Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96701) eami válasza tomsolo (#96700) üzenetére


eami
addikt

csak hogy a nuuvem rendes hivatalos bolt, míg az általad kedvelt g2a nem :P

(#96702) maddionmax válasza FollowTheORI (#96699) üzenetére


maddionmax
aktív tag

És le is szedi? Mert nekem a Bozak Horde van onnan meg és nem szedi le, pedig ROW kulcs volt.

] licenses_for_app 325723
License packageID 51781:
- State : Active( flags 0 ) - Purchased : Sat Sep 05 19:19:48 2015 in "HU", CD Key
- Apps : 325723, (1 in total)
- Depots : 302105, (1 in total)

[ Szerkesztve ]

(#96703) rizso


rizso
addikt

Sziasztok!

Tudtok valakit, akitől olcsón beszerezhető a NFS: Rivals? :R Egyszer mintha Originen 5€ lett volna, de én hülye akkor nem vettem meg...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#96704) eami válasza maddionmax (#96702) üzenetére


eami
addikt

aktiválni engedte de nem tölti le? vagy hogy érted?

(#96705) csaba951 válasza maddionmax (#96702) üzenetére


csaba951
veterán

Ennek így mindenképpen mennie kell!

1) Indítsd újra a Steam klienst!
2) Ha még mindig nem jó, akkor Steam kliensen belül kell egy helyi fájlok ellenőrzését lefuttatni. Ennek meg kell "javítania"! :)

(#96706) maddionmax válasza eami (#96704) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Igen, pontosan :)

Köszi Csaba, helyi fájlok épségét vizsgálom, mindjárt kiderül :)

(#96707) eami válasza maddionmax (#96706) üzenetére


eami
addikt

beaktiválva. aztán majd kiderül mert eddig minden DLC megvolt külön. Majd ha jön az új akkor kiderül :P

(#96708) csaba951 válasza maddionmax (#96706) üzenetére


csaba951
veterán

+1 Steam kliensben a DLC fülön biztosan pipa van a jelölődobozban? Nem kapcsoltad ki valamiért (véletlenül)?

Ha most nincs pipa:
Pipáld be! Azonnal el kell kezdenie a DLC letöltését.

Ha most van pipa:
Itt esetleg segíthet, ha kiszeded a pipát. Újraindítod a Steam klienst, majd bepipálod.

(#96709) maddionmax válasza csaba951 (#96708) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Ki van pipálva. Pipát kiszedem, visszarakom, akkor "elindítja a letöltést", amit nem tud elindítani, így bedobja ütemezettbe. És itt meg is áll a dolog, próbálja leszedni, de visszaugrik ütemezettbe.

Sajnos a helyi fájlok ellenőrzése sem segített.

[ Szerkesztve ]

(#96710) FollowTheORI válasza maddionmax (#96702) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Alapjátékod honnan van?

Véletlen nem észak amerikai? (NA)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#96711) maddionmax válasza FollowTheORI (#96710) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Nem, az RU/CIS feliratos, de az még ROW volt akkor.

(#96712) lafaty80 válasza maddionmax (#96709) üzenetére


lafaty80
őstag

2 dolog jutottnmég az eszembe.
- steam cache törlés
- esetleg régió váltás, múltkor volt olyan hogy nem engedett letölteni csak más régitót kiválasztva a kliensben.

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#96713) maddionmax válasza lafaty80 (#96712) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Steam cache törlését már próbáltam, régióváltás sem segített :(
Ráadásul ROW kulcsról beszélünk, az előző DLC-k is ROW kulcsokból vannak meg és tökéletesen működnek.

(#96714) Predator2 válasza rizso (#96703) üzenetére


Predator2
addikt

ez engem is érdekelne :R

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#96715) eami válasza maddionmax (#96713) üzenetére


eami
addikt

és biztos hogy játékon belül nem aktív a bozak horde? megnézted a toronyban?

(#96716) i2k válasza rizso (#96703) üzenetére


i2k
senior tag

Kétezernégyszázé' már nem is kell?

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#96717) FollowTheORI válasza maddionmax (#96711) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Az bekavarhat sajnos... hiába volt valamikor ROW, ha áttették más ID alá, lehet nem kompatibilis vele.
Megnéztem a többi DLC-ből nincs ennyi változat, a Bozakból van 3 féle is... és van a RU-CIS-hez külön.

Ettől független egyetértek, ROW-al is mennie kéne. Nekem leszedett mindent jól. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#96718) djculture válasza FollowTheORI (#96717) üzenetére


djculture
félisten

Ez az igazi szívatás ugyanis megvenni már nem lehet a hozzá való régiós dlc-t csak úgy ha a steam-es ügyfélszolgálattal törölteted.. De egyébként elég sok játéknál történik meg az hogy mire kimegy a játék a divatbol hirtelen eltünnek róla a régiók. Ez történt a deus ex the fall játékkal pl. Gamersgate oldalon vettem ukránból 1 évig nem működött aztán hirtelen tavasszal már működött.

[ Szerkesztve ]

(#96719) rizso válasza i2k (#96716) üzenetére


rizso
addikt

Megfelelne, csak a Paypal számlámon semmi nincs, nincs összekötve a kártyámmal, én pedig lehetőleg már most tölteném, hogy mire hazaérünk asszonnyal a shoppingból, tudjak játszani egy kicsit (ilyenkor nagyon engedékeny, kicsit kockulhatok ;] ) :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#96720) alratar


alratar
addikt

A Humble Bundle által adott kulcsoknál is van ilyen időkorlát a beválthatóságukban, ,min indie galan?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#96721) FollowTheORI válasza alratar (#96720) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Egyiknél sincs korlát a beválthatóságra, azért van csak időkorlát mert addig van támogatás probléma esetén (addig tudnak új kulcsot adni pl).

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#96722) alratar válasza FollowTheORI (#96721) üzenetére


alratar
addikt

Pesódig itt olvastam, hogy valaki nem tudom hány hónap után próbálta beaktiválni a kulcsát és nem engedte.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#96723) i2k válasza rizso (#96719) üzenetére


i2k
senior tag

Így már értem :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#96724) maddionmax válasza FollowTheORI (#96717) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Lehet igazad lesz, azonban akkor nem értem a ROW kulcs létjogosultságát. Elvileg nem arról szól, hogy a régióktól függetlenül (nagyjából pár eset kivételével bárhonnan) aktiválható?

Az hogy az alapjáték RU+CIS tages, nem értem mi köze annak, hgy egy kiegészítő DLC-t el sem kezd letölteni :\

(#96725) FollowTheORI válasza maddionmax (#96724) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Itt szerintem nem ilyen összefüggés van, hanem azonos típushoz azonos típusú kulcs kell. :)

Ha ROW akkor ROW, ha NA akkor NA és így tovább. Szerintem attól még hogy valami ROW nem jelenti azt hogy megy NA vagy RU-CIS változaton is (bármilyen játéknál vagy DLCnél). Csak azt hogy ha ROW az alapjáték, akkor ahhoz van ROW DLC.

Ezért jó egy helyről venni az ilyeneket. Kivéve persze ha csak egyfajta van a DLC-ből (tehát nincs regionalizálva mint az alapjáték), mert akkor mindegy. Minden más esetben egyeznie kell szvsz.

Amióta rendszeresen túrom a steamdb-t vásárlások előtt már mindenre láttam példát.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#96726) maddionmax válasza FollowTheORI (#96725) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Ezt simán el tudnám fogadni, ha nem vettem volna meg a többi DLC-t is korábban és például
a Dying Light Ultimate Edition ROW simán működik a RU+CIS alapjátékkal.
Nem különben az Dying Light Ultimate Edition ROW is.

Arról nem is beszélve, hogy aktiválta a kulcsot és azt is mutatja a Steam, hogy megvan a DLC.

[ Szerkesztve ]

(#96727) FollowTheORI válasza maddionmax (#96726) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Az ultimate edition az a komplett játék... ha azt megvetted akkor nem kell semmi más külön. :)

Az mondjuk érdekes, ha megvetted és nem hozza ki külön sorra eleve, mert a RU-CIS változat meg futtatási korlátos is steamdb szerint oroszoktól és totál más ID alatt fut mint a ROW csomag.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#96728) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Redditen azt írják US-ben is vannak hasonló gondok és ott a "disable BETA bulids" segített Bozak DLCvel.

"ATTENTION!!!!! If you are having the Dlc issue disable Beta Builds!"

Fogalmam sincs mi köze hozzá, meg eleve ez szerintem ki van kapcsolva, de nézd meg.
(Ha jól értem ez a Steam kliens maga bétáját jelenti. Te használsz béta klienst?)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#96729) maddionmax válasza FollowTheORI (#96728) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Dying Light bétát nem,de Steam bétát használok. Máris tesztelem, köszi!

Update: Hihetetlen, igazad volt! Steam béta mellett nem szedi le a tartalmat. Köszi, már jön is lefelé. :)

[ Szerkesztve ]

(#96730) Zamery


Zamery
senior tag

Van akinek sikerült olcsó Mad Max-ből bevásárolnia? A Lengyel 1 zloty-st? Kipróbálnám, és lemaradtam... :U

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#96731) MrTwister válasza Zamery (#96730) üzenetére


MrTwister
őstag

Erre én is szívesen beneveznék! :K

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#96732) maddionmax válasza Zamery (#96730) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Én utána jártam, a lengyel 1 zolty Mad Max arról szól, hogy kapsz egy fiókot 1 órára. Leszedheted a játékot és onnan offlineban tolhatod. :)

(#96733) Csapoati válasza maddionmax (#96732) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez pedig annyiban jobb, mint a warez, hogy...? ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#96734) MrTwister válasza maddionmax (#96732) üzenetére


MrTwister
őstag

:)) Nem semmi! :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#96735) maddionmax válasza Csapoati (#96733) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Semmiben nem jobb, de - mint kiderült egy lengyel srác segítségével - így árulják 1 zolty-ért.
Tulajdonképpen hülyék wareze :D

(#96736) bullseye válasza Csapoati (#96733) üzenetére


bullseye
addikt

Hogy hitelesen lehet mondani "De biztos úr, én tényleg azt hittem, hogy egy múlt héten megjelent játék 99,5%-os leárazást kapott".

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#96737) Frod válasza maddionmax (#96735) üzenetére


Frod
addikt

Csak majdnem mivel a virágboltban még mindig nem elérhető - és ki tudja lesz-e egyáltalán (lásd: DA:I), szóval inkább az élelmesek wareze.

Do you see the white shadow?

(#96738) micafighter válasza bullseye (#96736) üzenetére


micafighter
nagyúr

Előfordul gyakran ilyen leárazás, sokszor a steamen is, igaz általában véletlenül (elárazták).

(#96739) echterion válasza maddionmax (#96732) üzenetére


echterion
nagyúr

Nevetséges. Én már ott tartok, hogy amit nem tudok/akarok megvenni, azzal nem játszom. A warez már nem az én világom, és ez pedig pont ugyanaz, csak még fizet is érte a kismadár.

**********

(#96740) gyantaszuz válasza echterion (#96739) üzenetére


gyantaszuz
tag

+1

(#96741) micafighter válasza echterion (#96739) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ez is egy nézőpont. Egy másik nézöpont hogy amig nem volt próbaidő, free weekend meg pénz visszatérités, addig gyakorlatilag zsákbamacskát vettél, és kellemetlen volt belefutni batman arkham knight szintű "játék"okba. Ez már szerencsére nagyjából megoldodott de a játékok továbbadása pc-n továbbra sincs megoldva mint a konzolnál mondjuk, hogy kijátszod, megunod és becseréled egy másikra. Én se warezolok de ezért csak olyan játékra adok pénzt amit nem fogok 1hamar megunni, pl DA:I amiben első végigjátszás felénél járok 200 óra játékidövel. :) Illetve érdemes figyelembe venni szerintem hogy mennyi időd van játszani, mert ha mindent megveszel de nincs idöd játszani vele csak a backlogod gyülik.

(#96742) djculture válasza micafighter (#96741) üzenetére


djculture
félisten

Az a baj legtöbb új játékot csak az veszi meg direktbe a steam-en aki a seggét is 10 ezressekkel törli vagy össze vissza bizniszel a steam-en amiért persze már rég elővehetné az adóhatóság ha akarná mert keres rajta nem keveset... Tehát ezzel jönni hogy mi a joogtalan vicces mert maga a steam-en bizniszkedés több százezret keresek rajta abból veszek mindet utána árulgatom utána baszom megfizetni a külön jövedelmeadót után meg az ehót eleve büncselekmény.

[ Szerkesztve ]

(#96743) ZsZso válasza echterion (#96739) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Ez már a legalitás határán túl van (ezt minden idejáró érzi és tudja jól). MaddionMax is tisztában van vele és biztos nem is azért írta be, hogy reklámozza, csak hogy tudjuk milyen furfangosak (vagy hülyék ...) a szomszédok. Tipikus facepalm esete.

(#96742) djculture:
Szerintem van egy jelentős százalék, aki fanatikus. Nem érdeklik az érvek, csak az érzelem vezérli és ahogy megjelenik egy játék egyből rákap. Nem feltétlen kell hozzá rengeteg pénz, elég ha kenyéren meg vízen él a hónap végén.
Én szívből örülök, hogy a játékok 90% -ról 5000 Ft mindenféle filózgatás nélkül mondok le (viszont annál nehezebb megállni az 1000 Ft alatt bestbuy-gyanús dealeket).

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#96744) Dilikutya válasza djculture (#96742) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem feltétlenül. Aki évente csak 1-2 játékot vesz, az minden további nélkül megengedheti magának.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#96745) djculture válasza ZsZso (#96743) üzenetére


djculture
félisten

Ehhez képest egy lengyel nagy webáruház hivatalos oldalnak van ilyen szolgáltatása, nem valami pistike géza oldal. Olyasmi szintű mint az amazon. Az 1 zlotyiról számlát is ad. Erröl ennyit.. Persze nem azt mondom hogy ez nagyon megéri:)

[ Szerkesztve ]

(#96746) maddionmax válasza ZsZso (#96743) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Hú, nem gondoltam, hogy ki kell hangsúlyoznom, de köszi, hogy felhívtad a figyelmemet! :)

Szóval, azért írtam le,mert kíváncsi voltam és utána jártam. Nem hogy nem legális, de pofátlanul jogsértő is a dolog, szóval senkinek semmilyen körülmények között nem ajánlom!

Ahogy egyébként a warezolást sem, kihangsúlyozva, hogy a Steam-es tört játékok okozhatnak további meglepetéseket a legális fiókotokon.

Én is csatlakoznék echterion-hoz, nincsenek tört játékaim és nem is lesznek. Jobban becsülöm a tiszta játékokat, illetve gondoljunk bele ha senki sem fizet a fejlesztőknek/kiadóknak a termékükért, akkor kik fognak nekünk a jövőben új játékokat előállítani?

[ Szerkesztve ]

(#96747) Lackki válasza maddionmax (#96746) üzenetére


Lackki
senior tag

EA akkor is csinálna új NFS-t, az Activision meg CoD-t :D

Viccet félretéve, én pl. hamarabb fizetek egy olyan játékért ami 60euro, de akkor kapjam meg a teljes játékot, mint egy freemiumot, amibe több 100 órát kell ölnöm, mire eljutok oda hogy kezdem élvezni.
Mondjuk amit írtatok itt, hogy néha érzelem is közrejátszik, na az nálam jelen van... ha jönne pl egy Dune3, első nap rendelném is meg teliáron (ahogy megtettem a f*ssz*rh*gy xcom declassifiednél is :D )

Privátot hamarabb észreveszem

(#96748) maddionmax válasza Lackki (#96747) üzenetére


maddionmax
aktív tag

The Bureau: XCOM Declassified neked örök fájó pont marad :D

A nagy brandek persze mennek mondhatni pénz nélkül is, de a kisebb és igen jó játékok kivitelező csapatai éhen halnának.

[ Szerkesztve ]

(#96749) djculture válasza maddionmax (#96748) üzenetére


djculture
félisten

Kisebb csapatok képesek demót is csinálni ...

(#96750) Lackki válasza maddionmax (#96748) üzenetére


Lackki
senior tag

én pl rohadtul nem bánnám ha pár kisebb csapat eltűnne végleg...
Ami a steamen van mostanság, az egy rossz vicc. Olyan játékokért és/vagy early accessekért kérnek nagy pénzeket amivel a seggem nem törölném ki.

Ez a támogassuk a kisebbeket mozgalom, addig volt jó, amíg nem hitte el mindenki magáról hogy tud játékot csinálni.

xcom igen... örökké velem marad. :D

Privátot hamarabb észreveszem

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.