Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) Gyusz válasza ProEvoFan (#1987) üzenetére


Gyusz
őstag

EA-től a ProStreet, az Ubisofttól pedig egy Resident Evil 4 (bár szerintem ez már nem is kapható) ennyiért jöhetne, de nem nagyon tudnék melléjük mit választani. Ettől függetlenül, ha Tesco közelében járok, akkor körbenézek. Köszi hogy szóltál!

[ Szerkesztve ]

(#2002) #65675776 válasza kovsol (#1999) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ha tényleg találsz valahol CC3-at (azaz Close Combat 3-at), akkor mindenképpen szólj! C&C3 nem igazán érdekel, mert egyrészt megvan, másrészt nem egy nagy eresztés.

(#2003) kovsol válasza #65675776 (#2002) üzenetére


kovsol
titán

c&c akart lenni elnézést, de nálunk nem is volt mindegyik játék a listáról :U de mivel RA3 -t mindenképp akartam venni így akkor hoztam mellé egy Burnoutot, mert a sorozat rajongója voltam xbox classikon

May the Force be with you!

(#2004) ollie válasza kovsol (#2003) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Burnout-ot, ha minden igaz, tudod regisztrálni Steam-en is.

***

(#2005) iwu válasza ollie (#2004) üzenetére


iwu
addikt

a a burnout paradiseről van szó, akkor tutti lehet, mert unokaöcsémnek steamen vettem meg.

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#2006) Sonja válasza ollie (#2004) üzenetére


Sonja
veterán

Eszerint nem lehet regisztrálni. :F

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2007) kovsol válasza iwu (#2005) üzenetére


kovsol
titán

van sim city 4 deluxom is és azt a kódot se veszi be steam pedig árulják, sőt van nekem BF2 is, meg több game és nem fogadja el, UT3 -t azt viszont elfogadta, de majd mindjárt megnézem és megmondom
amúgy EA nél is van valami letöltő központ ugye? gondolom oda érdemes beregelni majd a gamekat

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#2008) ollie válasza Sonja (#2006) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, akkor valamivel összekevertem...

***

(#2009) kovsol válasza ollie (#2008) üzenetére


kovsol
titán

pont kifutottam a mod időből, nem lehet regelni sajnos, de mind1, bár remélem nem kéri a lemezt minden indításkor mint pl a Sim City4 :U

May the Force be with you!

(#2010) ollie válasza kovsol (#2009) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja igen, eszembe jutott. Ha jól emlékszem az EA download manager-be tudtam regisztrálni, így meg le lehet tölteni a DVD nélküli verziót.

***

(#2011) kovsol válasza ollie (#2010) üzenetére


kovsol
titán

köszi, be is aktiváltam a red alert3 és a burnout is sikeresen beaktiválva és töltöm is a laptopomra, mert rossz bent amúgy a dvd maghajtó és elég köhögve olvassa a lemezeket be így nem nagyon szeretném ha mindig be kelljen rakni
más: viszont a sim city 4 delux cd kulcsomat és a Battlefiled2 -t nem fogadta el :U

May the Force be with you!

(#2012) ollie válasza kovsol (#2011) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem mindent fogad el, de pl. a DAO-t és az ME2-őt igen.

***

(#2013) Sonja válasza kovsol (#2011) üzenetére


Sonja
veterán

Sim City 4-et és a kiegészítőjét nekem se fogadta el. Viszont a Crysis kódját sem, pedig a store-ban lehet venni! :F Vajon a Crysis-t miért nem engedi?! :U

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2014) Archer


Archer
őstag

Ma keszthelyi teszkó: a turis részben volt első kiadású Dead Space 1,7k-ért, NHL08 0,9k-ért, Bionic Commando Rearmed 0,9k-ért, a rendes pultnál Flatout 1-2 0,5k/db, Warhammer: Mark of Chaos Gold 2k-ért (egy ilyet vettem) meg volt ott is ez az 1-et fizet 2-t kap akció de nem volt valami nagy választék, talán 4-5 cím. Múltkor amúgy itt túrtam első kiadású Mirror's Edge-t meg Heroes IV Complete pack-ot 0,9k-ért :)

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#2015) fpeter07 válasza ProEvoFan (#1987) üzenetére


fpeter07
veterán

Óóó, hálám üldözzön, mindig csak az utolsó oldalakat szoktam megnézni az újságban. :R

(#2016) cskamacska válasza ollie (#2012) üzenetére


cskamacska
addikt

Tényleg, ha már Dragon Age, bár késve, de szóltak a kollegák az EA-nál :D , hogy megint zakciós az Ultimate kiadás, 21 euró az most 6000 forint körül lehet. :K
Egyébként minden más Bioware cuccra is 30% kedvezmény van, csak azok még így sem érik meg. :(

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#2017) bpx válasza cskamacska (#2016) üzenetére


bpx
őstag

nálam 30 eurót ír, nincs mindenkinek 30% kedvezmény? :)

[ Szerkesztve ]

(#2018) ollie válasza bpx (#2017) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezek az EA-s kedvezmények mindig regionálisak szoktak lenni.

***

(#2019) fpeter07 válasza ProEvoFan (#1987) üzenetére


fpeter07
veterán

Azért jó látni hogy nem vesztették el a humorérzéküket a dolgozók. Az oké hogy 2-t fizet, 3-at vihet, csak az a probléma ezzel hogy 2 játék volt. Utólag megnéztem hogy a Rainbow 6 Vegas is exclusive, csak eredeti borítós volt.

2000Ft-ért majdnem sikerült megvenni az egész MoH sorozatot. :-O Eddig még nem is vittem végig egyik részét se.

(#2020) Teszla_


Teszla_
senior tag

Ebbe a Tesco-s akcióba a citromsárga borítós EA játékok is beletartoznak, vagy csak a narancssárgák? Mert ez utóbbiak szerintem iszonyat randára sikerültek, nem szívesen látnám őket a gyűjteményemben :(
Kézikönyv van ezekhez normális, vagy ezek már nagyon low kategóriások és azt se adnak hozzájuk? Itt most mindkét kiadást kérdezném, mert még egyikből sincs egyetlen példányom sem.

(#2021) kovsol válasza Teszla_ (#2020) üzenetére


kovsol
titán

nekem EA Classikből csak Sim City 4 Deluxe van, ehhez kb 200 oldalas kézikönyver mellékeltek (azért ekkora mert két nyelven van)
EA value narancssárgás cuccoknál lemezen .Pdf ben található meg

May the Force be with you!

(#2022) cskamacska válasza kovsol (#2021) üzenetére


cskamacska
addikt

:DDD lulz

Szóval a "zsebpénzbarát" kiadásoknál sikerült elérni a teszkógazdaságos szintet? ;]

Én vagy öt percig vacilláltam, hogy Battlefield 1942 Classic, vagy Value, de csak annál a változatnál maradtam, amit már 2004-ben is láttam a polcokon. Pechemre(?), mert mint utólag megtudtam, ennél a változatnál már akkor is akadtak gondok a hozzá adott CD kulcsokkal. :U

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#2023) ollie válasza cskamacska (#2022) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Újra-kiadásokhoz nem szoktak kézikönyvet adni, mi ebben a furcsa?

***

(#2024) $p@rr0w válasza kovsol (#1999) üzenetére


$p@rr0w
őstag

576-ban is annyi Kaposváron(ValueGames).

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#2025) Teszla_ válasza ollie (#2023) üzenetére


Teszla_
senior tag

Én emiatt próbálom meg kerülni az ilyen kiadásokat. Bár néha a pénz az úr :)

(#2026) Źşë' válasza Teszla_ (#2020) üzenetére


Źşë'
addikt

ezek kiadását tök feleslegesnek tartom, adják ki a régit ugyan olyan csomagban csak olcsóbban mivel régi...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#2027) Jofi81 válasza Źşë' (#2026) üzenetére


Jofi81
őstag

Hát igen, az szép is lenne. Azt még nem is bánnám, ha az olcsósítás jegyében nem raknának bele kézikönyvet, viszont nem értem, miért nem tudják rendes borítóval árulni őket. Ezek a különböző olcsósított kiadások ritka rondák és igénytelenek tudnak lenni néha.

(#2028) cskamacska válasza ollie (#2023) üzenetére


cskamacska
addikt

A vadi új kiadásokhoz sem mindig :D , de normális esetben a 10 forintos tokon, a 20 forintos lemezen, és a 3 forintos borítón kívül azért szokott akadni egy pár oldalas füzetke a value kiadásoknál is. Pölö az említett EA Classics Battlefield 1942 Anthology-hoz is kaptam egy 140 oldalas füzetecskét, ami bár 3 nyelvű katyvasz (eredeti 1 nyelven volt kb ilyen terjedelmű), de azért mégis sokkal több, mint egy lemezre @szott pdf. :P
Na elvileg mostantól ez sem lesz. :(
Szó se róla, Ezt Vedd Meg csomagolásban már 2004-ben sem kaptam semmit a The Thing-hez, de akkor is gusztustalan ez a filléres spórolás, és a direkt randa borító.
Direkt éreztetik az emberrel, hogy olcsón csak @rt kap, de átlagemberünket ez nem hatja meg, mivel megveszi másodkézből a normális kiadást, ha tudja, filléres akcióban letölti onlány boltból, ha már amúgy sem lesz hozzá semmi, és még a lemezzel sem kell szenvedni, vagy csak simán lewarezolja, ha úgy érzi hogy nem kap értéket a pénzéért, szóval ez a gyakorlat szvsz erősen kontraproduktív. :U

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#2029) ollie válasza cskamacska (#2028) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Direkt éreztetik az emberrel, hogy olcsón csak @rt kap

Én ezzel abszolút nem értek egyet, ugyanis azért veszek meg egy játékot, mert tetszik. A borító egyáltalán nem érdekel (ráadásul ha lehet, digitális letöltés formájában vásárolok), a kézikönyv meg csak másodlagos.

***

(#2030) ProEvoFan válasza fpeter07 (#2015) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

:B ;)

Én ma voltam a pécsi Kertvárosi Tescoban. és nem volt kint semmi marketing.Megkérdeztem a csajszit ilyenkor mi van.Telefonált egyet, és közölték vele h elfelejtették kirakni a marketinget/akciós táblákat:D
Tehát senkit ne zavarjon meg ha nem hirdetik h 1tfizet 2t kap, mert az összes hipermarketükben érvényes az akció és a pénztárosnál úgy is meg lehet nézni a számlázást.
Aszem' szerdáig van az akció!

(#2031) #65675776 válasza cskamacska (#2028) üzenetére


#65675776
törölt tag

Én a játékkal játszok, nem a tokkal, borítóval kézikönyvvel... Szóval nekem a játéka lényeg, a sallang sokadrangú.

(#2032) fpeter07 válasza ProEvoFan (#2030) üzenetére


fpeter07
veterán

Pénztáros néni mondta:

-5500 Ft-ot kérek.
- Akciót is beleszámolta?,
-Ja, úgy csak 3500.:D

(#2033) Źşë' válasza #65675776 (#2031) üzenetére


Źşë'
addikt

- egy vásárlót előbb meg tud fogni egy szép igényes csomagolás (akármilyen terméknél)
- ki tudod rakni a polcra gyönyörködni benne, h neked eredeti, ott a bizonyíték rá
- jó benne gyönyörködni, olvasgatni hátoldalon a leírást, ill. akár ránézni a frankón szerkesztett borítóra
- telis tele lehet extrákkal egy doboz/tok, térkép, felvarrók, matricák, kézikönyv, zenei anyagok, artworkok, bonusz kódok, hogyan készült videók/trailerek
- ajándékként is tudod adni valakinek ezeket
- a legigényesebb gyűjtői kiadások pedig a franchise kedvéért minden nyalánkságot tartogatnak azok számára

tény h sok embernek ezek nem szempontok de egy HC gamernek tuti, ill. egy olyan rajongónak aki egy bizonyos témában nagyon otthon van pont a rajongásának köszönhetően - > Star Wars őrület, anno sőt mai napig is akadnak olyan gyűjtők akik megvesznek minden kis apró, a témával kapcsolatos mütyűrt
Én pl nagyon bírom Bioshock esetében a bakelit lemezes extrát, amin korhű zeneszámok találhatók! Mafia 2 höz is el tudtam volna képzelni egy ilyet, de azzal nem törődtek sokat sajnos... ami nagyon tetszett még az a GTA4/EFLC dombor-nyomott, extra igényes pakkja, Crysis Limited Edition fémdobozos változata 3DVD-vel kézikönyvekkel, zenével; Brothers in Arms Hells Highway szintén steelbookos változata.

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#2034) Teszla_ válasza Źşë' (#2033) üzenetére


Teszla_
senior tag

Hát igen, az igényesség az olcsóbb játékoknál ma már nem éppen tűnik szempontnak :(
Én anno a Diablo 1-et Classic formában vettem meg, kék-fehér dobozban, talán3ezer ft-ért és az übereli a mai, nem első kiadású játékokat. A normál kiadású Diablo-ban meg van egy szép nagy kézikönyv, amiben a kezelésről, telepítésről, stb vajmi kevés van írva. Ami nem is baj, mert annál több van írva pl a varázslatokról, történetekről, karakterekről. Iszonyat jól meg van csinálva, én visszasírom a nagydobozos játékokat, de hát a költségcsökkentés jegyében megszülettek a dvd tokos verziók, ott pedig már sajnos korlátozva van a hely az extráknak. És ma már kezd az lenni a trend, hogy még ezt a kis helyet se használják ki. Tudom, már itt van a digitális letöltések kora, de én ilyen "konzervatív" maradok már életem végéig :D

(#2035) Elpresidente


Elpresidente
tag

Mediamarkt Budaörs - Fallout 3 játék 1k. Hétvégén voltam és volt még pár darab.

Xbox gamertag: goserHU

(#2036) fpeter07 válasza Źşë' (#2033) üzenetére


fpeter07
veterán

Nekem ez a narancssárga tetszik, az EA classic-al ellentétben. Oké hogy ott volt leírás mellékelve, de az az élénk sárga szín... Airborne-t még nem néztem meg, lehet abba tettek.

(#2037) Jofi81 válasza fpeter07 (#2036) üzenetére


Jofi81
őstag

Nekem meg pont a Classics tetszik jobban. Annál még a lemez is normális, nem egységes narancssárga, meg előfordul, hogy van kézikönyv is. A Value már nagyon gazdaságos.

(#2038) Scholes9 válasza Źşë' (#2033) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Steam ;)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#2039) Brutális eb válasza cskamacska (#2016) üzenetére


Brutális eb
addikt

Szia!

Még nem vásáróltam az Ea üzletéből így lenne egy kérdésem.
Választható a nyelv ebben a kiadásban?
Köszi. :R

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#2040) Teszla_ válasza Jofi81 (#2037) üzenetére


Teszla_
senior tag

Nekem a régi ezüst színű Classic sorozat tetszett, a mostaniak számomra nagyon nem az igaziak :( De ha már választani kéne, akkor inkább a citromsárga változat.

Apropó, ma egészen durva dolog történt velem. Bementem egy kisebb játékboltba (pc-konzol vegyesen), érdeklődtem egy Blizzard Classic Warcraft 2 Battle.net iránt, aztán megpillantottam a legalsó polcon a játékok mögött egy elég nagy dobozt. Mondtam is az eladónak, hogy azt mutassa már meg legyen szíves. És elővett egy bontatlan(!!!) hibátlan állapotú Legacy of Kain Soul Reaver játékot. Azt hittem lehidalok, hogy ilyen régi játékot látok boltban. De ami még ennél is durvább, hogy 990Ft-ért elhozhattam. Azóta nem bírok betelni vele. A gyűjteményem egyik legszebbje, és sose lesz kibontva :C

[ Szerkesztve ]

(#2041) Źşë' válasza Scholes9 (#2038) üzenetére


Źşë'
addikt

mit csináljak a steammel ?:D d2d ellen vok én, nem is szándékozom támogatni :) van steamen játékom de mind dobozos változat, telepítve, ugye azt nem is említettem h mennyivel gyorsabb dvdről telepíteni mint letölteni :)) :R

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#2042) D1Rect válasza Źşë' (#2033) üzenetére


D1Rect
félisten

Ezekből a gyűjtői kiadásnak látom értelmét, a "sima" kiadások már semmi extrát nem adnak.
Az utolsó valamirevaló dobozt a C&C The First Decade-hez kaptam. :(

Steam:
1x kell letölteni, backupolhatod akár lemezre, akár vinyóra. ;)
Ettől kényelmesebbet még nem találtam, és a community szolgáltatásuk is igen megnyerő.

(#2043) Rizzo válasza Źşë' (#2041) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Azért ezzel vitatkoznék, a mai netkapcsolatokkal szó szerint pillanatok alatt lent vannak a játékok, és nem kell patcheket vadászni neten hozzá, hanem egyből a legújabbat tölti le, sőt, rendszeresen ellenőrzi, hogy van-e frissítés.

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#2044) GypsFulvus2 válasza Rizzo (#2043) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

"Mai netkapcsolatok" ? Aha. Ha szerencsés helyen laksz. Ha valami kistelepülésen, vagy éppen albiban, akkor mobilnettel szívsz. Mint én. 30 kB/s csúcsformában...

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#2045) ollie válasza Brutális eb (#2039) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az Dragon Age Origins Ultimate kiadásban nincs magyar nyelv, bárhol is veszed. De egyébként választhatsz 3 nyelv közül.

(#2044) GypsFulvus2: ha elérhető a Digi, bárhol előfizethetsz rá, mert nincs hűségszerződés, ráadásul olcsó is.

[ Szerkesztve ]

***

(#2046) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Kecskeméten a Target Center Tesco-ba még nem jutott el a hír, hogy hétfőn véget ért az EA akció és még mindig van néhány EA játék, ami 3990 Ft helyett 1990 Ft-ért kapható.

Landolt is a Dragon Age+Mass Effect 2 a kosárba (ráadásul ME2-ből nem a value, citromsárga dobozos van, hanem a normál, eredeti kiadás) :C

Még maradt Dragon Age-ből és a normál dobozos ME2-ből 3-4db.

[ Szerkesztve ]

(#2047) Brutális eb válasza ollie (#2045) üzenetére


Brutális eb
addikt

Oké köszönöm.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#2048) Archer válasza ollie (#2045) üzenetére


Archer
őstag

Igen, HA elérhető. De sajnos még nagyon sok helyen pl. nálunk is ilyen 1 megás csomagot tudnak csak adni ami tuti stabil, nem szakadozik ha kicsit megnövekszik a forgalom. Azzal meg 6-8 giga adatot letölteni nem egy leányálom.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#2049) #65675776 válasza Źşë' (#2033) üzenetére


#65675776
törölt tag

- Ez tény.
- Nem a polcon akarom nézegetni, hanem a gépen játszani vele.
- Azok a párszavas leírások sokat nem érnek.
- A kézikönyvek 99%-ában semmi olyan információ nincs, amire játék közben magam rá nem jönnék. Sőt, sokszor lényeges információk hiányoznak belőle.
- Számomra ezek az "extrák" nem érnek semmit. Pláne nem az élbehajtott, hajtásnál lepattogzott fényespapíros "poszterszerűségek".
- Steam-en is lehet ajándékozni.

Szóval az én szememben ezek a "plusz" tartalmak csak a környezetszennyezést növelik. Megvan a C&C The First Decade eredeti kiadásban a sallang DVD-vel, kemény dobozban. Ha valaki elémállna, hogy cseréljük egy-az-egyben egy Calassic (vagy mittudomén hogy hívják) egylemezes, sima tokos kiadásra, gondolkodás nélkül megtenném.

(#2050) GypsFulvus2 válasza ollie (#2045) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Már próbáltam. Nem egyezik bele a főbérlő. Így megy ez... Viszont olyan kellemes, csendes hely, hogy nem akarok továbbköltözni. Azért köszi.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.