Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80001) cskamacska válasza DeFranco (#80000) üzenetére


cskamacska
addikt

Sajnos nem, de legalább emberevő Tagés védelem van rajta. :(

pigster: Nekem a Brother Bear is tetszett(haters gonna hate :DDD ), de attól még bundliszökevény mindegyik. :))

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#80002) FollowTheORI válasza DeFranco (#80000) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

:N Vagy DRM free... vagy Tagés... inkább az utóbbira tippelek nagy eséllyel. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#80003) DeFranco


DeFranco
nagyúr

kösz srácok, akkor marad a boltban

(#80004) Agyzuzo válasza DeFranco (#80003) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Amúgy maga a játék baromi jó, egyik kedvencem. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#80005) DeFranco válasza Agyzuzo (#80004) üzenetére


DeFranco
nagyúr

gőzbótbó levették, fiókra aktiválhatóság nélkül meg nem veszek játékot pénzért... nem a 20. században vagyunk :D

jáj most látom :D

pedig be se járok :D

[ Szerkesztve ]

(#80006) De4d válasza eami (#79993) üzenetére


De4d
őstag

Látom a médiában más játék is van ilyen 300ft akcióval.
Ez csak akkor él ha online veszem?
Nem tudom miért éri meg neki eladni 300ért és még ki is hozni. Több nekik a benzin kiszállítani, mint maga a játék.
Annyi erővel lehetne az hogy, ingyen viheted ha bejössz érte, mert így nekünk nincs benzin költségünk ;]

Minden jó, ha a vége jó!

(#80007) djculture válasza genndy (#79995) üzenetére


djculture
félisten

Van egy csomó steames is csak 990-ért pl gtr1-2 serious sam gold,
vagy 1990-ért: Dead Island: Riptide (Special Edition, goat simulator, race injection

De4d: Ügyfél adatszerzés...extreme digital áruház is ezt csinálta, most is az van épp ingyenes kiszállitás mindenre.

[ Szerkesztve ]

(#80008) Agyzuzo válasza DeFranco (#80005) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Én is valami furmányos nyakatekert módon szereztem be, fekete mágiával, VPN-el és hasonlókkal operálva... nem adja könnyen magát sajnos. 500 Ft-ot megér amúgy, ha játszani is akarsz vele és nem plusz sornak kell, akkor jó móka. Főleg ha tetszett a film - egy az egyben átjön a hangulat és ugye Vid Diesel adja a szinkront is. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#80009) maddionmax


maddionmax
aktív tag

(#80010) szami777 válasza maddionmax (#80009) üzenetére


szami777
addikt

+20% voucher: VBHGBM-JS2VN9-0J5OFM
Így kerek 10£ :K

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#80011) djculture válasza szami777 (#80010) üzenetére


djculture
félisten

Még annyit se ér karácsonyra 5 dollár se lesz. Néha még azt mondom az előző elb rész is jobb volt itt singleplayerben pl kinszenvedés játszani, a gép dönt el mindent.

[ Szerkesztve ]

(#80012) szami777 válasza djculture (#80011) üzenetére


szami777
addikt

nekem ne mond, számomra a 2. rész is csalódás volt, az autosport nem is tudja eltitkolni már, hogy egy grid 2.1-es verzió. Amikor megláttam a grid autosport cockpit nézetét, azt hittem hülyét kapok.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#80013) Lackki válasza djculture (#80011) üzenetére


Lackki
senior tag

szerintem meg túl egyszerű a single...
multi meg nevetséges. Berak utolsó rajthelyre és 3 körös versenyeket nyom mindenki és persze mondanom sem kell hogy nem volt olyan verseny hogy ne vert volna vki telibe és tört volna össze a verda :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#80014) Dilikutya válasza pigster (#79999) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szerintem azokat egyből beírva biztos nem. Esetleg Steam/Disney supportnál lehet érdeklődni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#80015) oriic válasza DeFranco (#80000) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem nem, legalábbis sem Steam-en, sem Origin-en, sem Uplayen nem láttam. Talán WB Play-en majd lehet. :D

Live-Die-Respawn

(#80016) echterion válasza pigster (#79999) üzenetére


echterion
nagyúr

Nekünk megvan az Aranyhaj, abban nincs semmilyen CD kulcs,így a beaktiválás sem lehetséges steam-en. Mindegy, most megrendeltem még két játékot a gyereknek, szeret az ilyenekkel játszogani. Megjegyzem, a Mackó Testvérben sem volt kulcs (az is megvan).

**********

(#80017) warcat


warcat
veterán

Ejnye látom jól lemaradtunk a Dying Light preorderekről mint a borravaló.Vagy csak nem jártam épp erre.
Jelenleg még kapható RU/CIS tag-es,de nem záras 11 kulcsért,ha sikerül még 1 kulcsot elővarázsolnom,akkor szerintem bevállalom.
Bár ez már inkább Steam topikba való, érdemes megnézni,hány verziót kreáltak Techland-nél [link]
Csodálkozom,hogy nem mentek végig országonként...

EA: It's in the crate!

(#80018) vidaila


vidaila
aktív tag

Get your free Steam key for Ionball 2: Ionstorm

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#80019) i2k


i2k
senior tag

STEAM - "Assassin's Creed Midweek"

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#80020) sultansmith válasza i2k (#80019) üzenetére


sultansmith
senior tag

ez a blek fleg istennek se akar 10 euro tájékára menni... :/

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#80021) Mate válasza sultansmith (#80020) üzenetére


Mate
nagyúr

Jól sikerült játék. Miért menjen?

(#80022) huskydog17 válasza csaba951 (#79974) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Köszi! :R
Így most már biztos vagyok benne, hogy ezért a játékért sem fogok pénzt adni, úgy látom a sok év alatt az AI semmit nem változott, mert ugyanúgy brutális mértékben csal a gép. Számomra pont ez a legidegesítőbb dolog egy autós játékban.

#80020: Majd fél év múlva lemegy az 5 euróra is. Ubis nagy neveknél általában kb. 1,5 év mire az alapár 50-60ról 20 euróra csökken és ekkor már csak egy -75%-os akciót kell kivárni és meg is van 5 euróért.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#80023) prtvlogan válasza sultansmith (#80020) üzenetére


prtvlogan
aktív tag

Ez nem jó?

Vagy: Gold Edition

Bár a tapasztalatokból kiindulva vannak ettől olcsóbbak is a piacon...

[ Szerkesztve ]

(#80024) Assimilator


Assimilator
őstag

A Bundlestarson ha veszek pl. egy 8-10 játékos bundlit akkor 8-10 kulcsot kapok?
Minden játék külön kulcsot kap?
(Van ami megvan a bundliból és azt elajándékoznám.)

(#80025) sultansmith válasza prtvlogan (#80023) üzenetére


sultansmith
senior tag

Alakul, alakul, de még mindig várok egy jó pár eurós ajánlatra, ha kijön a unity.

De elgondolkodtató, köszi!

szerk: a black flag jött magyar felirattal is, jól tudom?

[ Szerkesztve ]

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#80026) bullseye válasza Assimilator (#80024) üzenetére


bullseye
addikt

Igen, eddig mindegyik külön kulcsokat adott.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#80027) warcat


warcat
veterán

Humblin Strategy Week
Age of Mythology 7.99€/9.99$ kezd már közeledni egy elfogadható árhoz,de megvárom míg belandol 5 és 7.5$ közé valahol :)

EA: It's in the crate!

(#80028) Heavyrain válasza warcat (#80027) üzenetére


Heavyrain
őstag

CastleStorm Complete nagyon jó ajánlat ennyiért (3.99€)! :K

(#80029) prtvlogan válasza sultansmith (#80025) üzenetére


prtvlogan
aktív tag

Igen, van hozzá magyar felirat, viszont a steamen is azt írja, hogy a magyar nyelv/felirat nem támogatott. :U Szerintem ugyanaz a kettő, de azért vásárlás előtt majd kérdezz rá...

(#80030) TBT


TBT
addikt

Humble Weekly Bundle - Nordic Games 2

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#80031) tipuka válasza vidaila (#80018) üzenetére


tipuka
addikt

köszi! :R

Humlbeee Nordic Games 2 Bundléból a Red Faction: Armageddon-t és a Darksiders II-t keresném! :))

[ Szerkesztve ]

(#80032) Sirpi


Sirpi
senior tag

HB Weekly Bundle: Nordic Games 2 - nem rossz :)

1$:
- Supreme Commander Gold Edition
- AquaNox
- AquaNox 2: Revelation
- Black Mirror
- Summoner

BTA (jelenleg kerek 5$):
- MX vs. ATV Reflex
- Titan Quest Gold
- Darksiders
- Red Faction: Armageddon

10$:
- Darksiders II
- SpellForce 2: Demons of the Past
- Deadfall Adventures

[ Szerkesztve ]

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#80033) eami válasza TBT (#80030) üzenetére


eami
addikt

aki BTAzni akár esetleg később az szerintem most nyomja be az egy dolcsit mert ez inkább húz majd a $10 felé.

(#80034) cskamacska válasza warcat (#80027) üzenetére


cskamacska
addikt

Sajnos semmi kiemelkedő, Unity of Command-ból Triology-t érdemes venni, többi meg meh. Panzer Tactics meg mobil port. :)

ugyanitt

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#80035) ZsZso válasza eami (#80033) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Ráadásul 1 hetes cucc csak, szóval valószínűleg bónusz játékok sem lesznek.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#80036) ollie válasza cskamacska (#80034) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Direkt figyeltem, a Unity of Command DLC-ket soha nem árazzák le.

***

(#80037) tomsolo


tomsolo
őstag

Ez a The Vanishing of Ethan Carter milyen lett? Érdemes rászánni 10 dollárt?

Kb. annyit tudok róla hogy szép meg rövid, de ha ilyen pár órás szórakozás csak akkor megvárom vmi bundliba.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#80038) Wolverine válasza Sirpi (#80032) üzenetére


Wolverine
félisten

A megszokott 3 kulcs, vagy egyediek?

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#80039) Csapoati válasza ollie (#80036) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Pedig voltak már leárazva weeklong dealben, én is akkor vásároltam az egyiket (2,5 euro is volt már).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#80040) Sirpi válasza Wolverine (#80038) üzenetére


Sirpi
senior tag

Szerintem minden játék külön link, bár én csak az 1$-ost vettem meg, az 5 link volt (a BTA 3/4-e már megvan).

[ Szerkesztve ]

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#80041) Wolverine válasza Sirpi (#80040) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez elég jól hangzik.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#80042) Frod válasza Sirpi (#80032) üzenetére


Frod
addikt

annak idején imádtam az AquaNox-okat, de mai szemmel szerintem sosem telepíteném újra, így kihagyom :)

Do you see the white shadow?

(#80043) Crytek válasza tomsolo (#80037) üzenetére


Crytek
veterán

Steantradesen van olcsobban is.Megéri amolyan nyomozos Dear Esther szép és csúcsszuper optimalizálás.

Next PC Upgrade: 2022

(#80044) huskydog17 válasza tomsolo (#80037) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Szerintem igen, ez egy ritka gyöngyszem a PC játékok területén. A legtöbb negatív visszhang a rövidségre és a manuális mentés hiányára érkezett. Van, aki 3-4 óra alatt végig ért rajta, de van olyan is, akinek 5-6 óra kellett. Ez egyén függő dolog, valaki sokkal többet bámulja a csodaszép grafikát mint mások. Sokan pedig csak végig rohanni szeretnek még ilyen nyugodtabb, lassabb játékmenettel bíró címeknél is.
Ha érdekel, itt összeszedtem néhány értékelést róla.

Ezen felül angol (vagy lengyel) nyelvtudás mindenképp kell, hogy a szinkront élvezni lehessen.

[ Szerkesztve ]

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#80045) pigster


pigster
senior tag

Heti HumbleBundleból főleg a Deadfall Adventures érdekelne. Keresek társa(kat) közös vételhez. A többi játékban megegyezünk.

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#80046) szami777 válasza sultansmith (#80025) üzenetére


szami777
addikt

A steames verzió is magyar

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#80047) arty válasza csaba951 (#79974) üzenetére


arty
veterán

ok, ezek nagyrészét el tudom fogadni - a sztori-koncepció az NFS-ekben szinte mindig béna, itt fokozottan az :)

ami a scripteket, AI-t, fura történéseket illeti - ezek megvannak a többi részekben is: az ellenfelek, a forgalom, mind-mind aszerint alakul, hogy "izgalmas" legyen számodra. árkád játékok, ennek megfelelő játékmenettel. ha itt felróvod ezeket, akkor egy nfs-t sem szabad "szeretned" ;)

------

Dieselstormers (giana sisters készítőinek "új" játéka) - kaptam kupont, -66% - vennék egy 2-packot, akkor 9.52 EUR lenne, azaz fejenként ~1500ft

beszállna valaki egy ilyen "felesbe"?

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#80048) arty válasza arty (#80047) üzenetére


arty
veterán

sztornó, most látom, h Early Access még mindíg :(

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#80049) Crytek


Crytek
veterán

A steam-es AC3 nak van bármi köze az uplayhez?

Next PC Upgrade: 2022

(#80050) Anonymus X válasza Crytek (#80049) üzenetére


Anonymus X
tag

Miért ne lenne? A széria az AC2-től kezdve uplayes még Steamen is. Az adatlapján is ott van az info.

[ Szerkesztve ]

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.