is nehéz végezni vele.
Most majd T-Rex-et fogunk ölni lándzsával??? :DD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.