Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107001) Agyzuzo válasza djculture (#107000) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Én is azt néztem, mi ez az ember. :D Saints Row-ba elmenne valami választható karakternek esetleg. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#107002) Hokunda válasza djculture (#107000) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Mondjuk ez San Franciscoban fog játszódni, nem? Szóval még magyarázható is. :DDD Ennek ellenére a videóból legalább az kitűnik, hogy itt a Maffia3-hoz képest nem kőbaltával faragták az arcéleket.

(#107003) tomsolo válasza djculture (#107000) üzenetére


tomsolo
őstag

Oltári kreatívak.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107004) sixpak válasza tomsolo (#107003) üzenetére


sixpak
nagyúr

De szar... :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#107005) Crytek


Crytek
veterán

The Final Take - Újabb ~ 45 perces "horror" game! De legalább + 1 a kimaxolt acsis game-ekhez :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#107006) cyberkind válasza Hokunda (#107002) üzenetére


cyberkind
félisten

Én akarnék a WD első részével is játszani de annyira nem tud rávanni, hogy az hihetetlen, a 2 meg ezzel a swagyolo homár főhőssel végképp elvágta magát, ja meg mi az a xd szemű a főszereplő mellett, én nem tudom de a franciáknál ez az új tinikor vagy mi van? :D

Paranormal Cocktivity

(#107007) szami777 válasza cyberkind (#106996) üzenetére


szami777
addikt

A kocsik fifizkája, törése és a vezetés konkrétan semmit nem változott, pedig még év közbe hogy mondták, hogy teljesen más lesz...
Mondjuk ettől még lehet jó játék, az első részbe is beleöltem vagy 80 órát, eléggé bejött.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#107008) cyberkind válasza szami777 (#107007) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem a túl sok finom hiányosság miatt nem tetszik, igaz megvan és kiakarom majd tolni de az, hogy mindig mindent hackeljek meg és lőni a kocsiból nem lehet nagyon szar mint ahogy a kocsi vezetése is és a többi.

Paranormal Cocktivity

(#107009) FollowTheORI válasza cyberkind (#107006) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Öregszel és nem vagy már célközönség... :P

Mai tizenéves játékosok már ezzel azonosulnak. :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#107010) cyberkind válasza FollowTheORI (#107009) üzenetére


cyberkind
félisten

Akkor jó homárnak lenni, meg is van oldva a túlnépesedés. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#107011) Źşë' válasza FollowTheORI (#107009) üzenetére


Źşë'
addikt

egyébként így van, és vérciki is egyben, tudom nekik lehet nem az, de hogy úgy tereljék őket mint a birkákat, mert a médiának meg a közösségi oldalaknak ez a jó :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#107012) szami777 válasza cyberkind (#107008) üzenetére


szami777
addikt

PL a wd1 multija nálam telitalálat volt, mondjon bárki azt, amit akar, de innovatív volt és megunhatatlan. Sokan ezt elfelejtik. A 2. részt persze nem fogom előrendelni, de ha jól sikerül, az első kisebb leárazásnál behúzom.
A wd1-et egyébként nagyon divat volt megjelenéskor szidni, elsősorban a lebutított grafika miatt, sokakat jogosan zavart, de maga a játék működött, csak arra senki sem volt már kiváncsi.

A kocsivezetésről annyit, hjogy tényleg nagyon fontos része egy ilyen nyitott világú játéknak, de nem csak ez az egy határozza meg. Tökéletes példa erre a sleeping dogs, ami egy baromira eltalált játék lett, a vezetési modell mégis olyan szarul sikerült, hogy arra még nem volt példa. (Na jó, talán a state of decayben igen.)

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#107013) cskamacska válasza cyberkind (#107008) üzenetére


cskamacska
addikt

Szerintem itt a gond inkább az, hogy GTA V-öt akarnak csinálni töredék pénzből. Egyszerűen nem jut pénz és emberóra a finom részletekre ami a GTA-t "valódivá" és élvezetessé teszi, de még a tisztességes technikai megvalósításra sem. Mind a Doges, mind a Mafia 3 zabálja a gépet, de legalább bugos és nem is néz ki olyan jól, míg a GTA V gyönyörű, és gyenge gépeken is jól fut.

Éppen ezért nem csoda ha a stúdiók próbálnak radikálisan más felé indulni, és nem csak kinézetben. Anno a Saints Row 1 és 2 látványosan low budget GTA klón volt, aztán 3. részre már sokkal inkább a poénkodásra gyúrtak rá, a 4. rész meg a Gat out of Hell kiegje pedig 100% őrült szuperhős bohóckodás űrlény és pokolfajzat ellenfelekkel.
Just Cause sorozat egy pillanatig sem vette magát komolyan, ott már legelőször is a minél nagyobb káosz és pusztítás volt a cél.
Prototype 1-2 főhőse kapásból egy mutáns szuperképességekkel, és vagy katonákkal, vagy más szörnyekkel kell fogócskázni. Nem is baj hogy falfutásos kaszabolásos irányba indultak, mert a motor a játékok alatt egyszerűcske volt, ha nem vitte volna el a játékmenet a hátán a játékot, egy nagyon egyhangú gyenge klón lett volna csak.

De azért nem kell kabaréba menni a városi sandbox élményért, a Sleeping Dogs megmutatta, hogy tisztes megvalósítással(2012-hez képest igen jól nézett ki és jól is futott) és jó történettel igen is lehet maradandót alkotni a GTA árnyékában is. :R

ui: Bár technikailag MMO(a fetch questek nem hazudnak :D ), de engem a The Division-ben is GTA érzés fogott el. Egy járműveket kispórolt, nyögvenyelősen haladó, gyenge történettel megtámogatott, valósághűséget nélkülöző, rossz GTA klón érzés fogott el. :(

Tényleg, gondolkodtatok már azon, hogy The Division-ben gyakorlatilag egy PMC bérgyilkost alakítunk, akiket más játékokban százával kell irtani mint rosszfiúkat? :DDD ;]

Źşë': "úgy tereljék őket mint a birkákat, mert a médiának meg a közösségi oldalaknak ez a jó"

Mert a #YOLOSWAGBRO világ előtt nem ezt csinálták? :U

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#107014) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Erről a 7 Days to Dieról van valakinek közvetlen infoja? Elég jók a visszajelzéeik, mondjuk videó alapján nem túl szép. De ez is bughalmaz mint a Dayz valamint a fejlesztők foglalkoznak is vele?

(#107015) i2k válasza szami777 (#107012) üzenetére


i2k
senior tag

"Tökéletes példa erre a sleeping dogs, ami egy baromira eltalált játék lett, a vezetési modell mégis olyan szarul sikerült, hogy arra még nem volt példa"

X360-as vezérlővel nekem csodálatosan ment az is - olyan rekordokat döntögettem, hogy csodaszámba ment [STEAM-es haverok között mindenben első lettem], mert ugye a játék a barátokkal is összeveti a teljesítményedet...

A megjelenése környékén csak billentyűzetem és egerem volt, amit elfogadott - az akkori Logitech Dual Shock kontrolleremet fel sem ismerte -, és azzal valóban pocsék volt a fíling.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107016) i2k


i2k
senior tag

Ugye nem felejtettétek el: "Beyond: Good & Evil" mától INGYENES a Ubisoft részéről - Uplay kliens kell hozzá.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107017) echterion válasza i2k (#107016) üzenetére


echterion
nagyúr

De igen, úgyhogy köszi a figyelmeztetést.

**********

(#107018) Crytek


Crytek
veterán

Bundlestars Demon Bundle

7.09 euro a fullos csomag. Aki benne lenne és nem érdekli de a többi igen a The Parkot vinném.

Next PC Upgrade: 2022

(#107019) i2k válasza echterion (#107017) üzenetére


i2k
senior tag

Szívesen ;) Örülök, hogy valakinek segítettem ezzel :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107020) Niczo


Niczo
senior tag

Super BR Bundle
a benne szereplő játékok vajon aktiválhatók nálunk?
leginkább a Stock Car Extreme érdekelne.

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#107021) i2k válasza Niczo (#107020) üzenetére


i2k
senior tag

"UNAVAILABLE
AVAILABLE REGIONS FOR ACTIVATION

South America."

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107022) cskamacska válasza Crytek (#107018) üzenetére


cskamacska
addikt

Bundle Stars Demon Bundle

egész jól sikerült bundli

1 euróért
Kholat
Lucius II
POSTAL 2 + Paradise Lost DLC
Silence of the Sleep
This Book Is A Dungeon

5,5 euróért
Albino Lullaby:Episode 1
Zombie Vikings
I Shall Remain
The Bug Butcher
The Dream Machine: Chapter 1+2 + Chapter 3 DLC
Lucius Demake
DISTRAINT

7,1 euróért
The Park - Steames verzió, azaz jár hozzá a The Secret World MMO-ban beváltható promó kód

Az a fő gond, hogy nem lehet kiegészíteni a kisebb vásárlást mint a Humblinál, kapásból legnagyobbat kell venni a Parkoláshoz, de miért venne nagyobbat, ha nem kell neki?

A két szép szemünkért! :D - Én is kérek a kallódó The Park kódokból. :B

i2k: Nincs rajtuk aktiválási zár, az csak a már szokásos ijesztgetés, van viszont vásárlási, így ennek lőttek.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#107023) i2k válasza cskamacska (#107022) üzenetére


i2k
senior tag

Azé' olvasható az "UNAVAILABLE" felül.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107024) Mr.Csizmás válasza Crytek (#107018) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

lol

vagyis valaki vegye meg neked 1,60€-ért :C :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#107025) Crytek válasza Mr.Csizmás (#107024) üzenetére


Crytek
veterán

Nem kell megvettem már a The Park miatt. Leesett ,hogy ingyen van nekem :DDD

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#107026) tomsolo válasza cskamacska (#107022) üzenetére


tomsolo
őstag

amcsiból, 6.49 USD a legnagyobb csomag

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107027) Crytek


Crytek
veterán

Pff na azt hittük hogy a Mafia 3 a legalja grafikában

Battlefield 1 lett az új Mafia 3 :DDD :DDD :DDD :DDD :C

Next PC Upgrade: 2022

(#107028) eami válasza Crytek (#107025) üzenetére


eami
addikt

pont ennyibe került még megjelenés előtt, igazi best buy ez így egy halom sokszor volt már bundle játék mellett :DDD

(#107029) oriic válasza Crytek (#107027) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Legalja? WTF? o.O

Live-Die-Respawn

(#107030) i2k válasza Crytek (#107027) üzenetére


i2k
senior tag

Szívtál valamit? Állj le vele! :DDD ;]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107031) #79621120 válasza Crytek (#107027) üzenetére


#79621120
törölt tag

Túl gyenge hozzá a géped ?

(#107032) tomsolo


tomsolo
őstag

Gearboxnál mit szívnak?

Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour 19,99€

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107033) #79621120 válasza tomsolo (#107032) üzenetére


#79621120
törölt tag

Randy a nyugdíjára gyűjt .

(#107034) i2k válasza tomsolo (#107032) üzenetére


i2k
senior tag

Ezt én is kicsit felhúzott szemöldökkel néztem.
Baromi olcsón jó lesz ez - akár plusz 1 sornak is, de az új pályákért akár játszani is.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107035) Crytek


Crytek
veterán

Mindig tudtam,hogy itt nem értik a viccet... Legközelebb 60000 smájlit teszek be hátha leesik. Hova fajult a világ :W

Next PC Upgrade: 2022

(#107036) cyberkind válasza Crytek (#107035) üzenetére


cyberkind
félisten

De tudjuk, hogy gyenge a géped mert rátolod az SSAA-t vagy az SMAA-t azt csodálkozol, hogy 5K alatt behal a 980TI. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#107037) tomsolo válasza i2k (#107034) üzenetére


tomsolo
őstag

ez még ingyen se kéne a reviewkat olvasva

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107038) maross válasza tomsolo (#107032) üzenetére


maross
veterán

nagyon draga kubait :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#107039) Crytek válasza cyberkind (#107036) üzenetére


Crytek
veterán

A béta koxin ment átlag 47 fpsel szóval baj nem lehet.

Next PC Upgrade: 2022

(#107040) oriic válasza Crytek (#107035) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Mindig tudtam,hogy itt nem értik a viccet."

Nálad azért rákérdezünk. :D

Live-Die-Respawn

(#107041) sixpak válasza Crytek (#107039) üzenetére


sixpak
nagyúr

Itt sem látom a smile-t... 980ti és 47 fps?? :Y
4k-ban esetleg.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#107042) Crytek válasza sixpak (#107041) üzenetére


Crytek
veterán

Full Hd mivel annyit tud a monitorom csak a felskálázás maxon van ami igen 4k-t imitál esetemben (fps tekintetében)

Next PC Upgrade: 2022

(#107043) cskamacska válasza i2k (#107023) üzenetére


cskamacska
addikt

VPN-el available az, csak a fizetési tiltás miatt mégsem. :)

más

ingyé Shadow Warrior: Special Edition ÉlienvérArénán - persze nem olyan egyszerű a móka, mert 4-es szintűnek kell lenni a fórumhuszárkodásban

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#107044) Źşë' válasza cskamacska (#107013) üzenetére


Źşë'
addikt

hát annyira azért nem mondanám, 90' években nem volt jellemző egyáltalán sztem, a 2000es években meg max az emo mint stílus lett agyhalál -,- de ha tudsz mondj példát...
Vanilla Ice-t se majmolta le mindenki a világon, nem azért, kimész az utcára, agyhalott zombikat látsz amerre nézel, ill. evés közben nyomja a telefont, oda se néz a tányérra miközben eszik, egyik kezében a kanál másikban a telefon, nyomják a közösségi oldalakon a lájkokat, mindenkinek úgymond páva frizurája lett csak mert az egyik focistának olyanja volt, mindenki partyarc akar lenni, nyomják a shuffle-t világítós cipőben és ledszemcsiben (mint amit tomsolo linkelt:) ), tele tetováltatják magukat, mert swag akar lenni az arc :DDD ragozzam még?! megmarhult a világ! :D
régen a média nem használta ki/áldozta fel a fiatalok "ártatlanságát" :d dióhéjban, keress rá neten a z generációra ;)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#107045) maross válasza Źşë' (#107044) üzenetére


maross
veterán

Ha nem ilyen a ruhad, nem ilyen a hajad, akkor bizony te is swagyolo fiatal vagy, aki meggyalazta az oseit. Telefon meg, meh...nem hinnem hogy mindenkit aki a telefonjaba bujik/telefonal az utcan megalaznal kimittudban. Az teny hogy [link], de minden generacio azt mondja az utána kovetkezore hogy bezzeg az en idomben, nagyszuleink is ezt osztották nekunk mikor még azt hitték hogy mi vagyunk a vég. De NYILVÁN a mienk a tokeletes generacio, mert az oseink lokottek es lemaradtak, a fiatalok meg agyhalott zombik.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#107046) bullseye válasza maross (#107045) üzenetére


bullseye
addikt

Jó esetben ez csak a szokásos "mi voltunk az utolsó remek generáció" életérzés, ami szinte mindenkiben jelen van néhanapján. Vagy valami más.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#107047) KisApám


KisApám
addikt

Nekem még mindig a Mafia II jön be pár dolog miatt.
1. Mafia II vs Mafia III példák
2. Mafia II vs Mafia III példák

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#107048) i2k válasza Źşë' (#107044) üzenetére


i2k
senior tag

Nekem mindig ez a kép ugrik be az utcán telefont matatókról.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107049) micafighter válasza i2k (#107048) üzenetére


micafighter
nagyúr

Én PH cikkeket meg forumokat szoktam olvasni telefonon amikor megyek valamerre pl tömegközlekedéssel, akkor én is zombi vagyok? :) Mondjuk azért a majmokat észre szoktam venni a perifériás látásomban :P

[ Szerkesztve ]

(#107050) tomsolo


tomsolo
őstag

Este akkor, durva mészárlást rendezek, sok-sok szelfivel. :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.