Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97851) arty válasza maddionmax (#97850) üzenetére


arty
veterán

aki arra várt, annak irreális elvárásai voltak ... :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#97852) maddionmax válasza arty (#97851) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Ennyi idő után? Szerintem cseppet sem irreális.

Az irreális, hogy előrendelt Batman-nél megkapjuk azt,ami köztudottan volt már bundleben és aki előrendelt, azt 99%, hogy megvette már.

(#97853) Dilikutya válasza i2k (#97845) üzenetére


Dilikutya
félisten

De ez nem hiszem, hogy a Steam üzletpolitikája lenne, nem ők adják a játékokat, hanem a Warner.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#97854) maross válasza maddionmax (#97852) üzenetére


maross
veterán

nincs originsem, se blackgate deluxeom :). ha originshez adnak season passt is, en csondben maradok :). meg egyebkent is, mert még a cityt se jatszottam ki szegyenszemre, pedig elso resz nagy kedvenc volt.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#97855) arty válasza maddionmax (#97852) üzenetére


arty
veterán

csak 5 hónap telt el! ez negy egy bundleszökevény indie, ami két eurót ér fél év után... (mellesleg azoknál is irreális az értékvesztés, de ez van)

majd nyilván a 47 eurós játékhoz kapsz egy 40 eurós SP-t, csak mert sokáig pecselték :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#97856) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Alienware -n kuponok igényelhetőek:
- The Talos Principle 50%
- Heavy Bullets 75%
- OlliOlli 2 75%
- Dropsy 33%

Jó kérdés, hogy majd akcióval is lehet -e őket ötvözni. 2016.01.01 -ig érvényes mind.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#97857) maddionmax válasza arty (#97855) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Semmi gond, rendelj elő egy autót és miután kifizetted és átvennéd, közlik, hogy majd 5 hónap múlva lesz működképes. Na de 5 hónap múlva megkapod, ajándék jégkaparóval. Légy boldog vele.

Az alapjáték és az SP árának viszonyát meg hagyjuk már...Te sem gondolhatod komolyan végignézve a jelenlegi tartalmakat (90% skin), hogy az SP tartalma egyenes arányban van az árával :D

(#97858) Heavyrain válasza ZsZso (#97856) üzenetére


Heavyrain
őstag

A Shadow Warrior és egy másik korábbi Alienware-s kupon (valami indie játék), is összevonható volt az alap Steames akcióval.

[ Szerkesztve ]

(#97859) FollowTheORI válasza maddionmax (#97852) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Persze majd pont a WB kezdené el ezt a gyakorlatot... :)
Szép vicc... ilyet egy kiadó sem csinálna soha.
Elég ha örülünk annak, a játékaik rekord sebességel értéktelenednek el... (mármint árképzésileg).
Mellesleg ez már csak azért is életszerűtlen mert sokan megvették az SP-t is.

(#97857) maddionmax

Egyébként megvolt a lehetőség visszakérd a pénzed és vegyél belőle mást... pl Mad Max-et. :)
Tudom nem vígasz, de ott volt a lehetőség mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#97860) ZsZso válasza Heavyrain (#97858) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Tudom és pont azért is írtam, hogy mikor járnak le (azaz Winter Sale után). Abban viszont erősen kételkedem, hogyha megkapja idén végre a -75% -ot a Talos, akkor arra még lehetne így tolni egy 50% -ot - de ne legyen igazam.

Szerk: egyébként megint volt Shadow Warrior -75% is, de az már sajna elfogyott.

Szerk2: Hazudtam! Shadow Warrior -75% itt!

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#97861) Heavyrain válasza ZsZso (#97860) üzenetére


Heavyrain
őstag

90%-ra is engedte rárakni a 75%-ot. :DDD

Sang-Froid - Tales of Werewolves - 0,37€
Részösszeg 14,91€
Kedvezmény 14,62€ (98%)

Szerk.: XCOM EU 50% is volt pár napja,meg Dead Island 66%.

[ Szerkesztve ]

(#97863) ZsZso válasza Buuster (#97862) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Tényleg, most látom csak, hogy alatta van még egy csomó más kupon is. :B

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#97864) Buuster válasza ZsZso (#97863) üzenetére


Buuster
tag

Én most aktiváltam be 8 darabot. :D :C
összesen 9 van amúgy

[ Szerkesztve ]

(#97865) eami válasza ZsZso (#97860) üzenetére


eami
addikt

Pedig igen, mivel nem írja hogy nem lehet kombinálni mással ezért lehet :K Volt már ilyen nem egyszer. Legutóbb a Talos 66% offot kapott, ha csak legalább annyit kap akkor €3.4 lesz a vége a kuponnak :D

Amúgy a többi alienware kupon közül szintén akad ami kombinálható már meglévő offal. Még most mozduljatok rá amíg ez nem esik le sokaknak :)

(#97866) bullseye válasza arty (#97851) üzenetére


bullseye
addikt

A Unity botrány után azért annyira nem...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#97867) arty válasza bullseye (#97866) üzenetére


arty
veterán

ott mit volt a kárpótlás?

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#97868) bullseye válasza arty (#97867) üzenetére


bullseye
addikt

Amennyire tudom lelőtték a Season Pass-t, a fő darabját kihozták ingyen, a többit törölték, amíg helyrehozzák a játékot (mondjuk most is van valami kozmetikai DLC asszem, de lehet, hogy az későbbi), és aki befizetett SP-re, az választhatott vadi új játékok közül.

Csak van itt valaki, aki ezt átélte és jobban tudja. :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#97869) eami válasza bullseye (#97868) üzenetére


eami
addikt

nálam a store egy €40 season passt mutat és azon kívül €31 értékben 14 db DLC-t. gyorsan meg is veszem mindet :N

(#97870) FollowTheORI válasza bullseye (#97868) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Pont ezért irreális... mert ott is csak azért volt ekkora kompenzáció, mert egy 40 EUR-s SP-t töröltek (ezért volt az ingyen játék, vagy ekkora értékű kompenzáció eleve). Amit ugye az SP tulajok kaptak csak.

Batman AK esetében szó sincs erről, jön a beígért tartalom (akármennyi és milyen is az), nincs miért kompenzálni.

Azon lehet vitatkozni max, hogy igen a Unity-nél adtak egy pár órás DLC-t, (a többit ami azóta kijött küldi meg szépen megveheted 7-10 EUR-ért külön - lásd China). Ezért a max ami elvárható lenne hogy itt is adnak 1 max 2 történet DLC-t, na de nem egy egész Season Passt, vagy neadjisten egy másik tejles játékot... erről szó sem volt, meg nem is lehet nyilván.

Ha annyira rossz lenne az AK, hogy törölték volna, akkor igen... lehetne verni az asztalt hogy akkor legyenek szívesek 40 EUR értékben adni valamit most is. De ismétlem erről itt szó sincs.

Igazából sem előtte, sem azóta nem történ semmi ami indokolna ilyesmi hisztit.
A GTA V is mennyit csúszott, tudtommal nem adtak nagyon semmit az előrendelőknek.

Ezt is fel lehet fogni úgy, hogy előrendelted az AK-t, és csúszott... bamm. Nagy dolog.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#97871) i2k válasza eami (#97847) üzenetére


i2k
senior tag

Aztatat, hogy a net nagy része utálja a WB megoldását. :)

849 (maross) - ha kapom a gifteket, akkor legfeljebb átteszem a másik fiókomra őket, vagy átdobom havernak mindet.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#97872) i2k válasza Dilikutya (#97853) üzenetére


i2k
senior tag

STEAM üzletpolitikája: 99%-ban nem kapsz másodpéldányt a már meglévő játékodból, csak a Valve egyes játékai esetében.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#97873) FollowTheORI válasza i2k (#97872) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ez csakis a WB-n múlik... ha akarnak gifteket szórni, tudnak. :)
És igazából ha végig viszik ezt, nem is látok más jó megoldást erre, mert ugye nem lehet az sem hogy egyesek kapnak 2-3 játékot is akár, mások meg 1-et vagy annyit se... szóval a fair megoldás az hogy megkapja mindenki az összes játékot, ha valami megvan akkor abból meg giftet.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#97874) i2k válasza FollowTheORI (#97870) üzenetére


i2k
senior tag

"Ezt is fel lehet fogni úgy, hogy előrendelted az AK-t, és csúszott... bamm. Nagy dolog."

De nem lehet így felfogni.

* Kiperkáltál az előrendelésben/0 Day sok pénzt, vagy vettél Olcsó Jánostól kupont, egy kutya = vetted a játékot
* Jött a lutri, hogy a hightech gépeden dadog, mint a szamár röhögés közben, vagy fut 30 FPS-sel [ügyesek megtalálták a feloldást, és imádkoztak, hogy bírja a gépük].
* Ha nem nyertél az Arkham Lottón, akkor volt egy soktíz eurós plusz egy sorod, miközben mások akár élvezettel, akár magas tűrőszint mellett, de JÁTSZOTTAK a játékkal, amire te is csorgattad a nyálad.

Ez bizony nem előrendelés, hanem xopatás.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#97875) FollowTheORI válasza i2k (#97874) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Rendben. Nem kell egyet értenünk.

Én máshogy látom a dolgot... valami késik vagy rossz = nem tudsz vele játszani. Az mindegy hogy azért mert rossz, vagy eleve meg sem kapod mert csúszik. Mindkét esetben benne áll a pénzed ugyanúgy.

Most pedig már játszható a játék bőven, sőt már a szeptemberi patch óta. Még csak hűdedrága gép sem kell hozzá relative. :)

Arról meg szerintem ne vitatkozzunk mihez mekkora gép kell, és kinek van olyan vagy nincs... rengeteg játék jelent meg úgy hogy nem volt játszható csak csúcs gépen igazán. Az első Crysistól kezdve lehetne sorolni a végtelenségig. Nem az AK az első ilyen... kár ezen kiadkadni megintcsak.

Részemről vége off. Elmondtam a véleményem... mondjuk már sokszor erről. :) :R

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#97876) maddionmax válasza FollowTheORI (#97859) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Sajnos nem volt, kuponból vettem.

(#97875) NetTom:
Maradnék az autós hasonlatomnál: vettél egy autót, csak nincs féke.
Mehetsz vele,csak nem igazán érdemes,mert beledöglesz.

Itt vettél egy játékot, csak szarul megy...nagy értelme van játszani vele. :D
És persze kár sem ért,végülis 5 hónap várakozás az semmi.

[ Szerkesztve ]

(#97877) FollowTheORI válasza maddionmax (#97876) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Haha... igencsak életszerű példa egy kocsi biztonsági kérdését egy játékhoz hasonlítani... ehhez is hagy gratuláljak neked. Remélem azért az AK-ba nem döglöttél bele... :Y ;] :R

A többit lásd fent... és részemről tényleg vége. :)

Szerk: Amugy így 1000+ játékkal az accon összeszámoltad már mennyit költöttél olyan játékra ami annyira szar hogy elő se veszed? :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#97878) maddionmax válasza FollowTheORI (#97877) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Látom személyeskedés ON... én is "hagy gratuláljak neked" :D

Egyébként sajnálom, hogy csak a száraz tényeket látod és az analógiát nem. Mindkettő hibás termék. Olyannyira, hogy vissza is hívták a terméket...más kérdés, hogy a felhasználók gépéről nem volt törölhető :D
Nehéz ilyen esetben visszalapátolni a szart a tehénbe.

[ Szerkesztve ]

(#97879) tomsolo


tomsolo
őstag

Vki magyarázza meg nekem mi értelme van CSGo-hoz random skint venni?

#Edit: jó ez így hülyeség mint kérdés, de:

Olyan drágák ezek a szarok, hogy bátran tolják a zsákbamacskát 10 eurójával vagy mi van?

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97880) bullseye válasza FollowTheORI (#97870) üzenetére


bullseye
addikt

Izé, onnan indult, hogy a Unity sz@r volt induláskor, ahogy az AK is rengeteg embernél. Ezért törölték az SP-t (meg hogy ne kelljen hónapokat várni a javításokra – bár ahogy hallom az sem vált be teljesen, de ez sem), és adtak ingyen DLC-t bocsánatkérésképpen. Ezt simán megteheti a WB. Az SP előrendelőket kompenzálták csak teljes játékkal, de ezt is simán megteheti a WB.

Ennek semmi köze a csúszáshoz, csak a nyitóállapothoz. Nagyjából ugyanaz a két történet alapja, simán tehetnék ugyanazt, íme, van precedens. Ehelyett adnak valamit, ami a szopóágas vevőik 90 százalékának semmit nem ér (nekem lesz Blackgate, ami azért nincs meg, mert annyira rosszakat hallottam róla mindenkitől). Ezt úgy is fel lehet fogni, hogy bekaphassuk. Persze ez sem nagy dolog.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#97881) eami válasza tomsolo (#97879) üzenetére


eami
addikt

mond már el nekem hol lehet olyat venni?

(#97882) tomsolo válasza eami (#97881) üzenetére


tomsolo
őstag

vennéd mi? ;]

egyébként pl a kedvenc helyeden láttam

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97883) maross válasza eami (#97881) üzenetére


maross
veterán

g2a meg kinguin, kapsz tiz vackot ami 99% hogy nem er annyit mint amennyit kifizetsz erte. Nade sorsjegy, jatek, izgalom, hurra :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#97884) tipuka válasza tomsolo (#97879) üzenetére


tipuka
addikt

inkább nyiss ki egy-két ládát, jobban jársz, és még szerencséd is lehet, hogy valami jó áron eladható/megtartható motyó esik :)

(#97885) eami válasza tomsolo (#97882) üzenetére


eami
addikt

sejthettem volna hogy valami sötét aluljáróban láttál ilyet :DDD

(#97884) tipuka: én nyitottam már pár ládát, de eddig csak a pénzt hajigáltam ki az ablakon vele.

[ Szerkesztve ]

(#97886) tomsolo válasza tipuka (#97884) üzenetére


tomsolo
őstag

enegm nem izgatnak az ilyenek, itt csak azért húztam fel a szemöldököm hogy régen láttam ilyen drága zsákbamacskát (humbli nem ér :D)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97887) tipuka válasza tomsolo (#97886) üzenetére


tipuka
addikt

ja értem. :D

amúgy szerintem mindenkinek csak pénz lehúzás volt a tapasztalata a láda nyitással. :)

(#97888) djculture válasza tomsolo (#97886) üzenetére


djculture
félisten

Hagyjál már hány játékért rajong az ember addig amig nem szerzi meg és nem kínlódik az akounton évekig anélkül hogy játszana vele. Én is ilyen voltam most már csak olyat veszek meg amivel játszom is, elegem lett...
Sok fszom bundle is televan fosadék szrokkal...Humble az ami ad néha értelmeset de abból is fele hülyeség vagy már megvan mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

(#97889) tomsolo válasza djculture (#97888) üzenetére


tomsolo
őstag

ismerős az érzés néha engem is elkap :D, (tudnék is mondani vagy 200 játékot így fejből )

Mondjuk a sehonnai bundlikat mostanában én is hanyagolom viszont idén ezerig csak felhízlalom az "akuntom" - ;] - utána majd megfontoltabb leszek. Bár mostanában legtöbbször a whislist alapján vásárolok, legutóbbi szerzemény ez lett 4.2 ojróért, egy elindítást biztos megfog érni. :)

Edit: bár itt jegyezném meg, hogy néha fordítva is elsül a dolog Age of Wonders III évekig porosodott az könyvtárban míg a Heroes 7 kínlódása után összehasonlításképpen elővettem alig bírtam letenni.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97890) maross válasza tomsolo (#97889) üzenetére


maross
veterán

Nem steamrol hanem szurkebot ugye?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#97891) tomsolo válasza maross (#97890) üzenetére


tomsolo
őstag

jah, Highland is volt ennyiért de annak nem volt olyan "erős" a tradere és sztem az hamarabb lesz bundliba mint ez.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97892) maross válasza tomsolo (#97891) üzenetére


maross
veterán

nohat, ezt nem lattam még, szimpi

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#97893) tomsolo válasza maross (#97892) üzenetére


tomsolo
őstag

vannak ilyen pár százalékos(3%) kuponok - ALLKEYSHOP, GOCDKEY - érdemes felhasználni azzal a pár forinttal is kevesebb lesz fee.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97894) maross válasza tomsolo (#97893) üzenetére


maross
veterán

fel kell tolteni penzt ,es nincs fee :). szoktam hasznalni amugy, LIRIK -et, max 2 lehet a kosarban, es -3%. 5%-osat még nem talaltam, minden ami 5%-ra volt irva az 3%-ot vont le. Mondanam hogy szivesen veszek neked fee nelkul, de eleg agyzuzoval ezt eljatszanom es kb 50%-ban irhatok a supportnak hogy szar a kulcs meatytears :DDD.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#97895) tomsolo válasza maross (#97894) üzenetére


tomsolo
őstag

a feltöltésre ugyanúgy levonja már a feet, én egyébként már be sem lépek simán anonymousként veszek aztán lesz ami lesz ;]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97896) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Működnek az Alienware-s kuponok ;]
The Talos Principle - 6€
Shadow Warrior - 0,93€
Heavy Bullets - 0,62€
Dropsy - 4,68€
Más nincs most akciózva,amihez volt kupon.

[ Szerkesztve ]

(#97897) tomsolo válasza Heavyrain (#97896) üzenetére


tomsolo
őstag

igen. meg közben halloween sale van, ami ezt leszámítva elég: izé

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97898) tomsolo válasza Heavyrain (#97896) üzenetére


tomsolo
őstag

De van csak nem használható vele. Pl. Dead Island Goty

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97899) #79621120


#79621120
törölt tag

(#97900) ZsZso válasza Heavyrain (#97896) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Menő! Ettől függetlenül érdemes várni Winter Sale -ig. Voltak ezek már olcsóbbak is.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.