Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#131001) cskamacska válasza Aljasvip (#130997) üzenetére


cskamacska
addikt

"sírás"

Sok mást nem lehet tenni, hallatni kell a hangunk, balhézni ha muszáj, aztán talán lesz látszatja. Mint írtam, az új könyvtár UI sem technikai, sem praktikusság szintjén nem javult sokat tavaly szeptemberi béta óta, Volvó egyértelműen túl-nagyra-nőtt-multis felfogásban érintkezik már csak a közönségével, így az egyetlen lehetőség a visszacsatolásra a zavargás.

Hogy ennek (mint a világpolitikában is) a mellékterméke az, hogy az ez által zavartatottakban kialakult a teljes közömbösség és rászarás, és ha a hátukon vágják a fát, akkor is csak egy unott sóhajra futja, az urak dolgába (akik nyilván jobban tudják) ők ugyan nem avatkoznak, hát az a mi kis tragédiánk. :(

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#131002) FunPro válasza warcat (#130998) üzenetére


FunPro
senior tag

Igazából itt most azon kéne gondolkodni, hogy miért is utáljuk a reklámokat/hirdetéseket.

Én pl. azért utálom őket, mert férfi létemre nincsenek hüvelyproblémáim (mondjuk ezért már most szégyenlem magam :D ), és kutya hiányában "kutyafogkefére" sincs szükségem.

Viszont nekem a célzott hirdetésekkel semmi bajom nincs. Annak kifejezetten örülök, ha a kedvenc játékaimról kikerül bármi infó: ilyen folytatás lesz, olyan dlc (amiket amúgy utálok, de dlc-ből is láttam már jót).

Szóval ameddig nekem a játékaimról nyomat "reklámokat", addig tárt karokkal várom őket. :K

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#131003) FunPro válasza cskamacska (#131001) üzenetére


FunPro
senior tag

Én egyébként továbbra sem érzem semmi hátrányát az új felületnek. Annyit vettem észre, hogy most újratelepítés után is megmaradnak a csoportosításaim, amiket beállítottam.

De igen, ha valakinek problémája van vele, az hangoztassa is, mert anélkül az életben nem fognak vele foglalkozni! :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#131004) Dilikutya válasza FunPro (#131002) üzenetére


Dilikutya
félisten

Most, hogy leírtad a hüvelyprobléma szót, hála a böngészők kukkolásának, kaphatsz hüvelygombára való kenőcsről is reklámot. ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#131005) FunPro válasza Dilikutya (#131004) üzenetére


FunPro
senior tag

De te is! :P

Amúgy igen, a jó célzott hirdetéshez jó algoritmus is kell. A steamen ez valószínűleg működőképes lehet (egyébként az "ehhez a játékhoz hasonló játékok" fül bizonyítja, hogy nem az), mert jobb esetben csak olyan játékok szerepelnek a könyvtáradban, amik érdekelnek. (Rip +1 soros, 15 ezer játékkal rendelkező emberkék).

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#131006) WayneGace válasza FunPro (#131005) üzenetére


WayneGace
őstag

Ha játékidőt nézik, akkor tudnak célzottan hirdetni. Ha valamivel 300+ órát játszottam, akkor vélhetőleg érdekel vagy legalább kíváncsi vagyok a folytatásra, kiegészítőre, stb., míg 0 játék órás vélhetően nem nagyon érdekel. Persze van olyan játék, ami több klienseben is megvan és lehet pont nem a steamen keresztül játszott az illető vele.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#131007) csuvicsuva válasza FunPro (#131002) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Ültess, vagy vegyél néhány kiló hüvelyes borsót, garantálom, hogy lesz hüvelyproblémád, mire megpucolod. :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#131008) FunPro


FunPro
senior tag

Arra egyébként van valami értelmes magyarázat, hogy a kiadók (vagy kicsodák) miért szeretnek "kicseszni" a "hűséges" vásárlóikkal?

Itt van például a most akciós pillars of eternity. 6,71 euró ugye a defi edition, ami tartalmaz mindent. Most az Expansion Pass-t miért nem lehet odaadni mondjuk 5 euróért?
Ugyanez igaz az xcom 2-re is, ahol a fullos verzió kb. mindig olcsóbbra jön ki, mint külön a dlc.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#131009) Dilikutya válasza FunPro (#131005) üzenetére


Dilikutya
félisten

Majd főzök belőle jó kis csípős gombapaprikást! ;]

Egyébként valóban nem működik még túl jól. Ahogyan a felfedezési lista vagy mifene sem, abban én még valóságtól elrugaszkodottabb dolgokat láttam.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#131010) i2k


i2k
senior tag

GOG: [Cyberpunk 2077 Goodies Collection - FREE]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#131011) W.Wilson


W.Wilson
aktív tag

Aarklash: Legacy
3Q2MY-MP00Q-NCWN(négy)

Cities: Skylines
(három)PHLZ-68X3H-DQ8MV

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#131012) echterion válasza W.Wilson (#131011) üzenetére


echterion
nagyúr

Ilyen se volt még, valamit be tudtam húzni a botok előtt. :Y
Köszönöm. :R

**********

(#131013) csuvicsuva válasza echterion (#131012) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Melyiket vitted? Mert akkor azzal már nem próbálkozom. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#131014) sto1911 válasza W.Wilson (#131011) üzenetére


sto1911
veterán

Én azt nem értem miért bedobni a botoknak a kulcsokat, ahelyett, hogy olyannak lenne odaadva, aki játszana is vele.

(#131015) warcat válasza sto1911 (#131014) üzenetére


warcat
veterán

Az idő pénz, már eleve költött belőle a játékokra, miért költene még arra is, hogy neked is megfeleljen?

EA: It's in the crate!

(#131016) sto1911 válasza warcat (#131015) üzenetére


sto1911
veterán

Végülis, egyszer elküldtek az anyámba azért, mert csakis amiatt lekértem egy kulcsot, hogy odaadjam valakinek, akinek szüksége volt rá.
Ezek után nem kellene csodálkoznom a válaszodon sem (kivéve ha nem ismertem fel benne az iróniát). Ha valakinek 3 perc számít, az ne játszon, hanem húzzon dolgozni vagy képezze magát abban a 3 percben is.

[ Szerkesztve ]

(#131017) W.Wilson válasza sto1911 (#131014) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

Mért, mit csinálnak a botok a kulcsokkal?

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#131018) sto1911 válasza W.Wilson (#131017) üzenetére


sto1911
veterán

Valószínűleg csak gyűjtik, hogy több sora legyen a gazdájuknak és növeljék az e-pélót.

(#131019) echterion válasza csuvicsuva (#131013) üzenetére


echterion
nagyúr

Mindkettőt. :B

**********

(#131020) W.Wilson válasza sto1911 (#131018) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

Ennyi erővel akkor is jelentkezhet gyűjtő, ha bedobom kérdésnek előre, hogy kell-e valakinek.

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#131021) sto1911 válasza W.Wilson (#131020) üzenetére


sto1911
veterán

Persze, csak az esélye nem mindegy.

(#131022) echterion válasza sto1911 (#131016) üzenetére


echterion
nagyúr

Ezért most te oktatod ki a kollégát, engem meg lebotozol. Leülhetsz, egyes. :C

**********

(#131023) sto1911 válasza echterion (#131022) üzenetére


sto1911
veterán

Szövegértésből megbuktál, de nyugodtan emeld ki hol mondtam ilyet és hol volt a kioktatása.

(#131024) echterion válasza sto1911 (#131023) üzenetére


echterion
nagyúr

Szerencsére csak szerinted, feleslegesen nyomatod itt ezt, valaki felajánlott valamit, te beleálltál, plusz abban se volt igazad, hogy botok vitték el. Ismét egyes, leülhetsz.

**********

(#131025) sto1911 válasza echterion (#131024) üzenetére


sto1911
veterán

Az, hogy csak én jeleztem (most, mert korábban más is jelezte), az nem azt jelenti, hogy csak engem zavar.

(#131026) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Húúúú itt izzik a levegő, srácok! Vagy verekedés vagy szex lesz belőle! :)

Én azt mondom utáljuk együtt az IGN -t amiért elkúrta a Humble -t és szüneteltessük a choice -t! :DDD De tényleg... senki se felejtse, hogy most pénteken fogja lehúzni a lóvét a choice annak aki eddig nem tette pause -ra / vagy húzta már be magától a játékokat. [link]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#131027) Plebi válasza echterion (#131024) üzenetére


Plebi
senior tag

Ezt ténylegesen félre értetted, ahogy te is írtad, hogy most sikerült először behúzni kódot a botok előtt, úgy a kolléga is csak azt jegyezte meg a kódos hozzászólásra, hogy minek ide csak így beírni a kódot, hogy a "botok" vigyék el, ahelyett, hogy megírja van ez és ez, kinek kell.

Egyébként ez utóbbi sokkal időigényesebb feladat ez tény, nem feltétlen akar ezzel senki sem foglalkozni. Mennyi PÜ-érkezne és abból döntsd el, hogy kinek menjen?!?!

(#131026) ZsZso

Én ma szüneteltettem, jó a mostani havi, de a korábbi Dirt-ök sincsenek még végigtolva, ott a "véget nem érő" FH4, bőven van mivel játszani. :)

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#131028) WayneGace válasza Plebi (#131027) üzenetére


WayneGace
őstag

Ezek a kulcs elvivő "botok" létező dolog vagy csak amolyan paranoia? Tényleg írt valaki egy programot, ami monitorozza a topicot és gyorsan megpróbálja beváltani valamelyik kliensbe a kódot?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#131029) Plebi válasza WayneGace (#131028) üzenetére


Plebi
senior tag

Szerintem nincs, azért is írtam idézőjelben. Azokra volt eddig értve, akik szinte azonnal vitték, de még egy köszi-t sem írtak, egyébként ha lenne, akkor a szám helyett betűvel kiírás, és egyéb kisebb fejtörők segítik, hogy ne is tudják beváltani.

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#131030) ayo


ayo
addikt

na akkor dobok is be egyet:

Human: Fall Flat - https://www.humblebundle.com/gift?key=NcPötznyócRbötXncErxq

nagyon jó játék, főleg ketten. nem valami népszerű, de brutál jó, hogy mennyi mindent tud a motorja. valaki esetleg játszott vele?

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#131031) eami válasza ayo (#131030) üzenetére


eami
addikt

na ezt is elvitték a botok ;] ;]

(#131028) WayneGace: ninja topicban volt erről észrevételezés, hogy gyakorlatilag másodpercek alatt aktiválásra kerülnek az oda bedobott kulcsok, gyakran még akkor is ha van valami minimális nehezítés.

Azt is pedzegették páran hogy 1-2 külföldi fórumon is előkerült a topik linkje, hogy oda ingyen dobálnak be steam kulcsokat.

Botot éppenséggel lehetne írni a kulcsok egy részére, de nem sok értelmét látom, max ha valaki nagyon rá van állva a farmolásra és automatikusan aktiválja az akárhanyadik steam accra amin még épp nincs meg.

Szerintem pusztán arról van szó, hogy sokan vadul nyomogatják az F5-öt és várják hogy valami beessen.

(#131032) echterion válasza ZsZso (#131026) üzenetére


echterion
nagyúr

Egyik se. :P

Mit is rontott el rajta az IGN? Lemaradtam valamiről?

**********

(#131033) echterion válasza Plebi (#131027) üzenetére


echterion
nagyúr

Aki nem regisztrált ide, az mivel kevesebb, mint aki igen? Miért kellene kizárni egy ilyen adakozásból? Ha ad az ember jó szívből, akkor nem vár köszönetet. Ha vársz valamit érte, akkor annak már nem önzetlen adakozás a neve.
A bot-elméletet már előttem felvázolták, azt nem is részletezem.

**********

(#131034) ZsZso válasza echterion (#131032) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Mit is rontott el rajta az IGN? Lemaradtam valamiről?
Hát, hogy amióta megvette a Humblit azóta egészen más mint rég volt, de ez lejárt lemez, gondoltam mindenkinek megvan. Vagy csak ugratsz és nem jött át az irónia? :)

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#131035) Plebi válasza echterion (#131033) üzenetére


Plebi
senior tag

Itt nem az volt a lényeg, hogy köszönje meg, hanem elég sok helyen felmerült már, hogy írja meg, elvittem, semmi több.

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#131036) echterion válasza ZsZso (#131034) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem jött át, sorry, munkahelyen vagyok, biztos az volt a gond.

**********

(#131037) echterion válasza Plebi (#131035) üzenetére


echterion
nagyúr

Nekem még sose okozott problémát, ha valami már elment, felőlem viheti reg nélküli emberke is, ezért nem zárnék ki egy ilyenből senkit.

**********

(#131038) Plebi válasza echterion (#131037) üzenetére


Plebi
senior tag

Nekem sem, de már több topikban is felmerült, hogy írjon az illető egy sort és akkor mások már nem próbálnak rá, se több se kevesebb. Ebben hol van a kizárás? Nem köszöni meg, akkor nem teszi meg, nem fogok eret vágni, de attól még, hogy önzetlen, megírhatja, ahogy te is tetted.

Egyébként ezt kivenni abból, hogy félreértetted a kollégát és nem téged botozott le.... :F

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#131039) Executioner válasza Plebi (#131038) üzenetére


Executioner
tag

Miért? Mi bajod lesz ha aktiválni próbálsz egy fórumba dobott kulcsot amiről legtöbbször azt sem tudod, hogy micsoda?
Amennyiben ez neked problémát okoz akkor nem kell megpróbálni aktiválni. Problem solved! ;)

Exec

(#131040) echterion válasza Plebi (#131038) üzenetére


echterion
nagyúr

Ott, hogy aki nem regisztrál, az nem tud írni sem. Ha priviket vár az adományozó, azzal kizár minden, nem regisztrált embert az adományozásból.

Figyi, szerintem engedd el, nem nagyon ment át neked a dolog. Beírom, hogy elvittem, erre a következő hsz-ben nyavajog, hogy botok viszik el, ha így kirak valaki valami kulcsot a netre, ha nem rám értette, akkor ugyan kire, Józsi bácsira a szomszédból? Mellesleg nem emiatt írtam neki, inkább amiatt, hogy minek kell valakibe beleállni, mikor adományoz a közösségnek valamit. Ennél szájbarágósabban nem tudom neked körberajzloni.

**********

(#131041) Plebi válasza Executioner (#131039) üzenetére


Plebi
senior tag

Rendben, értettem, nekem eddig sem volt vele problémám, de ahogy egyre többen megteszik a szíves felajánlás után, hogy beírnak, így talán ez egyre jobban elterjedhetne. Tudom akkor szegény read only reg nélkülieket kizárjuk, hamár ennyire pííszi hónapot írunk. :) Nem tudom, biztos én vagyok rosszul összerakva, vagy túl öreg vagyok hozzá, de nem szoktam szó nélkül ninjázni.

És még mindig, ez abból kerekedett ki, hogy valaki valakit félreértett és korrigálva lett, illetve volt egy javaslat és az eddigi tapasztalat, hogy többen is mit jeleztek az ilyen kódokra... ?

Mindenki úgy viszi a kódokat, ahogy akarja, de általában mások írják meg, hogy már nem él, már elvitték.

Pont.

(#131040) echterion
Most komolyan, dedóban vagyunk, szövegértés nulla? Te magad írtad, hogy be tudtál valamit húzni a botok előtt. Erre írta, hogy minek kell a botoknak bedobni a kulcsot, nem terád írta, hogy bot, hanem a te általad is említett botokra.
És nem állt bele az adományozóba, de tényleg most már mindenki nagyon érzékeny, csak a feltételezett nyom nélküli botok miatt írta, hogy lehetne máshogy is, de ez azért sokkal macerásabb.

Nem kell ebbe többet gondolni, örülj neki, hogy elvitted életedben először a botok előtt, szuper és ennyi.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#131042) echterion válasza Plebi (#131041) üzenetére


echterion
nagyúr

Tudod mit, igazad van, győztél, legyen már elég ebből az értelmezési problémás szánalomkupacból...istenem, hogy nincs jobb dolgod ennél. Eddig ráértem válaszolgatni neked, de sajna lejárt a munkaidőm, így ha eddig nem értetted, akkor ezután így maradsz.

**********

(#131043) s7evcsenko válasza echterion (#131042) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Nem szívesen szólok bele, de szerintem is most inkább te vagy az aki nem érti.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#131044) Plebi válasza s7evcsenko (#131043) üzenetére


Plebi
senior tag

:R

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#131045) ayo


ayo
addikt

még egyet találtam:
sci fi deckes: Deep Sky Derelicts harminthárom78C-ezegyerbetűIA34-YY02K

http://jateknaplo.blog.hu

(#131046) Dilikutya válasza ZsZso (#131026) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én a szexre szavazok, és akkor a fórum is humánus LMBTQkutyafasza kompatibilis lesz. :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#131047) i2k válasza Dilikutya (#131046) üzenetére


i2k
senior tag

:DD :C

Jogos, manapság trendy-nek kell lenni :DDD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#131048) ZsZso válasza ayo (#131045) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Ezt elcsíptem én! Köszönöm. Áldott legyen a klaviatúrád!

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#131049) ayo válasza ZsZso (#131048) üzenetére


ayo
addikt

np, remélem egyszer majd elindítod....hogy kidobja a kártyákat ;]

http://jateknaplo.blog.hu

(#131050) ZsZso válasza ayo (#131049) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Ne viccelj! Az ajándékba kapott cuccokat instant szoktam telepíteni és játszani. Aranyszabály. :K :R

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.