Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77001) Dilikutya válasza Rendo84 (#76994) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kihagyta azt, hogy ez szart sem ér a felhasznált kód miatt. Gyakorlatilag eladja 3500-ért a tokot és lemezt, mert Originen aktiválni kell, szóval offline is csak akkor megy, ha a torrentről letölti, mivel a kód nélkül fel sem települ. CD Galaxisnál most 5990, és azt tudod is használni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#77002) echterion válasza Dilikutya (#76998) üzenetére


echterion
nagyúr

És ezt ki is raknád a nappalidban egy polcra? Megnézném mondjuk a nagymama vagy a terhesgondozó szemét, mikor jön látogatóba. ;]

(#76991) csaba951: Nem igazán korrekt a hirdetés, mert ezzel még offline sem lehet játszani, csak ha virágboltból leszeded hozzá a megfelelő file-t...mindezt egy házigazdától. Hová jut a világ...?

[ Szerkesztve ]

**********

(#77003) Dilikutya válasza echterion (#77002) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én kitenném. ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#77004) Crytek válasza Dilikutya (#76998) üzenetére


Crytek
veterán

Lehet még ilyet kapni hol és mennyi?

Next PC Upgrade: 2022

(#77005) Dilikutya válasza Crytek (#77004) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ebay. Nálunk a zombiszobrosat forgalmazták. Legalábbis PC-re, Xboxra, PS3-ra nem tudom, mi volt, ez az angliai konzolos Zombie Bait Edition extrája. 18 ezer körül indul, ha csak szobor.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#77006) djculture válasza Csapoati (#76999) üzenetére


djculture
félisten

Nyugi mást se enged. Nekem ultra szélesvásznű monitor van most vettem erre 16:9-ben egy kockába rakja a cuccot vagy a monitorral szét tudom huzatni, gyönyörű így egy 21:9 2560 x 1080 felbontású monitoron.
Régi játékoknak van egy 4:3-as ips 1600*1200-as nec is a gépre dugva de azt se kezeli normálisan ahogy írod.. Jó lesz ha így marad szólni kéne nekik hogy nem csak 16:9-es wide monitorok léteznek..

[ Szerkesztve ]

(#77007) Csapoati válasza djculture (#77006) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ha ma hazaerek melobol, ra is kerdezek a supportnal. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#77008) i2k válasza Mate (#76961) üzenetére


i2k
senior tag

Ember, ha ez a téma nem kapcsolódik a JÁTÉKOKHOZ, akkor SEMMI!

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#77009) genndy válasza i2k (#77008) üzenetére


genndy
addikt

Csakhogy ez elvileg nem általános játék-beszélgetős topik, hanem akció-ajánlós.
Más kérdés, hogy általános játék-beszélgetésre (is, és emellett még sok más offra is) van használva, de sokan emiatt is morognak, hogy minden menjen offban, és csak az akciók legyenek kiemelve. Felőlem, nem nehéz dolog megnyomni azt a gombot.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#77010) eami válasza genndy (#77009) üzenetére


eami
addikt

arra elég feliratkozni valamelyik akció követő oldalra és direktbe megkapod a mailboxodba.

Úgy hiszem ez a topic pont arra való hogy átbeszéljük egy - egy játék, akció vagy bizonyos típusú kiadás miért best buy, illetve miért nem az.

Dobozos verziónál bizony lehet csupán azért best buy valami, mert olyan extrát tartalmaz. pl. Colonial Marines 2kHUFért sem azért volt best buy dobozosan mert olyan jó játék lenne, de a hozzá adott extrák sokaknál már átbillentette abba a kategóriába.

(#77011) ZsZso: pl http://www.cheapshark.com/ levlista de ezt gondolom többnyire ismerik. Amit én használok az az http://isthereanydeal.com/ ami rendszeresen szinkronizál a wishlistemmel (170+ játék) és napi 5-10 levelet kapok azokról a leárazásokról amik olyan boltokban vannak amelyeket én megbízhatónak tartok. De ott van pl a: http://www.reddit.com/r/gamedeals vagy a http://www.reddit.com/r/steamsale is.

[ Szerkesztve ]

(#77011) ZsZso válasza eami (#77010) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Kérhetek példákat? Hátha van olyan amit nem ismerünk.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#77012) TESCO-Zsömle válasza eami (#77010) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Akkor mindenki iratkozzon fel, és zárjuk a topicot?

Ez itt pont azok számára van, akik nem tudják hol kell feliratkozni, vagy csak nem akarják, hogy fölöslegesen teleszemetelődjön napi 20 féle hírlevéllel a levelesládájuk, esetleg konkrét játékra kérdeznének rá.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#77013) eami válasza TESCO-Zsömle (#77012) üzenetére


eami
addikt

Senki sem mondott ilyet... de a korábbi hozzászólásomban linkelt sub-redditeket is elég lenne követni ha csak ennyit szeretnél. Ez a topik arra való hogy magyarul meg tudjuk beszélni az aktuális best buy játékokat. szerintem... mert amúgy nincs definiálva sehol sem, hogy mire való, és amíg ez nincs definiálva addig a fórumon aktív tagok szabják meg az igény szerinti társalgási irányt.

(#77014) genndy: ne vedd személyesnek, ezt már korábban le akartam írni, csak most épp a tiedre sikerült reagálni :) ez a "mi való ide és mi nem" téma is elég gyakran elő szokott kerülni, mint a "ki mennyiért adja el a bundle játékot".

[ Szerkesztve ]

(#77014) genndy válasza eami (#77010) üzenetére


genndy
addikt

Engem nem zavar a beszélgetés se, és én nem morogtam az off miatt se (ha megmarad a játék témán belül). Csak próbálok tekintettel lenni mindenkire.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#77015) dejaris válasza eami (#77013) üzenetére


dejaris
addikt

De most miert olyan nehez mondjuk ezt is offba tenni? Van ilyen off szuro a sietosebbeknek igy kaposzta, kecske, happy.

(#77016) Mate válasza eami (#77010) üzenetére


Mate
nagyúr

Általánosságokról beszeltünk, nem konkrét akcióról. Így úgy gondolom, hogy közelebb áll az off-hoz.

Sokan vannak, akik csak átfutják az on hsz-eket, megnézik van-e olyan, ami tetszik és ha van elolvassa az offokat is, hátha hozzá kapcsolódik.

Arról nem is beszélve, hogy kétlem az akció követő oldalakon rajta lennének pl. a Tesco-s ajánlatok.

(#77017) eami válasza dejaris (#77015) üzenetére


eami
addikt

egyetértek :K amiért nem raktam OFFba, mert a gondolat direkt a topik használati módjához kapcsolódott ami mindenkit érint. Így akit pl zavar ha nem csak akciók vannak akkor látja, hogy épp beszélgetünk erről és kifejezheti a véleményét, mint ahogy ti is tettétek. Így, ahogy írtam is a közösség szépen formálja azt az irányt amire szükség van. Őszintén szólva azt látom, hogy van 4-5 ember akinek problémája van az általános társalgással a többieket meg nem zavarja. Ha így van akkor nyilván annak a pár embernek kellene alkalmazkodnia. Természetesen ennek a fordítottja is fennáll, ha általános játékokkal kapcsolatos csevej zavarja a többséget akkor visszább kell venni belőle :K

[ Szerkesztve ]

(#77018) TESCO-Zsömle válasza eami (#77017) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Viszont a véleménykifejtés mehetne off-ba is, amivel se te, se a véleményedre kíváncsi emberek nem szenvednek semmi kárt vagy hátrányt, ugyanakkor akiket csak az akciók érdekelnek -mert mint te is írtad, a topic alapvetően azoknak készült- azok sem szenvedik el a rengeteg -számukra érdektelen- hozzászólás átnyálazásával járó időveszteséget.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#77019) ZsZso válasza eami (#77010) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Köszi! Bookmarkoltam párat.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#77020) Aidan85


Aidan85
aktív tag

THE CREW™ PC BETA KEY GIVEAWAY
Országnak Ausztriát adtam, és meg is kaptam azonnal a key-t.

(#77021) GoZoL válasza Aidan85 (#77020) üzenetére


GoZoL
senior tag

Köszi, megjött a kulcs! :DDD :R

(#77022) Jofi81 válasza Aidan85 (#77020) üzenetére


Jofi81
őstag

Ez a kód csak augusztus 29-ig érvényes?

(#77023) Mate válasza Jofi81 (#77022) üzenetére


Mate
nagyúr

Igen, mivel 29-ig tart a béta.

(#77024) tabi.tamas válasza Aidan85 (#77020) üzenetére


tabi.tamas
csendes tag

Köszönöm! :R

Ha valaki lemaradt szóljon lekértem egy pluszt.

(#77025) Sediqwe


Sediqwe
csendes tag

Hogy én mekkorát, hogy én csalódtam , hogy én nem ezt vártam, hogy a fene az alfa cétás DAYZ be ... hogy az mekkora egy {kakkantásikonmiértnincs?}

Mindig néztem hogy ez biztos jobb mint a WARZ {mostmásnévenfut.com} ... de hogy ilyet hogy mernek kirakni a STEAM esek :\ ennyiért... mélységesencsalódott.com.desz@rjáték.at

SZTÍM : http://steamcommunity.com/id/sediqwe

(#77026) Lackki válasza Sediqwe (#77025) üzenetére


Lackki
senior tag

ez milyen nyelven van?

Privátot hamarabb észreveszem

(#77027) Mate válasza Lackki (#77026) üzenetére


Mate
nagyúr

Fiatal.

(#77028) Lackki válasza Mate (#77027) üzenetére


Lackki
senior tag

fiatal=debil ?

Privátot hamarabb észreveszem

(#77029) Sediqwe válasza Lackki (#77028) üzenetére


Sediqwe
csendes tag

33 ban mi a fiatal????

SZTÍM : http://steamcommunity.com/id/sediqwe

(#77030) cikasz válasza Sediqwe (#77025) üzenetére


cikasz
őstag

Visszamennyé! :(((

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#77031) Dilikutya válasza Sediqwe (#77029) üzenetére


Dilikutya
félisten

Akkor miért írsz úgy, mint egy 12 éves, aki először lát billentyűzetet és netet és egyébként sem erőssége az értelmes verbális megnyilvánulás?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#77032) Sediqwe válasza cikasz (#77030) üzenetére


Sediqwe
csendes tag

minnyámegyekagyerekértdeezhogyjöttide? :D

SZTÍM : http://steamcommunity.com/id/sediqwe

(#77033) Sediqwe válasza Dilikutya (#77031) üzenetére


Sediqwe
csendes tag

olvasd el normálisan és rájössz hogy egy felsorolásos hogyosságot írtam, 4 óra DAYZ kinlódás után ...

SZTÍM : http://steamcommunity.com/id/sediqwe

(#77034) Lackki válasza Sediqwe (#77032) üzenetére


Lackki
senior tag

:C :O

Privátot hamarabb észreveszem

(#77035) Dilikutya válasza Sediqwe (#77033) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mi az a felsorolásos hogyosság? Ír arról a helyesírási szabályzat, vagy valamelyik nyelvtankönyv?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#77036) Lackki válasza Sediqwe (#77033) üzenetére


Lackki
senior tag

"1.7 óra a nyilvántartásban
Legutóbb játszva: aug. 26."

ez nem 4 óra :) ennyi idő elfutni egyik városból a másikba kb.
nem sokat tudhattál a játékról mielőtt megvetted ;)

[ Szerkesztve ]

Privátot hamarabb észreveszem

(#77037) TESCO-Zsömle válasza Sediqwe (#77029) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Egy ban is elég lenne, ha IP... ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#77038) Sediqwe válasza Lackki (#77036) üzenetére


Sediqwe
csendes tag

10 "városban" voltam, ami azt jelenti a DAYZ esetében hogy copipészt egyik város' és kész a másik... a házak ocsmányak (ala ARMA 1 ből ki kopizva... de legyen az ARMA2 ből (ez nem a MOD!!)) a játék ocsmány, a logika nulla, a müködés nulla, és mindenki isteníti... de hát a WARZ is ugyanez volt , 1:1 ben ugyan azt a szennyt adták el , nem müködik semmi, nincs semmi, a karakterek ocsmányak, a mozgás ocsmány, 1 lépés úgy hangzik mintha lábbal dobbantanál 10 méterről leugorva... BORZALMAS ... saját vélemény...

Nemtom , néha nem számolja az időmet jól a steam... lehet hogy később fogja szinkronizálni.. x , 8 kor dobtam ki a gyereket a tagesmutternél, 8:10 től toltam 12 ig :DD nekem az 4 óra :D

SZTÍM : http://steamcommunity.com/id/sediqwe

(#77039) Sediqwe válasza Dilikutya (#77035) üzenetére


Sediqwe
csendes tag

Megnéztem, elnézést kérek a "nyelvtani stilisztikai helyesírási topik" résztvevőitől, áttetettem az írásom az " Eredeti játékok - best buy topic" topikba... itt már annyira nem finnyásak a résztvevők :D

SZTÍM : http://steamcommunity.com/id/sediqwe

(#77040) Csapoati válasza eami (#77017) üzenetére


Csapoati
nagyúr

En amikor csak akciokat keresek 1-2 nap kihagyas utan, akkor csak a linkekre meg szamokra ugrok gorgetesnel. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#77041) Lackki válasza Sediqwe (#77038) üzenetére


Lackki
senior tag

és mit vártál a játékkal kapcsolatban, nem értem...?
arma2 féle dayz epoch/origins modja sokkal fejlettebb mint a dayz sa jelenleg, de az nem is alpha...
nem ártott volna néhány órát játszani a modokkal mielőtt megveszed.

operation flashpoint (2001)>arma>dayz sa

egy motor... (take on helicopterrel vegyítve) tizen x év alatt nem sokat változott, optimalizálásban sem. Ha ezt nem tudtad, akkor felesleges volt megvenned tényleg.
Azért az hogy több mint 2milliót eladtak már DAYZ SAból, sokat elárul ;) (nekem se tetszik, de én 500órát játszottam a moddal)
Arma3 motorra viszont már alpha státuszban van az egyik legjobb mod az EPOCH, és az szerintem megeszi majd a standalone-t.

Privátot hamarabb észreveszem

(#77042) Mate


Mate
nagyúr

The Crew beta: ALYT-PV9F-79HV-L4Q3

(#77043) Agyzuzo válasza Mate (#77042) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Köszi, vittem, ránézek én is, mit tud. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#77044) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Akkor már én is:

X6HC-CJPA-BRMC-LL63

(#77045) NyMRooD


NyMRooD
őstag

Itt is egy Crew béta: HRJN-RA4L-VC9T-3LLhárom

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#77046) i2k


i2k
senior tag

Hátha érdekel valakit: Neverwinter-Icewind Dale stb. akcióban

NEM-STEAM...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#77047) djculture válasza i2k (#77046) üzenetére


djculture
félisten

Szokásosan dollárban olcsóbb :R

(#77048) csaba951


csaba951
veterán

The Crew fórum, DayZ fórum.

Az ezekkel kapcsolatos hozzászólások nyugodtan mehetnek a játék saját fórumába! ;]

(#77049) i2k válasza djculture (#77047) üzenetére


i2k
senior tag

Szokásos módon: kit érdekel, ha nekünk euróban látszik?

//Szűrkézőknek, ügyeskedőknek [okos telefonnal csalás] sok sikert.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#77050) ZsZso válasza i2k (#77049) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

EUR?! Hol élsz Te?! Én GMG óta csak fontban nézek mindent. Ha véletlen EUR-t mutat gyors írok a szupportnak, hogy én GBP -ben akarok fizetni. :)) Hála az égnek itt van rá egyszerű megoldás :).

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.