Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87001) warcat válasza x_o_n (#87000) üzenetére


warcat
veterán

Mi akadályoz meg benne?

EA: It's in the crate!

(#87002) tomsolo


tomsolo
őstag

Yesterday - 600 Ft nuveem

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#87003) x_o_n válasza warcat (#87001) üzenetére


x_o_n
veterán

nem tudok innen az otthoni kártyámmal vásárolni,a paypalomon meg nincs ennyi

(#87004) Zamery


Zamery
senior tag

Találtam egy ilyen oldalt: http://www.steamlocks.tk/index.php. Elméletileg a SteamDB alapján dolgozik, beírod hogy honnan vennéd a kulcsot, és alul kiadja, hogy telepíthető-e, vagy lockos nálunk. Eddig amit megnéztem azt jól tudta. De gondolom a készítők nem vállalnak felelősséget, ha valaki lockos kulcsot vesz. Azért mankónak jó annak, aki nem akarja/tudja a SteamDB-t böngészni.

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#87005) Devoured válasza TBT (#86962) üzenetére


Devoured
tag

SC2: LotV - öööö ez a 3-in-1 infó honnan van? forrás?
azért gondolom csak lesz sima upgrade verzió is, nem hiszem, hogy ennyire kicsesznének a bolond régebbi vásárlókkal...

(#87006) djculture válasza Devoured (#87005) üzenetére


djculture
félisten

Én annyit tudok hogy a következő starcraft 2 rész az egy standalone kieg lesz, nem kell hozzá se alapjáték se az első kieg.

(#87007) Chiller válasza Devoured (#87005) üzenetére


Chiller
őstag

Sehonnan, álmodik a kolléga :U

[ Szerkesztve ]

(#87008) nepszter1


nepszter1
addikt

1hete már The Binding of Isaac: Rebirth -ra vadászok korrekt áron olyan 5-6 euro körülin találtam is tradert de egyik se akarja elfogadni a baráti felkérésemet , esetleg tudna valaki segíteni hol találok e körüli áron ?

(#87009) Bluerainbow válasza Zamery (#87004) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Köszi , meglesem :R

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#87010) szami777 válasza Zamery (#87004) üzenetére


szami777
addikt

Pár napja én is megtaláltam ezt és úgy fest, tényleg működik. :)

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#87011) cskamacska


cskamacska
addikt

Amazon.co.uk Assassin's Creed IV: Black Fag 7 font

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#87013) Buuster válasza wjbhbdux (#87012) üzenetére


Buuster
tag

Az 19.47 font, a PC-s tényleg 7
Jézusom, csak a PS logót láttam :((( :D

[ Szerkesztve ]

(#87014) sing1ep1ayer válasza wjbhbdux (#87012) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

:C

(#87015) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Valaki megvette rajtam kívül a How to Surviveot?

Virágboltiban megvolt, 90%on behúztam. Most akartam nekiállni, de ez a fostaliga elég rendesen felhúzta az agyamat. Story módban álltam neki - az emberem valami fehér űrszkafanderben kezdett, répával az orrán, kissé már ezt furcsállottam - ami jobban dühít az az, hogy a célkereszt a monitor közepéhez van szögezve és a fegyverrel se célozni, se ütni nem enged. Zombi apokalipszist pacifistaként meg nehezen élnék túl.:) Ez valami közismert bug vagy Karácsonyra tekintettel mindenki békésen anyázzon?

(#87016) #79621120 válasza Hokunda (#87015) üzenetére


#79621120
törölt tag

Vagy bosszú a virágbolti verzíóért .

Rendesen eltávolítottad ?

[ Szerkesztve ]

(#87017) Hokunda válasza #79621120 (#87016) üzenetére


Hokunda
aktív tag

SSd miatt - meg egy kis baráti italozás miatt - nem csak a hdd rendszer partíciója, de a 711 gbnyi steam/uplay/origin/virágbolti tartalmakat tároló meghajtó is a múlté lett. :D Szóval ennél rendesebben talán csak fizikai károkozással távolíthattam volna el.

Többek is elhullottak, pedig local game van beállítva, szóval végképp nem értem a dolgot.

Ötletek?

(#87018) TheProb válasza Hokunda (#87015) üzenetére


TheProb
veterán

én is megvettem és nincs vele gondom. Nem a hoki verzió mentéseit másoltad be?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#87019) Blaise


Blaise
veterán

Létezik az, hogy steamen az Age of Empires 3-at nem lehet külön megvenni csak csomagban?

[ Szerkesztve ]

(#87020) warcat válasza Blaise (#87019) üzenetére


warcat
veterán

El van árazva mínusz 3.34€-ra majd javítják az árat és akkor megvásárolható lesz

EA: It's in the crate!

(#87021) i2k válasza Blaise (#87019) üzenetére


i2k
senior tag

Á, épp linkelni akartam :)

Nem vehető meg ennyiért, de érdekes - "Age of Empires 3 Complete" frankó leárazással:

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#87022) dredbiro válasza Hokunda (#87015) üzenetére


dredbiro
senior tag

én is megvettem ,barátommal játszottunk pár órát, nekünk rendesen működik eddig.az igaz hogy nem egy fuss és szabdalj játék, óvatosnak kell lenni amíg bele nem jössz

Good hunting,STALKER !

(#87023) Frod


Frod
addikt

Tomb Raider GOTY kapott egy 6€-s árat Steam-en, ha valaki más is erre pályázott esetleg.
Ha minden igaz ennél olcsóbb még nem volt sehol. (isthereanydeal szerint)

Do you see the white shadow?

(#87024) Niczo válasza i2k (#87021) üzenetére


Niczo
senior tag

ahogy megláttam, automatikusan nyitottam meg a böngészőben a gamersgate-et ;]

Frod: a goty felesleges, vedd a simát 4€-ért :K

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#87025) Hokunda válasza dredbiro (#87022) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Épp ez a gondom. Nekem sem a futásával van bajom, hanem ha rámész a linkelt képre láthatod, hogy a célkereszt a kép közepén van és onnét nem mozdul, eszközhasználatot meg nem enged. Írja ugye, hogy célozz az egérrel villog is a kép, de nem hajtja végre. Az egeret érzékeli. Ilyennel a support tud valamit kezdeni?

TheProb: Mint írtam teles formázáson esett át a gépem. Szóval nem a mentett állásokkal van baj. Lehet törlöm és újrarakom. (ez a storm warning edition van meg)

A karakter másnál is fehérben és pocakosan van?

[ Szerkesztve ]

(#87026) dredbiro válasza Hokunda (#87025) üzenetére


dredbiro
senior tag

lehet hogy le kellene ujra töltened, mert megsérülhetett valamelyik fáj, most perpillanat a hawx-al jártam így, mire lejött lett a telepíthető állományban 3 crc-s fájl, egy próbát megér, közben írhatsz supportnak is, veszteni nem vesztes semmit vele

Good hunting,STALKER !

(#87027) Anonymusxx válasza Hokunda (#87015) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

Megvettem én is, szerintem az egész egy böngészőben játszható flash játék szintjén van, szétdurranó zombi -télapó, répaorrú kövér szkafanderes karakter, minden szigeten megtalálható beszélő majmok papagájokkal, és az npc-ket vajon miért nem támadják meg a zombik? És annak vajon mi értelme hogy minden egyes csónakhoz külön sziget tartozik? stb..

[ Szerkesztve ]

(#87028) eami


eami
addikt

Life is Strange -ről hallott már valaki valamit? Square Enix és nem is néz ki rosszul.

(#87029) TBT válasza eami (#87028) üzenetére


TBT
addikt

Igen, én is várom a játékot.
A 2013-as Remember Me című játék fejlesztőinek új játéka, sajnos epizodikus formában.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#87030) tomsolo válasza eami (#87028) üzenetére


tomsolo
őstag

Majd ha kijött a 3 epizód. Akkor megnézzük.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#87031) djculture


djculture
félisten

Nagy divat mostanában darabokban adni egy játékot, resident evil revelations 2 is ilyen lesz

(#87032) maross válasza TBT (#87029) üzenetére


maross
veterán

ha mar walking dead klon, epizodokat is masolni kellett :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#87033) Tombi válasza eami (#87028) üzenetére


Tombi
senior tag

jónak tűnik, majd a teljes széria után megvevős

(#87034) eami válasza TBT (#87029) üzenetére


eami
addikt

mondjuk egyelőre így tűnik itt külön külön is meg lehet venni az epizódokat. Attól függően hogy milyen sebességgel tolják ki az epizódokat akár még úgy is megérheti.

(#87035) x_o_n válasza djculture (#87031) üzenetére


x_o_n
veterán

ez csak a lavina eleje szerintem,lassan csak dlc-k lesznek :DDD

(#87036) tomsolo


tomsolo
őstag

Érdekes ez a Metal Gear Solid V, nagyon dicsérik az optimalizáltságot. Az egeret leszámítva egy egész jó port lett, úgy néz ki tudnak ezek a japcsik ha akarnak. (10 ojró körül megy a szürkeboltban.)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#87037) Crytek válasza tomsolo (#87036) üzenetére


Crytek
veterán

Majd 5$ alatt jelezzé! :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#87038) djculture válasza tomsolo (#87036) üzenetére


djculture
félisten

Azért ne hülyéskedjünk 3 pálya tiz euro ennél még egy cod dlc is többet ad..

[ Szerkesztve ]

(#87039) eami válasza Crytek (#87037) üzenetére


eami
addikt

egyet értek, állítólag jó demó de akkor is csak egy demó.

(#87040) Crytek válasza eami (#87039) üzenetére


Crytek
veterán

70 percért nem fizetek több ezret. Mondjuk a warez el sem indult így még szerencse is hogy nem vettem meg!Ezért tartok xbox 360-as és ps3-at az ilyen atrocitások elkerülésére ;]

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#87041) tomsolo válasza Crytek (#87040) üzenetére


tomsolo
őstag

Nem tudom a reviewt írók mivel játszottak akkor 17-24 órákat?

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#87042) eami válasza tomsolo (#87041) üzenetére


eami
addikt

azt olvastam hogy tényleg hamar ki lehet tolni a pályákat, viszont rengeteg féle képpen. ezért sok sok órát bele lehet rakni újra játszással.

(#87043) tomsolo válasza eami (#87042) üzenetére


tomsolo
őstag

Az megvan hogy a Mordort is ki lehet tolni egy-két óra alatt? ;)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#87044) bullseye válasza tomsolo (#87043) üzenetére


bullseye
addikt

FC4-nek is van egy 30 perces befejezése, de ez azért más. A GZ egy demo, kb. mint a Gran Turismo prologue, talán rosszabb, főleg, hogy eredetileg vagy 30-40 dolcsi volt.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#87045) eami válasza tomsolo (#87043) üzenetére


eami
addikt

ne szivass! én hirtelen bele raktam majdnem 8 órát de eddig úgy tűnik hogy több idő lesz mint a dark siders 2 :D

(#87046) Edorn válasza Hokunda (#87017) üzenetére


Edorn
aktív tag

Ez tuti valami karácsonyi/szilveszteri ökörködés a fejlesztőktől: hóember ruha répaorral. A célkereszted is lehet ennek áldozata lett. Mondjuk jó lenne, ha ki lehetne kapcsolni és nem kellene januárig várni, míg visszavált ez eredetire... (csak tippelek, de szerintem ez lehet... játék bannerrére is raktak télapósipkát a steam store-ban...)

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#87047) TheProb válasza Edorn (#87046) üzenetére


TheProb
veterán

nálam nincs ilyen, annyi karácsonyi feature-t láttam eddig, hogy van benne télapó ellenségként

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#87048) Riccsiz_h válasza maddionmax (#86976) üzenetére


Riccsiz_h
aktív tag

akkor viszont lehet feltelepítem újra, lehet csak rosszkor nézelődtem anno :)

Üdv. Riccsiz

(#87049) micafighter válasza tomsolo (#87043) üzenetére


micafighter
nagyúr

23 óra játékkal 43%-nál tartok, a fő sztoriban.. :) ÉS akkor ott van még a többi játékmód is. Pedig nem szoktam bóklászni, mindig küldetéseket csinálok. De bóklászni is lehet benne bőven.

[ Szerkesztve ]

(#87050) ayo válasza tomsolo (#87043) üzenetére


ayo
addikt

ground zero az kimaxolva max 17 és félóra egy átlag felhasználónak és kb másfél óra, ha csak végig akarod tolni story-t. mordor szerintem pont egy rossz példa (csak a story 13 és félóra és egy bő 30 óra maxolva)

az hogy egy speedrunt v nemtudom mit akarsz összehasonlítani egy normális játékidővel az meg ismét csak hiba

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.