Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#124001) tomsolo


tomsolo
őstag

Thief Simulator

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#124002) micafighter válasza tomsolo (#124001) üzenetére


micafighter
nagyúr

Azt hittem a cím alapján, hogy a gameplay mikrotranzakcios, lootládás játékok kiadása 60€ alap, 120€ deluxe áron :DDD

[ Szerkesztve ]

(#124003) i2k válasza micafighter (#124002) üzenetére


i2k
senior tag

Crytek legyártja neked ezt, ha akarod... RPG Makerrel.
S akkor dobhatod a monitorra a 120-at :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#124004) arty válasza micafighter (#123985) üzenetére


arty
veterán

Shirrako 1 órája postolt, a cikkben hivatkozott video továbbra is elérhető (ahol megeteti a feministát az alligátorral).

Egyébként morálisan érdekes dolog ez, hogy mi kerül be egy játékba a REALITÁS kedvéért - pl ahogy a cikk is említi, gyerekeket miért nem lehet ölni, hamár....? Vagy végülis van egy jól meghúzható határ, amit már NE engedjük a játékosnak? (és miért pont OTT a határ? ;) stb...)

Vagy miért nem lehet rdr-ben (is, akár) nőket (és férfiakat is) erőszakolni? Az már sok lenne? Kinek? Annak akinek a feminista megölhetősége még nem volt az? ;) Persze nem lesz ebből semmi, mert egyszercsak az álszent, képmutató kretének majd jól betiltatnak mindent és mehetünk virágszedőszimulátorozni :(

---

(#123987) cyberkind : és mindenki nő a játékban és lila fehérneműben lődözik egymást, ahogy az megjósoltatott? :D

---

(#123992) akoska07: késgyártó hibája egy gyilkosság?

---

(#123994) cyberkind: +1

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#124005) i2k válasza arty (#124004) üzenetére


i2k
senior tag

Nem célom, hogy bármilyen játékban pixel gyerekeket gyilkoljak pixel karakteremmel és annak pixel fegyvereivel, de ha már a "realitás", akkor bizony Bagdadban sem válogatott az a sok rakéta...
Szóval, ja, azok a fránya P.C. határok...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#124006) arty válasza i2k (#124005) üzenetére


arty
veterán

"Ne engedjünk felnőtteket virtuálisan gyilkolászni, hagyjuk inkább h ezt a valóságban élhessék át!"

Donald Trump a fegyverviselés jogáról, Lázárus könyvében.

:DDD

(hja és ki ne hagyjam: csak női mellbimbó NEHOGY látszódjon!!!!!!!!!44444)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#124007) tomsolo


tomsolo
őstag

Video Game Show — The Witcher 3: Wild Hunt concert FREE

Mi a péló ez? :D

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#124008) i2k válasza tomsolo (#124007) üzenetére


i2k
senior tag

Ez ni:

"Let's head over to the digital concert hall and experience an exceptional feast of orchestral arrangements from The Witcher 3: Wild Hunt, as well as both its expansions: Hearts of Stone and Blood and Wine. In total, the concert is over 2 hours of award-winning music from the world of The Witcher, and for the next 48 hours. To claim your free copy, all you have to do is click the button on the front page. The concert will appear in your GOG.COM library shortly."

"In case anyone wants to know, the audio track is apparently the same across formats, and is easily extractable via FFmpeg, according to the second review of the concert by Hydraxan, on this page:

https://www.gog.com/movie/video_game_show_the_witcher_3_wild_hunt_concert

"All versions (DVD, 720p, 1080p, 4K) have the same audio track! Stats (according to ffmpeg): Stream #0:1(eng): Audio: aac (LC) (mp4a / 0x6134706D), 48000 Hz, stereo, fltp, 317 kb/s (default) You can extract the 200MB audio track with this ffmpeg command: ffmpeg -i witcher3_dvd.mp4 -vn -c:a copy witcher3_audio.m4a I wish there was an AAC download option (or a FLAC download option!) but this will do nicely."

FFmpeg available here:
https://www.ffmpeg.org/

So there's a way to just get the audio file."

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#124009) micafighter válasza arty (#124004) üzenetére


micafighter
nagyúr

Pontosabban újra elérhető, mert levették az egész csatornáját az összes videójával, de szerencsére kavart akkora port az ügy, hogy visszatették, a kérdéses videókat mature-only taggel.

(#124010) cskamacska


cskamacska
addikt

Túl sok a fingreszelés, kevés a zakcijó :P

Steamon Ark Survival Evolved ingyenes hét öt nap volt, van is belőle még másfél.

2 nap Squad, 1 nap Post Scriptum Chrono.gg/tb zakció elment csicsikálni

de van helyette azonos áron

Squad Sztímes ingyé hétvége, -50% 18,5 eurós leárazással

ugyanitt

Post Scriptum Steames ingyé hétvége, -25% 21 eurós leárazással :K

Mindkettő erősen ajánlott a Battledootyra várakozó tömegeknek, jobb, szebb, sokkal valóságosabb élményt adó alternatívák ezek modern kori, ill világháborgós kiszerelésben. Én magam a Post Scriptumot favorizálom(ha elfelejtette volna a publikum), mert szabadabb az ember, Squad-ban még a levegővételhez és Squad Leader engedély kell, ezzel együtt a csattogós bakancsosok is jobban szeretik. :DDD PS viszont sokkal újabb(Squad már több mint 3 éves EA ;] ), így több a bug, és kevesebb a tartalom, de beleélhetőségből csillagos ötös, és nagyon jól haladnak a fejlesztők. :R

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#124011) micafighter válasza cskamacska (#124010) üzenetére


micafighter
nagyúr

Kettő kérdésem lenne a PSel kapcsolatban:

Van benne szamuráj kard, meg kampó kezű csaj? Mert akkor érdekel csak ;]

[ Szerkesztve ]

(#124012) Dilikutya válasza cskamacska (#124010) üzenetére


Dilikutya
félisten

Teljes áron 140€-s multis gyűjtögetős szemét. De még akciósan is mocsokdrága. Ez komoly?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#124013) Csapoati válasza micafighter (#124011) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Engem meg az érdekelne, hogy lehet-e benne feministákat gyilkolni? ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#124014) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Cryteket miért rúgták ki már megint egy évre?
Bocsi, de nem olvastam a fórumot kb 1 hónapja vagy mitomén' mióta és Őt itt láttam a legaktívabbnak.

(#124015) Dilikutya
Hááát...[link]

[ Szerkesztve ]

(#124015) Dilikutya válasza ProEvoFan (#124014) üzenetére


Dilikutya
félisten

Megint kirúgták? Nemrég még csak erősen korlátozva volt, de ide pl. írhatott. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#124016) Csapoati válasza Dilikutya (#124015) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez még ugyanaz.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#124017) tomsolo válasza ProEvoFan (#124014) üzenetére


tomsolo
őstag

1 héten 5 hszt írhat, amit most látsz az azt jelenti, hogy a hére már elhasználta a tokenjait. :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#124018) cskamacska válasza micafighter (#124011) üzenetére


cskamacska
addikt

Ez a Battledooty V poénkodás addig volt divat, míg a komoly kérdések nem kerültek a felszínre.

Pl, hogy a felcsernek miért van puskája egy szál önvédelmi pisztoly helyett, ez így nem eléggé valósághű, hogy a mesterlövész miért "túl erős" és túl messzire lát és így túl valósághű, és hogy miért nincs rally, azaz miért nem pottyan ki egy újjéledő zsák a szakaszparancsnok hátsójából gombnyomásra. :))

A könnyed lövöldéken nevelkedett kazuárok, és az egy-egy zakcióra 2 óráig utazgató-készülődő Arma szimulátor-homokosok elég nagy része nem tudja hova tenni ezen játékokat, ennek megfelelően szidják is egymást a fórumon elég sokat. :) A Squad fanok meg külön állatfaj, mivel a PS egy önállóvá vált Squad mod, így a Squad fanok mindegyike egyéni és össznépi személyes sértésnek veszi hogy nem pont tökugyanolyan a PS is mint a kedvencük, csak WWII kinézettel. :U ;]

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#124019) i2k válasza cskamacska (#124018) üzenetére


i2k
senior tag

Éjjenek soká az anakronisztikus dógok... vagyis: "Battlefield V - Official Launch Trailer" - Premiered Nov 9, 2018

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#124020) csaba951 válasza i2k (#124019) üzenetére


csaba951
veterán

A szövetséges ejtőernyős csapatok igyekeznek elfoglalni az összedőlt Arnhemi hidat. Kb. 150 méterrel tőle érnek földet.

Az egyikük nő! :DDD
A mögötte lévő, vidékről a folyópartra tartó német tigris tankra jár a pluszpont!

Mi ezekkel a baj?! Szerencsére egy szóban össze tudom foglalni: MINDEN! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#124021) i2k válasza csaba951 (#124020) üzenetére


i2k
senior tag

Örülök, hogy nem csak én vettem észre ilyeneket. :DD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#124022) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Befizettem a 200Ft-os "akcióra". Mint sokunkat, engem is a Forza érdekelne. Amikor elkezdeném a telepítést ezt a képet kapom: [link]

Valamit rosszul csinálok, vagy tényleg csak 14 napig fogom tudni használni?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#124023) Csapoati válasza csaba951 (#124020) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Persze, a történelmi hűség az elég sokadlagos szempont, de nem is hirdették tűpontos szimulációnak. A valóság elég ritkán mutat jól játékokban.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#124024) tomsolo válasza Predator2 (#124022) üzenetére


tomsolo
őstag

Nem mert most van ingyenes Xpass is (az a 14-napos).

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#124025) Predator2 válasza tomsolo (#124024) üzenetére


Predator2
addikt

Magyarán akkor ha rákattintok arra a zöld gombra PC-n 1 hónapig "él" majd, ha jól értem.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#124026) i2k válasza csaba951 (#124020) üzenetére


i2k
senior tag

Ezt imádni fogod :))))))))))

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#124027) i2k válasza Csapoati (#124023) üzenetére


i2k
senior tag

Jó, legyen "kevésbé" hű... de...
Nézd meg a videót lejjebb :)

"GOTY 2018, that's how a "strong and independent woman" use the skis lol"
:)))

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#124028) reelc válasza i2k (#124027) üzenetére


reelc
veterán

Csak beletekertem, de nem csak a fa padlózatú fészerben siklott probléma mentesen, hanem a házban is, felfelé a lépcsőn sielve?

(#124029) tomsolo válasza Predator2 (#124025) üzenetére


tomsolo
őstag

igazából elég lett volna rámenni az ingyenesre először, majd mikor lejár kifzetni a 200 forcsit - utóbbi akciós előfizu 2019 januárig él.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#124030) i2k válasza reelc (#124028) üzenetére


i2k
senior tag

Ott már lépéshangok (is?) hallatszottak. Realizmus, kérem szépen, realizmus bújt el ott... :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#124031) Csapoati válasza i2k (#124027) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Jó, hát az bolondéria nyilván, én csak a történelmi hűségre mondtam, hogy az azért nem feltétlen cél egy akciójátéknál.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#124032) reelc válasza i2k (#124030) üzenetére


reelc
veterán

De milyen jól elbújt.
Először azt hittem valami árkád (nem szimulátor) lesiklójátékról van szó. Offroad lesiklás vagy mi. Át úttalan utakon, sáron, fészeren, fel a lépcsőn...

Egyébként semmi bajom a játékkal, szerintem ugyanakkora kedvencem lesz, mint a széria eddigi részei... az van meg amit ingyen adtak pár éve, de még nem indítottam el. De nem is érdekel már, ha nem lehet így benne síelni. :)

[ Szerkesztve ]

(#124033) i2k válasza reelc (#124032) üzenetére


i2k
senior tag

Igen, én is azt hittem az elején -- hogy miközben egy lesikló játékkal játszik, közben majd elmond valamit... (más Tyúkerek is szoktak ugye így tenni, miközben mondjuk PUBG, Fortnite, GTA 5-játékmenet videókkal futtatják magukat a közönségnek)

Helyette, kiderült, hogy a hamarosan kritikai videóval illetett BF5-ról van szó :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#124034) csaba951 válasza i2k (#124026) üzenetére


csaba951
veterán

Like! :DDD

Az eleje: Steep.

Aztán az utakon átmegy Forza Horizon 4-be (tél).

Aztán jön egy kis James Bondos akciózás a gyártelepen. Az a síelés a fa mólon (hómentes) felejthetetlen!

A pontot az i-re a faházban fa lépcsőn felfelé síelés teszi fel. Ez valóban epic! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#124035) i2k válasza csaba951 (#124034) üzenetére


i2k
senior tag

Tudtam én, hogy be fog jönni :)

A DICE-nak elgurult a koc... a gyógyszere :DDD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#124036) csaba951 válasza i2k (#124035) üzenetére


csaba951
veterán

EA-nál előforul az ilyen! Legutóbb pl. a Need for Speed: Payback. Ez The Crew és a Forza Hoizon 3 sajátos ötvözete lett. :DDD

(#124037) reelc


reelc
veterán

A BlizzConos Diablos pirospólós "Aprils Fool joke?" pasas úgy látszik új vizekre evezett és bepróbálta a Grim Dawnt. Laza 5 év kihagyás után streamelte ezt a játékot, meg a Diablo 1-et is.

(#124038) i2k


i2k
senior tag

Elvileg:
https://www.whenisthenextsteamsale.com/ -- 2018.11.22 - Autumn Sale

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#124039) i2k


i2k
senior tag

Inside Xbox: X018 Special

//Na, talán bejelent valamit a Ninja Theory...

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#124040) i2k


i2k
senior tag

2019 januárjában (CES) a Razer bemutatja a vezeték nélküli billentyűzetét és egerét az X-box One X-hez!

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#124041) i2k


i2k
senior tag

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#124042) cyberkind válasza i2k (#124040) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha benne lesz az opció a játékokban, hogy én dönthetem el a perifériát, akkor az igencsak komoly fegyvertény a jövőre nézve.

Paranormal Cocktivity

(#124043) i2k válasza i2k (#124039) üzenetére


i2k
senior tag

Na, a Ninja Theory és az InXile a "Microsoft Család" része lett...
...Örülünk, Vincent?

+ Obsidian is!

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#124044) i2k válasza cyberkind (#124042) üzenetére


i2k
senior tag

2019 januártól:
XOX =!= PC.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#124045) cyberkind válasza i2k (#124044) üzenetére


cyberkind
félisten

Az attól függ, ha csak x meg y játékban lesz erre opció (amit kétlek a Razer partnerség miatt), akkor mintha nem is lenne. :)

Az Obsidian-ak nem örülünk, nagyon jó csapat volt, innentől kezdve csak M$ címeket csinálnak.

Paranormal Cocktivity

(#124046) i2k válasza cyberkind (#124045) üzenetére


i2k
senior tag

Én egyiknek sem örülök --- mind a 3 stúdió Windows 10-foglyot*** fog gyártani :(((

//*** = annak, aki nem értené: MS Store.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#124047) Predator2


Predator2
addikt

Urak

MS Store-on kívül, hol tudnék olcsón/olcsóbban Forza H4-hez hozzájutni?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#124048) akoska07 válasza i2k (#124040) üzenetére


akoska07
nagyúr

Biztosan jó olcsó lesz. ;]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#124049) i2k válasza Predator2 (#124047) üzenetére


i2k
senior tag

~13600 Ft-ért az alapjáték olcsónak számít? (XO+W10)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#124050) i2k válasza akoska07 (#124048) üzenetére


i2k
senior tag

Állítólag mechanikus billentyűzet lesz, vezeték nélkül --- tuti nem adják olcsón majd, 200 dollárra tippelem a szettet.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.