Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85001) BigBlue69 válasza #79621120 (#84998) üzenetére


BigBlue69
őstag

Én is kaptam. :C

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#85002) NyMRooD


NyMRooD
őstag

De kitől kaptátok? :D

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#85003) x_o_n válasza #79621120 (#84998) üzenetére


x_o_n
veterán

igen,de dunsztom sincs hogy miért

(#85004) ollie válasza #79621120 (#84998) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen.

(#85002) NyMRooD: a fejlesztőtől (Awesome Games Studios)

[ Szerkesztve ]

***

(#85005) djculture


djculture
félisten

Lengyel muve oldalon betyár árak vannak (sajnos magyarból nem használható):

[ Szerkesztve ]

(#85006) maddionmax válasza djculture (#85005) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Dehogynem :DD

Csak nem mondjuk ki hogyan :D

[ Szerkesztve ]

(#85007) Shepherdke válasza djculture (#85005) üzenetére


Shepherdke
tag

De amúgy steam-en egy régióba tartozunk a lengyelekkel, nem?

(#85008) szami777


szami777
addikt

Originen ingyenes a Simcity 2000 special edition
(Nem az On the House keretein belül, gyanítom, hogy az 1 millió like elérése miatt jött, amit az origin a facebookon ma elért. De lehet, hogy csak lassan váltanak, az OtH-nak is mostanában kellene lejárnia)

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#85009) genndy válasza szami777 (#85008) üzenetére


genndy
addikt

Köszi, behúztam!
De egyébként ez az új On the House. [link]

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#85010) cskamacska válasza pigster (#84992) üzenetére


cskamacska
addikt

más

Amazon: Men of War Condemned Heroes 5USD

Nem épp a legjobban sikerült MoW rész, de "küldetéslemeznek" elmegy, zakciózva is ritkábban van a tavalyi bundlik óta.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#85011) ViharVadász


ViharVadász
őstag

A Humble Store-on már elkezdődött a téli leárazás, sok-sok akcióval! [link]. Érdemes körbenézni.:)
Most a Sleeping Dogs: Definitive Edition csak 15 euró.

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#85012) szami777 válasza ViharVadász (#85011) üzenetére


szami777
addikt

remélhetőleg akkor a mai ünnepi bundle is valami jó cucc lesz.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#85013) djculture válasza maddionmax (#85006) üzenetére


djculture
félisten

Ja csak saját nyavaja rendszerük van valami payu azon kell fizetni:) Amúgy a régió jó lenne.

[ Szerkesztve ]

(#85014) Buuster


Buuster
tag

1C War Games Collection > -80% (5,99€)
Two Worlds Collection > -86% (5,59€)

(#85015) ayo válasza szami777 (#85008) üzenetére


ayo
addikt

tegnap írták hogy a Crusader holnap jár le és vegye aki még szeretné + ha rámész az On The House-ra akkor ezt adja szóval nem értem a feltételezést

http://jateknaplo.blog.hu

(#85016) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

SimCity 2000 lett az on-the-house gamma... Originre.

Jah látom már más is beírta... bocsesz. ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#85017) szami777 válasza ayo (#85015) üzenetére


szami777
addikt

- Kb fél órával előbb már ingyenes volt a store-ba, és on the house-ba még mindig a Crusader volt.
- Kiírták face-re hogy nap folyamán lesz egy meglepetés az 1m like miatt.
- Nem tudtam, hogy ma jár le a Crusader.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#85018) ayo válasza szami777 (#85017) üzenetére


ayo
addikt

értem, csak azért kérdeztem, hátha tudsz vmi plusz infót, mert blogolni is fogom, de akkor így már stimmel. amúgy nem írtak a crusader-hez se dátumot meg most a sim city-hez se, nemtudom miért, gondolom karácsonykor még dobnak be vagy passz, de eddig mindig ki volt írva pontosan, hogy mikor van vége vminek

http://jateknaplo.blog.hu

(#85019) Hunbeast87 válasza szami777 (#85012) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Majd legközelebb! :DDD

( A kéthetes most elmaradt... )

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#85020) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Dead Space On the House,ha valakinek még nem lenne meg.
(Franciáknak,mert nekik nincs a Sim City-ben francia nyelv)

[ Szerkesztve ]

(#85021) Hangm4n válasza Heavyrain (#85020) üzenetére


Hangm4n
tag

Ebben csak német és francia nyelv van, ha jól látom.

[ Szerkesztve ]

(#85022) Heavyrain válasza Hangm4n (#85021) üzenetére


Heavyrain
őstag

Tényleg. :(

(#85023) Dilikutya válasza Hangm4n (#85021) üzenetére


Dilikutya
félisten

És kinek nincs még meg? :) 1$-ért lehetett hozzájutni tavaly.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#85024) Hangm4n válasza Dilikutya (#85023) üzenetére


Hangm4n
tag

Nekem megvan Steamen, de mást esetleg érinthet. :)

(#85025) Heavyrain


Heavyrain
őstag

The Bridge 0.71€

Ennyit megér,jó kis játék.

(#85026) wwenigma válasza Heavyrain (#85020) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Magyar van benne?

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#85027) ayo


ayo
addikt

és már a tv-ben is a razzia

http://jateknaplo.blog.hu

(#85028) micafighter válasza djculture (#85013) üzenetére


micafighter
nagyúr

PayU-val lehet fizetni a prohardvernek is :DDD (hardverapró UP vásárlás)

(#85029) djculture válasza micafighter (#85028) üzenetére


djculture
félisten

Nemtudom nekem teljesen új nég ez, valahogy hozzá vagyok szokva a paypalhoz..

(#85030) Balazs_


Balazs_
aktív tag

Eve Online - 5€
(Addonmentes)
Ha valaki bele akar vágni, írjon PM-et, szerveződik egy kis csoport amivel ~januárban vagy karácsonykor kezdenénk.

[ Szerkesztve ]

(#85031) Darth_Revan válasza ayo (#85027) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Inkább kitörlöm, amit írtam ...

[ Szerkesztve ]

(#85032) Frod válasza Balazs_ (#85030) üzenetére


Frod
addikt

Néztem róla pár videót, és basszus tök jó lehet, csak gondolom a fél életem bele kell tolni mire elérek egy olyan szintet.... :/
Pedig egy ilyen hajófejlesztős, úrszimulátoros, akciós játék jó lenne. Emlékszem jó 10-15 éve még haverom mutatta a FreeSpace-et és azzal toltuk!

Do you see the white shadow?

(#85033) micafighter válasza Frod (#85032) üzenetére


micafighter
nagyúr

Attól függ, milyen szinten akar játszani az ember. El lehet játszogatni szerintem azzal hobbi szinten is, nem muszáj ezt vér komolyan venni, de akkor nyilván nem tudsz egy ligában játszani azokkal akik sok energiát fordítanak rá. "Hobbi" szinten is ugyanúgy élvezhető lehet a játék szerintem. Mondom ezt úgy hogy ezt a játékot konkrétan nem ismerem, de egy hasonló játékban egy darabig a "fél életem bele toltam" :)

[ Szerkesztve ]

(#85034) ollie válasza Balazs_ (#85030) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Addonmentes? Minden kiegészítő benne van, azokért nem kell fizetni. Nem is lehetne azok nélkül játszani.

(#85032) Frod: nem szimulátor, még csak egy kicsit sem. A harc része jobban hasonlít egy taktikai/stratégiai harchoz, mint akcióhoz és/vagy szimulátorhoz. De amúgy nagyon jó, én 5 évig játszottam vele.

Ez jó értékelés róla:

Skaterboy79
552.2 hrs on record
Posted: 2 November

Sub this game if:

-You dont value any kind of social life
-You want to play a true sandbox game
-You dont want a mindless faceroll where you get rewarded for minimal effort
-You like teamwork and a mature, unique community
-You want a deep, complex game with a steep learning curve
-You like to be challenged to think and plan

I joined a nullsec alliance after 2 months, in my first week I was in a pvp brawl with 1100 people

The mechanics arent perfect but the devs are making improvements all the time and expansions are free every month

11/10 Best game i ever played

Vagy ez:

Sephiroth
313.8 hrs on record
Posted: 2 November

Eve is a phenomenal game.

Playing it for me was like watching star wars for the first time. It's like entering a universe previously unseen to you before and getting encaptured in its ways and lore. Everything about the game is perfection, there's something in it for everyone. Want to ravage the lonely spaces of Low sec as a pirate? Want to mine minerals and make a profit? Want to explore the deep fringes of space looking for galactic treasure? Or maybe you just want to do it all. There's something there for everyone and the amount of possibility is endless. I highly recommend this game, if you like any sandbox MMO this is for you. Well worth the monthly subscription.

[ Szerkesztve ]

***

(#85035) cskamacska válasza Frod (#85032) üzenetére


cskamacska
addikt

EVE Online megértéséhez hasznos lehet:

:DDD

Zero Punctuation - EVE Online
"space-themed chat room for the nerds who are to nerds what nerds are to normal people" :DDD

EVE Vegas 2013 - The Mittani Presentation: Never Ever Ever Ever Piss Off The Russians
Csöpp betekintés az EVE politikai életébe.

Poligon cikk: EVE THE MOST THRILLING BORING GAME IN THE UNIVERSE
"The fun stuff in Eve is something that most players don't get to experience until they've played the game for six months to a year," Gianturco says. Patience is key. It takes time to learn the game's mechanics. It takes time to learn the game's economy. Most importantly, it takes time to realize everything is connected, whether the players like it or not. "Everyone is trapped in the same galaxy," Gianturco says, "like rats in a cage."

You Are Terrible Why Are All Of You So Terrible At EVE
A vezért követni tűzön vízen át. :K

ChesireCatStudios-ról törölve, majd Wayback Machine-ból kikukázva: Eve Online And X3 Vs Freelancer

Személyes véleményem az, hogy érdemesebb X3, de főleg inkább az újabb Elite Dangerous, és Star Citizen felé venni az irányt abból a megspórolt pár havi előfizetési díjból. :K

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#85036) Csapoati


Csapoati
nagyúr

A Nuuvemen megint 4 brazil reál a Mortal Kombat Komplete.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#85037) Zamery válasza djculture (#85005) üzenetére


Zamery
senior tag

Jó lenne ez, ha lenne PayPal-os fizetés, meg elérhető lenne az oldal.

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#85038) Dilikutya válasza Csapoati (#85036) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szerintem folyamatosan annyi, múlt héten is annyi volt. A Lord of the Rings: War in the North is ennyi.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#85039) Sonja


Sonja
veterán

Kell valakinek egy ilyen kupon?

Ezekre használható fel.

Privi, és odaadom. ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#85040) Balazs_ válasza ollie (#85034) üzenetére


Balazs_
aktív tag

Nem kiegmentes hanem addonmentes.
Van egy rakat kis 'DLC', amiben hajók, implantok, meg minden szirszar van.
Pl.:Explorer Add-On.

(#85041) ollie válasza Balazs_ (#85040) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azok nem DLC-k vagy addonok, nem adnak semmi extrát a játékhoz, ami már amúgy ne lenne benne. Van a játék, abban benne van minden tartalom. Azok az "addonok" annyit csinálnak, hogy nem kell külön megszerezned, megvenned valamit, ami egyébként kb amúgy sem ér semmit.

(#85035) cskamacska: az általad felsorolt játékok tök mások, nem egy kategóriák az Eve Online-nal, így nem is lehet ajánlani az egyiket a másik kárára.

[ Szerkesztve ]

***

(#85042) szami777 válasza Csapoati (#85036) üzenetére


szami777
addikt

egész pontosan 409 Ft paypalon keresztül, remek ár érte. :R
_____
Más:

Sok évnyi várakozás után végre a kedvenc játékom is megkapja a HD változatot, új textúrákkal ráadásul steamworks lesz... de jól indul ez a nap. :)
[link]

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#85043) section9 válasza szami777 (#85042) üzenetére


section9
őstag

Mobilra instant get. Remélem PC-n is lesz touch support. :C

(#85044) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Starcraft 2 Heart of Swarm 2000 Ft [link]
Postaköltség megduplázza az árat, de ha mást is rendel mellette az ember, akkor már türhetőbb ... (mondjuk még így is olcsóbban kijön, mint a magyar dobozos példány)

[ Szerkesztve ]

(#85045) cskamacska válasza szami777 (#85042) üzenetére


cskamacska
addikt

Csalás kód nem lesz benne, mert azt külön 20 eurós DLC-be vezetik ki. ;]
Én azért félek attól, hogy mobilra is lesz. No meg ne felejtsük el hogy Ubisoft(pfuj), az az Ubisoft(pfuj), amelyik sikeresen kinyírta a magyar Black Hole stúdiót miközben el akarta barmolni a Heroes 6-ot. Nem várok én ezektől semmit. :(((

ollie:"Pedig egy ilyen hajófejlesztős, úrszimulátoros, akciós játék jó lenne. Emlékszem jó 10-15 éve még haverom mutatta a FreeSpace-et és azzal toltuk!" Ha Freespace-t várnak az MMO-táblázatkezelő hibrid EVE-től, akkor hatalmasat fognak koppanni. ;) A fő gond, hogy a játék UI-ja és játékmenete borzalmas, grafika beközelítve szép, de úgy csak nyugiban lehet nézelődni, elő kell fizetni rá, és egy ideig akkor is kopasz marad az ember, ha nem fejlődik rossz irányba. Meg nem keveredik ki highsecből ahol azonnal megölik, lerabolják mindenét, megbecstelenítik a földi maradványait, majd az erről készült videót kiteszik Youtube-ra. :D És persze kell egy corp is, ahol nem seggfejek a vezetők, és könnyebb az előrejutás, mint a való életben.
EVE továbbra is olyan játék, amiről olvasni jobb, mint játszani. :K

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#85046) ollie válasza cskamacska (#85045) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem tudom mikor játszottál utoljára az Eve-vel, de az alatt az 5 év alatt, amíg nyomtam, hihetetlenül sokat fejlődött a kezelhetősége. Én bátran tudom ajánlani bárkinek, aki nem egy szokványos MMO-t keres, és szeretne amolyan igazi kaland érzést. De az tény, hogy nem mindenkinek fekszik, már csak azért sem, mert tényleg gondolkodni kell benne.

A Heroes 3-hoz meg: A GOG féle változat mindenen fut.

[ Szerkesztve ]

***

(#85047) Darth_Revan válasza ollie (#85046) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Megnéztem a legújabb videót róla és eszméletlen hangulatos volt, de amikor ahoz a részhez ért a videóban, ahol a hangárban egy tonnányi közgazdasági táblázatot felhozott, na akkor picit lement az érdeklődésem

Heroes 3-ból meg jön a felújított változat januárban Win/iOS/Android OS-re :DD

[ Szerkesztve ]

(#85048) wwenigma válasza szami777 (#85042) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nocsak , ezt adják ki jópénzért?

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#85049) zsolt200


zsolt200
tag

Ez a 2 kupon vihető tőlem, akinek kell írjon:
-75% OFF Bik - A Space Adventure
-33% OFF OTTTD

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/zsolt100/

(#85050) genndy válasza wwenigma (#85048) üzenetére


genndy
addikt

Nem. Az ugyanúgy csak 800x600, de itt át is rajzolják az egységeket, várakat, stb.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.